Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

Δανάη δεν πειράζει βρε,μου το είχαν πεί έτσι κ αλλιώς,αλλά θα προτιμούσα να μην το ήξερα,μου το χάλασε λίγο το ενδιαφέρον μου....εγω προτιμώ να το βλεπω στην τηλεόραση να περνάει ένα δύωρο πιο ευχαριστα.

Ναι...η Ζήνα η φαφούτα κάνει ενόργανη στην φωτο(της ταιριάζει το όνομα,εχεις δίκιο)εκει είναι 5-6 μηνών περίπου,καλοκαιράκι,τώρα κάνει κ άλματα :lol:

Πάντως έχουμε πολύ όμορφα παιδια στο φόρουμ,το συζήταγα κ με την Αναστασία,φτού φτού γερά να είναι τα πιτσιποπάκια μας!

Εγώ κορίτσια που άφησα την Χριστίνα μια νύχτα κ λίγες ώρες την ημέρα στην πεθερά μου,δεν αντέδρασε διαφορετικά,έτρωγε,κοιμόταν κ έπαιζε όπως πάντα,όταν με είδε που μπήκα σπίτι χαμογέλασε κ κούναγε τα ποδαράκια της (αντι για ουρά :lol: ) κ συνεχισε τις αταξίες της.

Χαμπάρι σας λέω,μάλλον η είναι η ηλικία τους τέτοια ή επειδή την έχω συνηθησει με κόσμο δεν έχει θέμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε γεωργιαννα μου κ εγω που νομιζα οτι εχεις φυσιολογικη πεθερα :lol::lol: ενταξει ειναι πολυ ασχημο αυτο τουλαχιστον ας ελεγε απο την αρχη οτι δεν μπορει να κανονισεις κ εσυ τι θα κανεις...με την συνηφαδα σου μιλησατε???δεχετε να κραταει το μωρο???εγω κ καλες σχεσεις να ειχα μαζι της δεν θα ηθελα στα καλα καθουμενα να φορτωθω σε εισαγωγικα ενα μωρακι κ μια τετοια ευθυνη σε δεσμευει κατι τετοιο...καταλαβαινεις πως το εννοω ε???αχ αυτες οι πεθερες ρε γαμωτο μερικες φορες ειναι για σκοτωμα!!!!

εγω την τριτη το πρωι ειχα κλεισμενο ραντεβου ειχα ρωτησει την πεθερα μου 5 μερες πριν αν μπορει να κρατησει το μωρο κ ειπε ναι κ δευτερα βραδυ παιρνει τηλ να μου πει οτι δεν μπορει τελικα τα πηρα στο κρανιο ευτυχως ηταν ο αντρας μου με αδεια αν δεν ηταν ομως τι θα εκανα???θα επερνα μεσα στην νυχτα την κοπελα να μην ερθει το πρωι???εχει κ δυο μωρα τρομαξε να βρει χρονο...

λοιπον θα το πω εγω γιατι η ειρηνη ειναι για ξυλο!!!

λοιπον η τουριστρια μας φτιαχνει υπεροχα σκουφακια για τα κοριτσακια μας κ σε πολυ καλη τιμη!!!!εγω παραγγειλα ηδη το δικο μου!!!!!

δαναη εγω ειχα ρωτησει για τον πειρασμο σορρυ ρε κοριτσια :lol::lol::lol::lol:

αχ τι επαθα σημερα η ερμη....θα γελασετε τωρα...σημερα εφαγα φακες με τουρσι πιπερια τα οποια εκαιγαν λιγο...αχ κ με πειραξαν κ μεσα σε δυο ωρες πηγα 5 φορες [smilie=pottytrain3.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=sad2.gif] πυραυλος εγινα :oops::oops::oops: η μικρη να κλαιει σημερα να θελει ολο αγκαλια εγω να μην μπορω να κατσω ουτε στον καναπε γιατι ετσουξε ο ποπος μου :-o@-):-t [smilie=angryfire.gif] [smilie=pottytrain1.gif] φρικη φρικη πηρα τηλ να με παρηγορισει λιγο ο βαγγελης που ειχε υπηρεσια κ το βληματακι να ξεσκιζετε στα γελια κ με νευριασε!!!!δεν σκεφτηκα να βαλω βιταμ μηπως περασει :lol::lol::lol:

γωγω στην μπεμποζηνα ταιριαζει το τραγουδι http://www.youtube.com/watch?v=CzNIj1BSxNc

:lol::lol::lol: σουβλακια????κ για σενα εχω ενα τραγουδι αν συνεχισεις να τρως σουβλακια..

:lol::lol::lol::lol: εγω οταν με κοροιδευει ο βαγγελης για τα κιλα μου του λεω πειναωωωω δεν εχει τιποτα να φαω??

τρελα δεν ειναι τα μωρα μας ετσι οπως δειχνουν την χαρα τους οταν μας βλεπουν???αχ...

δαφνη κ απο μενα καλη επιτυχεια!!!!!αν εμενα κατω σιγουρα θα ερχομουν να σε δω κ να συμμετασχω σε καποια δουλεια σου!!!!!!!!!

αφρο παλια ειχα παρει στον αντρα μου οταν εκοψε το καπνισμα ενα πλαστικο βυζι απο το πολυ ζουληγμα του εσκασε στα χερια χαχαχαχα!!!!πολυ πετυχημενα το εγραψες λυθηκα στο γελιο...

ελενα μου τον αλλαζω βρε εγω τον γαμπρουλη μου????εχει γινει τρελα!!!!

πραγματικα πολυ ομορφα μωρα αυτο το φορουμ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω πολλά να γράψω αλλά νυστάζω...

Ο Άρης με περίμενε ξύπνιος χθες, κοιμήθηκε 9-11 αλλά ξύπνησε και προφανώς ήθελε στήθος, αφού δε βρήκε, το 'ριξε στο παιχνίδι με τον άντρα μου και στις 12 παρά τέταρτο που γύρισα έκανε τρελές χαρές και κόλλησε στην αγκαλιά μου! Πάντως χάρηκα που δεν είχαμε κλάματα!

Δανάη λείπω μόνο ένα τρίωρο Τρίτη βράδυ (μένει με τον άντρα μου), ένα τρίωρο Πέμπτη πρωί (μένει με τη γυναίκα που με βοηθάει στο σπίτι) κι ένα τετράωρο Σάββατο πρωί (μένει με τους γονείς μου και τη θεία μου). Δηλαδή δουλεύω ελάχιστα! Προσθέτω σταδιακά δραστηριότητες...

Χθες μ' έπιασε μια τρέλα κι έγραφα μέχρι τις 5 το πρωί και τώρα είμαι κομμάτια! Φιλιάαααα!

Σούλα μ'έκανες και γέλασα πάλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόση ώρα πριν είπα πως θα πάω για ύπνο??...

Κι έχω και συνεδρίες αύριο...

Το site μας όμως είναι on line! http://www.tothalero.gr

Μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααα από τα βροχερά Χανιά!!!χθες κ προχθες χαλάζι,μου τη δίνει αυτός ο καιρός!

Σούλα, τι να πω??!!!!περαστικά!!!μ'αρέσουν οι περιγραφές σου!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!

Παλι χαμενη εγω! χεχε!!

Γιορταζει η Μυρτω σημερα η κανω λαθος; Αν ναι να την χαιρεσε δαναη μου κ να την καμαρωνεις :) Αν οχι παλι να την χαιρεσε! :lol:

Σουλα γελασα πολυ με την περιγραφη!!

Γωγω η μικρη σου οντως Ζήνα κανονικη!!! Θελψω κ εγωωωωωωω

Αναστασια ζηλευω με τον υπνο σας και με το φαι σας... ειμαι ζουλιαρααα! Εμεις ανα μια ωρα σηκωνομασταν ΚΑι αοψε...σε καποια φαση καταλαβα οτι ζεστενοταν...την ξεσκεπασα κ ξεραθηκε!!!

Αφρο ωραια ιδεα για το βυθζι... θα το σκεφτω κ εγω!!! χαχα

ΚΟριτσια με εχει πιασει λιγο παραπονο.σε 40 μερες πρεπει ν αγυρισω στη δουλεια κ δε ξερω τι να κάνω..οσες θυμαστε οτι δν με πληνρωνε;... ειμαι σε ενα αδιεξοδο ρε γ@μωτο! Επισης εχω ξεκινησει οπως ειπε η σουλα να κανω σκουφάκια για μωρα...στην αρχη ξεκινησα για πλάκα αλλα να που δειχνει να γινεται ενασχοληση! Θα σας βαλω φωτογραφιες σε λιγακι να δειτε..η Αναστασια κ η Δαναη τα ειδαν κ απο κοντα ~~

Φιλακια σε ολες :)

Α γεωργιανα για την πεθερα τι να πω; απαραδεκτη....... καποιον μου θυμιζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ειρηνη μου οσο και να μην το πιστευεις σε ειχα στο νου μου το τι θα κανεις με την δουλεια. Σου εδωσε τα χρωστουμενα; Εγω θα ελεγα να πας για καποιους μηνες και μετα μηπως μπορεσεις να μπεις στο ταμειο.

Περιμενω φωτο, σορρυ βαλε μας και τιμουλες για να εχουμε στο μυαλο μας περιπου το κοστος. Μπραβο σου! καποτε ειχα μαθει να πλεκω και εφτιαχνα κασκολ για κουκλες κοιτα να δεις που τωρα θα μου ηταν χρησιμο!!! :lol::lol::lol:

Σουλα μου εχω παθει κατι αντιστοιχο! Μη γελασεις αλλα την επομενη φορα βαλε βαζελινη!!!!!

Ετσι οπως ακριβως τα γραφεις εχει γινει τωρα με την συνηφαδα μου. Της το φερανε τελευταια στιγμη στο πιατο!! Η κοπελα ειναι πολυ καλη και εχουμε αριστες σχεσεις. Αυτη μου τα ειπε, η πεθερα μου ΑΚΟΜΗ δεν με ειδοποιησε!! Ειμαι πολυ τσαντισμενη μαζι της. Κατι πεταξα και στον ανδρα μου και μου ειπε οτι ειμαι αρνητικη με την μαμα του και οτι θα το κρατησει ΑΥΤΗ!!! Αχ και που να ξερες ηθελα να του πω αλλα δεν ηθελα να προδωσω την συνηφαδα μου. Της εχω εμπιστοσυνη και χιαρομαι που θα ειναι αυτη και οχι η πεθερα μου, που για να ανεβει απο το ισογειο στον πρωτο οροφο ειχε βαλει μπουφαν στο μικρο!!!!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ της ειπα!!!

Δαναη θα λειπω αρκετες ωρες, 8.30 θα τον αφηνω και θα τον περνω στις 4 σχεδον 8 ωρες. Δεν εχω αλλη επιλογη γτ το μειομενο ωραριο εμενα δεν με βολευει. Ελπιζω το αφεντικο μου να το δεχτει, που ειμαι σιγουρη να παρω τις μειωμενες ωρες μαζεμενες το καλοκαιρι που δεν εχουμε δουλεια.

Δαφνη ποτε ξεκουραζεσε; Καλα μεχρι τις 3 τι εκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αχ, ωραία τα μηνυματάκια σας, με κάνατε και γέλασα, γιατί χτες ήμουν λίγο στεναχωρημένη..

Έπαιζα κάτω με τη μικρή και κάπως έστριψα και λύγισα το γόνατό μου και έπαθα κάτι σαν εξάρθρημα επιγονατίδας. Πριν λίγο γύρισα απ'τον ορθοπεδικό. Θα πάρω αντιφλεγμονώδη, αγόρασα και φοράω επιγονατίδα και θα κάνω και κάποιες ασκήσεις όταν υποχωρήσει ο πόνος, και ας ελπίσω ότι θα περάσει..

Τώρα πονάω και κουτσαίνω προς το παρόν. Τέσπα.. Αυτά..

Γωγώ, όταν γυρίσω θέλω σουβλακοβραδιά :lol: κανόνισε! Έχω πάρει 2 κιλά και θέλω να κάνω τη δίαιτα με τα σουβλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!

Piga sto interview k arxise na mou leei gia na ginw sinergatis me tin Herbalife k tou eipa pws den endiaferomai giati eimoun k stamatisa k pws den exw to legein gia na kanw pwliseis k tou eipa pws katalava pws i8ele grammatea gia to grafeio tou (Developer) k mou eipe pws nai ontws 8elei alla exei k 8eseis gia sinergates..Katalavate ti ekane? Se pernei ekei gia grammateas k rixnei k tin kouventa tou gia tin Herbalife einai poli poniros k den mou arese auto :twisted:..To lew auto giati twra teleutaia stin Kipro katantisane aidia me to 8ema sinergatis i douleia mesw tou internet an kaneis to la8os k tous pareis til k doune ton ari8mo sou se enoxloune sinexws..

Stin teliki mou eipe pws 8a me ipologisei mono gia grammatea sto grafeio alla mou eipe pws endiafertikane paaara polles..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ σου!! Ελπιζω ν α σου περασει πολυ συντομα.......

Για την διαιτα με σουβλακια ειμαι και εγω μεσα. Μου εμειναν λιγα κιλακια ακομη!!!

Και προτεινω μια βραδια στο σπιτι μου να ψησουμε στο τζακι οτι γουσταρουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ετσι για την διαιτα ρε γαμωτο!!!

Δαναη πηγα και πηρα 4 συσκ. τα ειχαν 8,90ε!! Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουβλακοθεραπεια ακουω!!! θελω κ εγω αλλα μου ειστε μακρυα...καλα να ημουν αθηνα συνεχεια θα βρισκομασταν..ειμαι πολυ του εξω!! χαχα!! Εγω εχψ ξεκινησει κανονικη διαιτα αλλα δε θα λεγα οχι σε ενα σουβλακι σλουρπ!!

Περαστικα αναστασια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου,περαστικά σου βρε κοριτσάκι!!!στα καλά καθούμενα?!?!

Γεωργιάννα,παρακαλώ!

Ειρήνη,ευχαριστούμε για τις ευχές αλλά η Μυρτώ γιορτάζει 24 Σεπτεμβρίου,της Παναγίας της Μυρτιδιώτισσας.Σήμερα τι γιορτή είναι;

Η μικρή σήμερα όσο έλειπα έμαθε 2 καινούρια κολπάκια,κάνει τακ τακ με τη γλώσσα όπως το αλογάκι κ κάνει κ κουκου τζα,κρύβει το μισό της προσωπο με το χέρι της,μετά το βγάζει κ γελάει!!!θα τρελαθώ!!!!! :lol:

Τα σκουφάκια της Ειρήνης είναι οντως υπέροχα!και πάλι συγχαρητηρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω βρε αναστασια περαστικα σου!!!!!απο την μια στιγμη στην αλλη τι μπορεις να παθεις....

γεωργιαννα θυμαμαι που μιλουσες με τα καλυτερα λογια για την πεθερα σου,οποτε θεωρω πολυ ακυρη την αποψη του συζηγου σου,κ οταν δεν μας στηριζουν σε ολα τρελενομε!!!!κ ο δικος μου τα ιδια κανει οποτε πω κατι αμεσως γινομε εγω η κακια!!!κ στα λαθη της μαμας γελαμε γιατι μεγαλη ειναι δεν πρεπει να την παρεξηγουμε!!!

αχ αντρες...ομως μην στεναχωριεσαι κ οι γιοι σου ετσι θα κανουν στις γυναικες τους :lol::lol::lol:

αντε βρε ειρηνη θελουμε φωτογραφιες!!!!!!!!!!δεν πιστευω να ξεχασες το σκουφι μου!!!!!

δαναη μου κολπακια καινουρια ακουω!!!μπραβο στην μυρτουλα!!!πανεξυπνα ειναι τα σκατουλια ολα τα βλεπουν κ σε ανυποπτο χρονο τα κανουν!!!!κ λιωνει η δολια η μανα!!!

αντρια στηνν herbalife πηγες για συνεντευξη???πολυ καλα προιοντα παλια τα επαιρνα εχασα πολλα κιλα!!!!!!ειχα γραφτει κιολας αλλα μου την εσπασε γιατι καθε λιγι κ λιγακι τηλεφωνο με ειχαν πρηξει!!!!

αφρο μου αν θες χιονακι ελα βουλγαρια κ κανε κ μια σταση ορεστιαδα να πιουμε καφεδακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά! Πήρα ένα mesulid αλλά δεν είδα και μεγάλη διαφορά. Μάλλον θέλει χρόνο..

Πάλι καλά που το έπαθα εδώ και φροντίζει τη Γεωργία η μαμά μου!

Με τον θηλασμό τέλος κι εγώ. Πριν καμιά βδομάδα το σταμάτησε μόνη της η Γεωργία. Το στήθος μου προσαρμόστηκε αμέσως. Εύκολος ο αποθηλασμός για μένα! Τυχερή είμαι!

Σούλα τι της φοράς της μπουμπούς στη φοτο προφίλ? Φουστίτσα με τούλι? Είναι πολύ χαριτωμένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά Ανστασία!

Ειρήνη θέλω κι εγώ να δω σκουφάκια! :)

Γεωργιάννα την ιστοσελίδα έφτιαχνα χθες μέχρι τις 3 κι έστελνα μέιλ για τα καινούρια εργαστήρια, θέλει πολύ κυνηγητό η δουλειά γιατί η κατάσταση είναι δύσκολη.

Σουβλακοβραδιά? Αχ κι εγώ μέσα, έχω μήνες να φάω σουβλάκι...

Μόλις τελείωσα το μάζεμα των χριστουγεννιάτικων και κουράστηκα...

Τώρα λέω να πάω να ξανανοίξω το πάρκο μήπως και αποφασίσει να κάθεται λίγο εκεί ο Άρης να μην τον έχω έννοια συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aναστασία μου,νομίζω το πιο ομαλό είναι όταν μόνο του το μωρό το κάνει.δηλ δεν ήθελε να θηλάσει;πώς νιώθεις;σου λείπει καθόλου;εμένα αυτη είναι η έγνοια μου όταν θα ερθει εκείνη η ώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou oxi se etaireia developers pou poulaei spitia k diamerismata k i8ele grammatea..Piga ekei k anti na 3ekinisei apo tin 8esi pou i8ele mou elege gia sinergasia me tin Herbalife..Mallon supervisor itan..Ontws einai kala ta proionta tous alla egw ntrepome na "piezw" ton allo na agorasei k itan poli piestikoi gi'auto ta paratisa k egw, k emena olo tils..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη, τις τελευταίες φορές θήλαζε για 1 λεπτό και μετά δεν ήθελε. Και την τελευταία-τελευταία έδιωχνε το στήθος και ήθελε παιχνίδια.. κλαψ..

Να σου πω την αλήθεια μου λείπει.. ειδικά την νύχτα που κοιμάται και δεν θηλάζω...

Όταν ξυπνάει την αρπάζω στην αγκαλιά μου λες και έχω να τη δω ώρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω,Αναστασία...απόλυτα φυσιολογικό!η αλήθεια είναι ότι κ η Μυρτώ τελευταία αντί για 15' στο καθε στηθος τρώει 10',κάποιες φορές κ 5' κ μετά παίζει.την βάζω στο άλλο κ συνεχίζει να τρώει κ μετά ξανά στο πρώτο γιατι το πατάω κ τρέχει.Ελπίζω να μην είναι σημάδια απογαλακτισμού...Θα ρωτήσω κ την παιδίατρο την παρασκευή.

Η Μυρτώ μόλις κοιμήθηκε!παω κ εγω να αράξω κ να φαω ενα μπωλ με γιαούρτι κ δημητριακά!σας φιλώ και σας αφιερώνω το αγαπημένο μου νανούρισμα από παιδί που τραγουδάω κάθε βράδυ στη Μυρτώ

http://www.youtube.com/watch?v=0twL-mYFexU

Σαν τα όνειρα σου όλη μέρα πετούν

Πάνω στα δέντρα στις στέγες γυρνούν

Σκίζουν ελεύθερα τον ουρανό

Να' μουνα μια άσπρη φτερούγα και 'γω

Περιστέρια άσπρα πετούν

Στο μπαλκόνι σου αν ίσως σταθούν

Δέστε στο πόδι τους άσπρο χαρτί

Στείλτε 'να μήνυμα σ' όλη τη γη

Θα περάσουν βουνά και θάλασσες

Θα βρουν τη χώρα που διάλεξες

Με την απάντηση θα 'ρθουν ξανά

Στείλε μήνυμα

Ένα κουλούρι και λίγο νερό

Κι αν ίσως είσαι παιδί τυχερό

Θα 'ρθουν στον ώμο σου και θα σταθούν

Θέλουν για λίγο να ξεκουραστούν

Θα περάσουν βουνά και θάλασσες

Θα βρουν τη χώρα που διάλεξες

Μ\ε την απάντηση θα 'ρθουν ξανά

Στείλε μήνυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου ειναι πολυ καλη και προσπαθει να εχει ολους καλα κατι που δεν γινετε.

Μιλησα μαζι της σημερα και τα ακουσε για τα καλα!!!!! Δεν γινετε εγω να την υποστηριζω και αυτη με πουλαει ετσι! Τα καταλαβε, βεβαια στεναχωρηθηκε. Θα παρει η ιδια τηλ. τον γιο της να του τα πει. Της ειπα και για τον παραλιγο χωρισμο και τρελαθηκε, για να μην νομιζει οτι ειναι ευκολος ανθρωπος ο γιοκας της. Βεβαια εγω κομμα με την συνηφαδα μου!! Δεν γινετε να μας κορουδευουν. Τελειωσε η εποχη που οι νυφες το βουλωνουν!!!!!!

Ευχομαι οι γιοι μου να μην γινουν κακομαθημενοι!!!!!

Κλαιει πολυ θα τα πουμε μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια αποθυλασες; θελουμε να μαθουμε ολες πως νοιωθεις.. εγω το εχω επισης εγνοια..

Κοριτσια θα σας βαλω φωτογραφιες σε γκρουπ στο fb.. προς το παρον παρτε ενα δειγματακι

αυτο ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου :

PC300332.jpg

αυτο ειναι το 1ο μου κ εχει πολλες ατελειες...αλα το μοντελο μου τα κανει ολα να φαινονται ουπερ!!

PC250076.jpg

Τελειωνω της Σουλοας τωρα κ θα σας βαλω πολλες φωτογραφιες !! Θελω να σκεφτω ενα ωραιο ονομα κ θα κανω ομαδ στο φατσοβιβλιο :) Περιμενω γνωμη οτι κι αν ειναι :)

Γεωργιαννα δωσεεεεε.... επιτελουθς να εχυν φωνη οι νυφες... η δικηα μου η πεθερα μας εχει βγαλει την παναγια..εχουμε χασει την ηρεμια μας.. α στο καλο!!! νευριασα χαχα

Δαφνη ζορι το στησιμο σελιδας..πηρα κ την προσκληση κ ζηλευω που ειμαι μακρυα :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψηνω παιδακια κοτοπουλου!!! και ειμαι κομματια αλλα δεν λεει για 2η μερα να μην φαει ο ανδρας μου.

Με κουρασε πολυ ο μικρος εκλαιγε ολο το απογευμα και ηθελε μονο στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!! Μηπως καταλαβαινει οτι θα παω για δουλεια και θα τον αφησω;

Κοριτσια εχω ενα σοβαρο προβλημα(αλλο ενα χαχα)!!!! Τις τελευταιες μερες εχω εντονο τσουξιμο απο κατω. Εβαζα κρεμα ειδικα αλλα χειροτερα. Εβαλα ενα βραδυ Bepanthol και ηρεμησα λιγακι και κοιμηθηκα. Τωρα εχω λιγο ηρεμησει αλλα οταν παω τουαλετα και σκουπιζομαι με πιανει, εαν πλενομαι δεν με τσουζει τοσο πολυ και μετα απο λιγο δεν εχω τπτ. Υπαρχει περιπτωση να εχω ουρολοιμωξη; ή να με πειραζει το χαρτι; Σιγα σιγα βλεπω βελτιωση δηλ. με τσουζει για λιγο και μετα μου περναει. Ευτυχως που ο ανδρας μου αργει αυτες τις μερες και δεν θελει σεξ!!!!! χαχαχα

Δαφνη εχεις βλεπω εμπνευση ρε θυριο νυχτιατικα!!! γραφεις ωραια πραγματα! Ευχομαι να πετυχεις!!!

Οποτε θελετε να κανονισουμε ενα μεσιμερι καλυτερα να ερθετε σπιτακι μου και να ψησω και το λεω σοβαρα οτι σας καλω!!!!!

Ειρηνη μου αρεσου πολυ!!!! Και η κορη σου!!! μια ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!!!!!!!!!

ΚΑι εγω εχω αποθηλασει τελειως. ακομη δεν μου λειπει, πολυ αργοτερα. Κοιμαμε ολη νυχτα και ο μικρος κοιματε ακομη και στις 7 που ξυπναω εγω για το σχολειο. δυστηχως τον ξυπναω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...