Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

Καλημερα!!!

Δανάη καλό ξεκίνημα στην δουλειά,Γεωργιάννα ευχομαι να τελείωσες, Αφρο Αφροδιτη κ Αντριά περαστικά....κ ειδικά στην Αθηνούλα μας...

Αναστασία πως περνάς???Μας λείπετε!

Δάφνη φαντάζομαι τον Αρούλη κ γελάω!Πιάνεται κ απο το ντούζ κ δεν το αφήνει???Λες κ εχει κολλα :lol:

Happy χαλαρά με το καλό το σποράκι,εγώ ούτε καν τρελαίνομαι στην ιδέα,όσο για τις δουλειες αστα δεν τελειώνουν ποτέ.

Λοιπόν τα νέα μας,εχτές η μικρή Ζήνα χτυπησε στην γωνια του συνθέτου,έριξε τις 3 τεραστιες μαξιλάρες που είχα εμπόδιο κ καπου δεν στηρίχτηκε καλά,ευτυχώς όχι πολύ,αμέσως θυμηθηκα την συμβουλή σας κ της έβαλα βούτυρο :lol: πραγματικά μελανιά δεν έκανε...!

Το απόγευμα αλλάξαμε πάλι τα έπιπλα στο σαλόνι για να μην ανεβαίνει στο σύνθετο κ πάνω στην τηλεόραση :shock: Βάλαμε το τραπεζακι του σαλονιου μπροστά στο συνθετο κ μαξιλάρια απο κάτω κ κλείσαμε το χώρο με το πάρκο κτλ.

Επίσης δοκίμασα να της δώσω γιαούρτι αντί κρεμα με τα φρούτα κ της άρεσε!Πολύ χαίρομαι γι αυτο!

Οπότε δεκατιανό αυγό 3-4 φορές την εβδομάδα,αμέσως μετά χυμό πορτοκάλι με μανταρίνι στο μπιμπερό,φαγητό το μεσημέρι κ φρουτόκρεμα το απογευμα με γιαουρτάκι.

Πήρε 500 γρ τον προηγούμενο μήνα,αν κ δεν της φαίνεται,μα που τα βάζει?χαχα

Αυτό όμως είναι καλό!

Σημερα θα την αφήσω το μεσημέρι στην πεθερά κ θα συναντηθώ με τον Χρήστο Συνταγμα.

Σας φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!

Γωγω τι διαβαζω ραντεβουδακι με τον ανδρουλη σου;;; Καλα κανεις.

Αφροδιτη μην νιωθεις τυψεις. Μπορει να ειναι καλη αλλα να μην κανει σε σενα. Αυτο συμβαινει.Περαστικα σας!

Βασω δεν ηθελε με τπτ πριν το μπιμπερο. Ξεκινησα σαν παιχνιδι με νερο στην αρχη. Μετα απο καιρο του εδωσα γαλα μεσα. Στην αρχη να φανταστεις δεν ηξερε πως να πει νερο απο μεσα. Δεν ξερω τι να σου πω πως να του το κοψεις. Ημουνα τυχερη. Τωρα με το γιο-γιο θα δουμε.

Δαφνη μου καλο τρεξιμο και σε σενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γελιο που εχει !!!!

νερο πινει απο ποτηρι σιγα σιγα κανονικα ξενερωνει στο εκπαιδευτικο μονο για λιγο και μαθαινει και ρουφαει λιγο λιγο απο καλαμακι πολυ γελιοοο εχω κουκουβαγισει τελειως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Sorry που χάνομαι αλλά είμαι ακόμη στη μαμά! χι,χι!

Σε δύο ωρίτσες φτάνει και ο αντρούλης μου. Του δώσαν άδεια τελικά οπότε θα καθήσουμε 2-3 μερούλες ακόμη!

Διάβασα τα νέα σας αλλά τί να πρωτοσχολιάσω?????? Χαίρομαι που είστε καλά! Παρόλες τις τούμπες :lol::lol:

Βιτάμ, έ? Θα το΄χω υπόψιν, αχρείαστο να'ναι ;)

Γωγώ κι εμένα μου λείψατε!

Φιλιά σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

3ipnisame stis 9:30 tis edwsa to galataki tis k 3ana koimi8ike ws tis 12:30 enw egw evlepa ena ergo pou edw k 2 meres kollisa mazi tou to vazoune epanali4i ka8e prwi tetoia wra..Twra tis edwsa tin kremoula tis k alwnizei me tin strata sto spiti k vrika eukairia na piw to neskafe mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου,περαστικά σου!!

γωγώ, άπαιχτη η Ζήνα!!!δεν της φαίνονται τα 500γρ γιατί τρέχει συνέχεια!εμείς θα είμαστε χαρούμενοι αν παρει 250γρ.500 μόνο σαν νεογέννητο έπαιρνε.εντωμεταξύ τρώει πολύ!το πρωί μετα το γάλα τρώει μισή μπανανα ή μισό μήλο,ενα αχλάδι κ 2 δαμάσκηνα.το μεσημέρι 300μλ φαγητό (το μισό multi) το απόγευμα όλο το ρυζάλευρο,κ το βράδυ πάλι γάλα.τι να πω?κ όταν τελειώνει το μεσημεριανό της διαμαρτύρεται.

καποια με είχε ρωτησει πως τελειώνει ο πειρασμός.σορρυ που δεν θυμαμαι πια.λοιπόν,η σχέση του Μπεχλούλ με την Μπιχτέρ αποκαλύπτεται,ο Μπεσίρ πεθαίνει,η Μπιχτερ αυτοκτονεί,ο γαμος προφανώς δεν γίνεται,μετακομίζουν σε άλλο σπίτι Αντνάν,Μανταμουαζέλ κ τα παιδιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη καθε μερα της δινεις δαμασκηνο;

εμεις ειμαστε στο χαλι κατω, εχω αναψει το τζακι και ο Διονυσης διπλα μου προσπαθει να συκωθει ορθιος πιανοντας το τραπεζακι!! Αχ ποτε γεννηθηκανε ποτε περπατανε!!! Και ακουμε και μουσικη ραδιο!

Κοριτσια να σας πω ενα μυστικο. Η πεθερουλα μου που μου ειπε οτι θα κρατησει τον μικρο προσπαθει να μου την φερει. Δηλ. να παει αυτη στην δουλεια με τον γιο της και ο μικρος να μεινει ειτε με τον πεθερο μου ειτε με την συνηφαδα μου ( που δεν θελει να αναλαβει τετοια ευθυνη) ειτε με την αδελφη του ανδρα μου. Οποιος τυχη εκεινη την ηερα!!!!!!!1Οταν το εμαθα σημερα εγινα μπουρλοτο!!!! Την πηρα τηλ σαν να μην ηξερα τπτ και της ειπα οτι 3 μερες πριν παω για δουλεια θα της τον παω να συνηθησει το παιδι την καινουργια κατασταση. Και μου ειπε μη σε νοιαζει πηγαινε εσυ για δουλεια και θα τον κρατησω εγω!!! νομιζει οτι ειμαι χαζη!!!!!! ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ;;;;;;;;; εισαι σοβαρη; αυτο της ειπα. Νομιζει οτι το παιδακι ειναι μπαλα! Δεν ξερει με τι ατομο εχει μπλεξει!!! Εχω αδικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας! Θα κρατήσω τη ψυχραιμία μου κ δν θα τσαντιστώ που μου έσβησε το μήνυμα.. :twisted:

Πάμε πάλι..

Άν και καθυστερημένα χρόνια πολλά στην Ιωάννα μας,το joanaki,κοριτσάρες στους άντρες σας και Γεωργιάννα στην αδερφή σου κ στο ανηψάκι! Τελικά καλά λένε σπίτι χωρίς Γιάννη προκοπή δν κάνει!Όλοι έχουμε απο ένα Γιάννη!

Περαστικά στην Αθηνούλα μας,στην Αφροδίτη,Δάφνη,Άφρο κ Γωγώ. Γρήγορη ανάρρωση κορίτσια.

Αναστασία καλά να περάσετε με τον αντρούλη σου,τη κοράκλα κ τους δικούς σου! Το δόντι πως πάει?

Δανάη καλή αρχή στη δουλειά!Η Μυρτούλα πώς είναι τα πρωινά μόνη με τον μπαμπά?

Δάφνη μου ευτυχώς που δν ήταν τίποτα σοβαρό με τον Ταρζανούλη-Αρούλη!Σα να πήρε πολύ φόρα ο Αρούλης μας τελευταία! :D Αλήθεια με τον μπαρούκ(έτσι τον λές τον σκλυλάκο ή κάνω λάθος?) πώς τα πάνε?

Σουλίτσα τη ξέχασες τη συμπεθέρα σου ε???Μήπως έταξες αλλού το Ελενάκι...??φιλιά πολλά κ βιτάμ!! :lol: Α!τέλεια τα νύχια!

Άφρο ακόμα παιδεύεστε με τα δοντάκια κ δοντάκια δν βγαίνουν? άσε τα ίδια κ εμείς,φαφουτάκος ακόμα.Υπομονή!

Γεωργιάννα άντε τελειώνεις με τα χαρτιά επιτέλους. Καλό τρέξιμο με τον Διονυσάκη τώρα που πήρε φόρα!

Άντρια τελικά τί έγινε με την περίοδο? Βρε λές?? Στο εύχομαι απο τώρα κ ας σου έρθει σε 4-5 μήνες που χρονίζει το Βικτωριάκι όπως θέλετε. ;)

Βασιλική άν το πάρεις απόφαση να αποθηλάσεις καλύτερα να το προετοιμάζεις σιγά σιγά σαν παιχνίδ γιατί δν ξέρεις πώς θα το πάρει.μακάρι εσένα να το πιάσει αμέσως κ να μην παιδευτεί. Ο δικός μου χθές τελικά το δέχτηκε χωρίς ζόρι.. εντωμεταξύ το στήθος μου τόσες μέρες που δν θηλάζω δν έχει πρηστεί καθόλου.Πάντως μου έλειψε κιόλας ο θηλασμός..

Γλυκερία πώς είναι ο Λευτεράκης? Ο Γιώργος που είναι? joanaki εύ κ οι άντρες σου τί κάνετε? Ειρηνη κ σε σένα φιλιά!

Εγώ είμαι πολύ χαρούμενη!! Πήγε χθές πρωί η κουμπάρα μου στο ΙΚΑ γιατί την "άναψε" η νύφη της που δν της έδωσαν μία πρίν 2μήνες που γέννησε.Της είχαν πεί οτι δν δικαιούται τίποτα ούτε το επίδομα τοκετού γιατί το έχουνε κόψει.Για να μην πολυλογώ χθές που ξαναρώτησε της είπαν οτι φυσικά κ δικαιούται κ πήρε 2,600€ για τους 6 μήνες εγκυμοσύνης που δούλευε!Άν δν το έψαχνε θα τα είχαν κάνει "γαργάρα" τα λεφτά της!

Οπότε με πήρε κ μου είπε άν θέλω να κάνουμε την βάπτιση!!Χθές κιόλας πήγα εκλεισα ημερομηνία για 4 Φεβρουαρίου βρήκα αμέσως γιατί δν κάνουν πολλές βαπτίσεις τον χειμώνα κ σήμερα το πρωί κλείσαμε βαπτιστικά κ σταυρό! Ευτυχώς τα είχαμε ψάξει πριν ένα 2μηνο που το συζητάγαμε κ ξέραμε τι θέλαμε οπότε δν χρειάστηκε να ξαναψάξουμε τελευταία στιγμή! Μου έφυγε τρελό άγχος γιατί διαφορετικά θα μας πήγαινε Μάϊο-Ιούνιο,πολύ αργά για μένα. Ούφ!Να φεύγουν μία μία οι υποχρεώσεις γιατί μια με τα χαράτσια,μιά μα τα νοίκια,μια με το τρακάρισμα του Χάρη άφραγκοι μείναμε. Σας ζάλισα! Με συγχωρείτε για το μεγάλο πόστ..είναι μη πάρω φόρα..

Μάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη είναι super η διατροφή της Μυρτώ,βασικά αν θέλει κ άλλο μεσημεριανό γτ δεν της δίνεις?

Εμένα ο γιατρός μου έχει πει να την ταίζω όσο θέλει αλλά ποτέ να μην την πιέζω...αν κ το τελευταίο το έχω ολίγον παραλήψει.

Αν κ ο κόσμος το έχει τούμπανο το τέλος του Πειρασμού... μας το λές κ εσύ κ στο τέλος δεν θα μείνει ίχνος αγωνιας!

Γεωργιάννα ρώτα την πεθερά ξεκάθαρα αν θα κρατάει η ίδια το παιδί για να μην αλλάζει χέρια κ συνήθειες όμορφα κ ευγενικά,αλλιώς πες της να βρεθεί μία άλλη λύση...με την επίθεση κ κόντρα θα χαλάσεις κ την σχέση σου μαζί της κ τα νεύρα σου.

Εμείς γυρίσαμε το απόγευμα,πήγα αφησα βιογραφικά αλλά τίποτα ακόμα,είχα ενα ραντεβού στο Κολωνάκι αλλά θελει ωράριο 9.00 με 20.30,ελεος δλδ!Και το κουφό?Πελάτισσα του πρώην εργοδότη μου....απαπα!!!

Ειμαι πολύ στεναχωρημένη με αυτό το θέμα γτ δεν μπορώ να φανταστώ την ζωή μου σπίτι να μεγαλώνω ένα παιδί,θέλω να ενεργοποιηθώ να κάνω κ άλλα πράγματα κ αυτό το κομμάτι με πάει πολύ πισω :(

Ας δούμε στην πορεία τι θα γίνει....

Φιλιά κ καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου ξεχασα να σου οτι εχεις μια κορη που δεν βλεπετε :lol::lol::lol::lol: . Κουκλαρα ειναι στην φωτο!!!!

Αυτη μου λεει συνεχεια να μην με νοιαζει και θα το προσεχουμε το παιδι. Αυριο μαλλον θα παω στην λαικη που δουλευει και θα το παιταξω παλι. Το Σαββατο θα ερθουν ολοι στο σπιτι και εκει να δεις!!!!!!! Εχεις δικαιο για τα νευρα αλλα δεν γινετε εαν δεν με δει λιγακι νευριασμενη. δεν θα με παρει στα σοβαρα.

Ελενα με το καλο η βαπτιση. Τελικα τι εγινε με το ιντερνετ; Ο μικρος τι κανει δεν μας ειπες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σσας τσουπρες.τι κανετε.εγω κοιμησα μπεμπη,εφαγα και τωρα χαλαρωνω στο τζακι με τον μεγαλο μου αγκαλια και το λαπι τοπ.. :D κ εγω ψαχνω για βαφτιση.αργουμε βεβαια.27 μαιου.μαγαζι ψαχνω ακομα.ο μικρος σημερα ηπιε γαλα απο μπιμπεροοοοοοο :shock::shock: .του εδωσα λιγο για την γευση το απογευμα και τωρα το βραδυ.να σας πω κατι κ ας με πειτε τρελλη.μου αρεσει που τον θηλαζω κ θα στεναχωρηθω αν τελειωσει,απο την αλλη ομως τον τελευταιο μηνα το ριχε παρακανει.καθε 3 κ λιγο βυζι...αυριο εχουμε παιδιατρο για εμβολιο.βλεπω τα ζουζουνακια αρχισαν τις προσπαθειες να σηκωθουν.εμεις ακομα τιποτα.μονο στα 4 καθομαστε και παμε μπρος πισω κ οταν θελει κατι σερνετε να το πιασει.γεωργιαννα δικιο εχεις.ειναι πρωτη φορα που αφηνεις το παιδι και πρεπει κ αυτο να προσαρμοστει και εσυ να μην εχεις αγχος.αυριο στην σουπα το μεσημερι θα βαλω πρασο.πρωτη φορα.εσεις βαζετε μονο το ασπρο ή κ το πρασινο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Me8avrio 8a paw gia interview k an dw pws pali oute edw iparxei periptwsi na me paroune 8a xalarwsw ligo me to 8ema douleias giati edw k 4-4,5 mines ka8e mera agorazw efimerides, koitazw apo to internet, stelw viografika k paw interviews alla TIPOTA k etsi den 8a vasistw sto an vrw douleia i oxi gia na valw mpros gia 2o paidaki..3erw oikonomika 8a eimaste poli piesmenoi alla ti na kanw? na pesw sta podia tous na tous parakalesw na me paroune exw k mia a3ioprepeia kaneis den xanetai exei o 8eos gia olous mas epomenws 8a 3ekinisoume deila deila gia 2o k makari na er8ei oso pio sintoma ginetai..Se euxaristw gia tin euxi Elenaki!!!

Gwgw se katalevw gia to 8ema douleias..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απόψε ξεκίνησε τις συναντήσεις της η νέα θεατρική μας ομάδα, η "ψίχα"! Και ήταν μια πολύ δημιουργική βραδιά! Και πρώτη φορά έμεινε ο Αρούλης με το μπαμπά του βράδυ και τα πήγαν μια χαρά! Βέβαια τον βρήκα ξύπνιο να με περιμένει αλλά όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Που είστε ζουζούνες?

Εμείς εδώ ξυπνάμε νωρίς. Η Γεωργία άλλαξε ωράριο ύπνου και ελπίζω να το διατηρήσουμε και στην Αθήνα. Κοιμάται 10 το βράδυ και ξυπνάει λίγο πριν τις 8 :shock:

Κάθε βράδυ είναι διαφορετικό. Πότε το πάει σερί και πότε ξυπνάει κανα δυο φορές ενδιάμεσα!

Δάφνη καλή επιτυχία στην "ψίχα"!!!

Άντρια και Γωγώ, μακάρι να βρείτε κάτι.. είναι δύσκολο χωρίς δουλειά..

Δανάη, καλή αρχή!

Η μπουμπού κοιμάται και ο μπαμπάς μας πήγε για τρέξιμο στη φύση! Έχει κάτι ωραία γυπεδάκια για γυμναστική, άλλο πράγμα!!! Δε θέλω να γυρίσω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφηστε που για μασητικο εχει τη βυζοπιπιλα... μεχρι που σκεφτηκα να παω σε σεξ σοπ να παρω ενα ψευτικο απο καοτσουκ βυζι να της αφησω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, κι εμείς περνάμε ζόρι. Βγάζουμε το 6ο δοντάκι! Προχθές έσκασε στη γκρίνια το καημενούλι μου. Πριν κοιμηθεί της έδωσα ντεπόν γιατί δεν ήθελα να ταλαιπωρείται άλλο. Δεν το κάνω συχνά, αλλά κάποιες φορές δεν πάει άλλο.. δεν μπορεί να κοιμηθεί, ούτε να φάει..

Περάσαμε κι ένα άλμα ανάπτυξης. Πολύ φαί, πολύ ύπνο, πολύ [smilie=pottytrain5.gif]

Όλα από πολύ τα κάναμε. Μου φαίνεται να έχει μεγαλώσει. Ανυπομονώ να πάμε παιδίατρο να δω! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Άφρο πέθανα στο γέλιο με το βυζί από καουτσούκ!

Χθες και σήμερα ο Άρης άδειασε ολόκληρο μπωλ μοσχαράκι με σέσκουλα, του άρεσε πολύυυ κι έκανε και μια χαρά κακάκια! Ευχαριστούμε για την ιδέα Γλυκερία!!!! (γυρίσατε Ζάκυνθο? τι κάνετε?)

Ευχαριστούμε Αναστασία!

Πω πω κι εγώ πρέπει να θυμηθώ να πάρω τον παιδίατρο, όλο το ξεχνάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία,πολύ χαίρομαι που η μικρής μας κοιμάται περισσότερο!!!εύχομαι να συνεχιστεί κ στην Αθήνα!κι άλλο δοντάκι?!?!?!??!θηρίο!!!

κ η δικιά μου θέλει μεγαλύτερη ποσότητα φαγητού!!!!έφαγε το μεσημέρι όλο το φαγητό,μόλις γύρισα από τη δουλειά (δηλ.1,5 ωρα μετά),θήλασε κ μετά από μια ωρα έφαγε κ το ρυζάλευρο όλο κ μόλις τελείωσε έκλαιγε κ της έφτιαξα κ άλλο με 20 μλ νερό,δηλ 2-3 κουταλιές ακόμα.πρωτα θέλω να συμβουλευτω την παιδίατρο,να μην αυξάνω από μόνη μου τις ποσότητες.πολλές φορε΄ς όταν τελειώνει το μεσημεριανό γκρινιάζει!έφυγα...γκρινιάζει!!!της διάβαζα το βιβλίο πριν αλλά μάλλον δεν συγκινείται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τι γελιο με το πλαστικο βυζι. Φαντασου να πας και να το πεις στον πωλητη θα παθει κατι!!!!!\

Δαναη ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την πληροφορια, θα παω αυριο πρωι πρωι. Κριμα που δεν μπορω να στα στειλω.

Καλα πολυ φαι!!!!!! ουτε ο μεγαλος μου δεν τρωει τοσο πολυ!!!

Δαφνη καλη αρχη στην ομαδα. Πως ηταν η πρωτη συναντηση; Καλα εκανε ο ανδρας σου και σε περιμενε. Μηπως καταλαβα λαθος;

Εγω κοριτσια ετρεχα σημερα με τα χαρτια. Και ημουνα χαλια με την πεθερα μου που τελικα δεν θελει να αφησει την δουλεια της και ετσι θα το κρατησει η συνηφαδα μου το μικρο. Ο ανδρας μου πληρη μεσανυχτα. Βεβαια δεν θα περασει ετσι!!! θα τα ακουσει η πεθερουλα μου που θελει ολους ευτυχισμενους αλλα καταφερνει να μας κανει να τσακωνομαστε μεταξυ μας. Χαιρομαι ομως γτ τα παω καλα με την συνηφαδα μου και ετσι ειμαι πιο ηρεμη.

Αναστασια με γεια το 6 δοντακι!!! Ακομη δεν εχετε δωσει μπριζολιτσα στην νυφουλα μου;;;; Μοσχαρισια εννοειτε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα :D

Μόλις απόλαυσα το φοβερό κ μοναδικό γεύμα μου....2 σουβλάκια,αα ειναι το αγαπημένο μου κ ας το πληρώνω ακριβά στα κιλά ;)

Βρε Αφρο φοβερή η ιδεα σου :lol: απορώ πως δεν εχουν φροντίσει για κάτι τετοιο οι παιδικές βιομηχανίες!

Γεωργιάννα το παν είναι να βρίσκεται σε σίγουρα κ ασφαλή χερια,μην χαλάς την ζαχαρένια σου!

Δεν βλεπεις τι γινεται στο πειρασμό,δεν βρίσκεις το δίκιο σου ένα πράμα :lol:

Δανάη τρώει η Μυρτώ,φτού μην την ματιάσουμε!

Αναστασία πολύ καλό σας εκανε η εξοχή,αυτό το "πολύ" σε όλα,πολύ μου αρέσει!Τωρα που σε βρήκε ο Γιάννης εκμεταλευτείτε κ λίγο το "πολύ" για εσάς :oops:

Ελπίζω η Γεωργια να διατηρησει τις καινούργιες συνήθειες,όχι κ τίποτα άλλο αλλά παρασύρει κ την κόρη μου!!! :lol:

Σήμερα ήταν μια ησυχη μέρα,παρόλο τις ασχημες καιρικές συνθηκες,δεν μπορούσα να μην εκμεταλευτώ το ρεπό του άντρα μου κ να του αφησω το μεσημέρι την μικρή να κάνω τις βόλτες μου.

Πήγα αρχικά στο Φάληρο να αλλάξω ένα δώρο απο την allouete την οποία την πέτυχα κλειστή.

Που μυαλο ότι ήταν Τετάρτη?Οπότε γύρισα ατο Athens heart έκανα κάτι μικροαγορές απο τα H&M κ μετά κατεβηκα στον Σκλαβενίτη να ψωνίσω,πολύ βολεύει που άνοιξε εκεί.

Αγόρασα την βανίλια ρυζαλευρο χωρις προσθήκη ζάχαρης,εχει 5.70 αλλά αυτή θα αγοράζω τελικά,είναι χωρίς γλουτένη οπότε καλύτερη απο τις άλλες.

Δοκίμασα κ τις βιολογικές Γεωργιάννα αλλά δεν της αρέσουν καθόλου.

Το μεσημερι έφαγε τραχανά με κοτόπουλο....κ χαίρομαι πολύ που πίνει χυμό στο μπουκάλι!

Αυτά προς το παρόν......φιλιά σε όλες !!!ΕΕΕ george τι νέα,που χάθηκε καλέ αυτος??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα μου,τι να πω για την πεθερά?ο Διονύσης με τη συνυφάδα σου ειναι εξοικειωμένος;μήπως να έρχεται για κάποιες μέρες να την συνηθίσει;είναι σημαντικό που έχετε καλές σχέσεις.άρα την εμπιστεύεσαι?πόσες ώρες θα λείπεις;

Η Μυρτώ όντως πολύ φαί,είμαι περίεργη να δω πόσο θα είναι την άλλη παρασκευή που εχουμε ραντεβού.κανονικά ειχαμε χθες αλλα απεργούσαν οι γιατροί στο ικα κ επειδή η δικιά μας είναι εκεί για να μην πηγαίνω στο ιατρείο κ πληρώνω το 40αρι,προτίμησα να περιμένω την άλλη εβδομάδα να την παμε μαζι την παρασκευή το πρωί στις 9.30 που εγώ δουλεύω 11-17.00.εχω ήδη εναν κατάλογο με απορίες.η πρώτη κ καλύτερη ειναι κατά πόσο αντιλαμβάνεται την απουσία μου η μυρτώ.ξέρω ότι την νιώθει απλά δεν νομίζω ότι έχει ακόμη αίσθηση του χρόνου.την βλέπω πάντως πως χοροπηδάει με το που μπαίνω σπίτι.το βράδυ που την έκανα μπάνιο έλιωσα...ηταν καθιστή στη μπανιέρα κ μου χαμογελούσε κ έβλεπα τα γλυκά της τα δοντάκιααααα!!!!

Δάφνη,καλή επιτυχία με την ομάδα!!!!αλήθεια εσύ πόσες ώρες δουλεύεις την ημέρα;ο Άρης με ποιον μένει;εγώ κατάλαβα ότι ο Άρης σε περιμενε ξύπνιος να γυρίσεις ή;

έφτιαξα κοτόπουλο με πατάτες στο φουρνο με καρυ ,μουστάρδα,λεμόνι κ δενδρολίβανο (κουφός συνδυασμός) κ βγήκε ωραίο.μαγειρεύω καθε δυο μέρες εγώ γιατί δεν θέλω να επιβαρύνω τον κώστα κ με το μαγείρεμα το πρωί που έχει τη μικρή.ευτυχώς είμαστε κ οι δυο βολικοί κ τρώμε το ιδιο φαγητό δυο μερες.χθες κ σήμερα πράσα,αυριο κ μεθαύριο κοτόπουλο.καμιά ιδέα για το σάββατο;μαλλον ψάρι!ποπο η εβδομάδα κύλησε γρήγορα! :D

παω να χαλαρώσω κ να περιμένω το αντράκι μου!

γεωργιαννα,πώς πήγε το ραντεβουδάκι με τον άντρα σου? ;)

Ανδρια,πώς εισαι σήμερα;

Γωγώ,κούκλα η Ζήνα!!!χαίρομαι που κράτησες το όνομα που της έδωσα :lol::lol::lol: σορρυ που έγραψα το τέλος,εχεις δικιο αλλά κάποια με ρώτησε.επρεπε να το γραψω σε πμ. Η αλήθεια είναι ότι 2 εβδομάδες περίπου πριν δω το τελευταίο επεισόδιο ειχα παει να αγοράσω το dvd σε μινι μαρκετ κ μου λέει η κοπέλα στο ταμείο "ασε ρε συ,η μπιχτέρ αυτοκτονεί στο τέλος!" μου ήρθε να τηνν καρυδώσω!!! :lol:

καλό βραδυ κ καλή ξεκούραση!!!

καλό βραδάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...