Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια .χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν.οτι επιθυμουν.καλα κ εγω ενα ξενερωμα με την ζωη της αλλης το εφαγα.βεβαια εγω δεν ημουν καθολου φαν της σειρας.δεν ειχα δει ποτε κανενα επεισοδιο.και τωρα που πηγα στην μαμα τα χριστουγεννα κ το βλεπανε κολλησα.χθες εκατσα μεσα στην αγωνια να το δω .........κ στο τελος λεω..α καλα εκανα και δεν το εβλεπα.τοσος ντορος για το τιποτα...αχ γεωργιαννα εγω περιμενω την δευτερα να ξεκινησουν τα σχολεια.να στειλω λιγο τον μεγαλο μπας και μπουμε σε προγραμμα καθοτι δεν την παλευω.αυτη η εβδομαδα ηταν φρικη.ο μικρος μεσα στην γκρινια κ στο κλαμα (χωρια τα βραδυνα ξυπνηματα.ουτε νεογεννητο δεν τα εκανε)και ο μεγαλος κολλημα με την τιβι.ασε λογω κρυου δεν πηγα σχεδον πουθενα.ηρθα η γυναικα κ λεω δεν αντεχω αλλο.τοσα νευρα αυτη την βδομαδα δεν ειχα ουτε οταν γεννησα κ ηρθα σπιτι κ προσπαθουσα να προσαρμοστω με 2 μικρα παιδια.τελος παντων....και εγω θελω να κανω τα νυχακια μου.να σας πω ενα μυστικο....33 χρονων γυναικα και τρωω τα νυχια μας.ντροπη μου αλλα δεν μπορω να σταματησω :oops: ...παω για μπανιο κ επιστρεφω (αν βρω καμια σας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιωάννα χρόνια πολλά και κυρίως χρόνια καλά!!!

Αναστασία, Ειρήνη και Άφρο να χαίρεστε τους άντρες σας!!!

Και σε όσες άλλες έχετε εορτάζοντες, να τους χαίρεστε! Γεωργιάννα να χαίρεσαι κι εσύ την αδερφή σου και το μπαμπά!!

Χάρηκα κι εγώ με τη συνάντηση προχθές και η έκπληξη της Γλυκερίας με τη βασιλόπιτα ήταν τέλεια! Σ' ευχαριστούμε Γλυκερία!! Μπράβο στο Λευτεράκη που αναρρώνει! Άντε κορίτσια με την πρώτη ευκαιρία να τα ξαναπούμε να έρθουν κι οι υπόλοιπες.

Ο Άρης εξελίσσεται σιγά σιγά σε ταρζάν! Δυο μέρες τώρα σηκώνεται όρθιος μόνος του άμα βρει κάπου να πιαστεί, κάνει όλο τούμπες και προσπαθεί να σκαρφαλώσει παντού. Χθες το βράδυ, λίγο πριν πάει για ύπνο, έπεσε από το καναπέ και χτύπησε το κεφάλι του (πάνω από το βλέφαρο) στο τραπεζάκι (ευτυχώς δεν έχει γωνίες, είναι στρογγυλό) και σήμερα έχει μελανιασμένο μάτι, είναι σα να έμπλεξε σε καυγά! Κι όλο έγινε σε ελάχιστο χρόνο, σηκώθηκα από το καναπέ για να βάλω ένα dvd. Πλέον ούτε δευτερόλεπτο δεν πρέπει να τον αφήνω. Εντάξει ψύχραιμη ήμουν, εκείνος έκλαψε λίγο αλλά παρηγορήθηκε με αγκαλίτσα, ήμουν και μόνη μου, απλώς πέρασα λίγο περίεργη νύχτα γιατί κάθε τόσο τον ψιλοξυπνούσα να δω πως αντιδρά καλά. Τρόμαξα πάντως!

Αφροδίτη λογικό είναι να θέλει στήθος η Αθηνούλα, έτσι κάνουν όταν είναι αρρωστούλικα, ξέρει αυτή!! Μη την πιέσετε και θα επανέλθει όταν αισθανθεί καλύτερα. Περαστικά!!!

Γωγώ κι εγώ την Πέμπτη το βράδυ και χθες το πρωί είχα δέκατα αλλά έχω και συνάχι... Σε σχέση με αυτά που σου είπε ο γιατρός έχω κάποιες ενστάσεις, θεωρώ πως το γιαούρτι είναι ωφέλιμο όχι μόνο για το ασβέστιο αλλά και για τη χλωρίδα του εντέρου. Αναφέρομαι βέβαια σε κανονικό γιαούρτι ενηλίκων και όχι στα παιδικά σκευάσματα που συνήθως γράφουν 'επιδόρπιο γιαουρτιού'. Όσο για τις έτοιμες κρέμες περιέχουν τεχνητά συστατικά (και ζάχαρη) και δε βλέπω για ποιο λόγο να μη τα παίρνει το παιδί από άλλα φαγητά. Τέλος πάντων μεγάλη συζήτηση αυτή με τις κρέμες...

Δανάη καλή επιστροφή!!

Ιωάννα εγώ το απόγευμα δίνω στον Άρη τραχανά ή αβοκάντο ή πουρέ κολοκύθας (άλλοτε σκέτο, άλλοτε με αβοκάντο ή με γλυκοπατάτα) ή λίγα από τα μεσημεριανά λαχανικά και τώρα προσπαθώ να του δίνω γιαουρτάκι (πρόβειο ενηλίκων) με λίγο φρούτο. Με τα φρούτα βέβαια δε τα πάμε καλά αλλά τα υπόλοιπα πλέον τα τρώμε, όχι ποσότητες αλλά καλά! Παλιότερα του έδινα και βρώμη αλλά μου φάνηκε πως του δημιουργούσε υπερδιέγερση και τώρα του τη δίνω το πρωί. Για μέρες που δεν προλαβαίνω τίποτα έχω και μια κρέμα της holle με κεχρί, καλαμπόκι και ρύζι, που είναι βιολογική χωρίς γάλα και χωρίς πρόσθετα και τη φτιάχνω με σκέτο νερό.

Έλενα καλή επιτυχία με τον αποθηλασμό, κρίμα που πρέπει να σταματήσεις. Κι άντε τι θα γίνει με το ίντερνετ, θέλουμε να σε βλέπουμε συχνότερα!

Σούλα καλώς ήρθες πίσω στη τεχνολογία!! Χα χα!

Βάσω υπομονή!! Θα βελτιωθεί η κατάσταση!

Γεωργιάννα αστέρι της κουζίνας, τι καλό έφτιαξες σήμερα?? Πω πω αυτά τα γραφειοκρατικά τρεξίματα είναι τα χειρότερα!

Αναστασία εκμεταλλεύσου τη μαμά, είναι ωραίο να έχεις βοήθεια...

Γιούλη παρακαλώ, γι αυτό είμαστε εδώ, για ν' ανταλλάζουμε ιδέες κι εμπειρίες.

Πολλά φιλιάααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα!!

Για να μην ξεχασω οταν θα χτυπαει ο μικρος για να μην μελανιαζει το σημειο θα βαζετε βουτηρο!!!!!

Εχθες το βραδυ μου το ειπε μια ξαδελφη που το κανει στο 4 χρονο γιο της.

Δαφνη την επομενη φορα, που μακαρι να μην υπαρχει αλλα λιγο δυσκολο, θα βαλεις βουτηρο. Και εμενα εχθες μου επεσε και εκανε ενα μικρο καρουμπαλο. Ηθελε να μπουσουλησει και επεσε μπροστα!!! Δεν εκλαψε και πολυ ευτυχως.....

Βασω μου σε καταλαβαινω απολυτα και εχεις δικαιο να θελεις να ξεκινησουν τα σχολεια. Εγω του μεγαλου του εκλεινα την τηλεοραση και τον εβαζα ειτε να παιζει ειτε να ζωγραφιζει. Εχω τρελαθει με τα ανηψια του ανδρα μου, 5,5 και 4 χρονων, που η τηλεοραση δεν κλεινει!!!! Ειμαι τελειως κατα!! και βλεπουνε βιντεακια στον υπολογιστη. Ειμαι πολυ περιεργη να δω πως θα συγκεντρωθει τον Σεπτεμβρη που ξεκηναει σχολειο.

Δαφνη μπραβο στον Αρη που συκωθηκε, εγω περιμενω να μου πεις σε κανενα μηνα οτι μπουσουλαει!! Τοσο τρεξιμο εριξες στην εγκυμοσυνη σε κατι να σου βγει σε καλο!!!!

Σημερα δεν ξερω τι να μαγειρεψω. και εχω να κανω και για αυριο που θα λειπω το πρωι!!! Θα σας πω πιο μετα. Παω να δω εαν ξυπνησε ο μικρος μου που εχθες εδωσε ρεσιταλ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μορνινγκ μορνινγκ τσουπρες!!!!

δαφνη αντε καλη αρχη!!!!!!!κ καλο κυνηγι τωρα χαχαχαχα!!!!ειναι να μην σηκωθουν μια φορα μετα περνουν φορα,τωρα θα τον εχεις ολη μερα ορθιο :lol::lol::lol: την πρωτοχρονια η ελενα εκανε βουτια κ χτυπησε κατω απο το ματακι βαλαμε γρηγορα βιταμ κ ισα που προλαβε να κιτρινιση δουλευει το κολπο που εγραψε η γεωργιαννα :D κ εγω δεν το ηξερα η νονα μας το εμαθε τωρα υπαρχουν δυο βιταμ στο σπιτι ενα για να τρωμε κ ενα για τις τουμπες της ελενας :lol::lol::lol:

γιαουρτακι δινω ως τα δελτα advance αλλα μου εδωσες πολυ καλη ιδεα με το γιαουρτι κ τα φρουτα κ θα το δοκιμασω!!!!τι να παρω ομως στραγγιστο η κανονικο???

γεωργιαννα μου κουραστηκα μονο που τα διαβασα καλο κουραγιο κ καλα αθλητικα παππουτσια :lol::lol::lol: ου μπλεξεις με χαρτια κ δημοσιες υπηρεσιες απαπαπαπαπαπαπα οπως λεει κ η κορη μου...

οταν βρεις ελευθερο χρονο μπορεις να γραψεις την συνταγη της γιαουρτοπιτας???ακουγετε ενδιαφερον..γλυκισμα!!!

βασιλικη ασε τα νυχακια σου καλε ησυχα!!!εχω μια φιλη που τα ετρωγε κ αυτη με μανια της βρικα ενα προιον για τα νυχια που υποτυθετε ειναι πικρο κουραφεξαλα τιποτα δεν εκανε ωσπου αρχισε να βαζει τεχνητα κ τα λυποταν να τα χαλασει οποτε το ξεπερασε τωρα ειναι οκ μονο που παθιαστικε με τα ψευτικα :lol:

τα ειδατε τα νυχακια μου στην σελιδα μου???σας αρεσαν???

αφησαμε την μικρη στην πεθερα μου τωρα κ απολαυμβανω λιγη ηρεμια :lol:

μας εφτιαξε παστιτσιο θα παμε το μεσημερι να φαμε σημερα το γλυτωνω το μαγειρεμα!!!!

εδω τα χριστουγεννα τρωμε μπαμπου εσεις το εχετε αυτο το φαγητο στα μερη σας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα με την πρωτη ευκαιρια θα γραψω την συνταγη. Ειναι ευκολη και πολυ ελαφρια για το στομαχι.

Η αδελφη μου το ιδιο προβλημα ειχα με την Βασω και εβαλε ψευτικα. Τωρα δεν θελει με τπτ να τα βγαλει , το ειχα ξεχασει και μου το θυμισες Σουλα. Ωραια τα νυχια που φτιαχνεις γι'αυτο λεω κριμα που δεν εισαι εδω!! Ακομη και συνανατηση να ειχαμε θα σ' εβαζα να μου τα φτιαχνεις!!!!!!!

Με εκανες και γαλασα με το βιταμ!!!!!!!!!!

Οσο για το γιαουρτι εγω παιρνω το σταγγυστο του Ολυμπος, μου ειχε πει ο παιδιατρος οχι τα παιδικα. Βεβαια μονο οταν ειμαι εκτος του δινω.

Λοιπον αποφασισα τι θα φτιαξω για φαγητο: Κρεπες για τον ανδρα μου, για μενα ενα πιλαφακι με κοτοπουλακι, φασολακια για τα παιδια. Και μπορει να φτιαξω πατατες ογκρατεν ή σουφλε για να εχω και για αυριο να μην μαγειρεψω. Και για γλυκο επειδη εμειναν μερικα σου θα ξαναφτιαξω την κρεμα ζαχαροπλαστικης για να τα γεμισω. Κουραστικατε μονο που τα διαβασατε; :lol::lol::lol: εγω οχι ειναι ευκολα και ετσι ΠΑΩ να ξεκινησω!!!!!

Α ναι ο Διονυσης οπου παω θελει να ειναι μαζι μου!!!! ΟΥΡΙΤΣΑ εχει γινει σημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!Να χαίρεσται τους εορτάζοντες!

Εμείς εχτές πήγαμε στον κουμπάρο μας που γιορταζε κ αφήσα 1η φορά την Χριστίνα στην πεθερά μου,όλη νύχτα κ πήγα στις 11 το πρωί να την πάρω.

Ευχαριστηθηκα υπνο μετα απο 18 μηνες...στην εγκυμοσυνη με την διατροφή του διαβήτη ξυπναγα αναγκαστικα.

Πετάχτηκα με μία αγωνία όμως,τρελάθηκα οταν είδα το ρολόι 9.45!Πηρα τηλ την πεθερα έιδα ότι όλα καλα κ βρηκα ευκαιρία να καθαρισω το σπίτι.

Τωρα γυρίσαμε αλλά εχω κουραστεί να την μαζεύω πάνω απο το συνθετο, την τηλεοράση κ κάτω απο τα τραπεζάκια.

Σημερα θα φαει αγκιναρα,αρακα,πατατα,καρότο.

Δάφνη εγω κάνω ότι μου πει ο γιατρός μου,τον εμπιστευομαι γτ τρεχει συνεχώς σε συνεδρια στο εξωτερικό κ ενημερώνεται.Η αναφορά έγινε στα παιδικά γιαουρτάκια,οι κρέμες αναγράφουν πολλά χρήσιμα συστατικά κ πολλά παιδιά έχουν μεγαλώσει με αυτόν τον τρόπο.

τελος χρονου η μικρη κλαιει....σορρυ~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα και Γεωργιάννα το διάβασα κι εγώ αυτό για το βούτυρο αλλά ήταν ήδη αργά και η μελανιά είχε γίνει. Θα το ξέρω όμως από εδώ και πέρα!

Πολύ γέλασα κι εγώ με το Βιτάμ, Σούλα μου. Γιαούρτι δίνω ένα πρόβειο από τοπικό γαλακτοπωλείο...

Δάφνη εγω κάνω ότι μου πει ο γιατρός μου,τον εμπιστευομαι γτ τρεχει συνεχώς σε συνεδρια στο εξωτερικό κ ενημερώνεται.Η αναφορά έγινε στα παιδικά γιαουρτάκια,οι κρέμες αναγράφουν πολλά χρήσιμα συστατικά κ πολλά παιδιά έχουν μεγαλώσει με αυτόν τον τρόπο.

Στα οποία συνέδρια τον στέλνουν οι φαρμακευτικές εταιρείες και οι βιομηχανίες παιδικών τροφών με τα ωραία τους λεφτά κι αν σταματήσει να προωθεί τις κρεμούλες τους, πάπαλα τα ταξιδάκια!

Συγγνώμη βρε Γωγώ, δε θέλω να γίνομαι κακιά, καταλαβαίνω πως εμπιστεύεσαι το γιατρό σου και καλά κάνεις γιατί κάποιον πρέπει να εμπιστευτούμε αλλά δε κάνει κακό να ξέρουμε τις εναλλακτικές μας. Περιέχουν χρήσιμα συστατικά ναι, εγώ λέω απλώς πως είναι τεχνητά τοποθετημένα εκεί αυτά τα χρήσιμα συστατικά και τα παιδάκια μπορούν να τα πάρουν από τις φυσικές πηγές τους και χωρίς τη ζάχαρη. Για τα παιδικά γιαούρτια όπως είδες συμφωνώ απόλυτα και λέω μόνο πως μπορούν να τρώνε απλό γιαούρτι ενηλίκων. Δε θέλω ν'αντικρούσω ντε και καλά τον παιδίατρο, μια γνώμη λέω κι εγώ... Πάω να μαζέψω το δικό μου ταρζανάκι που προσπαθεί να βρει τρόπο να βγει από το καρεκλάκι του!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα και Γεωργιάννα το διάβασα κι εγώ αυτό για το βούτυρο αλλά ήταν ήδη αργά και η μελανιά είχε γίνει. Θα το ξέρω όμως από εδώ και πέρα!

Πολύ γέλασα κι εγώ με το Βιτάμ, Σούλα μου. Γιαούρτι δίνω ένα πρόβειο από τοπικό γαλακτοπωλείο...

Στα οποία συνέδρια τον στέλνουν οι φαρμακευτικές εταιρείες και οι βιομηχανίες παιδικών τροφών με τα ωραία τους λεφτά κι αν σταματήσει να προωθεί τις κρεμούλες τους, πάπαλα τα ταξιδάκια!

Συγγνώμη βρε Γωγώ, δε θέλω να γίνομαι κακιά, καταλαβαίνω πως εμπιστεύεσαι το γιατρό σου και καλά κάνεις γιατί κάποιον πρέπει να εμπιστευτούμε αλλά δε κάνει κακό να ξέρουμε τις εναλλακτικές μας. Περιέχουν χρήσιμα συστατικά ναι, εγώ λέω απλώς πως είναι τεχνητά τοποθετημένα εκεί αυτά τα χρήσιμα συστατικά και τα παιδάκια μπορούν να τα πάρουν από τις φυσικές πηγές τους και χωρίς τη ζάχαρη. Για τα παιδικά γιαούρτια όπως είδες συμφωνώ απόλυτα και λέω μόνο πως μπορούν να τρώνε απλό γιαούρτι ενηλίκων. Δε θέλω ν'αντικρούσω ντε και καλά τον παιδίατρο, μια γνώμη λέω κι εγώ... Πάω να μαζέψω το δικό μου ταρζανάκι που προσπαθεί να βρει τρόπο να βγει από το καρεκλάκι του!!!!

Βρε,δεν μου προτείνει καμία εταιρία απο κρέμες μου λέει όποια θέλω,πάνω κάτω οι ίδιες είναι.

Δουλευει στα νεογνα στο Ελενα κ ειναι υποχρεωμενος να ενημερωνεται απο την δουλειά του.

Ποτε δεν μου πρότεινε εταιρεία εγω τον πιέζω να προτείνει καποια συμφωνα με την εμπειρία του.

Αλλά τι γίνεται να σου εξηγησω...οι κρέμες θα ήταν μέχρι την στιγμη που θα ξεκινουσε αυγό δλδ τωρα,βάση διατροφής που μου προτείνει,δεκατιανό με αυγό κ μεταφέρουμε την φρουτόκρεμα με τα υπεροχα φρεσκα φρουτάκια το απογευμα!

Αλλά η δικιά μου η Ζήνα ΔΕΝ τρωει φρούτα χωρις κρέμα,έχω δοκιμάσει τα πάντα κ με εχει προβληματισει πολυ το γεγονος γτ κ εγώ δεν θελω να δίνω κρεμες,αναγκαζομαι,τωρα το συζήτησα με τον γιατρό κ μου πρότεινε να τα κάνω τα φρουτα στον αποχυμωτη κ να της τα δίνω στο μπιμπερο.

Αυτο θα κάνω λοιπον κ ευχομαι να της αρεσει,το πορτοκαλι κ το μανταρίνι ετσι το πινει.

Υπάρχει τίποτα καλύτερο απο τα φυσικα προιόντα,όχι βέβαια..

Φιλακια στο Ταρζανάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια κ αγόρι!!!επσιτρέψαμε στη βάση μας...Ηρθε να μας πάρει η πεθερά μου,καθισε καμιά ώρα και έπαιζε με τη μικρή μέχρι να συμμαζέψουμε τα πράγματά μας,έβαλα πλυντήριο της μικρής,εκανα μπάνιο,αλλάξαμε σεντόνια κ πετσέτες,μετά μπάνιο τη μικρή,θήλασα κ κοιμήθηκε,άπλωσα πλυντήριο,εφαγα γιαουρτάκι κ τώρα προετοιμάζομαι ψυχολογικά για την αυριανή μέρα.θα ετοιμάσω να πάρω κάποια πράγματα για το γραφείο μου διακοσμητικά κ φυσικά μια φωτο της ζουζούνας μας!!!!η πεθερά μου μας έφτιαξε ενα παστίτσιο οπότε για αύριο είμαστε εντάξει.

Αφροδίτη,περαστικά στην Αθηνούλα σου!

Δάφνη,κομάντο ο "Αρης μας!!!θέλει όντως προσοχή κ ποτέ χωρίς επίβλεψη!είναι απρόβλεπτα!

Γεωργιάννα,καλό κουράγιο με τα γραφειοκρατικά!

Εγώ γιαούρτι δεν εχω δώσει ακόμη.την τρίτη θα την πάει ο κώστας στην παιδίατρο κ έχω ετοιμάσει μια λίστα πάλι με απορίες,θα το ρωτήσω κ αυτό!

Σας φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολους....Πριν λιγο μπηκαμε σπιτι ειχαμε παει στην κουνιαδα που σας ελεγα....Τελικα καλα ηταν....χορεψαμε,φαγαμε,παιξαμε μπιριμπα,ειπαμε αστεια.Ο αλεξης ολη την ωρα χαρουλες εκανε,ηταν και τα ξαδερφακια του,μεγαλυτερα βεβαια σε ηλικια....Σαν κουκλα τον ειχαν.....Χτες εβαλα πρωτη φορα τον Αλεξη σε στρατα για πολυ λιγο και ηταν πολυ χαρουμενος.....Επισης η κουνιαδα αυτη που πηγα σημερα μου εδωσε ενα καροτσι που ειχε κ αυτη στα 2 κοριτσακια....Ειναι peg perego πορτοκαλι switch μπρος-πισω δηλαδη,μεγαλο και ευρυχωρο και με χερουλι μπαρα...το πηρα θα χρησιμοποιω αυτο απο εδω κ περα κ το δικο μου κλεισιμο κ αποθηκη γιατι εαν κ οταν κανω δευτερο δεν υπαρχει πιθαντοτητα να αγορασω αλλο καροτσι....Θελω να το εχω καβατζα.....

Χρονια πολλα για οσους γιορταζαν χτες να τουε χαιρεστε κοριτσια....Απο αυριο βουλωνω το στομα ακομη πιο αυστηρα γτ το τελευταιο τραπεζι ηταν σημερα και τερμα τα ψεμματα....αρκετα χαλαρωσαμε τωρα τις γιορτες....

Σας καληνυχτω και σας φιλω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσο απαραδεκτο ο καθε γιατρος να εχει την δικια του φιλοσοφια και να διαφερουν τοσο πολυ μεταξυ τους!!!!!! Μηπως να τους μαζεψουμε ολους μαζι και να τους βαλουμε στον τοιχο και να τους "πυροβολουμε με ερωτησεις να δουμε τι στην ευχη θα απαντησουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο μικρος ειχε πολυ γρινια. Ηθελε να ειναι συνεχειαααααα στην αγκαλια μου. Αφηστε που εκανε το πρωτο βημα προς το μπουσουλιμα!!!! παιρνει φορα και πεφτει μπρουμητα. Μετα βαζει τα κλαματα γτ δεν ξερει τι να κανει.

Περιμενω τον ανδρα μου και νυσταζωωωωωωω.

Καλο μου τρεξιμο απο αυριο!!!!!!!!!

Χαρουμενα μηνογενεθλια στον Αλεξη και στον Γιωργακη της Ελενας.

Δαναη περιμενω εντυπωσεις για αυριο. Να παρω και εγω κουραγιο!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!! Τα χαρτια που ηθελα σημερα να φτιαξω τα τελειωσα!!!! Χωρις πολυ μεγαλη ταλαιπωρια. και εμαθα και κατι θετικο για αλλο χαρτι που ειχα αγχωθει!!!! Φοβαμαι μην απογοητευτω απο τοση χαρα που νιωθω!!!!!!!! Ειμαι τρελη αλλα ξερετε πως ειναι η γραφειοκρατια!!!!! Αυριο στο λυκειο για αλλαγη ονοματος και μετα βρρρρρρ στην Αθηνα τηνΤεταρτη!

Σημερα σε ασχετη στιγμη θυμηθηκα τον τοκετο. Ασχετο!!!! Θυμηθηκα που την ωρα που πονουσα σκεφτομουνα τι θα σας γραψω και ετσι πονεσα λιγοτερα γτ ξεχνιομουνα!!

Ο Διονυσης τρελενετε για την βρωμη με φρουτα. Μπορω λετε να του δινω καθε μερα; ή θα ταλαιπωρησω το εντερακι του;

Αντε ξυπνηστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

K egw simera piga trapeza k farmakeio k pira polivitamines giati i adinamia sinexizete k exw k san tis zalades-iliggo mallon einai sto pato to sidiro mou k xrono gia analises akomi den vrika..Tin paraskevi to vradi ponousa apisteuta to stomaxi mou k piestika poli k ekana emeto ee eniwsa ligo kalitera k apo ekeino to vradi exw pono san na k perimenw periodo alla den einai meres mou, argw akom..Simera niw8w k anakatemeni k exw sixnes ekkenwseis (sorry :) ).. Mallon kriwma 8a einai..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,περαστικά σου!μην αμελήσεις τις εξετάσεις!

Εγώ σήμερα πρώτη μέρα δουλειά,ήρεμα ήταν,τα περίμενα χειρότερα...η ζουζού μόλις μπήκα σπίτι χοροπηδούσε!!!τ'ωρα βέβαια κλαίει γιατι ήταν κουρασμένη κ την έβαλα στο κρεβάτι της.όπου να 'ναι θα αποκοιμηθεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη πως ενιωσες οταν ησουνα στην δουλεια; Ηθελες να φυγεις; Κουραστικες; Οπως βλεπεις ανακριση!!!!! :lol::lol::lol:

Μ'εχει κουρασει απιστευτα ο Διονυσης συνεχεια κλαμα και στην αγκαλια μου ή διπλα μου. Αφου σκεφτομαι οτι καλα κανω και θα παω για δουλεια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα μου,καλά πήγε!οχι δεν βαρέθηκα,η ωρα πέρασε γρήγορα ούτε κουράστηκα.σκεφτόμουν τη ζουζού που κ που,έφτιαξα ωραίο το γραφείο μου,μια κορνίζα της μικρης,κατι διακοσμητικά,κάρτες από γονείς του προγράμματος,ενα καδράκι,καλά ήταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου μου λειψατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!

εδω ειμαι κι εγω ειχαμε μια ιωσουλα παλι πονανε τα ουλα μας αλλα ειμαστε φαφουτες~!

δαφνη ποπο σοκαριστηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια μηπως τρυπωσε κανενα σπορακι??????

εμεις παντως το επιδιωκουμε ενα καινουριο σπορακι χαλαρα κ οποτε κατσει :D

γεωργιαννα μου σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!!!!!πολυ τρυφερη η φωτο στο προφιλ!!!!

μη βιαζεσε σε λιγο καιρο θα μαθεις πως ειναι ξανα στην δουλεια :lol::lol::lol:

μπραβο θηριο που τελειωσες τοσο γρηγορα με την χαρτουρα!!!!!εκανε την αρχη ο μικρος ε?χαχα αντε καλο κυνηγη κ σε εσενα :lol::lol::lol:

δαναη καλο ξεκινημα λοιπον με την δουλεια!!!περασε γρηγορα ο καιρος ε????

γιουλι ακομη συνεχιζεις την διατροφη???ποσα εχασες ως τωρα???

δαφνη εφοδιαστηκες βιταμακι????χαιρομε που σας κανω να γελατε!!!!

γωγω μου καλα κανεις κ εμπιστευεσαι τον γιατρο σου,η αληθεια ειναι οτι υπαρχουν πια πολυ λιγοι που αγαπανε πραγματικα αυτο που κανουν κ το κανουν καλα...οσο για τις εταιριες οι περισσοτεροι δουλευουν ετσι αλλα ειναι πιστευω κ ποσο θα του δωσεις το βημα να το κανει...μεγαλο θεμα κ αυτο

σημερα ολη μερα δουλειες κανω κ το σπιτι ακομη ακαταστατο φαινετε τεον!!!!

αφρο μου γειααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!θα βγει το δοντακι υπομονη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες.ολα καλα.δαναη καλη αρχη στην δουλεια.ετσι να ειναι γενικα τα πραγματα ηρεμα κ να περνα γρηγορα η ωρα για την επιστροφη στο σπιτι στην κοριτσαρα σου.....πως περασατε στην θεσαλονικη??τελεια ε.αχ μου λειπει...θελω 1 τσουρεκι με σοκολατα απο τον τερκενλη τωραααααα...ανδρια περαστικα σου.πρεπει να προσεχουμε τον εαυτο μας.και εγω πολυ τον αμελω.....γεωργιαννα ο διονυσακος επινε απο μπιμπερο γαλα πριν σταματησεις τον θηλασμο?εμενα ουτε νερο δεν πινει.μπουκαλι κ πιπιλα τα εχει για να τροχιζει τα ουλα του...ακομα βεβαια δεν εχουμε ουτε 1 δοντι...αχ ο αποθηλασμος κ η εκμαθηση της τουαλετας ειναι απο τα πιο δυσκολα πραγματα....που θα παει ομως....μαιο λεμε για την βαφτιση του λεωνιδα.αρχισα χθες να κοιταζω για τραπεζι.οσα τηλ πηρα ειναι γυρω στα 19-20 ευρω το ατομο :shock: ....θα εχουμε περιπου 80 ατομα.πολλα μου φαινονται σ'αυτη την φαση που ειμαστε αλλα δεν παιζει να μην κανουμε κ τιποτα.μηπως ξερετε κανενα καλο μαγαζι και οικονομικο βεβαιως βεβαιως σε αλιμο ηλιουπολη αγ,δημητριο,π.φαληρο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou den nomizw na einai kanena sporaki giati 1o. pernoume profila3eis epeidi o george 8elei na kleisei i mikri 1os xronou toulaxisto k meta na 3ekinsoume eleu8era deila deila k 2o. xristougenna adia8etisa k prin 2 meres logika 8a itan i gonimi mou oute kan i silli4i den 8a egine pws 8a exw k simptwmata xexe :P apokleietai..Kriwma 8a einai..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα! Ένα σύντομο γεια, Άφρο περαστικά σας, μην εξαφανίζεσαι, Γεωργιάννα μπράβο που ξεμπέρδεψες έτσι γρήγορα, Δανάη καλή αρχή, Άντρια περαστικά, Βάσω με υπομονή και τρυφερότητα θα έρθει ομαλά ο αποθηλασμός, Σούλα, ναι, πήρα βιτάμ! Φιλιά και στις υπόλοιπες!! Ο μικρός ταρζάν μου λύσσαξε σήμερα, ησυχία δεν είχε, σκαρφάλωμα και κλάμα μόνο. Α και πλέον μπάνιο κάνουμε όρθιοι, σηκώνεται με το που τον βάζω στο μπανάκι και αρνείται να καθίσει! Όνειρα γλυκάαααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!σήμερα δουλεύω 8-2 οπότε θα γυρίσω πιο γρήγορα στο ζουζουνάκι μας!καλή συνέχεια σε όλες!!!

Βασιλική,θεσσαλονίκη περάσαμε πολύ ωραία!!!!πολυ κρύο κ αέρας!κουβάλησα και 4 τσουρέκια με κάστανο-παραγελίες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεεεεεερα!!! απο τις 6 ειμαι ξυπνια, γιατι εχω αυτο το παλιο μπουκωμα και δεν μπορω να αναπνευσω απο τη μυτη και ξεραθηκε ο λαιμος μου :( ετσι, σηκωθηκα για να παρω ενα παναντολ και να πιω ενα ζεστο γαλα και να ξαναπεσω ( οπως εκανα τις προηγουμενες μερες, μια εβδομαδα ειμαι χαλια) αλλα ξαγρυπνησα... ολοι κοιμουνται ακομα, και βρηκα ευκαιρια να βαλω πλυντηριο και να κατσω λιγο να δω τι κανει η αγαπημενη μου παρεα!!!

χτες πηγαμε σε αλλο παιδιατρο, να δει τη αθηνουλα γιατι μια εβδομαδα ταλαιπωρειται με βηχα και μπουκωμα (μαζι αρρωστησαμε) και μας ειπε οτι το αυτακι της ειναι λιγο κοκκινο, αλλα το πιθανοτερο ειναι να μην κανει ωτιτιδα, απλα να εχουμε το νου μας αν κλαιει και δεν ηρεμει , μπορει να ποναει....προς το παρον, καλα ειναι, και οταν βγαινουμε εξω παντα φοραμε σκουφακι, γιατι δεν θελω να μενουμε και συνεχεια μεσα, πιστευω οτι ο καθαρος αερας κανει καλο στα μωρα ;) απο χτες, τρωει και λιγο περισσοτερο, και επιτελους χτες το βραδυ κοιμηθηκε μονη της στην κουνια, με εμενα απο πανω να της χαιδευω το κεφαλακι δηλ., γιατι τις τελευταιες μερες μονο στηθος ηθελε για να κοιμηθει, σα νεογεννητο...

ο παιδιατρος που πηγαμε χτες μας ειπε οτι γνωριζει την παιδιατρο που μας παρακολουθει και ειναι πολυ καλη.... ειναι δευτερος που μας το λεει, και αρχιζω να νιωθω τυψεις.... δεν ξερω τι να κανω...

ξυπνησε η αθηνουλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...