Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

Χρονια σας πολλα!γωγω μου να χαιρεσαι τον αντρα σου κ την κορουλα σου!σας γραφω απο το κινητο καθως θηλαζω.περναμε πολυ ωραια.τρωμε συνεχεια.βγαινουμε βολτες.βλεπουμε συγγενεις κ αγαπημενους φιλους.η μυρτω ειναι μια χαρα,συνεχεια χαμογελαει.ο παππους κ η γιαγια κ ολοι εχουν ξετρελαθει!!!αφροδιτη η μυρτω στην αρχη ετρωγε ελαχιστη χορτοσουπα.τωρα τρωεικαθε μερα 300μλ!!!δεν την προλσβαινωχ.κρεας ξεκινησε 2 εβδομαδες μετα τα λαχανικα.6 μηνων κ 3/4.σημερα πηγαμε ικεα κ πηραμε χαλι γιατο δωματιο της λαχανι πολυ ομορφο!γεωργιαννα πως περασατε;οι υπολοιπες;εμεις επιστρεφουμε 8/1.σας φιλω γλυκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγ μου εφαγε παιδακι αρνισιο;απο οτι ξερω αρνι,κατσικι κ ολα τα λιπαρα κρεατα δινονται μετα το χρονο.το ιδιο κ ο τραχανας γιατι εχει γαλα.νομιαζω οτι το ο ονομα ζηνα δικαιωματικα ανηκει στη χριστινα!!εδω κ 3-4 μερες η μικρη αυξησε το βραδινο της υπνο σε 11ωρο.μαλλον βοηθαει το βορειο κλιμα.φιλακια κ παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλους.. Δανάη εμένα η παιδίατρος μου επιτρέπει να του δίνω τραχανά και του αρέσει πολύ!! Τελικά ο κάθε παιδιάτρος λέει τα δικά του νομίζω. Γωγώ χαίρομαι που περάσατε τόσο όμορφα, θα ανανεώθηκες ε;; Για περίοδο που ανέφερες, εμένα μου ήρθε την προηγούμενη Τετάρτη λίγο αίμα και είχα λίγες σταγόνες κάθε μέρα μέχρι χθες..Πήρα τη γυναικολόγο μου, μου λέει δεν κάνεις μια χοριακή να συγουρευτούμε ότι δεν.. έκανα και δεν είμαι, θα περιμένω τον επόμενο μήνα να δώ μήπως που έρθει κανονικά!! Η μετακόμιση συνεχίζεται, έχουμε ακόμα.. Και εμείς βγάλαμε 2 δοντάκια και έχουμε μυξούλες πολλές και εγώ νόμιζα ότι είναι συναχομένος ο καημένος, πήρα τη παιδίατρο σήμερα γιατί έχει έτσι απο τη προηγούμενη βδομάδα και μου είπε αν είναι μόνο μυξούλες, όχι κίτρινες και δεν βήχει τότε είναι απο τα δοντάκια του. Τη Δευτέρα ανακάλυψα το πρώτο και σήμερα το δεύτερο.. δεν φαντάστηκα ότι οι μυξούλες μπορεί να είναι απο τα δοντάκια του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλιτσες!!! εγω επιχειρηματολογησα στην παιδιατρο περι αγνοτητας κατσικιων κ προβατων ως κρεας σε σχεση με τις ορμονες του μοσχαριου κ θα δωσω κανονικα, κ τραχανα θα δωσω ... επισης της ειπα οτι το περισσοτερο σιδηρο το εχει το κρεας της στρουθοκαμηλου κ μου ειπε οτι ειναι υπερ κ μολις βρω θα δωσω...

τα κεφια μου ειναι πολυ καλυτερα σημερααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τραχανάς υπάρχει και χωρίς γάλα, ακόμα πιο σημαντικό είναι να μην περιέχει αυγό. Είναι ο λεγόμενος νηστίσιμος.

Σήμερα κι εμείς φάγαμε όλη τη κρεατόσουπά μας, ήταν η μέρα φαίνεται!

Γεωργιάννα εκδρομή πήγαμε με φίλους, το σύνολο 14 άτομα, οπότε μοιραστήκαμε στα διαθέσιμα αυτοκίνητα...

Όνειρα γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Κορίτσια πρίν το ξεχάσω...ακολουθώ τις οδηγίες του γιατρού όπου μου έχει επιτρέψει τραχανά,εγώ εδωσα βιολογικό χωρίς γάλα κτλ...όσο για το κρέας αρνι κατσικί όπως κ ο στρουθοκάμηλος πολύ σωστά λές Αφρο,είναι απο τα πιο καθαρά κρέατα,ειδικά σε σχέση με το μοσχαράκι.

Την ψήσαμε στο τζάκι χωρίς αλάτι,πήρα το ψαχνό κ το αλεσα στο φαγητό της.

Χοανίτα καλά περάσαμε,παράπονο δεν εχω απο βόλτες φουλ.Καλή συνέχεια στην μετακόμιση κ μην αγχωνεσαι για την περίοδο,οι ορμόνες παίζουν παιχνιδάκια ακόμα φαίνεται.

Γεωργιάννα ελπίζω να μην ταλαιπωρήθηκε ο Διονυσάκος,θα σε πάρω τηλ.

Αναστασία καλό ταξίδι να έχετε,να περάσετε υπέροχα!

Δανάη χαρούμενη η Μυρτούλα ε?Πολύ χαίρομαι!

Δάφνη πώς ήταν ο Αρούλης,κοιμόταν τα βράδια κανονικά?

Αφροδίτη όπως στα ειχαμε πεί,θα της άρεσε σιγα σιγα,θέλουν το χρόνο τους.

Εμένα ο αντρας μου είναι λιγο αρρωστούλης,τον πονάει το στομάχι του..μάλλον κρύωσε απο τις ρακιες στο σπίτι του γαμπρού.

Πήγαμε τζαμπο εχτές μας έδωσε ο "παππους" 100 ευρώ για Χριστούγεννα κ της πήραμε παιχνίδια ...αν κ τώρα ασχολείτε με άλλα...

Πηραμε κ ένα φοβερό βιβλιαράκι με νανουρισματα κ projector με εικονες που αλλάζουν,για την κούνια της....

ωΧΧ Σας αφήνω γτ θέλει να μου πάρει το λαπτοπ....πφφφφ !!!φιΛια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααα....Πως ειστε???

Ετοιμαζεστε για το πρωτοχρονιατικο ρεβεγιον??

εμεις τα χριστουγεννα τα περασαμε με ξαδερφια μου κ τους κουμπαρους μου και τη πρωτοχρονια θα κατεβουν οι γονεις μου κ τα αδερφια μου απο το χωριο,θα ερθουν τα πεθερικα κ μια θεια του νικου....εχω πολλες ετοιμασιες,ο νικος εχει υπηρεσια σημερα.....

δαφνη μου που ειστε στη φωτο??πηγατε στα χιονια??αχ θελω κι εγω...

γωγω περαστικα στον αντρα σου....

εμεις αρχισαμε να τρωμε αυγο μονο το κροκο μελατο μου ειπε να τον δινω,και απο σημερα θα του δωσω και γιαουρτι....επισης προσθεσα κ στο φαγητο του φασολακια...δεν μου το ειπε η παιδιατρος αλλα θελω σιγα σιγα να αρχισει να τρωει ολες τις τροφες....αυτη η γιατρος μας ειναι πολυ αυστηρη με τις τροφες...ελεος δηλαδη

Μετα στις 20 ιανουαριου παρουσιαζομαι στη δουλεια,ευτυχως μπαινω στις στολες μου κ δεν χρειαζεται να ραψω αλλες :lol::lol::lol::lol::lol:

να δω κ που θα με πανε μεταθεση....

Απο κιλα ειμαι 75 εχω χασει εως τωρα 33 κιλα και συνεχιζω....εχω βαλει στοχο τα 63 με 65....δεν τα παραταω φοραω επιτελους ομορφα ρουχαλακια και η αυτοπεποιθηση μου ανεβαινει σιγα σιγα....

οι υπολοιπες????γεωργιαννα μακαρι να πηγαινα κι εγω καπου ταξιδακι ετσι για λιγες μερουλες αλλα δεν εχουμε καθολου χρημματα για τετοιες πολυτελειες....παλευουμε κι οι δυο για επιβιωση πια....τα βασικα....απο εδω κ περα που θα αρχισει κ η πληρωμη της νταντας κλαφτε τα....μας ηρθε κ το ρευμα 350 μαζι με το χαρατσι.....αλλαζω ομως θεμα ολα θα πανε καλα αισιοδοξια φου,φου,φου,φου βαθιες ανασες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

6 ώρες ψώνια για πρωτοχρονιάτικα δώρα... με τον Άρη στο sling... κουραστήκαμε αλλά το ευχαριστηθήκαμε... όνειρα γλυκάαα και καλό ξημέρωμαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Δαφνη 6 ωρες στο μαρσιπο;;;;;; η μεση σου δεν σε πονεσε; εγω αντεχω το πολυ 1ωρα. εμενα τι μου πηρες;;; :lol::lol::lol::lol:

Γιουλη μου μπραβο σου για τα κιλα!! Καλα μη νομιζεις οτι εμεις εχουμε λεφτα, μονο το δωρο εχει παρει ο ανδρας μου, απλα το χρειαζομασταν παρα πολυ αυτο το ταξιδακι.

Τωρα ηρθε και το αυτοκινητο και να δουμε τι κοστουμε θα μας βγει και εκει!!! κριμα που τελειωσε ετσι το ταξιδι μας.

Γωγω με γεια τα παιχνιδακια!!!

Εμεις δεν τρωμε με τπτ την φρουτοκρεμα και πηγα και πηρα την φρουτοκρεμα της Φρεζυδερμ και θα του φτιαχνω και φρεσκο χυμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κ εγώ!

Για να μην πολυ μπαίνουν μάλλον περνάνε καλά ή τους τρέχουν τα ζωηρούλια μωράκια μας :D

Δάφνη όντως πως άντεξες...ποσα κιλά είπαμε είναι ο Αρούλης?

Γιούλη συγχαρητηρια για τα κιλά,είναι φοβερά δύσκολο να ελέγχεις τις ορέξεις σου,μπράβο σου.

Εγώ δεν πέφτω απο τα 75 κιλά γτ τρώω συνέχεια γμτ...ακόμα κ τα φαγητά της μικρής.

Π.χ κάθε μέρα θα της δίνω απο λίγο κρόκο,το υπόλοιπο αυγό να το πετάω?Κρίμα δεν είναι?

Αχχχ δεν ξέρω μόνο ο διαβήτης μου έδωσε γερό κίνητρο για δίαιτα.

Να μας λείπει βέβαια,αλλά ετσι όπως πάω,καλομελέτα κ έρχεται :?

Σήμερα κ εχτές είμαστε σπίτι,περίεργο μου φαίνεται αλλα ευκαιρία να ξεκουραστούμε λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες!!!!!!!!!!!!!!

Εδώ είμαι κι εγώ! Γράφω από το laptop της μαμάς μου γιατί ο αδερφός μου λείπει διακοπές και δεν θυμάται τον κωδικό για το wireless.. :evil:

Αχ,δε με βολεύει και γράφω αργά..

Εδώ το κρύο καλά κρατεί! Μα πως μεγάλωσα εδώ δεν ξέρω! Σήμερα το πρωί πήγα να οδηγήσω και το τιμόνι ήταν παγωμένο....μπρρρρρρρρρρρρ....και δεν πήρα γάντια μαζί μου...

Δανάη, κοιμάται παραπάνω η Μυρτώ, ε? Εγώ κλείνω τα αυτιά μου, να μην ακούω για πολύ ύπνο! Χι,χι!

Γιούλη, μπράβο για τη δίαιτα! Η προσπάθειά σου είναι αξιέπαινη!

Δάφνη, είσαι ironman μου φαίνεται για να άντεξες τόσες ώρες με το sling! Σε ζηλεύω με την καλή έννοια γιατί εγώ με το χ/ο στη μέση δεν αντέχω και πολύ..

Πάω να ταίσω τη μικρή και επανέρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!δεν πολυμπαινω γιατι εχουμε φιλοξενουμενους στο σπιτι και επιπλεον ετοιμασιες και ψωνια...πανω κατω ετσι ειστε ολες και χαιρομαι, μετα την πρωτοχρονια θα επανελθουμε στη ρουτινα μας και θα τα λεμε καλυτερα :D

γεωργιαννα, ελπιζω να μην ειναι σοβαρη η βλαβη του αυτοκινητου, τουλαχιστον περασατε ομορφα :)

ιωαννα, κι εμενα η δικη μου οταν εβγαλε δοντια μια εβδομαδα ολοκληρη ειχε μυξουλες!!μην ανησυχεις!!

τωρα, παλι αρχισε να τρωει μανιωδως τα χερια της και τα παιχνιδια της, οποτε μαλλον ετοιμαζεται για νεα ;)

χτες την αφησα με το μπαμπα της το μεσημερι, και δεν πολυεφαγε τη σουπιτσα της, σημερα της εβαλα πατατα-καροτο-πρασσο-φασολακια, για να δουμε ποσο θα φαει...δηλ. το κατσικακι ειναι καλυτερο απο το μοσχαρι;;; τζαμπα εβαλα τη μαμα να μου βρει σπιτικο μοσχαρι;;;6 κιλα μου εφερε :!::evil:

συγχαρητηρια γιουλη μου για τα κιλα, μονο εγω εχω μεινει πολυ γουρουνα!! :lol:

αντρια, επαθε κατι η βικτωρια;;;; κατι πηρε το ματι μου στο φεισμπουκ;;;

δαφνη, το παιδι τσι τσι ηθελε!!!τι χορτα και αηδιες!!!αντε, καλη αρχη!!!

δαναη, φιλια στη μυρτω, ημουν σιγουρη οτι θα κλεψει την παρασταση!!!

γωγω, καλη ξεκουραση!!!εχεις δικιο, τελικα τον χρονο της ηθελε η αθηνουλα!!

το απογευμα θα παω να βαψω τα μαλλια μου, και εχω ηδη παρει τα πανω μου!!!μολις εφαγα και το μεσημεριανο μου, φασολακια στο φουρνο, και περιμενω το κοριτσακι μου που εχει παει βολτα με το μπαμπα και το νονο της!!!

φιλια!!!

αναστασια, να χαρειτε το χιονι και για εμας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου τι περιεργοι συντιασμοι ειναι αυτοι; εγω τωρα του βαζω φασολακια επειδη ειναι βαρια στο στομαχι. Καλα 6 κιλα μοσχαρι;;; που το βρηκε θελω και εγω να το αγορασω φυσικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, δεν έχει χιόνια εδώ... κλάψ..

Τα Γιαννιτσά είναι πεδινή πόλη και δεν έχει υψόμετρο. Δεν χιονίζει πολύ συχνά! Έχει όμως κρύο! χι,χι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, δεν έχει χιόνια εδώ... κλάψ..

Τα Γιαννιτσά είναι πεδινή πόλη και δεν έχει υψόμετρο. Δεν χιονίζει πολύ συχνά! Έχει όμως κρύο! χι,χι!

κριιιιιιιμα!! δεν πειραζει, ευκαιρια να φορεσετε τα σκουφακια σας!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου τι περιεργοι συντιασμοι ειναι αυτοι; εγω τωρα του βαζω φασολακια επειδη ειναι βαρια στο στομαχι. Καλα 6 κιλα μοσχαρι;;; που το βρηκε θελω και εγω να το αγορασω φυσικα!!

ειδες;;;; το πατατα-καροτο ειναι κλασσικο, το πρασσο το εβαλα γιατι τις προαλλες της αρεσε και τα φασολακια ειναι το καινουριο της ημερας, αντι για κολοκυθακι...πρεπει να τελειωσουμε τις καινουριες τροφες για να αρχισουμε το κρεατακι!!μιαμ μιαμ!!

το μοσχαρι το βρηκε απο το χωριο, καποιος εσφαξε...δεν μπορουμε να σας πουλησουμε απο το δικο μας, αν θες ομως μπορω να της ζητησω να σου φερει κι εσενα οταν ξαναβρει και ερθει αθηνα, και θα τη ρωτησω ποσο στοιχιζει....προς το παρον, οταν συναντηθουμε θα φερουμε δωρο στον διονυσακη κανα κιλο!!αντε, με τον καινουριο χρονο να τα πουμε!!!

παντως δεν πολυεφαγε παλι σουπιτσα, αλλα ειμαι ευχαριστημενη....οταν την εβαλα για υπνο γκρινιαζε και τη θηλασα, μηπως πεινουσε, αλλα μαλλον τα δοντακια της την ενοχλουν γιατι ολο εχει τη γλωσσα εξω και ψηλα... :( μακαρι να τα βγαλει γρηγορα, να μην βασανιζεται :(

παω να μαζεψω την κουζινα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια ποσους βαθμους εχει; στην Λαρισα ειχε συνεχεια 6 βαθμους την ημερα και την νυχτα επεφτε λιγακι.

ειχα αγορασι γαντακια κου αυτακια!!!! πολυ πλακα ειχα!!!!

Αφροδιτη μου εγω φασολακια , που του εφτιαξα για αυριο, του βαζω μονο με πατατα καροτο. Δεν ξερω το πρασσο δεν του το εχω δωσει ακομη. Δεν χρειαζετε καθε μερα να της βαζεις καινουργιο λαχανικο για να βαλεις το μοσχαρακι.

Αχ βαριεμαι!!! και εχω να παω στο Μαρουσι στον οδοντιατρο για τον ανδρα μου!!!! δεν μπορει χωρις εμενα ( μεταξυ μας δεν ξερει τον δρομο!!!!!) .

Τελικα η ζημια αποκατασταθηκε και κοστισε μονο 50ε!!!!!!!!!! πολυ χαρηκα!!! ηταν ενα σωλινακι που βγηκε. Κοριτσια προσοχη με τις ασφαλιστικες και με αυτα που προσφερουν. Εμας μας ειπαν οτι μας καλυπτουν 30ε για να γυρισουμε σπιτι, χωρις να του νοιαζουν οτι ειχαμε μεινει στην μεση του πουθενα. Και το αυτοκινητο θα το εφερναν αλλη μερα. Και σημερα ειπαν στον ανδρα μου οτι θα μας δωσουν 60ε για τα εξοδα που δωσαμε στο ταξι (140ε) γτ το μωρο δεν ειναι ανθρωπος!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι θρασος απο μια γυναικα!!!! Ειχαμε Μινεττα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα, οι ασφαλιστικες ειναι συμμοριες ληστων για εμενα, πληρωνεις ενα σωρο λεφτα και οταν τους χρειαζεσαι κανουν την παπια :twisted::twisted: τουλαχιστον δεν κοστιζε πολυ η ζημια!!!

εχεις δικιο, δεν χρειαζεται να βαλω οοοοοολα τα λαχανικα!!!σκεφτομαι να προσθεσω ντοματουλα και μετα να αρχισω κρεατακι....την ντοματα την προσθετουμε χωρις φλουδα και σπορια απο την αρχη στο κατσαρολακι η προς το τελος;;;δηλ. τη βραζουμε οσο και τα υπολοιπα λαχανικα η μηπως γινεται πολυ βαρια η σουπα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!τι κανετε;η μυρτω θηλαζει κ εγω γραφω απο το κινητο.αφροδιτη,εγω δεν ξερω για τη νγοματα.δεν εχωδωσει ακομη.απο τον 8ο μηνα θα δωσω,δηλ συντομα!πηρε η μαμα μου κουμελι κ θα της δωσω αυριο.κ εδωεχουμε κρυο γυρω στους 5 βαθμους!δαφνη μπραβο για τις αντοχες!εγω εχω να χρησιμοποιησωμαρσιπο πολυ καιρο.της αρεσει στο καροτσι.χαζευει.γιουλη συγχαρητηρια για τα κιλα!εχασες παρα πολλα!καλη ξεκουραση κ καλα να περνατε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Αφροδιτη εγω του δοκιμασα ντοματα, στην αρχη νομιζα οτι ειχε αλλαργια γτ ειχε βγαλει κατι σπυρακια, τελικα μετα απο μερες του εδωσα παλι και δεν εβγαλε. Χωρις φλουδα και σπορια. Εγω την βαζω απο την αρχη να βραζει για να μαλακονει τελειως.

Το απογευμα θα παμε στην νονα του Αλεξανδρου να πει τα καλαντα και μετα σπιτι να προετοιμαστουμε για την αλλαγη της χρονιας. Δεν θα κανουμε κατι το ιδιαιτερο. Αυριο θα παμε στα πεθερικα μου για φαι.

Παω να κανω δουλειες.

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ. ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο νέος χρόνος με βρήκε αγκαλιά με το μικρό μου θαυματάκι! Κοιμόταν το αγγελούδι μου!

Τι άλλο να ζητήσω? Έχω όλη την ευτυχία στα χέρια μου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ...ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ,ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ,ΝΑ ΠΑΨΕΙ Η ΠΕΙΝΑ ΚΑΙ Η ΔΥΣΤΥΧΙΑ.....ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ....ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΘΑ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ...

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!ευχομαι το 2012 να φερει μονο ομορφες στιγμες και πανω απ'ολα υγεια σωματικη και ψυχικη για ολους!!!να χαιρομαστε τα παιδακια μας και να τα βλεπουμε παντα να γελανε, αυτη ειναι η ευχη μου, τωρα που εγινα μαμα :D

πριν απο λιγο γυρισαμε σπιτι, ειχαμε παει για ρεβεγιον σε μια θεια μου, και η αθηνουλα κοιμοταν στο αμαξι, αλλα ξυπνησε οταν πηγα να την βαλω στην κουνια , με ειδε και μου χαμογελασε...κοντεψα να βαλω τα κλαμματα απο ευτυχια!!μακαρι ΟΛΕΣ οι μερες του 2012 να ειναι ετσι ευτυχισμενες...

καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...