Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

Καλημέρα και απο εμάς.. Steisy ναι είναι ακόμη ανοιχτό, θες να πάω να φάω ένα πενιρλί για σένα.. αν σε ξαναβγάλει ο δρόμος πές μου να σου δώσω το κινητό μου να βρεθούμε και για τσιπουράκι.. μη ξεχνιόμαστε..!! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν και στο Χριστινάκι σου Γωγώ.. Καλά Χριστούγενα σε όλους με υγεία, αγάπη και ευτυχία!! Γωγώ μήπως έχει καμία ωραία εκδήλωση εκεί κοντά στο σπίτι σας να πάτε;; Εμείς θα πάμε στην πεθερά μου για φαγητό το μεσημέρι και μετά στη μαμά μου γιατί γιορτάζει ο αδερφούλης μου.. ο καημένος, χώρισε με την αρραβωνιαστικιά του(μεταξύ μας, εγώ χάρηκα)και αυτή μέσα σε τέσσερις μήνες παντρεύτηκε παρακαλώ με άλλον..!Τι να πεις, υπάρχουν και χειρότερα..φιλάκια πολλάααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χρονια πολλα αγαπουλες!!!!!!

αγαπη υγεια κ ευτυχεια!!!να χαιρεστε τις οικογενειες σας κ να ειστε παντα αγαπημενοι!!!!

στις μανουλες που εχουν ηδη δυο παιδακια να τα χαιρεστε κ να τα δειτε οπως επιθυμητε!!!

σε εμας τις υπολοιπες ο αγιος βασιλης να μας φερει ακομη ενα σπορακι!!!!!!!

:D:D:D:D

σας αγαπω τα καλυτερα κοριτσια μου κ γιωργο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά χαρούμενα κ φωτεινά

αγαπησιάρικα κ ζωηρά,

μαζί με όλα τα μωρά...

Μαλλον το δικό σου ποιηματάκι ειναι καλύτερο Αναστασία μου :D

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!

Πρίν λίγο γύρισα σπίτι,ημουν στην πεθερά μου..τώρα ετοιμάζω τα ρούχα για αύριο γτ εχουμε γάμο στις 12.00 το πρωί...πφφφφφ σαν τον Βεγγο θα τρέχω,αρκεί να μην μου χεστει όταν ειμαστε στην πόρτα για να φύγουμε ;)

Μετά θα μαζευτούμε στην πεθερά μου για φαγητό οικογενειακά....

Χοανίτα σε ευχαριστώ,αλλά δεν θέλω να γυρνάω εξω,κάνει πολύ κρύο,ειδικά μετά τις 17.00,αλλά κ πάλι έχω ετοιμασιες κ θέλω χαλαρές καταστάσεις.

Φιλια σε όλες,ευχομαι να περνάτε υπέροχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Τα λογια που εγραψες Αναστασια ειναι πολυ ομορφα!!

Χρονια Πολλα με υγεια ευχομαι και εγω απο την Λαρισα.

Καλα περναμε και ο Διονυσης ειναι ολο βολτες!!! Εχθες το βραδυ ειχαμε παει σ'ενα μαγαζι με πιανο αλλα λιγακι δυνατα η μουσικη και ο μικρος 9.50 κοιμηθηκε στο καροτσι του!!! Δεν τον ενοιαζε καθολου. Οταν παμε για καφε ειναι η καλυτερη του καθαριζει το τραπεζι ο συφουνας μου!!!

Τελικα αυριο ηταν να γυρισουμε, ηταν!! Εκλεισε ο ανδρας μου στο Divani στα Μετεωρα για μια βραδια και θα δουμε.......... Απο πολυ παλια ηθελα να παω στα Μετεωρα και του το ειπα να πεταχτουμε λιγακι αλλα προτημησε να μεινουμε. Ωρες ωρες με τρελενει αυτος ο ανθρωπος!!! ευτυχως ξαναθυμιθηκαμε το σπορ, βεβαια προσεχουμε για να μην μας ερθει κανενα καινουργιο μελος το 2012 :lol::lol::lol::lol::lol:

Που χαθηκατε ολες;;; μαλλον περνατε ωραια!!

Πολλα φιλια.........................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!! να χαιρεστε την οικογενεια σας, παντα με ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

χαθηκα αυτες τις μερες, γιατι ειπα να κανω τραπεζι την παραμονη των χριστουγεννων και ετρεχα να προλαβω ψωνια και δουλειες!!!ολα καλα, σημερα ξεκουραζομαστε και χαλαρωνουμε, ισως παμε για καμια βολτουλα γιατι εχω να βγω απο προχτες!!!

χρονια πολλα στο χριστινακι σου, γωγω, και στον αντρουλη σου!!ελπιζω ολες να περνατε καλα στα ταξιδακια σας, και φυσικα οσες μεινατε εδω!!

η αθηνουλα μου ειναι μια χαρα, οσο παει καθεται και περισσοτερη ωρα στον ποπο της χωρις να πεφτει, τσακιζει την φρουτοκρεμα και την απογευματινη της κρεμα(βρωμη-γαλα-μηλο-βανιλια) αλλα... μισει το μεσημεριανο της!!!!εχουμε κλαμματα καθε μεσημερι, δεν θελει με τιποτε τη χορτοσουπα!!! :o μεχρι τωρα εχει φαει πατατα-καροτο-κολοκυθι, και σημερα ειπα να της φτιαξω ρυζι-καροτο-αρακα..ανησυχω λιγο, τι να κανω για να τρωει την σουπιτσα της;;;;

παω να διαβασω τα νεακια σας!!!

φιλια και του χρονου να'μαστε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, πολύ ζόρι τραβάει το κοριτσάκι μου.. :(

Κοιμήθηκε ευτυχώς 2 ώρες το μεσημέρι :shock: και πήρε δυνάμεις για να με ξεκάνει το βράδυ.

Από εκείνη την ώρα δαγκώνει με μανία ότι βρει, ακόμη και εμένα! Και έχει 3 δόντια κάτω και 1 πάνω, και πονάνε οι δαγκωματιές της. Τώρα βγάζει το 5ο δόντι :o

Έχει βγάλει άλλο παιδάκι τόσα??????

καλεεεεεεε;;;;!!!ποσα δοντια εχετε βγαλει;;;!! :o:o:o μπραβο, ετοιμαζεστε για κοψιδια!!! :lol: υπομονη, θα περασει αναστασια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν 2 μερες ειχαμε μηνογενεθλια!!!! ΕΦΤΑ ΜΗΝΩΝ

κι ομως πριν λιγο εκλαιγα... ηθελα ξαφνικα να ξαναγινω εφτα χρονων... να ειναι παρασκευη , να τρεξω στο σπιτι της γιαγιας μου να μυριζει φαι ζεστο, ο παππους μου να παιζει κομπολοι στο σαλονι, εκεινη να χαμογελα και να μου λεει : αντε φαε και σου χω γραψει στο βιντεο ολα τα εργα σου απ ολη τη βδομαδα, το σπιτι στο λιβαδι και το καρουζελ...

κι επειτα να χωνομαι στο κρεββατακι και να γλαρωνω χαιδευοντας το καλο μου σκυλο που πια δεν υπαρχει και να απολαμβανω μια ξεγνοιαστη σιεστα... Ολα μου εμοιαζαν τοσο παντοτινα τοτε. Κι ομως δεν ημουν ποτε ξεγνοιαστο παιδι ολοι με θυμουνται μελαγχολικη και σκεπτικη... Ηξερα για τη μυασθενεια της μαμας μου αλλα δεν ειχα επωμιστει ευθυνες ακομα, δε σκεφτομουν οτι μπορει να χαθουν οι ανθρωποι που αγαπω... Απλα δε μ αρεσε η παιδικη χαρα μονο να διαβαζω λογοτεχνικα και να σκεφτομαι σεναρια για εργα και μετα να τα παιζω με την ξαδερφη μου... Κι επειτα θελω να ρθει η κυριακη να ξυπνησω νωρις και να χωθω αναμεσα στους γονεις μου να κοιμηθουμε αλλο ενα διωρο αγκαλιασμενοι κι επειτα να ξυπνησουμε... Τοτε πριν ερθουν οι πρωτες αμυνες...

Αισθανομαι ευγνωμων για την αννα μου ειναι ο τι καλυτερο μου εχει συμβει... αλλα ξαφνικα μου λειψαν ολα αυτα κι εκλαψα πικρα πριν απο λιγο δεν ξερω γιατι ενα ξεσπασμα που χω αναγκη ισως να μην εχουν αλλαξει τα ουσιαστικα πραγματα απο τοτε μονο που τωρα τρεμωω μην τα χασω...ειδικα το γιαγιακι μου που μου φυλα και τωρα το παιδι ...συγνωμη αν σας πρηζω σε καποιον επρεπε να τα πω

αφροδιτακι, να χαιρεσαι την αννουλα σου, και συντομα θα ζησεις μαζι της κι αλλες τετοιες ωραιες στιγμες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααχ!!!τζιφος....της εφτιαξα ρυζακι με καροτο -αρακα, και παλι ειχαμε κλαμματα....τι να κανω κι εγω, εκλαιγε αλλα συνεχιζα να της δινω...δεν καταλαβαινω γιατι δεν θελει....την φρουτοκρεμα και την κρεμα βρωμης, τις τρωει μεχρι τελευταιας κουταλιας. γιατι αντιδρα ετσι στο μεσημεριανο;;;ειναι κατι που δεν κανω καλα;;;λετε να της αρεσει περισσοτερο με κρεατακι;;; αλλα ποτε μπορω να της βαλω;

τα μωρα σας τρωγανε απο την αρχη τη σουπιτσα τους, χωρις διαμαρτυρια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια χρονια σας πολλα !!!

να χαιρεστε τα παιδακια σας !!!

αφροδιτη βαλε γλυκοπατατα και λεμονακι να γινει πιο νοστιμο.εγω του εβαζα γλυκοπατατα -κολοκθι -καροτο- λεμονι και τωρα απλα βαζω και μοσχαρακι και το τρωει μια χαρα .

θε λει επιμονη και μην την ταιζεις ενω κλαιει θα το παρει στραβα ,απλα σταματα και παρτην αγκαλια και ξανα δωκιμασε οταν σταματισει το κλαμμα ,αν δεν θελει ασε την σουπα και θηλασε την επομενη μερα ξανα δοκιμασε ,ετσι χαλαρα μεχρι να συνηθισει τις γευσεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη της βαζεις ρυζι στην σουπιτσα; εγω δεν του εχω βαλει ακομη, μονο μακαρονακι. Αυτη την κρεμα του την δινω το πρωι επειδη εχει φρουτο μεσα. γτ δεν της δινεις το ρυζαλευρο βανιλια το απογευμα;

Οσο για την σουπα δοκιμασε καποια αλλη γευση και σιγα σιγα θα την συνηθησει. κρεας ποτε σου ειπε να βαλεις;

που χαθηκατε ολες σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια χρονια σας πολλα !!!

να χαιρεστε τα παιδακια σας !!!

αφροδιτη βαλε γλυκοπατατα και λεμονακι να γινει πιο νοστιμο.εγω του εβαζα γλυκοπατατα -κολοκθι -καροτο- λεμονι και τωρα απλα βαζω και μοσχαρακι και το τρωει μια χαρα .

θε λει επιμονη και μην την ταιζεις ενω κλαιει θα το παρει στραβα ,απλα σταματα και παρτην αγκαλια και ξανα δωκιμασε οταν σταματισει το κλαμμα ,αν δεν θελει ασε την σουπα και θηλασε την επομενη μερα ξανα δοκιμασε ,ετσι χαλαρα μεχρι να συνηθισει τις γευσεις .

αφροδιτη μου, να χαιρεσαι κι εσυ τα ζουζουνια σου!!

εχουμε αρχισει μια εβδομαδα τις χορτοσουπες και δεν την πιεζα, την θηλαζα μετα, αλλα αρχισα να πιστευω οτι δεν θα μαθει ποτε ετσι... :( μεχρι ποτε να κανω υπομονη;;;

θα δοκιμασω και την γλυκοπατατα, ελπιζω να εχει στη λαικη αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη της βαζεις ρυζι στην σουπιτσα; εγω δεν του εχω βαλει ακομη, μονο μακαρονακι. Αυτη την κρεμα του την δινω το πρωι επειδη εχει φρουτο μεσα. γτ δεν της δινεις το ρυζαλευρο βανιλια το απογευμα;

Οσο για την σουπα δοκιμασε καποια αλλη γευση και σιγα σιγα θα την συνηθησει. κρεας ποτε σου ειπε να βαλεις;

που χαθηκατε ολες σημερα;

γεωργιαννα, ρυζι εβαλα σημερα αντι για πατατα, μου το ειχε πει η παιδιατρος, μηπως της αρεσει περισσοτερο...δεν της δινω κρεμα ρυζαλευρου το απογευμα λογω δυσκοιλιοτητας, και αντ'αυτου της δινω της φρεζιλακ την κρεμα βρωμης-γαλα-μηλο-βανιλια και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!!το πρωι τρωμε την φρουτοκρεμα μας, κανονικα, και οταν τελειωνει μενει με το στομα ανοιχτο γιατι θελει κι αλλο!! δεν κλαιει ομως, οποτε δεν της δινω αλλη.

με το κρεας δε πολυκαταλαβα, ποτε θα το ξεκινησουμε....εσεις σε ποσο καιρο μετα την χορτοσουπα το ξεκινησατε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης ξεχασα να σας πω οτι της αλλαξαμε γαλα, πηραμε της novalac κατα της δυσκοιλιοτητας, και τωρα της αρεσει μια χαρα και το βραδυ που της δινω μετα το θηλασμο, ψαχνει αριστερα και δεξια να βρει το μπουκαλι!!!σημερα το περιεργαζοταν κιολας,μαλλον αρχιζει και συμφιλιωνεται μαζι του ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σε ολες..να χαιρεστε τις οικογενειες σας.Με αγαπη,υγεια κ καθε ευτυχια σε ολους.δεν εχω υπολογιστη σας στελνω απο κινητο....θα τα πουμε σε μερικες ημερες....καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα γιουλη μου, με υγεια και ευτυχια!!!

ερωτηση: τα λαχανικα τα προσθετουμε στη σουπα με την ιδια συχνοτητα, οπως τα φρουτα, δηλ. 2 μερες και την 3η ενα καινουριο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Τι κάνετε?

Αφροδίτη, εγώ στη χορτόσουπα ξεκίνησα με πατάτα-καρότο-κολοκύθι την πρώτη μέρα και μετά από 2-3 μέρες πρόσθεσα σέλινο και μπρόκολο. Βάζεις ελαιόλαδο και λεμόνι αφού τα αλέσεις? Έτσι, εκτός απ'τις βιταμίνες που προσφέρουν, γίνονται πιο νόστιμα.

Όσο για το κρέας που ρωτάς, εγώ το πρόσθεσα ένα μήνα μετά τη χορτόσουπα.

Σιγά-σιγά ετοιμάζομαι κι εγώ, γιατί πέμπτη πρωί φεύγουμε για Γιαννιτσά. Χωρίς τον μπαμπά μας βέβαια γιατί δεν έχει άδεια... κλαψ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα κ να ειστε ευτυχισμενες ολες και τα ζουμπουλια σας!!!!!!!!!!

εμεις περασαμε ησυχα χριστουγεννα κ αρκετα εκνευρισμενα γιατι ο γιαννης οταν δε δουλευει παιζει στον υπολογιστη και θεωρει οτι θα πρεπε να λεω κ ευχαριστω που αφου τον βρισω κατσει πεντε λεπτα μαζι μου... αλλιως τα ονειρευομουν τα χριστουγεννα... ρεβεγιον πρωτοχρονιας θα κανουμε σπιτι γιατι αλλου θα εχει φασαρια κ καπνα κ ελπιζω να μην ειναι παλι στον υπολογιστη κι εγω μονη μου... αυταααα απο φλεβαρη θα χω τρεξιμο με σχολη μπλα μπλα κ σιγα σιγα θα ξαναπηγαινω κ φαρμακειο κ σχολη κ χαιρομαι γιατι εγω δε μπορω να μεινω σπιτι ειναι η πιο δυσκολη δουλεια του κοσμου!!!!! απο φλεβαρη θα λειπω 3 διωρα την εβδομαδα κ το φιδι απο την τρυπα θα το βγαλει η καλη μου η γιαγια ... με λιγη βοηθεια την αδερφη της μαμας μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε κι εμείς! Χρόνια πολλά!!

Ευχές σε όλους και Γωγώ μου να χαίρεσαι τον άντρα σου και τη κορούλα σου!!

Εμείς είδαμε πολύυυυυ χιόνι!!! Κι ο Άρης γοήτευσε τα πλήθη!

Πάω να τακτοποιήσω τα πράγματα και θα σας ξαναγράψω μετά...

Αφροδίτη για όλα όσα ρωτάς μπες στη σελίδα του Παπαβέντση και διάβασε την ενότητα διατροφή. Επίσης είναι πολύ καλό το βιβλίο του. Και να μην ανησυχείς, μια χαρά τα πάει η Αθηνούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη καλως μας γυρισες!!!!

Αφροδιτη μου εγω του εδωσα κρεας την τριτη ή τεταρτη μερα. το ιδιο κανουμε και με τα λαχανικα σιγα σιγα τα εισαγουμε.

Αυριο με το καλο γυρναμε και εμεις :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κ απο μάς!!!Χρόνια πολλά!

Ευχαριστούμε για τις πολύτιμες ευχές σας :D

Δάφνη καλως όρισες κ πάλι,πως να μην αναστατώσει τα πλήθη ο Αρούλης μας,εφόσον είναι τρελή φατσούλα για δάγκωμα :D

Γεωργιάννα καλή επιστροφή,μην στεναχωριέσαι που γυρνάτε αρκεί που περάσατε καλά...αντε να συναντηθούμε κιόλας να μου φτιάξεις τσουρέκι :lol:

Αφροδίτη μην αγχώνεσαι για το μεσημεριανό σιγά σιγά θα συνηθισει αλλά πάνω απ΄ολα να μην πιεζεις να τρώει...κ εμενα η Χριστίνα στην αρχή δεν ήθελε,της έιχα φτιάξει πατατα-καροτο-κολοκύθι-σελινο...ούτε κουταλιά δεν έφαγε οπότε άρχιζα να αφαιρώ υλικά κ να συνεχίζω σταδιακά να προσθέτω. Σε πρώτη φάση της έδωσα πατάτα με καρότο κ ξεκίνησε να τρώει...τώρα τα τρώει όλα!

Σήμερα έφαγε παιδάκι :shock: το ψαχνό δλδ της το άλεσα με φρεσκια ντομάτα,καρότο,αστεράκι,λάδι...της άρεσε πολύ!Άλλοι έχουν δόντια άλλοι τσακιζουν παιδάκια :lol:

Εφαγε κ τραχανά κ φρυγανιά εχτές.

Είχαμε ένα γεμάτο 3ήμερο...Χριστούγεννα πήγα εκλησσία κ μετά στην πεθερά μου εώς το απόγευμα,όταν γύρισα σπίτι είχα αδιαθετήσει κ είχα τρελαθεί στον πόνο,ευτυχώς γύρισε απο την δουλεια ο Χρήστος κ με πρόσεξε,ανέλαβε κ το μωρό.

26 ειχαμε τον γάμο...εκεί η Χριστίνα έκλεψε την παράσταση,ήταν μια κούκλα με τα γουνάκια της κ πολύ μου έλεγαν ότι μου μοιάζει....ναι ναί επιτέλους δικαιώνομαι σιγά σιγά...

Μετά για φαγητό στην πεθερά όλη η οικογένεια μιας κ δεν πήγαμε στο τραπέζι του γάμου λόγω πένθους.Περάσαμε πολύ ωραία.

27 στην μαμά για φαγητό με τζάκι κ υπέροχα παιδάκια....η χριστίνα αλώνιζε σε όλο το σπίτι.

Αχχχ δεν σας γράφω αλλα πήρα φόρα........

Φιλια......!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

Καλα πάιδακι;; εμεις εχουμε 2 δοντακια και ουτε μπριζολα δεν εχουμε φαει ακομη!!!!

Θα παμε μια βολτα στην Καλαμπακα και μετα αναχωρουμε για Αθηνα. Δεν στεναχωριεμαι μια χαρα περασαμε και θελω να γυρισουμε.

Γωγω μου οποτε θες να σου φτιαξω τσουρεκι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Γεωργιάννα, καλό ταξίδι να έχετε! Με προσοχή στην επιστροφή!

Γωγώ, χαίρομαι που περάσατε ωραίο τριήμερο! Φαντάζομαι την Χριστινούλα! Ποπό δεν έβαλε κάτω :lol:

Δάφνη, τι ωραία η φώτο στα χιόνια!!! Κούκλος ο Άρης! Στην προηγούμενη δε φαινόταν η γλυκιά του φατσούλα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια και γιωργο!!!χαιρομαι που περασατε καλα και εχετε ωραια νεα!!! μπαινω στα πεταχτα, γιατι περιμενω τη μαμα μου να ερθει και εχω ενα σωρο δουλειες (κυριως σιδερο :twisted: ) να σας πω οτι ΦΑΓΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΤΗ ΣΟΥΠΑ ΜΑς!!!! ναι, η δολια μανα, ειμαι πολυ χαρουμενη!!!της εφτιαξα πατατα-καροτο-κολοκυθι-πρασσο και προσθεσα λιγο λαδι και λεμονι και την εφαγε!!! :D:D

δαφνουλα, υπομονη με το φαγητο, θελει τον χρονο του τελικα!!

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τελικα το ταξιδι της επιστροφης ειναι χαλια γυρναμε με ταξι γτ μειναμε εξω απο την λαμια. Αφροδιτη πολυ χαιρομαι που εφαγε θα δοκιμαζεις να δεις τι της αρεσει. εμας μας αρεσει ο αρακας.Δαφνη ωραια φωτο. εχω μια απορια πως πηγατε; με λεωφορειο; Γωγω σιγουρα η Ζινα θα εδωσε ρεσιταλ... ελπιζω να φτασουμε στις 8 σπιτι. ειμαστε στο ταξι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...