Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

sweet καλές γιορτές κοριτσάκι μου,καλά να περάσετε ολη η οικογένεια κ με το καλό να μας βρει το Νεο ετος εδω παρεουλα να μοιραζόμαστε τις χαρες μας κ τα σκαμπανεβασματά μας!

Αυτο ισχυει για όλες μας....είσαστε η καλύτερη παρεούλα all the time ,ever!!!!!

Η Χριστινα εδωσε μάχη σαν ταυρος να ξεπεράσει τα εμπόδια κ να δραπετευσει προς αλλα μέρη :lol:

Αλλά αυτη την φορά δεν τα καταφερε είναι 3πλα εμποδια χοχο κ τωρα παίζει με τα παιχνιδια της το γλυκούλι μου!!!! :x:x:x κ φωνάζει "ελα έλα ελα¨"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι αναισθητοι που ειναι οι αντρες εκανα το λαθος και τα πα στο γιαννη κ μου λεει: α καταλαβα φοβασαι μην πεθανει η γιαγια σου, μπα ολους θα μας θαψει αρκει να μην τρωει τοσο κοφτα αυτες τις βλακειες τωρα γιατι νυσταζω...

ξενερωσα τη ζωη μου... κι εγω αυτο περιμενω να ζησω μια βελτιωμενη παιδικη ηλικια με τη μικρη μου γιατι ειχα και πολυ δυσκολες στιγμες και καθοοολου ξεγνοιαστες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρία κόκκινα περιστέρια μέσα στο φως

χαράζοντας τη μοίρα μας μέσα στο φως

με χρώματα και χειρονομίες ανθρώπων

που αγαπήσαμε.

Γ. Σεφέρης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw twra eimai ston aderfo mou, apo tis 3:30 eimoun stous dromous i mikri koimi8ikre 1 wra sto autokinito k argisa k 1 wra na tis dwsw tin kremoula tis alla eutixws den idiotropiase..Apo4e stis 9:30 exw apotrixwsi variemai na paw alla einai k oi giortes exoume k siggeniko gamo tin Tetarti k eimai pi8ikos :D..

To autokinito mou kati exei k avrio prepei na perasw apo ton mixaniko na to ele3ei, apapa ola strava auto ton mina :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, πολύ ζόρι τραβάει το κοριτσάκι μου.. :(

Κοιμήθηκε ευτυχώς 2 ώρες το μεσημέρι :shock: και πήρε δυνάμεις για να με ξεκάνει το βράδυ.

Από εκείνη την ώρα δαγκώνει με μανία ότι βρει, ακόμη και εμένα! Και έχει 3 δόντια κάτω και 1 πάνω, και πονάνε οι δαγκωματιές της. Τώρα βγάζει το 5ο δόντι :o

Έχει βγάλει άλλο παιδάκι τόσα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες πολυ για τις ευχες σας!!!!!!

Γλυκερια και Δαναη σας ευχομαι καλο ταξιδι και να φτασετε στο προορισμο σας με το καλο!!!

Γωγω αυτο που περνω εγω στα ανηψια μου ειναι ειτε καποιο παιχνιδι (αγορια ειναι) ειτε καποιο ρουχο, συνηθως σετ με 20ε φορμα πανω κατω. Σε κοριτσακι μια κουκλα θα της αρεσει ή παζλ εαν ασχολειτε.

Αχ σορρυ κοριτσια αλλα δεν θυμαμαι τι λλο ηθελα να σας σχολιασω.

Αυριο περιμενω να μας πει ο μπαμπας εαν θα φυγουμε για λιγες μερουλες. Τελικα προς Λαρισα θα παμε εαν παμε. Μακαρι να τον πληρωσει!!!

Ο Διονυσακης εχει δεχτει το γαλατακι humana μια χαρα και χαιρομαι, αλλα την κινηση να χωθει στην αγκαλια μου και στο βυζι δεν προκειτε!!! και μου αρεσει, βεβαια εκεινη την στιγμη νιωθω λιγο ενοχει αλλα δεν πειραζει. Σημερα ηπιε και φρεσκο χυμο πορτοκαλι με μηλο λιγο και του εφτιαξα σκετο μηλο μετα και ηπιε λιγο παραπανω. Τα μπισκοτα Δαφνη τα εφτιαξα και εγω και μου βγηκαν λιο μαλακα, μαλλον τα εκανα χοντρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Piga gia apotrixwsi k den itan ekei me 3exase k emeina me tis trixes, axxx!!!

Xasame tin Sophie mas :cry::cry: ..Teleutaia mera pou tin eida itan i Deutera i Triti k skeftomai pou mporei na mas epese, piga k se 2-3 topous pou pigame alla tipota kapoios tin eide k mas tin pire :( ..E4a3a olo to spiti k to autokinito k i mama mou to spiti tis alla tipota..Stenaxwre8ika paaaaaara poli..Eri3a k ena klama giati tis teleutaiaes meres olo k kati pa8enoume oikogeneiakws..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Γερμανία καταντήσαμε απο τις βροχές-φτου κακά-

ΑΝΤΡΙΑ χαλάρωσε βρε παιδί μου λίγο,οκ για μια Σοφι τώρα θα κλαίς?Εδώ κοντεύουμε να χάσουμε τα βασικά,τι θα κάνεις?

Ουφ ....

Αναστασία τι εγινε η Γεωργια μας,ηρεμησε?Κοιμηθηκε καλά το βράδυ?

Γεωργιάννα μακάρι να φύγετε,αντε περιμένουμε νέα ...

Η Χριστίνα ξύπνησε την νύχτα κ σκαρφάλωνε στην κούνια :o της εφτιαξα 150 γαλα κ ηθελε κ αλλο,οποτε αλλα 150 συνολο 300!!!

Περιμενω μηπως ηρεμησει η βροχη να πάω Σεπόλια να πάρω την μικρή αδερφή μου απο το σχολείο,θα κοιμηθεί σπίτι,ευκαιρία να κάνω κ τα κουλουράκια μου που εδώ κ ενα μηνα το λέω....

Θα ντυσω την Χριστινα καλά κ θα πάω,τι να κάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw den eklaiga gia tin Sophie opws egra4a alla gia ola ekeina pou ginontai ton teleuataio kairo emeina 2 fores me mpataria, espase o kilindros tou nerou sto spiti, egdara ligo to autokinito mou, to autokinito mou apo ta extes mou kanei kolpa k prepei na to paw opwsdipote mixaniko, o andras mou ka8e prwi pernaei apo tin pezina k gemizei ta lastixa tou gia na mporei na paei douleia k alla mikra k polla..

MOU FANIKES ligo apotomi nai 3erw makari na exoume tin igeia mas alla pistevw oles ligo poli kapote peftoume 4ixologika k edw eimaste na dinoume dinami i mia stin alli k oxi na tin "epikrinoume"..Sorry an se pare3igisa alla etsi fanike apo to minima sou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια κ αγόρι (που χάθηκες?!?!)ετοιμαζόμαστε πυρετωδώς!εγώ μόλις τελειώσα το σιδέρωμα,ο κώστας κάνει ηλεκτρική να αφήσουμε το σπιτι καθαρό που ούτως ή άλλως κλειστό δεν λερώνει,γιατι την επόμενη της επιστροφ'ης μας δουλευω κ δεν θα προλάβουμε.

σας φιλώ,σας εύχομαι καλά χριστούγεννα!!!!!να περάσετε όμορφα,ζεστά,χουχουλιάρικα!!!θα ξαναμπω να σας γραψω!φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

Δαναη καλο ταξιδι!! Καλα Χριστουγεννα εαν δεν τα πουμε!!!

Ανδρια συγνωμη κιολας αλλα η Γωγω δεν ειπε κατι. Αυτο που βλεπω εγω συνεχεια ειναι που σε απασχολει για τα μαλλια σου ή για τα νυχια σου και οχι για πιο ουσιωδες θεματα. Λυπαμαι που σε στεναχωρω αλλα τωρα παρεξηγηθηκες χωρις λογο. Και δεν κανω τον δικηγορο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria μου λυπάμαι,αλλά μάλλον η ψυχολογική σου κατάσταση δεν σου επιτρέπει να αντιλαμβάνεσαι τον γραπτό λόγο ώς έχει...

Εδώ είμαστε κ για να ενημερωνόμαστε,να συμβουλεύουμε,να εμψυχωνουμε σαφώς κ όσο μπορούμε να μεταδίδουμε κ αισιοδοξία ...

Όλοι στην καθημερινότητα μας περνούμε διάφορα ζόρια αλλά so what πρεπει να μεταφέρουμε ενα μόνιμο αγχος κ στρες συνεχόμενα?

Τοτε αυτομάτως δεν θα είσαι ποτέ καλά γτ ζείς πολύ εντονα τις δυσκολες στιγμές σου,όσο είμαι στο φορουμ ετσι σε θυμάμαι...φυσικά κ θα περάσουμε όλες απο αυτό,αλλά το μόνιμο δεν βοηθάει κανέναν κ περισσοτερο εσένα που αντιλαμβάνεσαι αρνητικά την ζωή σου.

Ειναι δικιά σου επιλογή κ δικιά σου η ζωή,εγώ απλά σε συμβουλέυω...

Φιλιά σε όλες....μαγειρεύω τωρα κ ελπίζω να φτιάξω κ κουλουρακια ,κεικ κτλ,εχω εδώ την αδερφή μου κ είναι φοβερή βοηθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα απο 3 ωρες στην κινηση ετοιμαζομαι για το αυριανο ταξιδι!!!!

Γιουπι φευγουμε!!!! ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ σε ολες θα τα πουμε μετα!!! ΛΑΡΙΣΑ σου ερχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εκεί που ανεμίζαν οι βαρκούλες...μπήκα σε ενα βαγόνι να με ταξιδέψει στο πενέμορφο κόσμο της πανδαισίας....helloooooo έχουμε ξεφύγει εντελώς :lol:

Και ναι τα καταφερα,τα 1α μου κουλουράκια κ παντοτινά,έγιναν πραγματικότητα!!!

Απο τις 18.οο εως τις 21.30 τα πάλευα κ έχω μια απορία....γτ δεν τα αγοράζουμε να τελειώνει το θεμα απαπαπα!!!

Ευτυχως πετυχαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μουρλοκομεία μου, αναχωρώ κι εγώ το πρωί, ο Άρης θα πάει στα χιόνια!

Καλό ταξίδι Δανάη και Γεωργιάννα, να περάσετε όμορφα!!

Συγχαρητήρια για τα κουλουράκια Γωγώ και φιλιά στην πεινασμένη Χριστινούλα!!

Αναστασία και Άφρο φιλιά στις ξενύχτισες κόρες σας, ελπίζω να σας αφήσουν να κοιμηθείτε λίγο αυτές τις μέρες!

Εύχομαι σε όλους καλά Χριστούγεννα, χαρούμενα, συντροφικά και με πολλή αγάπη!!!

Σας αγαπώ πολύ και σας φιλώωωω!!

Τα λέμε Τρίτη βράδυ... Μουτς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη καλο ταξιδι και σε σενα!!!

Γωγω παντα αυτα που φτιαχνουμε εμεις ειναι πιο ωραια γτ εχουμε βαλει την πινελια μας........ Μπραβο σου η αρχη ειναι δυσκολη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες και μπαμπούλη.. βλέπω φεύγετε ε;; Εμείς συνεχίζουμε την απογραφή και μετακόμιση της αποθήκης και τη Τρίτη θα κάνουμε τα συμβόλαια, οπότε θα μας δώσει τα κλειδιά της αποθήκης και θα πάμε και εκεί κάποια πράγματα σιγά σιγά να φεύγουν.Χαρούμενα Χριστούγεννα να έχουμε, καλές γιορτές με αγάπη, υγεία, ευτυχία σε όλους. Γεωργιάννα ξεκινήσατε;; Θα

ρθείτε καμιά βόλτα προς Βόλο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα μου μπορεινα περασουμε εαν μας βγαλει ο δρομοε στο γυρισμο. εχουμε ακομη 100χλμ. και φτανουμε. καλα που χαθηκατε ολες; ο μικρος μια χαρα και τωρα κοιματε.παντως φευγουν αρκετοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, Ιωάννα μου, μ'αρέσει πολύ ο Βόλος! Και τα ωραία πενιρλί βεβίως-βεβαίως! Το rainbow είναι ακόμη ανοιχτό?

Γεωγιάννα, θα είναι ωραία να περάσετε στο γυρισμό! Κι εμείς έτσι το συνδυάζαμε γυρίζοντας από την μαμά μου.

Δάφνη και Δανάη, καλό ταξίδι! Να περάσετε τέλεια!

Εμείς, εδώ.... Δουλεύει και ο μπαμπάς μας και είμαστε μοναχούλες. Σε λίγο όμως θα έρθουν οι νονοί μας και θα έχουμε παρέα! Της Γεωργίας της φόρεσα ένα κόκκινο φορμάκι που λέει "my first christmas" !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυχερούλες όσες φεύγετε.........τυχερούλες κ όσες μένετε βρέ!

Πάνω απ'όλα να υπάρχει αγάπη κ συντροφικότητα,όπως λέει κ η φίλη μας η Δάφνη :D

Αναστασία φαντάζομαι την Γεωργία με το φορμάκι κ λυώνω :lol: Θέλω φωτο εννοειται,μου την χρωστάς χιχι!!!

Αυριο ήταν να πάω σε μια φίλη για Χριστούγεννα αλλά είναι αρρωστούλα κ ο γιατρός μου είπε "Ποιός ο λόγος να πάς?Θες να κολλήσει τίποτα το μωρό,όχι είναι λοίμωξη μην πάς"!!!

Οπότε θα τα περάσω με την κορούλα μου γτ ο Χρήστος δουλεύει κ θα γυρίσει στις 23.30.

Δεν με πειράζει,το πιστευετε?Δεν υπάρχει διάθεση καθόλου φέτος,όλα στην μούγγα τα περνάμε λόγω πένθους,είναι το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε όμως....

Τα πρώτα Χριστούγεννα των μωρών μας,σαν χτές ήταν που αντίκρυζα την φατσούλα της μέσα απο το υπέρηχο κ τώρα είναι εδώ,ετοιμη να με φάει :lol:

Ευτυχώς κοιμήθηκε,έκανα ένα ντουζάκι κ χαλαρώνω...επιτέλους θα πιώ το γάλα μου με την υσηχία μου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

(*)(*)(*)Καλά χριστούγεννα! (*)(*)(*)

Εγώ, ο αντρούλης μου και το μικρό μας θαυματάκι, η Γεωργία, σας ευχόμαστε χαρούμενα χριστούγεννα, με υγεία και χαρά! Να είμαστε όλοι καλά και να "ρουφάμε" κάθε στιγμή με τα μωράκια μας.

Αυτός ο χρόνος ήταν πολύ δύσκολος, αλλά εμείς γνωρίσαμε την μητρότητα, μέσα σ'αυτόν, και πρέπει να του είμαστε ευγνώμονες του "γέρου χρόνου" που σε λίγες μέρες μας αποχαιρετά!

Χρόνια πολλά στο Χριστινάκι!!! Να χαίρεσαι και τον αντρούλη σου Γωγούλα μας!

Και όσοι έχετε εορτάζοντες, να τους χαίρεστε!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Τα Χριστούγεννα με σένα είναι τόσο ευτυχισμένα,

είσαι τα ζαχαρωτά μου, τα παιχνίδια και η χαρά μου.

Χαμογέλα και ευχήσου να ‘ναι όλα στη ζωή σου

όπως τώρα ευτυχισμένα, τα Χριστούγεννα με σένα!"

Τα πρώτα χριστούγεννα με την κόρη μου και "τα βλέπω όλα ροζ!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...