Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

Soula mou 8irio to Elenaki!!!!! :D

k egw elpizw me to parko na ma8ei na perpataei xwris na tis exw k tin ennoia tis k poli..Sinexeia 8elei na tin kratame na stekete siga-siga na ma8ei na steketai ekei mesa na 3ekourastoun ta xerakia mas k emas :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σούλα,welcome back!!!συγχαρητήρια στη μικρή για τα κατορθώματά της!!!

Η Μυρτώ πριν λίγο κοιμήθηκε,ήταν πολύ κουρασμενη κ την έκανα μπάνιο νωρίτερα.Σήμερα ξεκίνησα να βγάζω γάλα σιγά σιγά για να εχω καβάτζα στην κατάψυξη μήπως συνεχίσει το ίδιο βιολί με την πρωινή φρουτόκρεμα κ μένει νηστική!σήμερα με πολύ κόπο πρώτα εγώ κ μετά ο κώστας της δώσαμε 2 δαμάσκηνα,2 βερικοκα κ 1 αχλάδι κ άφησε 3-4 κουταλιές,πάλι καλά!για να δούμε.το γάλα το φυλάω πιο πολύ για δική μου ασφάλεια ότι όταν θα λείπω στη δουλειά θα έχει κάτι εναλλακτικό.

Πάω να αράξω.αύριο είναι μερα προετοιμασίας,σήμερα έβαλα τα τελευταία 2 πλυντήρια κ μεθαύριο φυγαμεεεεε!εντωμεταξύ οι προβλέψεις για τη θεσσαλονίκη δείχνουν χιονόνερο από Σάββατο κ ο κώστας ανησυχεί μήπως κρυώσει η μικρή.άντρες....ευκαιρία να της φορέσω σκουφάκι,κασκόλ κ γαντάκια γιατί εδώ είναι αχρείαστα με τους 20οC!!!

Σας καληνυχτώ!!!όνειρα γλυκά και πονηρεμένααααα ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άλλαξε ο καιρός! Κι εδώ κρυάκι έχει... Αχ κι εγώ ανυπομονώ να του φορέσω τα πολύ χειμωνιάτικα, εκεί που πάμε είναι και σε υψόμετρο, μπορεί να δούμε και χιόνι! Φεύγουμε Σάββατο Πρωί...

Σούλα μπράβο στη Έλενα!! Άντε να έρθει το ίντερνετ να μας λες τα κατορθώματά της πιο συχνά!

Άντρια με γεια το πάρκο, αφού κάθεται η μικρή θα σας βολέψει σίγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne mou 8a fanei sto xeirokrotima :D..Ti wraia pou 8a pate mini ta3idakia :)..Kala na perasete..Emeis 8eloume kapoia fasi na er8oume A8ina giati exoume ta3ei tin mikri stin Agia Eirini Xrisovalantw..

Avrio to prwi 8a pame ston kardiologo gia to fisima k mia mikri anisixia tin niw8w, to 3erw pws den einai tipota alla pali 4iloagxw8ika..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!!!

Τρεχω λιγο αυτες τις μερες! Μου συντεσανε το πλυντηριο και τελικα δεν δουλευει!!! :evil::evil: Περιμενω τον τεχνικο!!αγνωστο ποτε!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ξενερωσα και στεναχωρηθηκα!!!

Πηρε ο Αλεξανδρος βαθμους σημερα, πηγε ο ανδρας μου, ολα ΑΡΙΣΤΑ και ετσι τον πηγαμε βολυα στο παιδοτοπο του playmobil. Για μενα δεν αξιζει, δωσαμε 8ευρω για να παιξει το παιδι με τα παιχνιδια αντι να εχουμε 5ε ή και λιγοτερο το εισητηριο αφου κανουν διαφημιση τα παιχνιδια τους. Του πηραμε φυσικα και παιχνιδι και στο Διονυση του πηραμε το καρουσελ της playmobil που δεν κυκλοφορει και πολυ εξω.

Δαφνη μου ο Αρης ειναι ολα τα λεφτα!!! Σου μοιαζει αρκετα!

Σουλα θηριακη η μικρη!! καλα μονο 8 κιλα; Εμεις τα περασαμε τα 10!!!!

Ανδρια με γεια το παρκο!! θα το κρατησεις και για το 2ο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θυμαμαι εαν σας το ειπα αλλα μακρια απο τις κρεμες Νουνου γτ εχουν πολυ ζαχαρη μεσα.

Δαφνη πολυ ενδιαφερον το αβοκαντο!!

Δαναη μια χαρα εφαγε η μικρη την κρεμα. Ποσο θελεις να τρωει; Εμενα εφαγε μιση μπανανα και ενα μηλο με 1 κουταλια ρυζαλευρο μεσα. και ημουνα ευχαριστημενη. Ποσο γαλα εβαλες; σε σημφερει να βγαζεις και εαν δεν το πιει να το πεταξεις; εαν της δωσει λιγο ξενο;

Εγω τα παρατησα με το θηλασμο, δεν ειχα αλλο κουραγιο!!! του δινω βεβαια αλλα σιγα σιγα του δινω και ξενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ γκρίνια....

Είμαι από χτες αύπνη...

Ούτε στο αυτοκίνητο δεν ηρέμησε, ούτε στη βόλτα στο mall... Με γκρίνια, αλλάζουμε, με γκρίνια τρώμε..

Μόνο στο μπάνιο ηρέμησε. Αλλά πόση ώρα να την αφήσω εκεί. Τώρα ήπιε γάλα και πάλι "ιιιιιιιιιιιιιι"........

Δαγκώνει τα πάντα!

Δεν αντέχω..Είμαι στα down μου.. ένα μωρό που συνέχεια κλαίει και γενικά μια κατάσταση απογοήτευσης.

Και ψυχολογική υποστήριξη από πουθενά..

Sorry για τη χάλια διάθεση... τουλάχιστον έχω εσάς να τα λέω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία κουράγιο! Κράτα γερά!!! Μάλλον δοντάκια είναι ε? Της βάζεις καθόλου gel?

Σε καταλαβαίνω, είναι δύσκολο όταν είσαι μόνη σου! Κι εγώ έχω στιγμές που τρελαίνομαι...

Εύχομαι σύντομα να ηρεμήσει και να κοιμηθεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα μπράβο στον Αλέξανδρο!!

Να χαίρεσαι το Διονυσάκο, ξημερώνουν τα μηνογενέθλιά του!! Πω πω μεγαλώνουν τα ζουζούνια!!

Κρίμα για το πλυντήριο, ελπίζω να έρθει γρήγορα ο τεχνικός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna se euxaristoume k na sou zisei o Dionusakos sou, 8 minwn simera!!! :D K sigxaritiria gia ton Alexandro sou!!!

Anastasia mou ipomoni k mena simera itan poli gkriniara sinexws eklaige k i8ele na tin krataw tin evala ligo stin strata na kanw douleies k eklaige alla ti na kanw? na meinw na vrwmisoume? alla den me diskole4e na koimi8ei, vasika tin mera einai panta gkriniara alla eutixws tin nixta koimate k toulaxisto prolavenw k pernw dinameis..

Axxx perimenw to stegnwtirio gia na siderwsw, eukairia pou koimate min ta exw avrio..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν 2 μερες ειχαμε μηνογενεθλια!!!! ΕΦΤΑ ΜΗΝΩΝ

κι ομως πριν λιγο εκλαιγα... ηθελα ξαφνικα να ξαναγινω εφτα χρονων... να ειναι παρασκευη , να τρεξω στο σπιτι της γιαγιας μου να μυριζει φαι ζεστο, ο παππους μου να παιζει κομπολοι στο σαλονι, εκεινη να χαμογελα και να μου λεει : αντε φαε και σου χω γραψει στο βιντεο ολα τα εργα σου απ ολη τη βδομαδα, το σπιτι στο λιβαδι και το καρουζελ...

κι επειτα να χωνομαι στο κρεββατακι και να γλαρωνω χαιδευοντας το καλο μου σκυλο που πια δεν υπαρχει και να απολαμβανω μια ξεγνοιαστη σιεστα... Ολα μου εμοιαζαν τοσο παντοτινα τοτε. Κι ομως δεν ημουν ποτε ξεγνοιαστο παιδι ολοι με θυμουνται μελαγχολικη και σκεπτικη... Ηξερα για τη μυασθενεια της μαμας μου αλλα δεν ειχα επωμιστει ευθυνες ακομα, δε σκεφτομουν οτι μπορει να χαθουν οι ανθρωποι που αγαπω... Απλα δε μ αρεσε η παιδικη χαρα μονο να διαβαζω λογοτεχνικα και να σκεφτομαι σεναρια για εργα και μετα να τα παιζω με την ξαδερφη μου... Κι επειτα θελω να ρθει η κυριακη να ξυπνησω νωρις και να χωθω αναμεσα στους γονεις μου να κοιμηθουμε αλλο ενα διωρο αγκαλιασμενοι κι επειτα να ξυπνησουμε... Τοτε πριν ερθουν οι πρωτες αμυνες...

Αισθανομαι ευγνωμων για την αννα μου ειναι ο τι καλυτερο μου εχει συμβει... αλλα ξαφνικα μου λειψαν ολα αυτα κι εκλαψα πικρα πριν απο λιγο δεν ξερω γιατι ενα ξεσπασμα που χω αναγκη ισως να μην εχουν αλλαξει τα ουσιαστικα πραγματα απο τοτε μονο που τωρα τρεμωω μην τα χασω...ειδικα το γιαγιακι μου που μου φυλα και τωρα το παιδι ...συγνωμη αν σας πρηζω σε καποιον επρεπε να τα πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Ναι κοριτσια σημερα κλεινουμε 8 μηνες ζωης!!! ακομη να το πιστεψω οτι ειναι 8 μηνες και οχι 3!!!!!

Σας ευχαριστουμε για τις ευχες σας.

Αφρο μου ειναι οι γιορτινες μερες που σε εκανε να μελαγχολεις. το βρισκω λογικο. Ευτυχως που εμενα τα τελευταια χρονια δεν τα περναγα με τους γονεις μου αλλα ειτε δουλευοντας ειτε με γνωστους και ετσι τωρα ειμαι καλα.

Οι αναμνησεις μου ομως απο τα Χριστουγεννα ηταν τα τσουρεκια της μαμας μου! να μοσχοβολαει ολο το σπιτι και στην κουζινα να κανει υπερβολικη ζεστη για να φουσκωνουν τα τσουρεκια. Επειδη ηταν πολυ καλη ειχε και παραγγελεις. Αφηστε που χτυπαγε δυνατα παντα την ζυμη και εμεις κραταγαμε την λεκανη!! Αχ τι μου εκανες πρωι πρωι Αφρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελες.τι μου κανετε.ολες οι μανουλες και τα μωρακια καλα?εμεις καλα.ετοιμαζομαστε για την γιορτη του σχολειου του μεγαλου μου.θα πει ποιημα το αγορι μου.θα κλαψωωωωωωω.ποσο γρηγορα μεγαλωνουν....διαβασα λιγο τα νεα σας με τον πρωινο καφε πριν ξυπνησουν τα μικρα.οτι θυμαμαι θα σχολιασω :oops: .γεωργιαννα αν και καθυστερημενα να σου ζησει το αγορακι σου.συγχαρητηρια για τους βαθμους του αλεξανδρου.αντε και εις ανωτερα.στον παιδοτοπο στην κηφισια θελουμε να παμε και εμεις.δεν αξιζει???? :oops: επισης θελουμε να παμε και στο εμπορικο διπλα στο ικεα που εχει ενα τρενακι του αγ.βασιλη για τον μεγαλο.πηγε καμια σας??ΔΑΝΑΗ θα την φαω την κορη σου.οπως και τα μπισκοτακια.σαν ζωγραφια ειναι .θα τα κανω σιγουρα.ξετρελαθηκα.χρωμα ζαχαροπλαστικης εχει στο σουπερ?σορι δεν ασχοληθηκα ποτε με ζαχαροπαστα και χρωματα.καιρος ειναι.....ο κουκλος ο αρουλης μια χαρα τα καταφερνει.καθετε και σηκωνετε και ορθιος.εμεις ακομα τιποτα.....τον βαζω στον πωπω του μενει 2-3 λεπτα και μετα μπαταρει.λετε να φταιει το βαρος :lol::lol: .για να σηκωθει και να πιαστει ουτε λογος .ΑΦΡΟ καλα μηνογενεθλια...κολλησα λιγο με το μηνυμα σου....το σκεφτομουν μετα και εφερα και τον εαυτο μου στην θεση σου...ανδρια ωραιο το παρκο...και αφου σου το πηραν αλλοι ακομα καλυτερα :lol: .καλε τι συνταγες ειναι αυτες που βαζετε?πεινασα πρωινιατικα.παω να ετοιμασω τα ζουζουνια για την γιορτη.τα λεμε αργοτερα με τα υπολοιπα νεα...γεμιστε σελιδες μεχρι τοτε.μου αρεσει να διαβαζω...μακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Pigame stin e3etasi exei ontws en mikro a8wo fisimataki alla den einai tipota, eutixws!!! Talaipwri8ika stous dromous giati prwta eprepe na paw sto nosokomeio na parw ton fakelo tis k efaga 45 lepta na vrw parking :o Me to parko egine ena mperdema k ir8e to 1o parko pou sas evala se photo (kata ta alla mou eipan pws den erxete Kipro), Danai auto pou sou arese k esena perissotero k etsi telika pirame auto pou 8elame :)..Twra tin evala k paizei panagia mou na menei k na paizei k ligo moni tis na iremw k egw ligo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφρο μου ειναι τοσο συγκινητικά όσα περιεγραψες,σαν να διάβαζα παραμύθι....

Χρόνια που πέρασαν κ πισω δεν γυρνάνε,έρχεται η ώρα να πάρουμε τους ρόλους από όσους αγαπήσαμε κ μας σταθήκαν...εχεις όμορφες αναμνησεις κ είσαι πολύ τυχερη που βίωσες τοσο γλυκά χρόνια....

Εγώ λίγες καλες στιγμες θυμάμαι...δεν θέλω να αναφερθω,αλλά ηρθε η ώρα να ζήσουμε τα πιο όμορφα παιδικά χρόνια των παιδιών μας,αυτά μας κάνουν παλι παιδιά κ θα δείς θα τα ξαναζήσουμε μαζί τους,να εισαι σίγουρη...

Εχεις δίκιο που τα αναπολεις κ εγω καμιά φορά λέω αχχ να μου φερνανε το γαλατακι κ εμένα κ άλλα τετοια...χαδακια το πρωί,τωρα κάνουμε με το παιδακι μας στο κρεββατι κ μην μου πεις πως δεν το διασκεδαζεις!!!

Ετσι ειναι η ζωή,μικρη κ περπατούσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,ρομαντικές μανούλες!!

θα ξεκινήσω από την Αφρο,που με συγκίνησε...!είναι όντως ευλογία να έχεις τόσες ζεστές αναμνήσεις...κ εγώ θυμάμαι που -ακόμα και μεγάλη-ξυπνούσα το πρωι νωρίς το ΣΚ να ετοιμάσω πρωινό στους δικούς μου να το παω στο κρεβάτι κ χουχουλιάζαμε όλοι μαζί....κ τώρα εχουμε τη ζουζούνα μας να τρυπώνει ανάμεσά μας.σημερα το πρωί που τη θήλαζα στο κρεβάτι στο πλάι.γύρισε κ αυτή προς εμενα κ με αγκάλιασε με τα χεράκια της...ελιωσα!!!!

Αναστασία μου,όπως είπε κ η Δάφνη,μόνο κουράγιο μπορώ να ευχηθώ!ο παιδίατρος δεν εχει κανένα μαγικό κόλπο να σου πει?τα μπισκότα οδοντοφυίας τα δοκιμάσες?το gel bexodent?depon ανάγκη???ο άντρας σου δεν σε βοηθάει ή δουλεύει κ αυτός;

γεωργιάννα μου,να ζήσει ο μικρός Νιόνιος!!!!!συγχαρητήρια στον Αλέξανδρο!!!

Βασιλική,χρώμα βρίσκεις στα σουπερ,εχει μια συσκευασία με τα 3 βασικά χρώματα κ κανεις συνδυασμούς!προσοχή,1-2 σταγόνες από το κάθε χρωμα αρκούν.καλή επιτυχία!!!

Ανδρια,χαίρομαι που ειναι όλα καλά με τη Βικτώρια!!

Εγώ σήμερα κατέβηκα αγορά για τα τελευταια δώρα!είμαστε και πολλοί!!!!κ πηρα κ στη Μυρτώ μια πανέμορφη κούκλα υφασμάτινη για να τη βαλουμε κάτω από το δέντρο στη Θεσσαλονίκη.

εχω να μαζέψω τα ρούχα κ να τα σιδερωσω.εντωμεταξύ από χθες βρέχει κ τα εχω μέσα κ δεν στεγνώνουν με τπτ κ εχει τελειώσει κ το πετρέλαιο κ δεν έβαλαν ακόμη,οποτε τα πήρε η πεθερά μου νατα βάλει στο καλοριφέρ της να στεγνώσουν κ θα τα πάρει το βράδυ ο κώστας.

Παω να αράξω με τον Πειρασμό!!!!Γωγώ,σήμερα τα νεα επεισόδια στο 7 μέρες TV! :D

Σας φιλώ!!!Σημερα η Μυρτώ έφαγε όλη τη φρουτόκρεμα,της την έδωσε ο κωστας,εγώ έλειπα.κ ισως βοήθησε ότι ειχαν περάσει 4,5 ωρες από το πρωινό γάλα κ πεινούσε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω δεν καθυστερησες σημερα κλεινουμε 8 μηνες! Οσο για το μικρο σου δεν φταιει το βαρος, ο δικος μου που ειναι βαρυς καθετε απο τα 6. ενω ο Αλεξανδρος που ηταν αδυνατος μετα τους 7 και καθισε.

Παω να ξαπλωσω γτ ο μικρος νυσταξε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη δεν τα αγοράζω τα επεισόδια για να έχω κάτι να βλέπω όταν είμαι σπίτι...

Ετσι εκανα κ με το Εζελ που ήταν the best για μενα σε σειρά...στις 21.00 είχα κάνει μπάνιο την Χριστινα κ την είχα αγκαλιά με γάλα,κοιμόταν κ το απολάμβανα .

Γεωργιάννα να μας ζησει ο Διονυσακος μας :D

και μεις βαλαμε 500 ευρω πετρελαιο.... :roll: ...

Ασχετο-θελω να αγορασω κατι για τις ανηψιες μου,η μια ειναι 3 ετων,εχετε καμια ιδεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑς ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ....ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟς ΚΑΙ ΜΕΤΑ Ο ΚΑΙΡΟς ΑΥΡΙΟ ΑΝΑΧΩΡΟΥΜΕ ....ΓΙΑ ΑΛΛΕς ΠΟΛΙΤΕΙΕς.....ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΤΙς ΓΙΟΡΤΕς...ΓΥΡΩ ΣΤΙς 10 ΓΕΝΑΡΗ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ.ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ.ΜΗΠΩς ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!!!!!

ΑΠΟ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!!ΕΜΕΙς ΑΡΑΧΤΟΙ ΣΤΑ ΚΥΒΙΚΑ ΜΑς ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ,ΛΟΓΩ ΒΑΡΟΥς;ΜΠΟΡΕΙ! Η ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΜΟΥ 10 ΜΗΝΩΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ ...Ο ΛΕΥΤΕΡΗς ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΙΛΟΣΟΦΗΜΕΝΟς ....ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΤΡΕΧΩ Ας ΑΡΑΞΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ....

ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΔΙΟΝΥΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΣΤΗ ΜΥΡΤΩ,ΤΗΝ ΑΝΝΑ,ΤΗΝ ΒΙΚΤΩΡΙΑ,ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ,ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ,ΤΟΝ ΑΡΗ,ΤΗΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,ΤΟΝ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΛΑ ΠΡΩΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ......ΠΕΡΣΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ...ΦΕΤΟΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΣΑς ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από την ξάγρυπνη μανούλα!

Χτες βράδυ της έδωσα ντεπόν και ξύπνησε 3 φορές από τις 23:30 μέχρι τις 12:30, κοιμήθηκε μέχρι τις 5 και μετά πάλι ξύπναγε. Που να μην της έδινα ντεπόν...

Δάφνη, gel δεν της βάζω γιατί η δράση του κρατάει για λίγο και ο παιδίατρος μου είπε ότι καθυστερεί την οδοντοφυία.

Χρόνια πολλά στην Αννούλα και τον Διονυσάκο για τα μηνογενέθλιά τους! Με υγεία! Μόνο αυτό εύχομαι. Το σημαντικότερο αγαθό!

Πάω να τσιμπίσω κάτι και επανέρχομαι! Κοτοπουλάκι στο φούρνο με πατατούλες και κολοκυθάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...