Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

Ανδρια,εμενα η Μυρτώ μου βγήκε κορίτσι!τωρα η ώρα δεν ξέρω πως υπολογίζεται.

Η Μυρτώ δεν έφαγε ούτε το μισό ρυζαλευρο,την έβαλα στο στήθος κ δεν ήθελε να φάει πρωτη φορά :o:o:o μετά την έβαλα στο κρεβάτι της κ ξεράθηκε....τι να πω?λετε το μωρό μου να μη θέλει να θηλάσει????το πρωί μια χαρά θήλασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπον : Συνταγή για μελομακάρονα

1 βιτάμ

3/4 κούπας λάδι

1 κούπα ζάχαρη

3/4 κούπας χυμό πορτοκάλι

1/4 κούπας κονιάκ

2 κουταλάκια γλ. ξύσμα πορτοκάλι

2 κουτ. γλ. μπέκιν πάουντερ

1 κουτ. γλ. σόδα

8 κούπες αλεύρι

Σιρόπι

2 κούπες μέλι

1 κούπα ζάχαρη

2 κούπες νερό

Γαρνίρισμα

1 κουτ. γλ. κανέλλα

1 κουτ. γλ. γαρύφαλλο

1 1/2 κούπα καρύδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EIMASTE MATIASMENOI 100000% :twisted::twisted:

Simera me pire i geitonissa mou na mou pei pws treaxane ta nera PALI apo tin taratsa k ir8a trexontas na dw ti simvainei, telika espase o kilindros k den exoume nero na kanoume mpanio k 700 evro den mas ftanoune na to alla3oume mou eipe o andras mou pou einai mesa se auta, emeina apo mpataria PALI k 4axname me tin kouniada mou kapoion na mas voi8isei pigame na doume gia parko tis mikris opou itan ola xalia k sto na figoume meiname apo mpataria..

To mono kalo itan pws ema8a gia mia egkimosini mia filis mou pou einai 9 evdomadwn pros tin 10i talaipwri8ikane k ekeinoi poli na ta kataferoune k o logos to agxos gia alli mia fora..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις ξύπνησε η μαντάμ το απόγευμα θηλασε 40' κ η μανούλα ηρέμησε :lol: η παστα φλορα έγινε πολύ ωραία!πάω να αράξω.σας καληνυχτώ!!

ανδρια,μάλλον πρέπει να βάλεις καινούρια μπαταρία.θα σε αφήσει ξανά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τώρα καταφέρνω να σας γράψω!

Δάφνη μου να τα χιλιάσεις με τον άντρα σου κ να χαίρεστε το καινούργιο,υπέροχο πλάσμα που ήρθε σαν δώρο στην ζωή σας :D

Αφροδίτη humana ειμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη,εκτός του ότι μου το έδωσε ο γιατρός μου,εψαξα κ ρώτησα έχω κ μια γνωστή στο Παίδων κ μου είπε ότι είναι απο τα top σε γάλατα.

Σαμάνθα καταπληκτικο το μενού !Μπράβο κ συγχαρητήρια για το προγραμμά σου!

Το δαμάσκηνο βρε κορίτσια δεν είναι εποχής,σωστα?Εσείς πως το παίρνετε κ το δίνετε?

Εμείς ξεκινήσαμε γιαουρτάκια advance κ εχει δαμασκηνο -μηλο,μονο εκει δλδ.

Δανάη ρώτησα τον γιατρό κ μου είπε να μην βράσω τα φρούτα γτ χάνονται οι ουσίες τους.

Συμφωνώ με την φλούδα εφόσον είναι απο αξιοπιστη προελευση,του χωριού μας π.χ

Διαφορετικά κ εγώ τα καθαρίζω καλά ακόμα κ τα κολοκύθια...

Γεωργιάννα τους έχει βαρέσει η κρίση στο κεφάλι για να βάζουν διαγώνισμα στα παιδιά Χριστουγεννιάτικα....ωραίο δώρο :x

Εμείς εδώ στον αγώνα,ανεβαίνουμε και στο σύνθετο τώρα :lol: αρπαζουμε τηλεορασεις,κάνουμε τρύπες στα μαξιλάρια να ανακαλύψουμε κ άλλα μέρη...φωνάζουμε "ελα,αντε,ατα,μαμ" κ μας αρέσει να χορευουμε,πάμε χερακια ψηλά κ τα λικνίζουμε :D

Και άλλα πολλά πολλά......τώρα θέλω δεν θέλω κοιμάται στην κούνια της γτ αν ξυπνησει κ για 1 sec δεν την πάρω χαμπάρι έχει φυγει απο το κρεββάτι με βουτιά!

Παντως μπαμπα είπε κ εμένα ως 1η λέξη,ασχετα αν την εννοουσε η όχι...είναι πιο εύκολο για αυτα,μην ανυσηχειτε!

Πήγαμε Ζαππειο,χωρίς καρότσι :lol: το ξεχασα σπιτι,τα ακουσα κιόλας,λογικό,νομιζα πως το είχα πορτ-μπακαζ :?

Μετα athens heart για να βρουμε τον Αγιο-Βασίλη,η Χριστίνα έριξε το κλαμα μολις τον είδε κ ειδικα με το ξωτικο....δεν το περιμεναμε πάντως γτ πάει παντού δεν έχει θέμα,αλλά ήταν το κάτι αλλο....

Σας αφήνω να χαλαρώσω κ να πάρω δυνάμεις για αύριο...φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις ξύπνησε η μαντάμ το απόγευμα θηλασε 40' κ η μανούλα ηρέμησε :lol: η παστα φλορα έγινε πολύ ωραία!πάω να αράξω.σας καληνυχτώ!!

ανδρια,μάλλον πρέπει να βάλεις καινούρια μπαταρία.θα σε αφήσει ξανά...

To para3eno Danai mou einai pws mou to ekane 1i fora ton Oktwvrio k meta ola mia xara mexri tin perasmeni pempti pou me afise e3w apo ton nosokomeio, an itan mpataria den 8a to ekane sinexws? Den 3erw 8a to ele3ei avrio o mpampas mou pou einai ilektrologos na doume an iparxei kapou apwleia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Καλά Γωγώ,έχω πάθει πλάκα με τα κατορθώματα της Χριστίνας-Ζήνας!!!! :lol::lol: απίστευτη!!!!από πότε ξεκίνησε να μπουσουλάει?!Τα δαμάσκηνα τα αγοράζω αποξηραμένα,όπως μου είπε η παιδίατρος,και τα μουλιάζω σε βρασμένο αποστειρωμένο νερό για κανένα μισάωρο πριν τα αλέσω με τα άλλα φρούτα.

Θα παω νωρίς νωρίς αγορά για κάποια δώρα κ μετά θα έρθει η ξαδέλφη μας για φοβερά χριστουγεννιάτικα μπισκότα της Αννα Μαρια Μπαρού.θα σας βάλω φωτο αν πετύχουν!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Καλά Γωγώ,έχω πάθει πλάκα με τα κατορθώματα της Χριστίνας-Ζήνας!!!! :lol::lol: απίστευτη!!!!από πότε ξεκίνησε να μπουσουλάει?!Τα δαμάσκηνα τα αγοράζω αποξηραμένα,όπως μου είπε η παιδίατρος,και τα μουλιάζω σε βρασμένο αποστειρωμένο νερό για κανένα μισάωρο πριν τα αλέσω με τα άλλα φρούτα.

Θα παω νωρίς νωρίς αγορά για κάποια δώρα κ μετά θα έρθει η ξαδέλφη μας για φοβερά χριστουγεννιάτικα μπισκότα της Αννα Μαρια Μπαρού.θα σας βάλω φωτο αν πετύχουν!! :lol:

Δανάη καλά λές,μήπως να την βαπτίσουμε Ζήνα?Της πάει πολυ :lol:

6 μηνων μπουσούλησε,εμ Ζηνα λέμε :D

Το δαμάσκηνο το δίνεις για λόγους δυσκοιλιοτητας ?Εμενα ο γιατρός μου έχει πει για φρούτα εποχής...

Καλη επιτυχία στα μπισκοτακια,περιμενω φωτο.....φιλακιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πηγαμε στο παιδιατρο και ολα καλα 10 κιλα ειμαστε και73 ποντου. μου ειπε για γιουρτι το κλσικο αλλα δεν θα του δωσω ακομη. μακρια απο την Νουνου εχει πολυ ζαχαρη κ της εχουν γινει 5μηνησεις αλλα τπτ δεν εχει βγει εξω. θα τα πουμε μετα γτ περιμενω να αλλαξω λαστιχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Pigame gia emvolio k perimena 2,5 wres giati tin Pempti logw apergias den vazane emvolia k mazeutikane oloi simera telika emvolio eprepe na valoume Dekevri 2012 k egw nomiza Dekevri 2011 axxxxxx toses wres gia to tipota :twisted:

Emeis eimaste 7520kg k 71 com..

Twra ekana apotrixwsi ta xeria tis 3aderfis mou k perimenw tin mama mou na sxolasei na tis kanw k ekeinis apotrixwsi..Auti tin evdomada eimai full avrio 8a ertei mia kopela na me voi8isei na kanw ola ta para8ira tou spitiou, tin Pempti 8a parw tin mikri kardiologo na kanw geniki olo to spiti k i wra 9:30 :o to vradi 8a paw egw se mia fili mou na me kanei emena apotrixwsi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια μπαίνω πολύ βιαστικά να σας πω τα νέα μου! Τα κάνω κόπυ από το άλλο ποστ των κοριτσιών που γεννάνε Μάιο:

Χθες στον γιατρό είδαμε το μωρουλι μας :lol: :lol: :lol: κουνούσε χεράκια, ποδαράκια και είχαμε δίπλα και την μπέμπα μας και συγκινήθηκα πολύ που το έβλεπα και ένιωθα ότι έτσι ήταν και το κοριτσάκι μου μέσα στην κοιλίτσα μου....και τώρα είναι στην αγκαλιά μου!!!

κάναμε το 80% της β επιπέδου και είναι όλα πολύ καλά!

η 'επίσημη' β επιπέδου θα είναι στο Ιασώ στις 26 Ιανουαρίου.

Αλλά τα περισσότερα τα έχουμε δει ήδη!

σας φιλώ πολύ πολύ!!

αααα και από κιλά είμαι στο +0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χωρίς υπερβολές ούτε γραμμάριο δεν πήρα...και τι μου λέει ο έξυπνος ο γιατρός? Τώρα τα Χριστούγεννα πρόσεχε μην φας πολύ και πάρεις κιλά............ΝΤΟΙΝΓΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλάκια στα μωράκια!!

ΥΓ: προέκυψε δουλειά για μέσα στα Χριστούγεννα για να παραδώσω κάτι σχέδια και για να είμαι στην ώρα μου θα πρέπει να δουλεύω τις ημέρες των Χριστουγέννων...και φυσικά να ξεχάσω την γιορτή που έχω καλέσει τόσο κόσμο συν μια εκθεση που θέλω να πάω+συναυλία συν που ταξιδεύω για Ιωάννινα στις 29. Σκέφτομαι να τους 'γράψω' και να τους ξεκαθαρίσω ότι θα τα έχουν μετά τις γιορτές...με άγχωσε πολύ αυτό το θέμα γιατί και την δουλειά χρειάζομαι (γύρω στα 4000Ε) και έχω κανονίσει να περάσουμε τα πρώτα μας Χριστούγεννα με την μικρή και τους φίλους μας....Εσείς τι λέτε? Καλά δεν κάνω...Φοβάμαι μήπως με παίρνουν τηλ Χριστουγεννιάτικα και με πιέζουν....

ουφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!! διαβαζω τα νεα σας, αλλα ολο δουλειες εχω, και δεν προλαβαινω να σας σχολιασω!! εχω και τον καημο μου, με τα κακακια, και ειμαι μες στο αγχος!!σημερα ηταν λιγο καλυτερα (ωραια συζητηση,εεε;;!!) και λεω να συνεχισω και σημερα το χθεσινο μενου, για να δουμε αν θα εχει επιτυχια... ευχαριστω και για τις προτασεις σας για το γαλα, θα παρω αυριο τηλ την παιδιατρο να δω τι θα μου πει... εχω και τραπεζι παραμονη χριστουγεννων, και εχω ψωνια και δουλειες, γιατι το σπιτι ειναι χαααλια!!!

σας φιλω, τα λεμε αργοτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou xairome paaaaara poli pou vainoun ola kala!!!! Mila tous eilikrina k irema k e3iga tous tin katastasi k euxomai na to dextoune..

Afrodite mou k egw avrio k me8aurio 8a kanw geniki k ola ta tzamia tou spitiou, 8a vgei o k@los mou :oops: alla prepei na ginoun..

Danai teleia ta mpiskotakia..Kalofagita..

Tis mikris tis edwsa froutokrema simera gia 1i fora, mou dwsane deigmata Giwtis k Humana simera apo to nosokomeio k tis edwsa tou Giwti tin efage OLI alla meta eida pws exei glouteni mesa axxxx ti mana eimai..

I Humana den exei an katalava kala? Tis markes froutokrema dikaioume na tis dinw? Ginete na min tis agorasw froutokrema k aplws na tis vazw egw poltopoiimeno fresko frouto mesa sto rizalevro (opws ekama merikes fores) i prepei na trwei ka8ara froutokrema? Mporw na tis kanw egw apo moni mou froutokrema? Kammia idea?

Sorry gia to kataigismo erwtisewn alla 8elw na kanw to kalitero gia tin Victorella :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια τα μπισκοτααααααααα...

αντρια το καλυτερο ειναι να βαζεις φρεσκα φτουτα στο μπλεντερ κ φυσικα μπορεις να προσθετεις κ ρυζαλευρο αμα θες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Etsi tis kanw freska frouta poltopoiimena sto blender k ta vazw sto etoimo rizalevro pou ekana..Auto legetai froutokrema? etsi einai k tou emporiou i exoun kati allo pou prepei na proste8ei stin diatrofi tis? P.x exoun sitalevro k me auto pou tis kanw egw 8a trwei mono rizalevro? Den 3erw gi'auto rwtaw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια, φρουτόκρεμα είναι μόνο τα πολτοποιημένα φρούτα.

Στην κύπρο δίνετε έτοιμες από τα super market? Γιατί σε βλέπω να αναρωτιέσαι :?:

Εδώ όλοι οι παιδίατροι όταν λένε φρουτόκρεμα εννοούν φρέσκα φρούτα περασμένα στο μιξεράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρυζάλευρο και σιτάλευρο (δηλ. φαριν λακτε) μπορείς να δίνεις το απόγευμα.

Η φρουτόκρεμα καλό θα ήταν να είναι από σκέτα φρούτα, αλλά αν το μωρό δυσκολεύεται να την φάει, μπορείς να προσθέσεις λίγο ρυζάλευρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rizalevro vanillias tis edina mexri k xtes simera mou eipe i paidiatros na 3ekinisw froutokrema, frouta tis edina poltopoiimena edw k para poli kairo (1,5-2 mines)..Farin lakte nomizw meta ton 8o an den kanw la8os..

Ena paradeigma froutokremas pou sou lew einai auto http://www.almiron.gr/index.php?ID=vref ... &Rec_ID=99

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ Ναι κορίτσια!Ψώ νια γι αυτό χαθηκαμε κ ειμαι πολύ χαρούμενη γτ πήραμε για την Χριστινα μου πολύ όμορφα πραγματάκια :D

απο το oytlet mothercare ενα υπεροχο σουετ παλτό ρόζ με λευκή γούνινη επένδυση 25 ευρώ απο 60

τελευταιο ήταν,τα αρπάζουν όλα-Αναστασία το χριστουγ. φορμάκι έιχε εξαφανιστεί φυσικά.-

Μετά πήγαμε στον κηφισό Λητω κ mothercare οπου πήραμε ένα μποτάκι μωβ με γουνίτσα κ ενα ασημι μπαρετάκι για την επίσημη εμφανισή μας...έχουμε κρεββάτι γάμου κ γάμο στις 26 :D

Πήραμε επιτέλους πίπίλες μετα απο τόσο καιρό :oops: πάντως τις αποστείρωνα συνεχώς τις παλιες.

Επίσης πήρα ενα βιβλιο "τι θα φαει σήμερα το μωρό μου"...''ολα τα ψώνια για την Χριστίνα φυσικά!

Τωρα τρωω μια πιτσα σαν να μην εχω ξαναφαει ΠΟΤΕ κ η μικρή Duracell συνεχίζει να παίζει κ δεν εχει κοιμηθει πολύ για μεσημέρι!

Αντριά τα κορίτσια σου απαντησαν ακριβώς οπως πρέπει,φρούτα στο μπλέντερ κ αν δεν τα τρωει σκετα που ειναι καλύτερο,προσθετεις βανιλια ρυζαλευρο η ρυζαλευρο σκετο.

Αναστασία κ Δανάη φτου σας για τα γλυκά σας,καλοφάγοτα κ του χρόνου!!!Σας θαυμάζω!!!

Ευτυχως που δεν κάνουμε διαγωνισμό γτ θα είχα πατώσει εντελώς :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Υπέροχα νέα κορίτσι μου!!! Τι καλά ❤️ ❤️ ❤️ ❤️  Παίρνω κι εγώ θάρρος με τα νέα σου - είμαι στην αίθουσα αναμονής και περιμένω τη σειρά μου !! Ενώ ήμουν χαλαρή όλο το σκ, τώρα Μ έχει πιάσει ένα μούδιασμα 😅😅 Φύλο δε σας είπε;;
    • Φωλιά μου πήρε η κολλητή και μέλλουσα νονά τώρα. Δεν ξέρω αν θα βολέψει γιατί δεν είχαμε τον καιρό εκείνο 🤣🤣🤣 Καρότσι βόλτας εννοείς το τρίκυκλο Ε;;; Εμένα με είχαν κατά βολέψει αυτά και για τα δυο. Τα έχω ακόμα… Εμένα που ήταν στα 2 χρόνια η διαφορά τους όταν έβαλα τον μικρό στην έβαλα ένα κρεβάτι χαμηλό στην μεγάλη επειδή φοβόμουν μην πέσει (πήρα απ την μαμα μου ένα συρόμενο που είχε ο αδερφός μου, απ αυτά που μπαίνουν κάτω από το βασικό κρεββάτι) και κοιμόταν εκεί μέχρι 3 χρονων περίπου που την έβαλα σε κανονικό κρεβάτι με κάγκελο.  το ίδιο εκανα και με τον δεύτερο μετά γιατί πάλι φοβόμουν…είμαι λίγο φοβητσιάρα με αυτά 🤭🤭🤭
    • Έκανες πολύ καλά που πηγες. Φαντάζομαι πήρες μια ανάσα… Τι σκέφτεσαι τελικά; Θα μείνεις με αυτή την γιατρό;  Κοιτα αν είναι το πρώτο και δεν έχεις κάποιο κοντινό άτομο να σου δώσει κάποια πράγματα είναι αρκετά αυτά που πρέπει να πάρεις. Βέβαια να έχεις στο μυαλό σου ότι θα σου πάρουν και αρκετά δώρα. Όποτε εστίασε στα πιο βασικά που χρειάζεσαι γιατί θα σου φέρουν αρκετά. Επίσης κανε λίστα όποτε αν κάποιος κοντινό σου σε ρωτήσει τι θες να μπορείς να του πεις κάτι συγκεκριμένο. 
    • Κοριτσι μου γλυκο καλο μηνα με υγεια κ υπομονη.  Σφιξε τη καρδια σου και προχωρα στο επομενο βημα. Ευχομαι αν παρεις την αποφαση της εξωσωματικης ,και γω αυτη θα παρω, ειναι οντως μονοδρομος για καποιες απο εμας. Ευχομαι ο,τι αποφαση παρεις του χρονου τετοιο καιρο να κρατας αγκαλια το μωρακι σου...οσο για την αποβολη στην εξωσωματικη ονυως κανεις δε μπορει να μας εγγυηθει αλλα εσυ θα κανεις αυτο που γεμιζει κ σε κανει να νοιωθεις καλα. Ειναο δυσκολος ο δρομος της εξωσωματικης τ ξερω κ απο το περιβαλλον μου αλλα ολα θα πανε καλα γτ υπαρχει η επιστημη....παρε το χρονο σου να ηρεμησεις ψυχικα κ βρςς τη δυναμη να προχωρησεις . Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια  κ ευχομαι να ερθει το θαυμα με οποιο τροπο🙏🙏❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου!!!  στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου είχα κ εγώ καφέ υγρά κ ήταν από αποκόλληση. Συνήθως τα καφέ υγρά λένε δεν είναι ανησυχητικό αλλά εγώ έκανα το λάθος κ δν έδωσα σημασία με αποτέλεσμα η αποκόλληση να μεγαλώσει (κ εγώ στο πρώτο τρίμηνο είχα).  Κολπικά έπαιρνα κ εγώ προγεστερονη 3 φορές την ημέρα κ όντως είχα κομματάκια από το χάπι.  Γεννήθηκε υγιέστατος ο γιος μου κ όλα πήγαν καλά.  στην Τρίτη μου εγκυμοσύνη τώρα πάλι είχα λίγο καφέ αίμα  ευτυχώς προς το παρόν δν υπάρχει κάποια αποκόλληση αλλά θέλει προσοχή λόγω ιστορικού.    Τώρα στην περίπτωσή σου αφού κάνατε υπέρηχο ξέρεις ότι το αίμα είναι από τις μικρές αυτές αποκολλήσεις κ αφού ο/η γιατρος  είναι ενήμερος/η τότε θα σε παρακολουθεί στενά. Όλα θα πάνε καλά κ να κάθεσαι όσο μπορείς ή να ξαπλώνεις.  μεσα σε 3 εβδ εμένα είχε υποχωρήσει η αποκόλληση.    γραψε μας τα νεα σου ❤️ έχε πίστη! Πολλές γυναίκες αντιμετωπίζουν αποκολλήσεις στο πρώτο τρίμηνο! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...