Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

to 7 μερες tv ειχε μεχρι κ το 64ο επεισόδιο,βγαινει καθε πέμπτη με 5 επεισοδια,11,40 ευρω.αν μπορεις να κανεις υπομονη θα τα ανεβασουν κ στο site

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Molis ekana ravioles gia mena o george einai douleia 8a ertei to apogeuma k molis taisa tin mikri tin soupitsa tis k tin evla ligo stin strara gia na faw k egw..Telika prepei na einai kriwmeni giati mou kanei emeto i einai goulitses? Pws katalavenw ti einai? Pantws exoun disosmia, san xalasmeno gala emetos ee? (sorry gia tin perigrafi)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!γεωργιαννα, χρονια πολλα στο διονυσακη!!!να τον χαιρεσαι τον μικρουλη σου, και να βλεπεις τα παιδακια σου παντοτε γερα και χαρουμενα!!!

χαθηκα λιγο γιατι δεν ημουν πολυ στα καλα μου,ειχα 2 μερες πονοκεφαλο και με πονουσε και ενα δοντι, και γενικα ουτε στον υπολογιστη δεν ειχα κουραγιο να κατσω :( στεναχωρηθηκα και με την αθηνουλα μου,γιατι προχτες εκανε πολυ δυσκοιλιοτητα και τα κακα της ηταν πολυ σκληρα και το παιδακι μου πονουσε και εκλαιγε.. :cry::cry: δραμα, η καρδια μου σχιστηκε...και χτες παλι το ιδιο, και η παιδιατρος μου ειπε οτι μαλλον φταιει η μπανανα και το ρυζαλευρο, και σημερα της εκανα φρουτοκρεμα με 2 αχλαδια 1/4 μπανανα και χυμο απο μισο πορτοκαλι.....δεν ξερω τι να κανω....για απογευματινο,λεω να της δωσω παλι ενα φρουτο με κανα 2 κουταλιες απο ρυζαλευρο ολικης αλεσης..

πολυ στεναχωριεμαι, δεν θελω να ξανασυμβει στο παιδακι μου...μου ειπε να της δινω και χαμομηλακι, αλλα δεν πολυθελει...αααααχ

ξυπνησε το παιδακι μου, θα τα πουμε αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη,μπορείς να αντικαταστήσεις τη μπανάνα με δυο δαμάσκηνα μουλιασμενα σε νερό.η μυρτω δεν έφαγε ποτέ μπανάνα.περαστικά σου!τωρα πώς είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite mou katalavenw apolita giati i dikia mou einai diskoilia apo 50 imerwn pou tin epiasa oi kolikoi.. Trwme axladi k 2 damaskina, oti einai diskoilio to apofeugoume k stin soupa tis epilegw eukoilia laxanika alla pali, merikes fores kanei 1 fora tin imera k alles ka8olou k tin voi8aw giati klaiei..Merikes fores sklira san petra k merikes xalara mperdeutika mazi tis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα!

Γεωργιάννα να χαίρεσαι τον Διονυσάκο!!!

Αφροδίτη δαμάσκηνο δοκίμασε και θα σου έλεγα να αντικαταστήσεις το ρυζάλευρο ή με ολικής ή με κεχρί ή με βρώμη... Ο Άρης τρώει φρουτόκρεμα με μισή μπανάνα, μισό αχλάδι και 1 δαμάσκηνο. Τώρα το τρώει σχετικό είναι γιατί γενικώς από την ιωσούλα που πέρασε και μετά δε θέλει απολύτως τίποτα να φάει εκτός από γάλα. Συνεχίζω να του προσφέρω αλλά δε δείχνει να του αρέσει τίποτα, τρώει με το ζόρι 2-3 κουταλιές... Δε θέλω να τον πιέζω αλλά αναρωτιέμαι που θα πάει η βαλίτσα...

Χθες που έλειπε ο Βαγγέλης, ήρθαν φίλοι από εδώ και το ξενυχτήσαμε, φύγαν στις τρεις κι εκείνη την ώρα ξύπνησε και ο Άρης κι επειδή με είδε στο πόδι, ήθελε παιχνίδια, ήρθε κι ο Βαγγέλης μετά και παίζανε κι έτσι ξανακοιμήθηκε στις 5! Ο κύριος είναι υπναράς όμως, ξύπνησε στις 9.30, έφαγε, έπαιξε, ξανακοιμήθηκε κατά τις 10 και 15 έως τις 12 και τώρα πάλι κοιμάται από τις 2.30!!! Αυτό το παιδί αναπληρώνει πάντα, δε χάνει ποτέ ώρες ύπνου!!!

Εγώ έχω ένα κοτόπουλο στο φούρνο (ξεκινήσαμε αργά τη μέρα μας... θα φάμε μεσημεριανό στις 5 :) ) και χαζολογάω. Έχουμε και να βγούμε το βράδυ...

Αύριο κλείνουμε 1 χρόνο γάμου! Και δυστυχώς έχω κανονίσει ένα σεμινάριο το απόγευμα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια με γεια τη στράτα! Πολύ γέλασα με την επίθεση στο δέντρο!

Κι ο Άρης όταν τον πλησίασα στο δέντρο, άρπαξε ένα κλαδί και το τραβούσε (για να το βάλει στο στόμα βεβαίως βεβαίως!) και παρά λίγο να το ρίξει όλο κάτω!

Γωγώ απίστευτο ζουζούνι η Χριστίνα ε? Κι ο Άρης εξελίσσεται σιγά σιγά σε ταρζάν αλλά ακόμα δε μπουσουλάει κι έτσι κάπως τη γλυτώνω. Χθες βέβαια έφαγε την πρώτη γερή τούμπα, έπεσε από το καναπέ!! Α και στα τραπεζομάντηλα έχει ιδιαίτερη αδυναμία, με το που τα δει να κρέμονται τα τραβάει με απίστευτη δύναμη!

Δανάη μπορεί να είναι ανόρεχτη η Μυρτούλα από τα δοντάκια, είναι φυσιολογικό. Αχ πολύ μ αρέσει η πολύχρωμη ζακετούλα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία κι εγώ τσιμπολογάω διαρκώς τη τελευταία βδομάδα!!

(περίοδο εγώ πάντως δεν έχω δει ακόμα μετά τη γέννα... :) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία κι εγώ τσιμπολογάω διαρκώς τη τελευταία βδομάδα!!

(περίοδο εγώ πάντως δεν έχω δει ακόμα μετά τη γέννα... :) )

Δάφνη, εγώ "είδα" περίοδο μία φορά στους 5,5 μήνες και από τότε τίποτα! Μια χαρά βολεύομαι όμως γιατί είχα και χαμηλό αιματοκρίτη και αναπληρώνω τώρα.

Ο άντρας μου κοίμησε την μπέμπα τραγουδώντας της κάλαντα!!!!!!!!!!!!

Τι ρομαντικό!!! Όταν τον βλέπω έτσι με το μωρό, τον αγαπάω ακόμη περισσότερο! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristoume!!!!!

Simera niw8w pws 8a katarreusw, einai pou eimai k ligo arrwsti ponaw poli ta kokkala mou i mikri 8elei agkalaies, simera koimi8ike girw stis 12 ena 40lepto k meta girw stis 2:30 allo ena 40lepto (1i fora na koimi8ei toso ligo k se toso kontino xroniko diastima) k apo ekeini tin wra me evgale nok aout, tin vgalame me agkalies sto kanape, strata k ligo perpatima sto spiti..Twra ka8ete dipla mou ston kanape k klaiei den 3erw ti exei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πόσο ψάρι πρέπει να φάει κανείς για να φουσκώσει?!?!?!έφαγα μια φέτα σολωμό κ ενα μεγάλο μπωλ σαλάτα κ εχω σκάσει!φάγαμε κ εμείς αργά κ προσπαθώ να χωνέψω,θα βγούμε κ εμείς το βράδυ για ποτό μετά από πολύ καιρό!αν κ παλι κοκα κολα με βλέπω να πίνω...Ευχαριστούμε Δάφνη για το κομπλιμέντο,ειναι η αγαπημένη ζακέτα της...μαμάς!!!κρίμα που δεν μου χωράει.μας την χαρισε καλος μας φίλος στη βάφτιση,ειναι απο τα catimini ισπανικά,πηραμε κ μπουφάν παρόμοιο για του χρόνου.Ο Άρης πως είναι τώρα?δεν ξερω αν ειναι ανορεχτη γιατί το μεσημεριανό της το τσάκισε,δεν προλάβαινα το κουτάλι!!!κοτόπουλο,φασολάκι,πεννες ολική άλεσης,καρότο.μάλλον το φρούτο δεν ειναι το αγαπημένο της!

χρόνια σας πολλά για αύριο!!πάντα αγαπημενοι κ χαρούμενοι!!

ο κώστας κοιμάται κάτω στον παιδότοπο δίπλα στη μικρή,η οποία τραγουδάει!!!!πόσο ζηλεύω τους ανθρώπους που κοιμούνται με φασαρία!!!πάω να της φτιάξω το ρυζάλευρο!!αντε,πότε θα ξεκινήσουμε την φαρίν λακτέ να τρώει κ η μαμά?!?!το ρυζάλευρο είναι άνοστο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λετε να βαλω δαμασκηνο;;; οταν ρωτησα την βλαμμενη την παιδιατρο :"αν κανει δυσκοιλιοτητα, να της βαλω δαμασκηνο;;" μου ειπε να την παρω τηλ. και στο τηλ. μου ειπε να της στιψω μισο πορτοκαλι.... θα σκασω,αν ξαναπαθει κατι τετοιο το μωρο μου θα τη σκοτωσω!!! :twisted::twisted: τωρα στο απογευματινο, της εβαλα 2 κουταλιες ρυζαλευρο ολικης με νερακι, 1 αχλαδι και χυμο απο μισο πορτοκαλι, και ευχομαι να μην την πειραξει..... αν δεν δω προκοπη , τη δευτερα δαμασκηνο...

κι εγω θα παω στην γιορτη της βαφτιστηρας μου,διονυσια της βαφτισαμε, αλλα με εχει παρει απο κατω το ολο θεμα και εξακολουθω να μην ειμαι καλα..ευχαριστω,κοριτσια,για το ενδιαφερον :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδίτη μου,μην ανησυχείς,η δυσκοιλιότητα ειναι συχνή,η παιδίατρός μας ειχε πει ότι μπορεί να κάνει κ καθε 3 μέρες κακά κ εφόσον δεν δυσανασχετεί δεν υπάρχει πρόβλημα.η δικιά μας κάνει κάθε μερα τωρα πια,σημερα εκανε 2 φορές ήδη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδίτη μου,μην ανησυχείς,η δυσκοιλιότητα ειναι συχνή,η παιδίατρός μας ειχε πει ότι μπορεί να κάνει κ καθε 3 μέρες κακά κ εφόσον δεν δυσανασχετεί δεν υπάρχει πρόβλημα.η δικιά μας κάνει κάθε μερα τωρα πια,σημερα εκανε 2 φορές ήδη.

δαναη μου, δεν θα ανησυχουσα αν δεν εκλαιγε και πονουσε!!!δε με νοιαζει καθε ποτε θα κανει, με νοιαζει να μην ποναει....σημερα εκανε λιγα το πρωι και λιγα το μεσημερι, και ευτυχως ηταν μαλακα.. ελπιζω να μην το ξαναπαθει..

ωραια φωτο, ειστε πολυ γλυκες,μαμα και κορη!!

παω για μπανιο, γιατι θα ξυπνησει σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας!!! και εσεις να χαιρεστε τα παιδακια σας και να τα βλεπουμε να μεγαλωνουν ολα μαζι!!!!

Ανδρια περαστικα και να προσεχεις μην κολησει η Βικτωρια.

Αφροδιτη ο δικος μου θα σου ελεγε απο την πρωτη στιγμη να βαλεις μισο ακτινιδιο για την δυσκοιλιοτητα. Εγω του εφτιαξα και βρωμη και τωρα πια ολα καλα. Το πορτοκαλι δεν το εχω ξανακουσει σε τετοιες πειρπτωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και μπεμπάκια... Samar ούτε εγώ έχω αδιαθετήσει ακόμη, ούτε ύχνος!! Αφροδίτη μου περαστικά στο μωράκι σου και σε σένα Άντρια.. αυτή η δυσκοιλιότητα τα ταλαιπωρεί πολύ τα καημένα.. φιλάκια πολλά και στις υπόλοιπες..Steisy θα συμφωνήσω μαζί σου, όταν οι άντρες μας ασχολούντε με τα μωράκια μας, μας κάνουν να τους αγαπάμε πιο πολύ!! Η μετακόμιση ξεκίνησε πρώτα απο την αποθήκη, κάνουμε και απογραφή συγχρόνως.. συνεχίζουμε και τις διαδικασίες για τα συμβόλαια του σπιτιού.. ρίξτε καμιά ιδέα βρε κορίτσια για το τι έπιπλο κουζίνας να βάλω;; Εσείς με τα δικά σας είστε ευχαριστημένες;;Θέλω να βάλω κλασικό αλλά μάλλον δεν θα μας φτάνουν τα χρήματα οπότε θα συμβιμαστώ σε κάτι πιο minimal μάλλον.Γεωργιάννα χρόνια πολλά για το Διονυσάκο και σε όποιον άλλο γιορτάζει. Δανάη όντως πολύ όμορφη η ζακετούλα σας.. Φιλιά σε όλες σας, πάω να σκουπίσω και να σφουγγαρίσω λιγάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη μου, δεν θα ανησυχουσα αν δεν εκλαιγε και πονουσε!!!δε με νοιαζει καθε ποτε θα κανει, με νοιαζει να μην ποναει....σημερα εκανε λιγα το πρωι και λιγα το μεσημερι, και ευτυχως ηταν μαλακα.. ελπιζω να μην το ξαναπαθει..

ωραια φωτο, ειστε πολυ γλυκες,μαμα και κορη!!

παω για μπανιο, γιατι θα ξυπνησει σε λιγο

αφροδιτη,η μυρτω μια φορα μονο πονεσε την ωρα που εκανε κ απο εκεινη τη μερα της δινω δαμασκηνο.δεν ξαναδυσκολευτηκε.ευχαριστουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν το τέλος της μέρας, να ξαναευχηθώ στον Διονυσάκο μας χρόνια πολλά και ευτυχισμένα και σε όποιον έχει κάποιον που γιορτάζει!

Καλά, μέχρι να γράψω το μήνυμα πήγε 12:02 am ! Αχ,αχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη, χρόνια πολλά για την επέτειό σας! Να ζήσετε πολλά χρόνια μαζί και να μεγαλώσετε το παιδάκι σας με πολύ-πολύ αγάπη!!!

Αφροδίτη, διάβασα τα μηνύματά σου με πολύ προσοχή και θέλω να σου πω κι εγώ τη γνώμη μου. Στο ξεκίνημα των στέρεων τροφών πολλά παιδιά κάνουν δυσκοιλιότητα. Το ίδιο έκανε και η δικιά μου. Και περάσμε μια μέρα δύσκολή παρόμοια με αυτήν που περιγράφεις.

Μπανάνα, ρυζάλευρο αλλά και το μήλο κάνουν δυσκοιλιότητα. Η λύση είναι δαμάσκηνο αποξηραμένο (φουσκωμένο σε νερό), ρυζάλευρο ολικής άλεσης και βρώμη. Και αποφεύγουμε για λίγες μέρες τη μπανάνα και το μήλο. Το πορτοκάλι νομίζω ότι δεν είναι σωστή οδηγία της παιδιάτρου και δεν νομίζω ότι προστίθεται τόσο νωρίς στη διατροφή. Ξεκίνησε στο μωρό στέρεες στον 6ο και κάτι (και όχι 5,5) και του προσθέτει τόσο γρήγορα πορτοκάλι? Συγνώμη αλλά δεν στέκει.

Δαμάσκηνο σίγουρα κάνει να φάει η Αθηνούλα, γιατί κάνει να το φάει και η δικιά μου που ακολουθούμε υποαλλεγρική διατροφή.

Δανάη, αφού τρώτε ζυμαρικά γιατί δεν ξεκινήσατε φαρίν λακτε? Είναι της ίδιας κατηγορίας και μπορούν να ξεκινήσουν ταυτόχρονα. Η φαρίν λακτέ είναι σιτάλευρο άρα μπορεί το μωράκι να φάει και ζυμαρικά και ψωμί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!

Θα σας πω στα γρήγορα ότι εχτές πήγαμε στην μάνα μου-της τα είπα ενα χεράκι πρίν αλλά εχει κ αυτη τα δικια της,κουράζεται κ με την δουλειά-η Χριστίνα έσπειρε τον πανικό!

Παθανε όλοι πλάκα,η μάνα μου ετρεχε σαν τρελη να βαζει ταινιες στις μπρίζες,μαξιλάρια χοντρα παντού κ καναπε μπροστα στο δεντρο γτ θα το έριχνε :lol: ηταν εκει κ η ξαδερφη της με 3 μερες διαφορα κ δεν καθοταν στο πατωμα γτ πεφτει αποτομα ακομα...κ ουτε στεκεται πολυ ορθια οταν κρατιεται απο τον καναπε!!!θηριο η Χριστινα!

Λεμε να παμε Ζαπειο σε λιγο... :D

τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, Γεωργιάννα εννοούσα τα ντουλάπια. Θέλω κλασικά αλλά είναι ακριβά και σκέφτομαι μήπως βάλω μισά κλασικά και μισά μοντέρνα, το είδα στο ίντερνετ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Simera 8a pame stous goneis mou gia fagito enas filos tou george mas edwse ena 4ari (orfos to leme stin Kipro k stin Ellada nomizw rofo) 2,5 kg 8a pame ekei stin mama mou na to kanoume sta karvouna..

I mikri e4es me talaipwrise na koimi8ei k telika prepei na eixe ponakia giati molis tin voi8isa k ekane arketa koimi8ike amesws :o ..Extes mou ekane k mia fora moni tis girw sto mesimeri alla itan liga k sklira..

Ta damaskina me tin flouda ta poltopoietai i tin afaireitai? Egw tin afairw mipws k gi'auto den vlepw apotelesma?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοριτσι μου γλυκο καλο μηνα με υγεια κ υπομονη.  Σφιξε τη καρδια σου και προχωρα στο επομενο βημα. Ευχομαι αν παρεις την αποφαση της εξωσωματικης ,και γω αυτη θα παρω, ειναι οντως μονοδρομος για καποιες απο εμας. Ευχομαι ο,τι αποφαση παρεις του χρονου τετοιο καιρο να κρατας αγκαλια το μωρακι σου...οσο για την αποβολη στην εξωσωματικη ονυως κανεις δε μπορει να μας εγγυηθει αλλα εσυ θα κανεις αυτο που γεμιζει κ σε κανει να νοιωθεις καλα. Ειναο δυσκολος ο δρομος της εξωσωματικης τ ξερω κ απο το περιβαλλον μου αλλα ολα θα πανε καλα γτ υπαρχει η επιστημη....παρε το χρονο σου να ηρεμησεις ψυχικα κ βρςς τη δυναμη να προχωρησεις . Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια  κ ευχομαι να ερθει το θαυμα με οποιο τροπο🙏🙏❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου!!!  στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου είχα κ εγώ καφέ υγρά κ ήταν από αποκόλληση. Συνήθως τα καφέ υγρά λένε δεν είναι ανησυχητικό αλλά εγώ έκανα το λάθος κ δν έδωσα σημασία με αποτέλεσμα η αποκόλληση να μεγαλώσει (κ εγώ στο πρώτο τρίμηνο είχα).  Κολπικά έπαιρνα κ εγώ προγεστερονη 3 φορές την ημέρα κ όντως είχα κομματάκια από το χάπι.  Γεννήθηκε υγιέστατος ο γιος μου κ όλα πήγαν καλά.  στην Τρίτη μου εγκυμοσύνη τώρα πάλι είχα λίγο καφέ αίμα  ευτυχώς προς το παρόν δν υπάρχει κάποια αποκόλληση αλλά θέλει προσοχή λόγω ιστορικού.    Τώρα στην περίπτωσή σου αφού κάνατε υπέρηχο ξέρεις ότι το αίμα είναι από τις μικρές αυτές αποκολλήσεις κ αφού ο/η γιατρος  είναι ενήμερος/η τότε θα σε παρακολουθεί στενά. Όλα θα πάνε καλά κ να κάθεσαι όσο μπορείς ή να ξαπλώνεις.  μεσα σε 3 εβδ εμένα είχε υποχωρήσει η αποκόλληση.    γραψε μας τα νεα σου ❤️ έχε πίστη! Πολλές γυναίκες αντιμετωπίζουν αποκολλήσεις στο πρώτο τρίμηνο! 
    • Καλησπέρα! Όχι τίποτα απολύτως, βασικα δεν μου το είχαν αναφέρει καν σαν κάτι ανησυχητικό! Απλά καταλαβαίνεις, εγώ ψάχνοντας τρελάθηκα! Ο εμβρυολογος  μου χε πει ακριβώς ότι και σε σένα, ότι μπορεί να χρειαστεί να κάνω δεύτερη Doppler, όμως ο γυναικολόγος μου έκρινε ότι δεν χρειαζόταν.
    • Καλησπέρα εγω είχα καφέ υγρά από την 7 εβδ έως και την 9 εβδ τα είχα στο σκούπισμα όταν πηγαινε τουαλέτα το πρωί την υπόλοιπη μέρα δεν έβγαζα.. απλά ήταν διαφορετικά αυτά τα υγρά σε σχέση με την περιόδου τα καφέ.. δεν ήταν τόσο σκούρα..  εμένα μου είχε πει επειδή ήταν χαμηλά ο πλακούντας έβλεπα αυτά τα υγρά και να μην ανησυχώ.. έπαιρνα 3 utrogestan την ημέρα τωρα είμαι 8 μηνών και περιμένω τον Αύγουστο να γεννήσω Με το καλό 😊 
    • Να και κάτι διαφορετικό… προς το μπλε λοιπόν ❤️ για να δουμεεεε    γράψε μας όποτε βρεις χρόνο πως πήγε στον γιατρό! 🙏🏼😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...