Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

Τι έχω πάθει και τρώω συνέχεια?

Τέτοια ώρα μασουλάω σολωμό και μανούρι! :shock:

Αν είναι δυνατόν :lol:

Μήπως συμβαίνει τπτ άλλο??? ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Hello!!!!!

Αντρια μεγιά την στράτα,περιμένω εντυπώσεις γτ σκεφτομαι να πάρω.

Λοιπόν μάζεψα τα πάντα απο το συνθετο,ολα ψηλά,τραπεζάκι γιοκ...μαξιλάρια παντου κ παρολαυτά βρίσκει τρύπες χωνεται παντου κ μου ερχεται στην κουζίνα!

Δεν εχετε ιδεα τι πατεντες εχουμε κανει κ ποσα εμποδια της βάζω,δεν παίρνει χαμπάρι τα προσπερνάει ΟΛΑ.!!!!

Ανοιξε κ το 1ο συρταρι της κουζίνας οπότε τρεχατε ποδαράκια μου για ασφαλιστικά μετρα :o:shock:

Ξεχασα να σας πω ο γιατρος μου ειπε να της αλεθω μονο τα σκληρα κ να ξεκινησει να τρωει λιγο λιγο κανονικα αλλα λυωμενα με πιρουνι.Σημερα εφαγε κριθαρακι με φρεσκια ντοματα κ κοτοπουλο.

Το κοτοπουλο το αλεσα αλλα το κριθαρακι το εφαγε κανονικα κ της αρεσε πολύ.

Μεγάλωσε το μαναρακι μου!!!

Αναστασια οχι αλλο φαγητο ,φτανει!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Ειμαι πολυ χαλια, αδιαθετησα και τρεχει ποταμι αλλα και πονο πολυ!!!!

Ανδρια με γεια. ποσο το πηρατε;

Γωγω χαιρομαι που ακομη δεν μπουσουλαει γτ θα ειχα ενα σπιτι γυμνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπονννννννν γλυκερια να χαιρεσαι το λευτερακη!!!!!!!!!!!

αναστασια μου να ζησετε

ακουω συνταγες για μελομακαρονα ! φτιαχνω ειτε αυριο ειτε δευτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως συμβαίνει τπτ άλλο??? ;):lol:

Μπα! Τίποτα τέτοιο δε συμβαίνει :lol:

Εγώ έχω λιγούρες όλο το χρόνο. Μόνο όταν ήμουν έγκυος δεν είχα :shock:

Τελικά είμαι πολύ ανάποδη! χι,χι!

Μπορεί όπως λέει και η Άντρια να είναι να αδιαθετήσω.

Τέλεια η φώτο της Βικτώριας. Τη στράτα αυτή, μου την έχει δώσει η θεία μου, που την είχε στα παιδιά της. Είναι δοκιμασμένα πολύ ασφαλής. Τώρα εμείς δεν ξέρω αν θα την χρησιμοποιήσουμε γιατί διαφωνούμε με τον άντρα μου. Εγώ θέλω να την βάλω λίγο, αλλά ο άντρας μου καθόλου. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!!!!!

Αντρια μεγιά την στράτα,περιμένω εντυπώσεις γτ σκεφτομαι να πάρω.

Λοιπόν μάζεψα τα πάντα απο το συνθετο,ολα ψηλά,τραπεζάκι γιοκ...μαξιλάρια παντου κ παρολαυτά βρίσκει τρύπες χωνεται παντου κ μου ερχεται στην κουζίνα!

Δεν εχετε ιδεα τι πατεντες εχουμε κανει κ ποσα εμποδια της βάζω,δεν παίρνει χαμπάρι τα προσπερνάει ΟΛΑ.!!!!

Ανοιξε κ το 1ο συρταρι της κουζίνας οπότε τρεχατε ποδαράκια μου για ασφαλιστικά μετρα :o:shock:

Ξεχασα να σας πω ο γιατρος μου ειπε να της αλεθω μονο τα σκληρα κ να ξεκινησει να τρωει λιγο λιγο κανονικα αλλα λυωμενα με πιρουνι.Σημερα εφαγε κριθαρακι με φρεσκια ντοματα κ κοτοπουλο.

Το κοτοπουλο το αλεσα αλλα το κριθαρακι το εφαγε κανονικα κ της αρεσε πολύ.

Μεγάλωσε το μαναρακι μου!!!

Αναστασια οχι αλλο φαγητο ,φτανει!!!!!!!

καλέ, θηρίο η Χριστίνα!!!!αντε τρεχάτε ποδαράκια μου,Γωγώ!!να δουμε η δικιά μας πότε θα μπουσουλήσει!μάλλον δεν το χρειάζεται προς το παρόν γιατί πηγαίνει όπου θέλει με βαρελάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Με γεια σας!!!!καλές βόλτες!!!ρε παιδιά,έχω μπερδετεί,δεν λένε οι παιδιάτροι ότι δεν είναι καλές οι στράτες για τα ποδαράκια τους?ότι στραβώνουν κτλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Ειμαι πολυ χαλια, αδιαθετησα και τρεχει ποταμι αλλα και πονο πολυ!!!!

Ανδρια με γεια. ποσο το πηρατε;

Γωγω χαιρομαι που ακομη δεν μπουσουλαει γτ θα ειχα ενα σπιτι γυμνο!!!

περαστικά,Γεωργιάννα μου!!!κ μετά λένε ότι μετά τη γέννα δεν πονάς :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς σήμερα βολτάραμε παραλία,είχε υπέροχη μέρα,21οC με ήλιο!!!χαρούμενα Χριστούγεννα :lol::lol::lol: πήγαμε στο χριστουγεννιάτικο παζάρι που διοργάνωσαν οι γονείς των μελών του προγράμματος που δουλεύω κ πήραμε ωραία διακοσμητικά.η μικρή εφαγε το φαγητό της στο καφέ κ στην επιστροφήη πήραμε ωραίους λουκουμάδες με σοκολάτα!!Αναστασία,θα σου στείλω μερικούς!!ούτε εγώ είχα ιδιαίτερες λιγούρες στην εγκυμοσύνη, μόνο που έστυβα κάθε μέρα 6 πορτοκάλια!!!λαίμαργη είμαι ούτως ή άλλως όλο το χρόνο :lol::lol:

πάμε να την κάνουμε μπανάκι!!!σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou den menei para poli alla siga siga 8a to sini8isei..Akomi den 3erei na tin poli xrisimopoia k tin varietai alla otan katalavei pws me auti mporei na paei opou skeftei to mualoudaki tis 8a xarei :) Fisika ekane mia epi8esi sto dentro k mou eri3e k liga stolidia katw =))..8a sas valw photos meta giati eimai stin mama mou k i fwtografiki einai spiti k fortizetai..

Gewrgianna mou tin pirame 65 evro..

Milisa me tin paidiatro k mou eipe apo tin stigmi pou den exei kanena provlima me ta podarakia tis den iparxei provlima, 3erw? Egw diavasa kati a8ra pou ta dimosieuse mia kopela (sorry den 8imame poia) pou elege gia atiximata me tin strata k fovi8ika k etsi den tin afinw lepto, alla sto isogeio den exoume skalia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antria σωστά είναι αρχή ακόμα,θα την μάθει κ θα ξετρελαθεί.

Παντα να εχεις το νου σου φυσικά κ στα τραπεζομαντηλα γτ τα τραβανε,μην αφηνεις πιατα ποτηρια κτλ

Δανάη όταν στέκονται στα ποδαράκια τους δεν έχουν θέμα με την αρθρωση,δεν επιβαρυνεται ο αστραγαλος κ οι μυες...αλλά κ πάλι θελει πολυ προσοχή,οχι πολυ ωρα...1 ωρα πρωι 1 απογευμα περιπου...οταν ηταν 7 μηνων μου το ειχε πει ο γιατρος,τωρα δεν ρωτησα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν βλέπω κίνηση σήμερα....χμμμμμ...

Θελω να με βοηθήσετε να βρώ το πιο κατάλληλο μέρος με Αγιο Βασίλη να πάμε την Χριστίνα την Κυριακή...Δάφνη στον κόμβο Κηφισιάς που έλεγες αξίζει???

Πείτε μου κάτι pleaseeeeee!!

Πρίν λίγο έφτιαξα τα μπισκότα οδοντοφυίας που σας είχα αναρτήσει με χριστουγεννιάτικα κουπ :D

Εκανα κ μια τρυπιτσα να περάσω κορδόνι για να τα φοραει κ να τρώει... :D

Αυριο θα σας πω εντυπωσεις :D

Δανάη πολύ Μπιχτέρ η Μπιχτέρ έτσι???? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Ανδρια,πολύ φάτσα η Βικτώρια!!!σίφουνας με την περπατούρα!!

Γωγώ,πολύ μπιχτέρ η Μπιχτέρ!!κ λίγα λες!άσε είδα όλα τα επεισόδια μαζεμένα κ τώρα ξέμεινα μέχρι την πέμπτη που θα κυκλοφορήσουν τα νεα DVD!!!αχχχχ!!

Σήμερα το μενού έχει ..πρέσσα!!!θέλω να ετοιμαστούμε σιγά σιγά για την παρασκευή!!γιούπι!!!!το μεσημέρι θα φέρει ο κώστας ψαράκι κ θα φτιάξω κ σαλάτα κ χόρτα.

παω σιγά σιγά να φτιάξω τη φρουτόκρεμα.see u later

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Δαναη πλησιαζουν οι μερες!!! Εκει θα εχεις υπολογιστη;

Σημερα εχουμε την πρωτη μας ονομαστικη γιορτη!!!!!

Ανδρια παει το δεντρο ή ακομη ζει;

Γωγω μηπως η κορη σου θελει να γινεις φυλακας και σου κανει μαθηματα επιφυλακης;

Που ειναι τα αλλα κοριτσια; Σουλα; Αφροδιτη; Αφρο; Δαφνη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα μου,να τον χαίρεστε!!!με υγεία κ του χρόνου!!!!ναι,θα έχω υπολογιστή,δεν ξέρω πόσο θα προλαβαίνω,αλλά θα μπαίνω να διαβάζω τα νέα σας!

η Μυρτώ σημερα ούτε τη μισή φρουτόκρεμα δεν έφαγε κ αυτό με πολλή γκρίνια!τη ενοχλούν τα ούλά της,είναι ετοιμα να βγουν,φαινονται άσπρα άσπρα πάνω.τι να πω?την τσούζουν με το φρούτο επειδή ειναι όξινο?τώρα την έβαλα να κοιμηθεί γιατί νύσταζε.αμα την φτιάξετε τη φρουτόκρεμα κ δεν την φάει,σε πόση ώρα μέσα μπορεί να φάει το υπόλοιπο?νομίζω οξειδώνονται τα φρούτα,ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Signwmi gewrgianna twra prose3a pws eipes gia tin onomastiki giorti tou Dionisi sou..Na sas zisei k na ton xereste..Egw eimai ligo arrwsti einai kleistos o laimos mou me diskolia katapinw k me tsouzei k exw k ligi kataroi..K tis mikri trexei i mitoula tis alla lene pws mporei na einai k simptwma odontofuias i kataroi giati exei k polla salia alla apo tin alli einai k san tin voulwmeni..8a dei3ei!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα μ να χαίρεσε τον Διονυσάκο γερός κ δυνατός!!!!!!!!!!!! :D

Γεωργιάννα δεν εφτιαξα το κεικ τελικα,ειπε σημερα ο Χρηστος να κανουμε μαζι κουλουρακια!

Εφτιαξα της Χριστινας κουλουρακια,πολύ νόστιμα,αλλά βγήκαν μαλακά γτ μαλλον ειχα κανει λιγο χοντρη την ζύμη κ τα έκανε κομματακια τρωγοντάς τα....όμως της αρεσαν πολυ!

Δανάη δεν μπορώ να ανοιξω τα video των επεισοδιων ,εσύ τα κατεβαζεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγώ μπορείς να τα δεις εδώ.προηγούνται από την τηλεόραση.εγω αγοραζω το 7 μερες tv

http://www.dailymotion.com/video/xn0exl ... shortfilms

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...