Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Danai mou an den tin skepasw skepazete moni tis..To kanoune polla mwrakia den to 3eres? :) Koimi8ike gia kamia writsa ston kanape dipla mou k 3ipnise tin taisa k tin evala sto krevvati tis girw stis 9:30 k efiga k NAI koimi8ike gia kamposi wra auto nanourizotan alla koimi8ike..Eimai xaroumeni :D

εμείς πάντως δεν χρησιμοποιούμε σκεπάσματα,μόνο υπνοσακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K skepasma na min tis exw pali den mporw na tis foresw ipnosako giati panw stin etiketta grafei xrisi se 8ermokrasia 15-19oC k to dwmtio tis exei 21 k panw k etsi protimw na tis vazw ena skepasma..Kali i idea sou omws giati den exeis ennoia an 3eskepazete..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έφυγαν ο ξάδελφος του άντρα μου και η γυναίκα του που είχαν έρθει να μας δουν! Μας ανακοίνωσαν ότι περιμένουν παιδάκι [smilie=blob9.gif] Τι ωραία! Χάρηκα πολύ! Είναι στην 10η εβδομάδα!

Θυμάστε πως νιώθαμε τότε????????? Άγχος αν όλα θα πάνε καλά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, άντε με το καλό!!!!εγώ πάω να ξαπλώσω.ο κώστας είναι έξω για ποτάκι κ θα γυρίσει όπου να 'ναι...χάζεψα πολλή ώρα στον υπολογιστή απόψε.σας φιλώ γλυκά!!!καλή ξεκούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι,βρε αναστασια,αυτο σκεφτομουν,μιλουσα και με μια φιλη που θα γεννησει οπου να'ναι,και θυμηθηκα πως περυσι τετοια εποχη ηταν στην κοιλιτσα μου..καλα,πως αντεξα 9 μηνες μεχρι να την συναντησω;;μου φαινεται αδιανοητο!!!!! ασχετο,μου ελεγε η φιλη μου οτι στα μαθηματα ανωδυνου τους ειπαν οι μαιες να μην χαιδευουν τις κοιλιες τους γιατι προκαλουν συσπασεις!!!! :o:o:o ντοινγκ!!! εγω ΣΥΝΕΧΕΙΑ χαιδευα την κοιλια μου και η μπουμπου εκλεισε 40 εβδομαδες!!!τι κουλο ηταν αυτο!!!να μην χαιδευεις το παιδι σου;;; εμεις ολο της μιλουσαμε και την χαιδευαμε!!εως και παραμυθια της διαβαζα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Πως δεν θυμαμαι που τετοιες μερες τον ειδαμε καλα στο β επιπεδου και τωρα κλεινει 8 μηνες!!! Μου αρεσει που καθε 22 αλλαζα μηνα και τωρα καθε 22 κλεινει μηνα!!! Πολυ αγχος ειχαμε ολες μας να πανε ολα καλα!!!

Αναστασια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην Γεωργια μας!! 7 μηνων πια!!!

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ με τον ανδρα σου!! Παντα ευτυχισμενοι να εισαστε!!! Και με το καλο οτι αλλο επιθυμητε!!!!

Δαναη περιμενω την κορουλα σου για διακοπες που μου εταξες!!! :lol::lol::lol::lol: Εχω ενα παραπονο!! Οταν κανω παρτυ στον Αλεξανδρο ΜΟΝΟ αγορια ερχονται!!! (σε αυτο το σπιτι) Μια κορακλα δεν μπορει;;;;;;; 5 αγορια μαζευονται καθε φορα!!!! και τωρα 6 πια!! :evil::evil::evil::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες πολλες,σημερα εχουμε μια γλυκεια ηλιολουστη μερα!!!!!!!!

σημερα εχω να φτιαξω τα γλυκακια για την αυριανη γιορτουλα μας ,που εισαι γεωργιαννα να δωσεις τα φωτα σου!!!!!!!

ΔΑΦΝΗ ΠΩς ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΟΥΛΗς ;

ΕΜΕΙς ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΒΗΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟ.....ΕΥΤΥΧΩς.

ΕΜΕΙς ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑς ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ,ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΑΠΟ2,5 ΜΗΝΩΝ,Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗς ΜΑς ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙς ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ......ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗς ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΕΜΕΙς ΕΝΑΛΛΑΞ ΜΑΖΙ ΤΗς,ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ 6 ΜΗΝΩ ΚΑΙ ΗΡΘΑΜΕ ΣΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΛΑΘΟς ΚΑΙ ΤΗ ΒΑΛΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑς.ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΧΤΙΖΑΜΕ,ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗς,ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 6ΧΡ.,Ο ΑΝΤΡΑς ΜΟΥ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΗς ΣΑΝ ΒΙΔΑ ΣΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ ΤΟΥ.....ΕΓΩ ΠΕΦΤΩ ΠΤΩΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!!!!!!ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΓΙΑΝΝΗς...ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΕΝΝΟΙΑ......ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΜΟΥ;ΑΝΤΡΙΑ ,ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΗ ΒΓΑΛΑΤΕ,ΚΑΛΟΥςΥΠΝΟΥΣ....ΑΦΡΟΔΙΤΕς ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕς ΣΑς;ΕΛΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;ΟΙ ΜΑΤΑΡΕς ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ;ΒΑΣΙΛΙΚΗ,ΙΩΑΝΝΑ,ΚΑΛΩς ΟΡΙΣΕς,ΓΩΓΩ,ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΚΑΙ ΟΣΕς ΠΑΡΑΛΕΙΠΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΗΣΥΧΗ ΜΕΡΑ,ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Η ΡΟΥΤΙΝΑ ΜΑς ,ΟΤΑΝ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΖΗΤΑΜΕ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μας!!!!

sweety η ρουτίνα είναι όντως στιγμές ανεκτίμητες,δεν πρέπει να γκρινιάζουμε κ να ζούμε την ρουτίνα μας όμορφα κ γλυκά.

Αναστασία μπράβο στην ξαδέρφη σου :D Να εχει μια καλή εγκυμοσύνη!Ποσο ευχαριστα νεα ειναι αυτα,δεν ειναι πολυ ομορφο να υπαρχουν μωρακια γυρω μας????

Η Χριστινουλα τρωει φρυγανια,μου την αρπαξε απο το χερι οταν ειπα να φαω κατι,δεν ξεκολλαει απο τοτε,να δω πως θα φαει την φρουτοκρεμα!

Σημερα εχει λαικη,μαγειρεψα φακες κ το απογευμα περιμενουμε τον γιατρο!!!Αν εχετε καμια απορια πειτε μου να τον ρωτησω!

Δουλευει στο Ελενα στα νεογνα.

Φιλιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μας!!!!

sweety η ρουτίνα είναι όντως στιγμές ανεκτίμητες,δεν πρέπει να γκρινιάζουμε κ να ζούμε την ρουτίνα μας όμορφα κ γλυκά.

Αναστασία μπράβο στην ξαδέρφη σου :D Να εχει μια καλή εγκυμοσύνη!Ποσο ευχαριστα νεα ειναι αυτα,δεν ειναι πολυ ομορφο να υπαρχουν μωρακια γυρω μας????

Η Χριστινουλα τρωει φρυγανια,μου την αρπαξε απο το χερι οταν ειπα να φαω κατι,δεν ξεκολλαει απο τοτε,να δω πως θα φαει την φρουτοκρεμα!

Σημερα εχει λαικη,μαγειρεψα φακες κ το απογευμα περιμενουμε τον γιατρο!!!Αν εχετε καμια απορια πειτε μου να τον ρωτησω!

Δουλευει στο Ελενα στα νεογνα.

Φιλιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!!!

Με σύγχυσε μια γαϊδούρα σήμερα από το τηλέφωνο σε ένα κατάστημα που πήρα για να μου αλλάξουν κάτι...Μιλάμε για πολύ γαϊδούρα....μιλούσε λες και ήταν (σορρυ κιολας) τσα τσα σε οίκο ανοχής....Σαν κάτι κακιασμένες που βλέπουμε στις ταινίες. Που οκ μπορεί και μερικές να είναι και καλές και με το να τις συγκρίνω με αυτή τη γαϊδούρα να τις υποτιμώ :lol::lol::lol::lol:

δεν μπορώ όταν πηγαίνω να αγοράσω κάτι από ένα μαγαζί στην αρχή σου το πλασάρουν σαν κάτι τέλειο κλπ κλπ μέχρι να το αγοράσεις, βγαίνει ελαττωματικό και στην συνέχεια αρνούνται να σου το αλλάξουν και σου λενε: ααα δεν ξέρω δεν φταιω εγώ κλπ κλπ...ε μα ποιος φταίει??? το συγκεκριμένο προιόν είναι το κεντρικό φωτιστικό στο σαλόνι μου αυτό αλλά σε μαύρο:

http://www.gallis.gr/gallis/index.php?p ... 53〈=el

έτσι για να κάνω και δυσφήμηση! μην αγοράσετε τίποτα από τον Γαλλή!! Είναι πολύ γαίδαροι!

όλο συγχύζομαι τελευταία...χθες είχα την μικρή στο αυτοκίνητο με τον άντρα μου και κατεβαίνω σε ένα μαγαζί να αγοράσω κάτι και ο υπάλληλος αργούσε να μου το φέρει και άρχισε να κλαίει η μικρή και άντρας μου με παίρνει πανικόβλητος τηλέφωνο και μου λέει: έλα γρήγορα κλαίει το παιδί! έχει πυρετό! (που ήταν ζεστή από τον ύπνο απλώς...) και μου την βγάζει έξω από το αυτοκίνητο ιδρωμένη και τρελάθηκα!!!!!!!!!!! Μα καλά του λέω γιατί την έβγαλες (σε 2 λεπτά είχα γυρίσει εγώ...) και μου λέει : έκλαιγε.... :?:?:?

αχ κορίτσια είμαι υπερβολική λόγω εγκυμοσύνης ??? ή έχω δίκιο?

Τι να κάνω? Να μείνω μέσα στις γιορτές με το σπασμένο φωτιστικό????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές σας για το θέμα του εξωτερικού που σας ρώτησα...

η δουλειά είναι μόνο για εμένα και υπάρχουν 2 εκδοχές, να πάω εγώ με τα παιδιά (όταν με το καλό γεννηθεί και το 2ο) ή (πολύ πολύ πιο απίθανο) να τα στείλω στην μαμά μου στα Ιωάννινα που είναι συνταξιούχοι οι γονείς μου και έχουν και κήπο και έχει φρέσκο αέρα και φανταστικό περιβάλλον και η μαμά μου είναι και εκπαιδευτικός και ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ με τα παιδιά.... Αλλά οκ η 2η εκδοχή είναι απίθανη απλώς σαν σενάριο το αναφέρω καθώς την εμπιστεύομαι πολύ...

Η μία πόλη είναι η Ζυρίχη της Ελβετίας, στο Πανεπιστήμιο εκεί που έχω εργαστεί στο παρελθόν και η άλλη πόλη είναι η Καρλσρούη της Γερμανίας, πάλι στο Πανεπιστήμιο με πιο λίγα χρήματα...

αλλά σε καμία από τις 2 δεν μπορεί να έρθει ο άντρας μου....

εκείνος λέει ότι θα χάσουμε το μεγάλωμα των παιδιών μας....

αλλά βρε κορίτσια αν δεν βρω τίποτα εδώ πώς θα τα βγαλουμε πέρα? Χθες με πήραν τηλέφωνο για μια δουλειά για κάτι σχέδια και κατι φωτοβολατικά κλπ αλλά δεν πληρώνουν αμέσως και δεν ξέρω στις εποχές που ζούμε αν μπορώ να τους εμπιστευτώ.....................................................

όλα δυσκολααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!!

Piga interview to prwi k me pirane twra k mou eipan pws eimai sta atoma pou egkrinan ALLA einai gia pwlites vivliwn apo porta se porta k stin dimosieusi to egrafe alliws (epi8ewrites zitousane k epeidi to wrario mou fanike kalo piga na dw ti zitousa) k etsi tin epa8a k piga..Pernas apo ekpaideusi 1 mina k milame gia 1350evro minaio mis8o me tin proipo8esi pws 8a pouliseis toulaxisto se 2 atoma tin imera (milame gia 120evro ta vivlia k twra prosfora sta 60evro) k 8a kaneis se 7 atoma tin imera epidei3i..Axxx den kanw gia etsi douleia k oute mou aresei ntrepome o kosmos peinaei vivlia 8a agorazei?

Twra prospa8w na steilw to viografiko mou k to pc mou kanei kolpa k mou espase ta nevra :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Πως δεν θυμαμαι που τετοιες μερες τον ειδαμε καλα στο β επιπεδου και τωρα κλεινει 8 μηνες!!! Μου αρεσει που καθε 22 αλλαζα μηνα και τωρα καθε 22 κλεινει μηνα!!! Πολυ αγχος ειχαμε ολες μας να πανε ολα καλα!!!

Αναστασια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην Γεωργια μας!! 7 μηνων πια!!!

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ με τον ανδρα σου!! Παντα ευτυχισμενοι να εισαστε!!! Και με το καλο οτι αλλο επιθυμητε!!!!

Δαναη περιμενω την κορουλα σου για διακοπες που μου εταξες!!! :lol::lol::lol::lol: Εχω ενα παραπονο!! Οταν κανω παρτυ στον Αλεξανδρο ΜΟΝΟ αγορια ερχονται!!! (σε αυτο το σπιτι) Μια κορακλα δεν μπορει;;;;;;; 5 αγορια μαζευονται καθε φορα!!!! και τωρα 6 πια!! :evil::evil::evil::lol::lol:

καλημέρα!!!θα σου τη φέρω!!!το καλοκαίρι λέμε αν είμαστε καλά να ανέβουμε με το αμάξι πάνω οπότε θα κάνουμε στάση για ενα γάμο αθήνα κ μπορεί να βρεθούμε!μηπως το έχω ξαναγράψει?!?!καλέ έχω αρχίσει να ξεχνάω τι λέω κ σε ποιον?!?!

έφτιαξα μπιφτεκάκια στο φούρνο με πουρέ,ηθελα να κάνω τηγανιτούς κεφτέδες που μου έχουν λείψει,αλλά είπα να γλυτώσουμε τις εξτρα θερμίδες :lol: η μικρή κοιμάται κ εγώ πάω να απλώσω τα ρούχα της.με τις φρουτόκρεμες έχει λεκιάσει όλα της τα φορμάκια που της φοράω σπίτι κ δεν καθαρίζουν.θα παω να της παρω από το jumbo πετσέτες με μανίκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!!!

Με σύγχυσε μια γαϊδούρα σήμερα από το τηλέφωνο σε ένα κατάστημα που πήρα για να μου αλλάξουν κάτι...Μιλάμε για πολύ γαϊδούρα....μιλούσε λες και ήταν (σορρυ κιολας) τσα τσα σε οίκο ανοχής....Σαν κάτι κακιασμένες που βλέπουμε στις ταινίες. Που οκ μπορεί και μερικές να είναι και καλές και με το να τις συγκρίνω με αυτή τη γαϊδούρα να τις υποτιμώ :lol::lol::lol::lol:

δεν μπορώ όταν πηγαίνω να αγοράσω κάτι από ένα μαγαζί στην αρχή σου το πλασάρουν σαν κάτι τέλειο κλπ κλπ μέχρι να το αγοράσεις, βγαίνει ελαττωματικό και στην συνέχεια αρνούνται να σου το αλλάξουν και σου λενε: ααα δεν ξέρω δεν φταιω εγώ κλπ κλπ...ε μα ποιος φταίει??? το συγκεκριμένο προιόν είναι το κεντρικό φωτιστικό στο σαλόνι μου αυτό αλλά σε μαύρο:

http://www.gallis.gr/gallis/index.php?p ... 53〈=el

έτσι για να κάνω και δυσφήμηση! μην αγοράσετε τίποτα από τον Γαλλή!! Είναι πολύ γαίδαροι!

όλο συγχύζομαι τελευταία...χθες είχα την μικρή στο αυτοκίνητο με τον άντρα μου και κατεβαίνω σε ένα μαγαζί να αγοράσω κάτι και ο υπάλληλος αργούσε να μου το φέρει και άρχισε να κλαίει η μικρή και άντρας μου με παίρνει πανικόβλητος τηλέφωνο και μου λέει: έλα γρήγορα κλαίει το παιδί! έχει πυρετό! (που ήταν ζεστή από τον ύπνο απλώς...) και μου την βγάζει έξω από το αυτοκίνητο ιδρωμένη και τρελάθηκα!!!!!!!!!!! Μα καλά του λέω γιατί την έβγαλες (σε 2 λεπτά είχα γυρίσει εγώ...) και μου λέει : έκλαιγε.... :?:?:?

αχ κορίτσια είμαι υπερβολική λόγω εγκυμοσύνης ??? ή έχω δίκιο?

Τι να κάνω? Να μείνω μέσα στις γιορτές με το σπασμένο φωτιστικό????????????????????????

Έλενά μου,μην μου συγχύζεσαι έχεις κ το μωρούλι το μικρό!!εγγυηση έχει το φωτιστικό?να τους το πας πίσω κ να ζητήσεις τον υπεύθυνο!όσο για τον άντρα σου,καμιά φορά (συχνά δηλ)πνίγονται σε μια κουταλιά νερό!!!γι'αυτό γεννάμε εμείς κ όχι αυτοί!!! :lol: χθες είχα μια δουλειά σπίτι,λέω στον κώστα πάρε τη μικρή να ρευτεί.μου λεει να ζεστάνουμε το φαγητό γιατί πρέπει να φύγω.του λέω βάλτο στο μάτι να ζεσταίνεται κ έρχομαι.μου λεει εχω τη μικρη αγκαλιά.κ του λεω ε και??εγώ με τη μικρή αγκαλιά φτιάχνω την κρέμα της.ζεσταίνω το φαί της.εμείς παιδί μου,ειμαστε Multitask,αυτοί μπορούν ενα πράγμα τη φορά αλλιώς βραχυκυκλώνουν! :lol::lol::lol: δεν θέλω να είμαι αχάριστη,γιατί ο κώστας είναι υπόδειγμα νοικοκύρη αλλά μην του πεις να κάνει κάτι την ωρα που κάνει κάτι άλλο ήδη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Γεωργιάννα, τι να πω? Με πρόλαβες με τις ευχές σου! Ευχαριστούμε όλοι οικογενειακώς, μιας και γιορτάζουμε όλοι! Η μαμά και ο μπαμπάς έχουν επέτειο γάμου 8 χρόνια [smilie=love3.gif] και η μικρή μας Γεωργία κλείνει τους 7 μήνες! [smilie=binkybaby.gif]

Δανάη, στη φώτο η Μυρτώ είναι για ρούφηγμα! Τι να σκέφτεται άραγε?

Γωγώ, την έφαγε τη φρουτόκρεμα η Χριστίνα ή της άρεσε παραπάνω η φρυγανιά?

Έλενα, αυτά που σου έκανε ο άντρας σου τα κάνουν όλοι! "Έκλαιγε" μου λέει και ο δικός μου :lol:

ή "δε θέλει άλλο" μου λέει τις 2-3 φορές που προσπάθησε να την ταίσει!

Για το εξωτερικό θα σου έλεγα ότι πιο πιθανό είναι το 1ο σενάριο. Τα παιδιά καλύτερα να είναι μακριά απ'τον πατέρα παρά από την μάνα! Κι εγώ θα προβληματιζόμουν πολύ! Για το αν θα πάω όμως, όχι για το τι θα κάνω με τα παιδιά. Θα τα έπαιρνα μαζί μου σίγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου,χαρούμενα μηνογενέθλια!!!χρόνια πολλά κ σε σας!!!να ειστε πάντα αγαπημένοι,ερωτευμένοι κ ευτυχισμένοι!!!!πώς θα γιορτάσετε?!?! ;) ωραία τη φωτο της γεωργίας!!σύννεφα είναι αυτά στο φόντο κ έχει κ φτερά?τη βγάλατε σε φωτογράφο?να μου τη φιλήσεις!!!ανυπομονώ να τη γνωρίσω κ απο κοντά!

η δικιά μας νομίζω ότι θα γίνει σοπράνο!!από χθες, εκεί που μιλάει βγάζει κ μια ψηλή τσιρίδα με διάρκεια!!!κ μετά το γυρίζει στο ντα ντα ντα ντα! :lol:

Ελενα,θα συμφωνήσω με την Αναστασία για το θεμα της δουλειάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στέιση να ζήστε και να ευτυχίσετε με το κοριτσάκι σας και πολλά πολλά (λεμε τωραααααααα) παιδάκια!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: Να είστε πάντα αγαπημένοι και ερωτευμένοι!

Δανάη πολύ ωραίες φωτογραφίες βγάζετε!! Με ψηφιακή ε? Εσύ τις βγάζεις? Έχουν πολύ ωραία καρέ...Μας προκαλείς να την φάμε!Έφτιαξες άλμπουμ?

καλά εννοείται ότι οι άντρες δεν μπορούν να κάνουν πολλά πράγματα ταυτόχρονα! Και ο δικός μου τα ίδια λέει: δεν μπορώ τώρα κρατάω την μικρή, τώρα την κοιτάω και παίζω :lol::lol::lol: τώρα την ζουζουνίζω.... :lol::lol::lol::lol: αλλά και εμένα βοηθάει πάρα πάρα πολύ! Να φανταστείτε σχεδόν δυο χρόνια τώρα δεν βγάζω ποτέ τα πιάτα από το πλυντήριο για να μην σκύψω....είμαι και συνέχεια έγκυος βλέπετε... :lol::lol::lol::lol:

ααα και φυσικά είναι πιο ήρεμος από εμένα...πήρε τηλέφωνο την 'κυρία' που σας έλεγα πιο πριν και ήταν ΓΑΤΟΥΛΑ και συνεννοηθήκανε μια χαρά...θα μας το αλλάξει ή θα το φτιάξουνε...

εγώ λέει όποτε πάω πχ σε δημόσιες υπηρεσίες κλπ όλο τσακώνομαι!!!!!!!!!!!! Μα διεκδικώ τα δικαιώματά μου του λέω...

ευχαριστώ για τις συμβουλές για την δουλειά! Απλώς θέλω να ξέρω ότι υπάρχει κάτι σε περίπτωση που τα πράγματα πάνε πολύ χάλια εδώ στην Ελλάδα....

σας φιλωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα,αυτή την έβγαλε ο άντρας μου.ναι έχουμε μια καλή ψηφιακή δώρο του πατέρα μου.αχ,πόσο σε καταλαβαίνω,κ εγώ τσακώνομαι όπου πάω γιατί σαν γνήσια ταυρίνα δεν αφήνω ΤΙΠΟΤΑ να πέσει κάτω :lol:

εσύ τι ζώδιο είσαι?

ουφφ,φουσκωσα από το φαγητό!πάω να αράξω λίγο να χωνέψω.έχω να κοιμηθώ μεσημέρι από τότε που η Μυρτώ ήταν νομίζω 4 μηνών,δηλ 3 μήνες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...