Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

Σόρρυ δε θ'απαντήσω σε όλες γιατί δεν προλαβαίνω τώρα...

Γεωργιάννα τη κουζίνα τη θες για το μωρό? Γιατί εγώ στο ξενώνα που κοιτάμε στην Παύλιανη, τους είπα πως έχω μωρό και θα χρησιμοποιήσω τη δική τους κουζίνα (του ξενώνα - εκεί που φτιάχνουν πρωινά κλπ.) αν χρειαστεί, απλώς θα πάρω μαζί μου το δικό μου μούλτι. Γι αυτό λέω ίσως μπορείς να ψάξεις για κάτι λίγο φθηνότερο.

Φιλιά κοριτσούδες, θα τα πούμε μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ,ΜΑΝΟΥΛΕς;ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΑ,ΕΥΤΥΧΩς ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ,ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!

ΕΜΕΙς ΟΛΟΙ ΜΕ ΙΩΣΗ...Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟς ΚΑΝΕΙ ΜΑΣΚΑ ΑΕΡΟΛΙΝ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.ΕΓΩ ΑΠΟ ΧΘΕς ΧΑΛΙΑ,ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΒΡΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑς....ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΤΟΥ,ΑΣ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΦΤΙΣΕΙ...ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΜΑΣ....ΠΕΡΣΥ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ ΝΑ ΜΑς ΕΛΕΥΘΕΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ,ΦΕΤΟς ΝΑ ΜΑς ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΒΗΧΑ ΜΑΚΡΥΑ...........ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙς ΕΓΚΥΟΥΛΕς....ΣΑς ΦΙΛΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΣΚΑ ΤΩΡΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!!!

Eixame mia teleia nixta..

Danai mou den 3ipnise KA8OLOU..9:30-11:30 koimotan sto krevvati mas k stin metafora den pire xampari k 3ipnise stis 7:30 :o:? piga k tin ele3a 2 fores an anapneei giati agxw8ika..Oute kini8ike ka8olou opws tin evala emeine :shock:..Den sas krivw pws ekla4a eniw8a pws tin paratisa, 3erw den einai etsi alla to mualo paizei asxima paixnidia k o andras mou eniw8e kapws adeiase to dwmatio mas..Ontws auti tin e3artisi tin exoume emeis k oxi ta mikroulia..

Μπράβο,Αντρια!!να σε ρωτήσω όμως γιατί κοιμάται στο κρεβάτι σας κ όχι κατευθείαν στο δικό της?σου βάζω δύσκολα έ?? :lol: ένα ένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tin vazw sto krevvataki tis k klaiei me ligmous mono otan einai poli glarwmeni mporei na min kla4ei..8elei xaidema prin koimi8ei k etsi tin vazw plai mou k tis xaidevw ligo tin platoula xwris fws sto dwmatio tis skepazw k to kefalaki tis me to sentoni (tis aresei) k merikes fores otan gkrinia3ei tis kratw k tin pipila giati tin travaei tin vgazei k klaiei pou tin evgale :D..Alla prepei na ma8ei na koimate moni tis..Idees pls!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!ελενα, μηπως να πηγαινατε ολοι μαζι στο εξωτερικο,σαν οικογενεια;;;εγω ειμαι πολυ υπερ, κι αν ειχαμε τετοια ευκαιρια δεν θα το σκεφτομουν δευτερη φορα, θα εφευγα να γλιτωνα απο τη μιζερια :( παντως, ο,τι και να αποφασισετε, να το κανετε μαζι σαν οικογενεια :)

γλυκερια μου,περαστικα σας!!ευχομαι ο αγιος ελευθεριος να σας ελευθερωσει απο τα μικροβια και τις αρρωστειες!!!και να χαιρεσαι το λευτερακη σου!!!

αστα γωγω,μαλλον βαριεται το παιδι μου να ρουφαει!! :lol::lol: ποτε θα βρεθουμε βρε κοριτσια;;; θελω να δω το χριστινακι, γιατι αυτη η μαμα του ολο λεει οτι ειναι θηριακι και δεν την πιστευω!!!

εμενα αντρια ,μ'αρεσει το καλαμποκι,και μαλλον αρεσει και στη βικτωρια 8-)

δεν την ακουω τη δικη μου (τσιριζεεεεεε) ,μαλλον κοιμηθηκε :)

που λετε,πηγα λαικη το πρωι...συνηθως,οταν βλεπω γυφτισσες με τα μωρα τους να ζητιανευουν, στεναχωριεμαι πολυ για τα μωρακια που τα σερνουν απο δω κι απο κει και θυμωνω μαζι τους :( σημερα που ειδα ομως, μια γυφτισσα με το μωρο της αγκαλια, να ζητιανευει,πρωτη φορα σκεφτηκα οτι ειναι μια χαρα το μωρακι της,γιατι ειναι στην αγκαλια της και δεν χρειαζεται τιποτε αλλο στον κοσμο ... πολυ σιροπι εεεε;;;

καναμε και μια αγορα μεσω αμαζον, παραγγειλαμε το χαλακι δραστηριοτητων (σαν το δικο σου δαφνη), παμπερς (μια συσκευασια να τα δοκιμασουμε) ,ενα ταπερακι με κουταλακια (για να περνουμε το φαγητο μας ,οπου κι αν παμε) και ενα ποτηρακι εκπαιδευτικο που γινεται και μπιμπερο ( γιατι αγαπαμε μπουκαλι!!!) και ελπιζω να μπει συντομα το δωρο χριστουγεννων ( δηλ.το δειγμα δωρου) γιατι ξεπαραδιαστηκα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tin vazw sto krevvataki tis k klaiei me ligmous mono otan einai poli glarwmeni mporei na min kla4ei..8elei xaidema prin koimi8ei k etsi tin vazw plai mou k tis xaidevw ligo tin platoula xwris fws sto dwmatio tis skepazw k to kefalaki tis me to sentoni (tis aresei) k merikes fores otan gkrinia3ei tis kratw k tin pipila giati tin travaei tin vgazei k klaiei pou tin evgale :D..Alla prepei na ma8ei na koimate moni tis..Idees pls!!!!!!!!

Ανδρια,εγώ το βράδυ τη θηλάζω στο κρεβάτι μας ξαπλωμένη κ μόλις φάει τη μεταφέρω στο κρεβάτι της.Συνήθως κοιμάται,κάποιες φορές όμως ξυπνάει,την αφήνω στο κρεβάτι της,της τραγουδάω το "στείλε μήνυμα"από τα στρουμφάκια,τη χαιδεύω,της βάζω το περιστρεφόμενο παιχνιδι με τη μουσική κ φεύγω.σε 1-2' έχει κοιμηθεί.το ίδιο κ αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα,σπάνια αλλά συμβαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tin vazw sto krevvataki tis k klaiei me ligmous mono otan einai poli glarwmeni mporei na min kla4ei..8elei xaidema prin koimi8ei k etsi tin vazw plai mou k tis xaidevw ligo tin platoula xwris fws sto dwmatio tis skepazw k to kefalaki tis me to sentoni (tis aresei) k merikes fores otan gkrinia3ei tis kratw k tin pipila giati tin travaei tin vgazei k klaiei pou tin evgale :D..Alla prepei na ma8ei na koimate moni tis..Idees pls!!!!!!!!

παντως,το χαιδεμα μπορεις να της το κανεις και οταν ειναι στο κρεβατακι της....οταν ειναι ανησυχη η δικη μου και κλαψουριζει, πηγαινω απο πανω της,της χαιδευω το κεφαλακι και της λεω οτι την αγαπαω οσο χρειαστει....δεν συμβαινει παντα,αλλες φορες,ειναι τοσο χορτασμενη απο αγκαλιες η νυσταζει τοσο που με το που της βαζω τηνν πιπιλα στην κουνια,αρπαζει την κουβερτουλα της (της αρεσει να χαιδευεται στην κουβερτουλα) και γυρναει στο πλαι για να κοιμηθει....κι αυτα με τις ωρες τους ειναι,οπως κι εμεις.... ;) να,πριν λιγο, την εβαλα στην κουνια για νανι κι αυτη μιλουσε στην κουκλα της,ε καποια στιγμη κοιμηθηκε...επισης, κι εμεις εχουμε το μομπιλο,κανει και φωτακια και πολυ μας αρεσει γιατι παιζει μουσικουλα για νανι....

βεβαια,το κακο ειναι οτι οταν βρισκομαστε σε αλλο σπιτι και παω να την βαλω για υπνο σε αλλο κρεβατι η κουνια,δεν κοιμαται,γιατι θελει συνεχεια να παρατηρει το νεο περιβαλλον :roll: οποτε την κοιμιζω στο καροτσι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tis vazw ligo to peristrefomeno paixnidi alla mplekete mesa stin kounoupiera k fovame mipws spasei to paixnidi i skistei i kounoupiera eseis pou to exete? I fovame akomi mipws travisei to paixnidi k pesei sto kefalaki tis, to ftanei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tis vazw ligo to peristrefomeno paixnidi alla mplekete mesa stin kounoupiera k fovame mipws spasei to paixnidi i skistei i kounoupiera eseis pou to exete? I fovame akomi mipws travisei to paixnidi k pesei sto kefalaki tis, to ftanei..

αν το φτανει, η θα το βγαλεις απο την κουνια η θα κατεβασεις το στρωμα της κουνιας.... εμεις δεν εχουμε κουνουπιερα και δεν μπλεκεται πουθενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,καλό είναι να κατεβάσετε πιο χαμηλά το σρτώμα,δεν ξέρεις πότε θα σηκωθεί.εμείς το έχουμε στερεωμένο στο κάγκελο,δεν πλέκεται στην κουνουπιέρα ούτε το φτάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Einai para poli xamili i epomeni tripa alla molis dw pws kanei apopeires na sikwstei an einai 8a vgalw mia tripa endiamesa..An einai apo4e 8a tin valw sto krevvataki tis k na kanw auta pou mou eipate k 8a sas pw entipwseis :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To ergo DISKOLO

Tin evala sto krevvati tis misokoimismeni giati koimi8ike sto autokinito k sto katevasma mou 3ipnise k pisteva pws 8a koimi8ei..Ti xaidema, ti nanourisma apo mena, ti tragoudaki apo ena arkoudaki, mou klwstsouse ta rouxa eklaige me ligmous k twra eipa na tin afisw ligo moni tis k klaiei..Ponesa tin mesi pou skifti na tin xaidevw..Axxxx ti exw na travi3w :o:lol:..Paw giati milame klaiei PAAAAARA POLI...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.newsbomb.gr/kypros/story/996 ... stin-kypro

Stenaxwre8ika paaaara poli, voui3ane ta meza mazikis enimerwsis..

Poso ktinos mporei na einai kapoios? Ti tou ekane to 3xrono aggeloudi?

http://sigmalive.com/news/local/446775

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.newsbomb.gr/kypros/story/99680/frikto-egklima-stin-kypro

Stenaxwre8ika paaaara poli, voui3ane ta meza mazikis enimerwsis..

Poso ktinos mporei na einai kapoios? Ti tou ekane to 3xrono aggeloudi?

http://sigmalive.com/news/local/446775

Αν είναι δυνατόν...φριχτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερια να χαιρεσε τον Λευτερη!!! Περαστικα σας!!

Δαφνη και για μενα θελω. Δεν θελω ολη την ωρα να βγαινουμε εξω για φαι. Ασε θυμησου το κολλημα μου!!!!

Σημερα γιορταζει ο Αρης; Ετσι μου ειπαν.

Ανδρια καλη αρχη σου ευχομαι και απ'οτι βλεπω εχεις δρομο μπροστα σου!!!!!!!! Σιγα σιγα με το μομπιλο, με καποιο κουκλακι, εγω του εχω και τον Αγκαλιτσα.

Δεν εχω κουνουπιερα γτ δεν εχω κουνουπια!!!!

Παω να κανω μπανακι στα παιδια, ψηνω και μια γιουρτοπιτα για τον ανδρα μου!!

Εγω ειμαι εκτος για συναντηση, μαλλον λιο δυσκολο γτ εχει αδεια ο ανδρας μου και θελω να τον απολαυσω.

Αφροδιτη η Χριστινα μας ειναι θηριο φοβασε να την κρατας μη σου φυγει απο τα χερια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα ο μπαμπάς επέμενε για να την βάλουμε στο δωματιό της,εγώ δεν θέλω με τίποτα γτ ξυπνάει κ συνέχεια θα είμαι σε επαγρύπνιση.

Στα γενεθλειά της όμως θα είναι σιγουρα μέσα...κ ο Θεός βοηθός.

Το στρώμα το έχω κατεβάσει τέρμα κατω κ τα κάγκελα τέρμα πάνω,καταλαβαίνετε τους λόγους....

Σήμερα έβγαλα κ την κουνουπιέρα τελείως γτ την ετρωγε για πρωινο :lol:

Γεωργιάννα ούτε εμείς εχουμε κουνούπια ,το εκανα για ρομαντική ατμόσφαιρα...

Αφροδίτη οπως τα λέει η Γεωργιάννα είναι πρεπει να το πιστέψεις!!!

Στέκεται μόνη της όρθια κάθε μέρα κ πιο πολύ,πρεπει να αγοράσω πατίνια συντομα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou molis tin pira agkalia k tin skepasa oli (k to kefali) koimi8ike, einai agkalitsa i kori mou :lol: Den me agxwnei auto giati den 8elei na tin krataw panw mou i na tin kounaw k na kourazome aplws na me niw8ei dipla tis epomenws siga siga 8a to meiwsoume k auto..Auto mono to vradi tis ipoloipes wres mporei k na koimi8ei moni tis..

Danai mou frixto den leei tipota..Alla iparxei 8eos k ola plirwnontai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πώς να μην γελάω κάθε φορά που την κοιτάζω?!?!όπως λέει κ η Δάφνη,την κοιτάζω κ λέω δικό μου είναι αυτό το τέλειο πλασματάκι?

post-14553-13873938342461_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πώς να μην γελάω κάθε φορά που την κοιτάζω?!?!όπως λέει κ η Δάφνη,την κοιτάζω κ λέω δικό μου είναι αυτό το τέλειο πλασματάκι?

μα τι λες παιδί μου!!!Μεγάλος έρωτας κ παντοτινός!!!!

Φατσούλα τρελη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danai mou an den tin skepasw skepazete moni tis..To kanoune polla mwrakia den to 3eres? :) Koimi8ike gia kamia writsa ston kanape dipla mou k 3ipnise tin taisa k tin evala sto krevvati tis girw stis 9:30 k efiga k NAI koimi8ike gia kamposi wra auto nanourizotan alla koimi8ike..Eimai xaroumeni :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σας πήγε λαθος ο γιατρός πως πηγες με πρόκληση χωρίς να κανείς πρώτα ορμονικό έλεγχο ; Αρα πριν πάρεις τα χάπια για πρόκληση η προλακτινη σου δεν ήξερες που βρισκόταν καλά κατάλαβα; και εγω έτσι είμαι σαν εσενα με πολυκυστικες και καθόλου σταθερό κύκλο  η πρώτη εγκυμοσύνη με ζόρισε να ερθει αφού δεν έκανα ωορρηξία καλή  η δεύτερη πάλι ήρθε πολύ εύκολα  Εμένα με βοήθησαν και τα τεστ ωορρηξιας επισης πήρα και τα inofert plus μαζί με το dostinex εμένα η Ενδοκρινολογος μου έδωσε μικρότερη δόση από εσενα μισο χάπι ανα 15 μερες για 3 μήνες.. 
    • να σαι καλά κοπέλα μου 🙏 και εγώ σκεφτόμουν να μην πάρω αλλα παρήγγειλα τελικά γιατί δεν με αγχώνουν έτσι κι αλλιώς ούτε φτιάχνουμε τις επαφές με βάση τα τεστ..απλά θέλω να ξέρω ότι δουλεύει το σώμα μου.. πάμε με αισιοδοξία ❤️ 
    • Ναι καντε χαλαρά κ ισως έρθει το σποράκι σας!! Κ εμεις στο δεύτερο είπαμε ας κάνουμε ελεύθερα κ κατά το καλοκαίρι αρχίζουμε αλλά ήρθε με την πρώτη ενώ το πρώτο μας ταλαιπώρησε…όποτε κανεις δε ξέρει όποτε είναι να έρθουν θα έρθουν!!! 
    • Μπράβο ρε κορίτσι.. όλ καλά θα είναι!! Πότε πας για υπέρηχο? Εγώ ξεκίνησα παρακολούθηση του φυσικού μου κύκλου, (πήγα σε νέο γιατρό) με την προοπτική αν είναι καλός ο κύκλος να κάνουμε αυτό το μήνα την ΕΤ. Μου είπε θα προσέξουμε πολύ τις τιμές προγεστερόνης μετά την ΕΤ γιατί θεωρεί πως με μια τόσο καλή εικόνα που έχω, το ότι δεν τα έχουμε καταφέρει ακόμα ίσως έχει να κάνει με την υποστήριξη της μήτρας μετά την ΕΤ. Νιώθω πολύ καλά μαζί του , είμαι ήρεμη και κυρίως χωρίς άγχος, καθώς είχα σίγουρο ότι θα προχωρούσα σε ΕΤ από Σεπτέμβρη και το ότι υπάρχει περίπτωση να γίνει άμεσα ήταν έκπληξη για μένα. Φυσικά μετά από τόσες στραπάτσες κρατώ μικρό καλάθι αλλά είμαι πιο ήρεμη, έχω άλλη ψυχολογία. Οπότε παρακολούθηση τώρα. Πήγα και σήμερα, θα πάω και τη Δευτέρα και βλέπουμε αν μας κάνει τη χάρη ο κύκλος αυτός..
    • Σ' ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ!!! Ναι μου είπε και εμένα ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό.. αλλά δεν το έχω διαβάσει πουθενά να το αναφέρει κοπέλα και λέω τι φάση;! Είναι τρομακτικό πάντως... Αυτό σκέφτομαι.. αν είναι θα πάω... Δυστυχώς είμαι υπόλοιπο Αττικής.. και με τα οικονομικά μας μόνο για κανά δημόσιο με βλέπω..  Πάντως και λόγο των εξωσωματικών, ΗΚΓ μου κάνανε κάθε φορά πριν την όποια πράξη και ποτέ δεν είχα θέμα.. γύρω στους 60 χτύπους σε ηρεμία και 80 σε έντονη άσκηση.. χθες είχα 90 σε ηρεμία λόγο των ταχυκαρδιων και λέω κάτι γίνεται δεν είναι δυνατόν!! Ούτως ή άλλως οφείλει να στείλει για ιστολογική εξέταση ασχέτως πολύποδα... Σου είχα πει βέβαια και την γνώμη μου τότε για την αφαίρεση του με αποξεση αλλά στην ιστολογική μπορεί να σου δείξει το ίδιο δηλαδή ότι στον ιστό που εξετάστηκε αν υπάρχουν και ίχνη του πολύποδα.. επειδή έχω αφαιρέσει αρκετές φορές γράφει συγκεκριμένα αυτό: "ενδομητρικά  τεμάχια αποτελούμενα από στρώμα και αδένια με μορφολογικούς χαρακτήρες ανώμαλου παραγωγικού  ενδομητρίου και πολυποειδόμορφα τα οποία αφορούν σε τμήματα ενδομητρικού πολύποδα." (Σου στέλνω copy paste τι έγραφαν στη δική μου ιστολογική) Δεν υπάρχει φόβος κακοήθειας είναι πολύ συνηθισμένα και συνήθως δημιουργούνται από ορμονολογικη διαταραχή σε συνδυασμό με μεγάλο όγκο αίματος στην περίοδο.. Όλα καλά είναι μην αγχώνεσαι τσάμπα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...