Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012!Νο3!γεννάμε!!!


Recommended Posts

geia sas omorfes k apo mena kai xronia polla se oses giortazoun n exouv eortazontes!!!!maria5 perastika ston mpoumpako eides poso dunata einai auta ta mikroskopika plasmatakia????oso d favtazomaste!!!!ola perastika k panta na'nai dunatos!!!

evita m epitelous telos snmera??

kiki m megeia ta pragmatakia pragmati mia photo 8a tnv 8elame na ta doume...an einai eukolo

elinoulini mia xaroula oi e3etaseis

kon/na teleia n manoula etsi????anantikatastatn!!!!

floriana m perastika!!s'exei tara3ei nomizw prepei opwsdnpote na vgeis se adeia...liges meres upomovn

twiggy m 8a stoliseis telika???t apofasises???ax emeis na doume...t xronou mallon xaxa

snmera etrexa ap't prwi eixa paei sto ika na evnmerw8w gia ta epidomata gt eimai tameio anergias kai d n3era alla mia xaroula 8a paw ston7o na me doun me t xarti tns apolusns kai ola kala pairnoume epidoma kai ta didumakia kikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 2plo m eipan

auta ta nea filakia se oles gemsta egw snmera...evita kalo t pastitsio???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσαρες,

Περαστικα στις αρωστουλες και ταλεπωρημενες....

Μαρια περαστικα στον μπεμπακο σου θα το ξεπερασει κι αυτο τσακ μπαμ!!

Κι εγω σιχαινομαι τις νυχτικες μονο μια τυπου ζακετοφορεμα με κουμπακια για τον υπνο ειδα στα ιντιμισιμι να μου αρεσει, στα oyso παλια ειχε ωραια πραγματακια αλλα τα τελευταια 2 χρονακια δεν μου αρεσει τιπτα :( κι εγω λεω να περιοριστο σε φανελακι με ζακετα κουμπακι και πιτζαμα απο κατω...

μεγεια τα πραγματακια κικι μ καλοριζικα...

ελινουλινι μια χαρα οι εξετασεις και ο αιματοκριτης σουπερ !!αντε να δουμε και τα δικα μου...

μαριππαπα σουπερ ο αντρουλης σου κρεπουλα γιαμ γιαμ.....

εγω ειμαι στην πεθερα μου μιας και κανουμε εργασιες παλι και με φροντιζουν την τυχερουλα....αντε να τελειωνουμε με το δωματιακι μας

καληνυχτα σε ολες

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!Τι κανετε?

Εγω εκανα σημερα και αλλη μια εξεταση crp λεγεται,για να δουμε γιατι ηταν λιγο αυξημενα τα λευκα,αλλα τελικα βγηκε μεσα στις φτ,οποτε με καθησηχασε ο γιατρος οτι δεν ειναι κατι :) και μου εφυγε ενα αγχος!Πηρα και τις απαντησεις απο τοξοπλασμα και εμμεσο coobs και ηταν αρνητικες οποτε ολα καλα,δοξα το θεο!Τωρα εχω υπερηχο την αλλη πεμπτη,αντε ανυπομονω να δουμε τη μπεμπα μας παλι :x Θα παω την αλλη βδομαδα να αρχισω να ψαχνω για νυχτικες,να δω,θα βρω καμια ωραια...Να ρωτησω,εχει καποια rhesus (-)??? Kαλα αποτελεσματα και στις υπολοιπες με τις εξετασουλες! :-bd Παω να φαω την ωραια σαλατουλα που μου ετοιμασε ο αντρας!

Καλο βραδυ σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσες μου γεια σας!!!!!

Σημερα ηταν μια καλη μερα για τον μπεμπακο μας.....παιρνει τα πανω του σιγα σιγα..ευτυχως!!!!

Elinoulini ειδες που δεν ηταν τιποτε τελικα?????

Κοριτσια SOS!!!!Εχω ερωτημα να κανω:Πηγαμε με τη μαμα μου σημερα να μου αγορασει το χαλί για το δωματιο του παιδιου..ενα πολυ ωραιο γκρι-σιελ χαλι απο μαλλι χειροποιητο( αυτα του ντισνευ δεν μου αρεσαν...) και προς μεγαλη μας εκπληξη μας ειπε ο πωλητης να μην το παρουμε για παιδικο δωματιο γιατι ειναι ακαταλληλο!!!Και μας παρεπεμψε φυσικα στις γνωστες μοκετες....

ΑΛΛΆ εχω μια ενσταση!!!Αφενος μεν η μοκεττα βγαινει πιο ακριβη απο το χαλι (το χαλι ειναι περσυνο και το ειχε σε πολυ καλη τιμη) και αφετερου , ειμαι σιγουρη οτι καπου εχω διαβασει οτι για παιδικο δωματιο οι μοκετες δεν ειναι και οτι καλυτερο , ουτε τα ακρυλικα χαλια!!!Και οτι τα μαλλινα ειναι μια καλη λυση και καλυτερα απο μοκεττα για να βγαινει και να καθαριζεται πιο ευκολα....Εσεις εχετε ακουσει κατι?

Η μαμα μου λεει να ρωτησω κανενα γιατρο, αλλα ντρεπομαι η αληθεια ειναι...

Α! να μην ξεχασω!!!Χρονια πολλα σε οσες γιορταζετε εσεις ,η οι δικοι σας!!!!! (εμενα γιορταζει ο πεθερος μου και μου εριξε σποντα για τον μπεμπη, αλλα το περασα στο ντουκου που λενε.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: )

Φιλακια πολλα φουσκοκοιλιτσες μου!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας γκαστρούλες και μανούλες!

Μαρία πολύ καλά τα νέα σου από τον μικρό! Ο πρωτότοκος του ποστ μας είναι μεγάλο παλικάρι και μας κάνει πολύ χαρούμενες όλες! Αλήθεια πόσα κιλάκια είναι τώρα; Σου έχουν πει πόσο καιρό ακόμη θα τον κρατήσουν στη θερμοκοιτίδα; Για το χαλί που ρωτάς δε ξέρω να σου απαντήσω με σιγουριά. Η μοκέτα που σας πρότεινε ο πωλητής είναι από αυτές τις μονοκόματες που καλύπτουν όλο το δωμάτιο; Αν είναι από αυτές και εμένα δεν μου αρέσουν και δε νομίζω ότι είναι βολικές. Για το χειροποίητο χαλί το μόνο αρνητικό που βρίσκω είναι ότι συνήθως λένε ότι τα πρώτα χρόνια βγάζουν πολύ χνούδι και ίσως για αυτό να σου είπε ότι δεν κάνει. Καλύτερα όμως ρώτα το γιατρό σου δεν είναι κακό να τον ρωτήσεις. Και εγώ θέλω να πάω στην παιδιάτρο πριν γεννήσω για να την ρωτήσω διάφορες απορίες που έχω. Εγω προβληματίζομαι με την θερμοκρασία που θα πρέπει να έχουμε στο σπίτι. Θέλω να ρωτήσω αν επιτρέπεται το τζάκι, ή το κλιματιστικό, ή τα ηλεκτρικά σώματα που βάζουμε στην πρίζα. Αν πούμε να κάψουμε τα κανονικά καλοριφέρ τότε θα μας βγουν κάτι τρελά κοινόχρηστα. Γενικά έχω πολλές τέτοιες απορίες και τις θεωρώ απόλυτα φυσιολογικές. Ελπίζω να καταφέρουμε να πάμε στην παιδίατρο μέχρι την άλλη εβδομάδα, αλλιώς θα τα ρωτήσω μαζεμένα μετά την γεννα όταν θα έρθει να μας επισκεφτεί στο σπίτι.

Τζένη επιτέλους σου βάλανε ιντερνετ και επέστρεψες στο παρεάκι μας! Σε ποια εβδομάδα θα γεννήσεις; Με καισαρική ή με πρόκληση; Ας πάνε όλα καλά και δε πειράζει θα τον έχετε στην αγκαλιά σας νωρίτερα τον μικρούλι!

Να ρωτήσω και κάτι άλλο. Έχει δει πουθενά καμιά σας καμία οικονομική πολυθρόνα που γίνεται κρεβάτι; Μου άρεσε στα modeco αυτή: http://www.modeco.gr/product/2020 αλλά μου φαίνεται πολύ ακριβή. Λέω να την βάλω στο δωμάτιο της μικρής ώστε να μπορώ να κοιμάμαι και εγώ κοντά της καμιά φορά αν χρειαστεί. Αλλά δε θέλω να δώσω και 400ευρώ για μια πολυθρόνα!

Σας αφήνω κούκλες! Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!! τι κανετε?

χρονια πολλα για εχθες οσες ειχατε εορταζοντες! εγω ειχα τον αντρουλη μου και τον αδερφουλη μου και ειχαμε κοσμο στο σπιτι!

μαρακι πολυ χαρομαι που ειναι καλα ο μικρος σου και οσο παει δυναμωνει! οσο για τα χαλια υπαρχουν παιδικα αντιαλλεργικα! εμενα δεν μου αρεσει η μοκετα, γιατι νομιζω οτι δεν αναπνεει το δωματιο! δεν πρεπει να βγαζουν χνουδι! μεχρι περσυ ειχα φλοκατες στο σπιτι που απο φετος τις αποχαιρετισα!

ασε μαντι.... και εγω εχω απειρες ερωτησεις αλλα δεν εχω καποιον παιδιατρο ακομα για να ρωτησω και ετσι ψαχνω μεσω ιντερνετ! οσο για την πολυθρονα ειναι υπεροχη! πανω κατω εκει δεν εχουν οι πολυθρονες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσες μου γεια σας!!!!!

Σημερα ηταν μια καλη μερα για τον μπεμπακο μας.....παιρνει τα πανω του σιγα σιγα..ευτυχως!!!!

Elinoulini ειδες που δεν ηταν τιποτε τελικα?????

Κοριτσια SOS!!!!Εχω ερωτημα να κανω:Πηγαμε με τη μαμα μου σημερα να μου αγορασει το χαλί για το δωματιο του παιδιου..ενα πολυ ωραιο γκρι-σιελ χαλι απο μαλλι χειροποιητο( αυτα του ντισνευ δεν μου αρεσαν...) και προς μεγαλη μας εκπληξη μας ειπε ο πωλητης να μην το παρουμε για παιδικο δωματιο γιατι ειναι ακαταλληλο!!!Και μας παρεπεμψε φυσικα στις γνωστες μοκετες....

ΑΛΛΆ εχω μια ενσταση!!!Αφενος μεν η μοκεττα βγαινει πιο ακριβη απο το χαλι (το χαλι ειναι περσυνο και το ειχε σε πολυ καλη τιμη) και αφετερου , ειμαι σιγουρη οτι καπου εχω διαβασει οτι για παιδικο δωματιο οι μοκετες δεν ειναι και οτι καλυτερο , ουτε τα ακρυλικα χαλια!!!Και οτι τα μαλλινα ειναι μια καλη λυση και καλυτερα απο μοκεττα για να βγαινει και να καθαριζεται πιο ευκολα....Εσεις εχετε ακουσει κατι?

Η μαμα μου λεει να ρωτησω κανενα γιατρο, αλλα ντρεπομαι η αληθεια ειναι...

Α! να μην ξεχασω!!!Χρονια πολλα σε οσες γιορταζετε εσεις ,η οι δικοι σας!!!!! (εμενα γιορταζει ο πεθερος μου και μου εριξε σποντα για τον μπεμπη, αλλα το περασα στο ντουκου που λενε.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: )

Φιλακια πολλα φουσκοκοιλιτσες μου!!!!! ;);)

Μαρακι μου καλημερα, εγω παλι διαβαζα καπου οτι γενικα τα μαλλινα στα νεογενητα καλο ειναι να αποφευγονται και νομιζω ανεφερε και τα χαλια αλλα δεν εχω ρωτησει να σου πω....κι εγω τον ιδιο προβληματιζμο εχω για το χαλακι στο δωματιο του μπεμπακου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε;; Εγω χάλια με το βήχα :shock::shock: είμαι εντελώς άυπνη σήμερα και κοντεύω να πέσω πάνω στο πληκτρολόγιο απ'τη νύστα (-|(-|(-| και δεν προβλεπεται να κοιμηθώ νωρίς σήμερα. Εχω και το ντοπλερ μετά τη δουλειά, να δω τη μπεμπούλα επιτέλους!!!! Μάλλον θα κοιμηθώ όρθια τελικά :shock::shock:

Μαρακι πολύ χαίρομαι για τον μπεμπάκο σου, αντε γρηγορα γρηγορα να πάτε σπιτάκι σας!!! Σας σκεφτόμαστε όλες!!!!

MaDi μου, λίγο ακριβή δεν είναι αυτή η πολυθρόνα;; Θέλω να πω ότι ουτε καν σκελετό δεν εχει σαν πουφ είναι. Μου φαίνεται ότι πουλάνε το ντιζαϊν και το όνομα. Δεν κοιτάς και σε ΙΚΕΑ - PRAKTIKER ή άλλα επιπλάδικα;; Μπορεί να βρεις και φθηνότερα βρε παιδί μου.

Όσο για χαλιά βρε κορίτσια δεν ξέρω για τα μάλλινα αλλά εγω στου μικρού το δωματιο έχω χαλάκι - μοκετα κόκκινο με ένα αρκουδάκι επάνω, δεν εχω αντιμετωπίσει πρόβλημα, δεν είναι μάλλινο βεβαια, συνθετικό είναι αλλά μια χαρά κάνει τη δουλεια του.

Αντε καλημερούδια. Πάω να εργαστώ μπας και ανοίξει το μάτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες,

Φλωριανα μ περαστικα μωρε τοσο πολυ τι να πω υπομονη !!

ελινουλινι μια χαρα λοιπον οι εξετασεις η crp δειχνει γενικοτερα αν υπαρχει λοιμωξη στον οργανισμο οποτε μια χαρα ισως ο γιατρος σου φοβηθηκε με τα αυξημενα λευκα αλλα αν εχεις γρηπουλα η κρυωματακι αυτα ανεβαινουν αφου η crp ειναι μια χαρα εισαι μια χαρα....

κι εγω εχω απειρες αποριες αλλα θα ρωτησω την παιδιατρο αφου γεννησω διοτι κι εμεις καιμε πολυ το τζακι και μας αρεσει αλλα καπου ακουσα οτι δεν κανει (υπαρχουν τοσα που λεγονται που δεν ξερεις τι ισχυει και τι οχι :shock::shock: ) η θερμοκρασια στο σπιτι αλλο θεμα δε ουτε πολυ ζεστη ουτε πολυ κρυο αντε να το πετυχεις :?:?

αρχισα να χανω λαδια κοριτσια ξεχναω φοβερα !! στην δουλεια ολο λαθη δεν την παλευω.....αντε να βγω σε αδεια πριν τους καταστρεψω :lol::lol::lol:

καλημερες και φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Έχω μέρες να μπω.Χρόνια πολλά σε όσες γιόρταζαν!bourique να σου ζήσει η μπέμπα!!Για τα χαλιά κι εγώ δεν ξέρω..θα μάθουμε.Για πιτζαμούλες που διάβασα πάντως έχει πολύ ωραία σχέδια και στις λαικές με 6 ευρό!και καλή ποιότητα.Εγώ δεν ήξερα και πήρα ήδη μια ακριβή αλλα θα πάω να πάρω καμιά ακόμη τουλάχιστον.(ίσως και καμία νυχτικιά,αχρείαστη να'ναι!).Βρε κορίτσια κράμπες στην γάμπα έχει καμία?Εγώ έχει λίγες μέρες συνεχόμενα με πιάνει στον ύπνο και πετάγομαι..λέω να πάρω κ τον γιατρό να τον πώ.Α για δείγματα εγώ είχα στείλει μαιλ στην libero κ μου είπαν πως δεν θα τα στείλουν σπίτι αλλα στο νοσοκομείο..Μήπως στέλνουν μόνο στα ιδιωτικά?Σήμερα το μάθημα έχει ασκήσεις με τα στρώματα,πλάκα θα έχει!Αυτάαα δεν μου'ρχετε κάτι άλλο!φιλάκιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.................

επιστρεψαμε χθες...ειμαστε καλα...και η μικρη αγκαλιτσα και θηλαζει....ελπιζω μεχρι το βραδυ να προλαβω να σας γραψω την εμπειρια μου.....

φιλια σε ολες και σας ευχαριστω για τις ευχες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

Μαμα Μαρια πολυ χαιρομαι που πανε ολα καλα! Οσο για τον πεθερο.. κανε την παπια προς το παρον!! ;) Για τα χαλια κι εγω νομιζω να ρωτησεις τον γιατρο ή καποιον παιδιατρο, εμενα ειπε θα μου φερει η μαμα μου μια μοκετα, αλλα απο αυτες τις χοντρες, μου φαινεται μια χαρα, δεν ξερω ομως..

Μαμα μπουρικ καλως επιστρεψατε σπιτι!!!! Να δωσεις πολλα φιλια στην μπεμπουλα και περιμενουμε να μας γραψεις εμπειριες... :)

Μαντι πολυ ενδιαφερουσες ολες οι ερωτησεις που εχεις για τον γιατρο, αυτο με τη θερμοκρασια με ενδιαφερει και εμενα πολυ γιατι το σπιτι μας ειναι σε πολυκατοικια με κεντρικη θερμανση και δεν μπορω να πω οτι αρκει. Ασε που στην αρχη πρεπει να εχουμε θερμομετρο στο δωματιο για την ιδανικη θερμοκρασια, καλο ειναι να ξερουμε ποια μεσα θερμανσης δεν πρεπει να χρησιμοποιουμε.. Γραψε μας οταν εχεις νεα.. Για την πολυθρονα, εμενα μου αρεσει πολυ, αλλα αν ειναι να την παρεις μονο για το δωματιο του μωρου κλπ μηπως να βρεις μια φθηνοτερη σε ΙΚΕΑ, Νεοσετ κλπ...

Ελινουλινι μια χαρα οι εξετασεις! Κι εμενα ανεβηκε λιγακι ο αιματοκριτης και χαρηκα πολυ, το νιωθω κιολας! Αυριο θα παω τελικα για καμπυλη, εχθες πηγαμε σε φιλο Νικο και εφαγα αργα οποτε το αφηνω για αυριο..

Ειρηνη κι εμενα μου ειπαν απο λιμπερο οτι θα τα στειλουν στο μαιευτηριο..

Φλωριανα κουραγιο και θα δειτε τη μικρη σας παλι σημερα.. :)

Σοφια ετσι ειναι, η αφηρημαδα παει συννεφο! Δεν πειραζει δεν νομιζω να σε παρεξηγουν..με το καλο η αδεια!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουρικ να τον χαιρεστε!!! χρονια του πολλα και ευτυχισμενα... :)

ξεχασα να σας πω πριν επειδη διαβαζω πολυ για τον θηλασμο τελευταια οτι στα διαφορα σιτε και φορουμ, ολες επιμενουν να ενημεωθουμε σωστα αλλα και να βρουμε παιδιατρο απο τωρα που να υποστηριζει τον αποκλειστικο θηλασμο. Πιστευουν οτι θα μας βοηθησει παρα πολυ ειδικα τον πρωτο καιρο που θα εχουμε ανασφαλεια και πολλες αποριες. Παραπεμπουν στο http://pediatros-thes.gr/%CE%B8%CE%B7%C ... %87%CE%AE/ οπου εχει ειδικους για ολη την Ελλαδα..

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγραψα ενα σωρό και με πέταξε εξω!

Γιωτα καλως γυρισες σπιτι τα πιτσιρίκια σου πως εχουν αντιδράσει?

Φλωριαννα μηπως να χτυπαγες μια αναρρωτική πριν την αδεια τοκετου να πας σπίτι σου να ησυχάσεις?

Κορίτσια εγγω πολλά πράγματα να πω την αλήθεια δεν ήξερα στον γιο μου οπως αυτό με το τζάκι. Εμεις δεν εχουμε εχουν ομως οι γονεις μου και το πηγαιναμε συνεχεια το μωρό βεβαια ήταν πάνω απο 3 μηνών γιατι ειχε γεννηθει Σεπτεμβριο.

Εμεις λεμε τωρα με τον μπεμπη τις νυχτερινες ωρες αεροθερμο και τις υπολοιπες οταν ειναι κλειστα τα καλοριφερ το air condition στο σαλόνι και αερόθερμο στο παιδικό. Οταν ειχα ρωτησει το παιδιατρό στον πρώτο γιο μου είχε πει ότι επιβάλλεται το κλιματιστικό φτάνει να ειναι συντηρημενο και να ειναι για καλοκαιρι ρυθμισμένο στους 28 βαθμούς οχι πιο κάτω.

Εγω εχω μοκετα αγορασμένη απο μαγαζί και αυτή θα βαλω απλά θα την αερισω καλα καλα και πιστευω να μην υπάρχει προβλημα.

Εχετε βρει παιδιατρο? Αν οχι βρειτε καποιον που να εμπιστευεστε γιατί θα σας ξεαγχώσει απίστευτα.

Αυτά για την ώρα φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα μπουρικ καλοσορισατε σπιτακι σας!! τα καλυτερα για την μπουμπα σας....περιμενουμε νεα νεα για τα παντα!! χρονια πολλα στον γιο σου αλληθεια πως το πηραν τα πιτσιρικια?

ναι ναν απο καποιους μηνες και μετα επιτρεπετε νομιζω στην αρχη ειναι τα δυσκολα που δεν πρεπει το ενα δεν πρεπει το αλλο , θα μου πεις παλια που δεν ξεραν γι αυτα μια χαρα δεν μεγαλωσαμε τεσπα δεν ξερω η μανα μου μου λει ολα αυτα ειναι υπερβολες εγω δεν ξερω...... πραγματικα εχω μπερδευτεί αλλα θα κανω οτι μου λει η παιδιατρος

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατι άλλό λίγο άσχετο. σήμερα στο mega στο πρωινό μου ειχε ενα κεκακι των 2 λεπτών τοσο ευκολο ειχα υλικά το εκανα το εψησα και ειναι πεντανόστιμο. Το μονο θελει λιγοτερο ψήσιμο κανα 30- 35 λεπτά και θελει ψησιμο οχι στην μεγάλη φορμα του κεικ καλύτερα στην μακρόστενη ή σε ταψάκι. Εγω το εψησα σε ταψακι σιλικόνης και βγήκε πεντανόστιμο. Αν θελετε στην στρογγυλη φορμα του κεικ διπλασιαστε την ποσοτητα. Απλά το γράφω γιατι ειναι εξαιρετικά ευκολο, και μου εκανε εντύπωση δεν θελει καν μιξερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ......ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ....?ΕΜΕΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΧΤΕΣ ΣΥΝΗΛΘΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ.......Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΟΤΙ ΩΓΑΖΕΙ ΜΑΛΛΙΑ.....ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΠΙΣΤΗ...ΕΓΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΧΑΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΔΩΡΟ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.....ΟΥΤΕ ΧΝΟΥΔΙΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.......ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΕΡΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ......ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΟΙ ΚΡΑΜΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ...ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ...ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΤΙΝΑΖΟΜΟΥΝ ΣΑΝ ΕΛΛΑΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΤΡΑΒΟΥΣΑ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟΥΣΑ.....ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝ ΘΕΣ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.......ΑΑΑΑ ΜΠΟΥΡΕΚΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΑΣΟΝΑΚΟ.....ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ....ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ...ΦΙΛΑΚΙΑ

uJBhp2.png

Pu1hp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourekaki welcome!!!!!!!!!!filia polla stn mpoumpa xairomaste p ola einai kala k perimenoume na mas peis otan vreis liiigo xrono,na xairesai kai t gioka s

maria o mpempoulns d masaei einai teleios!!!!

koritsia ex8es eixa ponous xamnla troma3a ligaki alla ntav gia ligo kai nremnsa

kai fusika t stomaxi e3akolou8ei na me pe8ainei

kiki pws pnge t rantevoy ex8es?????????

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μελλουσες μανουλες,τι κανετε??Μαρια,ο μπεμπης ειναι αγωνιστης και το παλευει,μια χαρα θα ναι και οταν τον παρετε σπιτι θα τα ξεχασετε ολα..αυτο για τα χαλια μαλλον ειναι ενα ακομα που πρεπει να ρωτησω τον παιδιατρο..twiggy σε αυτον που εβαλες θα παρω το απογευμα να κλεισω ραντεβου,εχω ακουσει τα καλυτερα απο Θεσσαλονικιες μαμαδες και λεω να παω να δω τι θα μας πει γιατι περισσοτερο με καιει ο θηλασμος και το θεμα της κλινικης..Μουρικ καλωσηρθατε σπιτακι σας,οταν μπορεσεις περιμενουμε την περιγραφη να προετοιμαζομαστε κι εμεις σιγα σιγα!Εμεις πηγαμε χθες στο γιατρο και ολα πανε τελεια,η μπεμπα μας κοντευει τα 2 κιλακια,ολα ειναι καλα,και οι μετρησεις και ολα..το κορυφαιο,στα σεμιναρια στο ιπποκρατειο γνωρισα μια κοπελα που εχουμε τον ιδιο γιατρο,γενναμε με 2 μερες διαφορα περιπου και θα μαστε στην ιδια κλινικη,τι καλα,μακαρι να μαστε μαζι να χω παρεα!Σημερα εβαλα και το πρωτο μας λιλιπουτειο πλυντηριο και σκεφτηκα οτι αυτο σε λιγο καιρο θα ναι ρουτινα,συγκινηθηκα να σας πω την αληθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη σε ποιο τμήμα είσαι σήμερα στις ασκήσεις? Ρωτάω μπας και γνωριστούμε τελικά. Εγώ είμαι στις 18:30.

Δείτε τι γράφτηκε για τα νοσήλεια στα δημόσια νοσοκομεία http://news247.gr/ellada/eidiseis/ediwk ... 25550.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose όταν πας στον γιατρό περιμένω εντυπώσεις. Δεν έχω βρει ακόμα παιδίατρο και θα με ενδιέφερε να μάθω πως σου φάνηκε. Επίσης μήπως μπορείς να μάθεις και πόσα παίρνει για την επίσκεψη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...