Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012!Νο3!γεννάμε!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ααα οκ τοτε ειναι δικο τους θεμα! Εμενα μου γραφει πιο πανω οτι το flash ειναι κλειστο αλλα δεν θυμαμαι να αλλαξα ποτε κατι. Τους εστειλα ενα ερωτημα.. για να δουμε! Φιλια, τα λεμε σε λιγακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κούκλες! Χρόνια μας πολλά και καλή χρονιά να έχουμε όλες με υγεία και ευτυχία στις οικογένειες μας! Χρόνια πολλά και σε όλες τις εορτάζουσες! Μαράκι εύχομαι σύντομα να νιώσετε λίγο καλύτερα και να χαρίσετε ένα υγιαίστατο αδελφάκι στον άγγελό σου! Σε σκεφτόμαστε όλες συνεχώς και σου στέλνουμε όλες τις ευχές μας και τις θετικές μας σκέψεις! Στις υπόλοιπες εγκυούλες εύχομαι εύκολες γέννες και υγιαίστατα παιδάκια!

Εμείς περάσαμε την πιο όμορφη πρωτοχρονιά οι 3 μας, αγκαλιά με την μπεμπούλα μας. Δεν ήθελα τίποτα παραπάνω. Αυτό το μωρό μας έδεσε ακόμη πιο πολύ βρε κορίτσια! Δεν με νοιάζουν ούτε τα ξενύχτια ούτε η ταλαιπωρία. Το μόνο που εύχομαι είναι να είναι καλά η μικρή μας, πάντα ήρεμη και γαλήνια όπως είναι τώρα! Αχ το λατρεύω αυτό το μικροσκοπικό ανθρωπάκι!

Πότε θα το φτιάξουν συτό το mammy ρε κορίτσια! Τι σπαστικό που είναι έτσι! Ο νέος χρόνος το αποσυντόνισε μου φαίνεται.

Φιλιά σε όλες τα ξαναλέμε μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες μου!!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!!

Καλή χρονιά να 'χουμε, να 'ναι γεμάτη υγεία, γέλια, αγάπη και ευτυχία!!!!!

Αυτή τη χρονιά να 'χουμε μόνο ευχάριστα νέα!!!!

ΝΑΝ μου να χέρεσαι τον αντρούλη σου!!!!

Μαράκι μου σου εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου γρήγορα με ένα μωράκι αγκαλίτσα!!!!

Μπουρίκ και MADI να χέρεστε τα μωράκια σας!!!!

Σε όλες τις υπόλοιπες με το καλό να έρθουν τα ζουζουνάκια μας!!!!

Και τώρα τρέχουμεεεεεεεε γιατί πλησιάζουμε τσούπρες σιγά σιγά!!!!

Και εμένα κουλό φαίνεται το φορουμ και μπήκα 2-3 φορές νόμιζα ότι είχα εγώ πρόβλημα, αλλά βλέπω είναι γενικό το κακό και απαίσιο.......

Πως τα περάσατε? εμείς πολύυυυυ ήρεμα, εγώ ο Βασίλης και τα μπεμπάκια μας!!!! Ήταν η πιο ήρεμη και ακούραστη πρωτοχρονιά!!! κάθε χρόνο είχα τραπεζόματα, μπουφέδες 30 άτομα στο σπίτι, μπουζούκια το κάναμε χαχαχα....

Θα τα πούμε και αργότερα, εύχομαι να το φτιάξουν το πρόβλημα γιατί είναι απαίσιο έτσι........Φιλούρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalh xroniaaaaaaaaaaaaaaa

ygeia eytyxia & me t kalo ta ninakia mas na er8oun ston kosmo gera & dynata!!

xronia polla kikiiiiiiiiiiiii & se oles oses giortazan!!!!!!

emeis perasame nsuxa oikogeneiaka ola mia xaroula..

kala t forum ti exei pa8ei???xalia maura...

filia se oles & 8a milnsoumeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια κοριτσακια!!!!! ευχομαι σε ολες μια χρονια με υγεια και πολλες πολλες ευτυχισμενες στιγμες!!!

και εμεις οικογενειακα φετος αλλα ομορφα!!! στην βασιλοπιτα ειχα ενα μεγαλο διπλο κομματι....χαχαχαχα... για εμενα και το περιεχομενο... χαχαχα!!!

αντε κοριτσακια.... πλησιαζουμε!

(οντως ειναι απαισιο ετσι το φορουμ) τα λεμε το βραδακι...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια,

Κι εμεις οικογενειακα τα περασαμε και μετα με λιγο χαρτακι με φιλους ως τα ξημερωματα.Ο μικρος εριχνε δυνατες κλοτσιες για να κανω μπλοφα με τις γκριματσες μου χαχαχα....

Κι εμενα μου κοψανε ενα μεγαλο κομματι για να περιλαμβανει και τον μπεμπακο λεγαν....χιχι αλλα δεν κερδισαμε τελικα ουτε εγω ουτε εκεινος

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ακομα χαλια μαυρα το φορουμ...

Χαιρομαι που περασατε ομορφα ολες! Εμεις παρμονη πηγαμε σε μικρο παρτακι με φιλους και ηταν πολυ ωραια! Ηπια και λιγη σαμπανια..οουπς! Βεβαια δεν μειναμε πολυ λογω καπνας..Εχθες γιορταζε η πεθερα μου και ειμασταν εκει, ηρθε και το μισο τους σοι.. κουραστηκα λιγο αλλα φαγαμε καλα!!Ο αδερφος του αντρα μου μας εδωσε τελικα καρεκλακι αυτοκινητου, κουνουπιερα, στρωμα αλλαξιερας , συντομα θα μας δωσει το καροτσι και ισως και λικνο!! Μια χαρα τελικα, γλιτωσαμε πολλα εξοδα.. Εν τω μεταξυ η γιαγιουλα μου μας συγκινησε... ειπε θα μου στειλει λεφτα να παρω πραγματακια για το μωρο και να μην τα εχω μεταχειρισμενα, να την εχω αρχοντισσα την μπεμπα!!! χαχαχαχα να ειναι καλα...

αυτα προς το παρον, εκανα καθαριοτητα και ο καλος μου θα με βρισει οταν γυρισει αλλα τι να κανω? εχω λοξα! αντε ειπα τελευταια φορα..

Σοφακι σε προδιδε ο μικρος στα χαρτια ε? χαχα Δεν πειραζει που δεν κερδισατε, θα παρετε μεγαλο δωρο συντομα!!

φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ειπα να μπω κι εγω μπας και φιλοτιμηθει o admin και φτιαξει το φορουμ......

Λοιπον, τα ειπαμε και με π.μ., αλλα δεν αντεχω να μη σας παρω οοολες μια διαδικτυακη αγκαλια!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΛΟΓΙΑ...

ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ

ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΟΝΙΑ

ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΚΓΙΝΗΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΠΜ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ F.B. ....

Για το νεο ετος και για τα ετη που επονται....ευχομαι να σας χαρισει υγεια, ευτυχια και να μας βοηθησει ολες να πραγματοποιησουμε τις επιθυμιες μας με τον πιο ομορφο και ευκολο τροπο...ετσι οπως πρεπει....

Να δωσει σε εσας και τις οικογενειες σας αγαπη και τυχη...και αυτη χρειαζεται.....

Σας αγαπω πολυ ολες....φιλακια πολλα!!!!!

Α!

(αν μπορειτε να με βοηθησετε με το τικερακι πως να το βγαλω......)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

μαρακι οτι καλυτερο σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου! σε σκεφτομαστε ολες παρα πολυ!!!

σημερα δεν εχω καθολου ορεξη! βαριεμαι παρα πολυ!!! φανταστειτε οτι αυτην την στιγμη κανω εγκατασταση στο pc σε ενα παιχνιδι για να παιξω να περασει η ωρα μου! παλια ειχα φαει πολλες ωρες με αυτο... χιχιχιχι!!!θα ηθελα να παω βολτα αλλα ολοι δουλευουν... :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Χρονια πολλά και Καλή χρονιά να έχουμε. Με εναν πόνο όλες να γεννησουμε υγειέστατα και χαρούμενα μωρακια!!! Να χαιρεστε τα ζουζουνια σας εσεις που εχετε ήδη γεννησει και εσεις που εχετε μεγαλύτερα παιδάκια και φυσικά εύχομαι στο Μαράκι μας να έρθει γρήγορα ένα ζουζουνάκι στην κοιλίτσα της για να γεμίσει χαρά και αισιοδοξία την ζωή τους!!!

Δεν έγραψα τόσες μέρες γιατί περάσαμε κι εγω κι ο μικρός μια φοβερή γαστρεντερίτιδα!!!! Μιλάμε τα είδα όλα, αφού είπα ότι θα γεννήσω από την πίεση!!!! Σήμερα συνήλθαμε, τον μικρό δεν τον έστειλα σχολείο γιατί έχει ακόμα λίγο διάρροια!!!!

Εσεις πως περάσατε την πρωτοχρονιά;;;

Αλήθεια πως εγινε έτσι το φορουμ;;; Χάλια μαύρα, έχω χαθεί τελείως εδω μέσα!!! Καλά τι έμπνευση είχαν οι άνρωποι;;;

Τες πα, παω να φιαξω καμιά κοτόσουπα μπας και στρώσει το στομάχι!!!!

Φιλακια σε όλες... (δεν μπορώ να βρω και τα εικονιδια να σας τα στειλω με φατσούλα!!!) Τα Νεύρα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmerA K apo'mena koritsinia m

Maraki5 kai ta dika mas filakia kai agkalitses exeis kai fusika tis kaluteres euxes mas gia ta kalutera s'agapame p[olu kai se skeftomaste suvexeia!!!!!!!!!!

floriana m perastikoulia kai s'esena kai ston mikro s ax autn n atimn n gastrenteritida se gonatizei pragmatika d pisteuw na nr8e kapoios arrwstos sto revegion......

egw twra pia kosmo 8a exw t savvato p giortazei o kalos m kai apo twra t skeftomai....:P

axxxxxxxx exei ginei terastia n koilia m kai duskoleuoun ta pragmata pemptn exoume giatrouln xaxa!!!

filakia se oles kai ta leme se ligoooooooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες μου.....

μαρακι μου εισαι μεσα στην καρδια μας......να σαι καλα....και αυτη η χρονια να ειναι η ομορφοτερη της ζωης σου.....

φλωριανα μου περαστικα σας.....ασε δεν υπαρχει χειροτερο.σε καταλαβαινω...

ποτε θα φτιαξουν το φορουμ;;;;;;;;;;;

απο χθες η μπεμπα ειναι πολυ ανυσηχη....ουφφφφφ.....τωρα κοιμαται στην αγκαλια μου...

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! τι απαίσιο πράγμα είναι αυτό? πότε θα φτιάξει επιτέλους?

Εγώ έχω 3 βραδιες που με έχουν πεθάνει οι καούρες και οι ξυνίλες, πνίγομαι στον ύπνο και μόνο όρθια κοιμάμαι πλέον..... και το μεσημέρι τα ίδια, έχω κόψει το βράδυ και το φαγητό, αλλά καμία βελτίωση, πιέζουν κάργα τα μπουχεσάκια μου!!!!

Την πρωτοχρονιά που κόψαμε την βασιλόπιτα (καλά μιλάμε έγινε τέλεια!!! έκανα αυτή του Άκη, φανταστική), είπαμε θα κόψουμε και ένα κομματάκι για τα μπεμπέ μας και το φλουρί έπεσε στην μαμά και λίγο στα μπεμπέ ήταν σχεδόν στην μέση χαχαχαχα θα 'ναι η χρονιά μας!!!!

Φλωριάννα περαστικούλια!!!

Εβάκι και εμένα όλο μεγαλώνει, μεγαλώνει που θα φτάσει θέε μου.....

Θα τα πούμε αργότερα πάλι πάω να μαγειρέψω, σπιτικό γύρο θα κάνω σήμερα!!!

Φιλούρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ. ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΤΣΙ Η ΣΕΛΙΔΑ??? ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ... ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριανα περαστικα μωρε .. κυκλοφορει αυτη η ιωση.. Ευχομαι συντομα να ειστε και οι 2 περδικια!! Κικη και Ευακι μεγαλωνουν οι κοιλιες ε? Πραγματικα αναρωτιεμαι κι εγω που θα φτασει αυτη η κοιλια!! Ευτυχως δεν εχω ιδιαιτερες ενοχλησεις και κοιμαμαι μια χαρα προς το παρον, το μαξιλαρι βοηθαει πολυ! Κικη κουραγιο με τις ξινιλες κλπ...

Εβιτα ξεκουραση τωρα..

Μπουρικ φιλια στη μπουμπου!!

Εγω εχω λιγη δουλιτσα σημερα και μετα μαγειρεμα.. θα τα πουμε αργοτερα!

Μου εστειλαν και δειγματα απο λιμπερο και babylino. Οσες δεν εχετε γραφτει καντε το..

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia!!!xronia polla k pali!!!!

Egw eimai kriwmeni edw k mia evdomada poli poli!!!de to palevw allo!!!sto metaksi exw tin ypopsia oti me ksanapiasan oi ipnilies ....koimamai sinexeia k pali niwthw eksantlisi!!!h vlakei einai oti den exw kleisei tis ekkremotites sti douleia mou k twra arxizw na sernomai...to exete eseis???me epiase ksafnika...apo tin yperentasi kfoul enereia,ston apolito ypno!!Opws to prwto trimino.

Erwtisi pros tis empeires manoules...pote prepei na etoimasoume valisa dikia mas k mwrou???mas lete k kapoia vasika pragmatakia pou de prepei na ksexasoume??

K ena poli megalo thema k vasiko einai o tropos toketou!!!flwriana diavasa kapou gia ti diki sou empeiria...fisiologikos me episklirideio an thimami kala!!!eseis pws tha gennisete??exete apofasisei ή einai poli nwris akoma lete???

Sas zalisa oms poliii....

Sas filw oles....kali xronia na exoume....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα περαστικα σου ευχομαι... Πωπω ειναι ευκολο να κρυωσει κανεις αυτον τον καρο, θελει προσοχη!Παντως κι εγω τελευταια νιωθω την κουραση του πρωτου τριμηνου, κοιμαμαι περισοτερο, μεσημερι κλπ. Ολοι μου λενε να κοιμηθω τωρα που μπορω!!! Οσο για τον τοκετο εγω θα ηθελα να γεννησω φυσιολογικα και το υποστηριζει και η γιατρος μου. Βεβαια πολλες φορες κατι γινεται και αυτο δεν συμβαινει, ας ευχηθουμε ολα να πανε καλα μεχρι το τελος. Κατα βαθος θα ηθελα να αποφυγω και την επισκληριδιο (για καποιο λογο με φοβιζει πιο πολυ απο τον πονο) αλλα αν δεν αντεχω θα την κανω.Τωρα περιμενω το ντοπλερ, νομιζω σου λενε πανω κατω απο την κατασταση του πλακουντα και τα αμνιακα υγρα ποτε βλεπουν να γεννας κλπ, οποτε εχεις μια ιδεα φανταζομαι τι ερχεται! Ας μας πουνε και οι δευτερομανουλες...

Σου στελνω ενα λινκ που ειναι κατατοπιστικο για τα πρωτα πραγματα που πρεπει να εχουμε σπιτι για το μωρο. Εγω βαλιτσα θα αρχισω να φτιαχνω σιγα σιγα να ειαμι ησυχη... φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου. Τι κάνετε;; Ευχαριστώ για τα περαστικά σας. Πραγματικά η γαστρεντεριτιδα και ειδικά στη φάση που είμαστε είναι μεγάλο ζόρι!!!

καλά αν ρωτάτε για βαλίτσα τι να πω... στις 9 του μήνα μπαίνω στον μήνα μου και δεν εχω φτιάξει τίποτα!!!! Το θετικό είναι ότι πήγα στον γιατρό μου και μου είπε ότι δεν θα γεννήσω πρόωρα και ότι ο τραχηλος είναι κλειστος, τα αμνιακα και ο πλακούντας είναι μια χαρά, οποτε δεν αγχώνομαι και τόσο!!! Θα την φτιάξω την άλλη εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρόνια σε όλες!!!

Τα εχει παιξει το mammy εντελώς ή μου φαινεται??? Δεν γράφω πολλα γιατι δεν ξέρω αν θα τα βγάλει..

φιλια σε όλες, με υγεία κ καλοτυχια εύχομαι!!!

Με το καλο τα αγγελούδια μας κ να μας ζήσουν αυτα που έχουν ηδη έρθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία. Με το καλό να γεννήσουμε τα μπεμπέ μας και να είμαστε όλες ευτυχισμένες!!!

Περάσαμε πολύ ωραία την παραμονή και ανήμερα Πρωτοχρονιάς, στο σπιτι μας οικογενειακά.

Θα ξεκινήσω σιγά-σιγά τις τελευταίες μου αγορές και μετά πλυντήρια, σίδερο και τακτοποίηση στην ντουλάπα του. Μετά θα φτιάξω και το βαλιτσάκι μου... Την επόμενη εβδομάδα θα κάνω και το ντόπλερ οπότε θα ξέρω περίπου που θα βρίσκομαι...

Twiggy έτσι είναι από το ντόπλερ καταλαβαίνεις τι σε περιμένει και πότε...

Κική, υπομονή, έχεις και 2 νινάκια, εγώ εδώ με ένα και είμαι μέσα στην πίεση...

Φλωριάννα περαστικά σας!!!

Μαράκι σε σκεφτόμαστε πολύ και εύχομαι το 2012 να έχεις ένα μπεμπέ στην κοιλίτσα σου!!!

Το φόρουμ δεν μου αρέσει καθόλου έτσι...

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Στο μεταξύ κορίτσια, πήρα τηλέφωνο σ αυτό το κέντρο που σας έλεγα εδώ στη γειτονιά, αλλά δεν έχουν ραντεβου κι αυτοί πριν τις 7 Ιουλίου! 😫 πφφφ Θα λυσσάξω μέχρι την αυχενική να ξέρετε... 🤪🤣🤣 Η μόνη μου επιλογή είναι τα επείγοντα, αλλά δε θέλω και να πάω εκεί χωρίς να υπάρχει κάποιο "θέμα", ξερω γω... Τέλος πάντων, τουλάχιστον με απασχολεί αρκετά η δουλειά και ξεχνιέμαι, παρήγγειλα κι ένα παζλ να περάσουν οι μέρες ευχάριστα 😅
    • αύριο εχω στις 20.30 το ραντεβού.. έβαλα απόγευμα γιατί το πρωί με τη ζέστη δεν την παλεύω!
    • Ναι μια φορά με επιασε! Θα μ πει την επόμενη βδομαδα που θα παω για Doppler η γιατρός αν γύρισε   εγω την Πέμπτη  εχω παιδίατρο! 😊  
    • Άσε ασε... Μη νομίζεις και στο Ηνωμένο Βασίλειο έτσι είναι!! Η κολλητή μου μένει εκεί και όταν ήταν έγκυος στις 12 εβδομάδες κι εκεί σε δέχονται στο δημόσιο. Πιο πριν μόνο ιδιωτικά αν μπορείς...  Εδώ πάντως σου λένε να πας στα επείγοντα πριν τις 12εβδ αν έχεις ανησυχητικά συμπτώματα εκτός κι αν συνεννοηθείς με τον οικογενειακό γιατρό και σε παραπέμψει για υπέρηχο πιο νωρίς. Δηλαδή χωρίς λόγο κι αιτία δεν βγάζεις άκρη... Οι περισσότερες γυναίκες πηγαίνουν ιδιωτικά 2-3 φορές και μετά αν δε τους το επιτρέπει το οικονομικό συνεχίσουν με το δημόσιο και περιορισμένα ραντεβού ..😩
    • Α έτσι όπως το έγραψες ότι πηγές εκτάκτως κάπως καταλάβα ότι πηγές χθές. Σόρρυ, δε διάβασα σωστά 😅 σε κάθε περίπτωση, είσαι όλο και πιο κοντά στο ραντεβού σου, όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου ❤️ σου στέλνουμε οοοολη τη θετική ενέργεια ✨ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...