Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012!Νο3!γεννάμε!!!


Recommended Posts

Evatsi , μην αγχωνεσαι κουκλα μου , κι εσενα μια χαρα ειναι οι ζουζουνες .... κομψες - κομψες για να μην ζορισουν την μανουλα !! Νομιζω οτι παιζει ρολο και το οτι ειναι στον ιδιο σακο , ενω σε εμας ειναι σε διαφορετικους οι μπομπιρες...

Εμενα παντως ο γιατρος μου "φρικαρει" κι ολο φωναζει να μην τρωω πολυ και παρουν πολυ βαρος! Αν και προσεχω (λιγο) η αληθεια ειναι, οτι μου αρεσει να το τρωω, μιας και οι εξετασεις μου βγαινουν αριστες !

Ο λογος που ανησυχει ειναι μονο για την μεση μου (η οποια ηδη με ποναει αρκετα) και του οτι θα δυσκολευομαι στον υπνο (πραγμα που ηδη συμβαινει)... οποτε θα κανω υπομονη για 3 μηνες ακομη και ο,τι θελει ας γινει αρκει να βγουν γεροι οι μπομπιρες μου και δεν με νοιαζει τπτ αλλο !!!

Για αυτο λοιπον μην αγχωνεσαι με τπτ, αλλωστε ειναι νωρις ακομη απο εδω και στο εξης θα αρχισουν να παιρνουν περισσοτερο βαρος.

Και βεβαια σημασια εχει να εισαι και εσυ και οι ζουζουνιτσες σου καλα ! :)

φιλακια πολλα σε ολες !!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσια!!! ετοιμασιες και φουλ ψωνια βλεπω ε????

μαντι μου και παλι να σου ζησει η ζουζουνιτσα!!! να την δεις οπως λαχταρας! ποσο θα ηθελα να ειχα και εγω τον δικο μου για πρωτοχρονια....ααααχχχ.....!!!!

φλωριαννα να προσεχεις να μην κουραστεις... πωπω... εγω ενα φαγητο φτιαχνω και βγαινω οφ.... που να εκανα και ρεβεγιον....

καλοριζικα τα πραγματακια σε οσες ψωνισαν... εγω περιμενω το χαλι μες στην αλλη εβδομαδα! :D

καλε πολλες διδυμομανουλες ειστε τελικα...! εχω μια φιλη που η μαμα της με 3 γεννες εκανε 5 κοριτσια!!! μια μονη της και 2 διδυμα...!

σημερα πρωι πρωι ξυπνησα και σιδερωσα τα ρουχα του μπεμπη μου...! :D:D τοσο δα που ειναι τα ρουχαλακια με μια κινηση και ειναι ετοιμα!!! οι καλτσες εχουν πλακα... :lol:

απο το πρωι ο αντρουλης μου τρεχει με το μαγαζι... :( χαλασανε τα υδραυλικα και τρεχει και δεν φτανει... μερες που ειναι δεν πρεπει γινονται αυτα ρε γαμωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας.....

συγνωμη που δεν σχολιαζω.......αλλα αυτο που εγινε με το μαρακι τελευταια στιγμη με το αγγελουδι της με εχει φρικαρει τελειως......γιατι ρε γαμωτο απο ανθρωπινα λαθη να φευγουν αθωες ψυχουλες;;;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bourique αυτό ακριβώς αναρρωτιέμαι κι εγώ σήμερα από το πρωί που το έμαθα. Κατάφερε και επιβίωσε ένα μωράκι βάρους 1 κιλού, αγωνίστηκε τόσο καιρό και χάθηκε από τι? Από απροσεξία, από έλλειψη επαγγελματισμού, από αδιαφορία, από μη τήρηση των κανόνων υγειινής? Δεν το χωράει το μυαλό μου. Ανάλογες περιπτώσεις έχουν ακουστεί και για το Ιπποκράτειο και σίγουρα και για άλλα νοσοκομεία. Στ' αλήθεια δεν μπορούν να κάνουν κάτι για να αποφύγουν τέτοια περιστατικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

''Evatsi , μην αγχωνεσαι κουκλα μου , κι εσενα μια χαρα ειναι οι ζουζουνες .... κομψες - κομψες για να μην ζορισουν την μανουλα !! Νομιζω οτι παιζει ρολο και το οτι ειναι στον ιδιο σακο , ενω σε εμας ειναι σε διαφορετικους οι μπομπιρες...''

gina m se diaforetiko sako einai kai oi dikes m!!!

Oso gia tn maria kai t aggeloudi tns oles pisteuw d to exoume vgalei lepto ap't mualo mas krima xilies fores krima...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειτε οτι ολες την σκεφτομαστε συνεχεια...! και το μικρο αγγελουδι! απο οτι εχω διαβασει για προωρους τοκετους παθαινουν συχνα λοιμωξεις, γιατι ειναι πολυ ευαισθητουλης ο οργανισμος τους! σιγουρα δεν ξεπερνιεται κατι τετοιο, θα εχουν ομως για παντα στην καρδια και στο μυαλο τους το μικρο τους αγγελουδι!

μακαρι ο καινουργιος χρονος να τους φερει ακομα ενα μωρακι και να απαλυνει ο πονος τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!

Ειμαι σιγουρη πως ο νεος χρονος θα φερει νεες χαρες στην Μαρια και τον αντρα της γιατι πραγματικα το αξιζουν! Ειναι πολυ κριμα και αδικο αυτο που συνεβη ... Και πολυ θυμωνω οταν σκεφτομαι οτι ειναι πολυ πιθανο να γινονται αυτα απο ανθρωπινες απροσεξιες ή ελλειψη επαγγελματισμου..Φυσικα εχουε ολες το μικρο αγγελουδι στο μυαλο μας.. και η μαχη που εδωσε ειναι ενα μεγαλο μαθημα θελησης για ζωη...

Να ευχηθω σε ολες να περασετε ομορφα σημερα κοντα στους αντρες σας και σε ανθρωπους δικους σας και το 2012 να ερθει γεματο υγεια, αισιοδοξια, χαρες, καλυτερες συνθηκες για την Ελλαδιτσα μας και τον κοσμο.. και φυσικα με το καλο να φερει τα μωρακια μας που θα μας αλλαξουν τη ζωη προς το καλυτερο!!! :):)

Μπουρικ και Μαντι να χαιρεστε τις μπεμπουλες σας!! Φιλια στις υπολοιπες κοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakia!!kali xronia na exoume me ugeia eirini k polles eutixismenes stigmes me ta mwra mas!!!

Euxomai k egw mesa apo ti kardia mou na eisakoustoun olwn mas oi euxes gia ti maria k ton antra tis k o theoulis a tous dwsei dinami na anteksoun k na proxwrisoun, k tou xronou me to kalo na exoun ena mwraki stin agalia tous!!!!mesa apo ti kardia mou.....!!!!

Tha ta poume ksana ti nea xronia!!!kalotixo na einai to2012gia olous mas!!

Yg: κικι mou egw sou ekana aitisi filias sto facebook...se vrika apo ena sxolii sti jenni...elpizw siga siga na sas vrw oles!!

Madi mou to koritsaki sou einai apo ta pio omorfa mwrakia pou exw dei!!na sas zisei!!!!

Kali xroniaaaaaaa......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια......

ειχαμε μια πολυ καλη βραδια.....κοιμηθηκε απο τις 10 μεχρι τις 2 εφαγς κοιμηθηκε αμεσως και ξυπνησε ξανα στις 7 το πρωι :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: εφαγε τη εκανα μπανακι και κοιμαται εδω και πολυ ωρα.......τι καλο νινακι θεε μου......

κοριτσια μου γλυκα σας ευχομαι μια υπεροχη χρονια γεματε ευχαριστες συγκινησεις απο τα μωρακια σας....μα πανω απο ολα να εχουμε την υγεια μας......

μαρακι μου γλυκο ευχομαι ο καινουργιος χρονος να σας χαρισει ενα αδελφακι για το αγγελουδι σας.......

φιλια κουκλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να ευχηθω σε ολες καλη χρονια να εχουμε και ειδα τα νεα της Μαριας,εχω παγωσει,πως εγινε???Μαρακι ο Αγγελος σας θα σας κοιταει απο ψηλα και οταν ερθει το καινουργιο μωρακι θα το προσεχει απο εκει πανω για να πανε ολα καλα!!Δεν μπορω να καταλαβω τι πηγε στραβα,αλλα κουραγιο, ο χρονος να απαλυνει τον πονο σας και οταν νιωσετε ετοιμοι να αποκτησετε ενα γερο μωρακι που θα παρει ολη την αγαπη σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

η καινουργια χρονια που ερχεται να μας δωσει μονο υγεια, αγαπη και ευτυχισμένες στιγμες!!! μωρακια γεματα υγεια και καλοτυχα για οσες τα περιμενουμε και ενα σπορακι στην κοιλιτσα τους για οσες κοπελες προσπαθουν!!! ευχομαι να μην ξαναχαθουν αλλες αθωες ψυχουλες για κανεναν λογο!

ας ευχομαστε να καλυτερεψουν και τα πραγματα στην χωρα μας, και να ξαναστηθει με νεες καλυτερες υποδομες!

να περασετε ολες παρα πολυ ομορφα σημερα το βραδυ...! να εχουμε μια πολυ πολυ καλη χρονια!!! :D:D[smilie=love4.gif][smilie=love4.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

φιλια πολλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλιτσες!!!

Ευχομαι η νεα χρονια να μας γεμισει μονο με ευτυχισμενες στιγμες και πανω απ'ολα υγεια και αισιοδοξια σε ολο τον κοσμο!!!Εννοειτε και ενα γερο "σπορακι" στην κοιλιτσα της Μαριας μας που θα τη γεμισει με ευτυχια και θα απαλυνει τον πονο!Οτι καλυτερο λοιπον σε ολες μας,με το καλο να υποδεχθουμε τα μωρακια μας!!!

Ευχομαι να περασετε ολες πολυ ωραια στο ρεβεγιον!Εγω εφτιαξα τη βασιλοπιτα χθες,ωραια φαινεται απο εμφανιση και μυρωδια,τωρα απο γευση αυριο....Κικη μου και εγω τη συνταγη του Ακη εκανα φετος!

Φιλακια πολλα σε ολες!!! [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια χρόνια πολλά και απο εμένα υγεία και ευτυχία σε όλους.

Ειμαι ακόμα σοκαρισμένη απο αυτό που συνεβει στην Μαρία και δεν ξερω ακόμα ακόμα αν τα λογια παρηγοριάς εχουν νοημα. Ειναι τόσο τραγικό που δεν ξερω τι να πω.

Ολες οι κοπέλες καλά να περάσετε με τις οικογενειες σας και τους δικούς σας ανθρώπους και χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν αυριο. Εμενα γιορτάζει ο αντρουλης μου.

Κική μου χρόνια πολλά νομιζω και τον αντρα σου Βασίλη δεν τον λενε? Να τον χαιρεσαι.

Θα τα πουμε με την νεα χρόνια σας σκεφτομαι όλες φιλια φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου........

Να φύγει γρήγορα αυτός ο χρόνος και να έρθει ο νέος πιο αισιόδοξος για όλες μας!!!!

Με το καλό να 'ρθουν τα μωράκια μας!!!!!

Εύχομαι η νέα χρόνια να φέρει μόνο χαρές και χαμόγελα!!!!

Να 'ναι γεμάτος υγεία και οικογενειακή ευτυχία!!!!!

Εύχομαι στο Μαράκι μέσα απ' την καρδιά μου, αυτήν την χρονιά ο Αγ. Ραφαήλ να της φέρει γρήγορα ένα μωράκι!!!!!! (Μαράκι είσαι μέσα στις σκέψεις μας)

Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες!!!!

ΝΑΝ γιορτάζει και ο αντρούλης μου και εγώ (Βασιλική)!!!! Να τον χαίρεσαι και εσύ!!!!

Φιλάκια πολλά και γλυκά κουκλίτσες μου και θα τα πούμε με τον καινούργιο χρόνο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εύχομαι στην καθεμία ξεχωριστά μία υπέροχη χρονιά γεμάτη χαμόγελα, ευτυχισμένες στιγμές και πάνω απ' όλα υγεία στις οικογένειές μας και στα μωράκια μας!!!

Μαρία είσαι μέσα στο μυαλό μας και στις καρδιές μας και είμαι σίγουρη ότι ο νέος χρόνος θα σας φέρει ένα αδελφάκι για το αγγελούδι σου!!!

Να περάσετε τέλεια όλες απόψε :):):)

Καλή χρονιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!! ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Υ Γ Ε Ι Α!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai kalh xronia se oles sas!!!euxomai o kainourgios xronos na ferei mono ygeia kai xara se esas kai tis oikogeneies sas!!!!me to kalo na er8oun ta mwrakia mas kai na einai gemata ygeia!!!!oi manoules pou hdh kratane ta mwrakia tous euxomai na pernoun "mono" xares apo auta!!!

maraki mou euxomai to 2012 na sou ferei ena sporaki na apalunei ton pono sas kai o rafahl na to frontizei apo pshla!!!

xronia polla se kikitsa kai stous eortazontes!!!filakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Χρόνια πολλά, Καλή χρονιά, με υγεία και ευτυχία το 2012!!!!!

Ότι επιθυμεί η καρδούλα σας να γίνει πραγματικότητα!!!!

Φιλάκια πολλά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια κοριτσια,με υγεια και ευτυχια,σε οσες το 2011 πηγε καλα ευχομαι το 2012 να παει ακομα καλυτερα,σε οσες εφερε πικρες ευχομαι απλα να ξεχαστουν με το νεο ετος και απο δω και περα μονο χαρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή χρονια,

Ευχομαι το καινουριο ετος να μας φερει πολλα υγειη και γερα μωρακια που θα μας τρελανουν με την αγαπη τους και τις σκανταλιες τους !! Υγεια για τις οικογενειες μας και απεραντη ευτυχια. Για τις μανουλες που ηδη γεννησαν να χαιρεστε τα μωρακια σας.

Κικι μου χρονια πολλα να χερεσαι το ονοματακι σου και τον αντρουλι σου με το καλο τα μπουχεσακια σου να σας γεμισουν με απεραντη ευτυχια, οσες εχετε εορταζοντες να τους χαιροσαστε !!

Μαρακι μου ευχομαι το νεο ετος να σας χαρισει ενα υγιεστατο μωρακι και πολυ δυναμη ψυχης. Σε σκεφτομαστε συνεχεια !!

Πολλα γιορτινα φιλακια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια σε ολους μας......με υγεια και αγαπη......

χρονια πολλα και καλα σε οσες γιορταζανε....

μαρακι ευχομαι αυτη η χρονια να σου φερει ενα μωρακι γερο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ να εχουμε... ευχομαι το 2012 να φερει μονο χαρες, δυναμη και αισιοδοξια!! Και φυσικα με το καλο τα μωρακια μας , να ειναι γερα και να μας ξετρελανουν!!! Μπουρικ και Μαντι να χαιρεστε τις κουκλες σας!! Μαρακι ευχομαι το νεο ετος να φερει ενα μωρακι για σας , να το παρετε αγκαλια και ολα τα ασχημα να ειναι παρελθον!!

Κικη μου Χρονια Πολλα σε σενα και στον αντρα σου.. Ναν κι εσυ να χαιρεσαι τον δικο σου ... να ειστε οπως επιθυμειτε!!

Επιστροφη στην πραγματικοτητα σημερα... Λεω να βαλω μια ταξη σε αυτο το σπιτι! Ελπιζω να περασατε ολες καλα..πολλα φιλια τα λεμε αργοτερα..

υ.γ. εσεις το μαμμυ το βλεπετε κανονικα? γιατι εμενα εχει βγει σε μια κουλη μορφη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...