Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου μου φαινεται οτι θα παρεξηγηθουμε στο τελος...και δεν το θελω καθολου :oops::oops:ειμαστε ομορφο παρεακι !!!!!!!!!!!!αλλα να σας ανοιξω λιγο ακομη την καρδια μου...

εγω πηγα απλα να πω οτι την αρτζι δεν την ειχα συμπαθησει στην αρχη αρχη.. :oops::oops: γιατι μου την ειχε πει ...και οντως ειχα ξεχασει και το σισσακυ... :evil: που τωρα είναι απο τα πλεον αγαπημενα μου φιλαρακια :x:x:x:x:x

ειναι ατομα βρε κοριτσια... που στην αρχη σου βγαζουν ισως κατι διαφορετικο απάυτο που ειναι στην πραγματικοτητα...πχ .η σισσυ ειναι ενα γλυκυτατο πλασμα,εντιμο και πολυ ξηγημενο... :x:x:D:D:D και ομως στην αρχη μου ρχοταν να την μαστιγωσω :lol::lol::lol::lol:

αρτζι μου ουτε με εσενα εχω κατι...ασχετα αν σπανια με σχολιαζεις :evil::evil::evil::cry::cry: φαινεσαι μαι χαρα ατομο...ασχετα αν δεν σε εχω γνωρισει απο κοντα...

θουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε πειραζει ρε φιλεναδακι μου που με λεω ρυζακι και μπασματι :oops::oops::oops: αφου θυμαμαι οτι και εσυ με ελεγες ετσι.. ;):roll::roll: θα σε φαω μιας και εισαι μια απο τις αδυναμιες μου....

μαρη αναστασι!!!!!!!!!!!!!! σε πειραξα τοσο γιατι ξερεις και εσενα οτι σε παω με χιλια..και εσυ με λες καρ(ι)ολακι-ψυχακι :evil::evil::evil::cry: τωρα σοβαρα ...το καρ(ι)ολακι με πειραζει :oops::oops::oops: το πα στη γωγω χθες! και μου πε σορυ... ;);) οκ φιλεναδα?πειραξε με αλλιως όχι ομως ετσι....πες με χαζη παπιομανα..γκρινιαρα..ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΑ ...που μαι η ατιμη.... :D:D

και εμενα μπορει πολλες να με θεωρειτε καπως οταν γραφω...ασχετα οταν με γνωρισετε απο κοντα με συμπαθειτε :lol::lol::lol::lol: αλλα ειναι ανεφικτο η χημεια μας να ταιριαζει με ολους...καποιους συμπαθουμε πιο πολυ ..λογικο είναι ...

ουφ τα πα και ηρεμησαααααααααααααα

μητσακι μου ξεχασα.... εισαι και εσυ μια απο τις κοριτσαρες που παω με χιλιααααα....αντε να σας δω απο κοντα αθηναικοκοριτσα...μαλλιασε η γλωσσα μου λεμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολίνα μου φαίνεται οτι αρχισαν να σε καταβαλουν οι ορμονες της εγκυμοσύνης ,το πνεύμα που εξέλαβα ήταν χαλαρό με μια δόση χιουμορ...

Φραν δεν νομιζω οτι θα γίνει κωλόπαιδο ο γιος σου!!!

ηρθε το στεφανι μου ,παω να φερω ενα απο τα παιχνίδια ,ταχα μου οτι της το έφερε απο την Αθήνα!!!μου λέει οτι ολα ειναι στολισμένα,θέλω και εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρελο μου χιωτικο κοριτσακι...μιλησα μεσα απο την καρδια μου..χωρις κακιες..απλα ειπα καποια πραγματακια που με πειραζουν ..αλλα παντα καλοπροαιρετα...δεν ειμαι κακια..αντε βρε που ειναι να το κοινο μου που με ξερει απο κοντα..!!!!!αφρο παναγιωτα σισσυ γωγω μητσακι..φανερωθειτε καλε!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: πειτε τα χειροτερα για μενααααααααααα :lol::lol:

και τωρα σοβαρα...μην παρεξηγιεστε...μια παρεουλα ειμαστε..απλα ηταν η μερα των εξομολογησεων.. :roll::roll: αλλα οταν πας τον αλλον ..εγω τουλαχιστον εκτιμω αν μου μιλησει μεσα απο την καρδια του..

μακια σε ολεςςςςςςςςςςς απο την παπιομανα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γουστάρω κουβέντες στρογγυλές! :P

Γιώτα, σιγά τα στολισμένα, μη ζηλεύεις, στα ΒΠ κάνουν οικονομία πάντως ακόμα! :lol:

Καρολινάκι, είσαι μεγάλο παραπονιάρικο, :P αλλά σοβαρά είσαι πολύ καλό παιδάκι και φαίνεται!!! :x

Από κοντά μάλιστα, φαίνεσαι αλλιώς... Δεν ξέρω πως να το πω... Πιο... σοβαρή; Δεν ξέρω!

Κι από κοντά κι από μακριά πάντως, σ' αγαπάμε τρελά!!! :D

Σιγά να μη παρεξηγηθούμε βρε :lol: για την εξομολόγηση! Εγώ πάντως, το εννοώ... ΟΛΕΣ σας γουστάρω, σύσσωμο το παρεάκι μας, είναι και γ@μω! \M/ \M/ \M/

ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!! Τι θα γίνει αλήθεια; :evil: Θα κανονίσουμε;;;;;;;;;;

Γουστάρετε Παρασκευή απόγευμα σπίτι μου, όσες μπορείτε; Τρέμω που το ξεστομίζω, γιατί είμαι σίγουρη ότι θα χαλάσει στην πορεία, αλλά........ να το τολμήσω; Το τολμάω!!!!!!!!!!! :-ss:D

Η μικρή είναι φουλ στη μύξα βέβαια, αλλά αν δεν εξελιχθεί και όσες δεν φοβάστε μη κολλήσετε.... ;)

Θα σας κεράσω καφεδάκι, για τα γενέθλιά μου, που είναι το Σάββατο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινάκι, είσαι μεγάλο παραπονιάρικο, :P αλλά σοβαρά είσαι πολύ καλό παιδάκι και φαίνεται!!! :x

Από κοντά μάλιστα, φαίνεσαι αλλιώς... Δεν ξέρω πως να το πω... Πιο... σοβαρή; Δεν ξέρω!

Κι από κοντά κι από μακριά πάντως, σ' αγαπάμε τρελά!!! :D

ΚΑΙ εγω σ'αγαπωωωωωωωωωωωωω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x

στο τελος με τετοια λογια αγαπης θα μας παρεξηγησουν ..θα μας βγαλουν το τραινο των οργιων!!!!!!!!! :lol::lol::lol::D:D:D

αχ αυτην την παρασκευη θα θελα πολυ να σε δωωωωωωω..ημαλλον να σας δω...αλλα τωρα παω να γινω πιο καλα..μπορω εγω να αυτοπροσκληθω αλλη μερα κοριτσαρα μου?????? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στολίζουμε-νε δέντρο :D

δλδ τα κορίτσια στολίζουνε και εγώ κάθομαι στον καναπέ και χειροκροτώ :ymapplause:

είναι το μισό μας δέντρο στολισμένο ως εκεί που φτάνουν οι μικρές δλδ :mrgreen:

Γίνεται ένας χαμός :D

Περιμένουμε το μπαμπά μας να ανεβεί από την αγιογραφία και μετά θα ξαναστολίσουμε :o)

Γράψαμε και από ένα γράμμα στον Αη Βασίλη

Η Ι θέλει την Μπλερ (Μπάρμπι και αυτή

Η Φ θέλει ένα δώρο που να είναι γαλάζιο ή μπλέ ή πορτοκαλί :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια....αχ θελω και εγω να φταξω τετοια σκουλαρικια....

εμενα παλι τα σκουλαρικια ειναι η αδυναμια μου...

αλλα η Μ-Ι δεν με αφηνει να φοραω...θελει να μου χαιδευει το αυτι ...ετσι χαλαρωνει!

Μητσακι χμμμ δε ειναι κακη ιδεα το καφεδακι...αρκιε ολοι να ειναι καλα!

αλλα αν τελικα γινει εγω θελω οδηγιες πως θα ερθω!

ειμαι ικανη να χαθω!

οι υπολοιπες?

καλ επου ειστε ολες?

τελικα πηγα για καφε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσιααααα

καταρχας σας ευχαριστω ολες για τις υπεροχες ευχες σας!!!!!!!!!!!!!! ειστε τελειεεεεεεεεεεεεεες!

σημερα ειμαι καλυτερα, πονακια γιοκ.. ας ειναι, προτιμω να ερθουν μια κ καλη παρα να εχω αυτα τα ενοχλητικα πονακια ολη μερα κ να ειμαι σε αναμονη.. δε βιαζομαι.. αν παρω κ τις 42 εβδ θα πιασω πρωτοχρονια :lol::lol::lol::lol::lol:

ο μικρος ειναι στη μαμα μου ο τολης εχει παει να δει αγωνα κ εγω μονη στο σπιτι.. θα τελειωσω κατι δουλειες που εχω αργοτερα

χτες το βραδυ κοιμηθηκα μονο μια ωρα :shock: δε με επιανε ο υπνος με τιποτα ομως!!

ρε καρολ μην κανεις βλακειες, θα χαλασεις το προσωπακι σου

σισσιωωωωω το πτυχιο θα το παρεις.. ελπιζω πριν περασει η χαριλινα σου σε καμια σχολη :lol:

αχ παναγιωτα διαβασα τον παπαρα τον πακη :lol::lol: καλε δε μου αρεσε καθολου!! πολυ βλακεια μου φανηκε :roll:

αργυρουλα μη βαζεις τετοιες φωτο κ μπαινουν ιδεες στο ομορφο κεφαλακι της ψηλης :lol::lol:

χρυσαααααα εγω ξερω οτι καμια σας δε με χωνευε αλλα τωρα ολες με αγαπατε :lol::lol::lol::lol::lol:

αντε μαρακι ελατε μια βολτα!!!!

α βικυ κ εμενα ο αναστασης απο ψαρια μονο σολωμο τρωει :lol::lol::lol::lol::lol: απο τη γωγω το εμαθα κ απο τοτε αρχισε να τρωει ψαρι :D

συμπεθερονι μουυυυυυυ αγαπη μου ρε προσπαθουσα να σε τηλ σημερα κ ολο επεφτε η γραμμη... αυτη η κωλοκοσμοτε με το σημα καμπανα :lol: ολο προβληματα εχω με το σημα στο σπιτι :?

επισης θα σου βαλει βιδες στο δοντι?? στο δοντι?????????????????????

αφρο τι παραμυθακια εχεις βαλει στη λιστα?

μιτσακι δε θα ερθτε με το τζετ??? :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol:

αχ τι καλααααααααααααα ελπιζω αυτη τη φορα να τα πουμε καλυτερα, οχι οπως τοτε στην αθηνα που ημασταν η μια εδω κ η αλλη εκει :?

επισης με βρισκει απολυτα συμφωνη η αποψησου για τα λεφτα, ρουχα εκδρομες κλπ!

τονια να χαιρεσαι την κοριτσαρα σου!!!! γερη δυνατη κ παντα ευτυχισμενη!!!

λενακι καπου πηρε το ματι μου οτι βγαλατε δοντι??? η μου φανηκε?

θουλαρα μου κοριτσαρα μου μην ανησυχεις οοοοοοοταν γεννησω θα σε ενημερωσω! θα εισαι απο τις πρωτες!!!! ποτε ειπαμε γυρνας?

καλα μωρη τι ειπες στο παιδι???????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βικυ πολυ ωραια τα σκουλαρικακια!! αχ απο οταν γεννησα τον ανασταση δεν πολυφοραω γιατι ολο μου τα πειραζει κ μαρεσουν τοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ!! ουτε τα κρικακια που ειχα δε μαφηνει

κ εχω τρελο φετιχ με τα σκουλαρικια 8-)

γιωτα ουτε εγω μπορω τη γκρινια κ τη μιζερια αλλα αν δε σου φτανουν πως να παρεις αυτο που θες? :roll:

αααααα καποια ρωτησε για τη βενι, τραβανε πολυ ζορι με το φιλιππο, δε θελει να φαει τιποτα κ γινεται χαμος στο σπιτι κ αυτηειναι χαλια.. εχει σκατοβηχα δεν της περναει κ την εχει τσακισει

πω πω νομιζω οτι αυτη τη φορα δεν ξεχασα καμια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ επιτελους καποια που με ρωταει για παραμυθια !!! :D:D:D:D

πολλα θες τιτλους ? :D παρε

Ο μεγάλος χνουδωτός (Βιβλίο που Προάγει τη Συναισθηματική Νοημοσύνη)

Το σκιουράκι που δεν ήθελε να φάει ....καταλαβατε τον λογο ;)

Ιστορίες για μάγους, δράκους και ιππότες .....εχω ενα κολλημα με αυτα και θελω να τα μεταδοσω

Το Γκρούφαλο ....δεν το ξερω ειναι πολυ γνωστο στο εξωτερικο και εχει θεατρο μεσα για παρασταση

Ο Αϊ-Βασίλης στη φυλακή με τους 83 αρουραίους ....τριβιζας

Πωλείται μικρός αδελφός....το ειπαι η μαρια και μου αρεσε

Η αρπαγή της κότας....δειτετο εχει μεγαλη διαφορα απο τα αλλα βιβλια

Μια βροχερή μέρα...το εχω δει απο κοντα και ειναι τελειο!!εχει φοβερα χρωματα και μια ιστορια ηρωισμου

Το δέντρο των ευχών ....για παιδια που δεν μοιραζοντε

Θα σ' αγαπώ ό,τι κι αν γίνει...για την αγαπη της μαμας

Η απίστευτη ιστορία του Αϊ-Βασίλη ...επικερο και λεει τα παντα

28 ιστορίες για καληνύχτα ....πολες ιστοριες απο διασιμους παραμυθαδες

Καπετάν Μπαμπέσης....πολυ ομορφη ιστορια

Ιστορίες με λαγουδάκια...πολλες ιστοριες με ..λαγουδακια

Σαν τον μπαμπά μου, φυσικά.....για τον θαυμασμο στον μπαμπα

Ο μυστικός κόσμος των δράκων ...το κολλημα μου με ολλα αυτα ;)

Η ιστορία των Χριστουγέννων....αυτο δεν ξερω αν θελω να του πω απο τωρα για τον χριστουλη :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινάκι, εννοείται μωρό μου, πολύ ευχαρίστως να αυτοπροσκληθείς όποτε γουστάρεις! :D

Το καταλαβαίνω μωρέ, ταλαιπωρήθηκες πάρα πολύ, κι αν δε θέλεις να το ρισκάρεις, δίκιο έχεις! ;)

Βίκυ μου, εννοείται ότι θα σου δώσω στοιχεία και οδηγίες, don't worry, θα σε κατατοπίσω λεπτομερώς!!! ;)

Μακάρι να μας βγει μόνο! :ympray:

Λοιπές Αθηναίες; :D

Λενάρα μου!!! [smilie=blob6.gif] Ναι ρε συ, εκείνη τη μέρα δεν μπορέσαμε να τα πούμε καθόλου σχεδόν, το ένα ζουζούνι από 'δω, το άλλο από 'κει! :roll:

Αυτή τη φορά όμως........... :D:D:D

Μαράκι, καλό στόλισμα!!! Τι ωραία!!! :ymdaydream:

Εμείς ακόμα!

Αφροδίτη! Σούπερ η λίστα, thanx a lot! Και τα βιβλία, καλή ώρα, επένδυση τα θεωρώ... ;)

Παρασκευή απόγευμα; Με αγνοείς; :evil::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο πολυ ωραια λιστα καλε!

να σε ρωτησω αυτο του τριβιζα ειναι μεγαλο? ξερεις τι εικονογραφηση εχει?

τρελαινομαι πεθαινω για τριβιζα! τον θεωρω κορυφη!!!!!!

το αγαπημενο μας παραμυθι ειναι ο αναστασης κ η ουρα της στασης :lol::lol::lol::lol:

κ αυτο για το μεγαλο χνουδωτο? πως ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Πωλείται μικρός αδελφός είναι πολύ καλό!! :D

Η Ι το διαβάζει συνέχεια.

Επίσης πήραμε και τη Βίβλο

Ο Φωτεινούλης είναι επίσης βιβλίο θρησκευτικού νοήματος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν σε αγνοω ....μαλλον δε μπορω ....ο Κ αυριο εχει βαρδια και θα ερθει παρασκευη μεσημερι προς απογευμα

θα ειναι κουρασμενος πολυ και δεν θελω να του πω να κανει τοσο δρομο ....σημερα ηταν τοσο κουρασμενος που ουτε σουπερ μαρκετ δεν πηγαμε :( περνουσαν κατι εξετασεις αυτες τις μερες και τρεχανε να καθαρισουν το καραβι και να ειναι ολα τελεια για τον ναβαρχο ....

και ναι με πεταξε αλλα ειχα κανει κοπι !!! :D

δεν τα εχω δει απο μεσα ...ο μεγαλος χνουδοτος εχει υπεροχη εικονογραφιση εχω διαβασει και μιλαει για 2 αδερφακια που ψαρευουν στον παγο και ερχετε κακοκαιρια και καποιος τα παρακολουθει (για να τα προστατευσει)

ο αι βασιλης ειναι ιστορια 62 σελιδες ,ποιανει αστηνομικος τον αι βασιλη και τον βαζει φυλακη :lol: πως θα παει τα δωρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι πες λιγο την ιστορια ,οκ θελει να τον πουλησουν αλλα τι γινετε ?

μαρακι η παναγιωτα που εχει παρει την σταση μου λεει οτι ειναι για λιγο πιο μεγαλα .

εγω εχω το ποιος εκανε πιπι μεσα στον Μισισιπη (οκ δεν τον τρελανε ),την μαγισα φουφιχτρα (δεν του το εχω διαβασει ακομα) τα λυκακια (δε μπεστ) και το ουτε γατα ουτε ζημια (τρελο γελιο )

σημερα η φιλη μου του εφερε τον θαλασσογιατρο (πολυ αστειο αλλα οχι ακομα για αυτον )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μικρός αδερφός κλασικά πειράζει τα παιχνίδια και είναι ενοχλητικός και μια μέρα η Λυδία τον βγάζει έξω από το σπίτι με μια ταμπέλα "πωλείται". Περνάει ένα γειτονόπουλο και τον παίρνει στο σπίτι του και η Λυδία κοιτάζει από το παράθυρο που πάιζουν μαζί, που το γειτονόπουλο κάνει μπάνιο στον μικρό, που τελικά περνάνε καλά γενικώς και μετανοιώνει που τον έδωσε και τον ξαναζητά πίσω και βρίσκουν τρόπο να περνάνε καλά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι λίγες σελίδες το βιβλίο. Απλό και κατανοητό ;)

Της αδερφής μου είναι. Έχει πάρα πάρα πολλά, τα χρειάζεται και στο σχολείο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κ γω τρελενομαι για βιβλια :D:D:D:D:D:D

κ ναι αυτο που λεει η μαρια θα το παρω..οχι το παπαρα το πακι 8-)8-)8-)8-) ε μααα

τι κανετε?εγω παω να φτιαξω καφε...

διπλασια θα φυγω απο δω..μα ολο τρωωωωω 8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια :lol::lol::lol::lol::lol: ευχομαι αν του το παρω να μην τον παει διπλα στην Ποπη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αν και ο Μ προσεχει πολυ τον μικρο δεν τον αφηνει πουθενα μονο του θα πρεπει η να ειναι αυτος μαζι του η εγω η ο μπαμπας ;)

χθες που πηγαμε βολτα ειχαμε κατεβει κατω με το ανσανσερ και κατι ξεχασα στο σπιτι κλειδωνω την εξωπορτα και βαζω τον Μ στο ανσανσερ μαζι μου να παμε πανω στο σπιτι να κανω κατι ελαχιστο απο την πορτα και θα αφηνα τον μικρο κατω με το καροτσι αφου ειχα κλειδωσει ...κλαμα ο Μ οτι αφησαμε το μωρο μονο του δεν ηρεμουσε καθολου!!!!ενα πανω κατω στο ανσανσερ καναμε και σπαραξε "που ειναι το νινι ""μη μαμα το νινι μονο του"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...