Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

ωχ :( πώς να μην νιώθεις άσχημα....ήθελα να ήξερα πού τα βρίσκουν και τα λένε? :o:o:o:?

και για να ευθυμίσουμε λίγο:

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Κόρη:

- Μπαμπά, εχθές ένας νεαρός από το σχολείο, μου είπε κάτι που δεν το καταλαβαίνω...

Μου είπε ότι έχω καταπληκτικό σασί, δυο πανέμορφα αμορτισέρ και δυο φοβερούς προφυλακτήρες. Τί εννοούσε;

Μπαμπάς:

- Να πεις στον νεαρό, ότι έτσι κι ανοίξει το καπό για να μετρήσει πόσο είναι το λάδι στη μηχανή, θα του "τσακίσω" την εξάτμιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και άλλο ένα:

ΑΝΕΚΔΟΤΟ

Ο μπαμπάς προσπαθεί να πείσει το γιο του να φάει το αυγό που του έχει ετοιμάσει:...

- "Φάε παιδί μου το αυγό να γίνεις μεγάλος σαν τον μπαμπά!"

- "Δεν θέλω", λέει ο μικρός.

- "Φάτο αγόρι μου να γίνεις γέρος και δυνατός!"

- "Δεν θέλω σου λέω", επιμένει ο μικρός.

- "Φάτο καλέ μου να μεγαλώσει το πουλάκι σου!"

Και η μαμά από μέσα:

- "Γιώργο φάε εσύ το αυγό θα φτιάξω μπιφτέκια για το παιδί!"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικη :(:(:(:(:(

τα εβαλα για υπνο και καααααααααααααθομαι :D

ολα τα μωρα ειναι χαρητομενα ,γλυκουλικα και ωραια ...καποια και ομορφα .

ωραια ειναι η λεξη που χαρακτηριζει την υποκειμενικη ομορφια

ομορφα ειναι η αντικειμενικη .

το εμαθα οταν ημουν τριτη λυκειου στον κλαδο εφαρμοσμενων τεχνων και ηταν αποκαλυψη :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρο ηθελα να σου πω για το (οχι τα,ενα ειναι αυτο που εχεις) ηλεκτρονικο τσιγαρο .

Δεν σημφερει τις καπνοβιομηχανιες να κυκλοφορει ,ειναι πολλα τα λεφτα Αρη .

δεν πιστευω οτι κανει τοσο κακο οσο το κανονικο τσιγαρο πιστευω οτι δεν συμφερει οσους τα κονομανε απο το τσιγαρο η κυκλοφορια του (καπνοβιομηχανιες και κρατος που δεν μαζευει φορο απο αυτο)

οσο για τον ΕΟΦ που το "εκοψε" εγωπιστευω οτι χρηματιστικε απο τις καπνοβιομηχανιες .

ειναι παρα πολλα τα λεφτα ....

το ηλεκτρονικο τσιγαρο ειχε κερδισει και κερδιζει μεγαλο εδαφος συνεχεια βλεπω γυρο μου .

δεν μπορει κανενας να με πεισει οτι ειναι καλυτερο να καπνιζω χιλια δυο μεσα στο τσιγαρο εκτος απο νικοτινη (πχ βενζολιο) απο το ηλεκτρονικο που εχει μονο νικοτινη .

εγω με το μικρο μου μυαλο λεω οτι δεν συμφερει το ηλ.τσιγαρο γιαυτο το πολεμανε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι να χαιρεσαι τη κορακλα σου!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: Παντα ευτυχισμενη να ειναι η Αννυ μας κι οπως πολυ σωστα ειπε η Παναγιωτα(νομιζω) να κανει παντα και μονο αυτο που αγαπαει!!!! :D

Αργυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: καλοοο!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ευτυχως που εχουμε κι εσενα με τα ανεκδοτα σου και γελαμε γιατι σημερα ημαι πολυ χαλια.....

Ρε παιδια ειμαι πολυ προβληματισμενη με τον Αλεξ...δε ξερω τι να κανω πια με αυτο το παιδι...ειναι πολυ επικινδυνος!!! Μα ακουστε τι εκανε παλι σημερα..

Γυριζουμε απο το σχολειο,η μπεμπα στο καροτσι μαζι μου στη κουζινα που μαγειρευα κι επλενα στο νεροχυτη κι ο Αλεξ επαιζε με ενα πλαστικο μπαστουνακι(κονταρι παιδικης σπουπας)..ε σε δευτερολεπτα χωνει το μπαστουνι στη φωτια και επιτοπου το καθιζει στο μαγουλο της μπεμπας με αποτελεσμα να το καψει το μωρο!!!!!! :o:o:o:o:o Ε φυσικα μετα το πρωτο σοκ βαζω τις φωνες(οπως ποτε αλλωτε νομιζω) και πιανω το μπαστουνι και του λεω ελα να δεις πως καιει αυτο και πως πονεσε το μωρο και του το ακουμπαω στο χερι...να σας πω ομως κατι;;;; μετανιωσα που εκεινη τη στιγμη δε τον εδειρα!!!!! επρεπε να γυρισω το μπαστουνι και να του κανω το κωλο μαυρο!!!! Μα δε γινεται να κινδυνευει η σωματικη ακεραιοτητα του μωρου μονιμως!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Παναγιωτα οντως εντελως ηλιθιο αυτο που ανεβασε η τυπισσα με τα ασχημα μωρα!!!! :twisted:

Κι εγω φυσικα συμφωνω οτι υπαρχουν ασχημα μωρα οπως κι ασχημα παιδακια,αλλα οπως λεει και η Βικυ η καθαροτητα της ψυχουλας τους τα κανει ολα αξιολατρευτα! ;)

Χρυσα κατι θα τον ενοχλει μωρε για να αλλαξει ετσι αποτομα συμπεριφορα... :? δεν ειμαι υπερ του ντεπον,αλλα αν του εδινες μια φορα να δεις αν ηρεμησει για να καταλαβεις αν οντως ποναει καπου ή απλως θελει αγκαλια... :roll:

Αφρο κι εγω της ιδιας αποψης ειμαι για τη στρατα..η ορθη χρηση της δε κανει κακο! ;)

Αυτα..ειμαι τοσο στεναχωρημενη με τα του Αλεξ που δε μπορω να σκεφτω τιποτα αλλο...πραγματικα εχω μετανιωσει την ωρα και τη στιγμη που εκανα 2ο παιδι... :(:(:(:(

Α Βικυ λογικο να ενιωσες χαλια μετα απο αυτο που σου ειπε η σουσουραδα σου...αλλα οκ καποια στιγμη επρεπε να καταλαβει οτι αυτο που κανει δεν επιτρεπεται κι οτι εφτασες στα ορια σου κι εσυ σα φυσιολογικος ανθρωπος...Το ξερει πολυ καλα οτι την αγαπας,το εισπραττει στο μεγιστο 3,5 χρονια τωρα! ;)

Αφρο με βρισκει συμφωνη η σκεψη σου με το ηλ.τσιγαρο! ποιος ξερει;;;...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια ...ισως "καλυτερα" που δεν τον εκανες μαυρο με το μπαστουνι αλλα του εκανες οτι εκανε (τι λεω θεε μου!! :lol::lol::lol: ) τουλαχιστον καταλαβε τι ενιωσε η μπεμπα :?:roll:

ειδες που σου εγραψα οτι και εγω ταυρος με σκορπιο ειμαι ? :lol::lol::lol::lol:

πιστευω οτι την αγαπαει την μπεμπα αλλα εχει πολυ εντονο το στοιχειο της ανακαλυψης αυτο το παιδι ...θελει να δει τι θα γινει αν .... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώωωωωω έλιωσα με το αβγό.... =))=))=))=))=))=))=)):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Είδες που σε συμφωνούμε και σε κάτι ρε;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Επίσης, συμφωνώ μαζί σου στο ότι η ομορφιά είναι υποκειμενική.... :-bd:-bd Αν και υπάρχει και το αντικειμενικά όμορφο.... :roll::roll::roll: Όπως είναι τα παιδιά μου.... =))=))=))=))=))=))=))=))=)):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλά αυτό που λέει η Παναγιωτα είναι Α-ΠΑ-ΡΑ-ΔΕ-ΚΤΟ..... :evil::evil::evil: Τι ηλίθια η τύπισσα;;;;;;; :evil::evil::evil:

Παναγιώτα δεν το είχα δει ρε ότι με είχες καλέσει... :oops::oops::oops::oops: Τα παίρνω πίσω όσα είπα.... :x:x:x:x:lol::lol::lol::lol: Πέμπτη δεν μπορώ... :(:(:(:( Σχολάω αργά..... :(:(:(:(:( Τελικά εγώ ποτέ δε θα σας δω με την σκατοδουλειά.... :twisted::twisted: Μόνο Παρασκευή σχολάω νωρίς.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Βικάκι τι γλυκό κοριτσάκι είναι η Μ-Ι..... :x:x:x:x:x:x Αλλά είναι ζιζάνιο.... :x:x:x:x:x:lol::lol::lol::lol: Μη στενοχωριέσαι....Ο μπέμπης καλά;;;; :roll::roll::roll:

Αφροοοοοοοο μωρή την ήξερες τη Γεωργιάδου;;;;;;; :roll::roll: Εγώ είχα διαβάσει διάφορα όταν έψαχνα γυναικολόγο στο Έλενα.... :roll::roll::roll: Όλες την είχαν για ΘΕΑΑΑΑ.... :?:?:?:? Αλλά όντως έλεγαν ότι παίρνει πολλά λεφτά.... :?:?:?:? Αν και ποιος δεν παίρνει... :roll::roll::roll: Όμως το ευχαριστήθηκα κι εγώ..... :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil: Ο δικός μου ποτέ δε μου ζήτησε λεφτά, μου είπε ότι δε θέλει τίποτα, ακόμα και στα απογευματινά ιατρεία που πήγαινα και κανονικά έπρεπε να πληρώνω, δεν πλήρωνα.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Όταν γέννησα, του έδωσε ο Γ. 600 ευρώ κι αυτός του έλεγε, "δε τα θέλω..Κρατα τα να πάρεις κάτι στα παιδάκια σου...Πάσχα είναι..." :x:x:x:x Αλλά ο Γ. επέμεινε και έτσι τα πήρε....Δε θα αισθανόμουν καλά αν δεν τον πλήρωνα... :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι Αφρο το ειδα και ξεχασα να το σχολιασω!!!! :lol::lol::lol::lol: Απαπαπα τον ερμο το Κωστααααααα!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΝΑι καλε την αγαπαει...σε λιγο θα παρει κι ενα χασαπομαχαιρο και θα γυρισει το "της αγαπης μαχαιρια Νο2"!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑι καλε την αγαπαει...σε λιγο θα παρει κι ενα χασαπομαχαιρο και θα γυρισει το "της αγαπης μαχαιρια Νο2"!!!!! :lol::lol::lol:

χαχχαχχα/...... λες?

μα τι κανει αυτο το παιδι?

αλλα θα μεγαλωσει και η μικρη και θα του κανει τα ιδια....τωρα ξερει οτι την εχει του χεριου του...μη σου πω και του ποδιου του!

ηρεμησα λιγο , καναμε και πολλες αγκαλιες...μου ζητησε να στειλουμε μηνυμα στον αγιο βασιλη και να τπυ πουμε ουι ειμαστε αγαπημενες!

συμφωνω με Αφρο για το ηλεκτρονικο τσιγαρο...αλλα απο τηναλλη σκεφτομαι...εεεε καποια κακα εχει και αυτο...αλλα και τι δεν ειναι βλαβερο...ο Π. κανει ηλεκτρονικο τσιγαρο...

ολο το χανει...αραγε να υπαρχει κορδινακι να του το κρεμασω στο λαιμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοριτσάρες! :YMHUG:

Θα τολμήσω να πω ότι είμαστε καλύτερα..... :-ss:-ss:-ss

Η Β από χθες το απόγευμα δεν έκανε ξανά διάρροια... Ας ελπίσω ότι το πέρασε σχετικά ξώφαλτσα... :ympray::ympray::ympray:

Έχω πολλάαααα να διαβάσω! :-B

Αλλά προς το παρόν, να πω το βασικότερο...

Τσαχπινοκόριτσο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Αναστασούλι, να την χαίρεστε την κοριτσάρα σας!!! :x:x:x:x:x

Να 'ναι πάντα καλά, και να 'χει πάντα υγεία και χαρά στη ζωούλα της!!

Κατερινούλα, έστω και καθυστερημένα :oops: χρόνια πολλά και καλά και σε 'σένα! :D

Να ζήσεις, να τα εκατοστήσεις, να σε χαίρονται ο άντρας σου και η κορούλα σας! :x

Ρε Αργυρούλα, με όλο το θάρρος, το σκέφτομαι καιρό τώρα, κάθε φορά που γράφεις ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ σε εξουθενώνει η διαδρομή με τα παιδιά! :(

Επειδή μου φαίνεσαι πολύ ήρεμη, αλλά και αρκετά αυστηρή με τα παιδιά, με την έννοια ότι εκεί που θέλεις, βάζεις τα όριά σου και πολύ καλά κάνεις. ;) Γενικώς μου ταιριάζει αρκετά ο τρόπος σου...

Γι' αυτόν ακριβώς το λόγο, απορώ... :shock:

Πως το ανέχεσαι;;;

Θέλω να πω, εφ'όσον σε εξουθενώνει, και όπως έχεις πει ενίοτε κάνετε και 1,5 ώρα :shock: τη διαδρομή των 10 λεπτών (κι εγώ θα εξουθενωνόμουν) :? γιατί δεν τους εξηγείς (και ειδικά στη Ρέα, που κυρίως δημιουργεί το "πρόβλημα") ότι είναι ώρα για να γυρίσετε σπίτι, ότι δεν μπορείς να περπατάς κάνοντας 1000 στάσεις, ότι τέλος πάντων ΠΡΕΠΕΙ να συνεργαστούν!!! :|

Το λέω, γιατί πραγματικά στεναχωριέμαι που σε διαβάζω εξοντωμένη :( κι εφόσον αυτό είναι καθημερινότητα για σας, νομίζω ότι πρέπει να το αλλάξεις.

Έπειτα η διαδρομή (10 λεπτά) είναι όντως μικρή, θέλω να πω μπορούν να την αντέξουν τα παιδιά και η Ρ είναι αρκετά μεγάλη για να καταλάβει ότι αυτό που κάνει σε/σας κουράζει! ;)

Πάω, σιγά να μη κοιμόταν!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!

αναστασιιι να χαιρεσαι την αννυ!!!!! παντα γερη ευτυχισμενη κ μεσα στο χαμογελο!!

πωπω τονια φρικαρα με αυτο που περιεγραψες ρεσυ...

παναγιωτα οντως ειναι απαραδεκτο αυτο που περιγραφεις

συμπεθερα ηρθε η ειδοποιηση για το δεμα.. να δω ποτε θα παω να το παρω

για το ηλεκτρονικο τσιγαρο συμφωνω με την αφρο

σας φιλωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο το ηλεκτρονικό τσιγάρο πέραν της νικοτόνης που έχει, περιέχει και πολλά άλλα χημικά που βλάπτουν σοβαρά την υγεία, δεν ξέρω τι συμφέροντα έχει ο ΕΟΦ, εδώ πάντως στο ρεπορτάζ έδειξε αυτόν που το ανακάλυψε και μία γιατρό η οποία - σιγά μην τα είχε πάρει από τι καπν.μηχανίες - που υποστήριζε ότι επουδενί είναι καλύτερο από το απλό τσιγάρο, με λίγα λόγια είναι καλύτερο να καπνίζεις το απλό παρά το ηλεκτρονικό!!! :!::!:

Μιτσάκι μου, ξέρεις πόοοοοοοσες φορές τις έχω μιλήσει? ε είναι ικανή να καθήσει κάτω και να μην το κουνήσει, ακόμη και αν εξαφανιστώ από το οπτικό της πεδίο :?

είναι ξεροκέφαλη σαν τον μπαμπά της :lol::lol::lol:

ίσως και να κουράζεται, όμως, τι να πω......η επιστροφή είναι ανηφόρα..... :!:

Τόνια :o:o:o:o:o βρε το καημένο το αυλωνιτάκη :(:(:( κρίμα ρε η ψυχούλα....τι έκανε ο Άλεξ που τον εκαψες? πώς αντέδρασε?

εγώ μάλλον θα του έδινα μία :oops::oops::oops:

Αναστ. πώς περάσατε σήμερα? βέβαια δεν τέλειωσε η μέρα ακόμη, αλλά....μέχρι τώρα :roll::roll:

Γωγώ και τα δικά μου αντικειμενικά όμορφα είναι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο λες να περπατήσει ο Πανούλης? :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφού ρε Μιτσάκη της λέω "μην πατάς στα νερά, θα βραχούν τα ποδαράκια σου" αν τυχόν συναντήσουμε λιμνούλα....ε τι κάνει αυτή? πάει και πατάει στην λιμνούλα!!! X(X(X(X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μου περασαμε πολυ ωραια!!!Σχετικα ηρεμα χωρις πολλους τσακωμους!Φαγαμε,τα ειπαμε(ποτε δεν λεμε αρκετα!)...

Μου εθαψε το δεντρο κ ελεγε πως δεν εχω πολλα στολιδια,δεν εχω αρκετα λαμπακια,δεν πρεπει να βαζω ετσι(διαγωνια τα λαμπακια) κλπκλπκλπ!!!Λες και πρεπει να κανω οτι θελει η Νατασα,καταλαβες? :lol::lol::lol::P:P:P:P Της ειπα πως το δεντρο μου ειναι τελειο και...τελος!!! :lol::lol::lol:

Κατα τ'αλλα η Αννυ κοιμαται κ σε λιγο θελω να την ξυπνησω...

Θα παω γυμναστηριο!

Ρε συ αληθεια,τι θα κανεις με αυτη την 1,5ωρη διαδρομη?Δεν ξεφυσας συνεχεια? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε οχι και ννα περπατησει !!! με λυγισμενα ποδια τσουλαει ,απλα συνδιασε αν τα κανω ετσι παω εκει ;) ο Μ μονο οπισθεν εκανε !!!

να σας ρωτησω βρε κοριτσακια μου :mrgreen: να βαλω ντοματουλα στο φαι του πανουλη ?κρεμμυδακι? κατι να του αλλαξω λιγο γευση ολλο τα ιδια τρωει ...και δεν θελει και σελινο ...και παλι ξεχασα να ξεπαγωσω μοσχαρακι :oops::? μα τι μανα ειμαι !!! 8-):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τι μάνα είσαι εσύ ρε? :lol::lol::lol::lol::lol: βάλε του, εγώ έβαζα....βάλε του και βασιλικό και μαϊντανό, και δυόσμο δίνουν όλα ωραία γεύση....κάθε φορά και διαφορετικό :roll:

Αναστ. βάλε μας φωτό να σου πούμε εμείς αν το δέντρο σου είναι αντικειμενικά όμορφο!!!! :mrgreen::lol::lol::lol::lol:

κοίτα δεν θα κάνω τίποτα, απλά θα περπατάμε αργά....δεν με νοιάζει το αργά, αρκεί να κινούμαστε :lol::lol::lol: ....σήμερα πήγα και τους πήρα με το αμάξι 8-) , άνετα και ωραία 8-):D

αν θέλει να πάρει ένα φύλλο από κάτω, της λέω πάμε πιο πέρα κοντά στο σπίτι μας έχει πολλά και ωραία φύλλα :lol::lol::lol::lol: και συνεχίζει.....έτσι βρίσκω τέτοια χαζά, την ξεγελώ και συνεχίζουμε :roll::roll::roll:

αλλά και ο Λ. τα "παίρνει" μια φορά της είπε "περπάτα, πεινάω" :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυ εγω οταν θελω να κανει κατι τετοιο ο Μ ,πχ να φυγουμε απο τον παιδοτοπο του λεω τι θα κανουμε μετα κατι δελεαστικο για αυτον .μπορεις να της λες "παμε σπιτι να κανουμε παζλ (που τησ αρεσουν) αλλα αν κουραζετε δεν μπορει να περπατησει γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλά Αννυ!!! ;;);;)@};-@};-:ymparty::ymparty::ymparty: Να την χαιρεσαι την ομορφιά σου Αναστασία πάντα έτσι να ειναι δυναμική και τσαχπίνα!

Κατερινάκι μου χρονια πολλά και απο μένα κοριτσάκι μου σε ξέχασα!

Σας διάβασα.. πολλά είπατε..

Για τα πανεπιστήμια, τους φοιτητές και τους καθηγητές έχω πολύ ακραίες απόψεις οπότε θα το αφησω στην μπάντα. Συμφωνώ πάντως με την Παναγιώτα, το όλο σύστημα ειναι τέτοιο που απο όπου και να το πιάσεις γίνεται σκόνη και θρύψαλα. Σε 200 χρόνια ίσως να έχει στρώσει το πράγμα..

Για το site της Όλιβ τώρα, εγώ δεν το παρακολουθώ καθόλου, όλα αυτά τα κείμενα με γέννες, χαζές ερωτήσεις στο facebook και μητεροπαραλληρήματα τα θεωρώ τραγικά, πολύ πίσω και προσωπικά σε μενα δεν προσφέρουν τίποτα. (-| Φυσικά αυτο ισχύει γενικά για όλα τα μαμαδοsite που στηρίζονται στις υπερβολές και εκμεταλεύονται την χαρά των "ψωρομαμάδων". Βλέπω καμια φορά κάτι πετυχημένο αλλά σε γενικές γραμμές χανονται τα ουσιώδη μέσα στην τόση βλακεία... :-$:-$

Για τα μωράκια τώρα, συμφωνώ ότι υπάρχουν άντικειμενικά άσχημα μωρά που όμως όταν κοιτάς στα γλυκά τους αθώα ματάκια βλέπεις όλο το μεγαλείο και την ομορφιά του κόσμου.. :x:x

Αχ βρε συ Τονάκι τι τραβάς με αυτο το παιδί, μου θυμίζει τον εαυτό μου λίγο χαχα την καημένη την μάνα μου! Καηκε πολύ το παιδι?

Αργυρώ τι τέλεια που ειναι η Ρέα, και ο Κώστας "καροτσάκι" με πάει όποτε βγαίνουμε βόλτα..

Γιώτα τέλεια η Κωνσταντίνα Αστεράκι όνομα και πράγμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθαμε...

απο το νοσοκομειο..δεν γινοταν τοσο κλαμα..

Οξεια μεση ωτιτιδα στο ενα αυτι..εκκριτικη μεση ωτιτιδα στο αλλο αυτι..

το ηξερα εγω οτι κατι εχει το μωρο μου...αυτο δεν ηταν κλαμα θελω τη μαμα μου...ειναι κλαμα ποναω!!!!

ο λογος που δεν μπορεσα οι παιδιατροι να το εντοπισουν ειναι γιατι ειχε μαζετει κυψελιδα και μονο ο ΩΡΛ αφου καθαρησε το αυτο-εβγαλε πολυ πραγμα- το ειδε...

αντιβιωση θα παρουμε απο το στομα και μετα πρεπει ναμας ξαναδει ΩΡΛ...

η γεννικη ουρων ξανα αρνιτικη, καναμε και γεννικη αιματος επι τοπου και θα τον εκαναν και υπερυχο εντερου και στο τσακ γλυτωσαμε ακτινογραφιεσ..

αλλα ρε παιδια..με το που του καθαρισε το αυτακι ηρεμησε το καημενο..ξερετε τι απελπισμενα που εκλεγε...

Τον δε αδελφο μου μονο που δεν τον ασφαξα ετσι οπωςοδηγουσε,,,,

εγω καθομουν πισω γιατι πραγματη εκλεγε και αυτος..περασε 2 φορες με κοκκινο και ετρεχε σαν τρελος..επειδη λεει κλαιει το μωρο...ανευθυνος τελειως...

Στο θεμα ηλεκτρονικο τσιγαρο συμφωνω με την Αφρο...οσο για τα ασχημα μωρακια..ελεος..

καιο Γιαννακης αντικειμενικα ειναι ασχημουλικο..αλλα ειναι τοσο τελειος-για μενα παντα-που τον βρισκω τρομερα χαρητομενο..και δε με νοιαζει αν καποια ανεγκεφαλη τον θεωρει ασχημο...ας δει τα μουτρα της στον καθρευτη και τα λεμε μετα

Ερη μου τα φιλια μου..δε σε ξεχασα..αληθεια λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...