Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

ναι μικρη ημουν πολυ προβληματικη :lol::lol::lol::lol::lol: τωρα μεγαλωσα και εστρωσα .

αν τι να πω και εγω που ο μικρος ειναι ταυρακι και ο μεγαλος εχει σεληνη στον ταυρο ....οκ τι σας λεω δεν ξερετε αλλα εδω μεσα θα γινει του υαλοπωλειου .

σημερα εχω ρεπο ,δεν ειμαι καλα και μου εχω δωσει ρεπο :D

εχω ακουσει το τριγωνα καλαντα 20 φορες μεχρι τωρα ειναι στο ριπιτ :lol::lol::lol::lol:

Λενα ναι αυτο ειναι και εγινε γιατι πινω πολους καφεδες .....

http://www.menshealth.gr/question/διατροφή/καφεΐνη-και-διάθεση

Η καφεΐνη βρίσκεται στον καφέ, στο μαύρο και το πράσινο τσάι, στη σοκολάτα, στα αναψυκτικά (τύπου κόλα), καθώς και σε πολλά energy drinks. Η σχετικώς μικρή κατανάλωσή της έχει συσχετιστεί με τη βελτίωση της διάθεσης και της παραγωγικότητας. Η υπερβολική λήψη, όμως, μπορεί να δημιουργήσει νευρικότητα, άγχος, αδυναμία συγκέντρωσης και κακή διάθεση. Επίσης, επειδή δραστηριοποιεί, αλλά και μιμείται, τις ορμόνες του στρες μπορεί να δημιουργήσει ή να χειροτερέψει τη δυσανεξία στη γλυκόζη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμεις στο σπιτι ειμαστε 2 Λιονταρια, 1 τοξοτης και ενας διδυμος...

ο Χ και ο Ο στο κινεζικο ειναι Ταυροι, ο Χ ειναι ωροσκοπος Λιονταρι, εγω Τοξοτης, ο Ο δεν θυμαται...

εμας θα πεσει φωτια να μας καψει!!!!! [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα και Χρύσα καθόλου δε συμφωνω μαζί σας.

Ξέρετε πόσοι κομπλεξικοί υπάρχουν στα πανεπιστήμια που την έχουν δει "ελέω Θεού";; Που μπορεί να κόβουν για να αποκτήσουν όνομα, ή γιατι δεν τους άρεσε η φάτσα σου ή γιατί απλώς πρέπει να κόψουν γιατί έτσι γουστάρουν; Μην τρελαθούμε τελείως!

Δεν είναι απαραίτητο να περνάνε όλοι με δέκα, γι' αυτό υπάρχουν και οι άλλοι βαθμοί. Ένας καθηγητης είναι υποχρεωμένος να αξιολογεί ένα γραπτό αξιοκρατικά. Πάνω σε αυτά που του έγραψε ο φοιτητης και όχι σε αυτά που δεν έγραψε.

Όσο για τη σχέση πτυχίου επαγγελματος θα με κάνετε να γελάσω! Ξέρετε πόσα ζωα δίποδα έχω δει με πτυχίο και μάλιστα με βαθμους, όχι αστεία, και πόσους επαγγελματίες χωρίς πτυχία άξιους και ταλαντούχους σε αυτό που κάνουν. Άλοο η κατάρτιση και άλλο η επιστημη.

Η σχολή είναι σύστημα, μεθοδολογία, κατεύθυνση. Σου δείχνει τον δρόμο, το αν θα γίνει κάποιος καλός επιστήμονας, εξαρτάται αποκλειστικά απ' τον ίδιο.

Αντε γιατί για κάτι κομπλεξικούς, παράτησα την σχολή και τώρα τρέχω και δεν φτάνω στα τριάντα μου! :roll:

Φραγκίσκα δε λέω για σένα, μην παρεξηγηθώ. Περιμένω βέβαια να μου πεις το λόγο που έκοβες και αν έκοβες επι τουτου για να σε περιλάβω! :lol::lol::lol::lol::mrgreen:

Εμείς στο σπίτι είμαστε δύο λιοντάρια και ένας τοξότης προς το παρόν.. στόχος είναι να γίνουμε δύο - δύο! :mrgreen::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης δε μου αρεσει η στοιχομυθια..

"με εκοψε"..και "περασα..

διλαδη οταν περναει..περναει με την αξια του..αλλα οταν κοβετε...φταιει ο καθηγητης...

Δεν αντιλεγω οτι υπαρχουν καθηγητες εγω ο Καισαρ..

ειχα μια γνωστη την οποια ενα συγκεκριμενος καθηγητης καθε μα καθε χρονο την εκοβε σε συγκεκριμενο μαθημα..

εφτασε στο πτυχυο και ακομα χρωστουσε εκεινο το μαθημα του Α εξαμηνου..

ΑΛΛΑ φταιει ο μαθητης σε αυτη την περιπτωση γιατι εαν εχεις γραψει Αριστα...που να χτιπιετε δεν μπορει να σε κοψει..

εαν πας για το 6 με βαση το 5..ε τι να πω..εισαι αξιος της μοιρας του

Για μενα ποτε δεν συμβιβαζει η παιδια με ενα πτυχιο..το εχω ξαναπει αλλωστε..

Θα σου δοσω για παραδειγα ενα απο τα μεγαλυτερα γραφεια τουρισμου που φερνει ρωσους στην Ελλαδα...η Κατερινα τους ξερει σταντρας..ε ο ιδιοκτητης δεν εχει καν τελειωσει το λυκειο..

και ομως μεσα σε μερικα χρονια εχει αναδηπλωθει τοσο πολυ που απο ενα μικρο γραφειακι που οργανωνε τουρ γουνας στην Καστορια να εχει γινει ενα απο τα μεγαλυτερα brands στη Ρωσια για ταξιδια στην Ελλαδα...

Επισης ξερω και παααρα πολλους κομπλεξηκους που επειδη εχουνε να πτυχιο νομιζουν οτι καποιοι ειναι..

ΑΛΛΑ..εαν αυτοι φτυσαν αιμα να το παρουν το κ...οπτυχιο..ε τι να πω..χαλαλι τους..

Αυτους που πραγματηκα λοιπαμαι ειναι η νεα γεννια..τα παιδι απου τωρα παιρνουν πτυχια..αυτα που τωρα τελειωνουν το Λυκειο..το μελλων γι'αυτους προβλεπετε αρκουντος ζοφερο...

Γι'αυτο και με εκνευριζουν τα "μοσχοπλημενα" κουτσουκακια του ΑΚΤΟ...ελεος..καντε και κανενα μπανιο..το νερο και το σαπουνι ειναι τζαμπα..δεν ειναι Ουγκαντα εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θελω α πω τιποτα σε σχεση με τους βαθμους ,με καλυψε η σισσιω .

οι βαθμοι πανω απο την βαση υπαρχουν για να δεινονται και και ειναι υποτιμητικοι .

υπαρχουν πολλοι καθηγητες που κοβουν γραπτα που κανουν για 6 κ 7 γιατι δεν ειναι για 8 κ 9 .

οσες εχουμε καεικατι ξερουμε .Ειχα καθηγητες που εκοβαν 500 στους 506 το εξαμηνο !!!και οσοι περνουσαν (οι 6 καθε εξαμηνο) εγραφαν 8-9 ....ε δεν μπορει ολοι οι 500 να εγραφαν κατω απο 5 !!!απλα περνουσαν τα τελεια γραπτα .δεν ειναι τυχεο που οτι οτι μαθημα χρωσταω ειναι απο κατι τετοιους ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα φιλεναδίτσες μου γλυκές... :x:x:x:x Τι μου κάνετε;;; :D:D:D

Εγώ καλά....Σχετικά καλά δηλαδή...Με βήχα και μίξα είμαι..Πήγα χθες στο γιατρό, μου είπε ότι έχω ίωση... :?:?:?

Διάλογος γιατρού-Γωγούς:

-Θα πάρεις (δε θυμάμαι τι σιρόπι μου είπε αντισταμινικό)...

-Κάνει;;;Θηλάζω;;;;

-Πόσους μήνες;;;

-Σχεδόν οχτώ

-Φαντάζομαι δίνετε και ξένο

-Όχι, μόνο δικό μου

- :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Αποκλειστικό θηλασμό 8 μήνες;;;;; :shock::shock::shock:

-Ναι του λέω....

(Σκεφτόμουν Νατάσα, Θούλη, Αναστασία, Βίκυ που θηλάζουν χρόνια... :lol::lol::lol::lol::lol: )

Το ψάχνει λίγο μου λέει "ασε μην πάρεις κανένα σιρόπι"...Θα περάσει..Και αν δεν περάσει μπορεί να χρειαστείς αντιβίωση.... :?:?:?:?:? Μου έδωσε ένα σπρέι για εισπνοές και μου είπε να πάρω και μουκοσολβάν....Δεν πήρα τίποτα... 8-)8-)8-)8-)8-)8-) Βήχω σαν γαϊδούρι, αλλά είμαι καλύτερα... :D:D:D

Επίσης, έκανα αιματολογικές, οι οποίες θα βγουν τη Δευτέρα... :roll::roll: Και έφτιαξα επιτέλους και το δόντι.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Χαμογελάω άνετα πλέον....Δεν είμαι φαφούτα..Ήταν τόσο απλό...Και περίμενα μήνες με το μαλάκα που είχα πάει και μου έλεγε ότι μόνο εμφύτευμα παίρνει και θέλει 1600 ευρώ..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Την Ιω την είδε χθες η παιδίατρος του σταθμού...Έχει βήχα, πολλές μίξες, φλέγματα, έχει βουλώσει η μύτη της και έχει και υγρο στο αυτί.... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:? Έδωσε αέριους και προσπάν.... :?:?:? ΄Πήρα το γιατρό μας, μου είπε αέριους να της δώσω, προσπάν ό,τι θέλω...Είναι κατά των φαρμάκων, αλλά της έδωσα γιατί ήταν πολύ χάλια.... :roll::roll: Έχει αρχίσει και ρευστοποιείται ο βήχας..Είναι παραγωγικός....Ελπίζω να περάσει σύντομα....

Λέναααααα άντε μωρή γέννα..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Τι κάθεσαι ακόμα;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Το δέμα σου ήρθε;;;;;;;;

Κοριτσάκια δε σας έχω διαβάσει.... :oops::oops::oops: Θα προσπαθήσω.... :roll::roll::roll:

Φιλιά σε όελς!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω πώς το κάνεις αυτό... Ενώ διαχωρίζεις την καταρτιση από το πτυχίο και παραδέχεσαι πως δεν είναι απαραίτητα αυτά τα δύο να συμβαδίζουν, μετά το αναιρείς λέγοντας οτι δεν πειράζει να είσαι άχρηστος στη δουλεια σου απο τη στιγμή που κοπάνησες τον κώλο σου κάτω για να πάρεις πτυχίο.

Σα να φάσκεις και να αντιφάσκεις μου φαίνεται... :roll:

Και το "πέρασα" "με εκοψε" ισχύει, όπως ισχύει και το "με πέρασε" "κόπηκα" Δηλαδή συγγνώμη σε μία σχολή 50 μαθημάτων μπορείς να πάρεις σε όλα άριστα;; Δε νομίζω! Υπάρχουν μαθήματα που θα τα περάσεις με 5 ή 6 γιατι τόσο διάβασες. Δεν καταλαβαίνω γιατί ο καθηγητής πρέπει να είναι κομπλεξικός και να μη σου το βάλει, όπως δεν καταλαβαίνω γιατί δε σου βαζει το 10 αν για τόσο έγραψες.

ολα αυτά για μένα είναι κομπλεξιλίκια και συμπλέγματα ανωτερώτητας.

Η συνεχής ενασχόληση με το αντικείμενο, η έρευνα και η μελέτη σε κάνει επιστήμονα, όχι το πτυχίο.

Τώρα βέβαια δε θα ήθελα να ανοίξω συζήτηση περί εξειδίκευσης, γιατί είναι μεγάλο θέμα και δεν προλαβαίνω, έχω να στείλω 2.000.000,00 € στον κρατικό αερολιμένα Θεσσαλονίκης.

Ακούτε Θεσσαλονικιές;;; Όλη η Ελλάδα για σας δουλεύει! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισιω μαλλων δεν εκφραζομαι σωστα...

απλα με τοσες Χριστουγεννιατηκες καρτες κουρκουτιασα..

θα σας τα αναλυσω αλλη μερα..με πιο καθαρο μυαλο και με περισσοτερες ωρες υπνου :lol::lol:

Ρε συ με τοσα λευτα που στελνεις...καια υτοςο Αεερολιμενα ειναι χειροτερος και απο επαρχιας πολης σετην Γεωργια...

Στειλε κανενα φραγκο στον ΟΑΣΘ να φταξουν κανενα δρομολογιο νορμαλ..

Γωγω ειδες ρε...μια χαρα..

ρε συ μη τρελαινεσε με τις μηξες και τον βηχα της Ιω....να βαζεις προληπτηκα φυσιολογικο οσο..εστω λίγο καθε προι-βραδυ, εμεις ετσι κανουμε...εχει δενε χει..

καθετε δεν εχω παραπονο..ταχα μου κανει πως βαζει και μονος του.

Ρε παιδια..παιζει να πειραζει τον μικρο το τσαι το φρουτενιο που πινω;;; ειναι χωρις καφεινι..

απλα σκεφτομαι τι εφαγα-ηπια...και ηπια μονο αυτο σαν νεο...

που να επινα και κανε ristretto...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α..ρε Σισσυ...τι εγινε στο Ελληνιδες μαμαδες και τα πηρε η Ολιβ;;;...

δεν ειναι απο τα ατομα που τα παιρνουν ευκολα και μου εκανε εντυπωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!

Σας παρακολουθώ, αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω!

ΤΗΝ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Ποιος μας έχει μουτζώσει, μου λέτε;;;;;;;;;;

Πάνω που πάω εγώ σιγάααα-σιγά να συνέλθω...

Μου κάνει η Β διάρροια!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::?:?:?:?:?:?

Μία χθες το απόγευμα και 3 απ' το πρωί, σήμερα!!!!!!!!

ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ρε γμτ, δεν αντέχω, εδώ κι ένα μήνα ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΝΑΣΑ οικογενειακώς!!!!

Τα νεύρα μου!!!!!!!!!! :evil::evil::evil:

(τα 'πα και ξεθύμανα!!!!!) :lol:

Κατά τ' άλλα... (ποιά άλλα;;;;):shock: καλά!!!!!! :lol::lol::lol:

Συμπεθερούλα μου λατρεμένη, σ' ευχαριστούμε πάαααααααααρα πολύ για την πρόσκληση!!!!!!!! (αγκαλίτσα-φατσούλα γιατί δεν μου ανοίγουν!!) :lol:

Προσωπικά θέλω πάαααααααρα πολύ, αλλά........

Δεν τολμώ να ξεστομίσω κουβέντα, δεν ξέρω ΤΙ ΑΛΛΟ μπορεί να μου ξημερώσει ως την Τρίτη!!!!!!!!!!!! Έχω παραδωθεί στη μοίρα μου!!!!!!!!!! :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ και εγώ με την Σισσιώ :!:

επίσης εγώ ήθελα ο Λ. να γεννηθεί στον αστερισμό του διδύμου, να ένα τέλειο παιδάκι δλδ. :roll::roll::lol::lol::lol::lol: , αλλά ήρθε νωρίτερα....μετά προσπάθησα για το μπουμπούκι να γεννηθεί δίδυμος, αλλά και εκεί ατυχήσαμε!!! :roll::roll::roll:

έτσι έχουμε στο σπίτι μας: 1 δίδυμο (που είναι και ο μόνος φυσιολογικός!!! :roll::lol::lol:8-) )

έναν Τοξότη, έναν Ταύρο και έναν Παρθένο!!! δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνουν όλα αυτά :roll:

στην πατρική μου οικ. έχουμε

2 δίδυμους

2 υδροχόους

2 καρκίνους και

2 κριούς!!! :roll::roll:

πάω να μαγειρέψω μπιφτέκια :|

Μιτσάκη περαστικά σας, όντως πολύ ασθένεια έπεσε :? ....δεν κάνετε κανέναν αγιασμό? :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημαίνει οτι ο τοξότης στο σπίτι σας είναι και γ@μώ τα παιδιά! :lol::lol::lol::lol:

Επίσης είναι το απέναντι ζώδιο του διδύμου και ταιριάζουν πάρα πολύ και αλληλοεπηρεάζονται.

Χρύσα τα γνωστά προβλήματα που έχει μία σελίδα στην οποία συμμετεχουν γυναίκες. :roll::lol:

Εντάξει σας τα έστειλα τα λεφτά. Τον ΟΣΕ δεν το έχω εγω, τον έχει το επάνω υπουργείο.

Του χρόνου που θα συγχονευτούμε, θα λαμβάω σοβαρά υπόψιν τα αιτήματα σας! :lol::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε συ...κριμα παντως...

δενπαρακολουθω τις συζητησεις στην σελιδα του φεισ γιατι γινετε χαμος και δεν μπορω τετοιο μπαχαλο..μονο το σαιτ ειμαι μαμα..αλλα γιατι ρε γμτ...τι να πεις...

αμα δεν σου αρεσει μη συμμετεχεις ρε παιδι μου...

εκτονωνουν τα προβληματα τους..η δεν εχουν προβληματα τι να πεις...

Τοξοτης...πφφφ...

ειναι η μαμα μου και ο αντρας μου..

η δε μαμα ειναι τοσο ισχυρογνομων...αλλα δυστιχως και τοσο σωστη τις περισσοτερες φορες..

μου τι δινει που παντα εχει δικιο τελικα..

ο δε Οδυσσεας μαλλων καποιο λαθος εγινε..αυτος δεν ειναι Τοξοτης..η εγω ειομαι υπερβολικα ισχηρογνωμον Λιονταρι..

ο δε Χριστοφορος θα γινει υπερβολικα καλοκαρδο παιδιακι..κριμα το ζωδιο του Διδυμου..

ο μικρος θα ειναι πιο μαφια..ΑΥΤΟΣ θα ειναι κλασσικο λιονταρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν καταλαβα αφου ηθελες διδυμακι πως εγινε παρθενος !!!αντε το ταυρακι το καταλαβαινο και εγω την επαθα αλλα τον παρθενο?!!! :lol::lol::lol::lol: εχουν αποσταση μεγαλη !!!

εγω στον Μ πηγενα για αιγοκερω αλλα τσου γεννηθηκε στην ωρα του δεν βιαστηκε λιγο

το δευτερο το ηθελα η ταυρο η διδυμο και εχω και τα δυο !!!μια ωρα πριν μπει ο διδυμος ταυρακι καιμε ωροσκοπο διδυμο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοώ Αφρο ότι έκανα προσπάθειες ώστε η σύλληψη να γίνει έτσι ώστε να γεννηθεί Ιούνη, αλλά τελικά δεν έκατσε!!! :roll::roll::roll::roll:

Χρύσα ο Φωφός είναι δίδυμος? και γαμώ τα παιδιά θα γίνει, καλόκαρδος :x:x

έχει ο άντρας μου γενέθλια την άλλη εβδ. και σαν δώρο πέρυσι του αγόρασα μια δωροεπιταγή μασάζ προσώπου και ποδιού, λοιπόν ακόμη δεν την έχει χρησιμοποιήσει!!!! :o:o:o:o:o:evil::evil::evil::(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα μας βλεπει καμιά κοπέλα που δεν έχει την ευκολία σύλληψης και θα μας κάνει βουντού! Σταματείστε με... τις παραγγελίες ζωδίων! Προκλητικές ε προκλητικές! :mrgreen: Πλακίτσα φυσικά! :roll:

Χρύσα ΕΜΕΙΣ οι τοξότες είμαστε τα καλύτερα παιδιά και έχουμε ΠΑΝΤΑ δίκιο, γι' αυτό και οι υπόλοιποι ζηλεύετε φρικτά! :mrgreen::lol::lol::lol:

Έχω ωροσκόπο στον Λέοντα :mrgreen:

Το μπλογκ Χρυσάκι εννοείται οτι θα το συνεχίσει. Στο μπλογκ, επειδή είναι καθαρά προσωπικό της, μπορεί αν θέλει να μην ανεβάζει προκλητικά και υβριστικά σχόλια (με μέτρο πάντα για να μην κατηγορηθεί οτι λογοκρίνει), αλλα στη σελίδα είναι δύσκολο μιας και λειτουργεί με τη συμμετοχή όλων.

Το θέμα είναι οτι δέχεται προσωπικές επιθέσεις και αυτό την στεναχωρεί, γιατί πραγματικά δίνει πολλά σ' αυτό που κάνει. Κάθε φόρα που βρισκόμαστε ή τηλεφωνιόμαστε δεν υπάρχει περίπτωση να μη μου πει τους προβληματσμούς της, τις ιδέες της, να ρωτησει τη γνωμη μου, ακόμα και να μου πει οτι "η ταδε αυτό" ή "της ταδε το παιδί εκείνο" το ζει πραγματικά και θυμάται ΟΛΕΣ τις μαμαδες που επικοινωνουν μαζί της και ενδιαφέρεται πραγματικά. Δεν είναι φέικ.

Σας αφήνω! Πάω στη μαμα μου να φάω μακαρόνια με κιμά! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααααααααααα !!!!! :D:D:D

Μα τι ωραια μερα που εχει!!!

παω να σας διαβασω!!!!!

Σισσακι για την Ολιβια λες μαλλον ε;;;Εγω παντως δινω ρεσπεκτ στην ιστοσελιδα της!!

Πραγματικα ειναι σαν περιοδικο!!!!!

Ρε σεις την ιστορια με τη μαμα δρακο τη διαβασατε;;; :(:( Και την αλλη με το παιδακι που ειχε θεμα στο στομαχι του και ταλαιπωριοταν 2 χρονια;;; :?:?

Α και αργυρω μη μιλας για Διδυμους.τα πηρα πολυ ασχημα με τον αδερφο μου σημερα.

Ουτε στο κρυφο δεν εχω διαθεση να γραψω τα ρεζιλικια του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :lol::lol::lol::lol:

Μια κουβεντα θα ξεστομισω εδω ..και τα υπολοιπα απο κοντα. ;)

σωγαμπρος!!!!! Ελπιζω να καταλαβες!!!!

Για τα πτυχια -πανεπιστημια δεν θελω να πω πολλα.Εγω ημουνα πολυ χαλια φοιτητρια.

Αν ξανασπουδαζα θα τα εκανα ολα διαφορετικα.

Προσπαθω ομως να ειμαι καλη στη δουλεια μου ισι μπορω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω!!!!!! :P

Οταν με βλεπετε ονλαιν δεν ειμαι παντα ρε σεις..απλως δε κανω ποτε αποσυνδεση και δε κλεινω καν τη σελιδα(το λαπτοπ κλεινει μονο του και οταν το ανοιγω με παει κατευθειθαν εκει που ειχα μεινει! ;) ) ετσι οταν ανοιγει ο μακης πχ το λαπτοπ φαινεται σα να ειμαι μεσα...

Αργυ παντως σε αυτο που ειπες με τον Αλεξ μεσα επεσες!!!!!μα ελεος αυτο το παιδι πια!!!!!! :evil: και τον ειχα και μια βδομαδα στο σπιτι γιατι ειχε ιωση... :?

Δε διαβασα πολλα...απο χθες προσπαθησα αλλα που 30 σελιδες;;;;;; :o

Για τα καθισματακια που λεγατε...φυσικα συμφωνω οτι πρεπει ΠΑΝΤΑ να ειναι δεμενα τα παιδια,ΑΛΛΑ...υπαρχουν και περιπτωσεις οπως με τη Θουλη εδω που απλα προσπαθεις να ασφαλησεις οσο το δυνατον καλυτερα και περισσοτερα παιδια...υπαρχουν μεν 3 καθισματακια,αλλα υπαρχουν και 3 ενηλικες και 3 παιδια...δε χωρανε ολοι μεσα στο αυτοκινητο! Και δε γινεται να κλειδαμπαρωθουν ολοι μεσα στο σπιτι για να μη κανει 5' αποσταση με το θοδωρη αγκαλια...

Γωγω πολυ καλη η δασκαλα της Ιως που ενδιαφερεται τοσο!!! Και μη το βλεπεις οτι σε ακυρωσε..καμια σχεση! σου εδωσε μια συμβουλη συμφωνα με αυτα που εχει σπουδασει(που ομως μπορει να μη ταιριαζει με την ιδιοσυγκρασια εσενα και της Ιως) κι εσυ μπορεις να την εφαρμωσεις να δεις αν εχει αποτελεσμα..Να σου πω,η δασκαλα της εχει παιδια;;;;;

Αληθεια μαρη τι σου φερε ο Γιωργος γιατι εχω χασει πολλες σελιδες και μπορει να μη το ειδα που το ειπες;;;; :lol:

Α για το βηχα της Ιως ρε συ εσενα που ειναι και ευκολη,δινε της να πινει παρα πολλα υγρα..αυτο μαζι με τον ορο ειναι το καλυτερο φαρμακο μου ελεγε η παιδιατρος απο Σουηδια! ;)

Αργυ φετος παρτου καμια 10ρια φυσικοθεραπιες για τη μεση μπας και ισιωσει και ηρεμησεις κι εσυ!!!!! :lol::lol::lol:

Συμπεθερακι δε σου παιρνει τη μηχανη του καφε;;;;;; ε παρτου την εσυ και καλα για χρ.δωρο!!!! :lol::lol::lol::lol:

Τα μαθηματα οδηγησης ομως ειναι και γαμω τα δωρακια!!! ;)

Σισσακι εννοειται οτι το πτυχιο δε κανει τον επιστημονα!!!!!! το πτυχιο απλα σου δινει περισσοτερα εφοδια γνωστικα-θεωρητικα,αλλα μονο με τη σωστη πρακτικη και την εμπειρια μπορεις να αποκτησης κατοχη του εκαστοτε επαγγελματος!!!

Αχχχ φευγει το Θουλακι σημερα και πολυ στεναχωριεμαι!!!!! :(:(:( Περασαμε πολυ ωραια!!!!!! :D

Και ο Θοδωρης ρε παιδια ΤΙ ΚΑΛΟ παιδακι!!!!!! :x:x:x αλλα και ο Καιλακος τοοοοσοοοοοο γλυκος!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x απλως αν τον βαλεις μαζι με τον Αλεξ ειναι η τελεια συνταγη για αυτοκτονια!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εχθες βλεπω τη μικρη με μουτζουρωμενο κουτελο απο στυλο!!!! :o:o ποτε βρηκε το στυλο ο Αλεξ και τη ζωγραφισε δε ξερω!!!αφου δε της εβγαλε κανενα ματι παλι καλα...κι αυτο το παρτσακλο καθοταν σα το χανο και δεν εβγαλε κιχ!!!!! :lol::lol::lol:

Σας φιλω ολες παω να φαω!!!!

Παναγιωτα μου ποια μαμα δρακο ρε;;;;δε το εχω ακουσει!!!! :o:o

και τι εγινε με την Ολιβια ρε παιδια;;;;

Οσο για τον αδερφο σου...το σερνει απο τη μυτη η νυφη;;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μου... :x:x:x Καλα το φανταστηκα οτι εχεις τον Αλεη αρρωστο!!

ΚΑι εγω εχω τον Ν. και τα χω δει ολα!!! :roll::roll:

Ειναι μια ιστορια με ενα παιδακι που γεννηθηκε με ενα αυτοανοσο νοσημα και μεχρι τα 3 του "θα φυγει".

http://www.eimaimama.gr/2011/11/mia-mam ... rafei.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα βλεπω εβαλα φωτιες με τους βαθμους μου. Λοιπον κοιταχτε τι γινεται, καποια πραγματα δεν τα βλεπεις αν εισαι φοιτητης παρα μονο αν περασεις στην απεναντι θεση. Δεν αντιλεγω για αυτο που συμβαινει με πολλους (πρωην) συναδελφους..υπαρχει αρκετη σαβουρα μεταξυ των πανεπιστημιακων κ πολλοι που δεν εχουν ιδεα για το αντικειμενο τους κ εχουν να δημοσιευσουν κατι η να πανε σε συνεδριο απο τοτε που πηραν διδακτορικο. Επισης κυριαρχει το μεσον στις κρισεις σε μεγαλο βαθμο κ το καθεστως των 407 ειναι τελειως εκβιαστικο κ φτιαχτηκε για να βυλωνει στοματα κ να βολευει τσιρακια καθηγητων.

Αυτα για τους καθηγητες..παμε τωρα στους φοιτητες. Το 80 με 90% δεν παταει στις παραδοσεις ΠΟΤΕ, ακομα κ οταν εχουν καθηγητες που πασχιζουν να διδαξουν καποια θεματα σοβαρα. Υπαρχει νοοτροπια ελα μωρε να διαβασουμε τα σος, να παρουμε το πενταρακι κ ποιος χεστηκε μετα αν εχει κ αξια οτι μαθαμε. Τα κομματοπαιδια περνανε με λιστα (την οποια συστηματικα αρνηθηκα κ το πληρωσα αλλα δεν το μετανιωνω). Αυτο που βιωσα 5 χρονια ως λεκτορας ηταν αδιαφορια, τεμπελια, αραλικι, δεν βαριεσαι κ στο τελος αμετρητα εμαιλ απο φοιτητες που ξαφνικα λιγο πριν τις εξετασεις θυμηθηκα πως εχουν να κανου ν εγχειρηση, πως εργαζονται, πως πως..Και που ηταν ολοι αυτοι οταν εγω εκανα καλεσμα στο γραφειο να ερθουν οσοι εργαζονται ωστε να περασουν το μαθημα με εργασια?? Ακομα κ οταν εδινα εργασιες το επιπεδο ηταν 0..

Απο οσους εκοβα το αξιζαν με το παραπανω..Τα γραπτα ηταν αθλια, δεν μπορουσαν να γραψιυν σωστα ελληνικα αλλα κυριως ΔΕΝ ειχαν ανοιξει βιβλιο κ δεν ειχαν πατησει ΠΟΤΕ....Να πω παραδειγματα?? Απειρα..Ενα υφος απεριγραπτο κ στυλακι..Να αναβουν τσιγαρο στο αμφιθεατρο κ οταν ειπα να το σβησει κ να βγει εξω να αρχισει να χοροπηδαει στα εδρανα επανω με προκλητικο υφος, επειδη ανηκε στο κομμα κ νομιζε πως δεν τον αγγιζει τιποτα?? Να παραδιδω κ να μιλανε στο κινητο? Να ειναι αναιδεις κ θρασεις σε βαθμο που δεν παει?? Ειρωνιες, και προσβολες?

Οσοι κοπηκαν πιστεψτε με το αξιζαν. Θυμαμαι τωρα φοιτητρια που στην ερωτηση για το ποτε εξαφανιστηκε και πως ο ανθρωπος του Νεαντερταλ η απαντηση ηταν οτι ζει ακομα στην Κυπρο..κ το εννοουσε..Αλλη παλι μου ειπε μια φορα να μην βαλω δυσκολα στις εξετασεις διοτι στο Παν Αιγαιου οι φοιτητες περνανε με 9 στις πανελληνιες αρα δεν εχουν επιπεδο. Και της απανταω, εισαι σοβαρη? Δηλαδη μου λες, κυρια ειμαι ηλιθια και να το λαβετε υποψη στις εξετασεις...(η συγκεκριμενη παντως εγραψε 9, μαλλον την ταρακουνησα)..Τεσπα δεν θα επεκταθω....

Παντως ναι με συμπαθουσαν αρκετοι, πρωτον γιατι εκανα ωραιο μαθημα κ ειχα 5-10 παιδια πουε ρχονταν αποκλειστικα για μενα κ δευτερον διοτι ηξεραν πως οποιος διαβαζε θα επαιρνε βαθμο..Το θεμα ηταν πως δεν διαβαζαν...

Αυτα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι συμφωνω σε οσα λες για την Ολιβια και θεωρω και εγω πως το αγαπαει αυτο που κανει..Αλλα ας μην ξεχναμε πως απο αυτο ζει κιολας, ειναι η "επιχειρηση" της, και δεν το λεω με ΚΑΘΟΛΟΥ αρνητικη εννοια αυτο, οποτε για να επιβιωσει καποιος στην δυσκολη μπλογκοσφαιρα χρειαζεται και να το αγαπας αυτο που κανεις, κ ταλεντο και πολυ δουλεια και να αφιερωνεις πολυ χρονο..Οπως ολοι μας αλλωστε στη δουλεια μας,

Οσο για αρνητικα σχολια, νομιζω πως οταν αρχιζουν αυτα, αυτο σημαινει πως εισαι επιτυχημενος κ σε ζηλευουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...