Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

κοιμηθηκα κ ξεκουραστηκα..

μου βγαινει η κουραση απο τοσες νυχτες αυπνιας με αρρωστο τον γιωργο..

τελικα,δεν πηγα στη συναντηση γονεων..ο γιωργος κοιμαται ακομη κ ο χ. εχει δουλεια..

δεν κινδυνευουν απο απουσιες..αλλα κ ετσι να ηταν,ο συλλογος καθηγητων μπορει να δικαιολογησει στο τελος τις απουσιες που προερχονται απο αποβολες..

πηραν 1 ημερα αποβολη οι δυο κ 2 μερες ο τριτος,επειδη την ωρα που μιλουσαν οι καθηγητες κ του εξηγουσαν..νευριασε κ τους-μας εβρισε!αλλα κανονικοτατα!κ στο τελος μου την ειπε που δεν εδινα αποβολες τοσο καιρο κ που τωρα το θυμηθηκα κ αν εγω δεν μπορω να επιβαλω την ταξη,ετσι θα μου μιλαει κ αν μου αρεσει! :shock::shock::shock:

εγω ειχα μεινει με το στομα ανοιχτο,γιατι λιγο πριν ειχα προτεινει να μην τιμωρηθουν ως την επομενη φορα..

κ φυσικα ο διευθυντης αμεσως μολις τα ακουσε ολα αυτα,μπροστα σε ολους ειπωθηκαν,του εκανε δωρο αλλη μια μερα!κ μετα ο μαθητης αρχισε να λεει οτι θα το τραβηξει ως εκει που δεν παει..κ εγω γενικα ολη την ωρα ημουν μαλλον με τα ματια γουρλωμενα! :shock::shock::shock::shock:

μεσα στην ταξη εκαναν φασαρια,εκανα μπορει κ 20 φορες παρατηρηση,φωναξα,τσιριξα,παρακαλεσα,ερωτησεις για το διαγωνισμα τους εδινα για να ειναι προετοιμασμενοι,στο επαλ εγιναν αυτα,κ στο τελος..φουντωσα..βγηκα..φωναξα τον διευθυντη..κ η συνεχεια γνωστη.. :(

ειμαι κατα των αποβολων κ τιμωριων ως μετρων πειθαρχιας...κουραστηκα ομως..

θα ερθουν κ οι γονεις τους αυριο..οι ανθρωποι δε θα πανε στη δουλεια τους για να ακουσουν αυτες τις χαζομαρες..

σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαγδα τσιλ!!! ολα τα παιδάκια σε αυτη την ηλικία το ίδιο κανουν,για αυτο λέγονται κ τεριμπλ τουζ!! το ιδιο σκηνικο μου εκανε η δικια μου περσι 20 μηνων στο αεροπλανο ,ρομπα εγινα μιλαμε ,αφουσκεφτηκα οτι θα βαλουν τη φωτο μας και απο κατω ντου νοτ λετ ιν!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι προυτς προυτσοσυζήτηση ειναι αυτη? :lol::lol:

αντε μωρε Ιουλία που καθεστε και ανεχεστε το καθε μα@@@@@@@νο , και ο μπατζανακης μου καθηγητης ειναι ,χαρά στο κουράγιο σας και την υπομονής σας!!!!!

ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ ΑΦΡΟ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εμεις τρεχουμε....

απενεργοποιησαμε το κλειδι...

θα βαλουμε φωτοκυταρα...

θα ρωτησουμε για συναγερμο..

αχ δυσκολες εποχες!

οι αστυνομια ηρθε και σημερα ηρθε και η σημανση για αποτυπωματα...αρκετα δικα μας...και καποια απο υφασμα...βεαια στο ξυλο τα αποτυπωματα αλλιωνονται....

προφανως αναιβηκαν απο μπαλκονι σε μπαλκονι για βρεθηκαν πολλα ιχνη απο αθλητικο στα υπολοιπα μπαλκονια των αλλω οροφων...καποια ειχαν αλλοιωθει λογο υγρασιας!

η πορτα δεν ηταν παραβιασμενη..αλλα δεν θυμαται αν την εχε κλειδωσει!

η αστυνομια ειπε οτι υπηρχαν αρκετα κρουσματα στην περιοχη!

οτι ειναι επαγγελματιες...πολυ ευκινητοι...μικροκαμωμενοι ..ψαχνουν χρηματα και χρυσαφικα...οχι τοσο ρολογια η ηλεκτρικα και οτι δεν εκαναν πανω απο 3-5 λεπτα...και πως τυχεροι ειμασταν που δεν τους πηραμε χαμπαρι...σιγουρα για να πανε στο 3ο οροφο περνοντα απο 2 ακομα με κοσμο...ηταν αποφασισμενοι.

συγνωμη σας ζαλισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μορ παλαλεσα ποντια...αυτα τα τεριμπλ τουσ ποσα χρονια κρατανε;;;;;

Βικυ εαν ψαξετε καλα..μπορω να ρωτισω απο τον ο σαιτ να αγορασετε τα υλικα και να πληρωσετε μονο την εγκατασταση...γιατι ερικοι κοπανανε την αξια των υλικων Χ 2, ο Ο παντως χρεωνει τα υλικα σν το μεροκαματο αναλογα μα την βαρυτητα του σπιτιου, την δυσκολια εργασιας..

οποτε περιπου 100-150ευρω...

ψαξτε το παντως...και δε μας πριζεις!!!

Ιουλια να μην εχεις τυψεις..παιδια μεγαλωνουμε και εμεις αλλακαποια πραγματα πρεπει να τα σεβονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια γιατι νιωθεις ασχημα ΑΚΟΜΑ?? και γιατι λυπασαι για τους γονεις τους? Να ερθουν, υποχρεωση τους ειναι..Εγω παντως οταν στο πανεπιστημιο ειχα φοιτητες τετοιους γινοταν χαμος.Και ετσι με ειρωνευοταν κανενας τον εβγαζα εξω. Τους απαγορευα κινητα στο αμφιθεατρο, αν μιλουσαν μεταξυ τους σταματουσα την παραδοση κ ελεγα αν δεν βγεις τωρα εξω δεν συνεχιζω, γενικα πολλα τετοια...Δεν ανεχομουν τιποτα. Με συμπαθουσαν τα παιδια (νομιζω :oops: ) οχι ολα βεβαια αλλα οι περισσοτεροι με εκτιμουσαν. Επισης εκοβα ΠΟΛΥ στις εξετασεις, απο τους 150 φοιτητες να περνουσαν οι 30 κ απο αυτους οι 3 με πανω απο 7...

Γενικως δηλαδη, καλυτερα που δεν διδασκω πια!!!

Μαζευω τις ντουλαπες μου κ εχω αρχισει διανομη ρουχων. Δινω ολα που δεν κανουν στον Σεμπ, ο Κ ολα σχεδον τα δικα του κ εγω τα δικα μου τα παλια (ειναι παλια κ λεμε να αγορασουμε κανα ρουχο στις γιορτες) . Επειδη ειναι πολλα τα δινω σε 2-3 ατομα κ οχι σε ενα...Αυριο θα ξεχωρισω και αλλα.

Αγορασα παραδοσιακα καλαθια..εχω τρελλαθει με την παραδοσιακη τεχνη κ πηγα κ αγορασα ενα σωρο..μου λεει ο Κ τις θα τα κανεις, αλλα ειναι τελεια..Πλεγμενα στο χερι κ διαφορα χρωματα..Πηρα 3 πολυ μεγαλα με καπακι, ενα μεσαιου μεγεθους, ενα μικρο, ενα μικροσκοπικο δωρο στο Σεμπινι, ενα ανοιχτο καλαθι που το κρεμας στον τοιχο, ενα καλαθι με ειδικο κωνικο σκεπασμα (πολυ αφρικανικο) και 2 ακομα μικρα..Πηρα κ ενα ταμπουρλο απο δερμα κατσικας, ενα παραδοσιακο μουσικο οργανο κ ενα σωρο υφασματα ζωγραφισμενα στο χερι με ειδικο κερι...Αααα πηρα κ χειεροποιητες κορνιζες απο φυλλο μπανανας να κρεμασω τις φωτογραφιες μου στους τοιχους...Πολλα ακουγοντα, τωρα που τα διαβαζω....Αλλα ειναι τελεια!!! Κ το σεμπινι εχει ξετρελλαθει με την παραδοσιακη αρπα..Ειχε μια μικρη κ της αλλαξε τα φωτα κ εγω τωρα πηρα μια μεγαλη κ δεν τονα φηνω να πλησιαζει..θα βαλω βιντεο με τη μικρη αρπα, πριν ακομα την καταστρεψει..

Μαδγα ηλικια ειναι! Τι λετε μωρε για ψυχολογικα!! Παιδια ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

σημερα πηγαμε γιατρο, ειδαμε τον μπεμπη, εχει παρει τελεια θεση, ειναι 3380 (οσο γεννηθηκε ο αναστασακος μας) αλλα δε με ειδε απο κατω, ειπε να κλεισω πρωτα το μηνα κ μετα

οποτε καταλαβαινετε, τελευταια θα γεννησω :lol::lol::lol::lol:

ρεσυ χρυσα δε μπορω να σε διαβαζω ετσι... προσεχε τον εαυτο σου κοριτσαρα μου!!!

νατασα η αγγελικη εχει μια μπεμπααααααααααααααααααα τελεια!!! κουκλα χαμογελαστη κ με κατι μαγουλα για ρουφηγματα!!! μας εδειχνε φωτο κ χαζογελουσε ποση ωρα!!!!

πω πω βικυ τι τρομαρα πρεπει να πηρες.... ουτε να το σκεφτομαι δε θελω

ιουλια δεν καταλαβα γιατι εξακολουθεις να νιωθεις ασχημα... πραγματικα..

φιλακια κ σε ολες τις αλλεεεεεες κοριτσαρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Σας είπα;;;;

Βρήκα γιορτή για τη Δανάη μου!!!!!!!!!

Γιορτάζει στις 11 Δεκέμβρη (αν είναι Κυριακή αν όχι μεταφέρεται την πρώτη Κυριακή μετά τις 11) Υπήρξε ένας Πατριάρχης με το όνομα Δαν τον οποίο και γιορτάζουν την Κυριακή των Προπατόρων!!!!!!

Άρα λοιπόν την Κυριακή γιορτάζουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επίσης δε θα σας πω τί έφαγε σήμερα η Δ γιατί με πιάνει αναγούλα.:ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Την έπλενα και τσίριζα από την αηδία...

Κατερίνα χρόνια σου πολλά ρε κοριτσάκι! Ό,τι επιθυμείς! Να χαίρεσαι το Ειρηνάκι σου!!!

Λένα τέλειος ο μπέμπης! Σε βλέπω και σενα κατά τα Χριστούγεννα!!

Φρανίτα φτου σου ρεεεεεεεεεεεε.....

Να κόβεις τόσο κόσμο....

(Μήπως δε σε συμπαθούσαν και σου έκαναν απλά τα γλυκά μάτια για να βάλεις κανένα 5αράκι;;;):lol::lol::lol::lol:

Χρύσα άμα σου πω πως δεν είχα ιδέα με τί ασχολείται ο Ο... :o:o:o

Μάγδα δεν ξέρω αν σε βοηθήσει αλλά έχω να σου προτείνω ένα βιβλίο. http://www.gutandpsychologysyndrome.com/gaps-book/

Δεν χάνεις τπτ να το διαβάσεις! ;)

Όσο για το κάμπινγκ... Φυσικά και σε καλώ!!! Αν πάω και γω βέβαια! Αλλά μην το πεις στην Α γιατί δε γουστάρω να έρθει!!!! :lol::lol::lol:

Ιουλία να μη νιώθεις καμία ενοχή! Και λίγα έκανες ρε συ. Άλλος στη θέση σου θα αντιδρούσε πολύ διαφορετικά. Μα να σας βρίζει έτσι και να απειλεί;;; Έχουμε ξεφύγει τελείως

Γιώτα πως βρέθηκες στο λιμενικό; Έκανες σχολή;

Αφρο φιλιά!

Πάω να φάω!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Νατασα... Το βιβλίο που μου προτείνεις είναι λέει φυσική θεραπεία -κάποια δίαιτα από ότι κατάλαβα - για παθήσεις όπως αυτισμός, δυσλεξία, σχιζοφρένεια και κάτι άλλα :shock:

Αγχώνομαι που αγχώνομαι από τη φύση μου, μη με αποτελειώνεις :?

Σας καληνυχτώ γιατί είμαι κομμάτια και το πρωί θα αρχίσει η Μαρκέλλα "(ση)κωθούμε και (ση)κωθούμε" :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για τις ευχές σας!!!!

Με συγκινήσατε πολύ και δεν είμαι και στα καλά μου σήμερα :(:(:(

Μια μέρα γεμάτη γκαντεμιά ήταν.....

Εφυγε αρον άρον ο άντρας μου Χαλκιδική τον καλέσανε απ τη δουλειά του,αρρώστησε η κολλητη μου που σημαίνει ότι δεν βγήκαμε,ο κόσμος που περίμενα δεν ήρθε και το κακόμοιρο σκάω 32 ευρώ για ένα κρασί(είπα να το ρίξω έξω μόνη μου)το οποίο δεν μπορούσα να ανοίξω :twisted::twisted::twisted:

όχι πέστε μου είναι είναι γενέθλια αυτά;

Τελικά το άνοιξα βέβαια και πίνω,είναι τέλειο,χαλάλι τα λεφτά θα μεθύσω μόνη μου..Θου που είσαι να πιούμε;

ααααα μπήκα και για ντουζ και δεν είχε ζεστό νερό.....εντάξει τέλος σας έπρηξα μπορεί να θυμηθώ και τπτ άλλο :lol::lol::lol::lol:

Να ναι καλά η Χρύσα και η Άφρο,με κάνατε και γέλασα πολύ!!!!Να είστε καλά,είσασταν η όαση μου :D:D

Δεν θα σχολιάσω πολλά,μάλλον την άκουσα απ το κρασί :lol::lol::lol: συγχωρήστε με...

Βίκυ μου σοκαρίστηκα πρσαγματικά με αυτό που συνέβει :o:o Βάλτε συστηματα ασφαλείας κοριτσάκι μου,δεν έχουν κανέναν ενδοιασμό οι ληστές....

με έκανες και θυμήθηκα ένα βράδυ που προσπαθούσα να κοιμηθώ και σκέφτηκα μην μπουν και μου πάρουν την Ειρήνη μου και δεν κοιμήθηκα όλα το βράδυ από το άγχος μου....

Ο κόσμος ξέφυγε πολύ :(:(:(

Λενάκι μου τοξοτάκι να τον βγάλεις ρε τον μπέμπη!!!!!

Με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μάγδα μου κουράγιο με την Μαρκέλλα...δεν ξέρω πραγματικά τι να σου πω,αλλά ψυχολογικά δεν νομίζω να έχει,είσαι πολύ καλή μανούλα ρε ;);)

Φάση θα είναι :lol::lol:

Τώρα διάβασα το μνμ σου :lol::lol::lol: ε όχι και σχιζοφρενής το Μαρκελάκι....Μάγδα τσιλ άουτ...μπορεί να έχει άλλα ενδιαφέροντα πράγματα,ξέρει η Νατάσα τι προτείνει ;);)

Νατάσα τώρα που το θυμήθηκα:υποθέτω ότι αλλάντικά δεν αγοράζει ποτέ ε;Ρωτάω γιατί εδω στη μαμά μου έχω ξεκολλιαστεί στα τοστ :lol::lol:

Αχ δεν θυμάμαι τπτ σόρυ :oops::oops: την άκουσα τελικά με το κρασί,ελπίζω να μην ξυπνήσει το σπλάχνο μου!!!

Καληνύχτα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κια εγω!

τι κανετΕ?

κΑτερινα χρονια πολλα!

ολο το κρασι ηπιες?

οσο για το συστημα συναγερμου...

μαποσα να βγαζουμε για να βαλομε τωρα συναγερμ...

εχουμε χασει τον λογαριασμο με τοσα που πληρωνουμε!

δεν αντεχω αλλο!

η Μ-Ι ηταν μπροστα οταν ηρθε η αστυνομια...

ρωτα τον αστυνομικο...

-"ποιος εισαι εσυ?,γιατι λερωνεις τα επιπλα?...η μαμα σου δεν μπορει να καθαριζει ολη μερα"

¨να σεβεσαι τον κοπο που κανει"

:shock::shock::shock::shock::shock::shock: ο αστυνομικος

Αφρο του αρεσαν τα χριστ. τραγουδια του Μ.?

Λενα λες να το κανεις με την αλλγη του χρονου?

να ειναι τπ πρωτο μωρο?

Ιουλια....καλα εκανες!

Φραν μπραβο που δινεις ρουχα!

πως ειναι αυτα τα καλαθια που πηρες τοσα?

καλε τοσους ιγους περναγες?

και σε συμπαθουσαν νομιζεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bικάκι το μισό ήπια....αλλά ξεσυνήθισα μάλλον...

Θεά η Μ-Ι!!!!!!!!Εγραψε πάλι!!!

Βάλτε συναγερμό ρε συ,δεν βγαίνετε με τπτ;Νομίζω ότι πλέον είναι πιο απαραίτητος και από το κλιματιστικό ;)

Καληνύχτα λοιπόν δεν αντέχω άλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

αχ τι επαθα παλι χθες βραδυ ....ξυπνησα και πηγα εκανα διαρρια και εμετο ...μα γιατι ?δεν εφαγα κατι περιεργο ....λιγο κρασακι ηπια ,λαζανια εφαγα που εφαγα και το μεσημερι και το απογευμα ειχα φαει γαλα με κορν φλειξ ....και ομικρουλης ηταν καπως το βραδυ και ξυπνουσε συνεχεια ....ξυπνησε κλασικακαιοΜ μια φορα (εφιαλτης παλι).

Ναι βικη του αρεσαν τα τραγουδακια ,ειναι με μια παιχικη χορωδια .Του αρεσει πολυ το τριγωνα καλαντα και χοροπιδαει :lol:

Βικη δεν χρειαζετε να βαλεις καποια εταιρεια φυλαξης εναν που να κανει θορυβο .ο Κ ειχε βρει τοτε που αλλαξαμε εμεις κλειδαρια καποιους καλουτσικους με 150-200 που κανουν κληση και σε κινητα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Χθες δεν πρόλαβα να γράψω καθόλου, πανικός πάλι στην δουλειά και εκτός αντικειμένου μου, βαρέθηκα να γράφω ενστάσεις…… στο τέλος θα γίνω δικηγόρος………………….

Κατερινάκι πολύχρονη κι ευτυχισμένη

Ιουλία γιατί στεναχωριέσαι για τις αποβολές?????????? Ένα από τα λίγο πράγματα για τα οποία είμαι κάθετη στις απόψεις μου είναι το θέμα του σεβασμού.

Φραν τόσους λίγους περνούσες????? Γιατί????

Τραχανά κάνει η μαμά μου με αλεύρι, σιμιγδάλι, γιαούρτι ,αυγά και κεφαλοτύρι και είναι υπέροχος. Ο αγοραστός πάντως δεν μου αρέσει.

Δήμητρα περαστικά

Βίκυ πολύ σοκαριστικό να ξέρεις ότι κάποιος μπήκε στο σπίτι σου και πείραξε τα πράγματά σου ακόμα κι αν δεν σου πάρει τίποτα, πόσο μάλλον να είσαι και μέσα.

Δύο φορές μας έχουν ληστέψει όσο συζούσα με τον Η πριν να παντρευτούμε, ευτυχώς καμία δεν ήμασταν μέσα. Πάντως εγώ πλέον δεν νιώθω καμιά ασφάλεια ούτε με τις θωρακισμένες πόρτες ούτε με τους συναγερμούς.

Το καλοκαίρι χάλασε το κλειδί της θωρακισμένης και ο κλειδαράς που ήρθε έκανε λιγότερο από 2 λεπτά για να μπεί από την μπαλκονόπορτα . Μου είπε ότι πλέον ανοίγουν τα πάντα στο άψε σβήσε. Όταν του είπα ότι έχω και συναγερμό γέλασε και μου είπε: «εντάξει άλλα 2 λεπτά υπόθεση»

Εσείς που έχετε συναγερμό την ημέρα όταν είστε σπίτι τον οπλίζεται? Εγώ μόνο το βράδυ.

Λένα εγώ λέω ότι θα γεννήσεις στις 15

Λενάκι πολύ ωραίο το δώρο του συζύγου, με το καλό να βγάλεις το δίπλωμα.

Αργυρώ όταν είναι άρρωστη η δασκάλα του Λ δεν κάνουν μάθημα?

Τι έχουν μάθει μέχρι τώρα?

Μάγδα μήπως η συμπεριφορά της Μαρκέλλας έχει σχέση με τον παιδικό?

Νατάσα γιατί δεν λές τι έφαγε η Δανάη????????

Η Μάρθα σήμερα γυρνάει?

Άφρο μήπως σε πειράζει το γάλα, έχεις και δυσανεξία στην λακτόζη έτσι δεν είναι?

Αλλιώς καμιά ίωση θα είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο σκευτηκα και εγω μηπως ειναι απο το γαλα ...καθε μερα πινω γαλα αλλα εβαπορε ..μηπως χειροτερεψε η δυσανεξια μου και δεν αντεχει το φρεσκο ...τι να πω δεν ξερω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

ειμαι κομματια...

ολη νυχτα αυπνη με τον Γιαννακη αγκαλια..

απο τις 10 το βραδυ με το που τον αφινεις κατω κλαιει..

ειναι η κοιλιτσα του;;;..εχει ουρολοιμωξη;;;..δεν ξερω...

ρε παιδια εσεις που τα παιδια σας παθαιναν ουρολοιμωξη τι ακριβως ειχα και το καταλαβατα..

εμενα τρωει κανονικα κατουραει και δενε χει πηρετο, ουτε δεκατα..

με τον που τον αφινες κατω νετντονωταν και εκλεγε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! :D

Φραγκίσκα!!!! :shock::shock::shock::o:o:o Σοβαρολογείς;;; Ήσουν απ' αυτούς τους καθηγητές που στα πηγαδάκια τους οι φοιτητές τους λένε κομπλεξικούς και .... ξέρεις τι άλλο...!!! :shock:

Φτου σου ρε! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Μα να λες τέτοια πράγματα τώρα που κάνω την προσπάθεια μου και να με εξερεθίζεις;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσάκι μου εγω δεν μπορώ να σε βοηθήσω,γιατί είμασταν και είχε αιματουρία, οπότε το καταλάβαμε σχετικά νωρίς και δεν ταλαιπωρηθήκαμε σε σχέση με άλλους γονείς. Πάντως αν έχεις τέτοιες υποψίες πάρε λίγα ουρα και στειλε τα για μια καλλιέργεια

Βαφτιστηράκι μου καλά έκανς εφόσον είχες δίκιο. Πρεπει να μάθουν να έχουν τρόπους μερικά σκατόπαιδα και το σχολείο έχει και αυτη την ευθύνη. Όσο για τους γονείς, είναι υποχρέωσή τους να έρθουν και φυσικά να τους μαθαίνουν τρόπους στο σπίτι.

Ρε κορίτσια θυμάμαι την μαμά μου που κάθε δίμηνο ερχόταν στο σχολείο για να ρωτήσει για την πρόοδο μου.

Ερχόταν λοιπόν και το πρώτο που ρωτούσε τους καθηγητές μου είναι αν δημιουργώ προβλήματα στην τάξη και πώς συμπεριφέρομαι.

Στο τέλος της σχολικής χρονιάς τη ρώτησε ο φυσικος μου γιατί ρωτάει αν είμαι καλο παιδί και μετά ενδιαφέρεται για την πρόοδο μου και η μαμα του είχε απαντήσει οτι το αν φέρομαι σωστά ή οχι είναι δικο της θέμα, αν είμαι καλή μαθήτρια είναι θέμα του καθηγητή.

Δεν μπορώ να καταλάβω τους γονείς που σκέφτονται διαφορετικά... :roll:

Βίκυ η ΜΙ δεν παίζεται! Κόκαλο ο μπάτσος ε; :lol::lol::lol::D

Νατασα τί έφαγε η Δ;; Πες μας πες μας!!! :mrgreen::mrgreen:

Χθες ήθελα να γραψω που σας διαβαζα, αλλα με πήρε η κολλητη μου τηλέφωνο και μιλήσαμε τρεις ώρες και ενα τέταρτο! :shock: Είχα να μιλήσω τόσο από τότε που τα τηλέφωνα ήταν αναλογικά! :lol:

Θυμηθήκαμε τα παλιά και είπαμε το Σάββατο να κάνουμε και ένα πιτζάμα πάρτι. :mrgreen::geek:

Θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ μου μαζεψα και τα εδωσα το προι..εμεις λογω της υδρονεφρωσης σε καθε τετοιο περιεργο πρεπει να κανουμε προληπτηκα..

ευτυχως κατουρησε γρηγορα το προι..παντως απογευμα θα παμε ουτως η αλλως παιδιατρο ηταν να παειψ μονο ο Χριστοφορος και τελικα θα παμε ολοι μαζι...

νατασα εγω επειδη ειμαστε σχεδων μονοκατοικια, μονο οταν ειμαι μονη στο σπιτι εχω τον συναγερμο στο stay home αλλιως δεν τον βαζω..αλλα τα πεθερικα μου επειδη ειναι ισογειο εχουν τη ρυθμιση shime οπου καθε πορτα η παραθυρο που ανοιγει βγαζει ηχο.

Παντως εγω στο θεμα να κοβει καποιος μαθητες..λοιπαμε αλλα θα συμφωνισω με την Φραγκισκα..

Θα σας πω γιατι...

εχει καταντησει ο καθενας που δεν το αξιζει να περναει και να παιρνει πτυχιο, με αποτελεσμα να βγαινουν κατι επαγγελματιες Παναγια μου..

ειμαι της αποψης να περνανε μονο οσοι το αξιζουν..

οσοι δηλαδη στωσαν τον κωλο τους κατω και διαβασαν να περασουν με την αξια τους..οσοι πινουν καφε και ερχονται στα αμφιθεατρα για τουρισμο ε με συγχωρεις αλλα καλα κανουν και τους κοβουν..

ομοιος ο Μαθητης πρεπει να μαθει να σεβετε τον Δασκαλο και ο Δασκαλος τον Μαθητη..

επειδη ειμαι σηγουρη πως στην περιπτωση της Ιουλιας μονο στα ωπα ωπα τους εχει φανταζομαι για να τσατιστει το ταραξιες ηταν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς έχουμε εδώ μια σχολή καλών τεχνών, πολύ ωραίο κτήριο, καινούργιο....νωνίζω το έχτισαν τα 2 τελευταία χρόνια, από έξω έχει δέντρα - όχι αληθινά - φτιαγμένα από ξύλο....εννοώ τα φύλλα είναι από ξύλο, είναι αυτό εδώ:

http://www.alanus.edu/alanus-hochschule.html

Νατασούλα έχουν μάθει πρόσθεση μέχρι το 10 και έχουν μάθει να γράφουν λέξεις, αλλά ο Λ. ενώ είναι πρώτος στα μαθηματικά, στην γλώσσα όχι και τόσο καλός, δεν του αρέσει......και όταν έρχεται σπίτι και έχει εργασία μαθηματικά, πλένει χέρια και τρέχει στο δωμάτιό του να κάνει την εργασία μόνος του, ενώ αν έχει εργασία γλώσσα δεν λέει τίποτα :o:o:o:o:o:?

υπάρχει μια αναπληρώτρια δασκάλα, που πηγαίνει όπου υπάρχει κενό, τώρα που η δικιά μας είναι άρρωστη πήγε στην τάξη του Λ.,....και χθες μου είπε ότι τα μοίρασαν τα παιδιά......η 1η δημοτικού έχει 3 τμήματα και έτσι το τμήμα του Λ. μοιράστηκε :?

Λένα γιατί δεν σε εξέτασε από κάτω? και αν έχεις διαστολή? :? δεν θα έπρεπε να το ξέρεις? βέβαια αν σε πιάσουν οι πόνοι, θα πας, αλλά..... :?

Μάγδα εγώ πιστεύω ότι είναι μια φάση που περνούν τα παιδιά, μην ανησυχείς θα περάσει :)

εσείς φωνάζετε στο σπίτι σας?

εγώ αν καμμιά φορά φωνάξω, θα φωνάξουν και τα παιδιά......και άντε να τους το "κόψεις" μετά :!:

ένας άνθρωπος που βρίσκεται σε ένα περιβάλλον όπου δεν υπάρχουν φωνές, μιλούν χαμηλά, γλυκά κ.λπ γιατί να έχει νεύρα και να φωνάζει?

επίσης ήθελα να σου πω, τώρα που το θυμήθηκα, για τον παιδικό που έγραψες....μας είχε πει ο παιδοψυχολόγος ότι υπάρχει και μία μέθοδος, όπου πολλοί συνάδελφοί του ακολουθούν: να αφήνουν τα παιδιά ελεύθερα να εκφράζονται όπως εκείνα θέλουν χωρίς κάποιον περιορισμό.......μήπως ο δικός σας παιδικός ήταν βασισμένος να λειτουργεί πάνω σε αυτήν την θεωρία? :?

Φρανίτα είμαι σίγουρη ότι κανένας φοιτητής σου δεν σε χώνευε :lol::lol::lol::lol::lol:

σίγουρα έφαγες βρισίδι :roll::roll::roll::roll:

και ναι μάλλον καλύτερα που δεν διδάσκεις, να συνεχίσει και κανένας τις σπουδές του!!!! :roll::roll::roll::roll: απαπαπαπα να μην περνάς κανέναν.....δλδ δεν άξιζαν? :?::?:

Χρύσα κοίταξες για δοντάκια? μήπως είναι και τα αναπτυξιακά άλματα...... :!:

σήμερα θα πάρω το μπουμπουκάκι μου στις 11.30, χθες μου είπε ότι ένα κοριτσάκι της γρατζούνισε το χέρι :evil: και της είπα αν το ξανακάνει να το πεις στις δασκάλες :roll::roll::roll:

ρε γμτ έχω πρόβλημα με τον Λ. θέλει πάντα να είναι πρώτος :o:o:o:o και να μην χάνει :shock::shock::shock: μα γίνεται? και αν χάσει γκρινιάζει μετά.....

Βίκυ πολύ επικίνδυνα, καλύτερα να μην τους συναντάς τους ληστές γιατί δεν ξέρεις πώς θα αντιδράσουν!!! είμαι σίγουρη όμως ότι φορούσαν γάντια!!! :roll::roll::roll: για τα αποτυπώματα λέω....

Κατερίνα, δεν πειράζει μπορείς να γιορτάσεις τα γενέθλιά σου μια άλλη μέρα!!! ;)

σου αρέσει το κόκκινο κρασάκι ε?

κάθε μέρα πίνεις? :?

και μένα μου αρέσει, αλλά να πιω μόνη μου.....ο άντρας μου, δεν ξέρω γιατί, έχει σχεδόν ένα χρόνο να πιεί αλκοόλ!!! :o:o:o:o και του είπε ένας γιατρός ότι και αυτό δεν είναι καλό :lol::lol::lol::lol: ένα ποτηράκι κόκκινο κρασάκι μπορεί να πιεί, κάνει καλό στην υγεία ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

αργυρουλα διαστολη σιγουρα εχω, γιατι εχω ξαναγεννησει. αλλα αν δε με πιασουν οι πονοι δεν..

μου ειπε οτι αν μου βαλει χερι κατα πασα πιθανοτητα θα ξεκινησει ο τοκετος κ αυτη προτιμαει να ξεκινησει τελειως απο μονος του

ο τολης εχει φαγωθει να παμε την επομενη τεταρτη να το κανει :lol::lol::lol: βαρεθηκε λεει να μακουει να βογκαει καθε φορα που σηκωνομαι :lol::lol::lol:

αφρο κ εγω αυτο θα σε ρωτουσα, μηπως σε επιασε απο τη δυσανεξια που εχεις

τωρα καλυτερα?

αχ χρυσα τι να εχει ο φουσκασ??? το μαναρι μου..σημερα ελπιζω ναειναι καλυτερα

νατασα τι εφαγε καλε η μικρη?? μη με κρατας σε αγωνια κ γεννησω :lol::lol:

μαγδα εγω δεν καταλαβα για τη μικρη

καλε κατερινακι δε θυμαμαι αν σου ειπα χρονια πολλα η οχι τι ζωον που ειμαι :oops::oops::oops:

χρονια πολλα κοριτσαρα μου κ καλα

παντα ευτυχισμενη να εισαι

νατασουλα οποτε ουτ με συναγερμο δεν ειμαστε ασφαλεις

φρανιτα κ εγω ειμαι της ιδιας αποψης με σενα, καλα εκανες. δεν ειναι αναγκη να περναει ο καθε ασχετος

καλημερα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άσε ρε Αφρο, τέτοια προβληματική είσαι και εσύ? :o:o:o:lol::lol::lol::lol:

το θέμα είναι ότι μας την είπε η δασκάλα!!! :?

και του έχω εξηγήσει 1000 φορές, ότι στην ζωή και χάνουμε και κερδίζουμε....για να κερδίσουμε όμως πρέπει να προσπαθήσουμε λίγο πιο πολύ :? και άλλα όμοια,...... ε τι άλλο να κάνω? σήμερα που θα γυρίσει από το σχολείο δνε θα βρει τις σοκολάτες που του έφερε ο Αγ. Νικόλαος :? ......μπορεί να είναι και λάθος αυτό, δεν θέλω πάλι να συνεχίσει την ζωή του με τον φόβο ότι πάντα κάτι δεν θα έχει....και όλα αυτά γιατί σήμερα, ενώ όλα ήταν μια χαρά, άνοιξε την πόρτα πρώτη η Ρ. για να φύγουμε και όχι εκείνος και θύμωσε και δεν περπατούσε.....το πόσο τα "πήρα" δεν λέγεται.... :evil::evil::evil::evil::(:(

Λένα δεν το κατάλαβα αυτό!!! τι εννοείς έχεις σίγουρα διαστολή, αφού έχεις ξαναγεννήσει? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μηπως εχεις και εσυ καμια ιωση;;;

Αχ Αργυρω αυτο που λες το κανει συχνα ο Χριστοφορος στο σπιτι..

και μαλιστα ειναι εκεινηε οι στιγμε ςπου φορτονω απιστευτα..

ειδικα οταν ειναι να κανουμε κατι και αρχιζει το μονος σουυυυυυυυ...πωπω..μου γυριζουν τα μυαλα..

λεω υπομονηηη...ψυχρεμιαααα...

δεν ξερω τι να κανω...ειμαι σηγουρη πως οταν μεγαλωσει θα κανει ακριβως οπως ο Λουκας..οποτε θα περιμενω συμβουκες απο σενα..

λενακη ποτε δεν ξερεις....μπορει απο μερα σε μερα να γεννησεις..

εγω παντως ειχα ενοχλησεις αρκετο καιρο πριν το μεγαλο γεγονος...

ε μωρε και αυτη ας σε εξετασει απο κατω να τελειωνουμε αμ ειναι η ωρα σου να γενησεις...

μου φαινετε πως εχει ορεξη να σας κανει Χριστουγεννιατικο δωρακι

Η Παναγιωτα δεν φανηκε σημερα...

ουτε το μιτσακι...

που ειστε καλε ολες;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν ξέρω τι να σου πω.. μόνο από αυτά που μας αναφέρεις εμένα προσωπικά μου έχει προκαλέσει ανασφάλεια.. πόσο μάλλον να το βίωνα κιόλας... Μήπως να κάνεις διπλό υπέρηχο σε διαφορετικούς γιατρούς την ίδια μέρα για μεγαλύτερη ασφάλεια;; Σίγουρα όμως πρέπει να πάρεις άμεσα δεύτερη γνώμη για τα ultro.. μπορεί να μην αρκεί αυτή η ποσότητα για τη περίπτωση σου με τόσο αίμα.. και μόνο γιατρός μπορεί να στο πει.. εγώ δεν θα έχανα χρόνο, ακόμα και αν "δεν είχε νόημα" κατά τα λεγόμενα του συγκεκριμένου κυρίου, θα ήθελα να του δώσω τις καλύτερες δυνατές ελπίδες.. Για το αιμάτωμα με είχες ξαναρωτησει και όσο και να σε ευχαριστώ για την εμψύχωση απέφυγα να απαντήσω.. κυρίως γιατί δεν θέλω να εστιάζω στις αρνητικές στατιστικές και σίγουρα στο να τις μεταδίδω.. χθες είχε μεγαλώσει σε σχέση με δύο εβδομάδες πριν αν και λεπταίνει σε πάχος όπου πιθανότατα σημαίνει ότι απορροφάται σιγά σιγά λέει ο γιατρός.. λίγο που το έψαξα όταν το βρήκαμε, το αιμάτωμα προκαλείται από αποκόλληση του σάκου.. αυτά που διαβάζω είναι αρκετά τρομακτικά αλλά ευτυχώς ο γιατρός μου δεν έδειξε ποτέ να ανησυχεί.. και δεν ένοιωσα με αυτή την έννοια τον φόβο ίσως και που θα έπρεπε..  "Ορισμένοι ερευνητές προτείνουν ότι τα μικρά αιματώματα δεν επηρεάζουν την έκβαση της εγκυμοσύνης. Ωστόσο, άλλες μελέτες υποστηρίζουν την άποψη ότι η έκβαση της εγκυμοσύνης εξαρτάται από το μέγεθος του αιματώματος, την ηλικία της εγκύου και την ηλικία κύησης. Η κλινική σημασία μιας SCH (υποχοριονικό αιμάτωμα) στο πρώτο τρίμηνο μπορεί να προσδιορίσει έναν σημαντικό πληθυσμό εγκύων γυναικών με αυξημένο κίνδυνο δυσμενούς βραχυπρόθεσμης ή μακροχρόνιας εγκυμοσύνης, όπως: κολπική αιμορραγία, αποβολή, υπέρταση, προεκλαμψία, αποκόλληση πλακούντα, πρόωρο τοκετός, ενδομήτρια καθυστέρηση ανάπτυξης (IUGR), εμβρυϊκή δυσφορία, ενδομήτρια θνησιμότητα και περιγεννητική θνησιμότητα. Το θεραπευτικό αποτέλεσμα της ανάπαυσης στο κρεβάτι εξετάστηκε από μια μελέτη η οποία σημείωσε λιγότερες αυτόματες αμβλώσεις και υψηλότερα ποσοστά τελειόμηνης εγκυμοσύνης σε γυναίκες με ανάπαυση στο κρεβάτι." Ένα από τα paper που έγιναν και δημοσιεύθηκαν στην Ελλάδα:  p21-3-15.pdf
    • Είναι χειρότερο το πρωί κορίτσι μου και ειδικά τέτοιες ώρες. Ξεκουμπώνω το παντελόνι στην δουλειά. Δεν παίρνω προγεστερόνη.
    • Πολλά συγχαρητήρια για την προαγωγή σου κορίτσι μου 🥰 👏 καλα εκανες με τα τεστ καλοκαίρι είναι κοιτα να χαλαρώσεις να ξεκουραστείς να πας τις βολτες σου διακοπές αν μπορείτε και να το χαρεις γιατί το άτιμο το καλοκαίρι περναει γρήγορα 😂  
    • Πρήξιμο είναι κορίτσι μου και αν πίνεις και προγεστερονη δεν βοηθάει και πολύ φαντάζομαι το βράδυ είναι ακόμα πιο εντονο σε σχέση με το πρωί όταν ξυπνάς ;
    • Παρε το χρονο σου γτ το χρειαζεται η ψυχολογια πανω απ ολα. Κ γω σε φαση διαλλειματος ειμαι.πεταξα τεστ  ημερολογια χαπια κ ο,τιδηποτε με αγχωνε κ θα ζησω τ καλοκαιρι μ...το μυαλο πρεπει να φυγει να ξεφυγει κ ολα ερχονται στ χρονο τους
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...