Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

Ιουλια τελεια με το γιατρο!!!

Οσο για το καρεκλακι...δεν θα το σχολιασω..ποτε και κανειςδεν ξερει τι μπορει να του συμβει...

εννωεοιτε πως οσα δε φερνει ο χρονος τα φερει η ωρα..αλλα δεν ξερεις τι μπορει να σου σημβει και πως θα αντιδρασεις...

Ευτυχως ολα καλα!!!

Ρεβ παιδια..ποτε εχουμε επετιακη εκδωση του εξπρεσ;;;;..

06 η 16 Δεκεμβριου το ανοιξαμε;;;;;

Ιουλια Mrs Robinson την ειδεο μικρος... :lol::lol::lol::lol:

τυχερουλαααα..εχεις πιπινι θαυμαστη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χρυσα τωρα εψαξα τις δημοσιευσεις μου κ ειδα οτι 3 δεκεμβριου το ανοιξαμε!ξεχασαμε την επετειο μας! :shock::shock::shock::oops::oops::oops::oops::oops:

αμαν βρε Αργυρουλα!απο εσενα δεν περιμενα να μη το θυμηθεις! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

για τον μαθητη..ντρεπομαι πολυ :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία :lol::lol: εγώ δεν συμμετείχα από το 1ο τρενάκι, επομένως δεν ξέρω την ημερομηνία!!!

Δεν θυμάμαι σε ποιό ανέβηκα!!!

Άντε πάλι ρε έχεις και θαυμαστή τέτοιας ηλικίας!!! :lol:

Γωγώ μια χαρά η στέρηση πραγμάτων!

Δεν μπορώ να γράψω πολλά γιατί γράφω δπό το κινητό και μου την δίνει :evil:

Γιώτα δεν ξέρω την ιστορία του Άγιο. Πρέπει να ψάξω στο νετ και βαριέμαι!!! :?:roll:

Λένα η πίεσή σου ήταν φυσιολογική!!! Πρέπει πάντα να υπάρχει μικρή διαφορά μεταξύ μεγάλης και μικρής!!

Μας το είχε πει καρδιολόγος αυτό!!

Ιουλία άσχημη εμπειρία αυτό με το αμάξι, μας έτυχε με, ποιόν άλλον, την Ρ και σταματήσαμε για να την δέσουμε, σε ένα ταξίδι 6 ωρών τουλάχιστον 3 φορές :o

Αλλά γέλασα με την περιγραφή σου! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δεν σας είπα τα πεθερικά ζήτησαν τον αριθμό λογ/μού μου για να μου βάλουν το δώρο τους για τα χριστούγεννα 8-)

Συμπεθέρα Καναδή μην στεναχωριέσαι, αρκεί που θα είστε οι 3σας μαζί :x , ή ίσως με φίλους εκεί?

δεν παίζει να έρθει κανενας δικό σας να σας επισκεφθεί για τις γιορτές? :idea:

τι έγινε με τον αδελφό σου και το πρόβλημα που είχε? είναι καλύτερα τώρα? :?:

φιλιά πολλά :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!!!!!!!!!!

Χρόνια πολλά στον Νικολάκη της Παναγιώτας!!!!!!!!!!Γερός και ευτυχισμένος να είναι πάντα!!!

Ελπίζω να μην είναι αρρωστούλης πλέον....

Ιουλία περαστικά και σε σας,αν και μάλλον τη γλιτώσατε όπως είπες...

Συγχαρητήρια και για την κατάκτηση!!!

Γιώτα για να μην κόβει το αυγολέμονο:χτυπάς το αυγό,προσθέτεις λεμόνι και λίγο λίγο από τη σούπα σου στο μπολάκι,μετά το βάζεις όλο μαζί στην κατσαρόλα.Καλό είναι να μην είναι πολύ ζεστή η σούπα σου όταν το κάνεις αυτό.Έτσι το κάνω εγώ και δεν μου έχει κόψει ποτέ ;);)

Άργυ αυτό με το φιλάκι το κάνει η μαμά μου όταν φτιάχνει γιαούρτι και βάζει τη μαγιά στο γάλα,δεν ξέρει 'ομως γιατί το κάνει,έτσι τους μάθανε λέει :lol::lol:

Γωγώ μην χαλιέσαι ρε με τη δασκάλα,κάθε μάνα ξέρει καλύτερα το παιδι της απ τον καθένα...ότι θεωρείς εσύ σωστό να κάνεις για την Ιω.Νομίζω οτι η συζήτηση είναι το καλύτερο,αλλά η Αργυ έχει δίκιο με την τιμωρία,πρέπει να υπάρχει για να ξέρουν τα μωρά μας τα όρια.

Θου τι εξετάσεις έκανες;Το χασα αυτό...Μήπως θυρεοειδή που έλεγες;

Θελω και εγώ μπακλαβά!!!Θα κάνουμε περπατόπιτα και θα φαω όμως :D:D

Η Ειρήνη μου χτυπάει που και που την μικρη του αδερφού μου που είναι 6 μήνες μικρότερη και της παίρνει και τα παιχνίδια της καημένης....μάλλον ζηλεύει,δεν εχει συνηθήσει και με παιδάκια,της έρχεται κάπως..

Το τρενάκι το ανοίξατε όταν έκανα την 1η μου δημοσίευση03/12/09 :D:Dhttp://www.mammyland.com/forum/search?s ... &start=850

Φοβερό ε;

Ποιες συμμετείχατε από την αρχή αλήθεια;

Νατάσα καλός ο μπακαλιάρος;τρελένομαι αλλά χωρίς σκορδαλιά,έχει η μαμά μου και ξεχνάει να το ξαλμυρήσει :twisted::twisted::twisted: θα φύγω και δεν θα φάω..

η Ονειρούπολη τέλεια κορίτσια!!!Να έρθετε οπωσδήποτε,για τα παιδιά είναι φανταστικά!!!!

Φεύγω με τραβαέι το Ρηνιώ,λέω να την πάω καμιά βόλτα να ξεσκάσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΥΚΙΑ ΤΕΚΝΑΤΖΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ξεχασα να πω περαστικα στην Δημητρα και τη Γωγω!!!!εμενα με ενοχλουν τα αφτια μου ,το κοβω 3α χριστουγεννα με ωτίτιδα!!!Λενα μην γεννας να παρουμε δωρο πρωτα!!!!στις 16 δεν το περνουμε?

Αργυρώ τι καλα!!!!!!SPREAD THE WEALTH BABY!!!!LOL :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο πως μιλανε τα παιδιά της ηλικίας του? οσο γ το χσισάκι ,στείλε και απο εδώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: θέλετε λέει ηρεμο μωρο ,πιείτε κ θηλάστε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μέσα θα μας πανε με τις μαμακιες που λέμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI kανετε κουκλες?

δεν ειμαι και πολυ καλα!

το πρωι ξαφνικα επεσε η πιεση μου...και ενω ημουν καθιστη!

8 με 4..

ενοιωσα να σβυνουν ολα γυρω μου!

τωρα εχω 9,5 με 5,5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ :o:o:o ρε πολυ χαμηλα :?:? πηρες γιατρο? :roll::roll::roll:

πηρα τα αποτελεσματα :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

σιδηρο 50 με φυσιολογικες τιμες 50-170

ασβεστιο 8,4 με φ.τ 8,6-10,3

φερριτινη 21,4 με φ.τ. 8-110

σακχαρο 84 με φ.τ. 70-105

εγω περιμενα να χτυπησει κοκκινο :lol::lol::lol:

κ του θυροειδη δες τε ποια ειναι με πιο εντονα γραμματα

ΘΥΡΕΟΤΡΟΠΟΣ ΟΡΜΟΝΗ(ΤSH)0,00 ΦΤ 0,40-5 :roll:

Αnti-ΤΡΟ 70,0 φτ <60,0 :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαλλοοοοοο! Τι κανετε?

Πηραμε τα δωρα για τα παιδια. Το σετ τραπεζακι-καρεκλιτσες για την Ε. και παπουτσια και παντοφλακια για τον μικρο που δεν ειχε. Το αμαξακι και κατι ακομα θα τα παρουν τα πεθερικα μου. Πηρα και εγω το δωρο μου σημερα. Κατεβαινουμε κατω και ανοιγει ο Π. το γραμματοκιβωτιο και μου λεει: Α Λενα ηρθε το δωρο σου και βγαζει ενα πολυ μικρο κουτακι. Το ανοιγω και ηταν ενα μπρασελε ασημενιο με σαρμς. Κανει καφε του λεω? μεταξυ σοβαρου και αστειου...τοσο μικρο γιατι ειναι? μηπως ειναι για την Ειρηνη? :lol: Οπως καταλαβατε στραβωσα λιγο γιατι για 3 συνεχομενη χρονια του ζηταω μηχανη του καφε και αυτος μου περνει ασχετα η τιποτα. Μετα το γυρισα στις γλυκιες και οτι εκανα πλακα και το εσωσα ΑΛΛΑ ο κυριος γυρνοντας απο τα ψωνια με πηγαινει απο αλλο δρομο...που παμε του λεω? Παμε να σου παρω το κανονικο Χρι. σου δωρο μου λεει και σταματαει σε μια σχολη οδηγων!!!!! :D Ω ναι ξεκιναω διπλωμα σε λιγο καιρο αν εχω πρωτα το οκ απο τον οφθαλμιατρο μου!! Θα τον φαω με αυτα που κανει! :D

Θου ξεκινα να τρως τροφες πλουσιο σε σιδηρο και ασβεστιο. Για τον θυροειδη τι να πω...δεν ξερω απο τιμες. Καλες θεωρουντε? Τι σου ειπε η αδερφη σου?

Ιουλια οπα να και οι κατακτησεις!!!! Γιατι ντρεπεσαι καλε φυσιολογικα ειναι ολα αυτα αφου εισαι καρακουκλαρα! Πολυ χαιρομαι που γλιτωσατε τον παιδιατρο!

Βικακι φαε κατι αλμυρο για λιγο..πως εισαι τωρα? Τα εχουν αυτα οι εγκυμοσυνες...

Λενα τυχαιο θα ηταν και το δικο συμβαν με την πιεση..εγω ολη την εγκυμοσυνη την εβγαλα με 9 με 6.

Συμπεθερα σε βλεπω...που χαθηκες παλι ωρε? Ολα καλα?

Μαρακι τον ελεφαντα τον ειχαμε παρει και εμεις πριν κανα εξαμηνο και βγηκε πολυ μαμακια! Η χειροτερη αγορα που ειχαμε κανει. Φυσικα τον πηγαμε πισω. Εσας σας αρεσε?

Αργυ δεν ξαναχιονισε εδω...στιγμιαια εριξε μπολικο και μετα τελος...μονο βροχη απο εκει και περα. Γιατι 5 καλτσες κατω απο το δεντρο? Θελουμε να δουμε και το δεντρο! Τζαμι η πεθερα με τον λογαριασμο!

Δεν θυμαμαι αλλα σας διαβασα λιγο το μεσημερακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι!!! Τι κάνετε?

εμεις κάναμε κουλουράκια σήμερα, πολύ γέλιο ο μικρός! Κάναμε τα απλά, τώρα το απόγευμα θα κάνουμε τα ανθρωπάκια με το τζιντζερ και αυριο θα τα στολίσουμε!

Παναγιώτα να χαιρεσαι τον κουκλο σου, να είναι γερό και ευτυχισμένο το παιδι! :x

Γωγώ δεν πειράζει βρε σε κάποια φάση τα παιδιά θα μπουν τιμωρία, τώρα με τα bake rolls, εντάξει μην την αφηνετε χωρίς επίβλεψη, δεν το κάνει πάντα επιτηδες..! Εγώ θυμάμαι πάντως αυτο που ειπε η Τονια ότι όταν το μαλώνεις το παιδί επειδή πείραξε το μικρότερο, τότε στο μυαλό του κατηγορεί το μικρό και πιστευει ότι αυτο φταιει που το μαλώνεις.. Ετσι θυμώνει περισσότερο..

Συμπεθέρα τι λέει η μικρή για τον παιδικό της αρέσει? Τέλειες οι κάλτσες.

Για τον αδερφό μου, ο αδερφός μου χώρισε (ηταν αραβωνιασμένος) εδώ και 4 μήνες και απο τότε ειναι εντελώς καλα!!! :shock::shock: Δεν έχει κανένα πρόβλημα και γενικά για την οικογένεια όλο αυτο που περνούσε ειναι σαν κακό όνειρο.. Ειχαμε φόβο ότι αν χώριζε θα του εδινε την χαριστική βολή και αυτος χωρισε και έγινε καλα!! Τι να πω! Η μαμά μου έχει φτάσει στο σημείο να νομίζει ότι του κάνανε μάγια που λυθηκαν. Μαλακίες απλά καια υτη δεν ξέρει τι να πει.. Και ο ιδιος μου λέει ότι δεν μπορει να καταλάβει τι του είχε συμβεί.. :-?

Ιουλία γνώμη μου ειναι να το προσέξεις το θέμα με τον τελειόφοιτο, δεν ειναι και μωρό, να είσαι αυστηρή μαζί του. Μαλακία γιατι θα τρώει και καζούρα απο τους άλλους.. :(:roll:

Θουλη μια χαρά τα αποτελέσματα! :ymapplause:

Για το καρεκλάκι τώρα εντάξει για 200 μέτρα απο 2 χρονών και πάνω δεν θα αγχωνόμουν πάρα πολύ. Θα το απέφευγα όμως όσο μπορώ.

Λενάκι μεγια τα πράγματάκια εμείς δεν ψωνίσαμε ακόμη και δεν ξέρω και πως θα του πάρουμε τα δώρα που εννοείται ότι θα φέρει ο Αγιος ΒΑσίλης αφου θα πρέπει να πάμε μαζί του να τα ψωνίσουμε :roll::roll:

Και κάθε φορά που πάμε στα Toys R Us γίνεται χαμός, τρελαίνεται! :roll:

Χριστουγεννα θα πάμε στον Νιαγάρα στους φίλους μας, θέλω να πάμε γιατι ειναι αυτοι με τα παιδιά, που ειχαμε πάει και το Πάσχα και θα παίζει ο μικρός..

Εντομεταξύ θέλω να χιονίσει τι σκατα στον Καναδά ειμαι και θα κάνουμε Χριστουγεννα χωρίς χιονι?

Ακομη τίποτα...

Φιλάκια κοριτσάρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλιαααα καλε συγχαρητηρια για την κατακτηση!!! :lol::lol::lol::lol:

αντε κ εις ανωτερα :lol::lol::lol:

τι ντρεπεσαι καλε, εσυ φταις που εισαι θανατηφορα γκομενα?? :lol::lol::lol::lol:

παντως περα απο την πλακα ειναι αρκετα μεγαλος, προσεχε μην εχεις κανενα θεμα..

πω πω παντως με το καρεκλακι ουτε μπορω να σε φανταστω ποσο αγχωμενη ησουν!! πρεπει να ετρεμες σαν κομπρεσερ!

γιωτα ειπαν οτι θα το παρουμε τις 15, θα δουμε!

βικυ να τρως λιγο παραπανω αλμυρα, κ εμενα ετσι ηταν αρκετες φορες, η πιο φυσιολογικη μου ηταν 10 με 6

ελενα μια χαρα ξηγηθηκε η κολωνα σου!

ερη ακομα δε χιονισε εκει ε??? ε που θα παει, αν δε χιονισει κ εκει τοτε που?

θουλη μου κοριτσακι μου δεν εχω ιδεα απο τις τιμες του θυροειδη που εβαλες..

αλλα αποτι φαινεται τελικα εχεις καποιο θεματακι ε?

ουφ ουτε τολμω να σας περιγραψω τι εγινε σημερα το βραδυ... Ο κακος χαμος με τον μικρο..

γαμωτο, μα γινεται την ιδια στιγμη που τον μαλωνω να τον κοιταζω κ να το μετανιωνω?

κ ποσο με ποναει που δεν του το δειχνω εκεινη τη στιγμη.. κ ακομα περισσοτερο οταν μετα παω να κανουμε αγκαλιτσες κ μου λεει οτι ολα ειναι ενταξει μαμα κ μου ζηταει κ συγνωμη..

μα ποσο απαισια μπορω να ειμαι πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τωρα που εχει χρονο για μπλα μπλα δεν μπηκε καμια εκτος την Ερη :twisted:

Ερακι μου δυσκολο οντως να ψωνισεις με τον μικρο παρεα. Πολυ χαιρομαι που ο αδερφος σου ειναι καλα! Τον ειχα θυμηθει και εγω πριν λιγο καιρο και ηθελα να σε ρωτησω αλλα μετα το ξεχασα..

Αφρο και εγω απο χθες πινω τσαγακι με βαλεριανα και αλλα ηρεμιστικα βοτανα μπας και την παλεψω αλλιως με βλεπω να πηδαω απο το μπαλκονι καμια μερα...

Λενα ποσο σε καταλαβαινω..και εγω το ιδιο κανω με την μικρη και μετα νιωθω ΤΙΣ τυψεις,,,δεν εισαι απαισια ανθρωπος εισαι και εχεις ορια. Λογικο ειναι καμια φορα να ξεφευγουμε λιγο. :YMHUG::x

Σας καληνυχτιζω...παιζω ενα παιχνιδι στο φεις και εχω κολλησει σε μια πιστα και μου την εχει δωσει βραδιατικα :twisted: Φιλακιαααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να σας πω τα νεα μας..οχι καλα!

ληστεψαν την αδελφη μου στον 3ο οροφο...σκαρφαλωσαν η απο οροφο σε οροφο...ενοειται περνοντας και απο το δικο μας....η απο ιδροροη...μπηκαν στο παιδικο...απο το παιδικο στο δωματιο της εσπασαν την κλειδαρια απο την σιφινιερα της πηραν ολα τα χρυσαφικα + το κλειδι του αυτοκινητου με του κωδικους...μεταξυ 6:30 και 8:00 το απογευμα με τα παιδια και τη μαμα μου μεσα στο σπιτι...απλ ηταν στο σαλονι και στα δωματια δεν ειχε φως...!

εκεινες τις ωρες το πατζουρι απο το παιδικο της Μ-Ι ηταν ανοικτο αλλα κλειδωμενο το τζαμι και η Μ-Ι επαιζε μονη της!

αραγε τι ειδαν?

λιγο πριν της ελεγα να την παω επανω να ξαπλωσω λιγο γιατι ζαλιζομουν ...αλλα δεν ηθελε...γι αυτο και επαιζε μονη της ησυχα!

αν ηταν στην αδελφη μου σιγουρα θα ηταν μαζι με τα παιδια στο παιδικο...

τρεμω στη σκεψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

δεν εχω κοιμηθει ολο το βραδυ!

σηκωνομουν και κοιτουσα αν το παιδι μου ειναι εκει...

φοβαμαι...

αλλα τι? ποιον ?

απο ποιον?

απο που?

φοβος ...φοβος...!

αλλα τι να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Συμπεθέρα εγκυμονούσα :o:o:o:o:o:o:o:o απαπαπα τόσο εύκολο είναι να μπουν μέσα?

μα και δεν τους πήραν είδηση? αχ Θεέ μου, δεν πειράζει για αυτά που πήραν, αλλά στην σκέψη και μόνο ΤΙ θα έκαναν αν ήταν στον δρόμο τους τα παιδιά!!!! :(:(:evil::evil::evil::evil: προσοχή, προσοχή και να κλειδώνετε καλά και τα ρολά νωρίς κάτω!!! με το που σουρουπώνει :!::!:

Συμπεθέρα Καναδή για τα ψώνια που λες και τον γαμπρούλη, πάτε και οι 3 και κάποια στιγμή πες στον άντρα σου να πάει μια βόλτα με τον μικρό και θα βρεθείτε μετά, έτσι εσύ θα ψωνίσεις το δωράκι του!!! ;) εμείς έτσι κάνουμε ;)

Έλενα 5 κάλτσες γιατί δεν χωρούσαν όλα σε 2, οπότε τα μοίρασα :lol::lol: ο αριθμός δεν σημαίνει τίποτα!!!! ;)

Έρη μια χαρά της αρέσει ο παιδικός και η δασκάλα μας λέει ότι δεν έχει κανένα πρόβλημα, καλέ είναι πολύ βολικό κοριτσάκι τελικά, εγώ νόμιζα ότι θα είχε πρόβλημα! :x

ρε κορίτσαι από τότε που κοιμάται η Ρ. με πάπλωμα, όλο ξεσκέπαστη είναι, θα πρέπει να κρυώνει και προχθές το βράδυ λέω θα βάλω ξυπνητήρι στις 3 για να την δω....τελικά δνε έβαλα και είδα όνειρο να πάω να την ελέγξω :o:o:o:o:o:o:o , ξυπνώ πάω και ήταν ξεσκέπαστη, μετά ξαναξύπνησα, από μόνη μου, άλλες δύο φορές .....δεν εχω χρόνο σας αφήνω..... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Βικυ, ασχημη εμπειρια, προσπαθησε να ηρεμησεις ομως..Αν θυμασαι εμεις παθαμε το ιδιο τελη μαιου, μπηκαν κανονικα απο το παραθυρο και ολοι μεσα ημασταν κ κοιμομασταν κ ο Σεμπ κ εγω κ ο Κ..και φυσικα η αστυνομια της Ουγκαντα αν θυμαστε δεν βρηκε τιποτα!

ΕΙλικρινα παντως δεν με επηρρεασε. Ειπα οκ, αφου δεν παθαμε τιποτα, μονο υλικα, παμε παρακατω..κ μενω κ συχνα μονη εγω εδω..Απλα πλεον ελεγχω προσεκτικα τα παραθυρα!!

Χτες πηγα με την Ανετ και τη μικρη της κ τον Σεμπ φυσικα για φαγητο..πρωτα κουνιες, μετα φαγητο, τι ωραια που περνουσαμε κ ξαφνικα η μικρη αρχιζει να ειναι χαλια..Κοκκινιζουν τα ματια της, αρχιζει να ψηνεται στον πυρετο κ ετοιμη να λιποθυμησει..κοριτσια πριν 5 λεπτα επαιζε κ ετρεχε κ ξαφνικα κατερρευσε..Η Ανετ παγωσε, δεν την εχω ξαναδει τοσο φοβισμενη! Διοτι εδω οταν το παιδι σου αρρωσταινει εχει 50% πιθανοτητες να πεθανει, δεν ειναι απλα τα πραγματα...Την βουτηξα απευθειας και πηγαμε ολοι στην κλινικη...Της εκαναν τεστ διοτι αυτο που φοβηθηκαν αμεσως ηταν οξεια ελονοσια κ αν ηταν κ εγκεφαλικη θα το χαναμε το παιδι μεσα σε λιγες ωρες! Ευτυχως τελικα δεν ηταν κατι τετοιο, δεν μπορουσε κ ο γιατρος να ξηγησει τι ηταν ακριβως, μαλλον η μικρη ξεκιναει ιωσουλα (της εκαναν κ εξεταση ουρων, ολα καθαρα)...

Μετα τους εβαλα σε ενα ταξι κ πηγαν σπιτι...Βρε τι παθαμε στα ξαφνικα!

Ουφ αυτα!

Ιουλια! Το ειχα παθει και εγω αυτο κ μαλιστα με φοιτητη που ηταν κ 25 χρονων κ εγω τοτε 30!! Απλα εκανα πως δεν καταλαβαινα τιποτα κ απεφευγα να ερχεται στο γραφειο οταν ειμαι μονη!!

Κοριτσια σας φιλω, με εχουν καλεσει για γιαπωνεζικο brunch, θα μιλησουμε για το προγραμμα μας στο σχολειο με καποιους πιθανους δωρητες απο την Ιαπωνια κ θα φαμε κ γιαπωνεζικα...

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!!!

είμαι στη δουλειά!

χτες παραγγείλαμε την τούρτα της Ι για το σχολείο, Μπάρμπι φυσικά...

Το βράδυ πήγαμε στο θείο μας που γιόρταζε και ήταν εκεί και ο βεελζεβουλ :twisted:

Τα κορίτσια έπαιζαν με όλους πήγανε αγκαλιά σε όλους, κάθησαν να φάνε αγκαλιά με τον μπαμπά του Γ αλλά αυτή δεν την πλησίασαν καθόλου :? Πώς να την πλησιάσουν βέβαια αφού δεν την ξέρουν. Και σε κάποια στιγμή λέει "Φαιδρούλα το φοράς το ρολόι που σε πήρα?? το φοράς??" Σας είχα πει που είχε στείλει μια σακούλα με βλακείες και πράγματα από τις τυχερές σακούλες. Τέτοια ρολόγια πλαστικά είχε μέσα στη σακούλα. Α και κάτι τσιμπιδάκια με μαλλιά μαύρα πάνω μπούκλες τύπου εξτένσιον :ymsick: τα οποία τα πετάξαμε αφού πρώτα τα φόρεσε ο Γ =))

Βίκυ πλέον μπαίνουν στα σπίτια είμαστε δεν είμαστε μέσα :( Κι εγώ για τα κορίτσια μου φοβάμαι τόσο πολύ...

Έλενα λες να είναι μαλακία ρε?? Δεν το δοκιμάσαμε το έχουμε στο κουτί να το δώσουμε τα Χριστούγεννα..

Άλλοι λένε τέλειο και διασκεδαστικό άλλοι λένε βλακεία. Δεν ξέρω θα δούμε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα! :D:D

Βικυ πολυ σοκαριστικο... :( Ηταν κατι ανοιχτο ή σε ανακλιση?Σορρυ αν το εγραψες...Μα ειναι δυνατον?Σε σπιτι οπου ανα πασα στιγμη μπορει να μπει καποιος στο δωματιο? :o:o:o:o:o

Ιουλια μου :o:o:o:o:o:o Οχι για το καθισματακι-ζωνη-Γιωργο καλε! :lol::lol::lol: Για το μαθητη!ΜΜμμ πιπινακι στα ποδια σου!!!!Περιμενε ενα χρονο να ενηλικιωθει κ μετα θα σου πω τη συμβουλη μου =))=))=))

Βασικα πλακα εκανα!Οι πρωτες φατσουλες ηταν για τον Γιωργο!Εγω νομιζω θα προτιμουσα(τωρα τι ειδους κουφης "προτιμισης" ειναι αυτο,δεν ξερω :P ) να τον εδενες στο καθισματακι μονο στη μεσουλα του.Απ'οτι καταλαβα δεν χωρουσαν οι ωμοι :? Ουφ σκατουλες...θα προτιμουσα να μαθεις απεξω το καθισματακι!!! :lol::lol:

Γωγω μην χαλιεσαι ρε συ.Απλα ο τροπος σου δεν ειναι Ο καταλληλοτερος για τη δικη σας περιπτωση! ;););) Μου αρεσε που η δασκαλα παρατηρει πολυ και που εσυ δεν εισαι στενομυαλη κ πεισματαρα και την ακουσες! :D Δε στο'χα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P:-*

Θουλη αντε να ανεβεις μπας κ δουμε κ την Τονια ονλαιν!!!! :P Που ειναι καλε αυτο το κορμι? :lol:

Αργυρω τι κανεις???Πως νιωθεις?Την παλευεις?(δε με τσιμπησε μυγα :P )

Δημητρουλα περαστικα! :( Καημενουλι μου... :YMHUG::YMHUG:

Αφροδιτη αυτο που κανει ο Κ το κανει κ ο Α.Ο μονος τροπος να ασχοληθει με το παιδι ειναι να την αποβλακωσει στο ps3,τβ,ipod,κινητο :o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted: Αλλα η Αννυ μιλαει μια χαρα οποτε δεν συνδεονται απαραιτητως αυτα!Νευριασα και μονο που τα ανεφερα.Ρε ειναι δυνατον???Πως νομιζουν οτι θα τους θελουν τα παιδια τους???Μα να μην ασχολουνται καθολου???

Επανερχομαι.Ηρθε η Α και μου λεει "μαμα ειμαι λυπημενη...μπορεις να με παλεις αγκαλισα?" :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Κουμπαρουλα :o:o:o:o:o

εχω μινει...πλακα κανεις;;;;

κοιτα δεν ξερω τι θα κανεις αλλα να βαλεις συναγερμο..

να του πεις να σου βαλει μαγνητικες επαφες στα παραθυρα κανονικα δεν πρεπει να ειναι μεγαλο το κοστος, ετσι ωστε να ενεργοοποιεις το stay home και να σφυραει οποτε ανοιγει καποιο παραθυρο.

Εξακολουθω να μην ειμαι καλα σημερα...με αποτελειωσε και η μανα μου χτες..μου ειπε πως η κουμπαρα-ξαδελφη μου ειναι χαλια..τελικα δεν βγηκε απο το νοσοκομειο το Σαββατο..ειναι στο Θεαοεγειςο και θελω να παω να τη δω αλλα δεν ξερω αν επιτρεπετεσ το χαλι που ειμαι..

στεναχωρηθηκα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα μου...Υπομονη..Τι να πω?

Τι νιωθεις σημερα?Ελα,γινε καλα και σου υποσχομαι να μην περασω σε αποσταση 5κμ απο το σπιτι σου! :lol::lol:

Δε θυμαμαι τι αλλο ηθελα να πω!...

Τι μαγειρευετε σημερα?Εγω λεω τουρλου(μπριαμ τι λενε?)...Ολο το καλοκαιρι δεν εκανα κ τωρα μου ηρθε ορεξη! :P:oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω τι κανεις???Πως νιωθεις?Την παλευεις?(δε με τσιμπησε μυγα :P )

για κοιτάξου καλά μήπως και τελικά σε τσίμπησε αυτή η μύγα!!!! :?:-p

παρολαυτά καλά είμαι :roll::roll::roll::roll: ευχαριστώ :)

Θούλη μια χαρά οι τιμές :)

Έλενα γιατί δεν σου άρεσε το δώρο? :? σε όλα αυτά που είπες αυτό που δεν μου άρεσε ήταν ότι σου το έδωσε εκείνη την στιγμή και δεν το τύλιξε να το βάλει κάτω από το δέντρο :roll::roll:

άντε καλά μαθήματα και κοίτα να το πάρεις με την πρώτη!!! :D

Λένα μην στεναχωριέσαι βρε, έτσι κάνει και η Ρ. ό,τι και να της κάνω έρχεται μετά, με αγκαλιάζει και μου ζητά και συγνώμη :o:o:o:o:(:x

σήμερα της έδωσαν και την τσάντα με τις σοκολάτες :D

Χρύσα θα σε συμβούλευα να μην πήγαινες να δεις την ξαδέλφη, γιατί το ανοσοποιητικό της είναι χαμηλό και υπάρχει κίνδυνος για λοίμωξη, πράγμα πολύ πολύ πολύ δύσκολο για την περίπτωσή της......όταν ήταν η μαμά μου στο νοσοκομείο και την φροντίζαμε εμείς, μέχρι και μάσκα φορούσαμε για να μην την κολλήσουμε κάτι και μετά.......

μπορείς να την πάρεις τηλέφωνο όμως ;)

αλήθεια η Τόνια πού χάθηκε? :?:

Έρη χάρηκα με τα νέα του αδελφού σου, έτσι πρέπει πάντα να κοιτάζουμε μπροστά :D

Βίκυ η αστυνομία ήρθε?

σήμερα θα πάρω την Ρ. στις 11.00 και ο Λ. σχολάει στις 11.30, οπότε μόνο ένα δρομολόγιο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης Χρύσα, εύχομαι να γίνει καλά η ξαδέλφη σου κρίμα....

Ιουλία θα συμφωνήσω και εγώ με την Έρη και την Φρανίτα, μπορείς να κατηγορηθείς για κάτι που δεν έκανες, θέλει λίγη προσοχή και διπλωματία... :!:

Φρανίτα ζηλεύω το Γιαπωνέζικο brunch :D , καλά να περάσεις......ευτυχώς ήσουν και εσύ την ώρα που το κοριτσάκι έπαθε αυτό και έτρεξες, ποιός ξέρει τι θα γινόταν αν ήταν μόνη της η Ανέτ :( την καημενούλα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια καλα ειμαι ρε σωματηκα...

απλα επειδη χτες δεν εφαγα τιποτα ειμαι λιγο αδυναμη αλλα ΟΚ..θα επανελθω ...ενα καυτο μπανιο και ενας 10ωρος υπνος και στανιαρα...

ελα εσυ..θα σ επεριμενω τη δευετρα..

ειμαστε καλα δε θα σας κολλησω τιποτα!!!! :lol::lol::lol: Υποσχομαι!!!!!

Απλα με σταναχωει πιστευτα το θεμα της κουμπαρας - ξαδελφης μου. Ειναι νεα κοπελα ρε γμτ και αφου ηρθαν οι αδελφες της απο Αθηνα τα πραγματα ειναι πολυ πιο σοβαρα απο οσο θελλω να πιστευω...

Αργυροτυλα μου δεν μπορει να μιλησει στο τηλεφωνο...και η θεια μου ειναι σε φαση μη το συζητας..

θελλω να παω απο εκει..απο το σπιτι εννοω αφου ειναι στο νοσοκομειο ακομα..

ηταν να παω απο βδομαδα αλλα τελικα λεω να παω η σημερα η αυριο το απογευμα να δω τον κουμπαρο μου και τα παιδια, το πιο μικρο ειναι 4 χρονων ρε γμτ..

δεν ξερω...πραγματηκα στεναχωριεμαι..

στεναχωριεμαι και για την αλλη μου ξαδελφη που εκανε προσφατα παλη βιοχημικες αιματος και τα λεμφοκυταρα αυξηθηκαν πραγμα που σημαινει οτι ισως ξαναξυπνησε η αρρωστια...

Ουφ....γιατι ρε ρμτ σε τοσο νεο κοσμο..και σε τοσο καλους ανθρωπους..τους κακους ουτε ο θεος τους θελει!!!!

Θουλιτσα τα φιλια μου και την αγαπη μου!!! Θα ερθεις καλε να με χτενισεις η θα τσουρομαδηθω μονη μου;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Βίκυ ανατρίχιασα ρε συ!

Και μας μας είχαν κλέψει βράδυ στο πατρικό μου. Μπήκαν κανονικά από την πόρτα άρπαξαν ενα παντελόνι και 2 δερμάτινα μπουφάν και εξαφανίστηκαν. Εμείς κοιμόμασταν του καλού καιρού αλλά η γιαγιά μου τους κατάλαβε, φώναξε και έφυγαν αμέσως. Μπρρρρρρρρρ το θυμάμαι και μου σηκώνεται η τρίχα.

Τη Μ-Ι τη ρώτησες; Είδε κάποιον;;;

Αν έβλεπε δε θα του μιλούσε;;;; Να του πεί τα ωραία της;;; :lol::lol::lol:

Αναστασία θα σε δαγκώσω ρε....

Τόσον καιρό δεν έμαθες τπτ απο τη φίλη σου;;;;;; Μα μελιτζάνες και κολοκυθάκια χειμωνιάτικα;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Επισης ετοιμάσου την παρασκευή!!! Θα ρθω με ένα πουλμαν τουρίστες να μας κάνεις το τραπέζι! Δεν πιστεύω να υπάρχει προβλημα;;;; :D:D:D:D

Χρύσα γιατί είσαι τόσο χάλια ρε συ; Μήπως σου έπεσε η πίεση;;;;

Μαρία πως ήταν ο Γ με τις τούφες;;; :lol::lol::lol:

Φρανίτα τώρα πως είναι το κορίτσάκι; Περαστικά του!

Αργι και η Ε με πάπλωμα κοιμάται αλλά δε βάζει μέσα τα χέρια και όταν ξυπνάει είναι παγωμένα. Χωρις πάπλωμα στανταρ θα πούντιαζε.... Υπνόσακο δοκίμασες;;;

Ιουλία χααααααααααχαχαχαχα πιπινοκατάκτηση έχουμε;;; Μα τι μππορεί να θέλει ρε συ;;;; Βράζει το αίμα του!

Λένα σήμερα θα πας;;; Φιλάκια στην αγαπημένη!!!!!

ΈΡη σμουτσ! Τι τέλεια η φωτο του κ! Πως βγηκαν τα κεκάκια που θα έστελνες;

΄Ελενα με γεια τα δωρ άκια! Και με το καλό το δίπλωμα!!!!

Θου τα νούμερα του τζόκερ μας έδωσες;;; :lol::lol::lol:

Πες πως ήταν τελικά;

Γιώτα φιλάκια! Περαστικά στο αυτί!

Αφρο ρε πες αποθηλάζει ο Μ; Το ήθελε ή εσύ τον 'έσπρωξες';

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...