Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

Παναγιωτάκι μου έχω τόσο διάβασμα που δε θα πάω και πουθενα εξτριμ... κανα θεατράκι (εχω προσκλήσεις!), για κανα καφεδάκι και ίσως για κανα χαλαρό ποτάκι... θα δούμε... :mrgreen:

πλάκα μας κάνεις? :evil::evil::evil::evil:

τα λένε αυτά σε ανθρώπους που έχουν να βγουν έξω 6 χρόνια? με διάλειμμα μία ή δύο φορές? :(:(

για το αυτοκίνητο: εγώ δεν θα πάω κάπου αν δεν έχω το κάθισμα, εδώ τα ταξί μπορείς να τα παραγγείλεις με κάθισμα, λες στο τηλέφωνο ότι θέλω 2 καθίσματα......και δεν θα πάρω στο αυτοκίνητο παιδάκι χωρίς κάθισμα, είναι μεγάλο ρίσκο, έτσι πιστεύω......τώρα Παναγιώτα αν έρθω να σε πάρω από το σπίτι με το αυτοκίνητο, κατέβασε και τα καθίσματα να τα βάλουμε στο δικό μου....αυτό μπορείς να το κάνεις......και ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ το ατύχημα που είχε η Νατάσα στην επιχτροφή από Χαλκιδική!!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο και εις ανωτερα!!!!

Μπραβο...!!!

φυσικα θα αναβαθμιστει και μισθολογικα οποτε 2 φορες μπραβο!!!!

παναγιωτα εγω παραγγελνω απο τον κρεοπολη...

λεω να κανω τα Χριστουγεννα...

Ρε συ ειλικρινα δενε χω διαθεση...

δεν ξερω...ενω οσο εμενα στη μαμα μου μου αρεσε το σπιτι cosy στολισμενο να σαν της κουμπαρας ενα πραγμα..αλλα στο δικο μου σπιτι δεν πολυτρελαινομαι...

ειναι ισως και πως θεορω αλλα πραγματα πιο σημαντικα απο ενα πεντακαθαρο και περιποιημενοσ πιτι...

εδω τον εαυτο μου δεν πολυπεριποιουμαι...

Ιουλιαααα..ηθελα να σου πω για τον Γιωργο....μη στεναχωριεσαι ρεεε...του χρονου ολα θα ειναι πολυυυ καλυτερα θα δεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα κοριτσαρες δεν τον στελνω σταθμο αυριο...Κριμα μωρε..μην κολλησει και τα αλλα παιδακια...θα τον κρατησω σπιτι...

Αλλαααααααα... οταν με το καλο ξαναπαει θα τα στειλω τα γλυκακια!!!! :D:D:D

Ελα ντε..το Μητσακι μας τι να κανει;;;;

Αργυρουλα μηπως με τον 2ο τροπο δεν πολυκαταλαβε η δασκαλα;;; :lol::lol::lol:

Ρε συ ο ενας ο κρεοπωλης με ρωτησε κιολας απο ποιο μερος του ζωου ειναι αυτο το κοτσι;;; :o:o:o Και δεν ηξερα τι νατου πω...και απανταω "εεεεεεε αυτο που φτιαχνουν στις μπυραριες" ..οτι να ναι... :lol::lol::lol:

Σισσακι μου ποσο σε καμαρωνω ρε!!!εισαι μια κουκλα, εισαι πολυ γλυκια μανουλα, εργαζεσαι, τωρα σπουδαζεις κιολας..και εισαι και μεσα στην τρελα μου μεσα στην αφασια μου!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

εγω ουτε τα μισα απο αυτα δεν μπορω να συνδιασω!!!! :roll::roll::roll:

Και μετα απο τα λογια αγαπης :P σας αφηνω τσουπριτσες μου!!!Να στε ολες καλα!!!!Παω στα μωρα μου!!!

Αφρο...καλο στολισμα κοριτσαρα μου!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Α εφτιαξα και καρυδοπιτα για το τραπεζι..σουπερ εγινε αλλα πολυ μπελαλιδικη μου φανηκε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Η ΜΑΓΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! :oops::oops::oops::oops:

Χρονια Πολλα κοριτσαρα μου !!!ΝΑ σαι παντα καλα και ολα να σου ερθουν οπως εσυ τα εχεις ονειρευτει!!!!Πολυχρονη και ευτυχισμενη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil::evil::evil: Θούλη αμα ρωτάς κι εμένα εγώ λέω να έρθω Κυριακή πρωί πρωι

γιατί Σάββατο μεσημέρι έχω επιτήρηση :evil:

μμμμ σπετζοφάι =p~=p~=p~=p~ το αγαπημένο μου :D

εγω το εγραψα..δε το διαβασες? :lol::lol::lol: πλακιτσα

ποτε θα μας ερθεις? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: κυριακη?μμμ δε μπορω μαλλον :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!!!!!!!!!!!!!

Θα το χάσω το τρενάκι,πάει.....

Σας διαβάζω όσο μπορώ αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω,τελειώνω το διάβασμα και κουτουλάω ηδη :( που να γράψω....

Να ευχηθώ καταρχήν στο Λενάκι μας με το καλό ο μπουμπούκος!!!!να έχει μία πανευκολη γέννα και ένα γερό μωράκι ;);)

Χρόνια πολλά που να προτοπώ τώρα;Γιορτές,γενέθλια περάσανε χαμός!!Θα πω ότι θυμάμαι,40 μέρες δεν λένε ότι κρατάνε οι γιορτές;

Χρόνια πολλά στην Ανδριάννα της Τόνιας μας!!!Να την χαίρεστε κοριτσάκι μου!!

Χρόνια πολλά στο Καρολινάκι μας!!!Με το καλό ο μπέμπης σας!!!

Χρόνια πολλά στο Μητσάκι μας γερή δυνατή και περαστικά βρε μανούλα!!!

Χρόνια πολλά στην Μαγδα μας!!!να τα χιλιάσεις και με πολλούς ύπνους σύντομα σου εύχομαι!!!

Εν το μεταξύ πόσα τοξοτάκια έχει το τρενάκι μας!!!!Πάνικ!!

Μεθαύριο έχω και εγώ τα γενέθλια μου!!Πάνε και τα 32 :(:( πέρασαν...

Κορίτσια και πάλι σας ευχαριστώ για τις ευχές σας στην γιορτή μου ;);)

Άφρο συγχαρητήρια για το βαθμό!!Ελπίζω να πήρε και αυξηση γιατί ο δικός μου μόνο τίτλο πήρε το καλοκαίρι :?:?:?

Έλενα με κόλασες με τα μάφινς....ακούγονται πολύ νόστιμα...

Για το θηλασμό τώρα που λες,εγώ δεν θα τον άφηνα να θηλάζει τόσο πολύ,προσπάθησε να τον ξεγελάσεις με κάτι άλλο,το κάνει μόνο όταν είστε σπίτι ή και έξω;

Η Ειρήνη μου τώρα που δεν δουλέυω ζητάει παραπάνω κάποιες μέρες,(έπινε 1 κανονικά και το βράδυ περίπου 5 λεπτά για να αποκοιμηθεί) την κάνω να ξεχαστεί με κάτι άλλο,συνήθως πιάνει!!Δεν θέλω πισωγύρισμα,έχει πολλούς μήνες που το κάνει αυτό.Α και η Πατσούρου μου είπε ότι σε αυτή την ηλικία δεν προσφέρουμε,μόνο αν ζητάει γιατί της είπα ότι αν δεν ζητήσει της προσφέρω,λάθος είπε!!Αυτό που κάνεις λέει είναι σαν να θέλεις να την έχεις πάντα μες στο βρακί σου ;)

Δεν ξέρω αν σε βοήθησα,η δικιά μου είναι δεκτική γενικώς,δεν ξέρω ο Γιωργάκης σου!!

Θουλάκι τι ωραία περνάτε ρε!!!Το ίδιο και εμείς!!!Ξεφύγαμε λίγο ε;

Τέλεια η ζωγραφιά του Θοδωρή!!!Μπράβο του!!!Πικάσο!!!!!!!!!

Για το καρεκλάκι δεν θα ε μαλώσω,το έχω κάνει και εγώ κάποιες φορές :oops::oops: για λίγο όμως!!!

Γωγώ φιλάκια!!!!Τρέχεις και εσύ μανούλα ε;Άτιμη δουλειά!!Σε καταλαβαίνω τοοοοοσο πολύ!!!!!!

Αργυρώ τέλεια η σακούλα ρε!!το έχεις τελικά το καλιτεχνικό!!!

Μου θύμισες τα παιδικα μου χρόνια στη Γερμανία με τον Νικολάους ;);)

Περαστικά στο καρουμπαλάκι σας ;);)

Βάλτε δέντρα να δούμε ρε!!Πολύ μου αρέσει!!

Εμείς θα στολίσουμε όταν κατέβουμε κάτω,κατά τις 20 του μήνα,θα βάλω φώτο αλλά το δεντράκι μας είναι μόλις 30 πόντους:oops::oops: μη γελάτε...με το ζόρι το πήρα δεν θέλω και εγώ να στολίζω πολύ πολύ...

Του χρόνου(αν έχουμε λεφτά βεβαίως)θα πάρουμε μεγάλο!!!

Σας φιλώ όλες γιατί σεντόνι εγραψα πάλι....δεν θυμάμαι και πολλά πάλι :oops::oops::oops: sorry σε αυτές που δεν ανέφερα.....

Καλέ γράψατε τόσα πολλά μέχρι να τελειώσω πω πω :o:o:o:o:o

Υποβάλλω και σας διαβάζω μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δεν ξερεις ποιο ειναι το κοτσι !!! :o:o:o:o:o

ο αστραγαλος

παραλιγο να καψω το φαγητο με τα τσισα του Μ ..... :evil::evil::evil::evil: 4 βρακακια μου εμειναν καθαρα :twisted::twisted::twisted::twisted: και ειχα 17 !!!

ηταν και 2 στα απλητα αλλα τι ηταν αυτο σημερα !!!

αχ κατι ειπατε και ηθελα να το σχολιασω ... :P:P:P:P:P:P:lol::lol::lol::lol:

α ναι ..οχι δεν πηρε αυξηση ...η αυξηση παει με τα χρονια οχι με τον βαθμο παντα .

χρονια πολλα Μαγδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα υποσχομαι να είμαι πιο προσεκτική στις δηλώσεις μου την επόμενη φορά! :lol::mrgreen:

Θουλάκι ο Π είχε μια εβδομάδα άδεια και έπρεπε υποχρεωτικά να την πάρει, οπότε πήρε την κόρη του και πήγε στη μαμά του! Εγω λόγω σπουδών δεν ακολούθησα! :mrgreen:

Αρτζ έχεις δίκιο για τα καθισματακια, αλλα εδω αν ζητησεις ταξι με καθισμα το πολυ πολύ να σε κοιτάξουν σαν ουφο!

Παναγιωτίνι μου... ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ!!! :x:x Δε σου φτάνει αυτή η διακιολογία;;

Και θα δούμε στην εξεταστική τελικά "ποσα απιδια βανει ο σάκος" ;)

Ασε που στη δουλειά με κοιτάνε με μισό μάτι... :roll::?:roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1 μπωλ(οχι παγωτου,αλλα κορν φλεικς!) γιουβαρλακια!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Τι ευχαριστηση θεουλη μου!!!!! :lol::lol::lol:

Θουλη δεν ξερω τι σημαινουν αυτες οι φατσουλες :|:|:|:|

Παναγιωτα περαστικα στον Ν!

Θ+Π(για εσας τις 2 μιλαω!) παρακαλω μην με βγαζετε απο τα ρουχα μου.

"δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλο"? "Πρεπει να πας καπου και τι να κανεις"? [smilie=whip2.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=whip2.gif] [smilie=violent1.gif] Αν ειναι δυνατον ρε κοριτσια...

Κ εγω εχω βαλει το παιδι στο ταξι (οταν πηγαμε αθηνα) και ειχα φροντισει να αγορασω ενα παναλαφρο και παμφθηνο καθισματακι....Οκ δεν ηταν το σουπερ ντουπερ αναποδο besafe μου αλλα ηταν καταλληλο για μωρα.Οκ αν μου πειτε οτι το θεμα σας ειναι τα 60 ε...Τοτε θα το βουλωσω.

Και το μονο ΠΡΕΠΕΙ που ξερω εγω ειναι το "ΠΡΕΠΕΙ να παμε στο νοσοκομειο γτ καποιος πεθαινει κ δυστυχως δεν προλαβαινουμε να βρουμε καθισμα ή να αφησουμε καπου το παιδι."

Εσεις μηπως λετε για το αλλο "πρεπει" Εκεινο το "πρεπει να παμε βολτα"????? :o:twisted::twisted::twisted:

Φανταστειτε τι θα παθαιναν τα μωρα της Νατασας...Παναγια μου ανατριχιασαν μεχρι κ οι βλεφαριδες μου...Και στην τελικη ...δεν συμφωνω ουτε με την σκεψη αλλα...Το να εχετε το παιδι αγκαλια σας οχι μονο δεν το προστατευετε,οχι μονο ρισκαρετε τη ζωη ΤΟΥ αλλα το χρησιμοποιειτε σαν αεροσακο. :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σε αλλο ποστ θα γραψω μαλλον αργοτερα οτιδηποτε αλλο ειχα να πω...Ξερω πως το πηρα πολυ κατακαρδα αλλα σημερα μου εκανε κλικ στην κεφαλα μου...βασικα σκεφτομαι πως για κατι τετοια θεματα εγραφα με αυτον και ισως χειροτερο τροπο παλιοτερα και προκαλουσα αντιπαθειες.Αυτο με εκανε τωρα καπως να συγκρατηθω αλλα στην τελικη...Η Θου ειναι φιλη μου και θα χτυπηθω στο πατωμα αν παθει κατι ενα απο τα παιδια της...Οποτε προτιμω να τη βρισω ασταματητα και να μην την εχω φιλη παρα να το βουλωσω επειδη "δε μου πεφτει λογος".Μου πεφτει κ μου παραπεφτει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για το καρεκλάκι στην Θου δεν λέω τίποτα γιατί το έχω κάνει κι εγώ :oops::oops::oops::oops:

Η ζωγραφιά του Ντόντου φοβερή, η Έλενα μόνο μουτζούρες κάνει............

Εξετάσεις έκανες?

Η Έλένα ναι ποτέ δεν έβαζε ιδιαίτερο βάρος αλλά δεν έτρωγε κιόλας, ενώ τώρα τρώει και δεν βάζει, γιαυτό και με ανησυχεί.

Σίσσυ δεν θα σου πώ τι σκέψεις περνάνε από το μυαλό μου, δεν υπάρχει λόγος τζάμπα θα αγχώσω κι εσένα...........

Στον παιδικό της βάζω εγώ φαγητό από το σπίτι και είναι κανονική μερίδα.

Την άλλη βδομάδα θα πάμε παιδίατρο οπότε θα τα συζητήσω και μαζί της, να δώ τι έχει να μου πεί.

Παναγιώτα κρίμα ρε γ@μ@τ@ ν'αρρωστήσει την μέρα της γιορτής του :(:(:( κράτησε την ζύμη να τα φτίαξεις της άλλη βδομάδα και να κεράσετε

Γωγώ θα έρθετε τελικά ΣΚ?

Μαρία εσείς απο Σάββατο δεν υπάρχει περίπτωση να έρθετε?

Κυριακή εμείς έχουμε βάπτιση το μεσημέρι και το απόγευμα γιορτή στον παιδικό της Έλενας

Αφρο και εις ανώτερα :D ελπίζω να άνέβηκε και μισθολογικά

Στους παιδότοπους δεν έχω δεί πουθενά να αναγράφεται όριο ηλικίας, ο Μιχάλης πάντως έχει αρχίσει και τους βαριέται δεν βρίσκει πλέον ενδιαφέρον.........

Άκυρο το μισθολογικά τώρα το είδα

Αναστασία δίκιο έχεις να τα λές να τα διαβάζουμε να βάλουμε μυαλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μου μήπως είναι το σκαρί της τέτοιο ρε....αφού πάντα λες ότι δεν έβαζε ιδιαίτερα..

Μακάρι να είναι έτσι και όταν μεγαλώσει για να γλυτώσει τις δίαιτες ;);)

Μην σκέφτεσαι χαζά,τπτ δεν θα είναι ;);) Οι εξετάσεις της κανονικές δεν βγαίνουν;

Παναγιώτα περαστικά στον Νικόλα ρε!!!Μακάρι να είναι περδικι αύριο!!!!

Πάω να ταίσω το νινί μου που ξύπνησε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια :|:|:|:| δε λεω τιποτα..δε εχω λογια..ειμαι αδικαιολογητη...

εχεις τα 100000 δικια..δε σε παρεξηγω..

το θοδωρη το εβγαλα με πορτ μπεμπε απο κλινικη..

κ πολλες φορες το ειχα αγκαλια γτ εκλαιγε..αδιαφοριαααα

το μικρο μια φορα δε το εβαλα..τοτε που εκοψε το χερακι του..δε μπορουσα,,ηθελα να το παρηγορω :cry::cry::cry::cry::cry:

ευχαιρστω για το ενδιαφερον..

κ για σενα νατασουλα..αυριο θα εχω τα αποτελεσματα απο θυροειδη κ γενικες,,χοληστερινη σιδηρο κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκια μου :x

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και ανταποδίδω :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αναστασία θα περιμένω το παρτάκι λοιπόν :D

Δε σχολιάζω γιατί γράφω στο ipad με το ένα χέρι και τη Μαρκέλλα να κοιμάται στην αγκαλιά μου πιπιλίζοντας σα νεογέννητο :shock: πότε θα το κόψει αυτό το πράγμα?

Να πω μόνο ότι για το αυτοκίνητο συμφωνώ απόλυτα με την Αναστασία. ΠΟΤΕ τα μωρά μας χωρίς καθισματάκι στο αυτοκίνητο! Εγώ το καλοκαίρι κουβάλησα από τη Νορβηγία κάθισμα για τις 2 φορές που θα έμπαινα με τη Μαρκέλλα σε ταξί στην Αθήνα...

Δεν ξέρεις πότε θα γίνει η στραβή...

Φιλιά - θα επανέλθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Αχ πιάσατε θέμα που πονάει.

Η αλήθεια είναι πως δε χωράει δικαιολογία για το καρεκλάκι. Εχεις καρεκλάκι;...Πας βόλτα. Δεν έχεις καρεκλάκι ; ...Κάθεσαι σπιτι. Δε το λέω για να νιώσει άσχημα η Θου ή η κάθε Θου. Το λέω γιατί η πραγματικότητα είναι πως αν σπάσει ο διάολος το ποδάρι του μπορούν να συμβούν τα χειρότερα. Πάντα ήμουν ιδιαίτερα ενσυνείδητη σχετικά με το θέμα. Αλλά μετά το καλοκαιρινό ατύχημα έχω γίνει και μυστήρια για κάποιους. Ενώ μέχρι πριν απλά το σχολίαζα από μέσα μου τώρα το λέω δυνατά και κατά πρόσωπο. Δυστυχώς αυτό που εισπράττω είναι τις περισσότερες φορές ειρωνεία. Τί κρίμα..... :(:(:(

Εμείς ψάχνουμε αυτοκίνητο αυτήν την εποχή που να χωράνε 3 καρεκλάκια πίσω με το σκεπτικό του 3ου παιδιού και με το σκεπτικο οτι η Ειρήνη θα κάθεται για χρόνια ακόμη σε κάθισμα(ΟΧΙ σε μπουστερ).

Γιαυτό να μην με -μας παρεξηγείτε. ... :(:(:(

Μαγδούλι χαίρομαι που σε διαβάζω!!!! Χρόνια σου πολλάαααααααα!!!!!! Χιλόχρονη και ευτχυχισμένη να σαι μανούλα! Άντε κάνενα και μια αδερφούλα στη Μ!!! Παρεπιπτόντως η Ειρήνη και στιγμές αλλοφροσύνης (:shock::shock::shock: ) με ρωτάει 'Μαμά, πω της λένε τη μαμά της Μαρκέλλας που πήγαμε μαζί για μπάνιο το καλοκαίρι;;; :lol::lol::lol::lol:

Τεον τεον τεον!!!!

Θου σε ξαναρωτάω! Τη φωτο εσύ την φουτούρισες;;;;;; :lol::lol::lol:

Όχι μετά από όλα αυτά που σου σούραμε πήγες βόλτα;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Κατερινάκι πότε θα ρθεις και συ;;; Σε χασαμε ρε. Γράφε και συ!

Παναγιώτα μια μιαμ ρε συ! Φιλάκια στο γαμπρόνι!

Σισσάκι γιατί δε μας φιλάς; Αρρωστη είσαι;;; :lol::lol::lol:

Νατάσα ρε συ και η Ε τρώνει πολύ! Μα γιατί αγχώνεσαι τόσο. Εγω δεν το είχα σκεφτεί ποτέ... :?:?:?

Αφρο συγχαρητήρια! Αποθηλάζει ο Μ;;; Δεν το ήξερα! Καλέ μόνη μου θα μαφήσετε την παλιοκαραβάνα;;;; :lol::lol::lol:

Χρύσα ξεκόλλα και στόλισε! Μα τι Γκριντς είσαι βρε παιδί μου!!! :lol::lol::lol:

Έλενα η Δ όλη μέρα κοπανιέται. Είναι πολύ ζωρή σε σχέση με την Ε. Όλα τα πειράζει..... Χθες στη Χαλκιδική την άφησα κάτω στο γκαζόν και άρχισε να μσουλάει κάτι χόρτα που ήταν πιο μακρυά. Επίσης δε δέχεται αλεσμένο με τπτ. Το φαγητο το τρώει κομματάκια (λαχανικά , κρέας, όσπρια) και από φρούτα μόνο βρασμένο μήλο, ακτινίδιο, μανταρλινι χωρίς τη φλούδα και μπανάνα στο τσακίρ κέφι. Να τη δείτε πως μασαέι! Έχει πολύ γέλιο. Και 2 μισοβγαλμένα δόντια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ ο ενας ο κρεοπωλης με ρωτησε κιολας απο ποιο μερος του ζωου ειναι αυτο το κοτσι;;; :o:o:o Και δεν ηξερα τι νατου πω...και απανταω "εεεεεεε αυτο που φτιαχνουν στις μπυραριες" ..οτι να ναι... :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαστε και εμεις!

καλε ποσα γραψατε!

Κουμπαρα εσυ γκριτζ?

αποκλειεεται!

Μαγδα χρονια πολλα!

Αναστασια περιμενουμε φωτο απο ρο δεντρο...

το δικο σου θα ειναι τελειο ειπαμε ...ειναι καινουριο...

το δικο μας ειναι παλιο

Σισσιω...μονη μια εβδομαδα?

μονος στο χωριο με τη μικρη?

χμμμμ οντως τι χαζομαρα αυτα τα σαιτ με το στοιχημα....παιζει και ο Π.?

ο δικος μου Π. ειναι ΑΕΚ και φανατικος!

εμεις την τελειωσαμε την αδεια...!

Παναγιωτα τα φιλια μας!

Συμπεθερα ωραια η τσαντα...

εγω σημερα ξεκινησα στη δουλεια να κανω καρτες πολυ ωραιες γινονται...αυρι θα τις βγαλω φωτο!

αααα και εμεις κυριως εγω με το καθισμα ειμαστε αδιαπραγματευοι...

η πεθ στην αρχη νευριαζε αλλα μετα που της πηραμε καθισμα ηταν καλυτερα...

ενοειται οτι η Μ-Ι θα καθεται σε καθισμα για πολυ ακομα και οπως λεει και η Νατασα οχι σε μπουστερ!

θυμαστε εκεινη τη ξαδελφη του Π. που γεννησε την ανοιξη?

το καλοκαιρι ηρθαν δικοπες στο νησι...χωρις καθισμα...με το ριλαξ...χωρις αυτοκινητο και μετακινουνταν με το μωρο αγκαλια πανω στο μηχανακι....

το προηγουμενο σκ που τους ειδα...εφερναν το παιδι απο τον πειραια εδω στην αγκαλια...

σε αμαξι κουβας...και οταν το βαζουν δεν το δενουν....το σφινονουν ...και δεν φευγει απο τη θεση τπυ....λενε!

κοτσι...ενοειται με μπυρα εφαγα στην Πραγα!

οσο για το σπιτι μας...εεε δεν ειναι παντα τακτοποιημενο...περναω και τι ςφασεις μου που δεν θελω να κανω τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα μου με συγκινείς ρε :x:x:x

Θέλω πάρα πολύ να γραφω,μου αρέσει πάρα πολύ η παρέα σας,αλλά όλο τρέχω η δόλια :(:(:(

Θα προσπαθήσω πάντως!!!!

Άντε κάνε γρήγορα 3ο να τα θηλάζεις και τα 3 :lol::lol::lol::lol:

Σου χρωστάω και το dvd e; :oops::oops::oops: Δεν το ξεχνάω πάντως!!!

Ερχόμαστε κατά τις 20 του μήνα,θα πάμε ένα 2μερο με φίλους χωρίς παιδάκια πρώτα :D:D:D

Φεύγω πάμε ΟΝΕΙΡΟΥΠΟΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ είμαι πάλι..

σκσφτόμαστε να βγούμε για δώρα :?:?:?

Για τα καθισματάκια δίκιο έχουν τα κορίτσια

Κι εγώ το έχω κάνει να δέσω την Ι μόνο με τη ζώνη για να πάμε μέχρι τη μαμά μου που είναι 2 στενά παρακάτω και πάω σιγά σιγά σαν την κότα. Μαλακία το ξέρω.

Μισθολογικά όχι δεν ανεβαίνει ούτε ο Γ μόνο βαθμό πήρε :geek:

Ο Γ λέει να έρθουμε από Σάββατο.

Αλλά Σάββατο πρωί θα πάμε στο χωριό του (δίπλα στον Πλαταμώνα) για το ετήσιο μνημόσυνο της γιαγιάς του, στη 1 το μεσημέρι έχω επιτήρηση στο ΤΕΙ και το βραδάκι να ανέβουμε Θεσσαλονίκη. Αυτό είπε να κάνουμε. Εγώ δε συμφωνώ καθόλου. Θα ανέβουμε για μάθημα:geek: , θα φάμε και πίσω [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωτιτιδα και αμυγδαλιτιδα..Με γεια μας!!! :(:(

Τριτη αντιβιωση μεσα σε 3 μηνες... :(:(:(

Αναστασια εννοειται καλε οτι εχεις απολυτο δικιο!!!

Οπως εγραψα εγω δεν εχει τυχει να το κανω αλλα απλα δεν ετυχε...

Παντως υπαρχουν και καποιοι αλλοι λογοι περα απο το νοσοκομειο..Ας πουμε εμεις πηραμε μια φορα την Αφρο με τον Μανωλακη και δεν ειχαμε καθισμα να τον βαλουμε...Αν δεν την περναμε θα εμενε μονη της σε μια ερημικη περιοχη για να περιμενει για ταξι...οχι οτι καλυτερο.... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ηθελα να ξερα μονο οι Θεσσαλονικιες πανε για μαλλια και λειζερ;;;; :?::?:

ψαχνω για deals κομμωτηριων ή αποτριχωσης εδω που μενω κια τπτ...στον Ευοσμο ομως χαμοοοοοοοοοςςςς...Ακους Χρυσα;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα πανεμορφες!

σας διαβαζω..! ;):)

εμεις..χάλια..

ο γιωργος κ σημερα,τριτη μερα,εκανε 38,6! :shock::shock:

το βραδυ δεν κοιμηθηκε καθολου,αρα ουτε κ εγω,αλλα ειλικρινα,δεν νιωθω κομματιασμενη..μαλλον ο μητρικος μου ρολος ξεπερνα τις αντοχες μου.. :roll::roll:

αν κ αυριο ειναι ετσι θα παμε παιδιατρο..

ουτε να το σκεφτομαι δε θελω για αντιβιωση..θα τον συρω ομοιοπαθητικη κατευθειαν..

παναγιωτα περαστικα σας :(:(

για καθισματακια..δε θα πω τιποτα αλλο..τα ειχα πει παλαιοτερα κ η παναγιωτα καλα θυμαται..η αναστασια με ταρακουνησε κ τοτε δε με ηξερε καλα..αλλα πολυ την χαιρομαι που ειναι ντομπρος ανθρωπος κ τα λεει εξω απο τα δοντια..ακομη κ αν αυτο της εχει κοστισει πολλες φορες :evil::(

αναστασακι με γεια το δεντρο! :D βαλε φωτο!

νατασα τη θυμαμαι τη φωτο που εβαλες! :o:o:o:o μα ειναι τελεια..κ ρε συ σου παει το ξανθο.. ;):)

μαγδουλα χρονια πολλα!

καλα θα κανετε κ θα ερθετε εδω γιορτες!ζεστά κ οικογενειακα! ;)

για τον παιδικο..καλα κανατε κ σταματησατε αφου δεν πληρουσε τις προυποθεσεις..

εμενα στον δικο μας δε μου αρεσει που βαζουν τηλεοραση στα παιδια..αλλα το εχω"αντισταθμισει" με το να κλεισω την τιβι σπιτι..

περα απο αυτο ομως εχω δει πολλα θετικα στη συμπεριφορα του γιωργου..σιγουρα ομως,θα ηταν καλυτερα να ξεκινουσε απο του χρονου παιδικο..τα μπερδεψα ετσι οπως τα ειπα,ε; :roll::roll::?

αργυρω ωραια η σακουλα! :)

ποτε προβλεπεται να αρχισει η ρεβεκκα ανδρονικη,πιο πολυ μου αρεσει ολοκληρο το ονομα! ;) ,να καθεται κανονικα στον παιδικο;

νατασουλα δεν ξερω για τα κιλα,αλλα ειχα συμμαθητρια που ετρωγε απιστευτα κ ηταν στεκα!κ υγιεστατη φυσικα!

κοριτσαρες σας φιλω!καλο βραδυ σε ολες!φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα κ ιουλια περαστικα ρε :cry::cry::cry:

τι σκατα θα βγει ο χειμωνας..που θα παει...

εδω πολυ κοντρα τα μεγαλα..παραγνωριστηκαν.

πριν ο θοδωρης δινει μια στο προσωπο στη μαρθουλα κ αυτοματα δινω κ γω στο προσωπο του..οχι απαλα αλλα οχι κ χαστουκι..κατι ντεμη..οτι κανει του κανω..

να πω τη αληθεια αυτες τις μερες τις εχει γλιτωσει ο παντελης κ τις τρωει η μαρθα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαριέμαι να διαβάσω...και δεν έχω και δουλειές να κάνω για να διακιολογηθω... μπορω βέβαια να σιδερώσω κατι ρουχαλάκια που μάζεψα.... ΧΑΣΤΟΥΚΙΣΤΕ ΜΕΕΕΕΕΕ!!!! 8-}8-}@-)

Αναστασιιιι αϊ μωρή που πήρε ο κ@λος σου αέρα και άρχισες τα δικά σου ΠΑΛΙ!!!! Απαιτώ να κατέβεις απο το τρένο της φίλης μου της Λένας αμέσως!!! :ymdevil:L-)L-)

Έχεις δίκιο, παρόλα αυτά υπάρχουν φορές που απλώς δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς. Τι να κάνουμε, υπάρχουν, αλλά προσπαθείς τουλάχιστον να τις ελαχιστοποιεις αυτές τις φορές. Με την ίδια λογική δεν πρέπει ούτε στα ΜΜΜ να μπαίνουν τα παιδάκια, αν αποκλείσουμε κάθε τρόπο μεταφοράς τότε δεν μπορούμε να τα πάμε πουθενά χωρίς αυτοκίνητο. Δεν το δικαιολογω, απλώς λέω οτι μπορεί να τύχει. Δε νομίζω οτι το θες πάντως το παιδάκι σου να μην είναι ασφαλές... :roll:

Άφρο Χρόνια πολλά!!!! Καλα Χριστούγεννα!!! Για το δέντρο το λέω! :D:D:D;;)

Βίκυ ενταξει βεβαιώθηκα!! Ο δικός μου είναι γαυρος φανατικος. Δεν είμαστε παντρεμενες με τον ίδιο Π! :lol:

Ναι ρε συ και ο δικός μου παίζει, εννοείται μέσω ίντερνετ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!! :twisted::twisted:

Μη φανταστεις ποσά... και να ήθελε... :roll:

Καλε διώξτε με!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...