Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

Καλημερα σας!!!! :D

Πηρα δεντρο!!! [smilie=blob10.gif] \:D/ \:D/ \:D/ Ουφ!Τη γλιτωσα!!!ποιος ξερει τι θα σκεφτόταν η Αργυρω μετα! :P:lol: Και στολιδια!Που νομιζα πως δε θα ταιριαζουν μεταξυ τους αλλα τελικα μου αρεσει πολυ!!Θελει βεβαια λιγα ακομη μεγαλα για κατω και 1 σειρα λαμπακια.Και κατι σαν να λειπει βρρω τι! :roll:

Ελενα τι επαθες κοριτσακι μου>??? :(

Θουλη προσεχε ρεεεεε!Ειναι και δυσκολες μερες..ο θεος εχει πολυ δουλεια με τοσες προσευχες! :P Τι να πρωτοπροσεξει? :lol:

Δημητρουλα μου χρονια σου πολλα μικρουλα!!!!Οοοοοοτι επιθυμεις!!! :x:-*

Μαγδουλι μου?Ειστε καλυτερα ε???

Να σου πω(αφου ψιλοπαραπονεθηκες) οτι εγω σε συμπαθουσα ΤΟΣΟ πολυ!Και για καποιο ανεξηγητο λογο πιστευα οτι δε θα γινοταν να σε γνωρισω καλυτερα!Ισως επειδη δεν εγραφες πολυ!Αλλα τελικα???? :D:D:D:ymparty::ymparty::-*:-*:-* Νομιζω πως ταιριαζουμε πολυ!...

Λεναρα ακομη?Δεν εννοω τη γέννα!!!Εννοω...ακομη να φας τους κουραμπιεδες? :lol::lol::lol: Ευτυχως ανεπνευσες! :P

Νατασουλα πολλα φιλια και καλο κουραγιο!

Καρολ μια χαρα ρε συ!πηγαινε την στην τουαλετα κ ας εχει κανει.Δυσκολη φαση τα κακα...ΠΟΛΥ!

Μαρια :lol: ΑΚΡΙΒΩΣ ετσι ηταν η χθεσινη μου μερα!Καφεδακια,χαλαρες βολτιτσες και 1000ε στολιδια! :P:P:P:lol::lol::lol: χαχαχα Μηπως στο ονειρο σου ειχες παρεα τις "σεξ εντ δε σιτυ"? :lol::lol::lol:

Πανικος!Μια Αννυ να θελει να κατεβει απο το καροτσι,να κατεβασει ολο το μαγαζι,η αδερφη μου να μου προτεινει(αλλο που δεν ηθελα) ενα υπεροχο ροζ-αλλα οχι εντονο...καπως σαν σαπιο μηλο- δεντρο με μπλε :shock: στολιδια...εγω να ψαχνω τροπο να κατεβασω την κουτα με το (πρασινο,2,40μ,κλασσικο,φουντωτο) δεντρο και να τη βαλω στο καροτσι!Μετα εκανα τα γλυκα ματια(αλλο που δεν ηθελΕ :lol: ) στο σεκιουριτα για να ερεθι να ριξει το καθισμα απο το πορτμπαγκαζ κ να βαλει μεσα το δεντρακι! :lol::lol:

Ηρθα στο σπιτι,ο Α κατεβασε τα πραγματα,εγω εκανα τραχανα κ φαγαμε οικογενειακως :lol: ,η Α χαιροταν με τα κλαδια του δεντρου και τα τσουρομαδουσε!Εριξε ΟΛΑ τα παιχνιδια(το κανει κ αυτη τη στιγμη #-o ),ολα τα βιβλια κατω...Εφυγα για κομμωτηριο.Οταν γυρισα ειχε ανοιξει τα μισα στολιδια και τα πεταξε κατω,επισης μολυβια,μπλοκακια αυτοκινητακια,κουβερτες,μαξιλαρια καναπεδων... :shock::shock::shock: Φαγαμε κατι ακομη και μετα βαλθηκα για 40λεπτα :shock: να ανοιγω τα φυλλα του δεντρου! :lol::lol::lol: Ταυτοχρονα προσπαθουσα να μαζευω λιγα παιχνιδια και να την κανω να με βοηθησει.Ο Α ανοιξε το ps3 και....Μου εβαλε τις φωνες γτ το μωρο τον ενοχλουσε και εγω εμπαινα στο οπτικο του πεδιο! :o:o:twisted::twisted::twisted: [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=thebirdman.gif] [smilie=thebirdman.gif] [smilie=thebirdman.gif] [smilie=thebirdman.gif]

Πηρα το παιδι και πηγαμε παιδοτοπο!Περιττο να σας πω οτι το βραδυ(ψοφια στην κουραση) στολιζα το δεντρο με "μουσικη υποκρουση" ενα κινεζικο εργο ~x(~x(~x( οπου ενα παιδακι σκοτωθηκε :cry::cry: και η μανουλα του σπαραζε στα κινεζικα. :-o:-o

Ποια ζηλευει τη χθεσ. μου μερα? :lol::lol::lol::lol:

Σας επρηξα παλι!

Σορρυ σε οσες ξεχασα! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα!!

Για πες Αναστασία τι έκανες στο μαλλί??

Μόλις ξύπνησα πάω να φτιάξω καφέ

Τα κορίτσια στη μαμά μου έμειναν χτες και ο Γ σήμερα πήγε σε ένα μοναστήρι

εκτός να παρακολουθήσει την Κυριακάτικη λειιτουργία [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασιιιι...τρεληηηηη!!!

καλα ειναι η πιο επεισοδιακη αγορα δεντρου-στολιδιων που ξερω!!!!!

χαχαχαχαχ

Λοιπον..κοιταξεκαλα την πορεια σου...

Δευτερα 12 ξανακαθομαι!!!

θα ερθεις η θα αρρωστησει παλη καποιος;;;;;;

ειπαμεβ θα εχω ΚΑΙ γλυκα!!!

μαγδουλα..αχ ποσο με καταλαβαινεις.....

τι ηθελα να πω....

δε θυμαμαι..

μ,αρακι απολαυσε την ηρεμια σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Βρεχει, βρεχει ΒΡΕΧΕΙΙΙΙΙΙΙ...

Αναστασια μεγεια το δεντρο και το μαλλι!!! Εμεις οταν παμε Δανια για τις γιορτες θα παρουμε αληθινο και θα το στολισουμε..Θα τα αναλαβει ο Κ..αλλο που δεν θελει!!

Καφεδακι με την αδερφη σου δεν ηπιες?? εγω θα το συνδυαζα 8-)

ΛΕνακι τι εχεις???? Χρυσα εσυ παλι τι εχεις???

Αργυρουλα καλη μερα!!

Εγω χτες περασα ολη την ημερα στο χωριο..Τελικα ηρθε ο Κ..χωρις γκρινια..μαλιστα ζητησε να ερθει στο χωριο με τον Σεμπ..και δεν παραπονεθηκε καθολου, ουτε χαθηκε!! :lol::lol:

Το μικρο ενθουσιαστηκε στο χωριο...εμεινε 3 ωρες να το το τριγυρναει, περπατωντας η αγκαλια στοςυ ωμους του πατερα του..ειχε κ συνοδεια τα παιδια εκει που ειχαν ξετρελλαθει...

Τεσπα εγω δεν ασχοληθηκα με το Σεμπ, εκανα τη δουλεια μου..Περασα την ημερα με μια οικογενεια, φιλμαρα το σπιτι τους (χωματινη καλυβα), τον ιδιο να μιλαει, κατσαμε εκει στην αυλη..τα ειπαμε ομορφα, μας εβγαλαν κ φυστικια! Πολυ ανοιχτοκαρδοι ανθρωποι..Τα κειμενα και τα βιντεο μου τα ετοιμαζω για ενα ινστιτουτο στο Λονδινο αλλα θα τα βγαλω και στο μπλογκ να δειτε το σπιτι και τι μας λεει ο Πατρικ..

Φευγοντας εστειλα το παιδι που ειχαμε συνοδο και μετεφραζε να αγορασει καποια πραγματα πρωτης αναγκης για την οικογενεια ως ενδειξη ευγνωμοσυνης για τη φιλοξενια..Ξερετε τι ζητησαν??

2 κιλα ζαχαρη, 8 πλακες σαπουνι και 2 πακετα ψωμι σαν αυτα που κανουμε σαντουιτς...Αυτα ειναι πραγματα πολυετελειας τα οποια δεν μπορουν να αγορασουν.. :shock::shock:

Οταν τα εφερε το παιδι, ο πατερας και η μεγαλη εγγονη επεσαν στα γονατα να με ευχαριστησουν..Πω πω πω ποσο ντραπηκα!! Τον σηκωσα αμεσως πανω και τους ειπα, δεν χρειαζεται ευχαριστω, τιποτα...αμαν,,,ε οχι και να γονατιζουν για δεκα σαπουνια και λιγη ζαχαρη!!

Παντως γενικα η μερα ηταν πολυ ωραια..παντα χαιρομαι αφανταστα οταν πηγαινω στα χωρια και καθομαι στα σπιτια των ανθρωπων και συζηταμε σαν φιλοι! εχω και τοσα παιδια γυρω μου....τις προαλλες ειχα κ ενα μωρο αγκαλια και οπως το κρατησα εριχνε κατι υπνους για 40 λεπτα στο χερι μου!

Σημερα βρεχει..θα δουλεψω λιγο τα βιντεο και τις μαρτυριες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα συγκλονιστικό :o

΄Εγραψες στην κατάλληλη στιγμή πάνω που σκεφτόμουν ότι είναι δύσκολα φέτος, δεν μπορούμε να πάρουμε δώρα, πόσα πράγματα αγόραζα τέτοιες μέρες τα προηγούμενα χρόνια :(

Και γράφεις αυτό το ποστ και είμαι τόοοοοοσο χαρούμενη που ετοιμάζομαι να μαγειρέψω γαριδομακαρονάδα :oops:

Αναστασία μεγειά το δέντρο :D Η Άννυ το χάρηκε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα πολύ καλά έκανες που σταμάτησες τον παιδικό στη Μ.

Αφού μπορείς και προγραμματίζεις τη δουλειά σου μια χαρά :D

Κι εμείς λέμε τη Φ να μην τη στείλουμε ούτε του χρόνου. Να πάει κατευθείαν προνήπιο.

Η Ι πήγε παιδικό μια χρονιά (πέρυσι) αλλά την στείλαμε πιο πολύ για να ελαφρύνουμε λίγο τη μαμά μου :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι τι ειχες χρυσα μου τι ειχα παντα...

χτες μερα σφαζομουν με τη μαμα μου και τον μπαμπα μου γιατι δερν φροντιζουν και δεν προσεχουν τον εαυτοι τους

εγω αν θυμαστε ουτε περισυ αγορασα δωρα..μονο σε πολυ αγαπημενα μου προσωπα και στα βαφτηστηρια μας...το ιδιο και φετος θα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Τι κανετε πουλακια μου?

Βλεπω το Αρμαγεδων και ειμαι ετοιμη να βαλω τα κλαμματα..ειναι στο τελος σχεδον. Ο Γ. κοιμαται, η Ε. κοιμηθηκε χθες στην γιαγια της και ο Π. πηγε για μεροκαματο στο εστιατοριο. :D Μεσημερι μας εχει τραπεζι η πεθερα!

Αναστασακι γελαω με την χθεσινη σου μερα! :lol: Χωρεσαν ολα αυτα σε ενα 24ωρο? Τι να εχω μωρε...απλα ηθελα τοσες μερες σαν τρελη να στολισω και ολο μου το χαλανε, μια ο Π. που δεν εφερνε το δεντρο απο κατω, μια που δεν καθοταν να με βοηθησει να βαλουμε τα λαμπακια, μια ο Γ. που μου εκαψε 200 λαμπακια οταν επιτελους τα εβαλα :twisted: ευτυχως ειμαι μαστορας και τα εφτιαξα :D , μια που δεν μου εμεινε χρονος να βαλω τις λαμπες χθες και ετσι ειμαι 3 μερες και με μισοστολισμενο δεντρο... ε χαλαστικα και εγω και μου εφυγε ολη η διαθεση...τωρα καθομαι και το κοιταω αλλα πρεπει να σηκωθω να το κανω. Σε επρηξα σταματω...

Χρυσακι εσυ γιατι πεσμενη?

Μαγδακι καλυτερα που την σταματησατε αφου δεν σας αρεσε. Περιμενετε απαντηση απο αλλον παιδικο τωρα? Πως τα πατε με τον θηλασμο?

Αργυ καλημερα! Εβρεξε και εκει πολυ χθες? Εδω κοντευει να ριξει τα δεντρα ο αερας και η βροχη.

Αχ παω να αρχισω το δεντρο γιατι δεν θα προλαβω τιποτα παλι....φιλια σε ολες τα λεμε μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Αναστασια τι γεματη μερα!

αλλες 24 ωρες να ειχες θα εκανες κι αλλα!

οσο για τα γλυκα ματια...χμμμ εφτιαξες και τη μερα του σεκιουριτα!

περιμενουμε φωτο απο το δεντρο!

στο μαλλι τι εκανες?

Κουμπαρα τι κανετε?

ακαμ δεν ακουει η μαμα , να παει στο γιατρο?

θυμαστε που σας ελεγα οτι θα στολισουμε?

εεεεε ακοαμ δεν εχουμε στολισει...ο Π. δεν εχει φερει το δεντρο απο το υπογειο...

σηκωθηκε και πηγε να παιξει στοιχημα...

το πρωι σχολασα λιγο πιο νωρις (5:00 αντι 6:00)

ηρθα σπιτι ψωφια...ξαπλωνω να κοιμηθω ...μετα απο λιγο ηρθε και η μ ικρη το κρεβατι

_"μαμα γιατι ηρθες?...οταν πας για δουλεια για να μην εδιναι μονος ο μπαμπας ολο το βραδυ ερχομαι και του κανω παρεα"

εκανα την κοιμησμενη...

-"μπαμπα ...πες στη μαμα να παει παλι για δουλεια και να ερθει οταν γινει μερα"

τειλκα κοιμηθηκε μαζι μας..καθετα στο κρεβατι....

το πρωι μας λεει

-"το ξερετε οτι κρεβατι ειναι για 2 κα οχι για 4?"

ποιοι ειναι οι 4 ρωτα ο Π.

"εγω, εσυ ,η μαμα, και ο μπεμπης"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπ'ερα!!Δημητρα χρονια πολλα!! καλα Βίκυ η κόη σου έχει ΤΟ στομα !!!!είναι φοβερή!!!ποτε σταματας από τη δουλειά?εμεις σταματαμε 4 μηνων.

Λενα να πας Σερρες ,εγγυος εισαι οχι αρρωστη,μια φορα ορκίζεται ο αδερφουλης!! οσο γ το καθισμα ,αφου δεν θελουν καθισμα αμα δεν πας να μην στειλεις ουτε το παιδί ,ασε που εμενα θα μου έμπεναν ιδέες μήπως κ με καθισμα το κρατανε αγκαλια..παντως μυαλο δεν βαζουν ,κ οι δικοι μου το ίδιο... :evil:

περιμένω να δωτο των δεντρων,γραψαμε κ γραμμα στον βασίλη εχθές,τι ωραία να έχεις φρι ΣΚ!!!θέλω και άλλο!!

επίσης διαπίστωσα ότι έχω να παω ταξιδακι απο το δεκεμβρη του 2007 που πηγαμε Πραγα ,το καλοκαιρι που ηταν η μικρη μωρο πηγαμε στο χωριο ,το επομενο πηραμε μεταθεση οποτε αδεια κ διακοπες μπαι μπαι και φετος δεν πηρα καν αδεια.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! :D:D:D:D

Δεν βλέπω κίνηση σήμερα στο τρενάκι. :|

Ξεπατώθηκα στις δουλειές σήμερα. Έφυγε ο Π με την μικρή και βρήκα ευκαιρία να ξεβρωμιστούμε λίγο... πρέπει να κάνω και πατζούρια ρε γμτ και την κουζίνα μου... :evil:

Σήμερα έχουμε και πάρτι έκπληξη στην κολλητή μου, κάθε χρόνο της διοργανώνει ο άντρας της, οπότε μάλλον δεν είναι και τόσο έκπληξη τελικά... :roll: Της πήρα ένα ψαλίδι για να κάνει μπούκλες το μαλλί.

Αναστασί χρόνια πολλά!!!!! :D:D:D:D:D:D Για τον Α τι να πω...;; L-)L-)L-)

Βάλε φώτο του δέντρου ντε! :P

Να δω πότε θα διαβάσω... Θα πάρω μια-δυο μέρες άδεια αυτή τη βδομάδα να οργανώσω λίγο τις σπουδές μου... :roll::roll::roll:

Σας φιλώ όλες κουκλάκια μου! Καλό υπόλοιπο!

Ααααα! Βίκυ κάθε φορά που διαβάζω για τον Π σου νιώθω περίεργα... νομίζω οτι ζεις τη ζωή μου! :lol::lol::lol::lol::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia σας και παλι!

Φαγαμε εξω σημερα με την οικ. του Α :roll: Ειχαμε να το κανουμε...2 χρ!!!Αφου ειμαι η μεγαλυτερη σκυλα,παλιοπουτ,σκατα συζυγος και μανα...Γτ να θελουν να φανε μαζι μου?(με επιασε το παραπονο τωρα αλλα το ξεπερναω αμεσα αφου...σκατα να φανε ολοι τους! :lol: )

Η Αννυ κοριτσια...Δεν φανταζεστε!!!!Εριξε κατι χορους μα κααατι χορους!!! :lol::lol: Και οσο χειροκροτουσε ο κοσμος τοσο περισσοτερες "φιγουρες" :lol::lol::lol::lol: Ε μετα σηκωθηκε και η πεθερα μου και μου την εδωσε...Στο τελος πηρε αγκαλια το παιδι και καλα "ααααχ η εγγονη μου που χορευει σαν κ μενα" :twisted: εχωσε τη χερουκλα της_κατα λαθος-στο ματι της Α και δεν μπορουσα να την ηρεμισω. :( Αλλα σαν τη μανα της επανηλθε γρηγορα στην καλη της διαθεση! :D:D:D

Κοριτσια βαλτε εσεις πρωτα φωτο απο τα δεντρα γτ εγω ντρεπομαι...Να δω τα δικα σας κ να συγκρινω! :D:lol: Αν ειναι πολυ μαπα το 1ο μου δεντρο θα βρω καμια φωτο στο νετ να σας ξεγελασω! :lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P

Το μαλλι απλα το εβαψα,κοντυνα λιγο τη φρατζα που την εχω στο πλαι κ μου τα ισιωσε!Σημερα εχω κ εξοδο το βραδυ!!! :D:D:D

Μαρια εφτιαξες τελικα γαριδομακ.?Τα επλυνε ο Γ τα πιατα???Οχι οχι οχι!Δεν θελω να ξερω! :lol::lol::lol:

Χρυσουλα μου φοβαμαι να σου πω οτι θα ερθω μην ξανααρρωστησετε...Θελω παντως και μπορω...

Για τους γονεις...Το ξερεις πως μονο με μεταμοσχευση εγκεφαλου αλλαζουν σκεψη!...

Ελενα μη σε νοιαζει μωρε για το ποσες μερες θα κανεις να το τελειωσεις..Πες πως το γλεντας 5νθημερο το στολισμο!!!! :P Βαζε καθε βραδυ ενα κρασακι και 10 στολιδια..Ε που θα παει?!

Βικυ απιστευτη η τζουτζουκα σου!!!! :lol::lol::lol: Ακους εκει φυγε κ ελα τ πρωι!!!!Εμ πως?Θα της κλεψεις και τη θεση διπλα στον μπαμπακο?!

Σισσιω μου?Τι λεει?Κουνησαμε επιτελους τον πωπο μας? :P

Γιωτα παλι με χρονια με καιρους...Αληθεια...ΘΕΛΕΙΣ να πας ενα ταξιδακι με τον αντρα σου?Εκει ειναι το δυσκολο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω μια απο τα ιδια και εγω ...μα τοσο ιδιοι?

γυρισε απο το στοχημα...εφτιαξε σαντουιτσακι....και εκατσε στο νετ...

ενοειται οτι δεν ειχε ανεβασει το δεντρο...

ηρθε πεθ. και κουνιαδα να δουν το στολισμενο μας δεντρο....

χαχαχχα ποιο δεντρο...τ δεντρο ηταν στο υπογειο....

τελικα με τα πολλα αποφασισε να παει να το φερει...

ναεβαζει κουτες...ανεβαζει...ανοιγω κουτες τι ναδω...

δεν ηταν το δικο μας δεντρο...ουτε τα στολιδια....εφερε το δεντρο της αδελφης μου....

μετα τα πηρε που επρεπε να τα παει παλι κατω... και να φερει αλλα...

τα πηρε που στο υπογειο ειχε 2 δεντρα...και γιατι το δικο μας δεν ηταν το μπροστα μπροστα...(σημ. περυσι εκεινος τα ειχε κατεβασει και οι κουτες οι δικες μας γραφουν επανω)

τελικα το εφερε...

ξαναπηγε στο νετ....στησαμε το δεντρο εγω η πεθ , η κουνιαδα κια η Μ-Ι ....

το εφερε μεσα απο το μπαλκονι....

περιμεναμε να ερθει να στολισουμε....

ολο σε 5΄λεπτα και σε 5΄ερχοταν...

τελακ στολισαμε μονες μας η μαλλον μονη....φυσικα με τη Μ-Ι να μετακομιζει τα στολιδα...

εμφανιστηκε παλι στο τελειωμα απο τα λαμπακια...

μετα απο καποια ωρα σταματησα να τον φωναζω...

εγινε πολυ ωραιο....

θα βαλω φωτο να το δει και Α. να και νομιζω οτι το δικο της θα ειν αι πιο ωραιο....

ειναι και της μοδος....το δικο μας ειναι απο το ΄07

ξεχασα φετος θα μας μαμησει η ΔΕΗ....το δεντρο πρεπει να εχει απνω απο 1500 λαμπακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαςςςςςςςςςςς!!!

Βίκυυυυυυυυυυ :lol::lol::lol::lol: καλε Θεος ο Πετράν λέμε!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλα και η πεθερα ηρθε να θαυμασει το δεντρο;;;;

Αναστασακι μπερδευτηκα ρε...Εξοδο με την πεθερα;;; :o:o:o Φτου σου προδροτρα... :lol::lol::lol::lol:

Πρεπει να ειμαστε ενωμενες απεναντι στον εχθρο... :lol::lol::lol:

Καλα να περασεις αποψε....

Κοριτσια ξεπατωθηκα η γυναικα...Το μεσημερι τραπεζι στους νονους του Νικολα και τωρα περιμενουμε αλλους φιλους για καφε!!!!

Μητσακι μου ειχες γενεθλια καλη μου;;;Κατσε να τσεκαρω φεις και επανερχομαι...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩω

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΜΗΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΛΑΤΡΕΜΕΝΗ ΜΟΥ ΓΚΑΝΤΕΜΩ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Να εχεις ό,τι επιθυμεις, να χαιρεσαι την οικογενεια σου και να εισαι παντα ενα τρελο και πειραγμενο παιδι!!!!!!

Σ αγαπω πολυ!!!!1 :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια δεν με πειραζει να παω με τον συζυγο!!! :lol::lol::lol::lol::lol: αρκει να παω!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: αμα φορτισει η μηχανη θα το βγαλω,ειναι ιδιο με περσι... ασπρο με κοκκινα στολιδια κ μπλε λεντ λαμπακια,δεν εχω καθολοθ διαθεση για τα Χριστουγεννα ,παλι μονοι ρε φουστη ,λες και φυτρωσαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλησπερα κοριτσια!

τί κανετες

εμεις οχι καλα..

απο παρασκευη απογευμα ο γιωργος ανεβασε πυρετο..δεν εδωσα αντιπυρετικα,αλλα επεμενε..38,8..

σημερα μου χτυπησε ενα 40αρι πριν λιγο! :shock::shock::shock:

τα ειδα ολα,πηρα τον χ. να ερθει γιατι ειχε παει στο γηπεδο,εντωμεταξυ ο γιωργος εκανε κ εμετο φλεμματα..κ πρασινες μυξες..

το παιδακι μου..εδωσα αλγκοφρεν τελικα,τωρα ειναι καλυτερα..αλλα στανταρ θα ανεβασει παλι..

φυσικα αυριο οχι παιδικο,το ματιαξα το παιδι μου η γκαντεμω :(:(:(

αυτη τη φορα ειναι διαφορετικα..νομιζω οτι αρπαξε καποια ιωση εκει μεσα..

δημητρουλα χρονια πολλα!να εισαι παντα γερή κ ευτυχισμενη κ τοσο μα τοσο τρελοκομειο οσο φαινεσαι κ ακομη περισσοτερο! :D:D:D

αναστασακι με γεια το δεντρο!σε πηρε το παραπονο;ουφ :(

βικυ τοσα πολλα λαμπακια; :shock::shock: αα!θα με κανεις να παρω κ αλλα κ εγω!ο γιωργος παντως το εχει τσουρομαδησει το δεντρο μας!

σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φευγοντας εστειλα το παιδι που ειχαμε συνοδο και μετεφραζε να αγορασει καποια πραγματα πρωτης αναγκης για την οικογενεια ως ενδειξη ευγνωμοσυνης για τη φιλοξενια..Ξερετε τι ζητησαν??

2 κιλα ζαχαρη, 8 πλακες σαπουνι και 2 πακετα ψωμι σαν αυτα που κανουμε σαντουιτς...Αυτα ειναι πραγματα πολυετελειας τα οποια δεν μπορουν να αγορασουν.. :shock::shock:

Οταν τα εφερε το παιδι, ο πατερας και η μεγαλη εγγονη επεσαν στα γονατα να με ευχαριστησουν..Πω πω πω ποσο ντραπηκα!! Τον σηκωσα αμεσως πανω και τους ειπα, δεν χρειαζεται ευχαριστω, τιποτα...αμαν,,,ε οχι και να γονατιζουν για δεκα σαπουνια και λιγη ζαχαρη!!

:(:(:(:(:(:(:(

Kάτι τέτοια μας κάνουν να λέμε 'ευχαριστώ' για αυτά που έχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα μπανακι, τωρα πρεπει να φτιαξω μαλλια!

αχ πως βαριεμαι!

Φραν...ποσο γεματη και σοφη νοιωθεις αραγε...?

ποσα πραγματα μπορεις να σκεφτεις...εκει που εισαι!

ποσα μικρα και συναμα μεγαλα μπορεις να κανεις!

τα αυτονοητα εινα τα αναγκαια για εκεινους!

καποτε βλεπαμε να μαευουν απο του ςκαδους και μας παραξενευε...

τωρα ειναι πια συχνο φαινομενο....

χθες ειδα παλι την οικογενεια με το παιδακι να ψαχνει...

θα ηταν στην ηλικια ισα με την Μ-Ι....

αλλα δεν τους προλαβα...κρυφτηκαν οταν περασε το απορρηματοφορο...

ειχα πολυ καιρο να τη δω...βασικα απο οταν σταματησα τις νυχτες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!

Σας χιλιοευχαριστω και για τις συμβουλές και τις ευχές σας!

Πέρασα 3μερες με 39+ πυρετό και απίστευτο πόνο στα κόκκαλα,το κεφάλι και το λαιμό!

Πυωδης αμυγδαλίτιδα τελικά. Ξεκίνησα αντιβίωση,αλλά πονος και πυρετός επιμένουν. Λιιιιιγο καλύτερα σήμερα,αλλά όχι σπουδαία πράγματα.

Χθές βράδυ έμεινα ξαγρυπνη ως τις 4 απ' τον πόνο.

Σας φιλώ γλυκά, ελπίζω οτι κάποια στιγμή θα ανακαμψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαναγεία σας!

Τί κάνετε;;;

Μέρες έχω να γράψω γμτ. Την Παρασκευή πιάστηκα με τη τούρτα, χθες πήγαμε για φαγητό στη μαμά μου και σήμερα πήγαμε χαλκιδική στο σπίτι και για βόλτα. Γυρίσαμε το απόγευμα, τα κορίτσια τώρα κοιμούνται και μεις χαλαρώνουμε.

Η Δ το βράδυ με π$%δηξε. Την έβαλα για ύπνο στις 9 ξύπνησε στις 11 μετά στις 12.30 και από κει και μετά έχασα τη μπάλα. Στις 7 το πρωί ξύπνησε και αρχισε να μιλάει. Ατού, αμποτου κτλ. Να της δίνω γάλα και να μη θέλει. Να κοιμάται στην αγκαλιά του Δ κλαι μόλις την ακουμπάει στο κρεβάτι να ξυπνάει τσιρίζοντας. Τελικά ξανακοιμήθηκε στις 8 + και ξυπνήσαμε οικογενειακώς στις 10.30. :D:D:D .

Η Ε ξετρελάθηκε στη Χαλκιδική! Περίμενε πως και πως να βγάλει τα ρούχα της για να πάμε στη θάλασα!!! :lol::lol::lol: . Γενικότερα ήταν ωραίο το Σαβ/κο. Χορτάσαμε τον μπαμπά μας που είχαμε καιρό αν τον χαρούμε τόσο!!!! :D:D:D

Δημητρούλι χρόνια σου πολλά! Ό,τι επιθυμείς μικρομανούλα! Να χαίρεσαι τα κορίτσάκια σου και τον άγγελό σου! Ελπίζω να είσαι ήδη καλύτερα!

Αναστασία στη φωλιά του λύκου ρε συ πηγες;;; Με πεθερά και γιαγιά (φαντάζομαι!) Δεν μπορώ να φανταστώ ποιος πλήρωσε!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βάλε φωτο ρε συ από το δέντρο! Δε θα σε παρεξηγήσουμε!!!Πόσο χάλια να είναι δλδ;;;;; :lol::lol::lol:

Εγώ έχω στο προφιλ! Ψιλοφαίνεται μάλλον...

Ιουλία περαστικά ! Τόσο χάλια;;; Και την 2η μέρα έχει τόσο πολύ πυρεττό; Καμία ίωση θα ναι στάνταρ...

Βίκυ ωραία περάσατε βρε!!!! Έχεις και βοήθεια από τη διακοσμήτρια ε;;;χαχαχα

Παναγιώτα τί καλό μαγείρεψες τελικά;;;

Γιώτα αδεια γιατί δεν πήρες; Την πληρώθηκες;

Σισσάκι τίς έκανες τις δουλειές σου; Και γω τα ντουλάπια μου θέλω να κάνω... :?:?:?

Χρύσα αν έρθει η γκαντεμωΑναστασια κρεμα κανένα σκόρδο στο σπίτι. Κάνε και κανένα ευχέλαιο!!χαχαχα

Μαρία γαριδομακαρονάδα;;; Μιαμ μιαμ!

(Το νου μου στο φαγητό πάντα!!)

Μαγδούλι κάπου σε διάβασα. Καλά κάνατε και σταματήστε από τον σχολείο. Αφού νιώθεις καλύτερα...

Να μας γράφεις ρε συ. Εγώ θέλω να μαθαίνω νέα σου.

Έλενα λίγα λίγα κάντα ρε συ. Και επιτέλους...Δες το σαν 5νθήμερο εορτασμό που λέει και η Α!!! :lol::lol::lol:

Λένα μου δε γέννησες ε;;;; Να πας φυσικά στις Σέρρες! Και γιατί να μην πας;;; Αφού και η Αγγελική εκέι είναι! Μαζί θα φτάσετε βρε στην κλινική!!! :lol::lol::lol:

Κάρολ είσαι καλύτερα;;;

Κοπελιές με την Αναστασία-μπεμπούλης έχει κάποια επαφή;; Χάθηκε εντελώς...

Θου τί φουτουριστική φωτο είναι αυτή;;;; Εσύ τη φουτούρισες;;;;; :lol::lol::lol:

Γωγώωωωωω μωρή θα ρθείτε τελικά;;; Άντε πες!!!

Ααααα Αναστασία καλά να περάσεις ρε συ!!!!

Και τώρα που το θυμήθηκα πάω να αλλάξω τι φωτο μου! Θα βάλω αυτή με το κόκκινο παλτό! Χριστουγεννιάτικη και επετειακή!!! ;););)

Εεεεεεεπ Άφρο! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! :D

Ιουλία περαστικά σας... Κι εμείς στην ανάρρωση έιμαστε από την αποχαιρετηστήρια ίωση που άρπαξε η Μαρκέλλα στον παιδικό. Έιναι πάνω από εβδομάδα τώρα κι ακόμα δεν έχουμε συνέλθει τελείως. Εγώ έιχα να αρρωστήσω τόσο από παιδί :?

Αργυρούλα - και όποια άλλη δε βαριέται να διαβάζει για σταθούς του βορρά - οι σταθμοί εδώ είναι σε γενικές γραμμές πολύ καλοί! Έχουν αρκετό προσωπικό, κάνουν πολλές πδραστηριότητες, έχουν όλοι μεγάλο εξωτερικό χώρο και βγάζουν τα παιδιά έξω βρέξει χιονίσει, γενικά περνάνε καλά τα παιδάκια και μαθαίνουν πολλά.

Ο σταθμός όμως που πήραν τη Μαρκέλλα είναι ένα καινούριο είδος σταθμού που ξεκίνησε τα τελευταίά 5 χρόνια. Λέγονται base barnehage και είναι τεράστιοι σταθμοί χωρισμένοι σε βάσεις. Ο σταθμός της Μ. Έχει 146 παιδιά :shock: και η βάση της 30. Από ότι έχω καταλάβει αυτοί οι σταθμοί είναι προβληματικοί γιατί δεν ξέρουν ακόμα πως να τιυς οργανώσουν.... Στο δικό μας ειδικά είναι τελείως ανοργάνωτοι... Δεν έκαναν απολύτως τίποτα... Τα είχαν και τα 30 σε ένα μεγάλο δωμάτιο με ελάχιστα παιχνίδια να αλωνίζουν μόνα τους χωρίς σκοπό, τα μισά κουρασμένα να κλαίνε και να μην τα παρηγορεί κανείς, τα άλλα μισά να οργιάζουν και να σπρώχνονται... Δεν ασχολούνταν καθόλου μαζί τους.... Μου ανέβαινε η πίεση κάθε φορά που πήγαινα να την πάρω κι έβλεπα αυτή την εικόνα :twisted:

Ελπίζω να είμαστε πιο τυχεροί με τον επόμενο γμ τη γκαντεμιά μου :twisted:

Βίκυ αποθηλάσατε? Άντε να κάνεις κι ένα διάλειμα μέχρι να έρθει το επόμενο :D Τι ωραία που έγινε έτσι φυσιολογικά και χωρίς πιέσεις. Μπράβο σας! :D

Αφροδίτη κι εσείς είστε σε φάση αποθηλασμού? Μα στενοχωριέσαι που άρχισε να κοιμάται χωρίς μεμέ? Αυτό δε θέλαμε από τότε που ήταν....2 ημερών? :lol:

Εγώ πάντως κάνω πάρτυ αν κοιμηθεί η Μαρκέλλα χωρίς βυζί. Το καταφέρνουμε τελευταία :D Θηλάζει / πιπιλάει βέβαια πρώτα για κάμποση ώρα αλλά στο τέλος κι αφού της πω 100 φορές ¨φτάνει τώρα, δε μπορώ άλλο, με πονάς με τα δόντια σου :oops: κι άλλα τέτοια ....κλαψουρίζω κι όλας μήπως και συγκινηθεί :oops: και συνήθως το αφήνει και γυρίζει πλευρό και κοιμάται. Κάνω μ@λ@κία λέτε που της λέω τέτοιες βλακείες? :roll:

Αναστασία - τρελή κι αγαπημένη μου φίλη - με ´γεια το δεντράκι! Καλός ο σεκιουριτάς τουλάχιστον? :geek: Τι χρώμα στολίδια πήρες? Αντε και τιυ χρόνου χωρίς κινέζικα δράμματα :D

Η πεθερά τι σου είπε και στενοχωρήθηκες ρε χαζό? Τι επηρεάζεσαι? Εσύ και το κοριτσάκι σου ξέρετε αν είσαι καλή μάνα και για το ποιος είναι καλός σύζηγος ας μην το σχολίασω καν :twisted:

Βάλε φωτο ρε αππ το δέντρο, δε θα σε κοροϊδέψουμε (μπροστά σου :P ) :lol:

Τι άλλο.....

Φραν! Θέλω να έρθω για εθελοντισμό Ουγκάντα :ymdaydream: Χωρίς πλάκα το μόνο που με κολλάει είναι οι αρρώστιες - για τη Μαρκέλλα...

Τανζανία έχεις πάει? Εχουμε ένα συνάδελφο που ψάχνει κόσμο για το πανεπιστήμιο. Για 1-2 χρόνια.... Προσπαθούσα να πείσω τον ξενέρωτο Νορβηγό μου να πάμε αλλά .... Καθόλου της περιπέτειας ρε παιδί μου....

Θα μας έρθεις προς τα δω για Χριστούγεννα? Γιατί? :lol: Θα τα περάσετε με πεθερικά ή με φίλους?

Εμέις μείναμε πέρισυ τα Χριστούγεννα εδώ αλλά δεεεεεν το ξανακάνω [-x Γιαυτό έχουμε έρθει αυτό το ΣΚ να τους δούμε και πάμε Ελλάδα για Χρ. και πρωτοχρονιά.

Σαυροπινγκ γιατί δεν πάτε ρε σεις πουθενά? Δεν προλαβαίνεται με δουλειές? Από που είστε αλήθεια?

Και το βουλώνω τώρα γιατί είναι τεράστιο το μην......το γράφω από το απόγευμα όμως....

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...