Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

δημητρουλα κανενα μα κανενα απολυτως προβλημα δεν υπαρχει!

οταν ο γιωργος ηταν μηνων,δε θυμαμαι ακριβως ποσο,αλλα πολυ μικρος,ειχα παθεο [υωδη αμυγδαλιτιδα..επαιρνα φυσικα ντεπον κ αμοξιλ,συμβατη με θηλασμο ειναι,ειχα μεχρι κ 40 πυρετο κ θηλαζα κανονικοτατα,μετα απο εντολη γιατρου φυσικα!απλα φορουσα μασκα οταν θηλαζα..κ δεν επαθε τιποτα ο γιωργος,ισα ισα πηρε κ τα αντισωματα μου! ;)

μη φοβασαι,ολα καλα θα ειναι!

περαστικουλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε η νατασουλα που ειναι????????????

μολις τσακισα 2 αλμυρες κρεπες σπιτικες κ ακολουθουν γλυκιες

καλα αναστασια τελεια τα βιντεοοοο

επισης..αργυρω σιγα μη ειναι η φωνη της αναστασιας..της γιαγιας ειναι(που κ γαμω το τιτλο εδωσες στο βιντεο)κ στο τελος λιιιγο ακουγεται η αναστασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους ειδα τα βιντεο της αναστασιας!

Αργυρω στο βιντεο με την πιτσα,ειναι η φωνη της αναστασιας!

στο βιντεο με τα καλαντα ειναι η γιαγια!

αναστασακι ρε συ ειναι υπεροχηηη!!!τί υφος τσαμπουκαλεμενο καλε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κοριτσαρος! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν εχω δει βιντεο :(:(:(:(

πριν λιγο γυρισαμε απο την πεθ...

χαιρετησαμε τη θεια...

η θεια ειαν κομμωτρια...εκοψε τη φρατζα της Μ-Ι

ειναι νυχτα και δεν βλεπω αν αειναι ισια κομμενη

μητσακι...αν δεν αντεχεις παρε μεσουλιντ αλλα μη θηλασεις αμεσως....

το ατιμο ειναι πολυ αποτεεσματικο φαρμακο αλλα με πολλες παρενεργειες

εγω σημερα ηρα ντεπον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννήσαμε δεν γεννήσαμε ακόμη ε?? Λενάρα κρατάμε?

σου έχω και τρόπο να εμφανίσεις το μωρό στον Αναστάση χαχα... (και καλά είναι ιδέα φωτογράφησης του καινουργιου μωρού με το μεγαλύτερο όταν το πρώτο έρχεται στο σπίτι..)

:lol::lol::lol:

149955862562125085_GezbVDsI_c.jpg[/attachment:1gputke7]

Σας αγαπώ σας σκέφτομαι, απλά τρέχω (ευτυχως που το τρέξιμο μου ειναι μεταφορικό γιατι αν χρειαζόταν κυριολεκτικά να τρέξω μάλλον θα έμενα στον τόπο) :lol::lol::lol::lol:

post-4408-13873938253842_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα!

σπανια ειμα πρωινη πρωινη!

αλλα μαλλον αρχισαν οι αυπνιες η φταιει η συχνη επισκεψη στην τουαλετα!

ειμαι ξυπνια εδω και 3 ωρες περιπου, με λαχιστα διαλειμματα υπνου!

εχω βαλει αλλα δεν εχω απλωσει, 3 πλυντηρια, μαζεψα τα παιχνιδια απο το σαλονι,

προσπαθω να μην κανω φασαρια γιατι αν ξυπνησει δε με βλεπω καλα!

Ερη τι ωραι φωτο ειναι αυτη, τι γλυκια , αλλα και ποσο υπερβολικη στις μερες μας!

αλλα θα μου πες φωτογραφηση ειναι...οποτε τα βλεπω ολα ωραια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Erη τιτελεια φωτο ,κουκλος ο Κωστής!!!καλημέρα!!εχω αϋπνιες,ξύπνησα απο τις 6.15 Σσββατιάτικα,έχω ένα σωρό δουλειές να κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα :ymsigh::crazy::crazy:(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|

ατιμη κουκουβαγιαααααα

κοιμηθηκε 11 κ ξυπνησε 7,30 οριστικα :cry::cry::cry:

εμεινα λιγο ετσι :shock: οταν ειδα ωρα αλλα βγηκαν τα τσισα εξω..μαλλον γιαυτο ξυπνησε :cry::cry::cry:

πολλες φορες λεω θα κανω αυτο που λεει η αργυ..να τον βαλω 9,30 για υπνο..αλλα ποσο φοβαμι μη ξυπνησει 6,30 :o:o:o:o:o:o:o

φωτο στο προιφλ ειναι απο χθες :mrgreen::mrgreen:

ειναι φωτεινο καραβι κ δεξια αριστερα ο θοδωρης κ η μαρθα κ στη μεση εσγω να κανω καραγκιοζιλικια ..

αλλα τελικα μαρεσε.. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!Πινω καφεδακι και σε λιγο θα φυγουμε για αγορα-επιτελουους-δεντρου κλπ!

Λετε θα γυρισω με αδεια χερια παλι? :lol::lol:

Δημητρουλα περαστικα! :(:(:(:(

Τα φαρμακα που ειναι κιτρινα στη λιστα ειναι καλο να τα παιρνεις μονο οταν ειναι αναγκη..Και οχι αβιαστα...Μηπως να δοκιμασεις κανενα παναντολ εξτρα?Ή ντεπον αναβραζον?Μακαρι να εισαι ηδη καλυτερα!

Αργυρω εγω μιλαω στο πιτσοβιντεο!Αλλα η φωνη μου ακουγεται διαφορετικη στα βιντεο :?:?

Ε κοριτσια????? :o Ετσι ειναι η φωνη μου? :shock::shock::shock:

Παρεμπιπτοντως σαν γυφτακι ειναι ντυμενη!!!! :lol::lol::lol::oops::oops::oops:

Ιουλια τι γελιο εκανα με την εξομολογηση σου στην Αργυ!!!! :lol::lol::lol:

ρε συ δε ντρεπεσαι που βγαινεις με συναδελφους και οχι με την καημενη :lol::lol::lol: τη φιλη σου?(εμενα!)

Μαρια νομιζω πως πρεπει να σταματησεις να μας λες για τα καλα του αντρα σου!Ανεβαζεις τα στανταρ αναζητησης μιας μελλουσας διαζευγμενης! :P:P:lol::lol::lol::lol: Μα να δεχεται με χαρα να κανει 5 ωρες βολτες με τα παιδια???? [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] :lol::lol::lol:

Σισσιω...μωρο μου!!!Οταν το "γυρισω" θα σε εχω στα υποψιν! [smilie=love3.gif] ή μαλλον αυτο [smilie=3some.gif] γτ μου την πεφτει και η Νατασα! =))=))=))=))=))

Σας αφηνω!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!

Αναστασία πόοοοοοσο ζήλεψα που θα πας αγορά για δέντρο κλπ κλπ!!! Το έκανα εικόνα... :ymdaydream:

να πιώ τον καφέ μου και βόλτα στη Χριστουγεννιλατικη αγορά της Θεσ/νικης με 1000 ευρά στην τσέπη 8-)

ή να αγοράζω εγώ να πληρώνεις εσύ :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Πάω να κάνω καφέ κι έρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

συμπεθέρα Καναδή :lol::lol::lol::lol::lol: όντως πολύ ωραίος τρόπος να εμφανίσει τον μπέμπαρο η Λένα :lol::lol::lol::lol:

τι κάνει ο γαμπρός μου? :x πες κανένα κατόρθωμα :roll::roll::roll:

ξαναχιόνισε τελικά? :roll:

Αναστ. αν δεν γυρίσει με δέντρο στο αμάξι και σήμερα ε τότε δεν ξέρω τι να υποθέσω για σένα [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] .....όταν γυρίσεις ελπίζω να δω αυτό σύμβολο [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif] [smilie=tongue11.gif] [smilie=tongue11.gif] :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία θα έρθω και εγώ να σε συνοδεύσω στα ψώνια σου, που θα τα πληρώσει η Αναστ. :lol::roll::roll:

συμπεθέρα εγκυμονούσα υπομονή με την τουαλέτα :roll:

Γιώτα καλές δουλειές :-p:roll::roll:

πάω να ετοιμάσω το πρωινό!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fainomai???????????? καλε πως?για πες..αφου μικρη ειμαιιιι

μιτσακι μου χρονια πολλααααα

ευχομαι να εισαι καλυτερα..να χαιρεσαι τα κοριτσακια σου...ποσα κλεινεις? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

ο Μ χθες ειδε εφιαλτη και ξυπνησε μεσα στα κλαμματα και δεν ηρεμουσε !!!σημερα μας ειπαι οτι ειδε οτι χτυπουσαμε το μωρο !! :shock: και εγω μεσα στους εφιαλτες ...τοσο πολυ που εκλεγα και εγω στον υπνο μου ....

εχω ενα κοτοπουλακι ολοκληρο ...πως να το κανω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaλημέρα!!! :D

Σας άφησα σε αγωνία χθες κοιλιόδουλες φίλες μου;; :lol::lol::lol:

Παραγγείλαμε τελικά μια πίτσα (όχι από την Ρ(ι)μανία :lol::lol::lol: ) με την αδερφή μου.

ROMA XL μπέικον μανιταρια πιπεριά και έφαγα 5 κομματια, 4 η αδερφή μου και 3 η μικρή! :shock:

Η οποια μικρή είχε φάει και σχεδόν ένα πιάτο φακές με ψωμί. :shock: Ωραία ήταν! :mrgreen:

Αννα Μαρία-Ιωάννα :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Σε ποιες μπότες αναφέρεσαι;;;

Μα καλά είστε τρελές;;; :o:o:o Τί αϋπνίες μου τσαμπουνάτε;;; Αμ η άλλη η Αναστασί που μου χαζοχαίρεται από τις 8:00!!!! :P

Εμένα με ξύπνησε η μικρή στις 9:00 και νιώθω οτι θα πεθάνω! :lol::lol::lol:

Εν τω μεταξύ έχει από τις 9:45 που βλέπει τι βι και δεν ξεκολλάει, ό,τι και να της κάνω... :roll:

Αναγκαστικά με βλέπω να την ντύνω να παίρνουμε τους δρόμους για να ξεκολλήσει πρωινιάτικο.

Αλήθεια τί εύκολο και γρήγορο μου προτείνετε να μαγειρέψω σήμερα;;; :?

Ααααα καλα! :evil: Της είπα να πάμε βόλτα και μου είπε να περιμένω α τελειώσει η τιβι!!! :twisted::twisted::twisted:

Ωρε φούστη μου δε με βλέπω να τα γλιτώνω τα δράματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ μόλις καθάρισα ψάρια

θα τηγανίσω γαυρο για σήμερα και έβαλα και πατάτες να βράζουν για πουρέ

λοιπόν στο λιντλ απο τις 8 Δεκ θα βγάλει ωραιότατες παιδικές μπότες με γούνα 9 ευρώ

μπες να δεις Σίσσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σκεφτομαι να κανω κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο αλλα δεν εχω το κοτοπουλο!

καλε στειλτε καμια κοτα απο δω!

κρεμασα κουρτινες...εβαλα και το ρομαν...

τωρα ψιλοποναω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...