Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΕΡΩΤΗΣΗ!!!!!!!!!! :!::!::!:

Υπάρχει κάποιος περιορισμός σε πυρετό και θηλασμο :?::?::?::?::?:

Ελπίζω όχι..........

Είμαι ήδη στο 39,1 με depon πριν από 2 ώρες... :?:?:?

ΣΚΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(

ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ, ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΝΑ ΞΕΡΩ!!!

Αν ανέβει κι άλλο; :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μιτσάκη όχι ρε ο παιδίατρος μου είχε πει, όταν είχα πυρετό, ότι το μητρικό γάλα είναι καλύτερο από του εμπορίου ακόμη και αν η μητέρα έχει πυρετό! :!: γιατί δεν παίρνεις ένα ντεπόν?

περαστικά :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα μάλλον θέλει ;) , όλο εκεί μου το πάει γενικά... θα δω με τον καινούργιο χρόνο πώς θα είμαι και θα δω... εγώ παντως θέλω αδερφάκι για την Χ

Βίκυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: στάνταρ πρέπει να γνωριστούν!! :D:D:D:D

Αρτζ δε μου το ανοίγει.

Λέω να πάρω μια πίτσα... :|

Μητσακι περαστικά ρε συ... :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μητσακι...παρε ντεπον...

δεν υπαρχει θεμα!

Σισσιω ....λες να πας για 2ο συντομα?

εμενα μου ειπε οτι θα μου κανει και 3ο ....αλλα δεν ξερει οτι θα τον στειρωσω, θα βαλω σπιραλ και θα κανω και αποχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μητσακι μου γλυκο περαστικαααααααααααα κοπελα μου....μην κανονισεις αλλη φορα τιποτα και θα σου κανουμε καμμια μερα εκπληξη σχεδον εκπληξη δηλ..εμεις... ;););) εχει δικιο η αρτζι μας..κριμα ομως που το θελες τοσο πολυ...ευχομαι να γινεις γρηγορα καλα...

αχ βαριεμαι αλλα πρεπει να παω να λουστω...να ξεβρωμισωωωωωωω :lol::lol::lol::lol::lol:

χαχα βικυ θεα με τη στειρωση ...σαν τους γατους!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ αν είναι να κάνω δεύτερο θα το κάνω μέσα στο 2012, διαφορετικά θα εγκαταλείψω την ιδέα... :|

Θέλει και 3ο ο Π σου;;; Και ο δικός μου θα ήθελε, αλλά μόνο σε ένα ιδανικά πλασμένο κόσμο! :lol:

Μαρή Γιώτα πόσα μακαρόνια έφαγες;;; :lol::lol::lol::lol:

Καρολ πηγαινε για μπανιο μικρη μπιχλίτσα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ο ιδανικος κοσμος ειναι μονο στο στρουμφοχωριο και αυτος για την στρουφιτα ...!

λαλακιες λεει ο Π.

μαλλον γουσταρει τη φρεει πραξη και το λεει!

γιατι καλε μεσα στο 12 μονο?

ακοαμ φοιτητρια εισαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ αν είναι να κάνω δεύτερο θα το κάνω μέσα στο 2012, διαφορετικά θα εγκαταλείψω την ιδέα... :|

Θέλει και 3ο ο Π σου;;; Και ο δικός μου θα ήθελε, αλλά μόνο σε ένα ιδανικά πλασμένο κόσμο! :lol:

Μαρή Γιώτα πόσα μακαρόνια έφαγες;;; :lol::lol::lol::lol:

Καρολ πηγαινε για μπανιο μικρη μπιχλίτσα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::x[/quo

σισσακυ μου γλυκο :x:x:x:x:x:x:-*:-* παω να πλυθω..θα αρχισει η ζωη της αλλης και εγω ακομη ειμαι εδω...μα με σας κολλαω...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

αχ απο δευτερα που θα δουλευω θα μου λειψετε τρελα λεμεεεεεεεε :(:(:(:( ελπίζω να βρισκω χρονο λιγο να μπαιινω να σας διαβαζω...σας αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω και το εννοω!!!!!!!!!!!!!!!

ειχα τη μικρη αγκαλια κατω στο πατωμα και καπως πηγα να σηκωθω και στραβοπατησα τον καρπο μου :(:(:( ποναω λιγακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήτσο περαστικά ρε :?

Κι εγώ νομίζω μπορείς να δώσεις γάλα ;) αλλά σίγουρα θα σου πούνε τα κορίτσια που θηλάζουν.

Σίσσυ παρήγγειλες πίτσα? Θέλω κι εγώ :?

Τις είδες τις μπότες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ διάβασα όλη την δημοσίευσή σου στα γρήγορα μου έμεινε αυτό με το 2ο παιδί και μόλις έφτασα εδώ

Λέω να πάρω μια πίτσα... :|

διάβασα κάτι άλλο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πάω να βάλω την Ρ. για ύπνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai egv κατι αλλο διαβασα...με ενα επιπλεον γραμμα!

ναι ξερω οι ορμονες της εγγυμοσυνης...

συμπεθερα να κενεις τεστ...διαβαζουμε τα ιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν υπάρχει θέμα με μένα, κεκτημένη ταχύτητα ήταν!!!! :roll::roll::roll:

Μαρία όντως πολλές οι ώρες, θα πάνε σε κανένα παιδότοπο εκεί? τι θα κάνουν? άντε να πάνε να φάνε κάτι, να πιούν.....μετά? 5 ώρες πώς θα τις περάσουν?

εσύ οδηγείς?

τα παιδιά κοιμήθηκαν, θα κάνω την τσάντα της Ρ. για τις σοκολάτες 8-)

όπως, ίσως, καταλάβατε, είμαι μόνη μου :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οδηγώ ναι

με ένα αυτοκίνητο πάμε.

Την προηγούμενη φορά με άφησαν και πήγαν στην παραλία για καφέ και βόλτα

και πέρασε η ώρα μου είπε ο Γ. Μετά ήρθανε με πήρανε, πήγαμε για φαγητό να ξελαμπικάρω λίγο, κάναμε μια βόλτα και επιστρέψαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://e-lactancia.org/

AYTO EINAI TO site με τα φάρμακα και τον θηλασμό;

Το mesulid μου το βγάζει κίτρινο, τι σημαίνει αυτό;;;;;;;;;;;;;

Όχι ό,τι καλύτερο, αλλά όχι και απαγορευτικό;;;;;;;;;;;

Με το depon δεν έγινε τίποτα, κι εγώ ΥΠΟΦΕΡΩ!!!

Πονάει φρικτά το κεφάλι μου, τα κόκκαλά μου και λίγο ο λαιμός μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...