Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

Αργη καλυτερα να δει ενα ΩΡΛ...μπορει οπονος να ειναι απο υγρο που δεν εχει φυγει και αντι για αντιβιωση να συστισει ειδικες σταγονες που αφαιρουν το υγρο, επισης ο πονος μπορει να ειναι απο μαζεμενη κυψελιδα, η απο καποια αλλη φλεγμονη...παντος οχι ξανα παιδιατρο

Γιωτα μεσα...

και εγω κανω δουλιες..αλλα επειδη βαριεμαι..καθομαι αγκαλια με τον Χριστοφορ και τον χαιδευω οσο καθετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοιμηθηκα μια ωρα..πω πω γκρινιααααααααααααααα ο παντελης :?

καλε το ζεστο κρυο της αναστασιας δε με ειπατε τι ειναι

επισης..καλε ποια φωτο σας αρεσε?????????????????????????στο προφιλ?εχει κανα μηνα που τη εβαλα..με τρομαζεται...

σε λιγο λεμε να παμε στο λιμανι να δουν τα μικρα τα καταβια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκη μας :x:x:x:x:YMHUG: περαστικά, εγώ σου πρότεινα να μην κανονίζεις, πες σε όλες να έρχονται όποτε μπορούν, θα κανονίζουν εκείνες κρυφά από σένα και τσουπ :) εκπληξούλα, ή να πηγαίνεις εσύ όποτε μπορείς ;)

Χρύσα όχι εδώ στους δρόμους δεν γίνεται αυτό που περιέγραψες, άσε που τα σχολεία είναι στην συνοικία μας, οπότε.... είμαι εδώ από το 2004 και δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο!!! :!:

εδώ γίνεται και το εξής: π.χ. αν κάποιος θέλει να μετακομίσει και συνήθως παρκάρουν αυτοκ. έξω από το σπίτι του, βάζει καμμιά εβδομάδα πριν τις πινακίδες που λένε απαγορεύεται η στάση και στάθμευση την τάδε ημερομηνία από τότε μέχρι τότε λόγω μετακόμησης!!!! :!::!::!: εννοείται ότι τις πινακίδες τις παίρνει από τον δήμο κατόπιν συνεννόησης!!! :!: τελείως πολιτισμένα δλδ!!!! :roll::roll::roll:

Λένα και εγώ τους πέταξα τους αφαλούς :!:

αυτό με τις γνωριμίες συζύγων έχει ξανασυζητηθει σε άλλο τρενάκι πιο παλιά :roll::roll:

η Νατασούλα τι κάνει? ξέρει καμμιά? έχιε καιρό να γράψει μια καλημέρα και η Ιουλία επίσης :?

όσο για το αμάξι που λέτε, δεν με πειράζει να πηγαίνω, η απόσταση είναι κοντινή, κανονικά 10 λεπτά με τα πόδια..με τα παιδιά γίνεται μισάωρο.....ο Λ. περπατάει πολύ αργά, αλλά είναι καλός δεν με πειράζει .....ο πηγαιμός είναι κατηφόρα, οπότε πάμε καλά.....ο γυρισμός, όμως, ανηφόρα και η Ρ. είναι το πρόβλημα........όταν θα αρχίσει κανονικά τον παιδικό θα φτιάξουν τα πράγματα γιατί δεν θα πηγαίβω ανά μία ώρα!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll: απλά χθες με έπιασε και το παράπονο γιατί όλα πρέπει να τα κάνω εγώ :( ....και οι αντοχές μου μειώνονται σιγά σιγά.....γενικώς δεν φωνάζω, αφήνω τα πράγματα να πάρουν τον δρόμο τους :lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα όταν έχεις 2 παιδιά τα οποία είναι σε ηλικία που μπορούν να απασχοληθούν και μόνα τους, ε τότε θέλεις και λίγο χρόνο για σένα!!!! :!:

ευχαριστώ για της απαντήσεις θα της το πω!!! :!:

α ο άντρας μου, μου είπε ότι έμαθε ότι ο παιδικός-νηπιαγωγείο που πήγαινε πριν ο Λ. έχει καταγγελία σοβαρή, ένας πατέρας του πάει στα δικαστήρια :D:D:D και φυσικά το πήρε το παιδί από εκεί.....και είπα στον άντρας μου να μάθει τι έγινε και να επικοινωνήσει με τον μπαμπά του παιδιούν να πει ότι θα καταθέσει, αν το θελήσει!!!! :!::!::!:

επίσης εκείνη η "νηπιαγωγός" που είχε κάνει την ζωή δύσκολη στον Λ. και την είχαν απομακρύνει, την επανέφεραν :o:o:o:o:evil::evil::evil::evil:

μάλλον σεντόνι έγραψα.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέχασα να σας πω ότι αγόρασα έναν Αη ΒΑσίλη, να κολήσω έξω από την σακούλα και θα εκτυπώσω και αστέρια, θα τα χρωματίσω και θα τα κολήσω και θα εκτυπώσω και γραμματάκια - το όνομα της Ρ. και θα το κολήσω :roll: λέω για την χειροτεχνία που έχω να κάνω!!!! :roll::roll::roll:

σκέφτηκα να πάρω έτοιμα αστέρια, αλλά λέω εντάξει ας φτιάξω και κάτι μόνη μου!!! :lol::lol::lol:

Θούλη το ξέρω ρε, ότι είναι παλιά, απλά δεν θυμόμουν αν την είχα σχολιάσει :roll::roll::roll:

ε σε περίπτωση που μου ξέφυγα το ξαναείπα!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεσσαλονικιές να σας πω κάτι..... :D:D:D:D:D:D

Έλεγα χθες στο Γιώργο "Θυμάσαι τι ωραία περάσαμε με τη Λένα και τον Τόλη όταν είχα έρθει;;;;Θέλω πολύ να ανέβω Θεσσαλονίκη να δω τα κορίτσια....Ελπίζω να τα καταφέρουμε κάποια στιγμή να πάμε..."

Και τι μου λέει;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

"Πάμε το άλλο Σ/Κ που έχω άδεια....Αλλά οι δυο μας..." :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Το σκέφτηκα λίγο, σκέφτηκα ότι η Θου θα λείπει κι έτσι δε θα τη δω και του λέω "Μπααααα...Αστο..Δεν έχουμε λεφτά.." :roll::roll::roll::roll: Μου λέει "όχι να πάμε...." :D:D

Σήμερα εβλεπα διαφήμιση με το λουνα παρκ "Τα αηδονάκια"....Και λέω "Να το άλλο ΣΚ εκεί να πάμε τα κορίτσια..." Και μου λέει "Το άλλο ΣΚ είπαμε ότι θα πάμε Θεσσαλονίκη...." :D:D:D:D:D:D:D

Του λέω "Ασε τις βλακείες..Δε θα πάμε.." :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

θα σε σκισω αν δε ερθειςςςςςςςςςςςςςςςς :-*:-*:-*:-*:-*=((=((=((=((=((:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ!

Λέει ο παππούς στον εγγονό: ...

“Θέλω να μου βρεις βιάγκρα. Για κάθε χάπι εγώ θα σου αφήνω 50€ κάτω από το μαξιλάρι σου.”

Πάει λοιπόν ο εγγονός, βρίσκει ένα χάπι βιάγκρα και το δίνει στον παππού. Την επόμενη μέρα κοιτάει κάτω από το μαξιλάρι και βλέπει ότι ήταν τίγκα στα 50ευρα. Τα μετράει, βλέπει ότι είναι 500€ και σκέφτεται ότι ο παππούς τα 'χασε από τη χαρά του και σκορπάει τη σύνταξη.

Πάει λοιπόν, τον βρίσκει και του λέει:

- “Αφού ρε παππού είπαμε ένα 50ευρο για κάθε χάπι, τί ήταν αυτό που έκανες;”.

- Κοίταξε, λέει ο παππούς, εγώ ένα 50ευρο σου άφησα, τα υπόλοιπα είναι της γιαγιάς σου…

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ!

Ένας πόντιος πιάνει δουλειά σε ένα σούπερ μάρκετ... Κάποιος πελάτης τον πλησιάζει και του λέει:

Σε παρακαλώ κόψε μου ένα τέταρτο σαλάμι.

Ο πόντιος αρχίζει να...

κόβει την μία φέτα μετά την άλλη χωρίς να λέει να σταματήσει.

Τι θα γίνει ρε παλικάρι, ρωτάει ο πελάτης, ένα τέταρτο σου είπα.

Σιγά ρε φιλαράκο , του απαντά ο πόντιος , ούτε πέντε λεπτά δεν έχουν περάσει ακόμα!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalησπέρα πενεμορφες πολυλογουδες! :D:D:D:D

παραλιγο να το χασω το τρενακι των..αποκαλυψεων!παντως..το διαβασα ολο! :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol:

Αργυρω να παει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ σε ωρυλα!στο λεω εγω που ξερεις ποσο ταλαιπωρηθηκα..μακαρι να ειχα παει απο την πρωτη στιγμη!οχι αλλη αντιβιωση!δεν εχει τελειωμο αυτο..θα παιρνει συνεχεια αν εξακολουθησει να ρωταει παιδιατρο!κ να μην παει μονο σε ενα ωρυλα,να παρει κ αλλη γνωμη αν χρειαστει!

ο γιωργος ειναι μια χαρα..ουτε φαρμακα,ουτε μυξες,ουτε πυρετο..φτου φτου το παιδι μου..σε 2 εβδομαδες θα παμε παλι ωρυλα να δουμε το υγρο στα αυτακια αν υποχωρησε..

στον παιδικο παμε τελεια,δεν εχει χασει ουτε 1 ημερα,εχει μαθει το ποιηματακι του,θα ντυθει αστερακι στη γιορτη!,λεει τα καλαντα ολη μερα κ γενικα ειναι χαρουμενος!

για περικοπες δε θα πω τιποτα..μονο..430ε 15ημερο!!!!συγκινηθηκατε οπως κ εγω,ε;; :evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ ναι παναγιωτα..θα μας κοψουν κ αλλα τον γεναρη κ φλεβαρη,αναδρομικα!ποσα δεν ξερω..αλλα τί νοπημα εχει να μαθουμε;;ωραια δεν ειναι να πηγαινεις στο α.τ.μ. κ να νιωθεις αυτην την ταχυπαλμια,αυτην την αγωνια βρε αδερφε;;εκπληξηηηηηηηηηηηηηη :lol::lol::lol::lol::lol:

περα απο την πλακα,γελαω πια,αλλα στις αρχες μου ειχε ερθει κεραμιδα :roll::roll::roll::(:(:(

μετα με συνεφερε ο χ. καπως..

βρε παναγιωτα,λεγαμε τσαχπινα την αννυ επειδη ετσι την αποκαλουσε η αναστασια στις αυγουστιατικες μανουλες που εγραφε!μα εσυ δε διαβαζες αυγουστιατικες;; :shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασακι τελεια φωτο!κ..τελεια φωνη η γιαγια σας! :lol::lol::lol::lol::lol:

κ ναι..οταν αρχισε ο γιωργος να κοιμαται σερι,ξυπνουσε πιο νωρις το πρωι!ο,τι θυμαμαι,χαιρομαι,ξερω! :lol::lol::lol:

αφρο η λιστα σου με ενεπνευσε!θα παρω κ εγω παραμυθια απο εκει του γιωργου! ;)

γωγω να ερθεις ρε οργιο!ακομη κ εγω θα ερθω να σε συναντησω!τρομαρα σου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μποτες πηρες της ιωαννας; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καρολινακι εισαι καλυτερα τωρα;φιλακαι κ καλη ξεκουραση!

ΝΟΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! :evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol:

οφειλεις να μου αναγνωρισεις οτι το εντερ το παταω πια απο τοτε που μου εκανες παρατηρηση! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σαββατο βραδυ θα βγω με συναδελφους απο το καινουριο μου σχολειο!7 γυναικες! :o:o:o:o:D:D:D:D:D:D:D:D τελικα καλοι ειναι κ οι νεοι συναδελφοι..μαλλον με επιασε το πνευμε των χριστουγεννων κ ανεβηκα ψυχολογικα!

χρυσα μην πτοεισαι!κανονιζουμε ενα απογευμα ή κυριακη πρωι για καφε σε κανεναν παιδοτοπο ολες;θελετε; :idea::idea::idea:

για συμπαθειες..

σημασια εχει πως τωρα πια ολες σας συμπαθω πολυ!κατα ακιρους ειχα εκνευριστει με καποιες αδικες επιθεσεις σε ατομα που δε το αξιζαν..κ ομολογω οτι η πικρια μου κρατησε αρκετα..

αλλα καταλαβα οτι αυτα ειναι μικροπρεπειες..

κ σας αγαπω οοοοολες! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

δημητρουλα..εισαι γκαντεμουλα!περαστικα σου!αν ημασταν στην ιδια πολη..εσυ με την γκαντεμια σου κ εγω με την..ευκινησια μου :lol::lol::lol::lol: ..δε θα βρισκομασταν ποτε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol:

αχ σας φιλω προς το παρον!ξεχασα πολλες..αλλα φτανει τοσο σεντονι προς το παρον!να παρω μια ανασα!

κ μην ξεχνιομαστε..

23 ημερες για τα Χριστουγεννα! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία θα της πω για τον ΩΡΛ κρίμα το κοριτσάκι να ξαναπάρει αντιβίωση 2 ετών ...... της είπα να πάει και τα 2 σε ομοιοπαθητικό, αλλά όπως μου είπε η άλλη μου αδελφή (κουτσομπολιό αδελφών :lol::lol::lol::lol::lol: ) δεν θέλει ο γαμπρός μας!!! :? δεν τυς παραδέχεται :?

εγώ πάλι είμαι υπέρ τους, θα τους δώσει τουλάχιστον κάτι για να ενισχύσει το ανοσοποιητικό τους :roll:

τέλος πάντων :roll:

α Ιουλία ξέρω στις αντιπάθειές σου ήμουν (ή είμαι ακόμη) και εγώ μέσα :roll::roll::roll: αλλά δεν το λες γιατί διάβασες ότι θα πάω να πηδήξω στον Ρήνο ε? :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol:

μπράβο στον Γ. :D

εκεί στο βίντεο της Αναστ. που παραγγέλνει πίτσα η Α., δεν μιλά η Αναστ.? :?: σε εκείνη την φωνή αναφέρομαι!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ!

Ένας πόντιος πιάνει δουλειά σε ένα σούπερ μάρκετ... Κάποιος πελάτης τον πλησιάζει και του λέει:

Σε παρακαλώ κόψε μου ένα τέταρτο σαλάμι.

Ο πόντιος αρχίζει να...

κόβει την μία φέτα μετά την άλλη χωρίς να λέει να σταματήσει.

Τι θα γίνει ρε παλικάρι, ρωτάει ο πελάτης, ένα τέταρτο σου είπα.

Σιγά ρε φιλαράκο , του απαντά ο πόντιος , ούτε πέντε λεπτά δεν έχουν περάσει ακόμα!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi Argyroyla moy..δεν σε αντιπαθω,ουτε σε αντιπαθουσα ποτε!κ λεω αληθεια! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

καποτε,με εκνευριζε το υφος σου γιατι νομιζα,μου φαινοσουν,καπως επικριτικη κ σκληρη στις απαντησεις σου..αλλα μετα καταλαβα οτι εισαι αυθορμητη κ ειλικρινης κ μου αρεσε πολυ αυτο! ;)

για να δεις ποσο ειλικρινης ειμαι,ακομη θυμαμαι την ατακα σου"μα εν ετει 2011 να μην εχετε πλυντηριο πιατων;;"κ γελαω! :lol::lol::lol::lol::lol:

ειδικα οταν παω στης λενας κ μου λεει οτι εχει να πλυνει μετα πολλα..της λεω την ατακα κ γελαμε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λενα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν αντιπαθω καμια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα τα σαπια τωραβ τζουλιιιιιι...εγω ξερωοτι δε με χωνευες!!!!!!!!!!!1 :lol::lol::lol::lol:

Ρε κοριτσια να ρωτισω...αμα κανουν εμετο τα παιδια σας τικανετε;;;

εγανε ο Χριαστοφορος αλλα ειναι ΟΠΚ..διλαδη ευδιαθετος παιζει κλπ..απλα στο ασχετο ξερασε..

ειχε φαει ενα μλο και 1,5 μπισκοτο...

δεν σχολιασα τον εμετο..σαν να μην εγινε για να μη τρομαξει απλα τον επλυνα και του εδωσα να πιει νερο..φοβαμαι να του δοσω γιαουρτι...τι να του δοσω να φαει;;;;

Επισης.,..θα μειωθεικαι αλλο ο μισθος ολων...λογωμειωσης του αφορολογητου...οποτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε με αφηνει στο φεις να δω το βιντεακι..πρεπει να κανω μια ρυθμιση λεει.. :roll::roll::roll:

αλλα υποθετω η φωνη της αναστασιας θα ειναι..

μπα χρυσα..εσενα δε σε χωνευω ακομη! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

μπορει να αναγουλιασε μωρε..κανενα μηλαρακι να εδινες;ή ψωμακι με κατι..κ αργοτερα δοκιμαζεις κ γιαουρτι λιγο λιγο..σιγουρα τυχαιο θα ηταν..!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες!! :D

Βαφτιστηράκι μου να απολογηθώ! Όταν έγραφες λίγα σε διάβαζα, όταν έγραφες κατεβατά έλεγα από μέσα μου: "Καλά Λουκία δεν παίζει με την καμία να σε διαβάσω"!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε παιδιά πήγα στην σχολή και γύρισα με συνάχι! Θα μας πλευριτώσουν εκεί μέσα! :evil:

Α ξέχασα να σας πω το δικό μου 15ημερο! Παναγιώτα Ιουλία ακούτε;;; Πήρα το αστρονομικό ποσό των 280 €!!! :shock::shock::shock::shock::shock: Πάθατε την πλάκα σας ε;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Κρατήσεις θα έχουμε από 1-1-11 που τέθηκε σε ισχύ το ενιαίο μισθολόγιο, αναδρομικά! Μια χαρά θα μας

"μπει" το 2012 από τον Γενάρη! :mrgreen:

Να πάτε ρε Γωγώ με το στεφάνι σου εκδρομούλα. Μακάρι να μου έλεγε και μένα ο Π να πηγαίναμε κάπου τα δυο μας!!! :roll::roll::roll:

Α δε σας είπα τα χθεσινά. Είχα το λαπ τοπ και καθόμουν στον καναπε, έρχεται και ο Π και μου λέει "Μωρό τον θες τον Η/Υ"; και του λέω "όχι πάρτον"! και του τον αφήνω στα πόδια. Γυριζει ο Π αγχωμένος και μου λέει: " Ρε μωρό μη μου τον αφήνεις στα πόδια"! του λέω "γιατί"; και μου λέει: "Διάβασα μια έρευνα που έλεγε οτι αν οι άντρες στερεώνουν το λαπ τοπ στα πόδια τους, αδυνατίζει το σπέρμα τους"! Είχε ένα ύφος στο πρόσωπο... Μιλάμε έπεσα κάτω από τα γέλια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά τώρα που τοέγραψα δεν είναι τοσο αστείο, αλλά χθες ήταν... :mrgreen::geek::geek::geek::geek::geek:

Αναστασί πάλι καλά που με κατάλαβες μαρή!!! Ε ναι λοιπόν όχι μόνο σε γουστάρω η λεσβιάρα, αλλά είμαι και τρελή πέφτουλας!!!

Αλλά ποιός να μου το'λεγε... Μία με τη Γωγώ που με έβγαλε παιδόφιλη κάποτε που είχα πει οτι το τραγούδι της μπεμπελιλή με κάνει να νιώθω άβολα (θυμάσαι μωρή;;; :lol::lol::lol::lol::lol: ), μία με την ψηλή που μου κρέμασε κουδούνια

Τί άλλο να ζητήσω πια από αυτή τη ζωή; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να δεις ποσο ειλικρινης ειμαι,ακομη θυμαμαι την ατακα σου"μα εν ετει 2011 να μην εχετε πλυντηριο πιατων;;"κ γελαω! :lol::lol::lol::lol::lol:

ειδικα οταν παω στης λενας κ μου λεει οτι εχει να πλυνει μετα πολλα..της λεω την ατακα κ γελαμε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και εγώ γέλασα τώρα που το διάβασα!!! :lol::lol::lol:

αλλά ακόμη δεν έχετε πλυντήριο πιάτων και πάμε να υποδεχθούμε το 2012? :o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

επίσης :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w δεν ντρέπεστε ρε να με κοροϊδεύετε όταν συναντιόσαστε? :evil::evil:[-([-(:-$:-$:lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα εμάς ο γιατρός μας, μας είχε πει να δώσουμε ό,τι θέλει το παιδί....όταν έκανε μια φορά ο Λ. εμετό.....ακόμη και χάμπουργκερ αν ήθελε :roll::roll::roll::roll: ......αλλά πιστεύω ότι είναι τυχαίο, μπορεί να ζορίστηκε το στομαχάκι του, μήπως έχει και άγχος για κάτι? :roll::roll::roll:

δεν σας είπα: είπε η πεθερά στον άντρα μου αν θέλουμε να πάμε τις γιορτές Βερολίνο για christmas shopping!!!! (λες και είναι ΝΥ!!!) και εκείνος είπε θα ρωτήσω την Αργυρούλα, τότε εκείνη είπε ότι θ αμας κρατήσει τα παιδιά και εμείς να γυρνάμε έξω........

η αλήθεια είναι ότι το Βερολ. στολισμένο τα Χριστ. είναι πολύ ωραίο, αλλά βαριέμαι να πάω πάλι σε αυτούς, θέλω να πάω και κάπου αλλού........από την άλλη αν μείνουμε εδώ πάλι μόνοι μας θα είμαστε, όπως κάθε χρόνο ........... και δεν ξέρω τι να κάνουμε!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα ζητησε ψωμικαι του εδωσα...και εγω αυτο λεω...θα δειξει...

Ρε συ...εγω θα πηγαινα...

και ενα βραδυ να τα κρατησουν για να ξεσκασετε παλη καλα θα ειναι

Αμα τα δειτε τασκατουλικα τωρα...για βιντεοειναι..

ο μικρος καθετε στο ριλαξ και προσπαθει να πιασει ενα απο τα μαντζαφλερια που κρεμονται και τα μασουλαει...σχεδω στα δυο διπλωθηκε..καιολο μουγκριζει...

ο μεγαλος ειναι ξαπλαστο χαλι και "διαβαζει" την αναζητησης της τυχερης δεκαραςκαι μασουλαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι το άλλο 15μερο θα πάρω άλλα 400 δλδ 660 € στο σύνολο! :roll::roll::roll::roll::roll::|

Αργυρούλα να πάτε! Αρκεί να κρατάει τα παιδιά να χαλαρώσεις και συ λιγάκι με τον αντρουά σου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ πες τα μας όλα ντε, ότι θα πάρεις τόοοοοσα πολλά!!!! :shock::shock::shock:

επίσης τι τον νοιάζει τον άντρας σου για το σπέρμα του? αφού δεν θέλει άλλο παιδί!!! :?

Χρύσα είδες τι καλά :x:x

και τα δικά μου είναι πάνω και παίζουν κρυφτό :roll::roll: καλά η Ρ. πάει και κρύβεται κάπου και λέει "είμαι κάτω" :lol::lol::lol::lol::lol: μόνο μια φορά πήγε και κρύφτηκε στην τουαλέτα και ο Λ. την έψαχνε και δεν την έβρισκε!!!! :lol::lol::-bd:-bd

α ρε τα κοριτσάκια είναι έτη μπροστά!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάλι σας τρώω στο μισθό κουφάλες 8-)8-)8-)

αλλά το θέμα ήταν να φτάσω εγώ εσάς όχι να πέσετε εσείς σε όσα παίρνω εγώ :twisted:

σκεφτομαι :roll: την Κυριακή στις 11/12 που έχω μάθημα αρχίζω στις 10 που σημαίνει ότι τα κορίτσια θα κοιμούνται. Ο Γ λέει να τις αφήσουμε εδώ. Λέτε να κουραστούν? :( Εγώ τις θέλω μαζί :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία να τις πάρετε, τι θα πει θα κουραστούν? εκδρομούλα θα πάνε, πες τους από βραδύς ότι την επομένη θα ξυπνήσουν νωρίς για να πάτε όλοι μαζί εκδρομή ;)

εμείς είχαμε πάει στο Βέλγιο για ένα γάμο και ξυπνήσαμε όλοι από τις 6.30 :? και γυρίσαμε στις 22.00 το βράδυ :?

άσε που τα παιδιά κοιμούνται στο αυτοκίνητο!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ κοίτα

http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr ... _14691.htm

κοιμούνται στο αυτοκίνητο απλώς από τις 10 μέχρι τις 3 και έχω μάθημα, ο Γ θα τριγυρίζει με τις μικρές

και μετά θα έρθουν να με πάρουν και θα είμαι σαν το ζόμπι

αλλά ναι μωρέ θα τις πάρουμε..μια χαρά θα είναι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaaaaaa τεραστα τα ποσα των μισθων μας!

380 15μερο

υπεροχα!

καποτε ηταν 4 τα ψηφια...τωρα 3...

μια συναδελφος λογω δανειου πηρε 11 ευρω μισθο...δηλ 5,5 15μερο...

το επομενο μηνα θα χρωστα λογικα!

Αφου δεν πηγαμε μητσακι αποφασισα να παω ενα δωρο για ενα βρεφακι που γεννηθηκε προ 2μηνου...και βαριομου...ενος ξαδελφου...

εεεεεε ακουσα τοσες χαζομαρες μαζι που δεν αντεξα....εφυγα!

Συμπεθερα μου να πας στα πεθ.

που θα σου ξαναδωθει ευκαιρια να βρεθεις με τον συζηξ?

Σισσιω πολυ γελασα με τον Π.

πρεπει να γνωριστουν οι 2 Π.

ο δικος μου χθες φορουσε μια καλτσα μπλε και μια μαυρη...

καθοταν στον καναπε, τις ειδα αλλα δεν μιλησα...

του λεει η Μ-Ι...

-"μπαμπα...οι καλτσες σου δεν ειναι ιδιες"

- ειναι μοδα ετσι της λεει...

σημερα μου λεει η Μ-Ι μαμα θα φορεσω μια καλτσα ασπρη και μια ροζ....γιατι της λεω...?

-"για να ειμαι σα τη μοδα του μπαμπα"

ο Π. φορουσε διαφορετικες καλτσες γιατι πλεον δεν του τις κανω ζευγαρι...

μα δεν το ειδε?

οχι τιποτα αλλο ..θα λενε οτι δεν τον προσεχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...