Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

οσα θελετε χρυσα!!

θα μιλησουμε στειλε μου το κιν., εχω τα προσκλητηρια ετοιμα να στα φερει ο κωστας ή να βρεθουμε..οπως θες! μην πεφτεις ρε και τι λαθη εκανες χαζουλα???? :x:x αν σκεφτομαστε ετσι... :?

λενακ ιμου με ενα πονο ρε!!!!! :x:x:x:x

οχι δεν πηγα τελικα δεν ητανεη μανα μου να αφησουμε τον μικρο..

ειμαι ενα τσακ καλυτερα οποτε το αφησα μετα...λαχανια φτιαχνεις ε?? τι ειναι αυτο?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παναγιωτα με βαζεις τωρα σε πειρασμο..καλε θελω 2 ωρες να τα διαβασω ολα!!!! :lol::lol:

εχε χαρη που ειμαι κουτσομπολοτσα... :lol::lol::lol::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστω λενα μου !!

ο Μ ζωγραφιζει και εγω θηλαζω το Πατο :lol:

ηθελα να τον πεταξω απο το μπαλκονι τον Μ πριν :twisted: αλλα δεν φταιει αυτος βαρεθηκε και ηθελε βολτα και εγω δεν μπορω τωρα ...

καλε μπιαχ το αποξεραμενο αφαλακι του παιδιου σας :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol: εγω το κατησα γιατι ηθελε και ο Κ και γιατι δεν μου πηγενε το χερι να το πεταξω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα να σου πω καταρχας πως εφτιαξα εναν τελειο καφε και τον απολαμβανω χλαπακιαζοντας ενα twix..

κοιτα..σκεφτομουν...οτι απολαμβανω απιστευτα την βρεφικη ηλικια του μικρου, ξαπνονω διπλα του και τον βλεπω να χαμογελαει, να γυρναει στο πλαει, να μασουλαει τα δαχτηλα του , τον φιλαω συνεχεια στα μαγουλα στα μπουτια και αυτος καθετε εκει και χαμογελαει με τις μαγουλαρες του τις τεραστιες και τον χαιρομαι τοοοσσοοο πολυ. Πηγαινουμε βολτα ειναι στο καροτσι τοσο ισυχος.και στο σπιτι τον βαζω στο μαρσηπο και κυκοφορουμε γενικα απολαμβανω απιστευτα το οτι εχω παιδι..θηλαζει σχεδων με ωραριο τζαστ, δεν εχω αγχος ποτε θα βγαλει δοντια ποτε θα φαει..ενα θα φαει, δεν πιπιλαει με τις ωρες...

Τον Χριστοφορο δεν τον χαρηκα καθολου ετσι σαν μωρο και εχω απιστευτες τυψεις γι'αυτο...

Ο Χριστοφορος ηταν ενα νευρικο μωρο νευρικο και απαιτητηκο..δεν ειχα στιγμε ςπου να ειμαστε ξαπλα και να απολαμβανουμε ηρεμια..η τα γκαριζε η θα θηλαζει μουγκριζοντας , δεν χαρηκα ουτε βολτα μαζι του..μονημος σον μαρσηπο και αλοιμονο εαν το κεφαλη δεν ειχε καταληλη θεση για πανοραμικη θεα..

καμια φωρα λεω ...παλη ξυπναει, γιατι ξυπναει, τι εχει, ειναι αρρωστος;;; γιατι παλη αρωστος γμτ...ποναιε το παιδι και εγω νευριαζω..αλλα αν δεν ειναι αρωστος ...γιατι φωναζει..φοβαται!!! τι φοβαται...γιατι φοβαται..τι ονειρα βλεπει;;; τι να κανω για να ηρεμισει..γιατι εχει τετοια νευρα γιατι ειναι ετσι αντιδραστηκος..γιατι δεν καθετε να τον χαιδεψω οσο θα ηθελα γιατι ζηταει αγκαλια μονο οταν θελει αυτος και δεν καθετε να τον αγκαλιαζω...γιατι πεισμωνει;;; γιατι δεν θελει να κατεβει κατω στην πεθερα μου;;...

Αφρο να κατι τετοιες στιγμε ςπου θελω και εγω να τον πεταξω απο το μπαλκονι μπαινω στι τριπακι!!!

Βενετια τι τελειαααα

οπως θες...βολευει τον Κωστα να μου τα φερει στο γραφειο;;;;

θες να συναντηθουμε καπου εμεις;;;;;;

λεμε τωρα αν ολα πανε καλα και τελειοσω με το σηδερωμα Κυριακη να κατευουμε Αριστοτελους..αμα βολεψει παμε για κανενα καφεδακι;;;;

οπως θες κοριτσαρα δενε χω ροβλημα, πες μου το ποσο απλα να εχω τα λεφτα μαζι μου

Ακομα δεν εισαι καλυτερα ρε γμτ!!! περαστηκα !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαχανιά λες την σπανακόπιτα με το φύλλο γύρω γύρω και τη γέμιση στο κέντρο ε?

Και σε εμένα αρέσει πολύ. Τη φτιάχνει πολύ συχνά η μαμά μου. Ρίχνω γιαούρτι και χλαπακιάζω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεσσαλονικιές να σας πω κάτι..... :D:D:D:D:D:D

Έλεγα χθες στο Γιώργο "Θυμάσαι τι ωραία περάσαμε με τη Λένα και τον Τόλη όταν είχα έρθει;;;;Θέλω πολύ να ανέβω Θεσσαλονίκη να δω τα κορίτσια....Ελπίζω να τα καταφέρουμε κάποια στιγμή να πάμε..."

Και τι μου λέει;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

"Πάμε το άλλο Σ/Κ που έχω άδεια....Αλλά οι δυο μας..." :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Το σκέφτηκα λίγο, σκέφτηκα ότι η Θου θα λείπει κι έτσι δε θα τη δω και του λέω "Μπααααα...Αστο..Δεν έχουμε λεφτά.." :roll::roll::roll::roll: Μου λέει "όχι να πάμε...." :D:D

Σήμερα εβλεπα διαφήμιση με το λουνα παρκ "Τα αηδονάκια"....Και λέω "Να το άλλο ΣΚ εκεί να πάμε τα κορίτσια..." Και μου λέει "Το άλλο ΣΚ είπαμε ότι θα πάμε Θεσσαλονίκη...." :D:D:D:D:D:D:D

Του λέω "Ασε τις βλακείες..Δε θα πάμε.." :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως τη καρολινα..σταματα να λες ρυζακι μπασματι κ τα συναφη :oops::oops::oops:

ωχ θα με παρει τηλ να με ξεχεσει :lol::lol::lol::lol:

αυτα..τι αλλο?κατι αλλο αλλα ντρεπομαι να το πω :oops::oops::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σημερα μου τη εδωσε ο μεγαλος..κ ειπα κ μια ατακα :oops::oops: μου γυρισε το μυαλο\\ετρωγε ταχινομελο..κ ουρλιαζε γτ λερωθηκαν τα χερια του κ γτ ηθελε πιο μικρο πιατο κτλ κτλ

κ γενικως εκλαιγε πιο πολυ γτ ειχε λερωμενα χερια κ κολλουσαν..

κ νευριαζω κ λεω αμαν ρε θοδωρη σα αδερφη κανεις :o:o:o:o:o:o:o:o:o:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ντροπη μου :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

αχ παναγια μου συγχωραμε :cry::oops::oops::oops:

=))=))=))=)):)):)):))

αχ ωραια δεν λεω μονο εγω ατακεςστον φιλιππο ευτυχως!!

εμενα το μοτο μου τωτα τελευται ειναι

φαε παιδι μου φαι στου δινω οχι σκατα!!!!

:lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Ευχαριστώ πολύ, διεκδικώ τον τίτλο του ΑΡΧΙΓΚΑΝΤΕΜΗ, τον παίρνω μόνη μου κι αποχωρώ!!!!

Το πρωί ξύπνησα λίγο κακοδιάθετη, με λίγο πονοκέφαλο και λίγο πονόλαιμο, λέω θα 'ναι απ' την αϋπνία, απ' τα 3245 ξυπνήματα μέσα στη νύχτα!

Σταδιακά, τα συμπτώματα επιδεινώθηκαν και μόλις ανακάλυψα ότι έχω και 38 πυρετό!!!!!!!!!!!!!!! :((:((:((

Γίνονται αυτά τα πράγματα; Δεν γίνονται!!!!!!!!!!!!! ΜΟΝΟ Σ' ΕΜΕΝΑ!!!!!!!!! :evil::evil::evil:

ΠΑΛΙ αναβάλλεται το καφεδάκι!!! :(:(:(

Βίκυ, στείλε μου ένα μήνυμα ότι το διάβασες, γιατί δεν έχω το κινητό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Μητσάκι γκαντεμόσαυρε έλεος!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

λες να σας γκαντεμιάζω εγώ ρε? όταν κανονίζετε εγώ λέω από μέσα μου "τι καλά :D " και σας ζηλέυω

αλλά τώρα την πατήσατε πάλι :ymdevil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

δεν ειμαι καλα..καλε ελεος πια!!!! χαζωθηκα!!!!!

τελικα ειμαι πολυ κουτσιμπολα που εκατσα και διαβασα36σελιδες :oops::oops::oops::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol:

καλε γιωτα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

πανω που ελεγα πως θα την βρω την 1η δημοσιευση γμμτ ειδα που την ειχες βαλει εσυ :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

καλε τι ελεγα για περουκινι στον υπερηχο??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και τελικα ητανε μαλι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: με τοσο που γεννησθηκε ανετα μεσα στην κοιλια να ητανε ετσι σαν φραντζα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

συγκινηθηκα!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα τα ΜΜΜ ειναι χαλια και χωρις παιδια...

απλα εκανα μι απροτασουλα...

οσο για τις περικοπες....

Αφρο πηγατε τελικα?

λιωνω να τον ακουω στο τηλ.

τι καλος,...να μιλησε και ο αδελφος του!

ο ανηψιο μου μου αδεισε το μπωλ με τα πατακια στο χαλι και τα πατησαν κι ολας....

αχ δεν εχω κουραγιο για ηλεκτρικη!

ΠΑΩ να βαλω για πλυσιμο τα ριχταρια...θα τα αλλαξω και αυτα...δεν ταιριαζουν!

αν ειχα λεφτα θα αλλαζα και τα χαλια....αλλα δεν εχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρη γωγω η θου απο βδομαδα εδω θα ειναι!!!!!!

αντε ελατε!!!!!!!!!!!!!! καλε πολυ χαρηκα!!!!!!!!!!!!!αντεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!

αχ χρυσα... μη σκεφτεσαι ετσι

το καθε παιδι ειναι τελειως διαφορετικο, μην εχεις τυψεις κ νιωθεις ετσι

σιγουρα δεν εχεις κανει εσυ κατι λαθος, σε καμια περιπτωση

μαρακι λαχανια λενε πανω στον εβρο κατι σα σουπα με λιγο ζουμι με χοιρινο λαχανο κρεμμυδια κ πιπεριες φλωρινης

μιτσακι περαστικα ρεεεε

βενι θα σεβαζα κ στοιχημα οτι θα τις διαβαζες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ εγω αυτο θα εκανα :mrgreen:

θα τα πουμε καλε το σκ??

αχ δεν το μπορω αυτο το παιδι, μου εχει ταραξει το δεξι πλευρο μα τι ερωτα που του εχει

ολο εκει παει κ τουρλωνεται εκει κλωτσαει τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAA μαρια!! :lol::lol::lol:

εχθες μιλουσα με τον κωστα και λεγαμε..

αγαπη μου του λεω τελικα πολυ τυχερη ειμαι που μου ετυχες τετοιος..

κρατας τον μικρο, σηκωνοσουνα τα βραδυα για συμπαρασταση, με βοηθησες με τον θηλασμο, θες συνεχεια :oops: και δεν λες τιποτα που εγω δεν θελω συχνα:oops:

δεν σε πειραζει καθολου που παχυνα..παντα κουκλα με βρισκεις...

μου λεει..αυτα να τα βλεπεις εσυ τι αντρας λαχειο σου ετυχε!!

και του απανταω..

αααα οχι και λαχειο, λαχειο ειναι ο αντρας της μαριας.

ποιας μαριας μου λεει?????

της μαριας απο την λαρισα καλε που κανει οοοολες τις δουλειες μαγειρευει και της ψωνιζει και οτι θελει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι γελιο εριξα μετα δεν λεγεται!!!

αχ παναγια μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα δουμε λενακι να μιλησουμε!!

καλε εγω νομιζα ΛΑΖΑΝΙΑ και πως μπερδευτηκες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

την νατουραλ την θυμαστε???? τι καλη κοπελα!!! αλεξανδρουπολη ητανε γυμναστρια και επαιρνε την μικρη μαζι της μετα..τι καλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας!!!

Λαχανιά φαγατε παλι ή γλυστριδες? :lol::lol::lol::lol: Βενη :lol::lol::lol: και εγω αυτο σκεφτηκα!"Α!λαχανιά!Τι σκ@τα ειναι αυτο?" :lol::lol::lol:

Λεναρα μου ακομα δε σκεφτομαι καν αν θα γεννησεις!!!!Στις αλλες το ειχα εννοια αλλα εσυ στανταρ θα αργησεις! :P:D

Παναγιωτα :o:o:o:shock::shock::shock::shock: Φυσικα και δεν σε συγχωρω!!!!Σκ@τοψυχη! :P:P:P:lol::lol::lol: Που και να ειχες κορη μαρη και σου "κλεβαν" τον τιτλο της τσαχπινας!!!!!Θα εψαχνες το σπιτι να μου σκασεις τα λαστιχα? :lol::lol::lol::lol: (γεια σου Μαρια ισορροπημενη :P )

Μητσακι ρε μηπως μας εμ-παιζεις? :lol::lol::lol::lol: Αποκλειεται να εισαι τοσο γκαντεμω! :o:o:o:o Μηοως εχεις ολη την καλη διαθεση αλλα στην πορεια βαριεσαι τρελλα να δεις τις παρλαπιπες? :P:lol::lol:

Αργυρω κουραγιο!!!!Ποσο εκνευριστικο ε?!Ειδικα το να μην περπατανε! :twisted: Και ειναι και 2!

Η δικη μου φωτο δε σου αρεσε? :(:P

Τον αφαλο τον πεταξα την ιδια στιγμη.Ηταν κατα τη διαρκεια της νυχτας...το πρωι μου ελεγε η μανα μου πως ειναι κριμα κ τετοια κουλα!Της λεω ψαξε στα σκατοχαρτα εσυ αν θελεις και κρατα τον ενθυμιο! :lol::lol::lol: Δεν το εκανε!

Καρολ σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!!!!!

Γελασα με τη Λυδια που σου ελεγε για τις σταγονες!Ρε ποσα ξερουν τα ατιμα!

Χρυσουλα τι καλος που ακουγεται ο μικρυλης σου!!!! :x:x:x:x

Τι αλλα???Α!Μελανι ποσες φορες τη μερα βαζουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηση:

εσάς που τα παιδιά σας παθαίνουν συχνά ωτίτιδες τι κάνετε όταν τελειώσει η αντιβίωση και ακόμη πονάνε τα αυτάκια? μου είπε η αδελφη μου να σας ρωτήσω :lol::lol::lol::lol: (δεν ξέρει για το τρενάκι, απλά της είπα ότι είμασι σε ένα φόρουμ :roll::roll::roll: )....η κορούλα της (2 ετών) μόλις τελείωσε η αντιβίωση και παραπονέθηκε ότι της πονάνε τα αυτάκια, δεν θέλει να πάει στον γιατρό γιατί θα της δώσει πάλι αντιβιωση :o:o:o:o:evil::evil::evil::evil:

εγώ της είπα να πάει και σε άλλον παιδίατρο......

τι κάνετε λοιπόν?

Αναστ. τώρα την είδα την φωτό σας, ωραία είναι και πολύ τσαχπινιά βλέπω :D:x

επίσης θέλω να δω και το βιντεάκι σας με τα κάλαντα, αλλά δνε με αφήνουν :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρ ,τι κάνετε? Αργυρω μπορει απλά να το λέει η μικρή γ να τραβήξει την προσοχή της μαμας της ,μπορει ομως να μην περασε,ας παρει μια δευτερη γνωμη.Βενι αντε πια με το τηλ,σε επερνα κ δεν το σηκωνες εχθές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για τα βιντεάκι, τι καλή που είναι ρε συ η Α. :x

ειδικά στο βίντεο με την πίτσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: τον έδωσε τον μπαμπά της κανονικά!!! :lol::lol::lol: ........η άλλη φωνή είναι η δικιά σου? :o:o:o αν ναι την φανταζόμουν τελείως διαφορετική, θα έλεγα πιο σέξυ και πιο αισθησιακή :P , σύμφωνα με την εμφάνισή σου βέβαια :roll::roll::roll::roll:

γειά σου Γιώτα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ να παέι στο γιατρό να δει το αυτάκι.

Μόνο το αυτί πονάει ή κάνει και πυρετό?

Αν δεν κάνει πυρετό μπορεί να είναι ερεθισμένο μόνο και να περάσει μόνο του.

Αλλά σίγουρα θα πήγαινα στο γιατρό αν παραπονιόταν.

Παίζει και αυτό που λέει η Γιώτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι θυμηθηκα πως οταν γενναγε η Αναστσια ειχαν ανοιξει θεμα "Γεννιεται η πιο τσαχπινα του φορουμ" ή καπως ετσι τουλαχιστον..και σκεφτομαι "αλλη καμια δε γεννησε μονο η μαριω το γιαννο" :oops::oops: .

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με έκανες και γέλασα!!!! :lol::lol::lol:

όπως καταλαβαίνετε τώρα διαβάζω τα νέα σας.....σιγά σιγά......και συνεχίζω..... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...