Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

Παναγιωτα μου δεν ξερω...εμενα ο δικος μου μισθος εαν και ιδιωτικου τομεα ειναι ηδη κατα 130 ευρω μικροτερος λογω της μειωσης του αφορολογητου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάρες!

Συγχωρέστε με, δεν τα 'χω διαβάσει όλα, βιάζομαι!

Παναγιωτούλι μου... :(:(:(:(:(

Εσύ και το πρόγραμμά σου!!! :evil::evil::evil::P:lol:

Σισσάκι και Βίκυ, σας στέλνω εντός ολίγου οδηγίες!

Τι ώρα σας βολεύει; Κατά τις 6 είναι καλά;

ΓΩΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!! Που είσαι;

Σισσάκι, στείλε μου ρε μία το κινητό της, γιατί το έχασα πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! Τι κανετε? Καλο μηνα να εχουμε και καλες γιορτες! Δεν μπηκα χθες για να σας ευχηθω.

Μα ποσα ειπατε χθες! :o Σας διαβασα το βραδυ και δεν θυμαμαι πολλα :oops:

Αργυ σε διαβαζω και στεναχωριεμαι :( Τοσο δυσκολα ειναι τα παιδια? Παρε ρε ενα μικρο αμαξι να σωθεις! Εδω εχει πολυ φθηνα και με λιγοτερο απο 2000 ευρω θα βρεις κατι στανταρ. Ε τωρα για την φορολογια σιγα, ανελαβε να την πληρωνεις εσυ αφου εχεις εσοδα, ποσα να ναι πια! Εγω στην θεση σου ετσι θα εκανα ;) Γιατι δεν περνεις την Ρ. μετα τον παιδικο να πατε μια βολτα στα μαγαζια? Ομπρελα και εγω ετσι την πατουσα αλλα τωρα εχω παντα στην τσαντα μου μια μικρη.

Θου ποσο χαιρομαι που περνας τελεια!! Και ζηλευωωωωω που βλεπεις την Τονιαοικογενεια! :D Και ο Γ. σημερα ξυπνησε 5παρα και εμεινε ξυπνιος μεχρι της 6:05. :twisted: Μετα ξυπνησε οριστικα στης 7:30.

Χρυσακι τι εχεις σημερα?

Να σας πω και εγω πως γνωρισα τον Π. Ητανε Σαββατο και με την κολλητη μου βαριομασταν οικτρα να παμε σε κλαμπακι. Παρολα αυτα ντυθηκαμε καλα και πηγαμε σε ενα ιντερνετ καφε( τοτε ηταν στα φορτε τους) Μιλησα με τον Π. τυχαια και σε καποια φαση μου λεει ειμαι απο Καβαλα, και εγω του λεω. Που εισαι λεει? Στο ταδε καφε λεω και αυτος ηταν σε ενα λιγο πιο πανω απο το δικο μας. Μου λεει: Παμε για καφε αυριο το μεσημερακι? Του απανταω: Παμε για ποτακι σημερα? :D Ε ηρθε με τον κολλητο του και οταν με ειδε να ερχομαι τον εδιωξε να βγουμε τα 2 μας. Απο εκεινο το βραδυ κολλησαμε και να μαστε τωρα με 2 παιδακια! :D

Παω να βρω την πρωτη μου δημοσιευση. Σε λιγο θα επιχειρσω να στολισω το δεντρο με τον μικρο! Ερχεται μπορα αλλα δεν κανει καθολου κρυο σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα τα ξέρω τα kanz, είναι λίγο ακριβά.....αγοράζω καμμιά φορά, αν μου αρέσουν, καλά είναι!!! :!:

πήρα το αμάξι για να πάρω την Ρ. και θα το πάρω πάλι για να πάρουμε τον Λ., απλά δεν μένω μόνη καθόλου να ηρεμήσω ή να κάνω κάτι για μένα...... τέλος πάντων θα επιβιώσουμε το θέμα είναι να επιβιώσουμε με όσο το δυνατόν λιγότερες απώλειες!!! :?

Μαρία και Θούλη ωραίες οι φωτό σας :):x

η Ρ. τα πάει μια χαρά στον παιδικό και μου είπε η δασκάλα ότι κάνει λες ΄και είναι πολλά χρόνια εκεί :)

σε αυτό μου έμοιασε!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβγαλα κουρτινες....

θα πρεπει να βρω τις καλες να βαλω που ταιριαζει και το χρστ. δεντρο !

ελπιζω την κυριακη να στολισουμε!

να μπουμε λιγο στο πνευμα των εορτων!

το σπιτι ειναι σε κακο χαλι!

Παναγιωτα..δεν σας εχουν κοψει?

απο αυτα που περνουμε μετα τις περικοπες θα πεσει κι αλλο ο μισθος με το ενιαιο μισθολογιο?

εγω δεν βλεπω μεγαλη διαφορα...

αααα ξεχασα εμεις θα μπουμε κλιμακωτα στα ΒΑΕ.

Αφρο ο πραστιακος δεν σε βολευει να ερθεις απο εδω σε μενα και να παμε (αν δεν χαθουμε) στο μητσακι?

αφου ο Κ. ειναι κουρασμενος!

ενοειται αν ολα ειναι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια το θεμα αυτοκινητο και παιδια..ειναι επισης πονεμενο...

Καθε μερα που κουβαλαω τον Χριστοφορο..αγανακτω

αφενος παλη εισαι με την ψυχη στο στομα γιατι ολο και κατι θα κανει..η θα ξεκουμπωσει τςι ζωνες..η θα βαρεσει ιστερια που οταν την εχεις πισω απο το αυτι σου σε αποσυντονιζει εξισου.

μετα εχεις οοολλλοουυυςςς τους καραγκιοζηδες στο δρομο...

δεν ξερω πως ειναι στη γερμανια..αλλα εδω στο Ελλαδισταν δεν υπαρχει οδιγικη παιδία

ΠΧ περναωα πο ενα σχολειο που εχει ειδικη ραμπα για ΑΜΕΑ μπροστα στην πορτα και ειδικο χωρο καλυμενο με 2 καθετες ραμπς για να παρκαρειε κει το ταξι για ΑΜΕΑ και να επιβιβαζει- αποβιβαζει τα παιδια χωρις να εμποδιζει την κυκλοφορια

Εννωειτε πως ολα τα ζωα αυτου του κοσμου..θα πανε να παρκαρουν ακριβως ΕΚΕΙ..με αποτελεσμα οταν ερχετε το ταηι να μη βρισκει χωβρο και να διμηουργειτε τεραστια ουρα μεχρι οποιος παρκαρε εκει να γυρησει..

που και παλη δεν καταλαβαινω...

τα παιδι αμε ΑΜΕΑ 4 ειναι σε αυτο το σχολειο..τα αφινουν στην εισοδο και πανε μονα τους μεσα..

τα υπολοιπα οχι..πρεπει να παρκαρεις μεσα στη μεση του ρομου - μη τυχως και περπατησει 5 λεπτα παραπανω..αλλα πρεπει να παρατησεις το αμαξη με αλαρμ για να οδιγησεις το παιδι σου μεσα στην αιθουσα...

ελεος...

δεν ξερω..νιοθω πολυ μαλακας ωρες ωρες που αφινω το αμαξι να μην ενοχλω ακομα και εαν αυτο σημαινει πως θα ξεφορτοσω τον Χριστοφορο στο προηγουμενο στενο και θα παμε ποδαρατοι..και αφου τον αφισω να φευγω τροχαδην...

Ειδικα αυτο το αφινω το αμαξη μεσ αστη μεση του δρομου- ΕΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ- το τονοζω αυτο μη νομιζετε οτι με ενοχλει το καθαυτο γεγονος, για να αποβιβασω το παιδι να βγαλω την τσαντα..οπου παιδι ειναι ηδη 8-10 χρονων και μετα να το παρω απο το χερι για να περασει το πεζοδρομιο- οχι κανενα δρομο μη φανταστειτε..πεζοδρομιο και μαλιστα μονοδρομο οπου δεν χωραει ουτε παπι ετσι οπως παρκαρες και να καθεσε και να αγναντευεις οση ωρα κανει το ερμο να μπει μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την βρηκα!! :D Θυμαμαι περιμενα αποτελεσματα απο την πρωτη εξωσωματικη και εψαχνα τιμες χωριακης οταν μπηκα.

Απ:ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

Δημοσίευσηαπό Lenaki26 » Σάβ Μαρ 01, 2008 9:48 pm

geia sas kai apo mena koritsia!!

eimai h Lena kai eimai 26 xronwn. eimai egyos ston prwto mhna meta apo thn

prwth mou exwswmatikh.

eimai apo thn kavala alla ta teleytaia 6 xronia menoume germania logo douleias.

me ton antra mou eimaste mazi apo to 2000 alla molis 1 misi xrono pantremenoi!

stelnw kai mia fwto mou, oxi kai toso kalh, alla htan h pio mikrh pou eixa.tis alles

oso kai na tis mikrainw pali megales einai!! filia se olles!

Ειναι οντως πολλα μελη που δεν γραφουν πια :( Ειχα ξεχωρισει τοτε το ΜΑΡΑΚΙ, την mammycool που εκανε την σελιδα στο φεις μαζι με την Λενα. Ηταν ο λογος που εκανα φεις! Την nurse, την Elena P., την Zoglag, την ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ και πολλες αλλες με τις οποιες ευτυχως μιλαμε στο φεις πιο πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ...φυσικα και μας εχουν κοψει καλε... :!::!::!:

Αλλα με το ενιαιο θα πεσω και αλλο...

Χωρις να θελω να κανω επιδειξη... :oops::oops::oops: Αλλωστε δημοσιος υπ. ειμαι..αειναι γνωστο τι παιρνω.

επαιρνα 636 το 15/νθημερο, τωρα παιρνω 490 και θα πεσω γυρω στα 460...

Αυτη η διαφορα λοιπον των 30 ευρω το 15/νθημερο θα μας την κρατησουν ολη τον Ιανουαριο ;;; ...

να μην παθω εγκεφαλικο ρε παιδια αν δω 300 ευω... :?:?:? για αυτο ρωταω ...

Μωρε Βικυ οι προθεσεις σου ειναι πολυ καλες το ξερω, αλλα σκεψου λιγο την κοπελα με τα 2 παιδια να προσπαθει να παρει μεσα μεταφορας στην ΕΛΛΑΔΑ.... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπες μου! τι μου κανετε????

να σχολιασω ότι θυμαμαι...κοιμηθηκα παλι πολυ αργα ρε κοριτσια και ειμαι λιγο :roll::roll:

πηγα την μικρη πριν κανα μισαωρο στο σταθμο...γυρισα θα μαμυδοχαζεψω λιγακι :lol::lol::lol::lol: οπως λέω θα κανω.... σπιτινγκ μαμυχαζινγκ!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D και μετα εχω να πλυνω πιατα ...να συμμαζεψω... και να βγω ισως μια κοντινη ατα με την μανα μου ..μπορει και ν απαμε να φαμε κατι...και 3.30 θα ερθει η ζουζουνα σπιτι...

καταρχας να ρωτησω κατι...~!!!!!!!οταν εισασταν εγκυες σας τυχαινε ετσι μια υπερενταση το βραδυ... :roll: η τελοσπαντων ναμην εχετε και πολυ διαθεση να κοιμηθειτε νωρις...με πιανει και χαζευω εδω...μετα ολο κατι θα λιγουρευτω η εγκυουλα...συντομα γουρουνιτσα... :oops::oops: και μετα πεφτω τι ωρα και μου χει φυγει ο υπνος και τον ψαχνω τον ατιμο τον μορφεα :lol::lol::lol:

εχω δυο ανακοινωσεις να κανω ! :D:D

πρωτον ειμαι τοοοοοοσο χαρουμενη που επιτελους εβαλα τικερακι εγκυμοσυνης ..ηταν ευκολο !αλλα εγω μια ζωη τα ευκολα τα κανα δυσκολα :lol:

δευτερον....

ταραταταααααααααααααααμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! παλι αφου εκανε λιγα κακακια στο παμπερακι μετα μου λεει μαμα,...θελω στην τουαλετα και ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: καναμε όπως λεει και η κορη μου.,,κουραδιτσες... :oops::D:D:D:D τι χαρα εγω πάάααααααααααλι...μονο σαμπανια που δεν ηπιαμε μανα και κορη... :lol::lol::lol:

στα δικα μας τωρα...γιατι εκανα σεντονι το ατιμο.... :oops: αφου αναρωτιεμαι με διαβαζετε ολοκληρη????? :lol::lol::lol::lol:

αναστασι μου...τι ωραια ρε συ βιντεακια ηταν αυτα με το αχλαδακι μας το ομορφο!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D εχει γινει μια απιστευτη μικρη δεσποινις και εχει ενα ναζι...ασε που θυμιζει πολυ εσενα ... ;););) κοπελαρα θα γινει και αυτη..αχ μπαμπα και μαμα.. ..θα τρεχετε απο πισω της.... :D:D

θουυυυυ και εσενα η φωτο τελειααααααααααα....ειναι τοσο γλυκα τα μαναρια μου...

μαρια -ιωαννα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να το λεω πλεον σωστα :oops::lol::lol::lol: τι γλυκα η φαιδρουλα σου...κουκλισα..

ερη μου ..η φωτο όοοολα μα όοοοοολα τα λεφτα ...τα κερατα τυχαια ε? :lol::lol::lol:

αθηνα μου...μπηκα στο you tube χθες και ναιιιιιιιιιιιιι μη γελας!!!!!!!!!!!!!! γελασα πολυυυυυυυ :lol::lol::lol::lol::lol: θεαααααααααααααααααααααααα

καταλαβατε οτι εχω κανει διατριβη απο χθες στο μαμυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

αρτζι μου περαστικουλια σου...πωπω πονανε πολυ οι ατιμες ε? και γιατι κουραζεσαι τοσο πολυ με το περα δωθε με τα παιδια και γιατι τα πας και τα παιρνεις τοσο νωρις?συγνωμη αλλα μαλλον εχω χασει επεοισοδια..ε? :oops::oops: για πες.... :roll::roll::roll: παρε και εσυ ενα τουτουδακι να σωθεις κοπελα μου... ;)

χρυσουλι μου αγαπημενο ..τιεχεις σημερα?????????? παρε με κανα τηλεφωνο..μπορω ναμιλησω....

και οποια αλλη θελει δηλαδη ;);););)

τονια μου γλυκια και εγω ζηλευω πολυ ..θελω να γνωρισω πολυ την μαμαθουλ.... :lol::lol::lol:

και εσενα ...και οοοοολες σας...

παναγιωτα μου σημερα εχει χτενισμα ε?καλα θα κανεις...

αφρο μουυυυυυυυυυ που εισαι αγαπουλα μου?

σισσακυ και βικακυ καλα ν απερασετε στην δημητρουλα μας...νοερα θα μαι και εγω εκει... :lol::lol::lol: σμουτς πολλααααααααααααααααα

νατασουλα,lovie,βενη,μαιμουυυυυυυυυ,ελενα μουυυυυυυυυυυ..που ειστε κοριτσακια μου?

μετα απόλο αυτό το τεραστιο ποστ....πειτε μου οτι ξεχασα καμμια :oops::oops::oops:

γωγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω που εισαι εσυ?????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι τοτε εγραφες γρικλις εεεεεεεεεε;;; :lol::lol::lol:

Αργυρω ..ποιος προσωπικος χρονος καλε για σενα;;;; :o:o:o Ανεκδοτακι μαλλος λες ε;;; :?:?:?

Εγω απλα κανω υπομονη...δε ξερω ομως για ποσο καιρο ακομη.... :roll::roll::roll::roll:

Εγω παλι θυμηθηκα πως οταν γενναγε η Αναστσια ειχαν ανοιξει θεμα "Γεννιεται η πιο τσαχπινα του φορουμ" ή καπως ετσι τουλαχιστον..και σκεφτομαι "αλλη καμια δε γεννησε μονο η μαριω το γιαννο" :oops::oops:

και δεν μπηκα να ευχηθω στην κοπελα...η παλιοσκατοψυχη... :oops::oops:

Αναστασιααααααα ...σορρυ ρεεεεεεεεεεεεεεεε... :-*:-*:-*:-*:-*

Καλημερα Καρολινακι μου!!!Μπραβο στη μικρουλα σου ρεεεεεεεε...τελεια τα παει με την τουαλετα!!!!

Ναι..εγω τα βραδυα ειχα αρκετη ενταση και ολο στριφογυριζα στο κρεβατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειναι να μην παρω φορα..παπαπαπα...εγραψα οχι μονο σεντονι... :oops::oops: αλλα και κατωσεντονο και πανωσεντονο μην πω.... :lol::lol::lol::lol:

τουλαχιστον αφησα κενα μεταξυ τους... ;):lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγα μωρε παναγιωτα...και τι εγινε..απο δω και περα ομως εχουμε πηξει στις ευχες!!!! :lol::lol::lol:

Σημερα δεν ξερω γιατι ειμαι ολιγον τι σκατα..

θα φταινει τα 150 μεων στον μισθο που με χαλασαν.....

να φταιει που πηγα στο μοναδικο υποκαταστημα τςη Εθνικης σημερα που δενε χει κοσμο..και ειχε αναμονη 55 ετομα και εξυπηρετιση απο χελωνες;;;;;

να φταιει που μετα απο 2 νορμαλ βραδια ο Χριστοφορος ξυπνησε και δεν ηξερε παλη τι ηθελε;;;...παλη καλα που ηξερε ποιον ηθελε..εμενα..αλαλ εκεινη την ωρα η κλασσικη γκαντεμω ξυπνησε και ο μικρος που μετα απο καμια βδομαδα που δεν ξυπναγε για μεμε ξυπνησε...τον πηρε ο ο ΚΑΝΑΔΥΟ ΦΟΡΕς ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΠΕΙΝΑΕΙ τι να τον κανει η αγκαλια..

γενικα ειμαι σε ψιλοκαταθληψε μουντ

βαρεθηκα ρε γμτ να πληρονω παιδια....

αη στο καλο...δεν ξερω με ποιους τα εφαγε ο λατρεφτος χοντρουλης..εγω μια φορα δεν τα εφαγα...

Βικυ στα πα και τηλέφωνικος; εισαι τρελη καλε που θες στην κατασταση σου να ανεβοκατεβαζεις κουτρινες..εσυ καλε εισαι κορη της μανας μου!!!!

Λενακι μου εγω για ενα μεγαλο χρονικο διαστημα απλα παρακολουθουσα αυτα που εγραφες..αλλα σε συμπαθουσα τοοοσο πολυ..

ειδικα οταν εμαθα ομως τα περιστατηκα στα μακντοναλτνσ...δεν πατουσα που δεν πατουσ αποδι...σταματισα να πηγαινω και στις τουαλετες τους :lol::lol::lol::lol::lol:

καρολινακι μου τι κανεις;;;..μπραβο στην παπενια!!!!

Εχω την μποσινα εδω και καταλαβαινεις..πουρνο πουρνο..μονο τη Βικυ προλαβα να παρω μετα κατσικωθηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ μωρε Χρυσα...σου στελνω μια αγκαλιαααααααααααα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μην σε παιρνει απο κατω...Παρακαλα μονο να εχουμε την υγεια μας και τιποτε αλλο....

Καλε λες να με συγχωρεσει η ψηλη;;; :-ss:-ss Α παπαππααααααααα... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ, σου έστειλα πμ!

Κατά τις 6.30 που είπε η Σίσσυ, είναι καλά;

Θα σας περιμένω! :D

Παίζει να 'ρθει κι η Γωγώωωωωωω!!! :D Αλλά δεν είναι σίγουρο ακόμα.

Άφρο, σ' έπεισε τελικά η Βίκυ μήπως;;;; :D

Συγγνώμη που λέω τα δικά μου, αλλά δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα υπόλοιπα και να σχολιάσω!

Αργότερα, μη ηρεμία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ παναγιωτα ευχαριστω..

μια αγκαλια και εναν καλο υπνο χρειαζομαι!!!

Κουμπαροσυμπεθερα καλα να περασετε σημερα!!!!

ομολογω οτι ζηλευω

Η ψιλεγκω ειμαι σηγουρη οτι σε υπερλατρευει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με την παναγιωτα χρυσουλι μου..να λες να χουμε τηνυγεια μας!!!!!! εμεις και ολοι οσοι αγαπαμε...και ολα ταλλα που δεν ειναι δυστυχως στο χερι μας... :( ας μην μας ριχνουν τοσο πολυ..δεν λεω οτι ειναι ευκολο στην πραξη...αλλα ολοι λιγο πολυ ειμαστε σε περιεργη πλεον κατασταση οικονομικη,..και δυστυχως το τοπιο φαινεται χλωμο...οποτε υπομονη...και εχεις ενα μεγαλο φιλακιιιιιιιιιιι απο μενα.... :-*:-*:-*:-*

δημητρα θ αθελα πολυναρθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :(:(:( που μενεις ειπαμε? αχχχχχχχχχχχχχ ζηλευωωωωωω... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

αφρο μωρη εχεις να δεις περιοδο απο το 08?????????? ουαου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολυ ωραιες οι επιλογες σου στα βιβλια!!

το λωρο γιατι τον κρατησατε?? ειχα μια συζητηση στο αλλο ποστ με τις εγκυες που μπαινω κ μου ελεγαν οτι τον ειχαν κρατησει οι περισσοτερες.. καλα μονο εγω ειμαι η ανωμαλη τελικα? μου φαινεται πολυ σιχαμενος

μαρακι η φαιδρουλα ειναι τελειααααααααααα

βικυ πολυ σκατα τα εχουν κανει.. αφου λεμε το δευτερο να το βαλουμε στον τολη, στο ικα

παναγιωτα τα ξερω αυτα τα ρουχα κ μαρεσουν κ πολυ

απο 1 δεκεμβρη ισχυει το ενιαιο, κ ειπαν οτι θα τα κρατησουν αναδρομικα απο το γεναρη

ρεσυ αργυρουλα τοσο πολυ ζοριζεσαι?? δεν παιζει αυτο που λενε τα κοριτσια να τα πας με το αμαξι?

ελενα αντε ρε μεσω ιντερνετ γνωριστηκατε??? ουαου!

χρυσα μου υππομονη κοριτσι μου.. ολα αυτα που λες πραγματικα ετισ κανουν εκει μπροστα ελεος!

μια αγκαλιτσα κ απο μενα!!

καρολ κ εγω ειχα υπερενταση αλλα τωρα να δεις!! δε μπορω ουτε κατα διανοια να κοιμηθω, ολη την ωρα εχω το μυαλο μυο να κανω κ κατι στο σπιτι, ψυχωτικια εχω γινει εντελως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεναρα..οταν λες λωρο εννοεις κομματι για βλαστοκυταρα ή τον ομφαλο-αφαλο;;;

Εγω τον ομφαλο-αφαλο τον πεταξα ρε... :oops::oops::oops:

κρατησα αιμα για βλαστοκυταρα και κομματι του ομφαλιου λωρου και για τα 2 παιδια..στον Φωτη ηταν δωρεαν..στον νικολα ειχαμε πληρωσει...

Α απο 1/12 εεε;;;αρα 60 ευρουλακια μειον το Γενναρη..πω πω σαν τον Γερολαδα εχω γινει...ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Παναγιωτα...ακομα 10 κιλος το γκο εισαι;;;;

Ρε συ Λενα ξερεις ΠΟΣΟ εκνευρηστηκο ειναι;;; ξερεις..και εσυ σε σχεολιο διδασκεις..

ελεος πια μερικοι..μετ αθα παραπονιουντια οτι τα παιδια τους ειναι κακομαθημενα...

τεσπα..

τελικα σε αυτο το τρενο σχεδων ολες τον φαγαμε το μηνα μας ε;;;

μ'αρεσει αυτο..

εμεις καναμε δωρεα τα βλαστοκηταρα στην δημοσια τραπεζα αλλα κρατησαμε κομματι του λωρου παλη στη δημοσια τραπεζα αλλα ηταν πιο οικονομικο- αυτο το κρατας για σενα και το πληρωνεις...

δεν ξερω κατα ποσο θα μας χρειαστει..αχρειαστο να ναι..

το κομματακι καλ εμπλιαξ...του χριστοφορου δεν το ειδα καν..ειχε πεσει οσο ακομα ειμασταν στο μαιευτηριο δεν το ειδα ποτε..

του χοντρουλι το πεταξα..σηγα μη το κρατουσα

Ρε παιδια..τη νυχτα που περιμενα να ξανακοιμηθει ο Χριστοφορος..σκεφτομουν..τι λαθη εχω κανει σε αυτο το παιδι και ειναι ετσι!!!

παω να βαλω εναν καφε και να σας πω τα εσωψυχα μου γιατι θα σκασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

δεν εχω λογια σε 2 μερες καψατε το παλιο τρενακι ανοιξατε καινουργιο και γραψατε και τοοοοοοοσες σελιδες!!!!!!!! δε νδιαβασα καλε τιποτα..δεν προλαβαινω.. :?:?:?:?

τι κανετε?? εγω χαλια με τον βηχα ακομα ελεος πια!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

μαρθα πες την αδερφουλα σου σουπερ τα κουλουρια!!!!! 2 φορες τα εχω κανει ηδη και δεν προλαβαινουμε το πρωι καλα καλα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν εννοω για τα βλαστοκυτταρα λεω το κομματι του λωρου που ηταν πανω στο μωρο

μου φαινεται πολυ φρικιαστικο!!! :shock:

χρυσα το 90% των γονιων ετσι κανουν.. τι να πω..

βλεπεις τον αλλο να φερνει το παιδι εκτη δημοτικου με το αυτοκινητο το παραταει μεσα στη μεση (να δεις κ σε πιο μικρα μερη πως τα παρατανε) κ να μενει στο διπλανο τετραγωνο

οι αντρες μου πηγαν βολτα, κανω λαχανια (ελπιζω να το πετυχω)ειναι το αγαπημενο φαγητο του τολη, του το εκανε η μαμα του κδεν του το εχω κανει ποτε

σας ειπα οτι δε βιαζομαι να γεννησω ε??? :lol::lol:

βενι πως εισαι? ηθελα να σε τηλ χτες ολη μερα σε σκεφτομουν το ζωον κ τελικα το ξεχασα :lol:

πηγες τελικα στο νοσοκομειο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το Βενακη...Καλε διαβασετο ..ειναι το τρενακι των αποκαλυψεων!!!! :mrgreen::mrgreen:

Μωρε Χρυσα με αγχωσες..τι εχει καλε το παιδι ;;;Μια χαρα παιδακι ειναι!!!

Βασικα εγω ειμαι πολυ φετααααααααα που δεν προβληματιζομαι για τον Ν;;; :roll::roll::roll:

Αααα..Χρυσα ..οχι ρε 10...11 κιλα του γκο ειμαι... :lol::lol::lol:

Εφυγααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα.......Τι κάνετε;;;;; :D:D:D

Ρε πούστη μου όλη μέρα τρέχω με τη σκατοδουλειά που διαλεξα και δεν προλαβαίνω ούτε στο παρεάκι μας να μπω να πω μια καλημέρα... :evil::evil::evil::evil::evil::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Πριν λίγη ώρα όμως μου ήρθε ένα μήνυμα στο κινητό από το Μιτσάκι που με καλούσε σήμερα σπίτι της.... :D:D:D:D:D:D:D:D Μιτσάκι μου.... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Έχω κανονίσει κάτι, αλλά θα προσπαθήσω να το ακυρώσω..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Όμως πριν μπω στη διαδικασία να το ακυρώσω, θέλω να ενημερώσω τα κορίτσια που θα πάνε στο Μιτσάκι ότι η Ιω έχει λίγο βήχα.... :?:?:?:oops::oops::oops::oops::oops: Τον έχει από Δευτέρα... :roll::roll::roll: Αυτόν τον κλασικό βήχα που έχει από τότε που ξεκίνησε τον παιδικό.... :?:?:?:?:? Πραγματικά αν έχετε πρόβλημα, θέλω να μου το πείτε.....Και ειλικρινά δεν θα παρεξηγηθώ καθόλου.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Δε θέλω μια στο εκατομμύριο να έχει ίωση και να κολλήσει άλλο παιδάκι.... :roll::roll::roll::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...