Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

είμαι στα πρόθυρα νευρικής κρίσης, κούρασης, κατάθλιψης κ.λπ

η επιστροφή μας ένα μαρτύριο μόνο τα κλάμματα που δεν έβαλα.

πάω στην τελευταία σελίδα δημοσιεύσεων και μου βγάζει άλλη ημερομηνία π.χ 2009 ενώ είχα μπει περ. τον Αυγ 2008!! :?

και επειδή δεν είμαι και σε πολύ καλή φάση δεν μπορώ να το ψάξω...

Καλό απόγευμα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol:

Κάρολ εμένα λες αννα μαρία??? :lol::lol::lol:

το διάβασα και χτες :lol::lol::lol::lol:

αμα η μικρή σου είναι λίγο άρρωστη καλύτερα να μην της κάνετε το εμβόλιο σήμερα

εχεις δικιο...συγνωμηηηηηηηηηηηηη :oops::oops::oops::oops: μαρια ιωαννα μου!!!!!!!!!

για να το μπαλωσω ...

Μ Α Ρ Ι Α Ι Ω Α Ν Ν Α Μ Ο Υ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΕ ΦΙΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μη μου θυμιζεις το θεμα με τους ψευτικους λογαριασμους...

Ντρεπομαιιιιιιιιιι :shock::shock::shock: ..Ενω το ξεκινησα ως πλακα για τη Νελη διοτι ημουν σιγουρη πως μας δουλευε κανονικα αλλα ειχα απλα σκοπο να κανω ενα αστειο στην Ιφι, εγινε ολοκληρο θεμα..Και οκ, τοτε ολοι τα εβαλαν μαζι μου, αλλα και εγω εδωσα ΤΟΣΗ εκταση που μεχρι και πρωθυπουργικο διαγγελμα εβγαλα :oops::oops::oops: ..Πω πω πως ντρεπομαι.Μα πως το πηρα ετσι πατριωτικα, απορω! Θελω να πιστευω πως οι ορμονες της εγκυμοσυνης- αν κ το σεμπινι ηταν 7 μηνων- με επηρεαζαν ακομα!!

Σισσιω δεν θα βρεις το θεμα σου διοτι αν απαντησες σε μενα τα εχω σβησει ολα...Παντως εγω το θεμα μου ηταν φυσικα η εγκυμοσυνη που με ειχε βαρεσει στο κεφαλι...ειχα μεταμορφωθει γενικα..Εξωτερικα που ειχα γινει φοραδα κ εσωτερικα...Αχ δεν θελω να τα θυμαμια!!!

Αργυρουλα τι εγινε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε θα φατε ξυλο..μη λετε πολλααααααααα

ακουστε να δειτε ποσο λολη ειμαι..εγω οταν πρωτο μπηκα εγραψα στο νεο μελος αν θυμαμαι καλα..θα το δω μετα

κ με καλωσορισαν μερικα κοριτσια..μια απο αυτες κ το λενακι :mrgreen:

κ γω το ζωων εστειλα σε καθε μια πμ για να τις ευχαριστησω :lol::lol::lol: αλλα με το λενακι μιλαμε απο τοοοοοοοοοοοοοοοοοοτε..κ τη παω με 100000 κ το ξερει..

τη αφρο τη θυμαμαι που τη επρηζα :lol:

τη αργυ σας ειπα..

γιωτα κ νατασα θα γεννουσαμε μαζι

αναστασια ειχα μια αποσταση γτ μα οοοοοοοοολα να τα ξερει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:D

χρυσα εμαθα οτι ειναι απορωσια κ μιλησαμε γιαυτο κ καπως ετσι ηρθαμε κοντα

τονια οτνα μπηκε στο τρενο ειπα τι δουλεια εχει αυτη εδω? :lol:

αλλα οχι του στυλ δε τη παω..αλλα του στυλ ειμαστε παρεα τι θελει?

φρανιτα τι θυμαμαι τις φρικες με τις ορμονες :lol::lol::lol:

τη ερη απο μια φωτο στο αβαταρ...που τρελενομαουν κιολας..θυμασαι ερη?αυτη που ησουν προφιλ εσυ κ ο κωστης//κ θυμαμαι χαθηκες κ σου στειλα πμ κ με εγραψες κανονικοτατα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τη γωγω μια ζωη τα νικ ναιμ τους τα μπερδευα..δε ξερω γτ..

τη βενι με το θηλαστρο 8-)8-)

τις αλλες ολες δε θυμαμαι κ πολλα..

αλλα το γαματο στη υποθεση ειναι οτι επειδη μερικες ειχαν το νικ ναιμ τους αντρικα ονοματα νομιζα οτι συμμετηχαν κ αντρες..κ ειχα γραψει αρκετες φορες γεια σας κοριτσια κ αγορια

ΜΑ ΤΙ ΗΛΙΘΙΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα πάρε βαθιές ανασες! Σε εκνεύρισαν τα παιδια; :roll: Φάε κανα σοκολατάκι, εγω αυτό κάνω...

Φραν σε είχα χαρεί τότε με την Νέλλυ. Και μενα μου την έσπαγε... πάντως αν έπαιζε τα γνωστά παιχνίδια σίγουρα θα πρέπει να κέρδισε! :lol::lol::lol:

Πάντως μη μασας ρεεε... δεν φαινόσουν ανισόρροπη. :mrgreen:

Θου γελάω μόνη μου στο γραφεί και με κοιτάνε σα χάνοι! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω τι εγινε ρε? :cry::cry::cry: ελα εσυ μας ανεβαζεις...δε θελω τετοιαααα

ρε παιδια μερικες ειναι για στειρωση :evil::evil::evil::evil: κοπελα που γεννησε απριλιο εμαθα αυριο θα κανει τη 2 εκτρωση :o:o:o:o:o:o:o

εχει ενα παιδι κ εριξε μεχρι τωρα 2 :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

θα πεσει φωτια να μας καψει

δε βρηκα κ γω τη πρωτη μου δημοσιευση :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες!

αργυρω η τσαντουλα ειναι παρα πολυ ωραια!! μεγειεεες!

ρεσυ τι εγινε????

χρυσα εγω με τον τολη γνωριστηκαμε στον κιαμο! :lol::lol::lol::lol:

ειχαμε παει με κοινη παρεα

μου φανηκε τρελα αντιπαθητικος ξερολας κ δε μαρεσε καθολουυυυ

αρεσε πολυ σε μια φιλη μου ομως

ουτε στον τολη αρεσα, του φαινομουν πολυ μικρη κ επιπολαια

μετα απο καιρο ενας "φιλος" μου με εβαλε κ του ζητησα το τηλ του (σχεδον με ειχε κουβαλησει μπροστα του) γιατι τα ειχα με καποιον που δεντον χωνευε :lol::lol:

αλλαξαμε τηλ, μετα απο κανενα 6μηνο βγηκαμε 2 φορες, αρχισε να μου την πεφτει στεγναααα κ μετα απο λιγο καιρο τα φτιαξαμε

αλλα ημουν ΣΙΓΟΥΡΗ οτι ηταν κατι επιπολαιο κ περαστικο :lol::lol::lol:

αχ αυτη η διαισθηση μου :lol::lol::lol::lol:

οντως πρεπει να ταχουμε ξαναπει, πολυ οικεια μου φαινονται!

πω πω γιωτα αυτα τα βραχιολακια απο τα τζαμπο ΤΑ ΜΙΣΩ!!

αφρο εμενα μαρεσε το πωλειται μικρος αδερφος

θου ησουν πρηχτρα??? :lol::lol::lol:

φρανιτα μια χαρα το ειχες χειριστει!! ειχς δωσει ρεστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα...τι κανετε?έχω πονοκέφαλο...

Λενα μου γτ τα μισεις πουλί μου?

Αργυρώ τι έπαθες κοριτσαρα ?

τον Γ τον γνωρισα στα βαπτισια του ανιψιου του(κ δικου μου πλέον),ήμουν καλεσμένη της κουμπάρας ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου φαινεται τοσο μακρινο το 2008 :( τα ψυχολογικα μου με πιασανε παλι...

Θου δικό σου http://www.mammyland.com/forum/23/1150

Αφρο δικο σου http://www.mammyland.com/forum/23/988

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας..παλι!

Θουλη τι να πω κοριτσαρα μου...?Θα καταντησω γραφικη!!!! :lol::lol::lol::lol: Μα δεν ειναι μονο το τι κανεις αλλα και το πώς το λες!Πολυυυυ γελασα!!!!!!

Να σας πω,πριν το ξεχασω, το απίστευτο χθεσινοβραδινο!Η Αννυ θηλαζει συνηθως κανα 10λεπτο και μαλιστα αλλαζει 2-3-4-5 φορες μεμε!

Χθες?Θηλασε βαρια βαρια 3 λεπτα και μετα με λεει "κ(λ)ειστο τωλα!Ζε σελω αλλο!" :shock::shock::shock::shock::shock: Την λεω "να σε βαλω στο κρεβατακι σου?" και απανταει "ναι!και να με χαδεπθειθ"! :lol::lol::lol::lol: και κοιμηθηκε!!!! :D:D:D:D:D:D

Επισης πριν λιγες ωρες συγκαηκε(σπανιο :o:o ) και απο τοτε ζηταει βρακακι κλαιγοντας! :o Βεβαια το κατουρησε 2 φορες.... :roll: Τωρα κοιμηθηκε(με παμπερς!)

Καλα,Μαρια εκει με τα λαστιχα ειπα "τωωωρα μιλας σωστα" :lol::lol::lol: και για τα 1α σου ποστς :lol::lol::lol::lol: !

Αργυρω τι εγινε? :(:?:? Σου βγαλανε το λαδι?

Σισσιω(Δημητρα ετοιμασου ακολουθει παρακρουση :lol: )...Εγω ηξερα πως δε με χωνευεις..Γι'αυτο και κρατουσα αποσταση!Εμ ποσο να πλησιασεις ενα ατομο που δε σε παει χωρις να σε ξερει? :roll::P

Ερχομαι λοιπον Αθηνα και για να πω την αληθεια δεν περιμενα με την καμια να ερθεις στη συναντηση...ουτε η Φραν!Και ειχα αμφιβολιες και για την Αφρο...Σκεφτομουν πως σιγα μην κουνησετε τον πωπο σας να δειτε μια αχωνευτη! :(:P

Μετα αρχισες να μουμιλας..Λεω,το παιζει ευγενικη επειδη ετυχε να καθισω διπλα της!Μετα ειδα που χαρηκες με τη Μαριμαρι,λεω αααααα γι'αυτο το παιζει ευγενικη,θελει να μου φαει τη φιλη! :P:P:P:lol::lol::lol: ...μετα σηκωθηκες και καναμε τα μωρα βολτα...Λεω,κατι δεν παει καλα :roll:

Εεεεε στο τελος που με χουφτωσες καθως με χαιρετουσες καταλαβα πως δε με χωνευες αλλα με γουσταρισες παλιολεσβιαρα!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κ αλλα να σχολιασω..αν προλαβω!

Γεια σου Γιωτα!!!Μελαγχολησες με τα του 2008?

Η Μαρια ειναι μια χαρα!Γεννησε την μπεμπουλα της εδω και 2 σχεδον μηνες και τωρα πλεει σε πελαγη ευτυχιας και ξενυχτιου!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γενικα μου φαινεται οτι περασαν αιώνες...

να σε πω στο δεξί έχεις ένδειξη ζεστό κ στο αριστερό κρύο? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κλειστο τώρα!!!!ΘΕΑ!!!!

να της ζήσει!!!2 εχει ε?

http://www.mammyland.com/forum/27/3425?start=30 καποιες κοπελες δεν τις θυμαμαι καθολου,ολες σταματησαν να γραφουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχιζω οτι θυμαμαι!

Παναγιωτα μ'αρεσεις πολυ ρε συ!Μου θυμιζεις και μια αγαπημενη φιλη(την Εφη,στο'χω ξαναπει) :D:D:D

Η εικονα στο αβαταρ μου ηταν το προσωπακι απο ενα μωρακι που κοιμοταν με στεφανακι απο ροζ λουλουδακια :x .και δεν ηξερα καν το φυλο του μωρου! :lol:

Αφρο,Σισσυ,Θουλη κ δε θυμαμαι ποια αλλη το ανεφερε!Εχετε δικιο!Μιλουσα πολυ,τα επαιρνα ολα κατακαρδα...Νομιζα πως αν το σωστο(πχ περι θηλασμου,) δεν ακουστει τοτε θα την πατησουν ολες οι μαμαδες και δε θα τα καταφερουν! :P:P Τωρα δε με νοιαζει γτ καταλαβα κ εγω αυτο που λετε καποιες πως οποια θελει να τα καταφερει και να ψαχτει σε οποιοδηποτε θεμα θα βρει την ακρη...δε χρειαζεται εγω να μαλωνω!Οπως και αλλα κουλα του μυαλου μου!ας μην επεκταθω!

Καρολ περαστικα στη Λυδια!

Αφρο εγω δεν εχω κανενα απο τα παραμυθια που λες...Ακομα!

Νατασακι μου εκανες τελικα καμια δουλεια???Εγω εκανα πολλα!!! :D Μονο το σιδερο δεν εκανα!Αλλα κατεβασα και τα μεγαλα κ θεοβαρια χαλια που ελεγα πως δε θα τα "στρωσω" κ αλλαξα θεση τα παιχνιδια της Α για να εχει χωρο το δεντρο που ΘΑ αγορασω! :lol::P Και φυσικα καταλαβα πως εναν αντρα τον χρειαζεσαι μονο για τεκνοποιηση και...ικανοποποιηση σεξουαλ.!Αφου ολα τα αλλα τα καταφερνεις κ μονη σου! :P

ΑΑΑΑΑΑΑ!με απεριψαν απο τη δουλεια....Ο μισος εαυτος στενοχωρεθηκε αλλα ο αλλος μισος ανακουφιστηκε.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα δεν καταλαβα ρε συ το ζεστο και το κρυο! :oops: Η δεν το λες σε μενα?! :oops:

Ναι!2 εχει!Ο μαξιμος ειναι 8 μερες μεγ απο Αννυ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ καταλαβα!Για τα μεμε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε πάτε καλά;;;; Πόσα γράψατε;;;;

Με την καμία δεν τα προλαβαίνω!

Αναστασία όλα τα έκανα. Και το σπίτι και το παντεσπάνι. Έβαλα ένα πλυντήριο-στεγνωτήριο και τώρα φτιάχνω και κεικ. Άλλαξα και μια λάμπα! Μα πραγματικά έτσι είναι!!! Απίστευτες δυνάμεις και αντοχές έχουμε. Να φαταστείς πως ακόμη είναι 5. Μέχρι το βράδυ θα έχω κατεβάσει και το φεγγάρι!!!

Είδα τα βιντεάκια της α!!!!! Μα τι να πω! Πόσο με τρελάινετε και οι δυο σας!!!! Λιώνω η παγοκολώνια για πάρτυ σας!

Γιώτα πόσο πίσω με πήγες! Ρε συ πέρασαν 3 χρόνια. Τρέχει ο χρόνος και δεν τον προλαβαίνουμε μάλλον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε Νατασα σιφουνα!!!!Ρε κ εγω σου λεω εκανα τα απειρα!και το σιδερο δεν το εκανα γτ δεν ηθελα να ξαναγεμισω χνουδια! :lol::P:P:P

Βρηκα το 1ο ποστ

http://www.mammyland.com/forum/31/3198

Και το 2ο που ανοιξα εγω(γτ στο ενδιαμεσο συμμετειχα)

http://www.mammyland.com/forum/23/3320

Συγκινηθηκα τοοοοοσο πολυ!Κλαψ κλαψ!

Α!Κ εγω εγραφα στο σσσς.Πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάθουμαι κι εγώ να φάω 2 τοστάκια και διαβάζω τη Θούλη με τα πμ :lol::lol::lol::lol:

και κόντεψα να πνιγώ!

Λοιπόν γύρισα από μακιγιαζ.

Ζήτησα κάτι ελαφρύ και πρωινό. Αλλά μου φαίνεται πολύ έντονο.

Έρχομαι ήταν η Φ εδώ. Της λέω αγάπη μου κοίτα τη μαμά με βλέπεις διαφορετική?

Και χαζογελάει και λέει κάτι "εχμααχμμκόουνχαχαχ" λέω τι? ξανα" εχμααχμμκόουνχαχαχ"

ξαναλέω τι? εχμααχμμκόουνχαχαχ και γελούσε. Και μου λέει ο Γ " /:)/:) ε μάλλον "κλόουν" λέει

X(X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργι τί έπαθες ;;;;

Σε κούρασαν τα μικρά;;;

Επίσης δεν εννοω σαν τη μαμά μου ηλικιακά αλλά σε συμπεριφορά. Μοιάζεται πολύ! Και τελοσπάντων για καλό το είπα!!!! :lol::lol::lol:

Λένα στον Κιάμο;;; Μπρρρρρρρρρρρρ... Δε μαρέσει καθόλου ρε συ!!!! Ειδικά αυτό το κομμάτι σφύριξα κι'έληξες μου τι σπάει τόσο πολύ...

Αλλά....σε συγχωρώ!!!! Να μην επαναληφθει σε παρακαλώ πολύ!!! :lol::lol::lol:

Ρε Θου είσαι ,εισάι μεγάλο ποντιόπουλο!!!χαχαχχα να σαι καλά! Δεν μπορώ χωρίς εσένα!

Φρανίτα νομίζω πως από τότε έχεις αλλάξει πολύ σαν άνθρωπος. Είμαι σίγουρη πως σε είχε επηρεάσει πολύ η εγκυμοσύνη. Τοτε μου την ψιλοέσπαγες γιατί θυμάμαι πως μιλούσες συνέχεια αρνητικά για τον άντρα σου και για όλο αυτό που σου συνέβαινε. Θεωρώ πως τώρα έχει ηρεμήσει πολύ. Με κάθε σεβασμό...

Κάρολ είσαι καλύτερα;

Αφροδίτη για ξαναβάλε ρε συ τη λίστα να βρω κανένα βιβλίο!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σίσσυ απεργια σήμερα στη σχολή;;;; Γιαυτό σε βρίσκω χαλαρή;;;;;;;

Μαρία θα πας κάπου;;; Σε κανένα αρραβώνα;;; :lol::lol::lol: Ή βάφτηκες χαλαρά για το σπίτι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια =))=))=))=))=))=)):((:((:((:)):)):)):)) χαχαχαχαχαχαχχααχ (πως αλλιως να δηλωσω οτι χτυπιεμαι απο τα γελια με τη ατακα του Γ!?)

Νατασα :lol::lol::lol::lol: μαρη ανοιξες θεμα με τιτλο "Θουλη" για να της πεις οτι εχετε ιδια ΠΗΤ? =))=))=))=))=))

Και η αλλη η Θου λεει "ζητω το μαμμυ" :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μπα σε καλο σας σημερις!!!

Το γ@μησαμε λιγακι εε???καμια 15 σελ πρεπει να γραφτηκαν! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ δεν ήξερα!!! :lol::lol::lol::lol:

Αλλά για να δεις τι φίλη είμαι!!!! Από τότε ρε συ πρώτη εγώ σου απάντησα!!!!

Είναι καρμική η σχέση μας!!! Είδες ρε;;;;;;;;;;;

Δεν τό είχα δει....

Επίσης η δική μου πρώτη δημοσίευση ήταν σε ένα θέμα για τα αντισυλληπτικά!!!! Και ήμουν και έγκυος!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Είμαι και η πρώτη έτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...