Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

ta άλλα παιδάκια έχουν μικρότερες :?

επίσης πώς βρίσκεις την 1η σου δημοσίευση?

πωπω Μαρία τι πολλές ερωτήσεις ρε συ!!!! #-o#-o#-o#-o

1. τον γνώρισα στην Λάρισα

2. αν δεν ερχόμουν, δεν θα παντρευόμασταν (τώρα αυτό δεν ξερω αν είναι καλό ή όχι :lol::lol::lol: )

3. προσαρμόζομαι εύκολα παντού, δεν έχω κανένα πρόβλημα και....

φεύγουμε να πάρουμε τον Λ. :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

έλα ρε Αργυρώ και περίμενα ολόκληρη ιστορία...

στη Λάρισα ε? :-?

πήγαινε στις δημοσιεύσεις σου και στην τελευταία σελίδα θα δει την πρώτη σου δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον..μιας και ειναι το τρενο των αποκαλυψεων....

ομολογατε....

πως γνωριστηκατε με το αμορε..

και ΟΧΙ δεν θελουμε πιπερατες λεπτομεριες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω εγώ έχω πει

Με το Γ γνωριζόμαστε από μωρά

Έχουμε 2 κοινά ξαδέρφια και κάναμε παρέα πάντα

και τον Απρίλη του 2003 βγήκαμε ένα βράδυ, ήπια ε και κατέληξα να κοιμάμαι σπίτι του.

Για κάμποσο καιρό δεν είχαμε σχέση επίσημη απλώς ..καταλαβαίνετε... ε και κάποια στιγμή μου είπε να είμαστε μαζί..και από τότε είμαστε μαζί.

Στο καπάκι αφού τα φτιάξαμε έφυγε Αμερική για κάποιους μήνες, γύρισε και αρραβωνιαστήκαμε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,ενα πράγμα να πω στα κλεφτά γτ βλέπω να με διωχνουν στο τελος, ΣΙΣΣΥ ΕΙΝΑΙ 24 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!!!! :D:D:D:D:D φορεσα στη μικρη βραχιολακι του Τζαμπο...παω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάκι έγραφα και γω που και που στο σσσσσσς... λέμε τα δικά μας.

Η Υβόννη δεν το είχε ανοίξει; Χάθηκε και αυτή... :roll:

Μαράκι δεν τη βρίσκω την πρώτη μου δημοσίευση. :evil: Ήταν κάποιο απόγευμα Νοέμβρη του 2008 και είχα γράψει στο θέμα της εγκύου τότε Φραγκίσκας! :D Της το έχω πει οτι ήταν ο λόγος που έγραψα στο μάμμυ. Είχα μπει μόλις το ίδιο πρωί και έψαχνα πληροφορίες για μάρσιπους. :roll:

Βρήκα όμως μία δημοσίευση μου για την καισαρική μου και... Χριστέ μου τί έγραφα τότε;;; Προσπαθούσα να δικαιολογήσω τα αδικαιολόγητα, οτι δεν ήταν και τόσο άσχημα μετα και έφταιγα που έπαθα την θρόμβωση και άλλες μλκίες!!! :twisted::twisted::twisted: Άι σηχτηρ πια!! Τα έιδα και ξαναφούντωσα τώρα! :twisted:

Ρε Μαρία ακόμα και στο πώς κάναμε σχέση με τους άντρες μας έχουμε ομοιότητες! :shock:

ΓΙΩΤΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποια εχει την καλοσνη να μου προτεινει βιβλια απο την λιστα μου ...θελω να αγορασω αλλα δεν μπορω να αποφασισω .....πλιζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν εμένα μου αρέσει το Πωλείται μικρός αδερφός

σκεφτόμουν για τους δράκους και τους ιππότες και αυτά που έγραψες ότι σου αρέσουν, αρέσουν στον Μ ή μόνο σε σένα? Μήπως αυτά δεν τον εξιτάρουν τόσο πολύ. Στα κορίτσια μου αρέσουν κάτι τέτοια αλλά επειδή είναι κορίτσια. Μήπως ο Μ προτιμά κάτι άλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης και γω έχω του κόσμου τις δουλειές, αλλά ξεμυαλίστηκα τώρα!! :oops::roll:

Εμείς γνωριστήκαμε 15 Φεβρουαρίου 2001 στα γενεθλια του αδερφού του, τον οποίο και γνωριζα απο τον Οκτωβρη του 1999 ως γκόμενο της τότε συσπουδάστριας μου στο ΙΕΚ και νυν κουμπάρας μου και νονας του παιδιού μου, η οποία μας έκανε και το κονέ! :lol: Δύο χρόνια δηλαδή γνώριζα τα δύο μεγαλύτερα αδέρφια του, αλλά αγνοούσα την ύπαρξη του Π. :geek:

Αρχίσαμε να βγαίνουμε με κοινές παρέες απο τον Απρίλιο και μετά και το καλοκαίρι ένα μεσημέρι θα πηγαίναμε οι δυο μας για καφέ και καταλήξαμε σπίτι του.

Για κάμποσο καιρό δεν είχαμε σχέση επίσημη απλώς ..καταλαβαίνετε... (Μαρία :lol::lol::lol: )

ε και κάποια στιγμή που αυτός περίμενε να είμαστε μαζί... εγώ έκανα πίσω, αυτός δεν έκανε τίποτα για να με διεκδικήσει, αλλά μου έστειλε ένα μηνυμα οτι πολύ απογοητεύτηκε γιατί είχε άλλα σχέδια για μας, πήγαμε διακοπές, γυρίσαμε, του έστειλα ένα μηνυμα (όπως είχα συνηθίσει να κάνω) αποφασίσαμε να συναντηθούμε, με πήγε στο αγαπημένο μου μέρος (Πλάκα, Ακρόπολη) φιληθήκαμε κάτω από τον Παρθενώνα ε και από τότε είμαστε μαζί. :D:ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Επίσης σας είπα χθες για τον Αίσωπο και με γράψατε! :twisted:

Γιατί; Είναι τόσο πασε;; Δεν είναι για την ηλικία τους;

Ξεστραβώστε με εσείς με τις γνώσεις! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Ι διαβάζει και Αίσωπο, τα έχουμε και σε cd και τα ακούει κανένα μεσημέρι με την αδερφή μου.

Πασέ δεν είναι αλλά υπάρχουν και άλλες επιλογές. Εγω μικρή διάβαζα μανιωδώς μυθολογία και θυμάμαι με βοήθησε πολύ στο σχολείο και στην Ιστορία. Ήξερα όλους τους μύθους απ'έξω και έκανα την έξυπνη στο σχολείο :lol::lol::lol:

Εγώ ρε παιδιά ένα περίεργο πράγμα, πρώτα έμπαινα στο ψητό και έπειτα συζητούσα το ενδεχόμενο σχέσης :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εμενα σαν παιδι μου αρεσαν καποια βιβλια και θα ηθελα να στα προτεινω για πιο μετα...

τα αγαπημενα μου περα απο της Πηνελοπης Δελτα ηταν

Ο ΜΦΓ- ο μεγαλος φιλικος γιγαντας

η Μομο

Ιστορια Χωρις τελος

Περα απο τις ραγες

το μηλο που εδινε

ναι σισσακι..χαθηκε και αυτη..και πολλες αλλες...

μαρια και εμεις με τον Ο ειχαμε κατι τετοιο...

ο Ο εκανε παντα παρεα με τα ξαδελφια μου, με καναδυο ηταν και συμμαθητες..

αλλα εγω εφυγα απο το καζακτσταν πολυ μικρ..ημουν 4 η 5 χρονων..και πηγαμε πρωτα στο Κρασντονταρ και μετα στη μοσχα

Μετα ηρθαμε Ελλαδα.. και τον Ο τον συναντουσα συνεχεια τοτε ηταν πιο γεμματουλης και ειχε μαλλια..και γεννηκα ηταν ωραιο τεκνακι..αλλα εγω που μυαλο γι'αυτον..

μετα μεγαλωσα και αρχησα να ενδιαφερομαι..αλλα τυχενε πως οποτε συναντιομασταν η εγω ειχα σχεση και δεν του εδινα καμια σημασια..η αυτος κοιμοταν ορθιος και δε με πλισιαζε..

μαλιστα ενα χρονο πριν τα φτιαξουμε ειχαμε συνσντηθει σε εναν γαμο οπου καθομασταν στο ιδιο τραπεζι και εγω μιλοθσα στο κινητο με μινηματα γιατι βαριομουν- σας εχω πει οτι βαριεμαι και δεν πολυχωνευου τους γαμους- και αυτος για αντιδραση χωρεψε με μια αλλη

και μετα ετυχε να τον ξανασυναντησω στο σπιτι ενος ξαδελφου μου- που μετα εμαθα οτι ηταν στιμενο- και ηταν και καλα χωρις αμαξι και ειπα να τον πεταξω μεχρι το σπιτι του..καταληξαμε να πινουμε καφε εγω- χυμο αυτος- και μετα και καλα δηθεν παλη αφισε κατα λαθος το κινητο του στο σπιτι του ξαδελφου αν και μου ορκιζετε οτι δεν το εκανε επιτιδες αλλα δεν τον πιστευω- και ετσι πηρε τον αριθμο μου..

ε μετα δεν ξερω πως κολλησαμε...

Εγω την Φρανη τη θυμαμαι απο την ηληθια ψυχολογο που την ειχα κανει τα νευρα σμπαραλια..αλλα και απο τους συγγενεις στη γεννα...

την ειχα κατασυμπαθησει τοτε και ελεγα την καημενη την κοπελα..μετα βεβεια που ανακαλυψα πια ειναι και ποσο δυνατος ανθρωπος ειναι..καταλαβα γιατι λενε οτι μερικες γυναικες αλλαζουν πολυ στην εγκυμοσυνη..

θυμαμαι τοτε στο θεμα της Ολιβ με τους ψευτηκους λογαριασμους ειχε ξεμπροστιασει κανα δυο η Φρανη με αποδειξεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα γιατι κανου μπρρρρρ με το φαι στο στομα !!!!εχω γινει απο πανω μεχρι κατω χαλια :evil::evil::evil:

ειμαι και εγω και ο Μπανω απο τον μικροκαι κανουμε αααααααααααααααααα για να ανοιξει το στομα και εκεινο μας βλεπει ετσι :shock::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα σταματηστε να γραφετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :evil::evil::evil::evil::evil:

δε τα διαβασα ολααααα

αφρο το θυμαμαι σα χθες :oops::oops::oops::oops::oops: αλλα οχι ρε κ 10 μην..αληθεια? :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι και πολύ καλά έκανες! :lol::lol::lol: Έτσι πρέπει να κάνουμε δοκιμάζουμε και μετά να αγοράζουμε! :D:oops::oops:

Μυθολογία διάβαζα και γω πολύ και μου άρεσε ιδιαιτέρως, η Χ είναι τριών ετων και τεσσαρων μηνών όμως... θα είναι σε θέση να καταλάβει; :?

Άφρο που την έχεις τη λίστα;;;; :| Άφρο πλάκα έχετε!! :lol::lol::lol:

Μωρή Χρύσα αφού τις έχουμε ξαναπει τις ιστορίες μας!!! Και έλεγα και γω τι μου θυμίζουν... τί μου θυμίζουν...; :lol::lol::lol:

Θυμάστε πολλά ρε σεις τελικα;; Εγώ δεν συγκρατώ τίποτα... :roll:

Και τώραπου το θυμήθηκα! Νατάσα!!! :shock::shock::shock::o:o:o:o Έλα ρε συ;;; Είχε φάει ταμπλέτα η Ε;;; :cry::cry::cry: Θα ηταν τότε που δε συμμετείχα στα τρενάκια και τα έχασα ρε το περιστατικό... Πωπωωωωωωώ... Τις είχατε κάνει πλύση;; :?

Θουλάκι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπουλες μου!!!!!!!!!!!!!!

σημερα εχουμε παιδιατρο...όμως...εχει το λυδιακι μου κιτρινες μυξουλες και βηχα :( ελπίζω οταν την παω να της κανει το αντιγριπικο εμβολιο.. :roll: .το οποιο η γιατρος ηθελα απο το σεπτεμβρηνα της το χαμε κανει...

αφρο μουυυυυυ συγνωμη βρε αγαπη μου αλλα αν μπορεις ανακεφαλαιωσε λιγο τη λιστα που λες με τα βιβλια :oops::oops::oops::oops: εχασα επεισοδια...αυτο το τρενακι της φουσκωμενης μας μαιμους τρεχει με χιλιααααα :lol::lol::lol: εμενα ηταν καρβουνιαρης :lol::lol::lol:

μου αρεσει παντως γιατι σας λεω οτι νοιωθω λες και σας ξερω ταααααα χρονια... :D:D:D ιντερνετικιο μου παρεακι και οχι μονο....(εχω γνωρισει πολλες τσουπρες και απο κοντα...)

α πηγα στον γιατρο και μου γραψε και αυριο μια αυμπληρωματικη μερα αδεια.... :D:D:D τι στον κορακα ...παρασκευη να παω μετα απο 4 μερες χαλαρουιτααααααααααα :lol::lol::lol: λεει????????????? δε λεειιιιιιιιιιιιιιιιι...

πρωτοτυπω και δεν γεμιζω σεντονι... 8-)8-)8-)

μαμαθουλ,σισσακυ,ελεναααααααααααααα ;););) αφου σου αρεσει ετσι θα σε λεω κοριτσαρα μου,συμπεθερουλα μου,αννα μαρια,αρτζι πολυ ωραια η hello kitty,δημητρουλα,παναγιωτα,χρυσουλιιιι,αναστασια,βενη,lovie,γιωτακι,βικυυυυυυυυυυυ(ολο σε ξεχναω μωλε μωλε)φραν και οποια αλλη ξεχνω φιλουνιαααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3:30 έχω ραντεβού για μακιγιαζ στο χοντος με την κοπέλα που με έβαψε στο γάμο μου...

αμα βρω πάρκινγκ έυκολα καλά θα είναι. Το χόντος είναι πάνω στην πλατεία ταχυδρομείου [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

Κάρολ εμένα λες αννα μαρία??? :lol::lol::lol:

το διάβασα και χτες :lol::lol::lol::lol:

αμα η μικρή σου είναι λίγο άρρωστη καλύτερα να μην της κάνετε το εμβόλιο σήμερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...