Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

Καλημέρα,

Τελικά στολίσαμε χθες και το ευχαριστήθηκα πολύ, τον Η τον πήραν το απόγευμα και πήγε στην δουλειά κι εγώ με τα παιδιά φτιάξαμε κέικ και διαβάζαμε Χριστουγεννιάτικα παραμύθια.

Αργυρώ πολύ ωραία έγινε η σακκούλα

Μάγδα Χρόνια Πολλά και καλά, να χαίρεσαι την οικογένειά σου

Βίκυ εγώ δεν αγοράζω τρόφιμα, έτσι κι αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει……… δεν θα σωθώ με 10 πακέτα μακαρόνια και ρύζι………….

Το δέντρο είναι υπέροχο

Αναστασία ξανακοιμήθηκε η Άννυ χωρίς μεμέ? Πάντως με το ίδιο ακριβώς τρόπο ξεκίνησε και η Έλενα και εδώ και 1 μήνα κοιμάται χωρίς να θηλάσει.

Μάρθα κι εγώ καμιά φορά όταν διαβάζω τα ποστ μου με θεωρώ συντηρητική……….

Η Έλενα θηλάζει όποτε θέλει κάθε 2-3-5 μέρες. Χθες πχ θήλασε 3 φορές και είχε να θηλάζει 4 μέρες. Δεν νομίζω να το συνεχίσει για πολύ όμως …………

Σας έχω ξαναπεί ότι με ανησυχεί πάρα πολύ το γεγονός ότι Έλενα τρώει πάρα πολύ και δεν βάζει βάρος. Μου περνάνε διάφορες σκέψεις από το μυαλό που δεν τολμάω ούτε να τις πώ. Λέτε να τρώει περισσότερο επειδή δεν κοιμάται άλλο τα μεσημέρια????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πάω να πάρω το μπουμπουκάκι μου :x , θα κάνουμε καμμιά βολτίτσα και μετά τον Λουκάκο μας! :x

Μαρία όχι, πάντα μου άρεσε το όνομα Ρεβέκκα, ο άντρας μου ήθελε το Σοφία, τότε λέω ας την πούμε Ελπίδα (μου αρέσει πάρα πολύ), ή Αγάπη, αλλά επειδή δεν είναι κοινό όνομα (και στις δύο χώρες)...και το 2ο όνομά της: Ανδρονίκη, είναι της μαμάς μου :cry::cry:

Νατασούλα κάνε μια ερώτηση στον γιατρό σας! το θέμα δεν είναι ότι τρώει πολύ, το θέμα είναι ότι δεν βάζει βάρος σύμφωνα με την ποσότητα που τρώει, αυτό δεν λες? :?: ....μήπως όμως έχει καλό μεταβολισμό και καίει τις θερμίδες, αφού κινείται περισσότερο τώρα με τον παιδικό?!!! :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον κοιμησα και δεν προλαβαν να περασουν 4 λεπτα, πηρε η πεθερα τηλ. και τον ξυπνησε :twisted: Τωρα παιζει στο δωματιο της Ε.

Αναστασια γελαω :lol: καλε εβαλα 2,6 κιλα!!!!!!!!!!! :D Το εριξα στις κρεπες τελευταια και τωρα που εμαθα τα μαφινς θα το ριξω και στα μαφινς! Θα κανω και μελομακαρονα τα χριστουγεννα και θα παρω κανα κιλακι ακομα :D

Αργυ ε ναι δεν λεει για 3 μερες να κανετε τοσα εξοδα. Και εμεις μονοι με τα πεθερικα κλασσικα για ακομα μια χρονια. Αν δεν θηλαζε ο μικρος θα τα αφηναμε και τα 2 στην πεθερα και θα πηγαιναμε Πραγμα αλλα...

Κοριτσια σκεφτομαι μεχρι το καλοκαιρι που θα παμε Ελλαδα να αποθηλασω.. :oops: Ο μικρος προς το παρων θηλαζει απειρες φορες μεσα στην μερα,οπου με βρει μου κατεβαζει την μπλουζα και δεν ξερω αν μεχρι τοτε τα καταφερω να του το κοψω..Ειναι σωστο να τον αφηνω να θηλαζει τοσο συχνα? Μιλαμε μπορει και καθε τεταρτο, ερχεται ρουφαει κανα 2 γουλιες και φευγει...ολη μερα με τα μεμε εξω ειμαι.

Μαρακι καλημερα! Ομορφη τουρτα θα παραγγειλετε.

Θου αφου εχετε καθισματακια βαλτε τα ρε..εκει οδηγανε σαν τρελοι...

Παω γιατι ο μικρος λεει μαμ μαμ μαμ. Παω να του κανω φρουτα και ελπιζω μετα να κοιμηθει λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν σχολιαζω διοτι γινεται χαμος!!

Θα επανελθω!

Ηθελα να σας βαλω την αναρτηση του μπλογκ και κυριως να δειτε το βιντεο που τραβηξαμε στο χωριο και τις μας λεει ο Πατρικ και μας δειχνε το σπιτι του..ειναι συντομο, 3 λεπτα μονο!!

http://franmeg.blogspot.com/2011/12/blog-post_05.html

ΜΑΓΔΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακη το ιδιο ακριβως εκανε ο Χριστοφορος...

ερχοταν..τραβαγε 2 τζουρες και εξαφανιζοταν..

Θυμαστε ενα εικονιδιο που ειχε η λαλα που ερχοταν ενα κοριτσακι σηκωνε τη μπλουζα και θηλαζε..ε κατι τετοιο ακριβως εκανε..

Φραν το ηχειο ειναι χαλια και δεν εκουω καλα..

αλλα το σπιτι το ειδα...

και μ'αρεσει που μερικοι αγωνιουν που δενε χουν τα "απαραιτητα" επιπλα..πινακες κλπ...

αλλα πραγματα ειναι σημαντηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα και η Φ το ίδιο

κάπου στα 12 κιλά θα είναι..θα τη ζυγίσω το απόγευμα και θα σου πω

δλδ περίπου τι τρώει μέσα στη μέρα? Η Φ τρώει πιο πολύ και από εμένα. Αλλά εγώ δεν είμαι μέτρο σύγκρισης.

Κι εγώ κάποτε σκεφτόμουν διάφορα αλλά το πήρα απόφαση πως είναι και θα είναι τσιλιβίθρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ ναι αυτό εννοώ δεν βάζει βάρος σύμφωνα με τις ποσότητες που τρώει......

Στην παιδίατρο το είπα την προηγούμενη φορά και μου είπε ότι το παιδί φαίνεται υγιέστατο και να μην σκέφτομαι βλακείες και απλά στις εξετάσεις αίματος που είναι να κάνουμε αυτόν τον μήνα θα μου γράψει και για θυροειδή.

Έλενα δεν υπάρχει κάνει και δεν κάνει στον θηλασμό το θέμα είναι τι θέλεις να κάνεις εσύ. Αν δεν θέλεις να αποθηλάσεις δεν υπάρχει κανένα πρόβήμα αν όμως θέλεις να αποθηλάσεις μην του δίνεις τόσο συχνά, βάλε ένα όριο πχ τις 2 ώρες και μην του δίνεις νωρίτερα, όταν το καταφέρεις αυτό αύξησε τις 2 ώρες σε 3 κ.ο.κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία την Έλενα την ζύγισα χθες 12.400 και δείτε τι τρώει:

Πρωϊ στο σπίτι γάλα γύρω στα 50ml με ψωμί ή φρυγανιές ή κέικ ή δημητριακά

Πρόγευμα στον παιδικό: 1αυγο+1 φέτα ψωμί + 1φρούτο ή 1ψωμί με βούτυρο+μαρμελάδα+ 1 φρούτο\

Μεσημέρι στον παιδικό: 1 μερίδα φαγητό + 1 φέτα ψωμί

Μεσημέρι στην μαμά μου: πάλι φαγητό +ψωμί

Απόγευμα στο σπίτι: διάφορα.. σίγουρα 1 φρούτο ή χυμό, τοστ ή γιαούρτι ή ξηρούς καρπούς ή κεικ και μετά πριν κομηθεί ξαναζητάει φαγητό ή σπάνια γάλα.

Το ΣΚ όμως που είμαστε όλη την μέρα μαζί τρώει λιγότερο, γιαυτό λέω μήπως παίζει ρόλο ότι τις καθημερινές δεν κοιμάται τα μεσημέρια, γιατί το ΣΚ κοιμάται μεσημέρι

Επίσης την Παρασκευή τα ξημερώματα ξύπνησε στις 5 και μου ζητούσε φαγητό..... της λέω να σου κάνω γάλα? και μου λέει όχι φαϊ θέλω να φάω........ και τελικά έφαγε 1 φέτα ψωμί και ξανακοιμήθηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

de ta diabasa ακομα..

αλλα δες τε τι ζωγραφισε ο θοδωρης μολις τωρα :shock::shock: κουκουβαααα

πανω πανω ειναι ουρανος..απο κατω τα στρογγυλα ειναι αεροπλανα :lol::lol:

κ κατω εκανε ενα λεωφορειο με παραθυρα..εκανα κ τα ανθρωπακια κ τους εκανε κ ματια..

μα εμεινα :o

post-3969-13873938298916_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια :oops::oops::oops::oops::oops:

βαραμε

:

Ρε συ εχει 1 ωρα που ψωνιζω,καθαριζω μαγειρευω και κανω διαλογους μαζι σου μεσα στο μυαλο μου.

Πες μου σε παρακαλω πως δε θα ξαναβαλεις παιδι σε αμαξι χωρις καθισματακι.Ορκισου σε παρακαλω....Μου ερχονται κλαματα με οσα σκεφτομαι..εχω κανει την τρίχα-τριχιά. :(

Κοριτσια οι υπολοιπες εχετε να πειτε κατι για αυτο το θεμα?μονο η Αργυ νομιζω ειπε...

νατασουλα δεν ξερω τι να σου πω για τηνΕλενα.νομιζω ομως πως ειναι κ το καλουπι της τετοιο... :?

Τα αλλα δεν τα διαβασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! :D

Έχω ένα συνάχι άλλο πράμα! :twisted:

Χθες πήγα στην κουμπάρα μου για το πάρτι έκπληξη, ωραία περάσαμε τελικά. :)

Βίκυ πολύ ωραίο το δέντρο ρε συ! Και πολύ μεγάλο! :lol::lol::lol:

Άνετα το δίνεις στον Καμίνη να το βάλει στο Σύνταγμα, μη νομίζεις οτι θα βάλει μεγαλύτερο φέτος! :lol::lol::mrgreen:

Όσο για τους δύο Π τί να πω πια! :shock: Και μένα ο δικός μου παραπονιόταν, δεν ήθελε να πάει να το φέρει, μετά απο γκρίνια το έφερε, αλλάααααατο το στόλισε όλο μόνος του με την Χ. Εγώ έβαλα μόνο φωτάκια και κορδέλες. Ε έκανα και μερικές διορθώσεις ;)

Ρε συ μάλλον στο σπορτντογκ τα διαβάζουν ή σε κανα άλλο καμένο σάιτ στοιχήματος.

Ο Π σου είναι και ολυμπιακός;;; :?:

Αναστασί βάλε ρε το δέντρο να το δούμε! Και ναι κυρία μου το κουνήσαμε το κ@λαράκι μας και έχουμε ένα σπίτι στην τρίχα! Ή... σχεδόν στην τρίχα, αλλά δεν έχει να κάνει! Μάθε οτι για τουλάχιστον μία εβδομάδα θα παραμείνει έτσι γιατί είμαι χομ αλόουν (Home alone)!!! :lol::lol::lol:

Ξέρεις ΠΟΣΟ θα βγω όλη αυτή τη βδομάδα;;; :D:lol::lol::lol:

Εμείς δεν έχουμε στοκ απο τρόφιμα και η αλήθεια είναι οτι τα ντουλάπια μου είναι πιο άδεια από ποτέ... :oops::oops::oops: Θα προμηθευτώ όμως εποφελούμενη κάποιες προσφορες. ;)

Να της ζήσει της Γιώτα το μικρούλη! :D

Μάγδα χρόνια πολλά και απο εδώ! Να τα εκατοστήσεις. Καλώς να έρθεις στο Ελλάντα! :mrgreen:

Αργυρούλα εσύ σε σχεση με μένα είσαι πραγματική καλλιτέχνιδα!!! ;) Πολύ ωραία η σακουλίτσα!

Παναγιώτα που είσαι;; Α μόλις ήρθες σε είδα!

Νατασούλα και η δικη μου τρωει πολυ, αλλά βάρος δεν παίρνει.Το έχω αποδώσει στο οτι είναι έτσι το σκαρί της. Μη με τρομάζεις και πες μου τι σκέφτεσαι... Μήπως πρόκειται να ψηλώσει; Μη βαράτε δεν ξέρω...

Νατάσα, θου, Ιουλία, Βένη δε σας φιλώ μη σας κολλήσω! :mrgreen:

Λενάκι με πέθανες ρε με τα μάφινς!!! Μπα σε καλό σου!

Σαυρογιωτίνι έλα... μη στεναχωριέσαι, προσπάθησε να το δεις θετικά. Ξερω θα λες "τωρα τί μου λέει αυτή"; αλλά βρες ενα τροπο να μη σε παίρνει απο κάτω.

Εμείς εννοείται οτι θα μείνουμε σπίτι μας. Μας έχει φάει ο κουμπάρος μας να πάμε Γιάννενα, αλλά θα είναι σκότωμα για 2 μέρες, εξάλλου προτιμώ να είμαι σπίτι μου τα Χριστούγεννα! ;)

Χρυσάκι και γω σαν παιδί δεν πέρναγα και τα καλύτερα Χριστούγεννα, υπάρχουν χρονιές που δε θέλω καν να τις θυμάμαι... :( Παρόλα αυτά όμως τα αγαπάω πολύ. Πάντα τα αγαπούσα ασχετως αν τις περισσότερες χρονιές μου τα χαλούσαν... Να την χαίρεσαι την μαμα!

Μαράκι τοξοτάκι η Ι;; Πολύ γουστάρω! :D

Αχ τα διαβασα όλα, αλλά δε θυμαμαι άλλα.

Καλά για πεθερές και τα συναφή δε σχολιάζω... :?

Αναστασί δεν σχολιάζω τα της θου, γιατί έχω πάρει και γω αγκαλιά στο πίσω μέρος του αυτοκινήτου την Χ. :oops: Αρκετές φορές μάλιστα... τις περισσότερες όταν χρειαζόμαστε ταξί. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα...Τι μου κάνετε;;;;;

Εγώ κλασικά τρέχω και δε φτάνω.... :(:(:( Αυτή η εβδομάδα είναι πολύ ζόρι...Δεν ξέρω πότε θα προλάβω να γράψω 16 σελίδες που μου έχουν δώσει μέχρι την Πέμπτη.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Νομίζω ότι αυτό το τρενάκι το έχω χάσει εντελώς... :cry::cry:

Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω... :oops::oops::oops:

Η συμπεθέρα μου η Λένα δεν πιστεύω να γεννησε;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Θου είδα τη ζωγραφιά του Ντόντου.... :shock::shock::shock::shock::shock: Μα είναι ταλέντο ρε.....Μπράβο!!!!!!! :D:D:D:D

Νατασούλα έχεις πρόβλημα με τα κιλά της Έλενας αν κατάλαβα καλά;;;; :?:?:? Μα δε χαίρεσαι που έχει καλό μεταβολισμό;;;;; :D:D:D Ηρέμησεεεεε...Όλα καλά είναι.... ;);););)

Αναστασία συμφωνώ μαζί σου (πρωτότυπο :lol::lol::lol: ) στο θέμα αυτοκινήτου.... :roll::roll::roll: ΠΟΤΕ τα παιδιά χωρίς καθισματάκια στο αυτοκίνητο.... :geek::geek::geek::geek: Εγώ ΜΙΑ και μοναδική φορά το έχω κάνει πέρυσι με την Ιω σε ταξί... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Αυτά πρόλαβα να διαβάσω.... :oops::oops:

Α και τη Βίκυ που στόλισε...Κι εγώ στόλισα...Με την Ιω.... :D:D:D:D Τι χαρά έκανε η ψυχούλα μου.... :x:x:x:x Και έφτιαξα και μελομακάρονα... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληπερα ...απο το πρωι τωρα καταφερα και εκατσα .

σας διαβασα αλλα δεν θυμαμαι και πολλα .

ο Μ εχει κατουρησει 4 φορες απο το πρωι πανω του ....πηγα και στα γριγορα σουπερ με το μωρο μονο ετρεχα να ερθω μετα γιατι ο Μ κατουρηθηκε και εκλεγε που δεν ειμαι εδω να τον παω εγω στο μπανιο ...

Σημερα ευχομαι να βρει το δεντρο ...του καναμε και μια ζωγραφια με χριστ.δετρο με τον Μ και πηγε και του ελεγε "μπαμπα θελω δεντρο" εκβιασμος 8-)

Τελικα για τις καινουργιες στολες δεν δωσαμε σχεδον δεκαρα κανανε τα χαρτια τους και πηγαν στις αποθηκες και πηρανε ....αλλα ειναι βρωμικα και με χωρις κουμπια ....α ναι πηρε βαθμο ξεχασα να σας το πω !!!

να σας ρωτησω ,μεχρι ποια ηλικια επιτρεπονται παιδακια μεσα σε παιδοτοπους?

προχθες που πηγαμε βολτα βλεπουμε καποια στιγμη να μεσα ενα ...κοριτσακι να το πω ...ηταν 1.55 και 75 κιλα !!!το εκανα η για εκτη η για γυμνασιο ....εκτος και αν ειχε φοβερη αναπτυξη ....τα παιχνιδια αν ειχαν ποδια θα φευγανε :lol::lol::lol::lol:

φετος θελω να ειναι πολυ ομορφα τα χριστουγαννα μας ....μπορει να μην κανουμε πραγματα οπως αλλες χρονιες ,θελω ομως να ειναι ζεστα και με αγαπη και πιο ουσιαστικα .

θου ταλεντο ο ντοντος !!!

βικη πολυ ομορφο δεντρο !!!...αντε να δουμε και το δικο μας...

γωγω πολυ δουλεια ε? τι μαθαινεις παμε για φουντο ?

νατασουλα μην φοβασε καλε τα καιει ολα αυτα .εμεις πηραμε ενα κιλο!!!14.300 !!

δεν ξερω ομως πως το πηρε ...λετε να το εκλεψε απο τον μπεμπη ? :lol::lol::lol:

αναστασια δικιο εχεις για τα καθησματα ....εχω κανει και εγω καποιες ατασταλιες :oops:

χρυσα ...καλα χριστουγενα !!!γκριντσ :lol::lol::lol::lol::lol: αμαν πια τα λιονταρακια μεσα στην γκρινια !!!ασε τον κοσμο καλε να κλαιγετε για οτι θελει !!! :lol::lol::lol::lol:

παω να βαλω τον Μ για τσισα πριν μου τα ξανα κανει ....

τα ορθογρ. δεν τα κοιταζω τωρα ...αν σοκαριστειτε σορι :lol: βιαζομαι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μια χαρά τρώει, εγώ δεν θα ανησυχούσα :? η Ρ. τρώει βέβαια λιγότερα και ανησυχώ.....εμάς μας πιάνει πολύ ώρα το μεσημεριανό με αποτέλεσμα τα παιδιά να χάνουν ένα γεύμα :?

όμως στους παιδικούς δεν βάζουν πολύ φαγητό, εγώ θα σου έλεγα να μην ανησυχείς! :?

αφού στο είπε και ο γιατρός άλλωστε!!! ;)

πήγα να πάω να πάρω την Ρ. και μου λέει η δασκάλα της ότι άργησα μία ώρα :o:o:o:o:o

μας της λέω μου είπατε 10.30 όχι μου λέει 9.30 :evil::evil: και την ρώτησα 2 φορές μάλιστα και μου είπε ναι.....μα πως είναι δυνατόν να είναι 9.30 αφού την Παρ κάθησε μέχρι τις 9.40 και κάθε φορά προσθέτουμε τουλάχιστον μισή ώρα!!! :!::!: στεναχωρήθηκα λίγο γιατί δεν μου αρέσουν οι παρεξηγήσεις, βέβαια δεν έγινε και τίποτα αλλά.......η Ρ. δεν έκλαψε, απλά πήγαινε έξω - μέσα και με ζητούσε!!! :? μου είπε!!!!

Φρα μετά θα το δω ή αύριο γιατί εδώ γίνεται χαμός, θέλω και να μαγειρέψω.....

α Έλενα και μένα δεν θα μου άρεσε αυτό που κάνει ο Γ., σε αυτή την περίπτωση, την ώρα δλδ που πάει να σηκώσει την μπλούζα, απασχόλησέ τον με κάτι ;)

Αφρο :lol::lol::lol::lol: δε σε διάβασα μόνο την τελευταία πρόταση!!!! :lol::lol:

Θού μπράβο ρε στον Ντόντο, το καλλιτεχνικό το έχει από σένα :D

και εγώ είμαι της άποψης ότι δεν αμελούμε την ασφάλεια του παιδιού, γιατί όπως λέει και η παροιμία "όσα φέρνει η στιγμή δεν τα φέρνει ο χρόνος"....μακρυά από όλους μας φυσικά, αλλά κοίτα τι έγινε χθες με μένα, που πάντα είμαι προσεκτική σε τέτοια θέματα και πάντα το μυαλό μου προτρέχει στο να βρω που κρύβεται ο κίνδυνος!!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εξαφανίστηκες μωρή Γωγώ;;;

Που σε διαβάζουμε ρε συ; Μας είπες αλλα δεν το συγκράτησα... :oops:

Χρόνια πολλά!!! Καλα Χριστούγεννα να έχουμε! (Οι ευχες είναι επειδη στολισες δεντρο!) :D

Στείλε συνταγη απο μελομακαρονα! Στείλε και κανα μελομακάρονο! :mrgreen:

Αργυρούλα έχεις δίκιο, αλλα ειδικά στα ταξι δεν υπάρχει τίποτα που να μπορείς να κάνεις. :roll:

Αφρο συγχαρητήρια. Και τι βαθμό πήρε; :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:((:((:((:((:((:((:((:((

Εκει που ετοιμαζα τα κουλουρακια για το σταθμο με πηρανε τηλεφωνο απο τον παιδικο να μου πουνε οτι ο Νικολας εχει πυρετο και να παμε να τον παρουμε... :(:(:(

Εβαλα την ζυμη στην καταψυξη...ευτυχως δεν ειχα αρχισει να φτιαχνω την πορτοκαλοπιτα (για τις δασκαλες).

Αυταααααααααααααααα..............

Μωρε Αφρο ντιπ ανισσοροπη εισαι μου φαινεται εεεεεε;;Καλα χριστιανη μου την προηγουμενη εβδομαδα δε μου ελεγες οτι θες να αποθηλασει ο Μανωλακης;;; :?::?::?:

Τελικα δεν θες;;Η΄ θες και δεν το ξερεις;;;;Η δεν θες αλλα το ξερεις;;; :P:P:lol::lol::lol:

Νατσασουλα μου να σου πω και εγω με σενα εχω ταυτιστει εδω μεσα..Ασε που γραφουμε παντα και στο ιδιο μουντ . ;) Γιατι αγχωνεσαι με την ελενα;;Απ οτι θυμαμαι απο μωρακι ετσι δεν ητανε;;;Θυμαμαι οτι και στον χρονο δεν ειχε τριπλασιασει το βαρος της...Μαλλον ειναι το σκαρι της.

Σισσακι μονη ρε πάλι;;;Τυχερουλα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Και που θα κυκλοφορησεις με το καλο;;;;

Αργυρω αυτο το ειπες στη δασκαλα;;Οτι καθε φορα προσθετεις και μιση ωρα;;;

Βίκυ πολυ ωραιο το δεντρο σας!!!!!

Αναστασια .... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: no comment!!!!!

Ιουλια τελικα πηγες στον παιδιατρο;;τι σας ειπε;;;

Αχ καλε να ζησει η μπεμπα της Γιωτας!!! :x:x:x:x

Θουλιτσααααααααααααααααα ποτε γυρνας πάνω;;;;Εγω παντως δεν καταλαβα οτι ειστε εσεις στη φωτο!!!!

Νατασα τι τελειο αβαταρ ρεεεεεεεεεε!!!Πω πω θυμηθηκα την εγκυμοσυνη μου!!! :x:x

Εφτιαξα λαζανια μπολονεζ στο φουρνο,μια πατατοσαλατα και μια γαβαθαρα πρασινη σαλατα και αρνακι στο φουρνο με πατατες.

Ρε σεις ηθελα να κανω το κοτσι της Ερης...εεεε σε 3 κρεοπωλεια πηγα και κοτσι δεν βρηκα...Μα απο που τα αγοραζε η Ερη;;;

Λεναρα πως πας ρε;;;Νοιωθεις τπτ;;;

Γωγω τελικα τι σου εφερε ο Γ;;; :oops::oops::oops:

Μαριαααααααααα τι τελεια να κοιμουνται τα παιδια στη μαμα σου!!!Απολαυσηηηηηηηηηη!!!!!!

Χρυσααααααααααα...δεν εισαι ρε η μονη που δεν στολισε!!!Και εγω τπτ δεν εχω κανει..και ουτε προκειται...Grinch περα για περαααααααα... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαααααααααα τι τελεια να κοιμουνται τα παιδια στη μαμα σου!!!Απολαυσηηηηηηηηηη!!!!!!

:ymdaydream: Του δώσαμε και κατάλαβε... :oops:

Ρε μου τρέχουν τα σάλια..

Θα πάω να φάω στη μαμά μου.

Με πήρε τηλ να με πει να τρώω (πααααααάλι) και να ξεκουράζομαι

και ότι βγήκε με τη φίλη της σήμερα και είχανε και το εγγονάκι της μαζί για να κοιμηθεί

η μαμά του και να της αφήνω τα κορίτσια να ξεκουράζομαι 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια για το αυτοκινητο....

αν πρεπει να πας καπου και δεν εχει καθισμα τι θα κανεις;;;

Εγω παντως θα πηγαινα και με το παιδι αγκαλια...

Μαλακια ξεμαλακια θα το εκανα...

Δεν το εχω κανει ..γιατι ομως δεν ετυχε....Παω παντα με τον αντρα μου οπουδηποτε!!!!

Αυτο που "κατακρινω" βεβαια ειναι να εχεις το καθισμα στημενο και να εχεις το παιδι αγκαλια επειδη κλαιει!!!

Νομιζω οτι η Ιουλια το εκανε... :oops::oops::oops: αλλα την συμβουλεψες εσυ και δεν το ξαναεκανε.

Και εγω τα εχωσα στον αδερφο μου τρελα...Ηρθε ρε κοριτσια απο το Βολο με το πμωρο στο πορτ μπεμπε... :o:o:o Ελεος... :twisted::twisted:

Μαριαααααααα :twisted::twisted::twisted: Με τον πονο μου παιζεις εεεεεεεε;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτάκι μου έχω τόσο διάβασμα που δε θα πάω και πουθενα εξτριμ... κανα θεατράκι (εχω προσκλήσεις!), για κανα καφεδάκι και ίσως για κανα χαλαρό ποτάκι... θα δούμε... :mrgreen:

Το καλύτερο είναι οτι θα έχω καθαρό σπίτι για εφτά ολόκληρες μέρες!! :D:D:mrgreen: Σας προσκαλώ όλες για καφέ! :D:D:D:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο συγχαρητήρια και εις ανώτερα, αν γίνεται :);)

Παναγιώτα ελπίζω να μην έχει τίποτα ο καημενούλης, δλδ αύριο δεν θα πάει? και αν είναι εντάξει? θα προλάβεις να τα κάνεις? :?

όχι δεν είπα εγώ στις δασκάλες, πάντα ρωτάω τι ώρα να έρθω να την πάρω και εκείνες μου λένε :? εν τω μεταξύ υπάρχουν 2 τρόποι να πεις την ώρα, ο ένας τρόπος με μπερδεύει για αυτό και την ρώτησα με τον 2ο τρόπο :lol::lol::lol::lol::lol: και συμφώνησε μαζί μου :roll::roll:

Αφρο ο Μ. για να πάει τουαλέτα πρέπει να είσαι εσύ σπίτι?

η Ρ. δεν έχει πάει ακόμη τουαλέτα στον παιδικό :o:o:o:o , ξύπνησε το πρωί, δεν πήγε για πιπί και γυρίσαμε σπίτι στις 12.30 και πήγε για πιπί στις 13.00 πρώτη φορά σήμερα!!! :o:o:o:o:o:o

μα τι στο καλό τα κρατάει? :?

Σισσιιώ ούτε άντρας ούτε παιδί στο σπίτι για όλη την μέρα, όλη την εβδομάδα? :o:o:o:D:D:D

καλή διασκέδαση!!! :D

Παναγιωτα μήπως έπρεπε να πεις στον κρεοπώλη: το κότσι της Έρης θέλω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

συμπεθέρα Βίκυ τι νυφούλα έχω, και εσύ μα τι θράσος να πας και να ξαπλώσεις στο κρεβάτι, αφού 4 άτομα δεν χωράνε!!! ;):lol::lol::lol::lol:

επίσης έχεις πολύ "ζεστο" χουχουλιαστό σπίτι! :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi ργω με τη καλλιτεχνια δε εχω σχεση..πιστεψε με..του αντρος μου το σοι εχει..κ ο πατερουλης μου :D:D:D:D

αναστασια :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

μα σε ταξι δε εχεις αλλη επιλογη...

κανε μια προσευχη για μενα :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

σ αγαπω :geek::geek::geek::geek:

παναγιωτα δηλ αυριο γιοκ σταθμος? :roll::roll::roll::roll::cry::cry::cry::cry:

εγω πεμπτη επιστρεφω :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

το μιτσακι αραγε ειναι καλυτερα?

φρα ειδα το βιντεο..γαμω τη αδικια μου..να μουν κοντα τους να βοηθουσα :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

μαρια μια χαρα που κοιμουνται στη μανουλα σου

καλε η λεναρα που ειναι?θα τη τηλ το απογευμα :roll::roll::roll::roll::roll:

αφρο κ γω ετσι νιωθω με αποθηλασμο..

καταφερα με πουτανιστικο τροπο να κοιμαται χωρις μεμε

του ελεγα οχι τωρα το βραδυ..η οχι το βραδυ το μεσιμερι..ποτε επιανε ποτε οχι...

τωρα θηλαζει μονο τα ξημερωματα που ξυπναει..κ αυτο οχι παντα..δηλ ειχε να θηλασει κ 2 μερες..γτ τη μια ξυπνησε κατευθειαν το πρωι ενω τη αλλη εγινε κατι αλλο..ααα ναι πετουσαμε για κρητη 8,30 το πρωι κ δε εκατσε

νιωθω περιεργα..ειναι η συνηθεια..

πολυυυυυ σπανια θηλαζει μερα..κ αυτο αν δει να θηλασω το παντελεημονα :P κ θηλασει για 1 τζουρα

α καλε η λενα λετε να πηγε στη ορκωμοσια 8-)8-)

α ελενα ρε μη αποθηλαζειςςςςς :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

θα το μετανιωσεις...

τι αλλο? :roll::roll::roll:

α σισσιω γτ θα σαι μονη μια βδομαδα????????????

γωγωκα θα ερθεις μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα εφτιαξα τα ορθογραφικα :lol::lol::lol::lol: μα οταν γραφεις γριγορα σου φευγουν μαργαριταρια :lol::lol::lol:

Παναγιωτα ναι μωρη θελω αλλα οταν κατι τετοιο βλεπεις οτι τελειωνει δεν εισαι και στις χαρες σου !!!

ΠΗΓΕ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ !!!!! :ymparty::ymparty:

τον Π τον βαζω στην περπατουρα και χοροπηδαει και παει βολτες :lol::lol::lol::lol::lol: παταει κατω τα ποδαρακια με δυναμη και τιναζετε πρως μια κατευθυνση :D:D:D

πηρα σημερα κολλες περιτ. γα τα δωρα και κορδελα ,περιμενω τα βιβλια να τα φτιαξω :D

φτιαχνω σπεζτοφαι .

μεχρι να γραψω εκανε τσισα πανω του 3 φορες :twisted: ...ελεος !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil::evil::evil: Θούλη αμα ρωτάς κι εμένα εγώ λέω να έρθω Κυριακή πρωί πρωι

γιατί Σάββατο μεσημέρι έχω επιτήρηση :evil:

μμμμ σπετζοφάι =p~=p~=p~=p~ το αγαπημένο μου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...