Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλενάδες μου γλυκιές σας αποχαιρετώ με αγάπη


Recommended Posts

Μαρικακι μου πως τα πας με τη χημειοθεραπεια? Ευχομαι καθε φορα να μαθαινουμε ακομα πιο ευχαριστα νεα και να τελειωσει γρηγορα αυτη η ταλαιπωρια που περνας με τα καλυτερα αποτελεσματα!!!!!!!! %%-%%-%%-%%-%%-

Φιλακια και μια τεραστια αγκαλια απο εμενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου γλυκό σου εύχομαι καλή δύναμη στον αγώνα σου και περιμένουμε νεα σου όποτε νιώθεις έτοιμη.Σε φιλώ :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου γλυκό τα λόγια σου είναι σοφά και μπράβο σου που σκέφτεσαι έτσι..Ειμαι σιγουρη οτι θα νικήσεις σε αυτο τον αγώνα...Χαιρομαι που πάνε όλα καλά...Σε φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είσαστε καλά, βρε κορίτσια, που με θυμάσται :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Είναι τρομερά συγκινητικό να μου συμπαραστέκεσται όλες σας μέσω ίντερνετ, χωρίς καν να έχουμε ειδωθεί από κοντά και φίλοι καρδιακοί, που γνωριζόμασταν χρόνια, να με έχουν ξεχάσει...

Τέλος πάντων, αποχαιρέτισα τους γονείς μου με βαριά καρδιά την περασμένη Κυριακή και μετά έριξα το κλάμα της ζωής μου... Την περασμένη Τετάρτη έκανα την πρώτη χημειοθεραπεία. Μετά από 2 ώρες έπεσα τέζα στο κρεββάτι: φοβερή πίεση στο κεφάλι, ταχυκαρδία, εφιαλτική καούρα. Από τις επόμενες ημέρες, εμφανίζονταν διάφορες καινούργιες παρενέργειες, που τις παλεύω. Δυστυχώς έχω ήδη χάσει το μεγαλύτερο μέρος της ενέργειάς μου... και αυτό με ανησυχεί.

Είναι ένας πραγματικός εφιάλτης και ειλικρινά δεν ξέρω πως θα βρω την ψυχική δύναμη για να ανταπεξέλθω.

Φιλενάδες μου, αυτή η μάχη δεν συγκρίνεται με καμία άλλη!!!

Μην με ξεχνάτε, κορίτσια, να μου γράφετε, να με εμψυχώνετε.

Σας φιλώ και σας αγαπώ πολύ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΝΑΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ Κ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ!!!!!!!

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ Κ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΙΝ ΔΥΝΑΜΗ......ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαρικάκι μου γλυκό ο αγώνας που δίνεις είναι δύσκολος και χρειάζεται πολλή δύναμη (που είμαι σίγουρη ότι την έχεις)....είναι λογικό να "σπάσεις" κάποιες φορές αλλά κάνε κουράγιο!!!!! Είμαστε όλες δίπλα σου...το ξέρεις, το βλέπεις.......φυσικά δεν σε ξεχνάμε και περιμένουμε να μαθαίνουμε τα νέα σου!!!!!!!!!!!! Και μην ξεχνάς.....όλα θα πάνε καλά, όλα θα φτιάξουν πάλι και αυτά θα τα θυμάσαι σαν ένα κακό όνειρο!!!!!!!!!!!!! Η Παναγίτσα και ο Άγιος Παντελεήμονας (που είναι γιατρός) να είναι μαζί σου συνέχεια!!!!!!!!!!!

Μια τεράστια αγκαλιά από μένα!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι εύχομαι καλή χρονιά και σύντομα να αφήσεις πίσω σου όλη αυτή την κατάσταση και να σου μείνει απλώς σαν μια κακή ανάμνηση.....

προσπάθησε να κάνεις υπομονή και κουράγιο με τις θεραπείες...για πόσο καιρό θα τις κάνεις?

όσο μπορείς να έχεις ανθρώπους δικούς σου δίπλα σου.

εγώ σε σκέφτομαι συνέχεια

περαστικά σου!!!! :):):):)

καλη χρονιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι είσαι ο αρχηγος αυτής της μάχης! μόνο εσυ ξέρεις την τεχνική και να μέσα για να κερδίσεις την μάχη! Θα δυσκολευτεις, θα πονέσεις, μπορεί να χάσεις κάποιες μάχες αλλά όχι τον ΠΟΛΕΜΟ! Αυτός είναι ο στόχος και θα τα καταφέρεις ειμαι σίγουρη! Εμεις απλά θα είμαστε δίπλα σου και θα προσευχόμαστε για σένα. Εισαι πολύ δυνατη και όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου γλυκό, μην απελπίζεσαι. Είναι πολύ λογικό να έχεις πέσει και ψυχολογικά αλλά και οργανικά. Τα έχουν αυτά οι χημειοθεραπείες, δυστυχώς. Από όσο γνωρίζω όμως, όσο περνούν οι μέρες αυτά τα συμπτώματα θα εξασθενούν και έτσι θα αισθάνεσαι καλύτερα. Κοριτσάκι μου ο αγώνας που έχεις να δώσεις είναι πολύ σκληρός και σίγουρα το ξέρεις πολύ καλά. Να είσαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις και πολύ σύντομα θα μας ανακοινώνεις μόνο ευχάριστα :D:D:D

Σε σκεφτόμαστε και προσευχόμαστε για σένα!!!! Πολλά φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι παληκάρι μου,

σε αγαπάμε πολύ!!!!!!!!!!!!

Το ξέρω περνάς δύσκολα αλλά θα βγεις νικήτρια

το νιώθω, είμαι σίγουρη!!!

Δώσε τον αγώνα σου αγαπημένη μου φίλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η σκέψη μου κοντά σου και όλη μου η θετική ενέργεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ, ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο υπάρχουν άνθρωποι που σου συμπαραστέκονται σε σκέφτονται και περιμένουνε συνεχώς νέα σου μην απογοητεύεσαι καλό μου!!!!!!! Σίγουρα είναι πολύ δύσκολος ο δρόμος....... σίγουρα χρειάζεσαι μεγάλη στήριξη!!!!!!!! Αλλά πάνω απ' όλους κι όλα..... εσύ η ίδια πρέπει να στηρίξεις τον εαυτό σου μάτια μου!!!!!!! Κυρίως εσύ!!!!!!

Κάνε την προσευχούλα σου....... πήγαινε μπροστά σε ένα εικόνισμα και μίλα....... στην Παναγίτσα στον Χριστούλη μας...... όπου εσύ νομίζεις..... θα σου δώσει πολύύύ δύναμη αυτό!!!!!!!! Να μου το θυμηθείς!!!!!! Κι άρχισε σιγά-σιγά...... όσο οξύμωρο κι αν ακούγεται..... να θέτεις στόχους!!!!!!!!

Ναι!!!!! Ναι!!!!!!

"ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ!!!!!!"

"Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΑΝΘΡΩΠΟ!!!!!!"

"ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΚΑΙ Θ' ΑΓΑΠΗΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!!! ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ!!!!!!!"

Να τα σκέφτεσαι αυτά και να τα πιστεύεις με την ψυχή σου!!!!!!

Ελπίζω να μην σε κούρασα αγάπη μου!!!!!!

Σε σκέφτομαι συνέχεια!!!!!!

Να ήμουν εκεί!!!!! Να σου κάνω μια τεράστια αγκαλίτσαααααααα!!!!!

Να προσέχεις το Μαρικάκι μας!!!!! Με ακούς????????

Φιλιά πολλά μαχήτρια μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Θεός να σας έχει καλά. Όλες σας. Είσαστε η ασπίδα μου. Με συγκινείται βαθιά....

Είσαστε η προσωποποίηση της ανθρωπιάς και της αγάπης :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου, εύχομαι το 2012 να σε βρει απόλυτα υγιή, γερή, δυνατή %%-%%-%%-

Κοριτσάκι μου, όποια και να είναι η πορεία, να σκέφτεσαι το αποτέλεσμα. Το αποτέλεσμα μετράει! Θα απαλλαγείς απ' όλο αυτό κ θα γίνει μακρινό παρελθόν. Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι τη νεα χρονια να εχεις πολυ πεισμα-οχι οτι σου λειπει-πιστη, κουραγιο, δυναμη, αισιοδοξια και θα τον νικησεις τον κακουργο. Ολοι εμεις απο εδω σου στελνουμε τη θετικη μας ενεργεια και σκεψη. Σε θαυμαζω παντα και κατι τετοιες στιγμες δειχνουν το μεγαλειο ψυχης του ανθρωπου. Σε ευχαριστουμε που μας το διδασκεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι μου γλυκο εχεις πολυ δυναμη ακομη δεν πεφτεις ευκολα εσυ.ο Θεος σου δινει κουραγιο πολυ και αρκετη δυναμη για να σταθεις και σε αυτη την δυσκολια που περνας!γιατι θα περασει και θα ειναι ολα μια αναμνηση.

ειμαστε εδω μαζι σου να προσευχομαστε και εμεις ολα να πανε καλα και να φυγεις απο αυτο που περνας πολυ γρηγορα!εισαι νικητρια στην ζωη σου και ετσι θα παραμεινεις μην το ξεχνας.

φιλεναδα κρατα γερα με τσαμπουκα να τον νικησουμε δεν μας πτοει τιποτα εμας ;)

μια μεγαααλη αγκαλια απο εμενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα.

Δεν σε ξερω ουτε εχουμε μιλησει, ειμαι νεα εδω, διαβαζοντας καταλαβα πως εισαι πολυ δυνατος ανθρωπος, για αυτο ευχομαι ολα να πανε καλα, οι δοκιμασιες μας ερχονται για καποιο λογο, ισως βγεις ακομα δυνατοτερη και πιο σοφη απο ολο αυτο! Τα καλυτερα σου ευχομαι και σου στελνω τη θετικη μου ενεργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικακι μου δείξε δύναμη να το ξεπεράσεις (οσο δυσκολο και να είναι) και θα έρθουν καλύτερες μέρες....είμαι σίγουρη ότι είναι ο μεγαλυτερος αγώνας που δίνεις........... αλλα μετα απο αυτο θα έρθουν και οι χαρές........Σε φιλώ και σου στελνω όλη μου την θετική ενέργεια για να ξεπεραστει το πρόβλημα το συντομότερο δυνατό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Μαρικάκι τις ευχές μου για γρήγορη ανάρρωση !!!!!!....γιατί την ανάρρωση την θεωρώ δεδομένη!!!!!!!!

Αυτό που περνάει από το χέρι μας , να ξέρεις το κάνουμε!!!!!!!!! Σου στέλνουμε την θετική μας ενέργεια και την θετική μας σκέψη!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Καλές μου και πιστές μου φιλενάδες :x:x:x:x:x:x:x , σας ευχαριστώ πολύ για τα μηνύματά σας, την αγάπη σας, την συμπαράστασή σας και τη θετική ενέργεια που μου στέλνετε :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Έχω εξαφανιστεί γιατί έχω βαρύνει τελευταία... Αδυναμία, ενοχλητικές παρενέργειες, βαρύ κεφάλι... αλλά κάνω κουράγιο. Μόλις ολοκλήρωσα το πρώτο μισό της θεραπείας και θα ξεκινήσω το δεύτερο μισό με διαφορετικό φάρμακο. Τελειώνω μετά το Πάσχα και δεν βλέπω την ώρα...

Σας φιλώ φιλενάδες μου και να είσαστε όλες καλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου.....με όση δύναμη έχω στην ψυχή μου, σου εύχομαι να βγεις νικήτρια από αυτήν την δοκιμασία που έχεις κληθεί να αντιμετωπίσεις....!!!....να είσαι δυαντή, χαμογελαστή και αισιόδοξη...!!!...η Μεγαλόχαρη Παναγία μας να είναι στο πλευρό σου...!!!!!.....πολλά γλυκά φιλιά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκι μου και σε σκεφτόμουν τόσο έντονα τις τελευταίες μέρες........κάνε λίγη υπομονή ακόμα καλό μου και θα τελειώσει αυτή η δοκιμασία!!!!! Όλα αυτά κάποτε θα τα σκέφτεσαι σαν πολύ πολύ άσχημο όνειρο και θα χαμογελάς γιατί θα είσαι νικήτρια!!!! Είσαι στις προσευχές μου πάντα.......

Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...