Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλενάδες μου γλυκιές σας αποχαιρετώ με αγάπη


Recommended Posts

Μαρικακι μου....εχω μεινει...τι παιχνιδια μας παιζει η μοιρα....συμφωνω με οτι ειπε η Γιελιζ..τρεμε καρκινε..οσες σε ξερουμε γνωριζουμε την επιμονη σου και τη μαχη σου...ολα καλα σου ευχομαι και εμεις ειμαστε εδω για εσενα!!Μια μεγαλη αγκαλια απο εμενα!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου γλυκό δεν θυμάμαι αν έχουμε μιλήσει κι όταν πρωτοδιάβασα το μήνυμά σου δεν ήξερα τι να σου γράψω.Τον καρκίνο τον έχω ζήσει για τα καλά στην οικογένειά μου και στο σοι γενικότερα.Βγήκαν όλοι νικήτές εκτός απτον μπαμπάκα μου, η πλειοψηφία γυναίκες κι η μια μάλιστα με καρκίνο του μαστού κι απέκτησε και το μωράκι της.Είμαι σίγουρη οτι θα τα καταφέρεις αφού δεν είναι κι η μορφή που αναφέρεις, ειδικά στην εποχή μας αντιμετωπίζεται και πόσο μάλλον στην Αμερική!Κοριτσάκι μου είναι μια ακόμη μάχη κι εμείς είμαστε μαθημένες!Σε έχω στην σκέψη μου και στην προσευχή μου και χαίρομαι πολύ που το αντιμετωπίζεις δυναμικά.Σε φιλώ, θα πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΦΟΒΆΜΑΙ!!!! Έχεις τόση δύναμη μέσα σου που είμαι σίγουρη οτι θα τα καταφέρεις. Ο θεός και η Παναγία θα είναι δίπλα σου σε όλο αυτό και οι ανθρωποι που σε αγαπουν, που όχι μόνο θα τα ξεπεράσεις αλλά και μανούλα θα γίνεις! Ο Θεός δεν ξεχνα κανεναν! Με κάποιο τρόπο θα έρθουν όλα καλα!!!! Να είσαι δυνατή και όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου δεν εχουμε ξαναμιλησει ποτε,θελω μονο να σου πω να εισαι δυνατη και συντομα θα το ξεπερασεις.με τη βοηθεια του Θεου και της Παναγιας ολα θα πανε καλα.κουραγιο , υπομονη , δυναμη και προσευχη καρδουλα μου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχουμε μιλησει αλλα ειμαι κ'εγω στον αγωνα για ενα παιδι

ξερω απο πρωτο χερι τι εχεις περασει

εχω γνωστη που μετα απο χημειοθεραπεια προσπαθησε με δανεικα κ πετυχε

οποτε τιποτα δεν εχει τελειωσει

κανε μια παυση ν'αφοσιωθεις στην θεραπεια σου κ μετα εχεις κ αυτη την επιλογη

σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ο αγωνας που θα δωσεις να ειναι οσο πιο συντομος κ ανωδυνος γινεται

η Παναγια μαζι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά έχω συγκλονιστεί διαβάζοντάς σε... :(:(:(

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να βγεις γερή και δυνατή από όλην αυτήν την ιστορία.

Καλή δύναμη και καλό κουράγιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου γλυκό εύχομαι να πάνε όλα καλα! Να είσαι δυνατή και θα το ξεπεράσεις!

Όπως είπαν και οι γιατροί δεν είναι κάποια μορφή που είναι επικίνδυνη και αν κατάλαβα καλά το προλάβατε σε αρχικό στάδιο, κάτι που συνήθως είναι πολύ σημαντικό σε αυτές τις περιπτώσεις.

Εγώ δεν σε αποχαιρετώ, φυσικά και περιμένω με αγωνία τα νέα σου!

Να επικεντρωθείς στον εαυτό σου και να μην σκέφτεσαι τίποτα άλλο!

περιμένουμε νέα σου!

σε φιλώ :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικακι μου.....τα λογια δεν ερχονται οταν τα θες.....θυμαμαι ποση δυναμη μου εδινες με τη σταση σου και τις σκεψεις σου οταν απογοητευομουν που δεν ερχοταν το μωρακι μου....εισαι τοσο δυνατη, και παντα σε ειχα σαν παραδειγμα....ενα αχ δεν βγηκε απο το στομα σου...παντα με τον καλο λογο...ακομα και τωρα, νοιαζεσαι για εμας, να μας αφυπνισεις...γιατι ρε γμτ να δοκιμαζονται οι δυνατοι;;;; το σκεφτομαι, και δεν το πιστευω , αλλα ξερω οτι ειναι ενα εμποδιο, τιποτε αλλο....δεν θελω να χαθεις...αν και δεν τα λεμε εδω και καιρο, σε σκεφτομουν, και παντα περιμενω τις ανακοινωσεις εγκυμοσυνης να χαρω με τη χαρα σου.....και τωρα, που μιλαμε, μου ερχεται η εικονα σου με ενα μωρο στην αγκαλια....κανε τις θεραπειες σου, γινε καλα, και η Παναγια θα ειναι διπλα σου, κι εσυ στις προσευχες μου....εκανες τοσο καλο με τα λογια σου και τη σταση σου, που θα σου γυρισει πισω πενταπλασιο, να μη χασεις την πιστη σου.....να μας ενημερωνεις, ειμαστε εδω για ολα ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΚΑ.....ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΑΣ!!!!πανω απ'ολα ειμαστε ανθρωποι, και σε νοιαζομαστε....σου ευχομαι καλη αρχη στις θεραπειες σου, και πολυ συντομα, θα ακουσουμε ευχαριστα νεα!!!

το λεω και το πιστευω ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου γλυκό ..τα νέα σου με άφησαν άφωνη!

Πραγματικά όμως δεν σε φοβάμαι γιατί είσαι παληκάρι και μας το έχεις αποδείξει πολλάκις αλλά και γιατί το πρόλαβες στο αρχικό του στάδιο και σε τέτοιες περιπτώσεις είναι σχεδόν 100% θεραπεύσιμος ο καρκίνος.

Καλά έκανες και δημοσιοποίησες το θέμα σου γιατί πραγματικά τα φάρμακα για θεραπείες γονιμοτητας που τόσο ελαφρά τη καρδία τα χορηγούν οι γιατροί δεν είναι καραμέλες...τα λέω για να τα ακούω κι εγώ...γιατί κι εγώ έκανα θεραπεία αρκετους κύκλους μέχρι να επιτύχω το επιθυμητό αποτέλεσμα... βέβαια όχι με ενέσιμα αλλά δεν παύει όλα να είναι ορμόνες.

Όσο για το θέμα της μητρότητας δεν τελείωσε τίποτα. Υπάρχουν τόσα παιδάκια που περιμένουν μια αγκαλιά γι αυτό φρόντισε τον εαυτό σου να γίνεις καλά, να ξεμπερδεύεις με αυτή την ιστορία και να προσφέρεις απλόχερα την αγκαλιά σου.

Θα προσεύχομαι για σένα να πάνε όλα καλά και σύντομα να μπεις να μας ανακοινώσεις αυτά και άλλα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι μου γλυκο τι ειναι αυτο, εμεινα αφωνη κοπελα μου. δεν ξερω τι να σου πω.....

εχε δυναμη (γιατι θελει δυναμη κ κυριως ψυχικη) , πιστη κ κουραγιο κ ολα θα πανε καλα κοριτσακι μου!!σου το ευχομαι πραγματικα ολοψυχα μεσα απο την καρδια μου!!

ειναι μακρυς ο δρομος που εχεις μπροστα σου αλλα ειμαι σιγουρη πως θα βγεις νικητρια γιατι εχεις θεληση κ εισαι δυνατη!!!!!

να μπαινεις να μας λες τα νεα σου καλη μου!!!!

σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια κ την αγαπη μου!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

η σκεψη μου θα ειναι κοντα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο κουραγιο :cry::cry::cry::cry: καλη δυναμη...

ευχομαι μεσα απ τη καρδια μου να πανε ολα καλα...ο θεος μεγαλος ειναι...περιμενουμε νεα σου

καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανταζομαι σε τετοιες περιπτωσεις τα λογια ειναι φτωχια........

να εισαι καλα κοπελα μου........να ζεις για σενα.....και πραγματικα ευχομαι οτι καλυτερο για σενα.....

θα συμφωνησω απολυτα γι αυτα που λες για την εξωσωματικη......

σου ευχομαι καλη δυναμη........και μη ξεχνας να χαμογελας καθε πρωι στον καθρεπτη σου......

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ.....ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ Κ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ!!!!!!

ΓΙΑ ΟΤΙ ΜΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!!!!!

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΙΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ Κ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΑΓΓΑΛΙΑ!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

ΥΓ.ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγκλονίστηκα και ας μη σε ξέρω και ας μην έχουμε μιλήσει ποτέ...

Σου εύχομαι καλό κουράγιο και να σου πάνε όλα καλά από τα βάθη της καρδιάς μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24, cuando, anastasia32, mpempakos85, DIOSA, X+M, KA1, kiska, Αγγέλα, teri, nikol111, mamana. lovie, samantha, afrodite, elina76, ΗΛΙΑΝΝΑ, thouli, bourique1983, muriam, babelicious οι ευχές σας θα με συντροφεύουν και η θετική σας ενέργεια θα με περιβάλει τους δύσκολους μήνες που θα ακολουθήσουν.

Με συγκινείται όλες σας βαθιά... ο Θεός να σας δώσει καλά για τη δύναμη που μου δίνετε και για την αμέριστη υποστήριξη που μου προσφέρετε :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Το υπόσχομαι να μην εξαφανιστώ και να σας γράφω νέα μου.

Όσες με γνωρίζετε καλά, να μείνετε σίγουρες ότι ο καρκίνος την πάτησε!!! Δεν ξέρει με ποιά έμπλεξε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα του αλλάξω τα φώτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει να μην γνωριζομαστε αλλα τι σημασια εχει...ο καρκινος ειναι παντου για ολες μας.

ελαχε σε σενα γιατι εισαι δυνατη και θα τα καταφερεις,σε δοκιμαζει ξανα ο θεουλης,μαλλον σε αγαπαει πολυ!!ειμαι σιγουρη οτι θα βγεις νικητρια και θα μας πεις τα καλα σου νεα συντομα.προσεχε τον εαυτο σου και μην ξεχνας να χαμογελας!ειναι το εισητηριο που θα σε οδηγησει στην νικη.χαμογέλα και ολα καλα θα πανε!!και ποτε μην χανεις την πιστη σου!

καλη δυναμη,θα υπαρχεις στις προσευχες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου..............

Αχ μωρέ..... για λίγο δεν σε πρόλαβα.......

Μέσα απ΄την καρδιά μου να πάνε όόόόόόλα κατ΄ευχήν!!!!!!!!!

Αν ενωθούν οι ευχές όόόόόλων των κοριτσιών του ΜΑΜΜΥ θα σου εκπέμψουμε περίσσια θετική ενέργεια δύναμη κι αισιοδοξία!!!!! Είμαστε νοερώς δίπλα σου κοπέλα μου!!!!!!!!

Να προσέχεις τον εαυτό σου!!!!! Τη μεγαλύτερη δύναμη σε σένα....... εσύ πρέπει να τη δώσεις!!!!!

Όποτε μπορείς να μπαίνεις να μας λες νέα σου!!!!!!!

Μη χάσεις το απίστευτο χιούμορ σου...... είναι το μεγάλο σου όπλο!!!!!!

Φιλιά πολλάάάάάά............

Καλήήήή επιτυχίααααααα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μarikaki μου..........δεν μπορω να γράψω....αυτα που θέλω....δεν σου κρύβω οτι τα δάκρυα μου τρέχουν ποτάμι!!

Σε ειχα στο μυαλό μου τελευταία ...και σκεφτόμουν οτι οπου να ναι θα μας ανακοινωσεις την επόμενη προσπαθεια.

Αυτό που εχει τώρα σημασία...είναι η υγεία σου και είμαι σίγουρη οτι θα έχεις συμπαράσταση και αγάπη απο τους δικούς σου ανθρώπους.

Είσαι πολύ δυνατή κοπέλα...και είμαι σίγουρη οτι θα καταφέρεις να νικήσεις τον καρκίνο!!!!!

Θα προσευχηθώ για σενα με όλη μου την ψυχή.....και σε ευχαριστούμε που μας προηδοποιείς για τις συνέπειες των φαρμάκων.

Σε παρακαλώ να μπαίνεις που και που...να μας λες τα νέα σου.....

Εχεις μια τεράστια αγκαλιά απο εμενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω μείνει άφωνη με την ιστορία σου. :o θαυμάζω όμως την αισιοδοξία σου και τον "τσαμπουκά¨σου ! ;)

Αυτά να θυμάσαι, είναι τα όπλα που ευτυχώς διαθέτεις για να βγείς κερδισμένη απ' αυτή την μάχη..και είμαι σίγουρη οτι κάποια μέρα θα μας γράψεις τα ευχάριστα.

Έκανες πολύ καλά που μας έγραψες την ιστορία σου για να μας ταρακουνήσεις...προσωπικά το όλο θέμα το αντιμετώπιζα ναι μεν με σοβαρότητα και φόβο θα έλεγα, αλλά και ώς: "έλα μωρέ σ' εμένα θα τύχει;" Μέχρι που διάβασα το ποστ σου και πάγωσα...μπορεί να μην σε ξέρω προσωπικά, αλλά σε νιώθω πολύ δίπλα μου .. δεν ξέρω τί συμβαίνει σ΄αυτό εδώ το φόρουμ.. νιώθω οτι όλες είμαστε μια οικογένεια. Έτσι και συ.. είσαι κομάτι απ' αυτή την μικρή οικογένεια. Είσαι οικογένειά μου/μας...γι' αυτό σοκαρίστικα.

Θέλω να σου στείλω την πιο ζεστή αγκαλιά μου και ολόψυχα να σου ευχηθώ να βγείς νικήτρια και να μας γράψεις τα ευχάριστα για να πανυγηρίσουμε όλες την νίκη σου! Εντάξει γλυκιά μου; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έτυχε να μιλήσουμε ποτέ μαζί...Αρκεί όμως που διάβασα όσα έγραψαν τα κορίτσια για σένα για να καταλάβω ότι είσαι μια δυναμική κοπέλα γεμάτη θάρρος και αισιοδοξία! Θα τα καταφέρεις κοριτσάκι μου! Θα τα καταφέρεις! Έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου!

Μια μεγάλη αγκαλιά και από μένα :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικακι μου, ειχα αρκετο καιρο να μπω

περναμε και μεις τα ζορια μας με διαφορες διαγνωσεις των γιατρων που δεν ηταν καλες, δεν ειναι ωρα βεβαια να τα πω το μονο που θα θα πω ειναι να εχεις πιστη οτι ολα θα πανε καλα...

ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ σε ολα αυτα που περνας εμεις θα σε σκεφτομαστε και θα προσευχομαστε για σενα να βγεις και ΘΑ ΒΓΕΙΣ απο ολο αυτο νικητρια!!!!!!!

Το θεμα του Καρκινου θελει πανω απο ολα καλη ψυχολογια το εχω αντιμετωπιση στην οικογενεια 2 φωρες.

Η 1 περιπτωση ηταν στο στηθος και ολα πηγανε καλα εγεινε ολικη μαστεκτομη και δεν παρουσιαστηκε ξανα προβλημα.. ειμαι σιγουρη οτι και σε εσενα θα πανε ολα καλα θα δεις!!!!

θυμαμαι τις συζητησεις μας και τα καλαμπουρια που καναμε και ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει παλι εκεινη η μερα που ολα αυτα θα ειναι μια παλια αναμνηση και θα κανουμε παλι πλακες και θα γελαμε !!!!!!!!

Ειμαι σιγουρη οτι θα βγεις νικητρια...

θα προσευχομαστε για σενα......

και οταν εσυ θελησεις παλι εδω θα ειμαστε να μας μιλησεις για την θετικη εκβαση της υγειας σου.. .

Εχεις πολυ δρομο ακομα πιστεψε με.......

σε αγαπαμε και σε σκεφτομαστε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρομαι που είσαι δυντατή γιατί για να μπορέσουν να σε στηρίξουν οι δικοί σου άνθρωποι θα πρέπει πρώτα εσύ να είσαι δυνατή!!!

Το ξέρω καλά αυτό...

Αντιμετόπισέ τον κατάμουτρα και να είσαι σίγουρη ότι θα τον νικήσεις!!!

Άλλωστε και οι θεραπείες έχουν εξελιχθεί τόσο πολύ που μπορούν να θεραπεύσουν τον καρκίνο 100%, αλλά και να έχεις μία ποιοτική ζωή, χωρίς παρενέργειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ???

ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ...

ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΕΒΑΙΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΜΑΡΙΚΑΚΙ??

ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΟΛΑ...ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΝΙΚΗΤΡΙΑ!!!

ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΣΟΥ...ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...

ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ....

ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΒΕΒΑΙΗ....

ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΑΛΟΒΗΤΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ!!

ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ...

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΝΑΙ?????? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου γλυκό πραγματικά μπορεί εν μέρη να πέρασα και εγω μια παλινδρόμηση  αλλά η αλήθεια είναι πως όταν διαβάζω αυτά που γράφεις καταλαβαίνω ποσο δύσκολα το πέρασες και το περνάς εσυ και λυπάμαι πολύ για αυτό που έπρεπε να περασεις όλο αυτο ίσως αν δεν σε αφηνε μόνη σου ο γιατρός να ήταν καλύτερα τα πράγματα  σωματικά σίγουρα αλλα ίσως και ψυχολογικά  Από κατάθλιψη δεν γνωριζω καθόλου αλλά θα μπορούσες να πας σε καποια δημόσια δομή που δεν θα χρειαζόταν να πληρώσεις κάτι, για να μπορείς λίγο να σταθείς και πάλι στα πόδια σου, τώρα προτεραιότητα έχει η ψυχική σου υγεία για να μπορέσεις να είσαι εσύ πρώτα καλα και μετά για να σταθείς δίπλα στο παιδάκι σου.. δεν είχες το χρόνο ελλη μου που χρειαζόταν δεν σε άφησαν οι καταστάσεις.. αλλά με τον καιρό θα μαλακώσει αυτό μέσα σου.. ο σύζυγος κάνει και αυτός ότι μπορεί θα στεναχωριέται που σε βλέπει έτσι και δεν μπορεί να βοηθήσει όποτε λογικό να υπάρχουν και λίγα νεύρα ..  Είπε Μαμαααα έλα ρε η γλυκουλα μου είδες ποσο γρήγορα μεγαλωνουν ; Είναι φοβερό !!! αχ και κάθε μήνας που παίρνεις θα κάνει όλο και περισσότερο πράγματα 🥰 οσο για τον γιατρό κορίτσια εγω ποτε δεν έχω δεθεί ποτε με κανένα πάντα κρατάω πισινή με αυτούς όπως και τον δικό μου τον αλλαξα ελλη μου πρέπει να σου δώσει απαντήσεις ναι και αν δεν σε καλύψουν να φύγεις ευτυχώς από γιατρους έχουμε μπόλικου απλά θέλει λίγο ψάξιμο αλλά σίγουρα θα βρεις κάποιον άλλον.. σου έδινε Σαλοσπίρ ;; Δεν περίμενε την μεγάλη αιμορραγία ; αχ ελλη μου ξέρω περιττό τώρα που το λέω αλλά το γράφω να το δει και καποια άλλη κοπέλα..κορίτσια να παίρνετε πάντα δεύτερη γνωμη όταν δεν σας καλύπτουν οι απαντήσεις τον γιατρο σας !  Εμένα ο γιατρός μου μέρα την παλινδρόμηση τον ρώτησα μήπως παρω και λέει από την στιγμή που δεν εκανες εξετάσεις να ξέρουμε ότι το χρειάζεσαι δεν μπορω να σε δώσω γιατί μια αιμορραγία να έχεις το Σαλοσπίρ δεν την αυξήσει πολύ είσαι και μακριά από νοσοκομείο δεν το ρισκάρουμε..   
    • Κορίτσι μου εγω πάντως τρώω φουλ αλάτι να σου πω την αλήθεια γιατί έχω αρκετά χαμηλή πίεση δεν μου είχαν πει κάτι τέτοιο να προσέξω αλλά είπαμε κάθε περίπτωση είναι διαφορετική μπορεί σε άλλες κοπέλες να ενοχλεί 🤷‍♀️
    • Καλημέρα κορίτσια ετοιμάζομαι να πάω γιατρό σιγά σιγά όποτε θα σας διαβάσω μεσημέρι που θα έχω γυρίσει  εγω από το moromou την είχα παραγγείλει την φωλιά έμεινα ευχαριστημένη γιατί έβλεπα και κάτι τιμές πανάκριβες και αν δεν έβρισκα μια πιο οικονομική δεν θα αγόραζα  μπαίνει και πληντηριο μια χαρά 😊
    • Καλημέρα κορίτσια!!  Εγώ όπως σας είπα διακοπές... για όλους τους άλλους βέβαια εκτός από εμένα! 🤣 είχε έρθει η αδερφή μου με δύο μικρά κ μου βγήκε το λάδι κορίτσια... από εχθές το βράδυ έμεινα πάλι μόνη!  @_piripiri_εμείς είμαστε πολύ κοντά! Εγώ έχω ΠΗΤ 11/12 , επειδή πάω για vbac όμως,  με βλέπω κάπου στις 20 να μπαίνω!  @Kiddoμου , από 13 Ιουνίου δυστυχώς! Κ όμως ναι το νιώθω,  σαν ψαράκι 😍🥰 Σ αυτή τη βδομάδα που πέρασε ήταν πιο έντονα!  Είμαι 17+5 σήμερα ❤️
    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είδα λάθος το ρολόι για 6 αντί για 5 που ήταν και βρικολάκιασα! Με βάση την εφαρμογή περιμένω την Πέμπτη ή την Παρασκευή, έκανα ένα τεστ σήμερα από αυτά τα 6 μέρες νωρίτερα και αρνητικό. Συμπτώματα μόνο πονάκια περιόδου, πόνος στη μέση και ελάχιστα πρησμένο στήθος. Μάλλον κουβάς και αυτός ο μήνας Εν τω μεταξύ στην αρχή μου φάνηκε ότι κααααατι ψιλοεβλεπα αλλά δε νομίζω τελικά, λογικά κάνουν γραμμουλες τα μάτια μου
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...