Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλενάδες μου γλυκιές σας αποχαιρετώ με αγάπη


Recommended Posts

μαρικακι μου χιλια μπραβοοο!!τον εστειλες για τα καλα ε??τωρα ξεκουρασου κ ανασυγκροτησου,γιατι η ζωη ειναι ωραια τελικα!

το μαλλι να το κρατησεις ετσι,σου παει πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki moy????asteri mou esu!!!

emena m'aresei konto alla tha to thela kai ligo platine!!! :P:lol:

otan einai mesa tou omorfos o anthropos einai k eksw!!!filia polla polla kai kali anarwsi!den se ksexnw!proseuxomoun k sunexizw!!!s'agapame oloi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσο χαιρομαι για τα νεα που μας εγραψες Μαρικακι!Λαμπεις ολοκληρη !!Μπραβο σου!Εχες μεγαλη ψυχη!Εισαι μια κουκλιτσα ετσι κ αλλιως κ δεν χρειαζεται να κανεις τπτ στα μαλλακια σου!Ενα μεγαλο μπραβο αξιζει κ στον αντρουλη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Μαρικάκι μου!!! Χαίρομαι που όλα αυτά αποτελούν παρελθόν!Να ζείτε μόνο την ευτυχία με τον αντρούλη σου απο εδώ κ πέρα! πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι σου έχω γράψει παλαιότερα τον θαυμασμό μου γιατί είσαι μεγάλη ΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ!!!!

Έχεις απίστευτη δύναμη και σου αξίζουν τα καλύτερα τα οποία και έρχονται!!!!!!!

Τα μαλλάκια σου είναι τέλεια, και σου πάνε νομίζω καλύτερα τα κοντά!

Αλλά εσύ λάμπεις και αυτό οφείλεται στον απίστευτο εσωτερικό σου κόσμο!!!!

Να είσαι γερή!!!!!!!!

Σε φιλώωωω

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα συγκινήθηκα με το μεγαλείο της ψυχής σου και την εσωτερική σου δύναμη...πέρασα ώρες να διαβάσω ολα τα μηνύματα μια και είμαι καινούρια σχετικά στο site...

σου ευχομαι οτι τα καλυτερα απο εδω και μπρός και παντα ευτυχία..τα μαλλιά σου είναι τέλεια έτσι κοντα. :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki να γνωριζεις πως εισαι παραδειγμα για μιμηση και εχεις την απεραντη αγαπη ολων μας απο την αλλη πλευρα του ατλαντικου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ, αγαπημένες μου φιλενάδες, για τα καλά σας λόγια, για την υποστήριξη και για την αγάπη σας. Πραγματικά ήσασταν το στήριγμά μου και η παρηγοριά μου μέσα σε αυτή τη δοκιμασία. Σας υπερ ευχαριστώ και σας αγαπώ πολύ :x:x:x:x:x:x:x

Ο Θεός να σας έχει όλες καλά, εσάς και τα παιδάκια σας και όσες δεν έχετε αποκτήσει ακόμα την πολυπόθητη οικογένεια, εύχομαι να σας την χαρήσει σύντομα.

Θα μοιραστώ μαζί σας και ένα πολύ σημαδιακό όνειρο που είδα, δύο μέρες πριν από την δεύτερη εγχείρηση, τον Μάιο.

Είδα στο ύπνο μου τον Χριστό!!! Ήταν ντυμένος ζητιάνος και το πρόσωπό του έμοιαζε πολύ με τον Ιησού απο την Ναζαρέτ. Είχε τα ίδια υπέροχα, γαλάζια μάτια. Ήμουν μαζί με τον άντρα μου και ήθελα να τον πλησιάσω γιατί τον αναγνώρισα. Ο άντρας μου τον έβλεπε ώς ζητιάνο, και προσπαθούσε να με κρατήσει μακριά του. Εγώ όμως πλησίασα. Εκείνος μου έκλεισε το μάτι, άπλωσε το χέρι του και μου έδωσε κάτι!!!! Δεν έχω ιδέα τι μου έδωσε, γιατί τότε ξύπνησα!!! Νομίζω ότι μου έδωσε την ζωή μου πίσω. Και έτσι μπήκα στο δεύτερο χειρουργείο χωρίς φόβο και με πίστη ότι ο καρκίνος έχει νικηθεί. Και πράγματι τα αποτελέσματα ήταν αρνητικά. Οι λεμφαδένες μου ήταν καθαροί.

Είναι πολύ παράξενο, αλλά ήδη κοιτάζω πίσω μου και αισθάνομαι ότι όλη αυτή η δυσάρεστη περιπέτεια ανήκει στη ζωή μιας άλλης!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ σημαδιακο το ονειρο σου.συγκινηθηκα πολυ.κατα τη γνωμη μου ομως,δεν θα επρεπε να αισθανεσαι πως ολο αυτο το περασε μια αλλη.η δοκιμασια που περασες στην εστειλε ο θεος για να σε κανει πιο δυνατη,για να πιστεψεις πιο πολυ σε αυτον,δεν ξερω για ποιο λογο..πρεπει λοιπον να θυμασαι καθε φαση που περασες,καθε θεραπεια,χειρουργειο κ απο εδω κ περα θα μπορεις να αντιμετωπισεις τα παντα με δυναμη.

σε φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινακι μου,εμεις δεν μιλησαμε νομιζω ποτε...δεν θυμαμαι τουλαχιστον..και γενικα δεν πολυ εμπαινα απο τοτε που απεκτησα τα παιδια μου γιατι δεν ειχα τον χρονο.Ομως διαβσα την ιστορια σου και πραγματικα με αγωνια πατησα το κουμπι προς την τελευταια σελιδα του θεματος σου για να δω αν πηγαν ολα καλα!χαιρομαι παρα μα παρα πολυ που νικησες και βγηκες πιο δυνατη απο πριν μεσα απο αυτο το δυκολο δρομο!εισαι μια γυναικα που καταφερε πολλα!σε θαυμαζω πραγματικα!ευχομαι ο ΘΕΟΣ να σου χαρισει κατι που σου χρωσταει...με οποιο τροπο μπορει...Εκεινος ξερει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΠΩ ΑΝΑΤΡΙΧΙΣΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ Κ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΣΥΓΚΙΝΙΘΗΚΑ!!!!!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!

Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΣΤΙΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια και Αργυρώ, σας φιλώ και σας στέλνω όλη μου την αγάπη :-*:YMHUG::-*:YMHUG::-*:YMHUG::-*

Παναγιά μου, Μύριαμ!!!!!!!!!!! Είσαι πάλι έγκυος!!!!!!!!!!!!!!! Τι καλά, φιλενάδα!!!!!! Φαντάζομαι την χαρά σας... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Αναστασία μου, φιλάκια σε εσένα και στην φραουλίτσα :-*:x:-*:x:-*

Lollipop, τι να πω;;;;; Βλέπω τα δίδυμα και μένω άναυδη!!!! Πως μεγάλωσαν τα άτιμα!!!!! 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Τα δικά μου νέα είναι ότι την Δευτέρα θα μου κάνουν βιοψία στη μήτρα. Το Tamoxifen, που παίρνω κάθε μέρα από τον Ιούνιο, έχει αλλάξει τα τοιχώματα της μήτρας και θέλουμε να βεβαιωθούμε ότι δεν συμβαίνει κάτι άλλο...

Όπως βλέπετε, η Οδύσσεια συνεχίζεται... Δύσκολο να είσαι ήσυχος όταν μπεις σε αυτή την περιπέτεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι υπεροχο ονειρο και πιστευω και εγω οτι αυτη ειναι η συμβολη του ολα καλα θα πανε ολα καλα σε θαυμαζω γιατι παντα σε ολα εχεις απιστευτη ενεργεια και υπομονη μπραβο ρε Μαρικακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου να κάνεις την εξέταση που πρέπει κ θα πάνε όλα καλά! Ο Χριστός πάλι θα είναι κοντά σου κ θα σε βοηθήσει! Θα περιμένω να μάθω νέα σου....

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι τι όνειρο .....ζωντανό!

Όλα θα πάνε καλά, η πίστη σου σε οδήγησε κοντά Του και θα έχεις Την βοήθειά Του!!!!

Πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά!!!!!

d7yDp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΛΙΓΟ ΞΑΦΝΙΚΟΑΛΛΑ ΟΛΑ ΟΚ!!!!!!!

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑΜΙΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.......

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ!!!!!

ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικακι μου ολα να πανε καλα σου ευχομαι κοπελα μου!

Εισαι ενα κοριτσι δυνατο και ετσι θα παραμεινεις!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ θα ναι κοντα σου μην φοβασαι τιποτα!

Θα σε ανταμειψουν και με το παραπανω!

Να χεις πιστη και να σαι σιγουρη οτι η επιθυμια σου θα γινει πραγματικοτητα!

Καλη δυναμη κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΣΤΕΥΕ ΚΑΙ ΜΗ ΕΡΕΥΝΑ...ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΑΓΕΡΩΧΗ ΣΑΝ ΤΑ ΨΗΛΑ ΒΟΥΝΑ....ΠΡΑΓΑΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ.....ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΝΑ ΧΑΡΑΧΤΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΧΕΙΛΗ ΣΟΥ..........ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΔΑΚΡΥ ΝΑ ΜΗΝ ΡΙΞΕΙΣ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΝΤΙΚΡΥΣΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΤΛΑΝΤΙΚΟ....

ΟΛΑ ΔΕΞΙΑ....

ΣΕ ΦΙΛΩ ΜΕ ΑΓΑΠΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσακι μου τι εγινε με τα αποτελεσματα της μητρας σου???περιμενουμε με αγωνια!ελπιζω ολα να πηγαν κατευχην!!!φιλακια πολλα!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένες μου φιλενάδες, σας ευχαριστώ από την καρδιά μου για τα μηνύματά σας :YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x

Πήρα τα αποτελέσματα και δόξα τω Θεώ, όλα καλά!!!! Η βιοψία αρνητική, το ΠΑΠ αρνητικό, η μαστογραφία αρνητική. [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Η ογκολόγος μου είπε ότι είναι πολύ αισιόδοξη για μένα!!!!

Το περασμένο Σάββατο ήταν 1 χρόνος από τα αποτελέσματα της βιοψίας που επιβεβαίωσαν την παρουσία του καρκίνου. Στις 7 Δεκέμβρη θα είναι 1 χρόνος από την μαστεκτομή και 1 χρόνο καθαρή!!!! Θα πανηγυρίσω τρελά!!!!

Ευτυχώς, μέχρι στιγμής όλα πάνε καλά και έχει φύγει ένα μεγάλο βάρος από πάνω μου #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s

Ξεκίνησα και γυμναστική, σιγά-σιγά, γιατί με τούτα και με τ'άλλα έχω φτάσει τα 62.5 κιλά και δεν χωράω στα χειμερινά μου ρούχα.... :-??:-??:-??:-??:-??:-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...