Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλενάδες μου γλυκιές σας αποχαιρετώ με αγάπη


Recommended Posts

μαρικακι μου τελειωνεις!!ολα θα συνεχισουν να πηγαινουν τοσο καλα κ ακομα καλυτερα!

οσο για την περουκα..τι να σου πω!μαρεσεις που το αντιμετωπιζεις ετσι!τουλαχιστον σου πηγαινει το ξανθο? ;)

αντε,ολα να γινουν μια καλη θα σου πω αναμνηση,γιατι αυτο που περασες κ περνας θα σε κανει ακομα πιο δυνατη.γινεται αραγε?

τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Ράνια :-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h

Εάν με τραβήξουν καμία καλή φωτογραφία, θα την αναρτήσω στο μάμμυ και θα μου πείτε εσείς εάν μου πηγαίνει το ξανθό.... δεν είναι και τελείως ξανθό.... είναι προς το σαντρέ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σε φιλώ και πηγαίνω να ετοιμαστώ για τον γάμο :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Όσο για τα άλλα, τι να κάνω βρε Ράνια, εάν δεν δω για λίγο και την κωμική πλευρά του πράγματος, και δεν αυτοσαρκαστώ κομματάκι, θα μου στρίψει...!!!! @-):-B@-):-B@-):-B3:-O3:-O3:-O3:-O

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ανθρωπος εισαι!!τι μεγαλειο ...τι δυναμη ψυχης..Πραγματικα υποκλινομαι..Πρωτη φορα γραφω και διαβαζω αυτο το ποστ και εχω μεινει αναυδη με τη δυναμη σου:!!Μπραβο σου σου ευχομαι να ειναι ολα περαστικα και να γινουν ολα αυτα που αντιμετωπιζεις μια αναμνηση...Παιρνω δυναμη απο σενα...αν ειναι δυνατον...για να αντιμετωπισω τις δικες μου απωλειες(2 αποβολες) και να συνεχισω την προσπαθεις..

Να σ εχει ο Θεος παντα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι, ελπίζω ο γάμος να πήγε σούπερ και είμαι σίγουρη ότι ήσουν μια κουκλίτσα! ναι, να μας βάλεις φωτο. πάει κοριτσάκι μου, το στείλαμε όλο αυτό το κακό πράγμα στον αγύριστο (που λέει και ο αοιδός Νότης Σφακιανάκης)! κάνε ακόμη λίγη υπομονή κ θα είναι όλα πολύ μα πολύ καλύτερα! σε φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου,που είσαι καλύτερα και στην υγεία σου,αλλά και ψυχολογικά. :D Μία κούκλα θα είσαι έτσι κι αλλιώς.Περιμένουμε φώτοοοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου,

δεν έτυχε να μιλήσουμε ως τώρα... Διάβασα από την αρχή το ποστ σου , στεναχωρέθηκα πάρα πολύ για αυτό που σου συνέβη... Σου εύχομαι από καρδιάς ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ το συντομότερο, σου στέλνω όλη την θετική μου σκέψη από την Κύπρο, όλες μου τις ευχές για ΠΛΗΡΗΣ ΑΝΑΡΡΩΣΗ και ο ΘΕΟΣ μαζί σου καλή μου............. Χαίρομαι πολύ που πάει καλά η θεραπεία σου και σε ακούω τόσο θετική και αισιόδοξη... Είσαι σπάνιος άνθρωπος Μαρικάκι μου :) Σου στέλνω όλη μου την αγάπη.... @};-@};-@};-:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι την πέρασες και αυτή την δοκιμασία!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Η δύναμη σου είναι τεράστια και μας το έχεις δείξει πολλάκις............υποκλίνομαι!!!!!!!!!

Ταχεία ανάρρωση και ένα νέο υγιές ξεκίνημα!!!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη γιατί το αξίζεις!!!!! %%-%%-%%-

Σου στέλνω μία μεγάλη αγκαλιά και σου εύχομαι πολλά πολλά χαμόγελα :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Γεια σου Μαρικακι μου και απο εμενα καιρο εχω να μπω στο μαμμυ αλλα σε σκεφτομαι και διαβαζω για την δημοσια εμφανιση σου να περασεις καλα και να εισαι καλαα εδω μαπινω και διαβαζω τα νεα σου και χαιρομαι για την προοδο σου φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Τελικά στον γάμο περάσαμε καταπληκτικά!!! Έφαγα, ήπια κρασί και σαμπάνια, χόρεψα... τι να πώ!!!! Έκανα ό,τι δεν μπορούσα να κάνω τόσους μήνες και ξέδωσα!!!!

Σήμερα ξεκινάω την 5η εβδομάδα ακτινοθεραπείας. Κανονικά τελειώνω στις 13 Αυγούστου. Το δέρμα μου έχει κοκκινίσει και είναι ερεθισμένο, αλλά το αλοίφω με κρέμες και η κατάσταση είναι κάπως υποφερτή. Αισθάνομαι λίγο κουρασμένη μετά από κάθε θεραπεία, αλλά δεν συγκρίνεται με την κούραση της χημειοθεραπείας. Τα μαλλιά μου μεγαλώνουν, αλλά ακόμα φορώ την περούκα στις δημόσιες εμφανίσεις μου.

Αλήθεια, πως σας φαίνομαι με σαντρέ μαλλί;;;;;; ;;);;);;);;);;)8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γάιδαρο τον φάγαμε ε??? τώρα έμεινε η ουρά.....

P.S. ωραίο το μαλλί και σου πάει πολύ. Μήπως να το σκεφτείς και για μετά αυτό ο χρώμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ!!!!!!!ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΤΕΛΕΙΟ.....ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ!!!!

ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ!!!!!

ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ Κ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου,δε σου εύχομαι καλή δύναμη γιατί βλέπω ότι διαθέτεις πολλή!!!

σου εύχομαι να είναι περαστικό όλο αυτό και απλά να το θυμάσαι σαν ανάμνηση...

η περούκα... δε μοιάζει με περούκα... χαχαχα!!!

τέλειο μαλλί και σου πηγαίνει πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου καλό βλέπω τα πράγματα ξεκαθαρίζουν, λογικά τελειώνει σε 3 μέρες κ η θεραπεία. Ευχομαι απο καρδιάς μόνο καλά να έρθουν στη ζωή σου απο εδω κ στο εξης. Είσαι πολύ γλυκιά κ η περούκα είναι πολύ καλή, αν δεν το έλεγες δεν θα το καταλάβαινα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου έχω πάρα πολύ καιρό να μπώ στο μαμμυ (αναγκαστικά κόψαμε το ίντερνετ και σήμερα μπήκα από ίντερνετ καφέ) αλλά ρωτάω την Μύριαμ για τα νέα σου!!!!! Χαίρομαι τόσο πολύ που σε διάβασα ανεβασμένη και στην φωτο είσαι ΚΟΥΚΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου....εσύ δεν μασάς!!!!!!

Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Marikaki Συγχαρητήρια με εχεις αφήσει αναυδη. Το μονο που εχω να πω ειναι οτι εισαι μια κούκλα και αξίζεις το καλήτερο γιατι εισαι ενας υπέροχος ανθρωπος. Με ταρακούνησες λίγο γιατι ειχα παρει πολύ φόρα με τις εξωσωματικές βαζω λίγο φρενο.

Πολλα φιλια ευχομαι το καλήτερο με γρήγορη ανάρρωση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι είσαι πολύ γλυκό κοριτσάκι, το μαλλί σούπερ !!

μετά απο πολλούς μήνες μπήκα να δω νέα σου, δεν σε ξεχνώ !!

χάρηκα πολύ που είσαι καλά !!

γενικά υποκλίνομαι μπροστά σου.

σε φιλώ γλυκά και να είσαι πάντα χαμογελαστή όπως στην φωτογραφία !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

μαρικακι μπηκα να σου πω ενα μπραβο για την καλη ψυχολογια σου ..παντα ετσι ησουν νμε το χαμογελο!!!στη φωτογραφια λαμπεις!!ευχομαι να τελειωσει αυτη η περιπετεια και να βγεις ακομη πιο δυνατη απο αυτη!!σου στελνω δυναμη και αγαπη!!μια σφιχτη αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου!!!!!!

Εύχομαι να είσαι καλά κορίτσι μου!!!!!!!!

Είσαι κούκλαααααααααα δεν το συζητάμεεεεε!!!!!!

Καλή δύναμη σε σκέφτομαι!!!!!!!!!

Πες μας νεάκια μόλις μπορέσεις!!!!!! Ναι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικακι εισαι τοσο γλυκος ανθρωπος..ευχομαι απο καρδιας να σταματησει γρηγορα η ταλαιπωρια σου!σου παει πολυ αυτο το χρωμα στα μαλλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Φιλενάδες μου, γειά και χαρά σας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Στα μέσα Αυγούστου τελείωσα όλες μου τις θεραπείες και ανακουφίστηκα!!! Χρειάστηκε περίπου 1 μήνα για να συνέλθει το δέρμα μου απο την ακτινοθεραπεία, αλλά ευτυχώς τώρα είμαι μια χαρά. Στα μέσα Σεπτεμβρίου πήγαμε διακοπές για 9 μέρες στην Florida και πέρασα καταπληκτικά!!! Όλη την ημέρα εκδρομούλες, μπάνιο και επιστροφή το βράδυ. Κάθε μέρα έτρωγα καλαμαράκια τηγανητά και σκεφτόμουν με νοσταλγία την Ελλαδίτσα μας... Τις τελευταίες εβδομάδες έχω ένα πρόβλημα και στον αριστερό ώμο, αλλά κάνω βελονισμό και βλέπω μεγάλη βελτίωση. Σύντομα θα κλείσουμε 1 χρόνο από την διάγνωση... Οι γιατροί είναι πολύ ευχαριστημένοι μαζί μου, γιατί ο οργανισμός μου συνήλθε πολύ γρήγορα από όλες αυτές τις βαριές θεραπείες. Στο τέλος Οκτωβρίου θα κάνω μαστογραφία... Δεν τη έχω σε ιδιαίτερη υπόληψη, γιατί δεν έδειξε τον δικό μου καρκίνο, αλλά οι γιατροί μου θέλουν να την κάνω, και θα την κάνω. Ευτυχώς με εξετάζουν πολύ τακτικά και ελπίζω ότι εάν υπάρξει κάτι, θα το βρούν εγκαίρως. Νομίζω ότι 6 μήνες μετά την μαστογραφία, θα μου κάνουν μαγνητική.

Αυτές τις ημέρες έχω και τον πατέρα μου εδώ. Η μαμά έμεινε στην Ελλάδα. Τα δικά μου τα σχέδια είναι να κατέβω Ελλάδα τον Δεκέμβριο. Για να δούμε...

Αυτά είναι τα νέα μου.

Δείτε τε με και με κοντά, άβαφα μαλλιά... Τι λέτε; Να τα αφήσω έτσι κοντά και γκρίζα, για λίγο;

Πολλά φιλιά, φιλενάδες μου γλυκιές :x:-*:x:-*:x:-*:x:-*

Να είσαστε όλες καλά, σας αγαπώ πολύ και μου λείπουν οι τρελίτσες που γράφαμε με την παλιοπαρέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου καλή ανάρρωση!!!!!!!!! Όλα καλά από δω και πέρα καλό μου!!!!!!!!! Στην φωτο είσαι κούκλα, αν δεν ξέραμε τί έχεις περάσει τον τελευταίο χρόνο δεν θα θα φανταζόμουν ΠΟΤΕ ότι η γυναίκα της φωτογραφίας ανέβηκε τέτοιο γολγοθά!!!!!!!!!! Να είσαι γερή και να χαμογελάς πάντα.....εγώ αυτό που πρόσεξα περισσότερο στην φωτογραφία είναι το χαμόγελό σου!!!!!!!

Το μαλλάκι σου πάει πολύ έτσι κοντό.......

Σε φιλώ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Νάσια μου γλυκιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου :x:x:x:x

Πράγματι, δεν ξέρω που βρήκα τη δύναμη, αλλά ημουν με το χαμόγελο καθ'όλη την διάρκεια των δύο εγχειρήσεων, της χημειοθεραπείας και της ακτινοθεραπείας. Αφού η γραμματέας στο φυσικοθεραπευτήριο, που πήγαινα για 8 μήνες, μου έλεγε "πάντα με το χαμόγελο, πάντα με το χαμόγελο"!!!!

Τι να κάνω, βρε παιδιά; Η ζωή είναι ωραία, ακόμα και με τα στραβά της. Μόνο όταν κινδυνέψεις να την χάσεις το συνειδητοποιείς.

Όσο για το μαλλάκι, έτσι μου λένε όλοι. Ότι μου πάνε πολύ κοντά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...