Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλενάδες μου γλυκιές σας αποχαιρετώ με αγάπη


Recommended Posts

Ειμαι 18 χρονων και εχω συγκλονιστει με την ιστορια σου.. Ευχομαι να πανε ολα καλα και να εισαι γερη για να ζησεις μια ομορφη ζωη με τον αντρουλη σου! Καλη δυναμη και κουραγιο. Ξερω ποσο δυσκολο ειναι αυτο που περνας γιατι το περασα κι εγω στην οικογενεια μου. ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ! Υπαρχει παντα καποιος εκει πανω που μας φυλαει! Υπομονη και πιστη στο Θεο και ολα θα πανε μια χαρα κουκλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου καλή επιτυχία στο χειρουργείο...ευχομαι να είναι το τελευταίο..απο εδω και στο εξής εμέις θα περιμένουμε νέα προόδου και κάποια στιγμή θα μιλάμε για άλλα πράγματα..γιατι θα είναι παρελθόν....υπομονή συνέχισε έτσι δυνατή....είσαι στις σκέψεις μας.........

σε ευχαριστώ πολύυυυυυ για τα καλά σου λόγια ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου, να πάνε όλα πολύ καλά με το χειρουργείο %%- , να τελειώνεις μια για πάντα με τις έννοιες αυτές!! κάνε υπομονή κοριτσάκι μου, ένα τελευταίο σκαλάκι έμεινε κ μετά χαλαρότητα και απόλαυση παρέα με αυτούς που αγαπάς!τα φιλάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με συγκινείται βαθιά, βρε κορίτσια, ειλικρινά πολύ βαθιά, μέχρι δακρύων, για την συμπαράσταση και την αγάπη που μου δείχνετε. Σας το έχω ξαναπεί, ότι είσαστε οι πιο πιστές μου φιλενάδες!!! Μερικοί από τους πολύ κολλητούς μου φίλους, ενώ γνωρίζουν το πρόβλημά μου, έχουν εξαφανιστεί εδώ και μήνες...

Εύχομαι και ελπίζω, όταν με το καλό έρθω στην Ελλάδα, να μπορέσουμε να γνωριστούμε και από κοντά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σας φιλώ και να είσαστε όλες καλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ!!!!!!ΚΑΛΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΣΟΥ Κ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ!!!!!!

Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ Κ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ!!!!

ΦΙΛΙΑ Κ ΘΑ [ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι μου γλυκό, Ευχομαι ο Θεούλης σήμερα να ήταν πάνω από το κεφαλάκι σου και να πήγαν όλα καλά!!! Η Παναγίτσα από δω και πέρα να σου χαρίζει μόνο χαρές!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Γειά σας πιστές μου φιλενάδες :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Τελικά το χειρουργείο πήγε καλά. Μου αφαίρεσαν συνολικά 6 λεμφαδένες, οι οποίοι ήταν ευτυχώς καθαροί. Εάν υπήρχε καρκίνος, τότε η χημειοθεραπεία έκανε την δουλειά της και τον σκότωσε. Ευτυχώς η ανάρρωσή μου ήταν καλή και σχετικά γρήγορη. Ο ώμος μου πάγωσε για τρίτη φορά μετά την εγχείρηση και τώρα κάνω εντατική φυσικοθεραπεία για να μπορέσω να προχωρήσω στις ακτίνες. Εάν όλα πάνε καλά, ξεκινάω ακτινοθεραπεία στο τέλος του μήνα και η διάρκειά της θα είναι 6 εβδομάδες. Εν τω μεταξύ έχω ξεκινήσει ορμονοθεραπεία με tamoxifen. Η ογκολόγος μου θέλει να το πάρω για 5 χρόνια. Φοβάμαι τις σοβαρές παρενέργειες που έχει (όπως καρκίνος στη μήτρα), αλλά εύχομαι να μην είμαι τόσο άτυχη...

Τα μαλλιά μου άρχισαν να βγαίνουν [smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif] , όπως επίσης τα φρύδια μου και τα βλέφαρά μου. Εύχομαι προς το τέλος του καλοκαιριού να μην χρειάζομαι πια το σκουφάκι μου.

Οι δυνάμεις μου σιγά-σιγά επανέρχονται, αν και δεν έχω ακόμα πολλές αντοχές. Η χημειοθεραπεία είναι μεγάλη δοκιμασία για τον οργανισμό και το σώμα μου είναι πολύ πιασμένο. Όταν κάθομαι στην καρέκλα και σηκώνομαι αισθάνομαι 100 χρονών!!!! Η γεύση μου δεν έχει επανέλθει ακόμα και η ξηροστομία δεν με έχει εγκαταλείψει.

Σε γενικές γραμμές έχω αρχίσει να αισθάνομαι καλύτερα, ψυχικά και σωματικά.

Ασφαλώς και δεν φεύγει ποτέ ο καρκίνος από το μυαλό μου, αλλά ελπίζω με τον καιρό να ξεχαστώ και προχωρήσω στη ζωή με αισιοδοξία για το μέλλον.

Αυτά είναι προς το παρόν τα δικά μου νέα.

Τα δικά σας νέα δυστυχώς δεν τα έχω διαβάσει για μήνες και έχω μείνει πίσω.

Εύχομαι να έχουν υπάρξει αρκετές νέες εγκυμοσύνες και τα μωράκια του χειμώνα να έχουν γίνει ζωηρότερα!!!

Πολλά φιλιά σε όλες αδιακρίτως και σας αγαπώ πολύ :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου διαβαζω πολυ καιρο την ιστορια σου,αλλα ειναι η πρωτη φορα που σου γραφω!!!

Ποσο σε θαυμαζω!!Τη δυναμη ειναι αυτη κοπελα μου?Τι μεγαλειο ψυχης???Μπραβο σου κουκλα μου!!Περαστικα και σιδερενια!!!!!Θελω να σου στειλω ολη τη θετικη μου ενεργεια,ολη μου την αγαπη!!!Θα προσευχηθω για σενα αποψε!!!Εχε πιστη!Τα καταφερες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι παρακολουθώ την ιστορία σου και χάρηκα πολύ που για άλλη μια φορά βγήκες νικήτρια! Ό,τι και να πω για τη δύναμη που δείχνεις είναι λίγο. Μπράβο και πάλι μπράβο! Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση και σύντομα όλα να ανήκουν στο παρελθόν, ένα κακό όνειρο. Τα δύσκολα πέρασαν, τα καλύτερα θα έρθουν. Ο Θεός να είναι δίπλα σου και να σε προσέχει. Σου στελνω μια μεγάλη αγκαλιά με όλη μου την αγάπη :YMHUG: και πολλές ευχές για την ανάρρωσή σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου, μπράβο!!! Χαίρομαι που όλα πάνε προς το καλύτερο!!! νομίζω πια πρέπει να το αφήσεις πίσω σου κ να κοιτάξεις με αισιοδοξία μπροστά! το πόσο σε θαυμάζω, το ξέρεις ήδη! πολλά πολλά φιλιά :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

μπράβο, πολύ ευχάριστα τα νέα σου :D σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου γρήγορη ανάρρωση και από εδώ και πέρα όλα να πάνε καλά στην ζωή σου και όπως τα θέλεις εσύ! :x:x

πολλά φιλιά :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου γλυκό,με συγκίνησες με αυτά που έγραψες,όπως και κάθε φορά άλλωστε.Χάρηκα πολύ με τα νέα σου και είμαι πολύ περήφανη για εσένα.Είσαι μεγάλη αγωνίστρια,το αποδεικνύεις για άλλη μια φορά.Πέρασαν όλα. :D Καλό ξεκίνημα στην καινούργια σου πλέον ζωή,κατατρόπωσες τον εχθρό και του έδωσες να καταλάβει. ;) Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!Πρωτη φορα γραφω σε αυτο το θεμα!!!Δεν σε ξερω ομως μας συγκινησες ολες!!!Σου ευχομαι περαστικα που θα ειναι σιγουρα,καλη δυναμη,κουραγιο παααανννωωωω απο οοοολαααα και η Παναγιτσα μαζι σου κοπελα μου!!!!Απο εδω και περα να σου ερθουν οοοολλλαααα δεξια!!!!ΦΙλια πολλα!!!Καλη τυχη!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο μαρικακι, τοσες πολλες προσευχουλες απο ολα τα κοριτσια εδω ησακουστηκαν και θα συνεχισουμε να ειμαστε το παρεακι σου!!!! :D:D:D:D

Υπομονη λιγο εμεινε και θα ξαναμπεις στους ρυθμους σου!!! Εφτασαν κιολας τα πρωτα θετικα αποτελεσματα!!!!

:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:%%-%%-%%-%%-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου γλυκό χάρηκα πάρα πολύ που τα πράγματα εξελίσσονται καλά για εσενα και αισθάνεσαι καλύτερα. Η αλήθεια είναι ότι είχα πολύ καιρό να μπω στο φόρουμ. Στο μυαλό μου βέβαια σε είχα πάντα και όπως όλα τα κορίτσια αυτής της υπέροχης παρέας προσευχόμαστε καθημερινά για εσένα. Καλή αρχή λοιπόν στο νέο ξεκίνημά σου, με αισιοδοξία, πίστη και ελπίδα.

Σε φιλώ γλυκά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου γλυκό, είναι υπέροχα τα νέα σου κουκλίτσα μου. Χαίρομαι πάρα πολύ που είχες καλά ανταπόκριση και φυσικά σε αυτό έχει βοηθήσει απίστευτα η ψυχολογία σου και η αγάπη που έχεις πάρει απο τους δικούς σου ανθρώπους. Να προσέχεις γλυκιά μου και εύχομαι να είναι μέχρι εδώ όλο αυτό, να τελείωσε πλέον και να συνεχίσεις την ζωή σου με αισιοδοξία και πολύ πολύ πολύ υγεία.

Σε φιλώ με όλη μου την ψυχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki μου μπήκα για να μαθω τα νέα σου, και χαίρομαι πάααααααααααρα πολύ που προχωράς καλά. Θα έρθουν τα καλύτερα κ θα είναι μια κακή ανάμνηση όλο αυτό θα το δείς....τα φιλια μου κ τις ευχές μου για ακόμα καλύτερα νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ φιλενάδες μου, σας ευχαριστώ βαθιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Μου σταθήκατε σε πολύ δύσκολες ημέρες και δεν το ξεχνώ. Μακάρι να ήμουν στην Ελλάδα να σας γνωρίσω και από κοντά...

Πριν απο 1 εβδομάδα ξεκίνησα την ακτινοθεραπεία. Μέχρι στιγμής αισθάνομαι μόνο λίγη κούραση, αλλά οι παρενέργειες στο δέρμα θα φανούν την άλλη εβδομάδα. Ακολουθώ πιστά τις οδηγίες του γιατρού και εύχομαι να μην ανοίξει το δέρμα μου. Είδομεν...

Κατα τ'άλλα συνεχίζω εντατική φυσικοθεραπεία στον δεξιό ώμο, γιατί έχω χάσει μεγάλο μέρος της κίνησης του δεξιού μου χεριού και με ψιλοταλαιπωρούν κάτι άλλοι μυικοί πόνοι, αλλά ελπίζω με τον καιρό να περάσουν. Βλέπετε οι παρενέργειες της χημειοθεραπείες κρατούν για μήνες μετά την λήξη της θεραπείας.

Τα μαλλιά μου μεγαλώνουν, αλλά καλού-κακού αγόρασα και μια περούκα!!! Πλάκα έχω!!!! Είπα να γίνω όλιγον από ξανθιά, έτσι για αλλαγή :)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)) Σήμερα θα κάνω την επίσημη εμφάνισή μου σε κόσμο (σε ένα γάμο), μετά από από 7 μήνες απουσίας και θα την φορέσω 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-} Ελπίζω να μην μου την τραβήξει κανένα πιτσιρίκι και έχουμε αποκαλύψεις... =))=))=))=))=))=))=))=))

Η ψυχολογία μου είναι μια χαρά. Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά για το μέλλον και να μην επιτρέπω αρνητικές σκέψεις να διεισδύσουν στις χαραμάδες του μυαλού μου.

Η ζωή είναι ωραία και επιθυμώ να την ζήσω όσο καλύτερα μπορώ.

Αυτά απο εμένα. Εύχομαι σε όλες σας καλό καλοκαίρι, και καλά μπάνια. Ρίξτε καμιά βουτια και για μένα. Φάτε και κανένα καλαμαράκι, χταποδάκι, πιείτε και κανένα ουζάκι στην υγειά μου, γιατί μου έχουν λήψει ΠΟΛΥ!!!!!

Σας φιλώ γλυκά και σας αγαπώ όλες πάρα πολύ :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...