Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤ ΝΤ ΛΕΜ Ν13


Recommended Posts

Καλημερουδιααααααα.... Με έχουν ξετιναξει τα σκατουλια μου πωπωπω λίγο ύπνο καλεεεεεεεεεε.... Σας διάβασα αλλα δεν θυμάμαι τίποτα Χαχαχα .....κάποιες με ρωτήσετε αν θηλασω μάλλον η συμπεθερα μου ...χιχιχι και θηλαζω και το βγάζω με το θυλαστρο. Και ξένο δίνω γιατι δεν τους φτάνει το δικο μου..

Όσο για το αν θέλουν ταυτόχρονα να τρώνε είναι ανάλογα τα κέφια τους.....

. Νασιακι μου κούκλακια και είναι τα μικρα σουυυυυυ....πολλα φιλακια να τους δώσεις.....

Η συμπεθερα μου πάλι εκδρομουλα ε??? ά ρε τυχερουλαααααααα.

Όσο για το ένα χέρι που γράφετε εγω τι να πω καλε που γράφω με το πόδι χαχαχαχα αφου θέλουν αγκαλια και τα δυο .... :lol::lol:

λυδιακι μου γλυκο με έναν πόνο ευχομε και ένα γερο μωρουλακι.....φιλακιαααα πολλα και θα σε περιμένουμε με την εκπληξουλα σου πια στα χέρια.....

Φιλακια σε ολες καλη Κυριακή να έχουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια...ειχαμε καλη σχετικα νυχτα,αλλα να δουμε ποτε θα ανεβασει τις ωρες της να κοιμαμαι λιγο παραπανω....σημερα περιμενω και κοσμο ουφ!!!

Παντως παρατηρησα αν οταν φαει και αφου ρευτει δεν την κουνησω για νανι μετα το ματι γαριδα και παρανυσταζει και γκρινιαζει!!Εσας το παθαινουν?Ευτυχως εχω και το βυζι και νανουριζεται εκει!

Δεν εχω και ορεξη να φαω και πολυ,ειμαι κουρασμενη και θελω να μεγαλωσει γρηγορα να βγαινουμε βολτουλες!!!

Βασουλα αντε με το καλο κοριτσι μου να κανεις την μπεμπουλα σας.Η Παναγια μαζι σου!!

Τι αλλο γραψατε....ουφ ψυχολογια down!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!!

Γιωτούλα μου να σου ζήσει η κοριτσάρα σας!!!Να είναι γερή και ευτυχισμένη!!!

Καλή λοχεία φιλενάδα!!!!

Λυδιάκι μου με το καλό, με έναν πόνο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!

Βασούλα μου πλησιάζει η ώρα που θα δεις και εσύ το κοριτσάκι σου, τι όμορφα!!!!

Με το καλό φιλενάδα!!!!!!!!!!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου καλά το κούκός είναι ο γαμπρούλης μου!!!!!!!!Φτου φτου,

τι φάτσα φοβερή!!!!!!!!!!!!Σας αγαπάμε πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι είχε εχθές το γλυκό μου;

και εμείς το παθαίνουμε αυτό πάνω που λένε ότι μπήκαμε σε "κάποιο" πρόγαμματα,τακ

γυρνάμε πίσω.Που θα πάει όμως....σε λίγο καιρό θα είναι μια χαρούλα τα γλυκούλια μας!!

Οσο για τον βραδυνό ύπνο που με ρώτησες πάμε καλύτερα, μερικές φορές κοιμάται και

5-6 ώρες, στην χειρότερη κοιμάται 4 ωρίτσες το γλυκούλι, οπότε μια χαρούλα!!απλώς έχουμε

αυτές τις ανησυχίες 8-10 με 11μπορώ ΄να πω!!!

Αναστασάκο απαράδεκτός ο παιδίατρος, τι να πω!!!!!!!!!!μην ανησυχείς η γλυκιά φραουλίτσα

θέλει απλώς λίγο χρόνο και΄όλα θα είναι μια χαρούλα!!

Λενάκι τι έπαθες παιδί μου, λογικό ν ατα είδες όλα!!προσοχή, προσοχή!!!!!!

MaDi και εγώ είχα υπόταση αλλά όλα καλά, απλώς μου ερχόταν μια ζαλάδα ξεκουραζόμουν

και όλα καλά.Πλησιάζεις και εσυ καλή μου, με το καλό κοριτσάκι μου!!!

Άννα Μαρία δεν χορταίνω να διαβάζω τιςπεριγραφές σου...Μου αρέσεις γιατί είσαι πολύ

ψύχραιμη!!!

Νασιούλα οι κοριτσάρες σου είναι απίθανες και οι δύο!!!Να σου ζήσουν φιλενάδα!!!!!

Σήμερα περιμένω το πεθερικό καταλαβαίνετε...........ποιος ξέρει τι θα ακούσουν πάλι

τα αυτάκια μου..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρακι θα του στρωσω την γραβατα του παιδιατρου κι αν δεν ισιωνει παμε γι αλλον!

Πεθερικα....μου αναψαν λαμπακια τωρα, αναβοσβηνουν!!!Κανε την παπια Δωρακι αλλιως δεν θα ειμαστε καλα,αλλα αν σου λενε χαζα να απαντας μην κανεις το λαθος και σιωπεις.Εγω θα εχω γλωσσα πλεον βατραχου και παραπανω δεν θα με τρελανουν αυτοι! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου εγω δεν τους κουναω γιατι αν αρχίσω έτσι την Πατησα με τα δυο χιχιχιχιχι....εκανα μια μακαροναδα του ψαρά τώρα που κοιμούνται δεν ξέρω πια τη να μαγειρεψω πείτε καμία ιδέα τα έχω βαρεθεί ολα....

Δωράκι μου μια χαρα πάτε και εσείς ε?? φιλακια πολλα στα πατουσινια σας.....

Καλε θέλω να βάλω τικερακια και ξέχασα πως χαχαχαχααχα...θα αγκαρεψω τον αντρουλι μου μετα χαχαχαχχα...

Εμένα ο παιδιατρος που έφερα καλός μου φάνηκε αλλα θα φέρω και άλλον αυτήν την εβδομάδα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, πάρα πολλή γκρίνια και σήμερα... Το βράδι ψιλοκοιμηθήκαμε, αλλά τώρα δεν κλείνει μάτι με τίποτα. Όπως θήλαζε άφησε το βυζί κι άρχισε να κλαίει γοερά.

Είπα να δέσω το σλινγκ για να τον βάλω μέσα μήπως ηρεμήσει, αλλά, ενώ βλέπω τις οδηγίες στη σελίδα του Αστεράκι, κάτι κάνω λάθος και δεν τα καταφέρνω. Τσαντίστηκα και το πέταξα.

Ουφ, δεν κάνω εγώ για τέτοια πράγματα... Δε μου βγαίνει καθόλου η μητρότητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Αννα μαρια μου μην λες τετοια.μια χαρα μανουλα εισαι!

Αναστασια μου και συ περιφημα τα πας.μη μου ανησυχεις!

Μαντυ μου αχ κοντεψες και συ!μαζιμετην σταμυ θα στε!

Λενακι μου πως παμε απο πονακια?

Λυδια μου σημερα μπαινεις μεσα?αυριο πας για προκληση?με το καλο κοριτσι μου!

Τι αλλο ειπατε κοπελες μου?

Φιλακια σε ολες κοριτσια μου!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ κοριτσακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τίποτα δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το σλινγκ. Τζάμπα λεφτά έδωσα και πήρα και δύο. Ταλαιπώρησα και τον μικρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαστε και εμείςςςςςςςςς...;)...ακόμη εδώ αλλά όχι για πολύ...;).....

απόψε στς 11 μπαίνουμε μέσα......αχχχ...έφτασε η μεγάλη μέρα...;)...είμαστε πολύ χαρούμενοι.....μακάρι να πάνε όλα καλά Παναγίτσα μου...;)....

σας στέλνω την αγάπη μου και τα φιλιά μου...;)..θα σας ενημερώσω μόλις μπορέσω αμέσως...;)....

Άννα Μαρία μου γιατί παιδί μου πέταξες τα σλινγκ?.......και εγώ από το αστεράκι το έδεσα....και είναι μια χαρά....να φανταστείς έβαλα μέσα μια κούκλα για να δω αν το έκανα οκ και ήταν μια χαρούλα....πού μπερδεύτηκες?......

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις γλυκές ευχές σας...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακιααααα μου :)

τι κανετεεε?

αγγελικακι μου ειδα τον μικρο και ειναι ενας ΚΟΥΚΛΟΟΟΣ, τι μαγουλακια? τι μαλακιαα? τι αγορακιι που ειναι αυτοοο.. <3 :D

λενα παιδιι μου τι επαθεεες? υπουλα τα μακαρονια, πολλες φορες το εω παθει να μου εχουν κολλισει, τις περισσοτερες φορες επειδη τα ετρωγα γρηγορα :oops::oops: αντε προσοχηη :D

γιωτακι μου να σου ζησει το κοριτσακι σου :D γερο και δυνατο να ειναιι, να χαιρεσαι ολη σου την οικογενειαααααααα :D

εμεις πανες εχουμε ¨παμπερς το 3" και περιπου 7 με 8 πανες την μερα αλλαζουμεεε..

ηθελα να στολισω χθες, αλλα δεν προλαβαα, εμ τον μικρο απλα φεραμε τις κουτες και τις εχω μεσα στο σαλονι :oops::(:( ελπιζω σημερα να προλαβωωω, γιατι το ζητανε πολυ και τα λαμπακια εξω πρεπει να τα βαλει ο αντρας μου, αλλα δεν ξεκουναει :evil::evil::evil:

λυδιακι ακομα εδωωωωωωωω? αντε φτανει η μεγαλη στιγμηηη ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ φιλεαναδαααααααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία, δεν μπερδεύομαι πουθενά, ακολουθώ τις οδηγίες, αλλά έχω την εντύπωση ότι κάτι κάνω λάθος. Έβαλα κι εγώ μέσα βιβλία και τα κρατούσε. Αλλά άλλο οι κούκλες και τα βιβλία κι άλλο το ζωντανό μωρό. Τελικά το φόρεσα, τον έβαλα μέσα, αλλά δε γινόταν τίποτα. Έπρεπε να προσαρμόσω την ουρά στο βάρος του, αλλά δεν καταλάβαινα τίποτα, τον είχα μες στ' αφτιά μου να ουρλιάζει, το έβγαλα και το πέταξα κάτω απ' τα νεύρα μου. Αμάν πια, από τις εντεκάμιση το πρωί τον έχω στο στήθος και δεν κοιμάται. Σε κάποια φάση τον πήρε ο ύπνος, πάω τουαλέτα, παίρνει η μάνα μου τηλέφωνο, μέχρι να τρέξει ο άντρας μου να το πάρει, τον ξύπνησε. Δεν πρόκειται να κοιμηθεί ποτέ.

Μάλλον έχω χάσει επεισόδια. Γιατί μπαίνεις σήμερα το βράδι μέσα; Δε θα περιμένετε να σπάσουν τα νερά/αρχίσουν οι πόνοι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατάλαβα κοριτσάρα μου.....ταλαιπωρήθηκες μωρέ.... :roll::roll::roll: ......να σου πω και εγώ που το δοκίμασα με την κούκλα δεν ξέρω αν τελικά θα τα καταφέρω με το μωρό.....είδωμεν.... :P:P:P

μπαίνω σήμερα το βράδυ μέσα....ο γιατρός μου θα λείπει γι' αυτό και δεν θέλω για 2 μέρες να γεννήσω με κάποιον άλλον.....:)...οπότε ετοιμαστήκαμε ψυχολογικά και αναμένουμε την μεγάλη στιγμή.....πονάκια έχω. ο τράχηλος που με εξέτασε την Παρασκευή είναι μαλακός και με διαστολή, οπότε είπαμε να περιμένουμε μέχρι ΄σημερα αν θα σπάσουν τα νερά ειδάλλως να μπούμε το βράδυ με πρόκληση..... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου γλυκό....σε ευχαριστώ θερμά για τις γλυκές ευχές σου....;)...πολλά φιλάκια στα τρια αγγελούδια σου...;)

Νασιούλα μου....;)......σου στέλνω τα γλυκά φιλιά μου και με την πρώτη ευκαιρία θα σας ενημερώσω για την εκπληξούλα μου......;)......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε, με το καλό!

Εγώ πάλι, είχα πάει με διαστολή τρία, αλλά ο τράχηλος ήταν σκληρός. Εσύ δε νομίζω να δυσκολευτείς καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδια μου Η Παναγια μαζι σου!!!Περιμενουμε νεα σου,γερο μωρακι να κανεις και φυσικα να μαθουμε και επιτελους τι ειναι!!!Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αννα Μαρια χαλαρωσε...χαχα εγω στην αρχη δεν το δοκιμασα καν το σλινγκ δεν καταλαβαινα πως ειναι τελικα μια μερα με την ησυχια μου ειδα ενα βιντεακι στο youtube πως να το φορεσω και να το δεσω και με βοηθησε πολυ ..το μωρο στην αρχη το εβαζα ξαπλωτο μεσα και φυσικα το κραταγα κιολας αλλαηταν πιο ελαφρι απο το να το κραταω κανονικα με τα χερια...πλεον την βαζω ορθια να κοιταει εμενα και ειναι ελευθερα τα χερια μου και κανω και εγω ανετα οτι θελω και ριχνει και αυτη υπνους...με ηρεμια θα το βρεις...στο λεω γιατι και εγω δεν μπορουσα να καταλαβω στην αρχη αλλα λεω αστοο με ηρεμια καλυτερα...

αντε αντε να εχουμε και αλλα γεννητουριαα αντε με το καλοο

εγω δεντρο εχω στολισει αλλα σημερα εβαλα και τα τραπεζομαντηλα και στολισα και το υπολοιπο σπιτι...οιχ αρτα και γιαννενα απλα τραπεζομαντηλα αντε και κανα χρ,τικο διακ/τικο στο τραπεζι αυτο...εκανα μια πιτσα ειχα φτιαξει ζυμει και την ειχα βαλει καταψυκτη και εκανα μια τουρτα να υπαρχει μιας και χωρις γλυκο δενννν εγω..ξερεται...φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά Λυδία με το καλό να γίνεις μανούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολλά πολλά φιλιάαααααααααααααα

Άννα Μαρία ν ασου πω την αλήθεια εμείς το sling δεν το βολευτήκαμε καθόλου,

δεν είνια βέβαια από το αστεράκι που μου φαίνονται πολύ πιο βολικά από

το δικό μας.Η σκατουλίτσα δεν το θέλει καθόλου!!Μην τα παρατήσεις όμως,

προσπάθησε να το δοκιμάσει όταν θα έχει κεφάκια ο Αντρίκος!!

Ευάκι είσαι μπράβο παιδί μου και στόλισες και μαγείρεψεςμια χαρούλα!!

Εγώ έγω βγάλει το δέντρο και βάζω δυο μπάλες τη μέρα!!

Νία μου φιλησέ μου τα καραμελάκια!!

Αναστασάκο άκουσα διάφορες εξυπνάδες σήμερα όπως ότι τοπαιδί έχει τα μάτια

της πεθεράς, όπως ξέρουμε τα μάτια των παιδιών που θηλάζουν είναι ανοιχτόχρωμα

και μετά από κάπιοιυς μήνες σταθεροποιούνται.Και να επιμένει λέμε.............

πως είναι η φραουλίτσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία μου με το καλό κοπέλα μου! Εύχομαι να σπάσουν και εσένα τα νερά σου λίγο πριν πάτε στο νοσοκομείο και να μην χρειαστεί η πρόκληση, όπως ακριβώς και την Γιώτας! Όπως και να έρθουν τα πράγματα πάντως εύχομαι να πάνε όλα καλά να μην ταλαιπωρηθείς πολύ και αύριο να έχεις αγκαλίτσα το υγιαίστατο ζουζούνι σου. Περιμένουμε νέα σου με αγωνία!

Άννα Μαρία η μητρότητα καλέ δεν κρίνεται από το αν καταφέρεις να βάλεις το παιδί στο σλινγκ ή όχι! Τώρα είσαι ανχωμένη και στρεσαρισμένη και ο Αντρέας είναι ακόμη πολύ μικρούλης. Όπως σου είπε και η εύη άσε λίγο καιρό να περάσει και μια μέρα που θα είσαι και εσύ και ο Αντρέας ήρεμοι ξαναπροσπάθησέ το.

Δώρα τα ματάκια της πεθεράς ε; :lol::lol::lol: Φαντάζομαι από εσένα άντε να πήρε τα πατουσάκια! :lol::lol: Εμένα το άνχος μου είναι να μην μοιάζει η μικρή στην πεθερά μου! Και ειδικά στο χαρακτήρα δε θα το αντέξω! :D:P

Εγώ νιώθω πολύ κούραση και υπνηλία σήμερα. Σαν αφήνω γιατί θα κοιμηθώ στο πληκρολόγιο [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου.....

Αναστασία μου.....

Δώρα μου.....

Εύη μου......

Μάντι μου.....

σας ευχαριστώ ολόψυχα για τις ευχες σας.....:)...σας στέλνω τα πιο γλυκά φιλιά μας.....;)...... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να μαστε κ εμεις!!!!!!!!!!

πως ειστε???απ'οτι βλεπω ολες καλα οπως επισης κ τα μωρακια καθως κ οι κοιλιτσες!!!!!!!

εμεις καλα ειμαστε μια χαρουλα!!!να εδω σπιτακι με τα παιδακια ολοι μαζι!!!!

λυδιακι μου γλυκο ηρθε επιτελους ημεγαλη στιγμη κ για σενα κοριτσακι μου!!!!!!σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα κ με το καλο να γεννηθει το παιδακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα περιμενουμε τα νεακια σου , της εκπληξουλας σου!!!!!!!

για να δουμε , κοριτσακι εχω πει εγω!!!!!γερο να ειναι το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

τα φιλια μου κ την αγαπη μου!!!!!!!!

νασιουλα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τι κουκλιτσες ειναι οι κορουλες σουυυυυυ!!!!!πραγματικα ειναι πολυ ομορφουλες!!!!!καλα το δε μαρακι τι στυυυυυλλλλλ!!!!! :lol::lol::lol: κ η μπουμπου ομως τελεια!!!!!! φιλακια πολλα φιλεναδιτσα μουυυυ!!!

μυριαμακι μου γλυκοοοοοο τι κανεις????? ο μπεμπουλακος σου πως ειναι?????πολλα φιλακια!!!!!

μαρακι12 μου τι κανεις κουκλιτσα μουυυυυ?????πως τα πατε με τον μπεμπακο?????να μου τον φιλησεις τον κουκλο σου!!!!!!

αγγελικουλαααα μουυυυυ πως εισαι???? καλα ε εχω παθει την πλακα μου με τον μπεμπη σουυυ!!!!!!μιλαμε πολυ μορφη!!!!! δωστου φιλακια πολλααααα!!!!!

δωρακι μου τι κανεις??/πως τα πατε με την μπεμπουλιτσα????φιλακι στο μαγουλακι της γλυκια μου!!!!

σταμμυ μου αντε λιγο εμεινε κ για σενα καλη μου!!!!κανε λιγο υπομονη κ σε λιογο θα κρατας τον μπεμπακο σου αγκαλιτσα!!!!!! ποσο σε καταλαβαινω....!!!!

αννα μαρια ολη μερα μεμε θελει ο αντρικος, ε??

ουφφφ τι αλλο γραψατε????

φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη, τελικά καθίσαμε με τον άντρα μου την ώρα που κοιμόταν ο Αντρέας στην αγκαλιά μου και το μελετήσαμε το θέμα σλινγκ. Το φόρεσε αυτός, του διάβαζα τις οδηγίες και το έδεσε και το φόρεσε σωστά. Ελπίζω να μπορέσουμε να το χρησιμοποιήσουμε κιόλας!

Δώρα, θέλω να πιστεύω και να ελπίζω ότι θα του αρέσει.

Μάντι, δε μιλούσα μόνο για το σλινγκ. Γενικά δεν ξέρω αν μου βγαίνει η όλη φάση. Π.χ. όταν ξυπνά και κλαίει το βράδι, δεν σηκώνομαι, σηκώνεται ο άντρας μου, κι εγώ απλά γκρινιάζω ότι μας ξύπνησε. Μου φαίνεται δεν κάνω για τέτοια πράγματα...

Ηλιάννα, μεμέ και άγιος ο Θεός! Έχει κάνει τη ρόγα μου πιπίλα και το βυζί μου κρεβάτι. Σήμερα το απόγευμα, για να κοιμηθεί επιτέλους, τον άφησα στην αγκαλιά μου. Αν τον έβαζα στο κρεβατάκι θα ξυπνούσε και θα γκρίνιαζε. Αποκοιμήθηκα κι εγώ ευτυχώς έτσι όπως τον κρατούσα. Τώρα τον κάναμε μπάνιο, έφαγε λίγο και αποκοιμήθηκε, αλλά σε ένα μισάωρο (τώρα δηλαδή) ξύπνησε.

Σα να μην έφταναν όλα αυτά, με παίρνει τηλέφωνο η μάνα μου να έρθουν να δουν το μωρό. Της λέω ότι δεν είναι καλή ιδέα γιατί είναι πολύ ανήσυχος, και τι μου λέει; "Ναι, αλλά γιατί να κλαίει; Κάτι συμβαίνει. Μήπως δε χορταίνει απ' το γάλα σου; Μπορεί να είναι πολύ αραιό το γάλα σου και να μη χορταίνει". Της είπα "ναι, ναι, καλά", γιατί δεν μπορούσα ν' ανοίξω συζήτηση. Δε μου έφταναν τα νεύρα μου απ' την ταλαιπωρία όλη μέρα, με πήρε κι αυτή και με σύγχυσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι μου γλυκό....... :P:P:P:P ....σε ευχαριστώ καλή μου για`τις ευχές σου........ανταποδίδουμε τα φιλάκια και την αγάπη μας......με την πρώτη ευκαιρία θα σας ενημερώσω για την εκπληξούλα μου.... :P:P:P

Άννα Μαρία μου.....μια χαρά μανούλα είσαι..... :P:P ...θα βρείτε τους ρυθμούς σας με τον Αντρίκο σου.....σε φιλώ.... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρακι σε λιγο θα μας πουνε οτι δεν ειναι και δικα μας τα μωρα :evil::evil: ....καλα ειναι η φραουλιτσα,την ημερα ριχνει υπνους και το βραδυ πινει ποτα στα κλαμπ!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και εγω Πολυκυστηκες έχω  εκανα 1,5 χρόνο να τα καταφέρω να μεινω εγκυος  στα 33 μου έμεινα εγκυος επαρχία μενω και εγω το θέμα γιατρους και εμένα με δυσκολεύει πολύ να μπορεσω να βρω ακόμα και για τον υπέρηχο που πάω κάνω 3 ώρες πάνε έλα για μια απλη εξέταση σε ένα δρόμο χάλια όλο στροφές  σε καταλαβαίνω και εγω έτσι ήμουν οι φίλες μου είχα παιδάκια και μόνο εγω δεν είχα (από αυτές που θέλαμε παιδί ) ενώ πάνω κάτω είχαμε ξεκινήσει μαζί προσπάθειες εκείνες έμειναν έγκυες γέννησαν και εγω ακόμα πάλευα χωρίς κανένα αποτέλεσμα αλλά καποια στιγμή ήρθε και η δικιά μου η σειρά όπως να ξέρεις πως θα έρθει και η δικιά σου απλά πρέπει να βρεις και την σωστή καθοδήγηση 
    • @Diwniνα χαιρεσαι το αστερακι σου!!!! Ναι αυτο το προβλημα.μου οτι εκω με βλεπει απελπισμενη δεν με ακουει νοιωθω. Εκανα τη χαζομαρα να παω κ σε αλλη μια γιατρο εδω στην επαρχια κ εκεινη με εκανε να νοιωσω τοσο ασχημα π πρωτα μ ζητησε τα λεφτα της επισκεψης κ μετα με υφος μου ειπε δε μπορεις να μεινεις εγκυος θες εξωσωματικη κ μ προτεινε κεντρο δικο της κ γω οταν ειπα θα βρω κ αλλους γιατρους μο ο π δε με εδιωξε. Μ ειπε σκεψου να παω σε ψυχιατρο γτ μ εχει γινει εμμονη. Πηρε τοσα λεφτα απο επιεσκεψεις κ καθε φορα μας ελεγε αντε το  αλλο μηνα π θα ρθεις θα μεινεις εγκυος. Καταλαβαινετε οσες κοπελες ζειτε αθηνα το τι γινεται εδω στην επςρχια???? Της τρελης....
    • Μακάρι κορίτσι μου να έχει φωλιάσει το μικρό σας! Εγώ καλά πάω για την ώρα. Έχω όλα τα φυσιολογικά επακόλουθα των 6 μηνών! Εγώ έβαλα 3 μέσα σε 10 μέρες αλλά μάλλον δε μετράει αφού μεγαλώνει και η μπουμπού! Αυτός ο μαγικός ήχος που μας κάνει να τα ξεχνάμε όλα είναι ανεκτίμητης αξίας! Με το καλό κορίτσι μου να την ακούσετε την καρδούλα του σπόρου σας! Ουουουουου... Τέλεια πάει!!! Μπράβο κορίτσι μου. Πότε θα πάτε για υπέρηχο;
    • @arntalia να μην απελπίζεσαι. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μ πηρε 26 μηνες βα μεινω εγκυος στο 1ο μ παιδακι. Με εξετασεις, γιατρούς, μια σπερματεγχυση π δ πέτυχε, επιτροπη για εξωσωματικη και ηρθε φυσιολογικα ενα μηνα πριν την εξωσωματικη. Βρες τον κατάλληλο γιατρο που θα σε κατευθυνει κατάλληλα. Όταν τον βρεις θα νιώσεις με καθε εξεταση και με καθε προσπαθεια π θα σ προτείνει οτι βρίσκεσαι ενα βημα πιο κοντα στο στοχο σου. Ευτυχώς η επιστήμη εχει προχωρήσει τοσο που σχεδον καμια γυναικα δ μενει χωρίς παιδακι.
    • Βρεθηκα στη θεση σου πριν 4 χρονια καλη μου Ελενη κι ακομα χειροτερη θα ελεγα! Αποκολληση σακου (δραματικου μεγεθους,) με πληρη ακινησια για 2 μηνες φαντασου,το αιμα να μην σταματαει τις πρωτες μερες,το οποιο εγινε μελλοντικα καφε αλλα επισης το εβλεπα καθε φορα και δεν μπορουσα να το διαχειριστω ψυχολογικα! Κι ομως ολα πηγαν καλα! Οποτε αν τα καταφερα εγω που με ειχαν "ξεγραμμενη",να εισαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις κι εσυ! Μην σκυβεις ουτε να πιασεις χαρτοπετσετα! Μονιμη ξεκουραση και καθολου πιεση! Δεν εχεις μεγαλη αποκολληση αλλα προληπτικα το λεω,οσο δεν ταλαιπωρεισαι καλο θα σου κανει! Τα ουτροτζεσταν βοηθανε αρκετα! Επισης οπως μου ελεγε ο γυναικολογος μου,το καφε οσο κι αν τρομαζει σε ποσοτητα,ειναι παλιο αιμα οποτε δεν ανησυχει!🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...