Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤ ΝΤ ΛΕΜ Ν13


Recommended Posts

Στάμυ μου καλησπέρα......

είμαστε μια χαρούλα δόξα τον Θεούλη....αύριο βράδυ μπαίνουμε κλινική με πρόκληση...εκτός αν μας προλάβει το μπεμπεδάκι μας....;).....ανυπομονούμε...χιχιχι....;)

σε ευχαριστω και σένα για την απάντηση σχετικά με τις πάνες.....αυτό που συμπέρανα είναι ότι ένα πακετάκι θα μας παίρνει περίπου 4 μερούλες...χιχι.....έχει να πέσει άλλαγμα....χαμόςςςςςςςςςς... :lol::lol::lol::lol: ....΄

όλα καλά εύχομαι και σε σένα γλυκιά μου....άντε πλησιάζει ο καιρός να κρατήσεις το δεύτερο παιδάκι σου αγκαλίτσα...;)...σε φιλώ...

Άννα Μαρία εμείς πήραμε babylino αλλά έχει μονο συσκευασίες των 28 τεμαχίων για νεογέννητα....οπότε καταλαβαίνεις τί έχει να γίνει...!!!.... :lol::lol::lol: ......εγώ πήρα 2 σουτιέν θηλασμού....λές να χρειάζονατι και άλλα...????..... :roll::roll:

Λενάκι μου τί τρομάρα πέρασες βρε κοριτσάκι μου...???.....ευτυχώς όλα καλά....σε φιλώ πολυ πολυ γλυκά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λένα, τι έπαθες παιδάκι μου; Από μια μακαρονάδα όλο αυτό;

Λυδία, κι εγώ δύο σουτιέν θηλασμού πήρα, αλλά απ' ό,τι βλέπω, χρειάζονται κι άλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε σας λεω, οταν συνηρθα ο τολης ηταν ασπρος σαν το πανι, δεν ηξερε κ τι να κανει

λυδιαααααααααααα κοριτσαραααααααααααααααα αντε αντε κοντευεις!!!!! πολυ λιγες ωρες εμειναν!!!

αννα μαρια φανταζομαι οτι απο τη μακαροναδα ηταν, ειχα φουσκωσει παρα πολυ, υποθετω οτι εφταιγε αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lydiaki sthn arxh allazeis poly syxna pana...den thymamai poses tou allaza alla htan arketes tha deis kai monh sou poses tha sou xreiazonte,,,,aplws na exeis apothemata gia na mhn ksemeneis......

soutien thilasmou episis tha deis posa sou xreiazonte...

anna maria pws tis mpreis tis nanny's????mou fenonte poly sklhres kai eidika ta pterigia tous den einai katholou elastika....h pethera mou eixe parei ena paketo na exei gia ton mikro kai dne xerw den mou aresan poly....twra esy ksereis poies sas volevoun.........egw pantws pernw apo oles tis markes kai den tou exei dhmiourgisei kamia enoxlhsh!!!!!!!!!eytyxws!!!!!!!!!!!

lenaki ti epathes vre koritsi mou sta kala kathoumena?????????appapapa!!!!!!!!!!!!!prosexe kaleeeeeeeee rema me ta makaroniaaaaaaaaa. :P:P:P kai egw makaronakia efaga shmera :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινακι κ να φανταστεις οτι δε μπορουσα να φαω κ οσο ηθελα!!

κ ηταν κ καρμποναραααααααααααα κολαση!!!

οι ναννυς ουτε εμενα μου πολυαρεσαν, τον ανασταση γενικα τον πειραζαν οι περισσοτερες πανες, εκτος απο τα παμπερς κ τις ναννυς

αλλα οι ναννυς εμενα μου φαινονταν πολυ ογκωδεις κ αυτο που λες με τα πτερυγια, δεν ειναι καθολου ελαστικα

εχεις δοκιμασει του λιντλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karmponaraaaaaaaaaaaaaa giammmmmmmmmmm!!!!!!!!!!

ontws einai poly sklhres oi nannys's mou exoun kanei megalh entypwsh ta pteryia giati kamias allh markas den einai etsi!!!!!!!!!

lidl den exw dokimasei akoma giati ksekinane apo to noumero 3 kai twra tha rxisw siga siga na tou foraw to 3!!eipa sthn pethera mou na parei apo to lidl na exei ayth na tis dokimasoume...exw akousei pantws oti einai poly kales!!!!einai kai poly pio oikonomikes!!!!!!!!!!

alla den einai ligo periergo pou ksekinane mono apo to 3 noumero?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν έχω πάρει άλλες πάνες, οπότε δεν μπορώ να συγκρίνω. Θέλω να σκέφτομαι ότι είναι προσωρινές, μέχρι να αρχίσω να χρησιμοποιώ τις υφασμάτινες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλάμε για πολύ πάμπερς τελικά.....χιχι...για να μην το θέσω διαφορετικά.... :lol::lol::lol::lol: ....

Λενάκι μου γλυκό σε ευχαριστώ πολύ.....άντε λίγη υπομονή και εσύ και έφτασε η μεγάλη ώρα για το έτερο αγοράκι σου...;)....σε φιλούμε..;)

Χριστινάκι μου πολλα γλυκά φιλάκια...;)

Άννα Μαρία......τί κάνει ο Αντρίκος?....έκανε νάνι το μεσημεράκι?.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η φραουλιτσα ειναι για σφαλιαριτσες στον πωπο της....εδω και 3 ωρες κοιμαται και δεν λεει να το κανει το βραδυ να κοιμηθω κι εγω η κακομοιρα...ουφ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ετσι λενε οτι ειναι πολυ καλες, εχω ακουσει πολυ καλασχολια

αλλα στον ανασταση οταν το πρωτοεμαθα ελεγα σιγα μη βαλω στο παιδι μου πανες απο τα λιντλ :lol::lol: οταν τις δοκιμασεις πες μου εντυπωσεις!!

καλα να περασετε!

φιλακια κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες Αναστασάκι μου που η φραουλίτσα σου είναι μια χαρούλα???.....πολύ χαίρομαι που είναι ήρεμη...προσπάθησε τώρα που κάνει νανάκια να χαλαρώσεις και εσύ...;).....πολλά φιλάκια...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!

Ρε λενακι μου τι εχεις παθει κοπελα μου?ευτυχως ηταν κτ που περασε κοριτσι μου!

Μαντυ μου και για σενα λιγοστεψαν οι μερες ε?

Αναστασουλα μου κοιμαται η φραουλιτσα για να ξεκουρααει τη μανουλα της ε?

Σταμυμαμμυ και συ στην αναμονη λοιπον ε?με το καλο κοριτσι μου!

Λυδιακι μου αντε λιγες ωρες μεινανε. ,πως νιωθεις?

Αγγελικουλα ο γιοκας σου μας εχει παρει τα μυαλα!

Εγω σημερα πηγα για καρδιοτοκογραφο, ολα καλα ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ!πηγα εδωσα και δειγμα για αιμα που θα προμηθευτουν απ το νοσοκομειο αν τυχον χρειαστω την τριτη!εκανα και αναλυσεις για το χειρουργειο και αντι να μου κανουν μια που εγραψε ο γιατρος καταλαβαν οτι εγραφε χοληστερολη και τριγλυκερισ κλπ!και να τους λεω οτι ο γιατρος μου πε πως δεν χρειαζεται να μαι νηστικη και να με γραφουν!βγαινουν τα αποτελσματα και αυτα με χοληστερολη κ τριυκεριδια ηταν σαφως ανεβασμενα μιας και δεν πηγα νηστικη!παιρνω τι γιατρο του το λεω και εγινε εξω φρενων!μου λεει δεν εχουν μυαλο?για χειριυργειο δεν χρειαζομαι αυτα!και λογικα ειναι ανεβασμενα μου λεει, αφου γι αυτα δεν πρεπει να φας απ το βραδυ!τελοσπαντων υα παω στη χημικο μου τη δευτερα να κανω τηε εξτρα εξεταση που δεν μου εκαναν!

Φιλακια κοπελιτσες!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδια μου άντε με το καλό κοριτσάκι μου και ένα πόνο!!!!!!!!

Εγώ πάντως δε προλαβαίνω να αλλάζω πάνα……… με τον γιο μου!!!!!!!Για τις δικές μου λέωωωωωωωωωω χα χα……

Του μπέμπη του αλλάζω περίπου 8 κατά μεσο όρο…..

Σταμυ μου πλησιάζει το μπεμπάκι σου!!!!!!!!!

Αχ Λενάκι και εγώ είχα πνιγεί όταν είχα τον μπέμπη στην κοιλίτσα μου κόπηκε η αναπνοή και τα είδα όλαααααααα,,,,,,,,,,,,!!!!!

Βασούλα φιλάααααααααααακιααααααααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω μου μια χαρά η μπεμπουλίτσα σου...:)...άντε την Τρίτη θα την έχεις αγκαλίτσα.....:)...τί τέλεια...;)

εγώ νιώθω πολύ όμορφα, ανυπομονώ να δω το μικράκι μου......ο Θεούλης να μας βοηθήσει όλες να κρατήσουμε γερά μωράκια στην αγκαλίτσα μας...:)

σε φιλώ γλυκά...;)

όσον αφορά τις εξετάσεις....ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙΙΙΙΙ.....αλλά μην συγχίζεσαι κοριτσάρα μου....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μουυυυυυυυυυυυυυυυ....σε ευχαριστώ γλυκια μου....:)....πολλά φιλάκια στα μπουτάκι του γιού σου που σου χει κλέψει την καρδιά....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και εμεις..κλασικα γραφω με 1 χεριιι...

Αναστασιααααα ξεκολλαααα μια χαρα ειναι ολααα..κακα εμενα ειχε να κανει 3 μερεςςς...τι εβγαλε σημερα δεν λεγεται...ετσι σαν γιαουρτι που λες ειναι με τοσο γαλα που πινουν...οσο για το ασπρο στο πιπι..ειναι φυσιολογικο το εχουν για λιγο καιρο ειναι απο τις ορμονες της μαμας μπορουν να παρουσιασουν ψευδοπεριοδο ακομα και γαλα στο στηθος,για το καθαρισμα εγω κανω απο μπρος πισω και οταν κανει κακα καθαριζω και μεσα το πιπι γιατι γινεται χαλιααα...οσο για τον υπνο και εμενα πολυ ατσαλα κοιμαται και πλεον γυρναει και μπρουμιτα και ολο ξυπναω να την γυρισω...η τρελη

Απο νινιδα και εμενα εχει κανει..λαδακι βαζω και χτενισμα με τη βουρτσα

Αγγελικη Παρθενος ειναι ο Χριστοφορος και η Μιλαα ...βοηθεια μου εεε...μιλαμε τααα κολληματααα...

απο πανες οταν αγοραζα τις παμπερς ηθελα 1 οικονομικο πακετο για 1 βδομαδα..ειχα παρει και τις μπειμπιλινο αλλα δεν μου αρεσαν οι ακρες που δεν ηταν ελαστικες...τωρα πηρα lidl οντως μονο απο το 3 νουμερο εχει αλλα λεω στον αντρα μου ας τις δοκιμασω και αν δεν κανουν ουτε σε νουμερο η αν δεν ειναι καλες θα παρουμε αλλες...το νουμερο 3 ειναι απο 4-9 κιλα και εμενα ηταν 4.500 και τωρα γυρω στα 5 μια χαρα τις κανουνε..τις αγοραζα στο Χριστοφορο αλλα μετα το χρονο και μου ειχαν φανει μια χαρα...τωρα που τις πηρα πιο νωρις μια χαρα σουπερ ειναι και με ελαστικα πλαινα και κοστιζουν...57 πανες σχεδον 10.00 ευρω ενω οι παμπερς ειναι 60πανες 19ευρω..μεγαλη διαφορα...για την καταναλωση που κανουμε...μια χαρα αποροφουν και δεν εχει κανει κανενα ερεθισμο στη Μιλα,τωρα μου κρατανε πανω απο μια βδομαδα καπου μιαμιση μιας και δεν κανει κακα καθε μερα και πανα δεν την αλλαζω πλεον σε καθε γευμα αλλα σε καθε 2 περιπου..εγω παντως λεω στα 3μηνο μωρακια να παρετε μια χαρα ειναι...(πιο νωρις δεν γινεται δεν εχει μεγεθος)

Τι αλλα??ηθελα και αλλα να πω και ξεχασααα...ααα Αγγελικηηη να χαιρεσαι το κουκλιιι και πολυ μαλλι ο τυπος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι και εγώ!

Μόλις έφαγα και προσπαθώ με κόπο να χωνέψω. Πλέον πολύ ζόρι το φαγητό και ο ύπνος!

Σταμούλα ναι τελικά μαζί είμαστε στην 37η! Για το συμπεθεριό όμως δυστυχώς σε πρόλαβε η Λένα το μαϊμουδάκι! Τα κοριτσάκια βλέπεις είναι λίγα σε αυτό το ποστάκι και μας καπαρώσανε από την αρχή. :P

Βρε συμπεθερόνι τι έπαθες με την καρμπονάρα! :shock: Φαντάζομαι τρομάρα που πήρες! Πάλι καλά έμεινε ψύχραιμος ο Τόλης. Εμένα ο δικός μου ένα αχ κάνω και τον πιάνει πανικός και είναι έτοιμος να πάρει τηλ τον γιατρό! Μάλλον θα πήγε στραβά η μπουκιά και έκλεισε το διάφραγμα. Να προσέχεις!

Αναστασία με το που κοιμάται η μικρή να κοιμάσαι και εσύ κατευθείαν ότι ώρα και να είναι, γιατί αλλιώς θα κλατάρεις.

Για πόνους που λέγατε εγώ το μεγάλο ζόρι το έχω στον ύπνο. Δεν μπορώ πλέον το ανάσκελα καθόλου και κάθε φορά που αλλάζω πλευρό νομίζω ότι θα σπάσει η λεκάνη μου. Ακούγονται κάτι κρακ κρακ άλλο πράγμα. Και πάντα κατουριέμαι. Για να σηκωθω να πάω τουαλέτα άλλο ζόρι. Συσπάσεις έχω αρκετές αλλά πόνους περιόδου δεν έχω καθόλου. Και την μικρή την νιώθω αρκετά ψηλά. Κάθε φορά πάει και σφηνώνεται δεξιά ψηλά στα πλευρά και με πονάει το σκατούλι. Δευτέρα έχουμε γιατρό οπότε θα δούμε και πόσο μεγαλώσαμε. Λογικά θα τα έχουμε περάσει τα 3 κιλά. Άντε να δούμε.

Βάσω κρίμα μωρέ σε ταλαιπώρησαν με τις εξετάσεις άδικα. Άντε υπομονή λίγες μερούλες και ξεμπερδεύεις και εσύ!

Λυδία και εμείς κάθε εβδομάδα όταν πάμε μάρκετ παίρνουμε και από ένα πακέτο baby lino να υπάρχουν. Η πεθερά μου μου είπε ότι τα pampers στην Βουλγαρία είναι στο 1/3 της τιμής. Το σκέφτομαστε σοβαρά να πάρουμε από εκεί. Λέτε να είναι τίποτα β διαλογής; Η μάρκα και η συσκευασία είναι ίδια εντελώς. Απλά αν πάρουμε από εκεί θα πρέπει να παραγγείλουμε καμιά 100αριά.

Μαρία12 δεν θα μας βάλεις και καμιά φωτογραφία και από το δικό σου το παλικαράκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδίτσες!!!!!!!!

Κι εγώ με ένα χέρι γράφω......αν την αφήσω στην καλαθούνα ξυπνάει, τί ντέρτι κι αυτό όλο χούγια είναι το παιδί μου!!!!!!!!!!! Έχει πιαστεί το χέρι μου και μ'έχει πεθάνει η μέση μου...............

Μαϊμουδάκι μου τί έπαθες βρε κοριτσάρα μου???????? Ξινή σου βγήκε η καρμπονάρα.......αυτό που περιγράφεις (αν κατάλαβα καλά) το έχω πάθει κι εγώ αλλά ευτυχώς όχι στην εγκυμοσύνη!!! Σαν να μου κάθισε το φαγητό στο στέρνο και δεν κατέβαινε με τίποτα κάτω και μου'κοβε την αναπνοή....απαπαπαααααααααα πίκρα!!!!!!!!!! Ευτυχώς συνήλθες γρήγορα! Εγώ εδώ τα ίδια, η ίδια κατάσταση με τον άντρα μου (μάλλον από το κακό στο χειρότερο) απλά δεν σας τα γράφω κάθε μέρα, μην σας πρήζω κάθε τρείς και λίγο με τα ίδια και τα ίδια..........

Μαράκι12 τί κάνετε κουκλίτσα μου?????? Ο μπεμπάκος????? Έρωτας ο γιός ε??????? Αχχχχχ έτσι είμαστε όλες οι μανούλες με τα παιδάκια μας..............

Βάσω μου την Τρίτη γεννάς????? Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!! Ο Χριστός και η Παναγία να είναι κοντά σου!!!!!!!!

Μίκι μου και σε σένα εύχομαι το ίδιο!!!!!!!!! Να πάνε όλα τέλεια εύχομαι........να μάθουμε επιτέλους και το φύλο του μωρού σου που έχουμε λυσσάξει όλες από περιέργεια :lol:

Τιτινάκι μου ευχαριστώ για το web......το είχες ξαναγράψει και έσπαγα το κεφάλι μου να το θυμηθώ!!!!!!!! Ξέχασα να σου πώ.....οι φωτος που γελάει ο μικρός είναι όλα τα λεφτά!!!!!!!!!!

Μυριάκι μου από γκρίνια κι εμείς καλά πάμε!!!!!!!!!!

Αααααα για τις πάνες που λέτε εγώ χρησιμοποιώ libero και είμαι πολύ ευχαριστημένη....βέβαια την επόμενη φορά θα πάρω babylino να δοκιμάσω (έχω κουπόνια).......και lidl που είχα δοκιμάσει στην μεγάλη μου καλές ήταν πάντως αν και μου φαίνεται ότι είχαν μια περίεργη μυρωδιά!

Σταμούλα υπομονή κοπέλα μου......λίγο έμεινε, κι εγώ από τον 6ο-7ο μήνα και μετά πονούσα πολύ και παντού από την μέση και κάτω!!!!!!! Κι εγώ δεν τα είχα αυτά στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου..... Πιέζει το μωρό τώρα χαμηλά γι'αυτό πονάς.....

Εύη μου εγώ είμαι Δίδυμος με ωροσκόπο Παρθένο.....η απόλυτη παράνοια νομίζω..... :shock:

Άννα Μαρία περαστικά στην μανούλα σου.....Πώς είναι τώρα????

Τί άλλο γράψατε????? Δεν θυμάμαι.......

Σας βάζω και μία φωτο με τα θησαυράκια μου!!!!!

1.JPG[/attachment:2d4ql8fn]

post-13755-13873938253968_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μια κι εγω..

Σήμερα επιστρέψαμε στις παλιές μας συνήθειες που δεν είναι άλλες απο το κλάμα, γκρίνια, κολικους πονακια κτλ..είχαμε ηρεμήσει εδω και μια βδομάδα και σήμερα τα πήραμε αναδρομικά..τώρα κοιμάται και κάνει κάτι ήχους σαν βογγητα η σαν να αναστενάζει..άκουγα και τα ενέδρα και του σήμερα που γουργουριζαν αυνεχεια

Εγω πάνες χρησιμοποιω pampers no3 ..τόσο καιρο χρησιμοποιούσαν λιμπερο αλλα όταν έφτασε τα 5κιλα το 2μας ήταν μικρο και το 3 μεγάλο..με τις λαμπερός είναι ευχαριστημένη προς το παρόν..θελουμε περίπου 8 την ημέρα..

Σήμερα το καημενουλι μου δεν έκανε καθόλου κακακια , του έδωσα λίγο χαμομηλακι αλλα τίποτα..

Βρε Νασιουκο.καλε είναι πολυ όμορφα τα κοριτσακια σου!και η Μαρία σου όμως μοντελακι,ε!να σου ζήσουν φιλενάδα!

Λυδιακι, με το καλο αύριο να έρθει η έκπληξη!εγω πιστεύω είναι κοριτσάκι!

Λενακι, τι επαφές βρε φιλενάδα?!προσεχε!να υπόθεση ότι θα άργησε ια να ξανάφας καρμπόν άρα..

Βάσω μου σε ταλαιπωρησαν,ε?

Μαντί μου, μια χαρα είναι η πίεση σου,πολυ καλα!

Ευη μου, θα περάσεις υπέροχα με δυο παρθένακια στο σπίτι!

Τι άλλο είπατε βρε?..φιλία σε όλες τις υπόλοιπες μανουλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα να πανε Αγγελικη...με βλεπω να τρεχω και να μην φτανω με τις παραξενιες...στο Χριστοφορο για το καθε τι πρεπει να κανω ενα σωρο πραγματα αλλιως ποιος τον ακουει...μεχρι και στη θαλασσα που πηγαιναμε για μπανιο επρεπε καθε μερα ολα να γινονται με συγκεκριμενη σειρα αλλιως ειχαμε κλαματα..τι να σας λεω.....πωπωω εχω μια νυστααα αυτο με την καλαθουνα το κανει και εμενα..και ειδικα αμα ειναι στο δωματιο δεν θελει καθολου γιατι εχει ησυχια και ξυπναει ενω αμα εχει φασαρια σου λεει οκ μαζι τους ειμαι..πλεον την ημερα το πρωι ειμαι μαγαζι και κοιμαται στο καροτσι το μεσημερι καλαθουνα και το απογευμα η στο ρηλαξ η πιο πολυ στο καναπε στο γυμναστηριο να μην καταλαβει οτι την εχω αφησει κατω και ειναι μονη...αφου για να την αφησω πρεπει να κοιμηθει πολυυυυ καλααα αλλιως την πιανουν νευρα και ουρλιαζει και δεν ηρεμει με τπτ..αφου νυσταζει και εκει αυτη ουρλιαζει....και ξαφνικα την βλεπεις παιρνει θεση και κοιμαται ...τρελη παιδι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ κι εμένα το ίδιο σήμερα, Όοοοοοοοοοολα μέρα κρεμασμένος στο βυζί μου. Κοιμάται, τον βάζω στο πορτ μπεμπέ και ξυπνά. Πολλή γκρίνια σήμερα και τεραστια ζήτηση για βυζί. Κι εγώ τώρα μ' ένα χέρι γράφω, γιατί θέλει βυζί και αγκαλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιααααααα.... Με έχουν ξετιναξει τα σκατουλια μου πωπωπω λίγο ύπνο καλεεεεεεεεεε.... Σας διάβασα αλλα δεν θυμάμαι τίποτα Χαχαχα .....κάποιες με ρωτήσετε αν θηλασω μάλλον η συμπεθερα μου ...χιχιχι και θηλαζω και το βγάζω με το θυλαστρο. Και ξένο δίνω γιατι δεν τους φτάνει το δικο μου..

Όσο για το αν θέλουν ταυτόχρονα να τρώνε είναι ανάλογα τα κέφια τους.....

. Νασιακι μου κούκλακια και είναι τα μικρα σουυυυυυ....πολλα φιλακια να τους δώσεις.....

Η συμπεθερα μου πάλι εκδρομουλα ε??? ά ρε τυχερουλαααααααα.

Όσο για το ένα χέρι που γράφετε εγω τι να πω καλε που γράφω με το πόδι χαχαχαχα αφου θέλουν αγκαλια και τα δυο .... :lol::lol:

Φιλακια σε ολες καλη Κυριακή να έχουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ζητάω συγκεκριμένα την μπροστινή μπάρα ασφαλείας ενός παλιού καροτσιου 3 σε 2 μάρκας cangaroo sharah verde (του μεγάλου καροτσιου και όχι του καθίσματος αυτοκινήτου). Έχω μόλις γεννήσει το δεύτερο παιδάκι μου και το ξέχασα στην παιδική χαρά και χάθηκε και έτσι γίνεται άχρηστο και μη ασφαλές για το μωρό. Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω καινούργιο... Εάν έχει κάποια μαμά ένα παρόμοιο μοντέλο και δεν το χρειάζεται και μπορεί να μου βγάλει την δική της μπάρα ( με πληρωμή) το χρειάζομαι επειγόντως. Σας ευχαριστώ!
    • Κορίτσι μου καταρχάς συγχαρητήρια! Πλέον και υπερηχογραφικά επιβέβαιωσες την εγκυμοσύνη σου κι όλα δείχνουν ό,τι έπρεπε να δείξουν με βάση την εβδ κύησης. Αυτό για τη μέτρηση μη σε απασχολεί, ούτως ή άλλως το βίωσες και με προηγούμενη εγκυμοσύνη όπως λες κι όλα πήγαν καλά! Κι εμένα μου το μετρήσαν 6 μέρες μικρότερο απ' την μέτρηση με βάση την ΤΕΡ, αλλά μεγαλώνει σταθερά με αυτό το ρυθμό μέχρι στιγμής. Επίσης, να έχεις κατά νου ότι η μέτρηση με βάση την ΤΕΡ λαμβάνει υπόψη έναν ιδανικό κύκλο 28 ημερών και με ωορρηξία 14η μέρα, που είναι το φουλ ιδανικό σενάριο. Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη - επίσης, σ αυτή τη φάση το έμβρυο είναι τοσοδούλικο οπότε είναι δύσκολο να μετρηθεί με ακρίβεια.  Όσο για την τομή, δεν έχω γνώση να σου απαντήσω, αλλά καλώς πιστεύω σκέφτεσαι να μιλήσεις με κάποιον γιατρό ίσως πιο εξειδικευμένο σε εγκυμοσύνη μετά από καισαρική που ίσως σε κατατοπίσει καλυτερα 😊 
    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! ❤️ μ' έπιασε και μια μικρότερη κρίση σήμερα στο σούπερ πάλι, αλλά αυτή τη φορά έπραξα αμέσως και έκανα αυτό με τις αναπνοές, ευτυχώς όλα καλά 😊 Αύριο έχω βιντεοκλήση με τη γιατρό μου (εν τω μεταξύ αυτή το π΄ροτεινε, δε ξέρω γιατί 😅, μάλλον για να τσεκάρει πως πάω με τη λοίμωξη) και θα της το αναφέρω ως γεγονός. Εγώ τώρα έχω κλείσει ένα ακόμα υπέρηχο την άλλη βδομάδα 18 του μηνός που θα έχω μπει με το καλό στην 11η εβδ και μετά από 2 εβδ έχω την αυχενική. Εύχομαι να φτάσουμε αισίως σ' αυτό το στάδιο όλες μας 🙏 κι εμένα δε σας κρύβω μ επιασαν κάτι ανασφάλειες πάλι, κυρίως γιατί φοβήθηκα μην η κρίση πανικού το Σάββατο έκανε κακό στο μωράκι, αλλά πρέπει να εμπιστευτώ το σώμα μου και το μωρό μου 💖 
    • Πραγματικά δε με πτοεί τίποτα. Ας είναι καλά η μπουμπού... εγώ αντέχω!!! 2,5 μήνες είναι... θα περάσουν! 🙂
    • Ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή δεν είχα θέμα με Γοπ εγω πριν λιγες μερες με έπιασε το στομάχι μου βράδυ έκανα πολύ εμετό δεν ξέρω τι είχα πάθει ευτυχώς την επομενη ήμουν καλά  Φτάνουμε σιγά αίγα στο τέρμα και θα ηρεμήσουμε 😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...