Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤ ΝΤ ΛΕΜ Ν13


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια μου!

Καλε τους προλαβε η μπεμπα και κανε το χατηρι της μαμας και ηρθε χωρις προκληση?

Να σας ζησει κοπελιτσα μου!να την χαιρεστε και να σπναι παντα ευτυχισμενη και καλοτυχη!

Αναστασακο αν συνεχισει ετσι ο παιδιατρος στειλε τον πακετακι!

Ρε αγγελικουλα τι μαγκας κουκλος ειναο ο γιοκας σου?να τον χαιρεσαι κοριτσι μου!

Χριστινακι τελειος ο μικρος, τον λατρευω!

Ηλιαννακι μεγαλωσε η μπεμπα?

Λυδιακι αντε σε 3 μερουλες θα χεις την εκπληξουλα σου αγγαλιτσα!με το καλο κοπελα μου!

Λενακι και συ σε αναμονη λοιπον!

Αννα μαρια φανταζομαι τρομαξε ο αντρας σου ε?

Αυτα σχολιαζω κοριτσια!δε θυμαμαι κτ αλλο!

Φιλακια σε ολες!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου όμορφα....πόσο πολύ σας ευχαριστώ για τα γλυκά σας λόγια....;)......να είσαστε καλά και να τα αγγελούδια σας να είναι πάντοτε ευτυχισμένα και γερά...;)....

Νασιούλα μου...σε ευχαριστώ πολύ....πολλά γλυκά φιλάκια,,,;)

Χριστινάκι μου.....σε γλυκοφιλώ....έφτασε η μεγάλη ώρα και έχω τρελαθεί......η εκπληξούλα μου το αργότερο μέχρι την Δευτέρα πρώτα ο Θεούλης θα είναι στην αγκαλίτσα μου...αχχχ.....από άγχος έχω λιγάκι αλλά νομίζω είναι λογικό και αναμενόμενο...;)....σε φιλώωωωωωωωωωω.....

Αγγελικουλα το αγοράκι σου είναι μεγαλη φατσούλα...;)......έχω πάθει πλάκα....χιχιχι...;).....πολλά φιλάκια...;)...λες να γεννήσω νωρίτερα?.....να μας κάνει το μικράκι μου την έκπληξη?....:)....ο άντρας μου λέει ότι Κυριακή θα γεννήσω.....:)...για να δούμε...;)

Γκιρλ μου.....κοριτσάκι μου γλυκό....βασούλα μου.....όλα καλά και σε σένα εύχομαι....πλησιάζει και η δική σου στιγμή που θα πάρεις το κοριτσάκι σου αγκαλίτσα...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουρεκάκι μου να σου ζήσει η μπούμπα!!!!!!!!!!! Γερή και καλότυχη να είναι!!!!!Καλή λοχεία να έχεις κουκλίτσα μου!!!!!!!

Βάσω μου κι εσύ σε τρείς μερούλες θα έχεις αγκαλίτσα το μπουμπούκι σου!!!!!!!!!! Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!

Τιτινάκι μου κορυφή ο μικρός!!!!!!!! Θύμισέ μου σε πιο σαιτ μικραίνεις τις φωτογραφίες please.....

Η συμπεθερούλα μου χάθηκε.........την "τρέχει" ο γαμπρούλης μου ο τσαούσης :lol: Έτσι έτσι τον θέλουμε εμείς τον άντρα!!!!!!!!!!! Με πυγμή!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελική μου να σαι καλά....ότι χρειαστείς εδώ ειμαι....εμείς σε ευχαριστούμε ποθ ΜΑΣ γνώρισες αυτή την όμορφη φατσούλα....

νασια μου το site ειναι το web resizer....άντε βάλε μας και εσύ την κούκλα σου να την θαυμασσουμε.....;-)

λυδιακι ειναι απόλυτος φυσιολογικό να αγχώνεσαι....και εγω λέω Κυριακή θα γεννησεισ ένα μικρουλακι και γλυκουλι κοριτσάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Χριστινάκι μου......:)....έχω μια μικρή αγωνία για το άγνωστο που πρόκειται να βιώσω....:)...τα περάσατε και καταλαβαίνεται τί εννοώ...:)......μακάρι να πάνε όλα καλά και να κρατάω το μικράκι μου αγκαλίτσα πολύ σύντομα...;).....κοριτσάκι λες εεε?...αχχχ.....μωρέεε...;)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, δεν ξέρω αν θα βάλω φώτο, φοβάμαι λίγο το ίντερνετ...

Ουφ, τώρα τον κοίμισα, κι έχει ένα κουνούπι στο δωμάτιό του... :( Δεν κατάφερα να το σκοτώσω... :( :( :(

Λυδία, άντε βρε, μας έσκασες (ποια μιλάει!).

Βάσω, και για σένα τελείωσαν τα ψέματα!

Πήρε πριν τηλέφωνο η πεθερά. Μάλλον αγχώνεται και νιώθει άσχημα που δεν είναι εδώ να βοηθά (χε χε). Πιστεύει ότι είμαστε τρομοκρατημένοι, ότι δεν τολμάμε να ακουμπήσουμε το παιδί, ότι φοβόμαστε να τον αλλάξουμε ή να τον ντύσουμε. Έχει ένα κόλλημα με το μπάνιο. Μας έπρηξε να μην τον κάνουμε κάθε μέρα μπάνιο τον Ανδρέα, γιατί δε χρειάζεται. Χτες που πήγαμε στο γιατρό τον ρώτησε ο άντρας μου και μας είπε ότι μπορούμε να τον κάνουμε κάθε δεύτερη μέρα τώρα που είναι χειμώνας, γιατί δεν ιδρώνει και υπάρχει και φόβος να κρυώσει. Παίρνει πριν η πεθερά, με ρωτάει αν ρωτήσαμε τον παιδίατρο, της λέω και μου λέει "ε, εντάξει, μην τον κάνετε και κάθε δεύτερη, κάντε τον κάθε τρίτη μέρα. Εγώ τα παιδιά μου μια φορά την εβδομάδα τα έκανα". Έλεος πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ελπίζω να μη βάλει τίποτα ιδέες στον άντρα μου, γιατί απ' όσο βλέπω, αυτός τα έχει φτύσει από τώρα. Νομίζω δυσκολεύεται να προσαρμοστεί. Αλλά μερικές φορές είναι πολύ ανώριμος. Τέλος πάντων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρίαααααααααααααααα......:).......΄μια χαρά την βρίσκω την πεθερούλα.... :lol::lol: .....έλα μωρέ.....ίσως να νιώθει όντως τύψεις που δεν είναι δίπλα σας να σας βοηθήσει και λέει τα δικά της.....άσε τους να λένε....;)....εσύ είσαι μανούλα και εσύ θα πάρεις τις αποφάσεις που χρειάζεται για το καλό του Ανδρίκου...;).....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ αυτό πιστεύω, ότι νιώθει άσχημα που δεν είναι εδώ να "βοηθά", τώρα που δεν μπορεί και η μάνα μου. Με καλή διάθεση τα λέει. Όσο τα λέει σε μένα καλώς, αλλά όταν τα λέει στον άντρα μου τον επηρεάζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΓΕΡΗ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ Κ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!!!!!

ΓΚΕΡΛ Κ ΛΥΔΙΑ Η ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!

ΤΙΤΙΝΑ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΙ Κ ΙΔΙΟΣ ΕΣΥ!!!!!

ΝΑΣΙΟΥΛΙΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ?Η ΝΥΦΗ ΜΑΣ?Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟΣ ΕΥΤΗΧΩΣ Η ΚΟΛΙΚΟΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΠΩΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ Κ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΡΕ ΘΗΡΙΟ?ΕΓΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΓΓΑΛΙΕΣ ΚΛΠ.Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΟΝΟ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ.

ΜΑΡΙΑ 12 ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ....ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ.

ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΦΙΛΙΑ ΙΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΥΚΛΟΣ Κ ΤΕΛΕΙΟ ΜΑΛΛΙ!!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΙΚΟΣ?

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΟΡΥ.......ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωχ κοριτσια ειμαι ολη μερα ορθια και τα εχω φτυσει..Αγγελικη την πρωτη βδομαδα θα ειναι ετσι το στηθος μπορεις απλα να το πιεζεις να βγαλει λιγο αν σε ποναει αλλα οχι να το αδειασεις γιατι θα ξαναγεμισει στο τελος θα μαθει το στηθος ποτε πρεπει να παραγει και θα ειναι μια χαρα δεν θα γεμιζει τοοσο ..ναι και εγω εχω κρατησει αφαλο και απο το χριστοφορο και απο τη Μιλα..αμεεε...χαχα Λενα μου για τα κακα μας εδωσε παραφυνελαιο αν το λεω καλα..και πρεπει να πιει για 1 βδομαδα 7ml πρωι βραδυ...επειδη ομως αμα το επινε θα εκανε εμετο γιατι ουυτε ντεπον δεν πινει...τη ρωτησα και μου ειπε μπορω να το βαζω η σε γαλα χλιαρο προς κρυο η σε γιαουρτι...και ετσι το βαζω στο γιαουρτι και ουτε που το καταλαβαινει...Αγγελικη μου εχει πολλες παραξενιες ο Χριστοφορος..θελει το πιρουνι με τα μπαλακια να το πω ετσι...γιατι εχω 2 σετ απο πιρουνια ενα με γραμμες και ενα με μπαλακια αναγλυφα και θελει μονο με τα μπαλακια ποτηρι θελει μονο το μπλε τι να σου πω για ολα εχει κολλημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω είμαι κι εγω..κοιμήθηκε το αγοράκι μου..σήμερα ήταν παρα πολυ ήρεμος και όλη μέρα κοιμόταν ..ανησύχησα γιατι δεν μας εχει συνηθίσει σε τέτοιους ύπνους..αφου να φανταστείτε τον ξύπνησα για να τον θηλασω..έντομεταξυ έκανε διαρροια κατα το μέσημερακι τόσο πολυ που λερώσε και το ρούχα του..τον έκανα μπάνιο μαμ και κοιμήθηκε..ά, έκανε και εμετο..μάλλον κρυωσε..δεν εχει πυρετο όμως κι ούτε γκρίνιαζει..

Εγω μπάνιο τον κάνω καθε μέρα κατα τις 8:30-9..του αρέσει πολυ το νερο,δεν διαμαρτυτπρεται καθόλου..κι ο άντρας μου λέει να μην τον κάνουμε καθε μέρα αλλα δεν λέει να καταλάβει ότι το μπάνιο του το κάνω για να χαλαρώσει , να φάει και μετα νανι..

Ευη μου, πάω στοίχημα ο χριστοφορινος είναι παρθένος με τόσα κόλληματα που εχει..και η αδερφή μου έτσι κάνει..το τι τραβάει η μαμα μου δεν λέγεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, εμένα δυστυχώς μόνο που δε χαλαρώνει με το μπάνιο. Αντίθετα, χαλάει τον κόσμο. Ουρλιάζει, χτυπιέται, μαυρίζει... Λες και κάνουμε ελληνορωμαϊκή πάλη... Οπότε, δε νομίζω να τον χαλάει αν τον κάνουμε κάθε δεύτερη μέρα.

Ουφ, εμένα τώρα είναι λίγο γκρινιαρούλης. Τον θήλαζα καμιά ώρα, αλλά δε λέει να κοιμηθεί. Τώρα τον ανέλαβε ο άντρας μου, για να δούμε αν θα τα καταφέρει... Νυστάζω κι εγώ τρομερά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια τώρα κατάφερα να μπω Χαχαχα μόλις τα ταισα και πάω να πεσω και εγω ....γιωτακι μου να σου ζήσει να είναι γερο και καλοτυχο το αγγελουδι σου και εσύ καλη λοχεια να έχεις φιλικά πολλα ....

Φιλεναδες τα λέμε το πρωι φιλακια σε ολες καλο βράδυ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια τώρα κατάφερα να μπω Χαχαχα μόλις τα ταισα και πάω να πεσω και εγω ....γιωτακι μου να σου ζήσει να είναι γερο και καλοτυχο το αγγελουδι σου και εσύ καλη λοχεια να έχεις φιλικά πολλα ....

Αγγελική μου τέλειο το φατσονι σου τα μαγουλακια είναι για φαγωμα χαχαχαχα....

Φιλεναδες τα λέμε το πρωι φιλακια σε ολες καλο βράδυ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιααααααα εμείς εδω κλασικά τρώμε το ζιζακι τις μανουλαα μας....χιχιχιχι...βλέπω ολες το ρίξατε στον ύπνο σήμερα μόνο εγω είμαι ξενύχτο......φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι απο μένα..

Καλημέρα Νιά ου, κι εγω εδω είμαι..σήμερα μου άλλαξε το προγραμμα ο μικρός..κοιμήθηκε 9:30-3 και 3:30-6.

Εσένα τα δικα σου ξυπνά νε ταυτόχρονα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ομορφιές μου...;).....

πρωινές πρωινές Νία μου και Αγγελική μου...;)......πώς είναι τα πανέμορφα μωράκια σας?....εσείς?....σας φιλούμε πολύ γλυκά με το μπεμπεδάκι μου..;)

εμείς δόξα τον Θεούλη είμαστε μια χαρούλα, κοιμηθήκαμε χωρίς διακοπές το βράδυ.....πράγμα εντυπωσιακό διότι το τελευταίο διάστημα από τις 4 και μετά ήμασταν ξύπνιοι....χιχιχιχι........ευτυχώς ξεκουραστήκαμε....γιατί από την Κυριακή-Δευτέρα θα μπω και εγω στο κλαμπ στο δικό σας....;).....

σας φιλούμε όλες γλυκά....

Αγγελική το αγοράκι σου με ε΄χει ξετρελάνει...φτουυυυ....φτουυυ...;)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

EDW KAI EMEIS!!!!!!!!!!!

LETE NA GENISEI SHMERA TO LYDIAKI??????

KAI EGW KATHE 3 TON EKANA MPANIO GIATI KAI EMENA ORIETE ME TO NERO ALLA EPEIDH EXEI PARA POLY NINIDA STO KEFALI O GIATROS MOU EIPE NA TON KANW KATHE MERA GIA NA FYGEI!!!!!!!!

EMENA EXTHES KOIMITHIKE 9:30 KAI KSYPNISE 5:30!!!!!!!!VEVEA ENDIAMESA EKANE LIGES GRINITSES ALLA MOLIS TOU EVAZA PIPILA HREMOUSE KAI KOIMOTAN......

KALA RIXNEI KATI PRWINA GELAKIA STON MPAMPA POU SHKONETE GIA DOULEIA ALLO PRAGMA.........EFOU EGW EIMAI SKAPLWMENH KAI TOYS AKOUW POU XAXANIZOUN KAI OI 2!!!!!TI PLAKA....MA DEN EINAI APISTEYTA OTAN SE KOITANE MES STA MATIA KAI XAMOGELANE?????????O DIKOS MOU LIWNEI OTAN ME KOITAEI ASTRAFTOUN TA MATIA TOU!!!!!!! :P:P:P:P

SYMPETHERA SE KSEZOUMISAN TA MWRAKIA SOU E?????TWRA TRWNE KANONIKA APO SGTITHOS H TO VGAZEIS SE MPOUKALI??????PEINANE KAI TA 2 MAZI???????H EXOUN DIAFORA????????

EMEIS SHMERA TO APOGEYMA FEVGUME PALI GIA TO EKSOXIKOOOOOOOOOOOOOO.....PAME STO TZAKI MAS :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου καλημέρα...;).....ο ΄μικρούλης σας είναι αξιολάτρευτος.......:)....ειλικρινά....και αυτά τα ναζάκια που κάνει στον μπαμπά του είναι άλλο πράγμα...;).....

Λες να γεννήσω σήμερα καλή μου?......αν και να σου πω δεν έχω κάποιο σύμπτωμα.....ο πόνος του τραχήλου πέρασε, έχω πολύ λίγα καφετί υγρά από την εξέταση ακόμη αλλά κατα τα άλλα είμαι μια χαρούλα.....αν πάλι θέλει να βγει σήμερα....ευπρόσδεκτο το νινάκι μου...πώς και πώς το περιμένουμε...;)

καλά να περάσετε στο εξοχικό....πολλά γλυκά φιλάκια..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι....την κουνουπιέρα από την προίκα την βάλατε στο κρεβατάκι του μωρού????......θεωρείτε ότι είναι χρήσιμη?.....γιατί εμείς μόλις την βάλαμε, είναι ωραία δεν λέω, αλλά κάνει δουλειά?.....σας φιλώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyxaristoume lydiaki mou.......!!!!!!!!!!!!!!

tha erthei opote thelisei to mpoumpoukaki sou!!!!!!

egw thn kounoupiera den thn kratisa poly...poly ligo thn xrhshmopoihsamame giati htan kai aygoustos kai eixe kai polla kounoupia akoma...meta ton semptemvrh thn evgala giati den thn xrhshmopoiousa poly kai den kserw mia mera mou thn edwse kai thn evgala........pantws gia omorfia einai poly omorfes!!!!!!twra exw meinei mono me to sidero kai tou kremaw kouklakia ekei panw :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω Χριστινάκι μου και εγώ τόσο καιρό δεν την έβαζα......σήμερα το πρωί το αποφάσισα να την κρεμάσουμε, πιο πολύ για ομορφιά και να κρατάει την σκόνη όσο μπορεί.....αλλά αν δω ότι δεν με βολεύει θα την βγάλω.....ούτως ή άλλως ήταν μέσα στην προίκα του μωρού......αλλά αυτό που είπες για τα αρκουδάκια μου άρεσε.....;).....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα

Υποψιαζομαι κολικους με την μικρη.Ολο το βραδυ ξυπνουσε ανα 2 ωρες ,επινε λιγο γαλα και μετα ψευτοκοιμοταν και κλαψουριζε και κουνιοταν νευρικα...αυτο μπορω να συμπεραινω δεν ξερω εσεις τι λετε?Και τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση?Τωρα ταχα κοιμαται αλλα την βλεπω κανει νευρικες κινησεις μεσα στον υπνο της σαν να τρομαζει!Ουφ!!Και τα κακα της δεν ειναι πολυ ρευστα ,σαν γιαουρτι αλλα λιιιιιγο πιο σφηχτα,πειραζει? Τα φωτα σας η φραουλομαμα τα επαιξε! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μου καλημέρα και σε σενα.....

γνώμη μου, να βάλεις λίγο λαδάκι baby oil στην κοιλίτσα της και να την χαϊδέψεις απαλά...σαν ελαφρύ μασαζάκι....έτσι θα βοηθήσεις το εντεράκι της να κινηθεί και ασφαλώς να την χαλαρώσεις, σκέψου όταν εμείς πονάει η κοιλιά μας από διάφορα φαγητά, όταν την χαϊδεύουμε δεν αισθανόμαστε καλύτερα?.........έτσι θα έκανα εγώ....μην στενοχωριέσαι κοριτσάκι μου γλυκό....:)...όλα θα πάνε καλά....βρεφάκι είναι....συμβαίνει σε όλα τα νινάκια...;)....είσαι υπέροχη μανούλα.....την έχεις τόση έγνοια που με το παραμικρό αγχώνεσαι ενώ τα πας περίφημα...;)...σε φιλούμε γλυκά.....και εγώ και το μπεμπεδάκι μου...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τα κακά της θεωρώ ότι είναι μια χαρούλα.....από την στιγμή που δεν είναι σφιχτά για να την πληγώνουν μην ανησυχείς.....το ζητούμενο είναι να μην ζορίζεται η φραουλίτσα...;)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...