Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤ ΝΤ ΛΕΜ Ν13


Recommended Posts

αγγελική μουυυυ....τι φατσούλα όμορφη ειναι αυτήν;;;μας τι γελάκι παναγία μου ένας άντρας....καλά πεθαίνω για την μαλλουρα του....όσα περνει ο άνεμος ειναι....χαχαχαχαχα...να μου τον φιλήσεις το κουκλάκι σου!!!!όσο μεγαλώνουν κορίτσια ειναι ακομα πιο γλυκά και μας τρελλένουν όλο και πιο πολύ..αυτά τα γελακια σου κάνουν και αυτό το βλέμμα όταν μας κοιτάνε μέσα στα μάτια δεν περιγράφετε με λόγια....νομίζω πως θα σπάσει η καρδιά μου από την τόση αγάπη....

ο θεουλης να τα εχει πάντα καλά κοριτσάκια μου όλα τα μωράκια του κοσμου!!!

αγγελική αν θες ΜΠΟΡΕΙΣ να μου στειλεισ την φωτο στο φασεμπουκ να στην ανεβαασω εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε χριστινακι εγω είμαι τελείως άσχετη με ολα αυτα..στο φεισ δεν βαζω γιατι δεν θελω "καποια ατομα" να δουν φωτο του μωρου ,αν σου στείλω φωτο στο φέις σε μνμ γίνεται?

Λυδιακι η έκπληξη δεν είναι το φύλο αλλα το ποτε θα γεννήσεις!αντε..είσαι 40η βδομάδα!τι στο καλο ρε παιδια?!ολες ακουμπησετε την 40 η!!

Κατερινουλα τι κανείς?χαιρομαι που μειώνεται το πρόβλημα με τις γουλιτσες ..κι έμας κάποιες μέρες δεν βγάζει καθόλου αλλα κάποιες άλλες βγάζει αρκετές..αχ άντε να μεγαλώσουν λίγο ακομα να απαλλαγούμε απο γουλιτσες, κολικους,εμετους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Κ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

Αποψε παλι δεν ξεκουραστηκα εκανα βολτες στην τουαλετα ,αντε αυριο θα μπω 37 εβδομαδα!!!

Εσεις εχετε σουβλιες απο κατω???Ερχεται λετε??

μαρια 12, δεν ειμαι κ πολυ καλα εχω αρκετους πονους θα παω στο γιατρο την δευτερα να μου αν τελικα θα ερθει νωριτερα,που το ευχομαι,τοσο αγωνια ουτε στην 1 γεννα δεν ειχα αλλα τωρα που εχω κ την ευαγγελια μου 3 ετων κουραζομαι πολυ!!!ουφφφ

θελω να γινω μαμα πως σε λενε???Νομιζα οτι κανατε εμβολιακι,τα μωρακια σε καθε καινουργιο προσωπο η ενοχληση μπορει να τα τρομαξει η να τους χαλασει τη διαθεση,ποιος ξερει κατι δεν τις αρεσε στον παιδιατρο,τελικα ειχε ηρεμω βραδυ??κοιμηθηκε καλα??

μικι ευχομαι σημερα που θα πας να σου πει αυριο γεννας,να ελευθερωθεις κ εσυ με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το μωρακι σου!!!κοριτσακι περιμενεις??το 1 παιδακι ειναι???

Αggt τι ομορφο μωρακι που εχεις να το χαιρεσαι,ετσι οπως παω να μπω κ στον 10 μηνα εγω!!χαχα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου καλημερα,περιμενουμε την γιωτα σημερα να γεννησει...εσυ πως τα πας με την μπεμπα σου???ειναι ησυχη πρασαρμοστηκατε??

αντε κουκλες οποια μιλησει μαζι της να μπει να μας πει!!!

νιακουλινακι εσυ πως τα πας με τα διδυμακια σου??εσυ τραβας διπλο ζορι αλλα θα ειναι πολυ καλο για τα παιδακια σου να μεγαλωνουν μαζι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

τελικα η γιωτα μας το μπουρεκακι μας το γλυκο δεν εκανε προκληση!!

την επιασαν οι πονοι χτες τις 2.30 και γεννησε τις 6.30!

μια μπεμπαρα 3250!

να σας ζησει γιωτα μου!! να τη χαιρεστε κ να σας κανει ευτυχισμενους καθε μερα!!

αχ κοριτσια γιατι κρατατε τους λωρους??

αγγελικουλαααααααααααα τι φατσα ειναι αυτη ρε!!!!!!!!!!! τελειος ειναι!!!!!

κ τι μαλλι!!!!!!!!!!!!!! τελεια φατσαααααααααα

για το βραδινο που ρωτας το στηθος σου θα συνηθισει αργα η γρηγορα. ανσε ενοχλει τοσο πολυ πηγαινε κ βγαζε λιγο με το χερι ισα ισα να χαλαρωσει το στηθος σου

γκερλ λογικα κοντα κοντα θα γεννησουμε.. αν κ δε βιαζομαι :D

τιτινα καλε τι παιδι εχεις!! μπραβο μακαρι παντα ετσι να κοιμαται το μαναρακι!

αντε ρε λυδια γεννα κ εσυ!!!!

να μεινω τελευταια εγω με τη συμπεθερα μου!!

κατερινακι ετσι ειναι.. ακριβως οπως τα λες!!

ειναι μαγικη η περιοδος της εγκυμοσυνης αλλα οταν γεννησεις κ μπεις σε ενα ρυθμο δεν υπαρχει τιποτα τελειοτερο απο το να μεγαλωνεις κ να ανατρεφεις εσυ ενα τοσοδουλικο ανθρωπακι!

σταμυ σε ποια εβδομαδα εισαι?? ασε πολυ κουραση κ εγω με τον μικρο... στην πρωτη εγκυμοσυνη μια χαρα την ειχα βγαλει, τωρα ζοριστηκα πολυ

καλα μονο εγω δε βιαζομαι να γεννησω?? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γέννησε το μπουρεκακι μαςςςςςς τι χαρααααα..να σου ζήσει φιλενάδα πολύ χάρηκα που τελικά δεν γεννησεσ με πρόκληση λαι ήρθε η μπουμπουκα φυσιολογικά....γερή και καλοτυχη να ειναι πάντα!μια χαρά τα κιλακια της!

αγγελική μου ναι να μου την στειλεισ σε μήνυμα στο φασε μπουκ....αυτό εννοούσα...γίνετε πας εκεί που μου στέλνεις μήνυμα και κάτω από το κουτάκι που γράφεις εχει έναν συνδετηρα πατασ εκεί βρεισκεισ το αρχείο και μου το στέλνεις!

καλε λενακι γιατί να μην το κρατισουμε???ειναι ενΑ κομμάτι που μας ένωνε τόσους μήνες...κρίμα να το πετάξεις....εμένα και η δική μου μητέρα το εχει κρατήσει....

βλέπω εμείς θα κρατάμε αναμνηστικά και αργότερα όταν θα μεγαλώσουν θα μας πούνε μα τι βλακιεσ καθοσασταν και κραταγατε???χαχαχαχαχα ειδικά όταν δει και πόσες φωτογραφίες τον έχω βγάλει θα μου της φέρει στο κεφάλι σίγουρα...χαχαχαχαχα..

με το καλοοοοοο και στα υπόλοιπα κοριτσάκια που ειναι σε αυτηβ τηβ σπαστική αναμονή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτουληηηηηηηηηηηηηηηηηηηη να σου ζησει κοριτσι μου, να ειναι γερο και καλοτυχο!!!!!!!!!!Επιτελους!!

Κοριτσια απορια οσες εχετε κοριτσακια...εκει στο πουλακι της,εκει που ειναι η κλειτοριδα εχει ενα ασπρο,ειναι φυσιολογικο?Στα γεννητικα βαζουμε πανακι να τα καθαρισουμε ή μονο νερακι ριχνουμε?πως τα καθαριζετε?Πηρα τον παιδιατρο να τον ρωτησω για τα κακα της που σφιγγεται και κοκκινιζει πριν κανει και μου ειπε ειναι σοβαρη ερωτηση αυτη?ανθρωπος σαν εμας ειναι....τωρα να παω απο εκει να του σπασω το ιατρειο?τι να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακο δεν ξερω να σου πω την αληθεια.. νομιζω οτι το καθαριζεις οσο γινεται, δεν επιμενεις

γιατι τα νεογεννητα εχουν καποιες ορμονικες εκκρισεις που δεν πρεπει να πειραζουμε αλλα δεν ξερω

εγω τον επλενα με νερο στο νιπτηρα, αν εκανε κακα εβαζα κ πολυ λιγο σαπουνακι

επισης φυσιολογικο ειναι να σφιγγεται αλλα δεν ειναι απαντηση αυτη που σου εδωσ ο γιατρος..

πρωτομανουλα εισαι, αγχωμενη εισαι αν δε ρωτησεις αυτον ποιον θα ρωτησεις?

χαχαχα τιτινα καλααααααααααα κ εγω οτι βλακεια θες εχω κρατησει τα βαζω κ σε ενα κουτι :lol::lol::lol::lol::lol::lol: κ τωρα που εχει αρχισει κ ζωγραφιζει κ κανουμε κ χειροτεχνιες να δεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλε δεν ξερω, ο αφαλος μου φαινεται πολυ ανατριχιαστικος!!!α πα πα πα πα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANASTASIA MOU DEN XERW NA SOU PW GIA A GENNITIKA ORGANA TOU KORITSIOU...TON GIATRO DEN TON RWTHSES???????

KALEEEEEEEEEEEEEEEEE TI EINAI AYTOS RE??????????????TOU SPAS TO KEFALI KATEYTHEIAN XWRIS DEYTERH SKEPSH ELEOS PIA....PWS MILANE ETSI???????KAI TOUS XRYSOPLOIRONOUME KIOLAS.....EYTYXWS O DIKOS MAS EINAI POLY KALOS KAI POLY EVGENIKOS!!!!!1

AAA DEN SAS EIPA EPITELOUS MAS VRHKE VIVLIARIO!!!!!!!!!!!THA TO PAROUME ALLH MERA TO AFHSAME EKEI NA TO SYMPLHRWSEI....KALE POLY DESIGNATO EINAI...ASPRO ME KATI PAIDAKIA MPROSTA...WOWWWWWWW!!!!!!!!XAXAXAXA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAAAAAAAAAAAAA TWRA POU TO THYMITHIKA......

ANNA MARIA KALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE THA ALLAXEIS ARAGE POTE NICKNAME??????????????

POSO AKOMA THA EXEIS TO "THELW NA GINW MAMA"????????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

GRAPSE "MOLIS EGINA MAMMA" H "THELW NA KSANAGINW MAMMA" :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Ευτυχώς κοιμηθήκαμε αρκετά χτες βράδι! Κατά τη μία πήγα για ύπνο γιατί κουράστηκα και τον άφησα στον άντρα μου, αυτός δεν τα έβγαζε πέρα, μου τον έφερε, τον έβαλα στο στήθος, κοιμήθηκε, τον βάλαμε στο κρεβατάκι και ξαναξύπνησε. Ευτυχώς σηκώθηκε ο άντρας μου, εγώ κοιμήθηκα γιατί δεν άντεχα άλλο, και τα κατάφερε και τον κοίμησε! Σε κάποια φάση μες στη νύχτα ξύπνησε (ο άντρας μου) και κάνει "πού είναι το μωρό;". Φαίνεται επειδή τον κρατούσε πολλή ώρα, νόμισε ότι τον πήρε ο ύπνος και του έπεσε! Του λέω "ποιο μωρό;" και μου λέει "το δικό μας"!!! Το πρωί ούτε που το θυμόταν! Μετά ξύπνησε κατά τις εφτά, τον άλλαξε ο άντρας μου, τον θήλασα, κοιμήθηκε ευτυχώς και ξαναξύπνησε κατά τις δέκα. Τον θήλασα, κοιμήθηκε, ξύπνησε, και τελικά πήγαμε στο κέντρο Προληπτικής Παιδιατρικής για μια εξέταση για τα αφτάκια του (προληπτική, που την κάνουν όλα τα μωρά). Εκεί δουλεύει μια κολλητή μου με μια άλλη κοπέλα που ξέρω, και καθίσαμε και για καφέ μετά. Κάτω απ' αυτό το κέντρο είναι τα Damart και είπα να πάω να δω για σουτιέν θηλασμού. Μιλάμε, είχε κάτι λεοπαρδαλέ, κάτι άσπρα με δαντέλες και ροζ κορδελίτσες, έλεος ρε παιδιά, να θηλάσω το παιδί μου θέλω, όχι να δουλέψω σε στριπτιτζάδικο! Ο μικρός κοιμήθηκε στο αμάξι και έκτοτε κοιμάται! Φτου φτου, μην το γρουσουζέψω!!!

Α! Καλέ, γέννησε η Γιώτα;;; Της το είπα εγώ ότι θα την προλάβει την πρόκληση!!! Άντε, να τους ζήσει και καλή λοχεία!

Αγγελική, τι φάτσα κατεργάρικη είναι αυτή; Κι ο δικός μου έτσι είναι, έχει πολύ μαλλί και κατεργάρικο ύφος (ώρες-ώρες).

Αναστασία, τι να πω για τον παιδίατρο; Μήπως το είπε για πλάκα, αλλά ακούστηκε άσχημα; Για τα γεννητικά όργανα του κοριτσιού δεν ξέρω να σου πω.

Σταμούλα, Άννα-Μαρία με λένε.

Λένα, ούτε κι εγώ βιαζόμουν να γεννήσω!

Χριστίνα, δυστυχώς το ψευδώνυμο είναι το μόνο που δεν μπορούμε να αλλάξουμε στο μάμμυ. Είναι μόνιμο... :(

Α, να σας ρωτήσω ρε κορίτσια! Στο σλινγκ, πότε τα βάλατε τα αστέρια σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANNA MARIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA XAXAXAXAXAXAXAXAXA MOU ARESE POLY AYTO POU EIPE GIA TO STRIPTITZADIKO...AXAXAXAXAXA

LOIPON AKOU KAI EGW STHN ARXH DEN PATHAINA AYTO POU EPATHE O ANTRAS SOU....MILAME EINAI TRELLOOOOOOOOOOO KAI POLY EFIALTIKO........EKEI POU KOIMOMOUN ENIOTHA OTI KRATOUSA TO MWRO KAI KSAFNIKA ENIOTHA NA TO AFHNW APO TA XERIA MOU KAI PETAGOMOUN OLOKLHRH KAI EPERNA MIA TROMARA MEXRI NA SYNHDHTOPOIHSW OTI TO MWRO DEN EINAI STA XERIA MOU ALLA STHN KOUNIA...........PWPW TO XEIROTERO MOU...PANAGITSA MOU ALLA APO OTI DIAVAZW DEN TO PATHAINW MONO EGW,,,,,,EINAI APO TIS POLLES WRES POU TA EXOUME AGGALIA STHN ARXH KAI APO TO ANXOS!!!!!!!

EGW STO SLING TON EVALA APO POLY NWRIS ME TO POU EMPENE KSERENOTAN STON YPNO....VEVAIA STHN ARXH POU DEN STIRIZEI TO KEFALAKI TOU KALA EINAI KAPWS OTAN TO VLEPOUN OI ALOI ...NOMIZOUN PWS TALAIPWREITE TO MWRO ALLA DEN EINAI ETSI...AP THN STIGMH POU TO MWRO KOIMATAI KAI DEN EINAI ANHSYXO SHMAINEI PWS MIA XARA VOLEVETE!!!!!!!

SOVARAAAAA DEN MPOREIS NA ALLAXEIS PSEYDONYMO??????/PWPW

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γειαααααααααααααααααααααααα σαςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να μαστε κ εμεις!!!!!!!!!τι κανετε φιλεναδες???πως ειναι μωρακια κ κοιλιτσες???

χαθηκα αυτες τις μερες μαζευα εδω στο σπιτι εφτιαξα τρεις τεσσερις φορες τις ντουλαπες στα δωματια των παιδιων γιατι ο αγγελος εβγαζε εξω τα ρουχα , τις εκανε σκ@τ@ ε κ γιοτρες εχρονται εκανα μια ψιλογενικη!!!!

εμεις ειμαστε πολυ καλα!!!!!!!!!!!!!!!! αχχχχ τι καλα παιδακια που εχωωωωω κ τα τρια μου , φτου φτου!!!! :-p:-p:lol:

ααα πηγα κ στον γιατρο που σας ειχα πει , με ειδε, ολα μια χαρα κ μου ειπε πως τωρα καποια στιγμη θα μου ερθει κ η περιοδος.

τον ρωτησα κ για σπιραλ αλλα δεν ξερω φοβαμαι γαμωτο.... :roll::roll: (οχι για θεμα εγκυμοσυνης αλλα που θα ειναι αυτο μεσα μου :roll::? ) πφφφφφφφ

σας διαβαζα κοριτσακια μου ομως δεν θυμαμαι πολλα γιατι τοσα που εχω στο κεφαλι μου...... δεν θυμαμαι τα βασικα (πρεπει να το κοιταξω!! χαχαχα)

αγγελικουλα μου τι καλος που ειναι ο μπεμπακος σου!!!!εχει πολυ πλακα κ το μαλλακι του!!!!!να μου τον φιλησεις!!!

αννα μαρια ηταν λιγο ανησυχος ο μικρος αντρεας ε????ηρεμησε καθολου??

εγω στο σλινγκ τον εβαλα ενα με εναμιση μηνων, (τοτε το χρειαστηκα να το βαλω δηλαδη) .

μαρακι μου κ εσυ κ τα παιδακια σου ειστε κουκλακια, (σου το εχω ξαναπει!!!!!!)

μαρακι12 μου γλυκο φιλεναδιτσα μου τι κανεις????πως εισαι καλη μου???ο μπεμπουλης σου??????

καλα τον ειδα ειναι τελειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςς!!!!!!!!!!

φιλακια πολλα!!!

μυριαμακι μου τι κανεις κουκλιτσα μου?πως τα πατε με τον μπεμπη?

αναστασακο μου μην πανικοβαλεσαι ετσι , σε καταλαβαινω βεβαια γιατι κ εγω στην αρχη με την κορη μου ετσι ημουν σαν χαμενη!! :shock::o

οσο γι'αυτο το ασπρο στο παπακι της φραουλιτσας που λες εμενα η αννα μαρια μου ειχε λιγο βεβαια κ της το εκανα πολυ απαλα με μια αποστειρωμενη γαζουλα!

νασιουλααααααααααααααααααα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τι κανεις βρε φιλεναδαααααααααα???????????

πως εισαι???τα κοριτσακια σου πως ειναι???το μαρακι τι λεει με την μπεμπικα???

πολλα πολλα φιλακια!!!!!!

λυδιακι μου αντε τιποτα δεν εμεινε, απο στιγμη σε στιγμη θα κρατας την εκπληξουλα σου αγκαλιτσα!!!!!

ααα μην ξεχνιομαστε ,εγω εχω πει κοριτσακι πως θα ειναι για να δουμε..... αχαχαχαχα!!! :lol:;)

φιλακια!!!

σταμμυ μου πως εισαι???αντε υπομονη βρε κοριτσι τελειωνεις κ εσυ!!!! ;)

λενααααα τι κανεις βρε???μια χαρα σε βρισκω , δεν βιαζεσαι κ καλα κανεις!!!! :lol::lol:

ο αναστασης τι κανει??

νιακι μου γλυκο τικανετε??πως ειναι τα διδυμακια σου??? φιλησε τα μου κ τα δυο!!!!

ααααα τους αφαλους που λετε κ εγω τους εχω κρατησει κ στα τρια μου παιδακια!!!!δεν ξερω αλλα το θεωρω μια ωραια αναμνηση!!!!!

πφφφφφ τι αλλο δεν θυμαμαι!!!!!!

αααααα καλε ξεχασα να ευχηθω στην γιωτα μας που γεννησε :oops::oops: ....

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!!!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο κ στα υπολοιπα κοριτσακια να ερθουν τα μωρακια!!!!!!!!!!!!

θα τα πουμε (ελπιζω) το βραδακι παλι κοριτσακια μου , μιας κ το απογευμα θα παμε μια βολτιτσα μεχρι τα τζαμπο κ δεν ξερω που αλλου θα μας βγαλει... :lol::lol::lol:

φιλακιαααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταμουλα μου καλα ειναι η φραουλιτσα,προσπαθω να γνωριστω μαζι της,καθε αρχη και δυσκολη!!!Εσεις πως ειστε?

Λενακι αν δω συνεχιζει ετσι η συμπεριφορα του παδιατρου θα φυγει πακετο! :evil:

Ηλιανακι αν ειναι να της το κανω κι εγω με γαζουλα βρεγμενη να δω αν φευγι, αλλιως οταν παμε παιδιατρο θα το δει αυτος!Μην μας πει οτι την εχουμε και απλυτη,αυτο φοβαμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αναστασακι μου ρωτα κ τον παιδιατρο οταν πατε να δουμε τι θα σας πει.μηπως αυτος πει κατι αλλο, γιατι συνηθως ο καθενας εχει τα δικα του!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθαμε και εμείς...;)......

καταρχήν να ευχηθώ στην Γιωτούλα μας να είναι πάντοτε καλότυχη και γερή η κορούλα της και καλή λοχεία να έχει η ίδια....:).....να σας ζήσει κοριτσάρα μου...;)

τα νέα μας τώρα.......μόλις επιστρέψαμε από γιατρό......λοιπόν......ο τράχηλος έχει διαστολή, είναι μαλακός.....μιλάμε όμως ότι πολύ πονάει τελικά η εξέταση....να φανταστείτε ότι έχω αίμα.... :roll::roll: .....αλλά μου είπε ότι είναι φυσιολογικό αν δω μετά, λόγω της εξέτασης.....αν εδν γεννήσω μέχρι την Κυριακή, τότε μπαίνουμε Κυριακή βράδυ και Δευτέρα με το καλό έχουμε την εκπληξούλα μας αγκαλίτσα...;)....αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ :P:P:P:P:P

Στάμυ μου, είναι το πρώτο μου παιδάκι και δεν γνωρίζουμε το φύλο....θα το μάθουμε στην γέννα,....όπως τον παλιο καλό καιρό...χιχιχιχιχι....εσύ πώς είσαι?......

σας φιλώ όλες γλυκά....

Άναστασίαααααααααααααααα....με έκανες και γέλασα με τον παιδίατρο.....όντως ο άνθρωπος είναι για σκότωμα.......να πας και να του κάνεις το ιατρείο θερινό....χιχιχιιχιχι...;):lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη....είναι κουκλάκι ο γιος σουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ..........να μου τον φιλήσεις γλυκάαααααααααα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαίνω λίγο σφήνα στα γρήγορα γιατί η μπεμπίκα είναι με το ένα μάτι ανοιχτό που σημαίνει ότι πάαααααλι θα ξυπνήσει.......αλλά δεν αντέχω να μην σχολιάσω αυτό το φατσόνι!!!!!!!!!!!!!!!

Αγγελικάκι μου μιλάμε για πολύυυυυυυυ φάτσα ο γιός σου!!!!!! Πεθαίνωωωωωωωωωωω......και το μαλλί τρέλααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Μίκι μου δηλαδή την Κυριακή γεννάς?????????? Με το καλό κουκλίτσα μου....όλα καλά θα πάνε και θα πάρεις αγκαλίτσα το παιδάκι σου!!!!!!!!!

Ηλιαννάκι μου φιλεναδίτσα μου κατακαίνουριο και σένα το σπιτάκι σου με τα ζιζανιάκια ε????? Αχχχχχ πώς σε καταλαβαίνω!!!!!!!!!!!!

Αναστασάκο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ ο ντοκτορ............ειδικά ο παιδίατρος πρέπει να είναι υπομονετικός με τις μανούλες (ειδικά τις πρωτομανούλες)!!!!!!! Αυτό το άσπρο που λες στο πιπί τους νομίζω είναι φυσιολογικό στα κοριτσάκια (οι δικές μου είχαν και οι δύο) και υποτίθεται ότι είναι από τις ορμόνες της μαμάς που περνάνε στο μωρό μετά την γέννα......εγώ το καθάριζα πολύυυυυυ απαλά με ένα βρεγμένο βαμβακάκι......Μην αγχώνεσαι τόσο βρε κουκλίτσα μου!!!!!!!!!

Αχ ξύπνησε πάλι.......ε ρε δεν θα προλάβω ούτε για κατούρημα να πάω σήμερα, και ο άντρας μου κοιμάαααααααααααταιιιιι...........γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH TA KATAFERES EPITELOUS......ALLA AXIZEEEEEEEEEEE

MWRE TI FATSAKI OMORFO EKANES???????????????????PWPWWWWWWWWWW KALE ANTRAS ME TA OLA TOU!!!!!!!!!!!

LYDIAKIIIIIIIII TI OMORFA NEAAAAAAAAAAAAA TO POLY THN DEYTERA THA THN EXEIS AGGALITSA SOU THN EKPLHXOULA SOU......MHN EXEIS ANXOS KAI NA APOLAYSEIS KSTHE STIGMH...EINAI MAGIKES AYTES OI STIGMES TIS GENNAS!!!!!AXXXXXXXXXX ME TO KALO KAI ME ENAN PONO....KAI EGW EIXA PONESEI STHN EXETASEI....DEN MPOROUSA NA EIMAI KAI XALARH(KAI PWS NA EIMAI STO KATW KATW???????OLOKLHRH XEROUKLA MAS VAZOUNE...XAXAXA) ALLA AIMA DEN EIXA EGW!!!!!

NASIA MOU KOURAGIO KORITSAKI MOU!!!!!!!!!!!!!NA MOU FILISEIS TA KORITSAKIA SOU!!!!!

AX AYTOS O MIKROS MWREEEEEEEE ME EXEI TRELLANEIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII OTAN TOU MILAW MOU SKAEI KATI XAMOGELLAAAAAAAAAA PRIN LIGO TOU ELEGA "MOU GELAS VRE??'KAI SHKWNEI PANW TO KEFALI TOU KAI KANEI XAXAAAA...PWWWWWWWWWWWWW TI PRAGMA EINAI AYTOOOOOOOOOO!!!!!!!!THELW NA TON PIASW KAI NA TON DAGWSWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο είναι το αγοράκι μας!καλα, απο μένα δεν εχει πάρει τίποτα, δεν το συζητώ..είναι ίδιος ο πατέρας του..

Καλε, γέννησε το γιωτακι και μάλιστα χωρίς πρόκληση?!Γιωτακι να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!να την χαίρεστε και να την καμαρωσετε όπως επιθυμείτε !!

Λενακι, το κανείς?ακομα δουλειές?φιλεναδα γιατι δεν θες να γεννήσεις?το τηλ σου το εχει καμία απο μας?σου στέλνω το δικο μου με πμ.

Λυδιακι εγω πιστεύω αύριο θα έρθει η έκπληξη σου!

Νασιουκο φιλία στα κοριτσακια σου..

Σταμυ, εσυ κοριτσάκι περιμένεις?

Αναστασακι , ο ντοκτορ δεν μας τα λέει καλα!ιδιωτης είναι η στο δημόσιο?

Άννα Μαρία, βαλε φωτο του αντρικου..

Ηλιαννακι, θα τα πούμε στο φέις τα ξημερώματα..χαχαχα..

Ρε χριστινακι, ευχαριστω πολυ για την βοήθεια!καταφερα να τισ ανεβασω με τη σελ που μου εστειλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...