Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.55- παπένιος ή παπένια?


Recommended Posts

Καλημέρααααα...Τι κάνετε;;;;;Πρωινές πρωινές βλέπω σήμερα... :lol::lol::lol:

Τόνιααααααααααααα ρεεεεεεεεεεεε είναι κούκλα η Αυλωνίτισσα... :x:x:x:lol::lol::lol: Αλήθειαααα...Τι γλυκιά φατσούλα...Και τσουπωτή τσουπωτή μου φαίνεται.... :D:D:D

Αφροοοοο μα φωκια ο Πανούλης μας;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Κουκλί είναι...Αλλά και οι φώκιες είναι τόοοοοσο γλυκούλες..

Τζούλιααα μου τι να σου πω τώρα για τον Γιώργαρο;;;;; :roll::roll::roll::roll: Δύσκολοο...Πηγαίνετε και σε άλλους γιατρούς να δεις τι θα πουν και μετά πράξτε αναλόγως... :roll::roll: Πάντως υπάρχουν παιδιά που όντως είναι ευάλωτα σε τέτοια προβλήματα... :roll::roll::roll: Αν και να σου πω την αλήθεια εμένα ο παιδίατρος μια φορά που τον είχα ρωτήσει μήπως η Ιω έχει κρετακάκια που είχε πει ότι δεν φαίνεται από τόσο μικρή ηλικία... :?:?:?

Αναστασάκο μπράβο ρε στην Άννυ μας που ξεκίνησε επιτέλους να τρώει.... :D:D:D Καλά ακόμα το τζάμια του φούρνου;;;; :o:o:o:o:twisted::twisted:

Νατασάκι πραγματικά σε χαίρομαι ρε που κάνετε τόσο πολλές δραστηριότητες με την Ειρηνούλα.... :x:x:x Είσαι αστέρι.... :D:D:D:D Όσο για τη Δανάη το καταλαβαίνω...Εμένα ναι μεν κάθεται τώρα που δουλεύω η μικρή με γιαγιάδες, αλλά όταν πάω σπίτι δεν ξεκολλάει από πάνω μου.... :roll::roll::roll:

Λένααα ακόμα περιμένω μωρή να μου πεις τι διεύθυνση.... :twisted::twisted: Που να στα στείλω;;;; :lol::lol::lol:

Βικάκιμ χάρηκα πάααρα πολύ που όλα τα αποτελέσματα ήταν αρνητικά... :D:D:D:D Το 15% δεν μπορείτε να το ελέγξετε;;;; :roll::roll::roll:

Αρτζιιιι μια χαρά το πήραν το μάθημά τους τα μικρά με το φαγητό... ;);) Και πολύ καλά έκανες που τους έδωσες μετά.... ;);) Καλά αυτές τις κρισάρες που τραβάνε για μαλακίες που ταράζουν το νευρικό μου σύστημα... :evil::evil::evil: Η Ιω μπορεί να τρώει μπισκότο ή κουλούρι, να το σπάσει μόνη της στη μέση και μετά να χτυπιέται και να ουρλιάζει επειδή δεν θέλει να φάει το σπασμένο.... :twisted::twisted::twisted:

Μιτσάκι μου είσαι τόοοοσο γλυκός άνθρωπος... :x:x:x:x Και καταλαβαίνω τον προβληματισμό σου για τον Άγγελο... :lol::lol::lol::lol:

Τι άλλο ήθελα να σχολιάσω;;;; :roll::roll::roll::oops::oops:

Α, Χρυσάκι καλέ άντε πάρε στα lapin αυτά που είδες... 8-)8-)8-) Μια χαρά τιμή είναι.. ;););) Αλήθεια, πότε βαφτίζετε;;7-1;;;;;;Μαζί θα γιορτάζουν τα μπουμπούκια μας... :D:D:D

Καλά το μωρό από τη 1-3 ξύπναγε ανα 10 λεπτά με το μπούκωμα που έχει... :(:( Θήλαζε, ηρεμούσε και στα 10 λεπτά ξαναξυπνούσε... :(:( Τα είδα όλα.... :?:? Ώσπου στις 3 ξύπνησα τον Γ, τις έκανα πλύσεις στη μυτούλα, τις ρούφηξα και από τις 3 μέχρι τις 8.30 το πρωί κοιμήθηκε σαν αγγελούδι... :x:x:x Και ξεκουράστηκα κι εγώ λίγο... :D:D

Η Μαρία μας που είναι;;;; :(:( Γιατί δεν μπαίνει καθόλου;;; :(:(:(

Η Μάγδα που χάθηκε πάλι;;;;; :roll::roll::roll:

Η Γιώτα;;;;

Καλέ μαζευτείτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδιααααααααα..

τονια μου τι κουκλιτσα που ναι η μπεμπουλα σου... :x και το αγορακι σου όμως δεν παει πισω.. ;)

είναι δυο κουκλακια!!!!!!!!!!τωρα που δα τον μπαμπα σας νομιζω οτι του μοιαζει η μπεμπα...αλλα δεν καταλαβαινεις ακομη...ειναι νωρις..

δεν με αφηνει το παπι να γραψω με τιποτα εγραφα και ξαπλωνε επιδεικτικα πανω στο λαπιτοπι..αρχισε να παταει κουμπια..με εσπρωχνε η μαιμου..την εβαλα τιμωρια...ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :D:D:D

ολο το βραδυ παλι τα ιδια βηχα ..βηχα...βηχα... :evil: πηρα τον γιατρο και κατι μου πε για ενα αλλο σιροπι..levotus... :roll::roll: ena lexotanil μου φαινεται θα παρω... η παπιομανα...:lol::lol::lol: που πλακα πλακα δεν εχω παρει ποτε στη ζωη μου...τεσπα που θα παει θ απερασει...και να το λεω περναει...όοοοοοοοοοοοχι...

μελι αρτζι ετρωγα με τις κουταλιες της σουπας μη σου πω... :D:D αλλα στο βηχα τζιφος... :( γενικα τσαγια χαμομηλια με μελι...καραμελες διαφορες...στο τελος ειπα αι σιχτιρ τελος ολα...

θουυυυυυυ εισαι μια κουκλιτσα στις φωτο και πολύ όμορφο ζευγαρακι και ταιριαστο..πτου θουυυυυυυυυυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: να στε παντα αγαπημεναααααα...

μακια ομορφες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ωραια ειναι να σαι σπιτι...δε λεω..ναμην βλεπω τις παλιοφατσες στην δουλεια.. :D:D:D:D .και η μικρη να δειτε χαρα..της λεω ειδες ειμαι σπιτι μαζι σου....μαμα να κατσεις σπιτι να μην πας δουλεια...οχι αγαπη μου απο την αλλη βδομαδα θ απαω...όχι μαμα σπιτιιιιιιιιιιιιιι.... :lol::lol::lol: και τι μου πε χθες.. :shock: την βλεπω βαζει τα παπουτσια της...παιρνει την τσαντα της...κατι κλειδια...και μου λεει παω σουπερ μακετ... :o:o πως αγαπη μου ..θα πας μονη σου?ναιιιιιιιιιιιι μου λεει..αχχχχχχχχχχχχχχχχχ μεγαλωνουν τα ζουζουνια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-bd μετα απο πολυυυυυυυ καιρο θ αμας λενε..γεια σου μαμα...που πας? οπου θελω...αλλα μεχρι τοτε ας τα χαρουμε τ αζουζουνακια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολ ο βηχας εαν ειναι απο ερεθησμενο λαιμο θελει χρονο, και αντι να πινεις χαμομιλια φτιαξε καλυτερα ενα χλιαρο γαλα με μελι.

Ξερουκασου και υπομονη..θα περασει!!!

Φιλακια πολλα σε σενα και στο μικρο παπι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλι ναι...07/01 θα ειναι με θεμα χιωνανθρωπο..η χειμωνας..τεσπα κατι τετοιο.

Ψαχνω να βρω οικονομικες χιονομπαλες στο νετ δεν βρισκω κατω απο 2,5 ευρω...εχει παει καμια στα Τζαμπο προσφατα η ειναι να παει;;;; γιατι εγω πριν το ΣΚ μη πω πριν την αλλη ευδομαδα δυσκολα θα παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το ανοιξα ετσι το ειδα...το τσατ δε ,μπυ ανοιγει...δεν ξερω γιατι

βασικα τα χρωματα θα ειναι λευκο κοκκινο γκρι...

θα στολισω τα σκαλια της εκκλισιας με τεχνητο βαμβακοχιωνη και μερικους χιωνανθρωπους απο φελιζολ, και μερικα φαναρακια

περιπου σαν και αυτα

http://www.christmastore.gr/main.php?cPath=602

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ελεγα κατω οτι μου ηρθε ιδεα για γλυκο στην βαπτιση σας που θα ειναι χειμωνας καραμελομενα μηλα

γκρι οπς το ασημι να φανταστω ε?

δεσ και εδω εχει θεμα με ιδεες

http://www.parents.gr/forum/showthread. ... 3%E5%E9%F2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι..γκρι του γκρι...

δε θελω πολυ χρυσοσκονη ασημοσκονη κλπ...θα εχει μπουχτησει ο κοσμος μετα απο τοσο κοκκινο και χρυσοασιμη στις γιορτες

Θα ειναι σαν βαση το λευκο-γκριο με κοκκινες πινελιες

θενκσ για το λκινκ του παρεντς

το διαβαζω απο προχτες με δοσεις..ειμαι ακομα στις σελ 7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ιω μπορεί να τρώει μπισκότο ή κουλούρι, να το σπάσει μόνη της στη μέση και μετά να χτυπιέται και να ουρλιάζει επειδή δεν θέλει να φάει το σπασμένο.... :twisted::twisted::twisted: ....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλέ όλα τα πιτσιρίκια είναι το ίδιο, ίδια αντίδραση έχουν!!!! :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

εγώ σε αυτήν την περίπτωση το παίρνω και λέω "τέλος, δεν έχει άλλο ή θα το φας όπως είναι ή δεν θα φας καθόλου" και φυσικά το δέχεται και το τρώει όπως έχει!!! ;)

Τόνια δεν ξέρω σε ποιόν μοιάζει η μπουμπούκα, ξέρω μόνο ότι είναι πολύ ομορφούλα και ζουμερούλα! :D:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! 8-}

Σας γράφω απευθείας απο το Σινούρι!

Πνίγομαι στη δουλειά, ούτε ξέρω τί ώρα θα φύγω απο το γραφείο (μπορεί και να κοιμηθούμε εδώ σήμερα... :roll: )

Και έχω και επέτειο γάμου! Πέντε χρόνια παντρεμένοι, δέκα στο σύνολο η σχέση μας!

(Μου είπε το πρωί οτι θα μου δώσει αύξηση και πέντε μέρες παραπάνω κανονική άδεια και γενικά ο,τι παροχές δικαιούμαι! :lol::lol::lol::lol: )

Αλλά όπως είπε και ο Υπηρ. Πρωθ/ργος, πάνω απ' όλα η πατρίς και κοινωνική συνοχή!!!

Εξάλλου πρέπει να διακαιολογήσω κάπως και τον τεράστιο μισθό μου το κοπρόσκυλο!!! :|

Αχ λυπάμαι που δε σας διάβασα, κάπου πήρε το μάτι μου οτι η βαφτιστήρα μου έχει θέμα με τον μικρό και η Νατασσούλα μας με τα λεωφορεία... αν καταλαβα καλά;

Κορίτσια μου σας φιλώ, ελπίζω να επανέλθω κάποια στιγμη μέσα στη μέρα! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο το σκεφτηκα...και μου αρεσε σαν ιδεα...αλλα θα δουμε

αχ θελλω σοκολατααααα

Σισσιω να ζησετε!!!!

εκλεισες 10 χρονια στον ιδιο εργοδοτη;;;..μπραβο ρε θυριο....

πες του οτι η παροχη που δικαιουσαι ειναι ενα δευτερο παιδακι... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι να ζησετε!!!!βρε πριν λιγο καιρο δε παντρευτηκατε ή το χω χασει εντελως;;;;;; :shock::crazy: ή εννοεις το πολιτικο γαμο;;; οπως και να χει...Να ειστε ευτυχισμενοι και να σε εχει στα πουπουλα γιατι σου αξιζει!!! ;):YMHUG::x

Α και στη συνταξη με το καλο!!!! :lol::lol::lol::lol:

Γωγω πραγματικα ολα τα σκατιαρικα τα ιδια κανουν!!!!!! :lol::lol::lol: κι εμενα αν τρωει κατι και του σπασει...ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ βρες τρυπα να κρυφτεις να γλιτωσεις απο τη γκρινια του!!!!!! #-o%-(

Κανω ομως ακριβως οτι και η Αργυ και στο τελος συμβιβαζεται!!! ;)

Χρυσακι πολυ μου αρεσουν οι χιονομπαλες και γενικα το θεμα σου!!!! αλλα ακριβες ρε γαμωτο 2,5ε γιατι θα θελεις και πολλες...ισως τζαμπο βρεις πιο φτηνα...δε ξερω αν σε καμια αποθηκη βρεςι και σου κανουν καλυτερη τιμη λογω ποσοτητας...

Και τα καραμελωμενα μηλα που ειπε η Αφρο ειναι τελεια ιδεα!!!!! που θα τα βρεις ομως;;

Ποιο θεμα λετε βρε παιδια;;; τι πεταξε παλι η ψηλη;;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έκανα ένα φαγητό αηδία :roll::roll::roll: να δούμε ποιός θα το φάει!!!! :lol::lol::lol: εγώ πάντως το έφαγα!!!!....έκανα διάφορα λαχανικά στο τηγάνι-γουόκ, μετά τα έβαλα σε πυρέξ μαζί με πένες και κρέμα γάλακτος και τριμμένη φέτα!!! ..... λίγο ανάλατο μου φάνηκε, κατά τα άλλα..... :lol::lol: ....είπα στα παιδιά ότι αν δεν φάνε δεν θα πάμε βόλτα αύριο!!!! :roll::roll::roll::roll: ....ήδη άρχισε ο Λ. "δεν μου αρέσει" χωρίς καν να δοκιμάσει και φυσικά ο μίμος ακολουθεί!!!!! :?:?

αυτά τα καραμελομένα μήλα είχα δει στην τιβι πώς τα κάνουν, δεν είναι δύσκολο, αλλά πιστεύω ότι μπορείς να τα παραγγείλεις και στο ζαχαροπλαστείο!!! ;)

Τόνια η Σισσιώ παντρεύτηκε πρόσφατα με θρησκ.! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκη κατάλαβα τι εννοείς, γιατί δεν του αγοράζεις ένα βιβλίο, που να αναφέρει όλα αυτά? :?:

εγώ θέλω να αγοράσω το "τα παιδιά δεν θέλουν ψυχολόγο, γονείς θέλουν", είναι πολύ καλό!! :!:

αυτό είναι:

To eχω εις διπλουν αλλα ακομη δεν το εχω τελειωσει!απο τοτε που το αρχισα διαβασα 2 περι παιδιων κ καμια 10ρια ερωτικα μυθιστορηματα που εχουν μεγαλυτερο σασπενς κ αλλαξοκωλια!!!! :lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops:

Το ενα μου το πηρε η Νατασα κ το αλλο νομιζω η γυναικα του πεθερου μου!!!Ποια θελει το 2ο????Αλλα...νατασα στο ειχα δωσει το 2ο να το αλλαξεις???Δωστο στη Θου να το παει στην Τονια!!!

Καλησπερα σας!Συνεχιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααααααααααααα ρε συ!!!!

Και γω το βρήκα τελευταία και αναρωτιόμουν που το βρήκα αφού το έχω!!!

Φαντάζομαι να κατάλαβες πως ΔΕΝ το έχω αλλάξει ακόμη!!!!! :lol::lol::lol:

Καλησπέρα σας!!!

Μόλις έφαγα 518γρ (ζυγισμένο από το φούρνο) χαλβά Φαρσάλων!!!! Με τις υγείες μου!!!

Πάω να σας διαβάσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γεννήθηκε 2500 κ φύγαμε από την κλινικη 2200 γέννησα φυσιολογικά πολύ εύκολα, έκανα πρόκληση λόγο πίεσης στις 37&5 εβ   Χαχαχα στον γιο μου το είδα στην αυχενική, σε αυτό δεν είδα τίποτα στην αυχενική γιατί ήταν μόνιμα με κλειστά πόδια κάποια στιγμή η γιατρος είδε αλλά ήταν με επιφύλαξη το εγραψε σε φάκελο κ το επιβεβαίωσε η γιατρος μου όταν είχαμε ραντεβού κ αποφασίσαμε να μην τον ανοίξουμε! Πάμε στην β επιπέδου της είπαμε ότι ακόμη δε ξέρουμε φύλο κ όταν ήταν να δει κάτι στα πόδια κ φαινόταν το φύλο μας είπε να κλείσουμε τα μάτια όποτε δε ξέρω 😂  
    • Όχι τα βράζω! Θα αρχίσω σιγά σιγά να χρησιμοποιώ τον ατμό. Δίνω δεκατιανό φρούτο κ μεσημέρι τα λαχανικά. Κρέας δεν έχουμε βάλει..σε 2 βδομαδες κοτόπουλο. Γενικά λόγω του ότι η μικρή μας έχει αλλεργίες, τρώει πολύ περιορισμένα μέχρι στιγμής 2 φρούτα κ 3 λαχανικά μόνο. Μοσχάρι δε θα φάει λόγω αλλεργίας…προς το έτος θα δοκιμάσουμε. Έχω ακούσει καλά λόγια για τα προϊόντα της hipp. Ίσως δοκιμάσω κ εγώ στο μέλλον! 
    • Τα κάνεις στον ατμό δηλαδή;; Και το κρέας σε κομμάτια το δίνεις;; Επίσης απόγευμα το δίνετε εσείς κορίτσια;; Εμάς μας είπε κρέμα της hipp ή κατσικίσιο γιαούρτι..
    • Είδες μωρέ πώς μεγαλώνουν..🤗εμας έχει κόψει το παμπερς τελείως και μου φαίνεται τόσο παράξενο σαν απότομα να μεγάλωσε το μικρό μου..χθες το βράδυ ξύπνησε ζήτησε τουαλέτα και ξαναξοιμηθηκε με τον άντρα μου σοκ πάθαμε χαχα🤪
    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...