Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ?


Recommended Posts

Κοριτσια μου γεια σας!Με το καλο ευχομαι ολες σας να γεμισσετε νινακια! :)

Η αληθεια ειναι οτι κι εγω θα ηθελα ενα ακομα και αυτες τις μερες περιμενα περιοδο αλλα πουθενα ακομα και εχω αρχισει να αναρωτιεμαι βεβαια εχω ενα θεμα!Δεν εχω καμια ευαισθησια στο στηθος....απλα πρηξιμο....εχω γραψει και ενα θεμα!Αχ βοηθηστε με!Εχω αγωνια αλλα δεν θελω και να χαρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΗΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ Ε Γ Κ Υ Ο Σ!!!!

ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ, ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ 5929!!ΕΧΩ ΑΥΡΙΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ.ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sissy82 ΜΠΡΑΒΟ!!!!! :YMHUG: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

θυμαμαι που μας ελεγες οτι δεν ειχατε εκμεταλλευτει κ πολυ τις γονιμες. ειδες που τελικα ομως εγινε το θαυματακι???

ο Αη Βασιλης σας εφερε το καλυτερο δωρο...

καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ dimitroula78 ΚΑΙ nyxterida!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2012 ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ!!

ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ ΤΕΛΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα,

Μετά από αρκετό καιρό ξαναγράφω στο mommyland. Είχα παλίνδρομη κύηση πριν από 9 μήνες περίπου. Τώρα μετά από αρκετούς μήνες προσπαθειών πάλι έχω καθυστέρηση. Τελείται περίοδος 23/11/11 με σταθερό κύκλο 28 ήμερων. Την μέρα των Χριστουγέννων έκανα τεστ στο σπίτι και βγήκε αρνητικό. Την Τετάρτη 28/12/11 έκανα β χορειακή και μου έδηξε 239. Πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου και μίλησα με την μαία του και μου είπε να την επαναλάβω την εξέταση σε μια εβδομάδα. Δεν μου είπε τίποτα άλλο. Με βάση αυτά που διαβάζω και αν κρίνω από την β χορειακή που είχα κάνει όταν ήμουν έγκυος είναι πολύ χαμάλη. Λέω την Δευτέρα να πάω να την ξανακάνω. Δεν μπορώ να χαρώ. Φοβάμαι πως κάτι δεν πάει καλά. Ελπίζω ο νέος χρόνος να μου φέρει καλά νέα.

Καλή χρονιά σε όλες σας εύχομαι και το 2012 να σας φέρει ότι σας στέρησε το 2011.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυούλες συγχαρητήρια!!! Ευχομαι να εχετε μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να αποκτησετε γερά μωράκια!!!!

Spiridoula μου μην απογοητεύεσαι πριν δεις την νέα χοριακή! Μπορεί η συλληψη να εγινε αργά και να είναι φυσιολογική η τιμή της χοριακής σου! Εχω ακούσει και πολύ χαμηλότερες χοριακές με ευτυχή κατάληξη και με κανένα πρόβλημα! Μην αγχώνεσαι, κάνε υπομονη και εύχομαι ο νέος χρόνος να σου φέρει μια τεράστια χοριακή και ενα γερό μωράκι!!!

Στα υπολοιπα κοριτσάκια τα φιλιά μου και τις καλυτερες ευχες μου για το νέο ετος!

Υγεία και αγάπη στις οικογένειές μας και γερά μωράκια στις κοιλίτσες και τις αγκαλίτσες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα έκανα την 2η χορειακή και από 239 είναι τώρα μετά από 1 βδομάδα 2434. απλά αγχώνομαι γιατί θεωρώ ότι είναι χαμηλό σε σχέση με την τελείται περίοδο που ήταν 23/11. αύριο θα μιλήσω με τον γιατρό. πως θα περάσει αυτό το βράδυ για να τον πάρω τηλέφωνο αύριο το μεσημέρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...