Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το τεστ είναι θετικό


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ το τεστ βγήκε θετικό θα γίνω μανούλα, περιμένω το καλοκαιρινό μωράκι μου. Σας ευχαριστώ όλες για την στήριξή στις πολλές μου ανασφάλειες το βασανιστηκό αυτό 4 μηνο. Καλή επιτυχία σε όλες και με ένα σποράκι στην κοιλίτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριαααααααααααααααααααααα............ειδες;;;;;τελικα εδειξε.....χαχαχα!!!!!!!!!!!

ευχομαι 9 υπεροχους μηνες με ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου εγραψα και στο αλλο σου ποστ,συγχαρητηρια!!!!! να εχεις μια τελειομηνη καλη εγκυμοσηνη και ενα υιγιεστατο μωρακι με το καλο!!!!οτι χρειαστεις ειμαστε εδω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη εγκυμοσυνη κοριτσι μου, χαλαρωσε και ονειρεψου οτι σε 9 μηνες μια ζεστη αγκαλιτσα θα ερθει και σε σενα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη, να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους και να κρατήσεις σε λίγους μήνες ένα γερό μωράκι στην αγκαλίτσα σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα συγχαρητηρια κι απο μενα κοριτσακι μου!Θα ευχηθω μεσα απο την καρδια μου μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολύ όλες για τις ευχές σας, ειμαι πολύ χαρούμενη, χθές πηγα στο γιατρό και μου έκανε υπέρηχο για να βεβαιωθεί οτι ο σάκος είναι μέσα στη μήτρα, ολα καλά τελικά και το μωρό είναι 2 χιλιοστά (χαχαχαχα) δεν είμαι ούτε ενός μήνων δηλαδή ακόμα, θα γίνω στις 15 του μήνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριαααααααααααααααααααααα............ειδες;;;;;τελικα εδειξε.....χαχαχα!!!!!!!!!!!

ευχομαι 9 υπεροχους μηνες με ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!!!!!!! :):):)

Χαχαχαχαχα ναι ειδες τελικά έδειξε, και την επόμενη πηγά για χωριακή και ήταν 3808 μονάδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου γλυκο συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!

ολα να πανε τελεια κοπελα μου σου ευχομαι!

πραγματικα!καλη συνεχεια και να χεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα ναι ειδες τελικά έδειξε, και την επόμενη πηγά για χωριακή και ήταν 3808 μονάδες

:lol::lol::lol::lol::lol: παλι καλα που αποφασισεις να κανεις το τεστ γιατι σε λιγο θα γενναγες...χχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...