Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΦΘΕΣ


Recommended Posts

Ειναι η τριτη φορα που εβγαλα αφθα στο στομα μεσα σε 2 εβδομαδα....λετε να ειναι τιποτα?ειμαι στον 6 μηνα τωρα. ειχε καμμια απο σας κατι τετοιο κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι αφθες δεν εχουν καμια σχεση με την εγκυμοσυνη... αν δαγκωνεις τα νυχια σου τοτε αυτος ειναι ο λογος... ή παλι αν βαζεις τα χερια σου κοντα στο στομα σου...ακομη και το αγχος!

αυτο που βοηθαει τις αφθες στο να φυγουν ειναι το στοματικο διαλυμα, και το μελι...

περαστικα...!!! ... μου την "δινουν" οι αφθες!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroullini ευχαριστω απλα καπου διαβασα οτι μπορει να ειναι απο ελλειψη καποιας βιταμινης....ποιος ξερει.....θα περασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια ειναι οτι ακομα οι γιατροι δεν εχουν βρει απο που γεννιουντε οι αφθες.στο λεω γιατι η κουνιαδα μου εχει σοβαρο προβλημα.βγαζει συνεχεια και δεν φευγουν με τιποτα και εχει παει σ ενα καρο γιατρους και τιποτις!!!προσπαθησε να μην βαζεις χερακια στο στομα και μπουκωματα με μαγειρικη σοδα τις καινε πιο γρηγορα.μην αγχωνεσαι παντως δεν μοιαζει να ειναι κατι απειλητικο.μπορεις βεβαια να παρεις και μια γνωμη του γυναικολογου σου ή του οδοντιατρου σου για να εισαι πιο σιγουρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...