Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,Ανδρια!Καλημέρα everybody!

Μου ήρθε περίοδος,η κοιλιά πρησμενη,εκανα μια ώρα να διαλέξω τι θα φορέσω,ουφ!!σημερα θα πάμε για φαγητό σε τούρκικο!εχει πολύ ωραία μέρα!!!!Α ρε Κρήτη!!!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!

ΧΑθηκα γτ εχουν μαζευτει πολλες δουλειες και δεν τα προλαβαινω ολα. Σημερα εφτιαξα και μελομακαρονα, νομιζω οτι περσι ειχαν βγει καλυτερα. Θα ερθει ομως ο Αλεξανδρος και θα μου πει εαν του αρεσουν!!!

Δαναη καλα να περασετε! Ωραιο φαγητο εχουν εκει σιγουρα.

Σουλα πολυ βιαζετε η μικρη παντως! Ο Διονυσης ουτε στα 4 δεν καθετε για να μπουσουλισει.

Ανδρια ακτινιδιο δοκιμασες στην φρουτοκρεμα της; Εμενα μια χαρα τα κανει ετσι και του βαζω μια μερα.

Παω να ξαπλωσω λιγακι για να συνεχισω μετα τις υπολοιπες δουλειες!! Σφουγγαρισμα, μπανιο καθαρισμα και σιδερο, και αλλα μικρα γυρω γυρω!!!

Εβαλα ενα μπουτακι κατσικακι στο φουρνο και ηρεμησα απο το φαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou oxi den tis edwsa..I8ela na sas rwtisw ti frouta dikaioume na tis dwsw...Ws twra fagame mpanana, axladi, milo k damaskino alla apo ola auta mono to axladi k to damaskino einai eukoilia... Damaskino fovame giati mia mera pou tis edwsa mou ekane para polla k neroula etrexan apo pantou..Na tin voi8isw 8elw oxi na ftasoume sto allo akro..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K emena ir8e o mpampas mou k vgikane me ton george stin taratsa me to lastixo tou nerou k ka8arisane ta keramidia apo ta kaka twn pouliwn, mou ta rixnane katw stis verantes, sta para8ira pantou k mpenane spiti k vgenane k mou kanane olo to spiti patimasies..Den mageire4a tipota, sinexeia tin eixa agkalia, den 3erw ti na kanw den ka8ete lepto moni tis..Prepei na ertei na tin analavei o george k na 4eutoka8arisw ta tzamia k na sfoggarisw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία με φώναξες? :lol:

Δανάη Τούρκικο φαγητό ε?Αχχχχ ....

Σήμερα πήγα στην μανα μου,στολίσανε δέντρο τα κορίτσια κ πήγαμε να βάλουμε στολιδάκι,το 1ο για την Χριστίνα φυσικά...so cuteeee!

Τωρα μαγειρεύω φασολάδα,θα κοιμήσω την μικρή κ 8α χαλαρώσω....so cooolll!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω!!!!

Εχθες στολισαμε εμεις!! Θα σας βαλω φωτο αυριο μαλλον, να προλαβω!!

Ανδρια εμενα μου ειχε πει ο παιδιατρος να βαζω και ακτινιδιο, ρωτησα και μια παιδιατρος του Ικα και μου ειπε και καθε μερα να βαζω δεν εχει προβλημα. Δεν του βαζω καθε μερα που και που.

Εαν την αφησεις μονη της μετα απο ποσες μερες θα κανει κακα;

Παω να κανω ενα μπανακι και μετα υπνο ( ενταξει δεν εχω ορεξη για κατι αλλο :lol::lol::lol: ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Εδώ είστε σουσουράδες μου!!!!!!

Εμείς δε στολίσαμε ακόμη. Μια απο αυτές τις μέρες όμως θα το κάνουμε! Τα πρώτα χριστούγεννα με τα μωράκια μας!!!!! Τι ωραία!!!!!

Εγώ μαγείρεψα μοσχαράκι με κριθαράκι στην κατσαρόλα και περιμένω τον αντρούλη μου να γυρίσει απ'τη δουλειά.

Η Γεωργία εννοείται πως είναι ακόμη ξύπνια... not cool!!! Χα,χα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!! εμεις ειχαμε παρεα σημερα, ηρθαν 2 φιλοι με το μπεμπη τους ,εψησε ο αντρας μου μπριζολιτσες ( τις καλυτερες που εφαγα ποτε!!!!) και περασαμε πολυ πολυ ωραια!!! βεβαια η αθηνουλα οταν τους πρωτοειδε εβαλε τα κλαμματα γιατι πειναγε και νυσταζε, αλλα μετα που καθισε με το μπεμπη ειχε πολυ πλακα γιατι χαζευε το ενα το αλλα!!! :lol: οταν μιλαγε η δικη μαε, την παρατηρουσε ο μπεμπης, κι οταν μιλουσε ο μπεμπης, τον κοιτουσε η αθηνουλα!!!πολυ φαση!!!

αλλα το απογευμα ειχε μια γκρινια...μαλλον ηταν γιατι δεν χορτασε τον υπνο σημερα!!!

κι εσεις καλα περασατε,μπραβο!!! αντε θα τα πουμε αυριο, φιλια και καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1. καλημεραα

2. εχουμε κοκκινο λαιμο κ ψηνομαστε φτασαμε μεχρι 39.7

3.εννοειται γκρινια η καημενη

4. ειμαι η μονη που το παιδι της αν κ κοιμομαστε μαζι ξυπνα για να πιπιλησει τουλαχιστον 5 φορες κ θελει πολυυυυυυυυυυυυυ αγκαλιτσα;

5. ο τι ειναι σιροπι σε αντοπυρετικο γινεται μαχη κ το φτυνουμε να ναι καλα τα υποθετα ειμαι ντεντ οταν της επεσε ο πυρετος το βραδυ ηθελε μονο πανω μου ουτε διπλα μου... χθες ειχα κ επετειο γαμου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο θηλαζει αυτες τις μερες κ την παρασκευη ακομα που ημουν μαρτυρας σε δικαστηριο με περιμενε στωικα πολυ ταλαιπωρειται σημερα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Αφρο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για εχθες, να εισαστε ευτυχισμενοι παντα!!

Περαστικα στην μπεμπα! Εαν της δωσεις πολυ λιγο σιροπακι; με την συριγγα εγω του το χωνω σο στοματακι αλλα λιγο λιγο, στην αρχη δεν το ηθελε τωρα πια το δεχετε. Ιωση ειναι;

Μαλλον θηλαζει τοσο πολυ επειδη σε εχει διπλα της, εαν την εβγαζες απο το δωματιο ή εαν εκανες αυτο που εκανε η Δαφνη μπορει να σταματουσε την νυχτα. Απο φαι πως πατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις κοιμηθηκαμε 21.00 - 6.40!! Τι καλα απο την μια αλλα απο την αλλη με ξυπναει και δεν ξανακοιματε γτ τον περνω μαζι μου. Το ξυπνητηρι χτυπαει στι 7.10!!! Περιμενω πως και πως να τελειωσουν τα σχολεια να κοιμηθω εστω και μιση ωρα παραπανω!!!

Αφροδιτη τι κανετε εσεις; Ακομη να ξεκινησετε στερεα τροφη; Μην ειναι πολυ αργα μετα για να δεχτει φαι και δεν θελησει. Εχει γινει πολλες φορες σε μωρα!!

Τι θα κανετε σημερα; Εω θελω να τελειωσω τις δουλειες που μου εμειναν απο εχθες! σιγα μην τις προλαβαινα ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!αφροδιτη μου, περαστικα στην αννουλα!!!τι παθατε;;;ιωση ειναι;;;;κριμα το μωρο....παιρνει κατι για το λαιμο;;;

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!να'στε παντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι!!

εγω ειμαι ξεκουραστη σημερα, γιατι τη θηλασα στις 12 πριν παω για υπνο και ξυπνησε στις 6.30 αλλα δεν πηγα να την ταισω και ξανακοιμηθηκε!!!επειτα ξυπνησε στις 8 και κατι, αλλα σηκωθηκε ο γιωργος και εγω κοιμηθηκα μεχρι τις 9!!!γιουπι!!βεβαια, οταν με ειδε το παιδι μου, δεν με κοιτουσε στα ματια!! :lol::lol: πεινουσε το καημενο και εφαγε και απ'τα 2!!! τωρα καθεται ησυχη στο ριλαξ, που συνηθως δεν της αρεσει οταν ειμαι στον υπολογιστη...!!! :o

καλημερα αρχηγε!!!λες βρε γεωργιανα;;;ααααα και το περιμενω πως και πως!!και πιστευω οτι η δικη μου ειναι απο καιρο ετοιμη για τις στερεες...τι να κανω;;;να ξεκινησω μονη μου κανενα ρυζαλευρο;;; ο μονος μου φοβος ειναι μηπως μετα δοκιμασει φρουτα και δε θελει....μπορει να συμβει κατι τετοιο;; το λετε;;; ωραια τα μελομακαρονα;;; αρεσαν στον αλεξανδρο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκτος απο σημερα κ χθες που δεν εχει ορεξη επειδη ειναι αρρωστη τρωει μια χαρα απ ολα με αδυναμια στα λαχανικα. Το δοκιμασα γιωργιαννα μου οταν δεν ειμαι διπλα της κ ειναι αλλου ξυπνα με τρομο καθε 15 λεπτα...ευχαριστω τα χρονια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο αντιπυρετικο δινω στις 4 με το 39.7 τα παιξα ειχα βαλει ξυπνητηρι στις 2 κ δεν ειχε κ πως μεσα στον υπνο μου την πιανω κ εκαιγε... βουρ ντουζ κ υποθετο... ειχε η μαμα του γιαννη το λαιμο χωρις πυρετο κ λυσσαξε ο δικος μου οτι δεν κολλαει κ μακρια μακρια κ μαλακιες αντε τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο αντιπυρετικο δινω στις 4 με το 39.7 τα παιξα ειχα βαλει ξυπνητηρι στις 2 κ δεν ειχε κ πως μεσα στον υπνο μου την πιανω κ εκαιγε... βουρ ντουζ κ υποθετο... ειχε η μαμα του γιαννη το λαιμο χωρις πυρετο κ λυσσαξε ο δικος μου οτι δεν κολλαει κ μακρια μακρια κ μαλακιες αντε τωρα

αν ηταν ιωση, μαλλον κολλησε...τι να πω, δεν ξερεις απο που να φυλαχτεις .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο περαστικά στην Αννούλα, που την άρπαξε μωρέ το κακόμοιρο? Της στέλνω μια τεράστια αγκαλιά και ο Άρης ένα μεγάλο φιλί! Χρόνια σας πολλά και για την επέτειο, να'στε πάντα αγαπημένοι!

Εμείς περάσαμε πολύ όμορφα στην Ακράτα, κάναμε και τη βόλτα μας στη λίμνη Τσιβλού, ανάψαμε τζάκι, ψήσαμε κλπ. Θα σας τα γράψω αναλυτικά αργότερα.

Δεν έχω ακόμα διαβάσει τα νέα σας, πρέπει να πάω σε δυο δουλειές και θα μπω αργότερα.

Τη καλημέρα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη ποτε εχετε ραντεβου; Γιατι δεν δοκιμαζεις σιγα σιγα λιγο φρουτο; Ή το απογευμα ρυζαλευρο; Λιγη ποσοτητα καθε φορα απλα να αρχισει να δοκιμαζει και να συνηθησει σιγα σιγα.

Του αρεσαν τα μελομακαρονα!!

Σας αφηνω γτ με τραβαει να με παρει αγκαλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1. καλημεραα

2. εχουμε κοκκινο λαιμο κ ψηνομαστε φτασαμε μεχρι 39.7

3.εννοειται γκρινια η καημενη

4. ειμαι η μονη που το παιδι της αν κ κοιμομαστε μαζι ξυπνα για να πιπιλησει τουλαχιστον 5 φορες κ θελει πολυυυυυυυυυυυυυ αγκαλιτσα;

5. ο τι ειναι σιροπι σε αντοπυρετικο γινεται μαχη κ το φτυνουμε να ναι καλα τα υποθετα ειμαι ντεντ οταν της επεσε ο πυρετος το βραδυ ηθελε μονο πανω μου ουτε διπλα μου... χθες ειχα κ επετειο γαμου...

Αφρο μου,περαστικά σας!!πώς είναι τώρα?της έδωσες depon?λογικό είναι να γκρινιάζει...

Αφρο μου,στο ξαναέγραψα νομίζω,ακριβώς επειδή κοιμάστε μαζί,ξυπναει για να πιπιλήσει...δεν είναι η πείνα αλλά η επαφή το ζητούμενο.δεν νομίζω ότι έχει διατροφικές ανάγκες πιο αυξημένες από τη Μυρτώ πχ που από 2 μηνών κοιμάται σερί κ δεν θηλάζει το βράδυ.τι να πω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...