Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Καλημέρα!

Σήμερα σηκωθήκαμε νωρίς και πήγαμε εκκλησία με τη μικρή μας Γεωργία! Η πρώτη κυριακή μετά τη βάφτιση!

Μάλλον της άρεσε το "κρασάκι" γιατί μετά τη φρουτόκρεμα δεν την πολυήθελε :lol::lol::lol:

Μεσημέρι κι εμείς στην πεθερά για μαμ!

Ωχ, κάτι μου βρωμάει :!: πάω να την αλλάξω και επανέρχομαι...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera!!!!

Gewrgianna mou k egw moni mou ekana to sidero e4es :( k ponesa k tin mesi mou alla telika eida k simadi gia periodo k evala servieta prin 3aplwsw k ontws to prwi pou ele3a eixa adia8etisei :(

I mikri arxise k ka8ete deila deila sto relax tis k xarika giati den pige teleiws axristi i agora tis.. Exei k paixnidia k twra pou megalwse tin travane perissotero..

Prepei na simmaze4w k ligo tin kouzina k na tin sfoggarisw k variemai, eipame na katevasoume k ta xristougenniatika twra na doume an den vare8oume..

Anastasia mou emeis prose3ame pws stin vaftisi k tin epomeni kiriaki pou ipie krasaki tis epomenes meres koimotan polles wres k san poulaki..Xexe zalizotan :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα- καλημέρα..τι υπέροχη μέρα έχει έξω σήμερα, σκέφτομαι να τα παρατήσω όλα και πω τον άντρα μου να βγούμε καμιά βολτίτσα.. μόνο θα μαγειρέψω και θα βάλω κανένα πλυντήριο. Χθες τη νύχτα ο Παναγιωτάκης δεν κοιμήθηκε καλά ξύπνησε 3φορές κλαίγοντας και δεν μπορούσα να τον ηρεμήσω με τίποτα..μεμέ δεν ήθελε, τη μια φορά έφαγε λίγο ξένο αλλά ήταν γενικά απαρηγόρητος. Σκέφτομαι μήπως τον πονάνε τα ουλάκια του.. Άντρια είδες τι μας κάνει αυτή η ψυχολογία όταν περιμένουμε περίοδο.. τελικά σου ταίριαξε κάποια μπλούζα απο τις 2. Γεωργιάννα ευχαριστούμε για τα κρουασάν και Danai για τα μελομακάρονα, καλύτερα έτσι φάτε ''φάτε μάτια ψάρια'' γιατί αν τα είχα κοντά μου θα είχα πάρει ποιός ξέρει πόσα κιλά. Βασιλική τι ταμείο έχεις.. εγώ πάντως απο το ΙΚΑ σε αυτό το θέμα δεν έχω παράπονο, ότι δικαιούμουν τα έχω πάρει όλα άμεσα! Ειρήνη νομίζω και εσύ δεν τα έχεις πάρει ακόμη έ;;Γιατί σας τα έχουν καθυστερήσει τόσο πολύ, υποτίθεται ότι είναι βοήθημα και τα χρειαζόμαστε..τι να πώ! Αfrodite πολύ όμορφο το δωμάτιο, έχετε κάνει πολύ καλή δουλειά πραγματικά! Samar κοιμήσου τώρα που μπορείς, Γώγώ αχ βρε κορίτσι τι τραβάς, πρέπει να του τα πούμε ένα χεράκι του άντρα σου νομίζω ε;; Που σε κάνει και σκας άντε.. Φιλάκια πολλά, σας αφήνω να πάω να μαγειρέψω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες, όσες ψωνίζετε από amazon ρίξτε μια ματιά γιατί νομίζω ότι άρχισαν να ξαναστέλνουν πάνες pampers.

Οι Pampers Baby-Dry Size 4 2 x Packs of 70 (140 Nappies) κάνουν 17 λίρες.

Απλά προσέξτε ότι στο τέλος προσθέτουν 23% φπα. Άρα βγαίνουν 21 λίρες δηλ 25 ευρώ / 140 πάνες = 18 λεπτά η πάνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STOLISAME TO SPITAKI MAS!!!!!! YIOUPI...Ir8an k oi goneis mou k mas voi8isane :).. 8a sas valw photo apo4e giati evgala alla den einai kales giati mpenei k to fws tis imeras sto spiti k den fainontai wraia ta lampionia..Ekana k hoover giati opou pernousame me ta stolidia gemizame xrisoskoni..

Eutixws mageirevei o george oxtapodi krasato giati egw eimai xalia logw periodou..Otan fame 8a kanw k tin kouzina apo gwnias k ftanei gia simera..Exoume k ton gamo, pou ore3i gia stolismata..8a er8oume oi goneis mou na me paroun stin ekklisia giati o george varietai k 8a ertei na mas vrei sto kentro meta...

I mikri koimi8ike moils tis evala sto relax k eixa arxisei na tis zestainw tin soupa tis tin pira agkalia k efage 5 koutalies alla me poli klama, fainetai na tis arese alla eklaige giati nistaze poli tis edwsa k gala k to epine san koimotan..Ekeino pou emeine mporw na to fila3w gia avrio i den kanei pou evala k lemonaki k elaiolado? Emeine paaaaaara poli k einai krima na tin peta3w..

Xoanita mou to apogeuma 8a kanw mpanaki k 8a tis dokimasw k 8a diale3w..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άνδρια,μπορείς να φυλάς το φαγητό της για 2 μέρες στο ψυγείο,δεν πειράζει που έβαλες λεμόνι κ λάδι.θα σου έλεγα-επειδή την έχω πατήσει με τη Μυρτώ-να την ταίζεις ξεκούραστη κ όταν έχει αρχίσει να πεινάει πριν ξεκινήσει να κλαίει από την πείνα,γιατί μετά εκνευρίζεται κ δεν τρώει ακόμα κ αν πεινάει.

Κι εγώ τα πήρα τα λεφτά από το ΙΚΑ αμεσως.

Να σας ρωτήσω,μας έφεραν φρεσκα αυγά οι θειοι,μπορώ να φάω ωμό με ζάχαρη όπως τρώγαμε μικρά ή δεν επιτρέπεται λόγω θηλασμού.στην εγκυμοσύνη απαγορευόταν γι'αυτό ρωτάω.μου ήρθε μια λιγούραααα.

κ εγώ είμαι πρησμένη,πήρα κ ενα κιλό κ περίμενα περίοδο αλλά τπτ στον ορίζοντα,όποτε το θυμάται ερχεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη μου δεν ξερω εαν κανει το ωμο αυγο. Εγω το εφτιαχνα με κροκο αυγου- μελι και μετα εβαζα καυτο γαλα! Ειναι οτι πρεπει για κρυωματα και πονους στο λαιμο.

Ειμαι ολο το απογευμα στην κουζινα. Ο Διονυσης καθετε και παιζει στο παρκο του! Εφτιαξα και το χοιρινο λεμονατο και επειδη ηταν πολυ κρατησα λιγο και το εκανα με γλυκοξυνη σαλτσα( δεν μου πετυχε και πολυ). Μια ταρτα καρμποναρα και για γλυκο γιαουρτοπιτα!!! Εχει κουζινικες ανησυχιες!!!

Καλα που εισαστε οι υπολοιπες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΟΥΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.Τι κανουν οι μανουλες?????κυριακη σημερα κ βολταρατε???δαναη ανατριχιασα κ μονο στην ιδεα ωμου αυγου.τα σιχαινομαι λεμε.μπορει να φαω 1 ομελετα 1 φορα το χρονο.παντως ωμο αυγο γενικα πρεπει να μην καταναλωνουμε.εμεις περασαμε 1 ηρεμο σαββατοκυριακο.δεν εκανα τιποτα.μονο σημερα πηγαμε ανθουσα σε 1 φιλικο ζευγαρι που τους παρακολουθει ο αντρας μου διαιτολογικα.τωρα φτιαχνω πιτσα να φαμε..γεωργιαννα νοικοκυρα μου ποσες ωρες περασες στην κουζινα.κοριτσια τα ζουζουνια σας πινουν νερο???εμενα ουτε να το δει δεν θελει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική, εμένα πίνει νερό ενδιάμεσα όταν τρώει χορτόσουπα και ρυζάλευρο και λιγότερο όταν τρώει φρουτόκρεμα. Μέσα στη μέρα αν της δώσω πίνει μόνο δυο γουλιές και το αφήνει. Αλλά στα γεύματά της πίνει οπότε οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα,κοριτσούδια!κανω ενα διάλειμμα από την ταινία που βλέπουμε στο ALPHA.κ η Μυρτώ πίνει νερό κατά τη διάρκεια των γευμάτων κ της αρέσει πολύ,στη διάρκεια της ημέρας αμελώ να της δώσω,αλλά θα το ξεκινήσω.

Βασιλική,ωμό αυγό τρώγεται αμα ειναι φρέσκο,οχι του εμπορίου.εγώ λόγω θηλασμού ρώτησα.θα πάρω αύριο την παιδίατρο...

Αναστασία,περιμένουμε φωτο της ζουζούς κ δικές σου από τη βάφτιση!!

Γεωργιάννα,ζωγράφισες πάλι στην κουζίνα!!!!δεν μου λες,καθε μέρα τόσα φαγητά μαγειρευεις???κ γλυκά???

καληνύχτα κ καλή ξεκούραση σε όλες κ όλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη καθε μερα μαγειρευω. Εχω απαιτιτικο ανδρα που τρωει μονο φρεσκο φαγητο!!!! Περα που τρωει μονο κρεας!! Απλα φτιαχνω μικρες ποσοτητες γι'αυτο μαγειρευω καθε μερα. Οταν εχω ορεξη φτιαχνω παραπανω φαγητα και για την επομενη μερα!!

Εμενα πινει νερο γτ το εχει παρει σαν παιχνιδι με το μπιμπερο. Μηπως να το δοκιμασεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες, όσες ψωνίζετε από amazon ρίξτε μια ματιά γιατί νομίζω ότι άρχισαν να ξαναστέλνουν πάνες pampers.

Οι Pampers Baby-Dry Size 4 2 x Packs of 70 (140 Nappies) κάνουν 17 λίρες.

Απλά προσέξτε ότι στο τέλος προσθέτουν 23% φπα. Άρα βγαίνουν 21 λίρες δηλ 25 ευρώ / 140 πάνες = 18 λεπτά η πάνα

αναστασια, πολυ χρησιμη πληροφορια, θα το ψαξουμε!!!

ερωτηση: οσες δινετε νερο στα μωρακια σας, το κανετε με το ποτηρακι ( το εκπαιδευτικο, ξερετε) η με το μπιμπερο;;;και ποτε το ξεκιναμε;;;με τις κρεμες η με τις σουπες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτήσω,μας έφεραν φρεσκα αυγά οι θειοι,μπορώ να φάω ωμό με ζάχαρη όπως τρώγαμε μικρά ή δεν επιτρέπεται λόγω θηλασμού.στην εγκυμοσύνη απαγορευόταν γι'αυτό ρωτάω.μου ήρθε μια λιγούραααα.

κι εγω το ετρωγα!!χτυπημενο αυγο με ζαχαρη και κακαο!!η γιαγια μου το εφτιαχνε, και στην ουσια ειναι σαν ωμο κεικ!!!παιδικες αναμνησεις..... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις ειμαστε καλυτερα απο το απογευμα, γιατι αρχισε να ξεμπουκωνει η μυτουλα της!!τη νυχτα που μας περασε ξυπνησε 2 φορες και φαινοταν οτι κατι την ενοχλουσε, μαλλον ηταν οι μυξουλες της...

πηγαμε και το πρωι με τη βαφτηστηρα μου για να κοινωνησει, μετα στο σπιτι μας για καφεδακι....ειχε πολυ πλακα που πειραζε την αθηνουλα στο ριλαξ και νομιζε οτι ηταν κουκλα, της ζουλουσε την κοιλια να βγαλει κανεναν ηχο!!!χαχαχχα!!ειναι 13 μηνων και ειναι τοσο χαριτωμενη που θελω πολυ στην ηλικια της να ειναι ετσι και το κοριτσακι μου!!!

πηγαμε και για καφεδακι στο μολ το απογευμα, και περασαμε ωραια...συζητησαμε και λιγο για τη δικη μας βαφτιση, ακομα δεν καταληξαμε σε ημερομηνια, θα εξαρτηθει και απο το που θα κανουμε τραπεζι...

το βραδυ που ανεβηκαμε στα πεθερικα μου δεν πολυκαθοταν η σκατουλα, μου φαινεται οτι εχει μαθει μονο τη μαμα και το μπαμπα και θα'χουμε προβλημα....βεβαια, την προηγουμενη εβδομαδα που ηταν εδω η μαμα μου , μια χαρα καθοταν....αρχιζω να σκεφτομαι οτι φταιει που μοιαζουμε αρκετα με τη μαμα μου, και επομενως της βρισκει γνωριμα και αγαπημενα στοιχεια....εεεε και οι συμπαθειες δεν κρυβονται!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι ολο το απογευμα στην κουζινα. Ο Διονυσης καθετε και παιζει στο παρκο του!

γεωργιαννα μου, εμενα καθεται το πολυ 20 λεπτα, και αποφασισα σημερα να το ξεστησω και στη θεση του να στρωσω καποιο χαλι δραστηριοτητων και να καθομαι κι εγω με παιχνιδακια για να αρχισει να κουνιεται λιγο η τεμπελα μου!!

εχει να μου προτεινει καποιο κοριτσι, πως να διαμορφωσω το χωρο;;; δαναη, εχεις κανει κατι παρομοιο;;; να στρωσω κανενα παπλωνα κατω η στρωματακι;;;

καθε συμβουλη και εμπειρια θα βοηθουσε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης κοριτσια, συνεχιζουμε να ΜΗΝ κανουμε κακακια τακτικα... :( ειναι η τριτη εβδομαδα....τις 2 προηγουμενες της καναμε κλυσματακι στις 7 ημερες....τωρα, αποφασισαμε να παρουμε τηλ τη γιατρο πρωτα, μπορει να μας πει να περιμενουμε λιγο ακομα.... αλλα, τι αλλο να κανω;;;ασκησουλες στα ποδαρακια κανουμε, χορταρικα τρωω, μπατονετα λαδωμενη βαλαμε....τιποτε!!και δεν καταλαβαινω πως αλλαξε απο εκει που ηταν καθε μερα, μια φορα την εβδομαδα κι αν!!! λετε να φταινε τα δοντακια της ( εχω ακουσει για διαρροια, οχι για το αντιθετο, βεβαια) η αλλαζει το εντερακι της για να δεχθει τις στερεες;;;; και πινουμε μονο γαλατακι της μαμας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Κάναμε τη βολτίτσα μας το μεσημέρι και ξεσκάσαμε. Είδαμε φίλους, τσιμπήσαμε μεζέδες έξω και κάναμε και καροτσάδα! Είμαστε 6 μηνών σήμερα!!! Ο Άρης δοκίμασε πατάτα-καρότο και του ψιλοάρεσε! Τώρα το'χει ρίξει στον ύπνο κι εμείς μόλις φάγαμε ψαρόσουπα!

Δε θύμωσα με τον άντρα μου που πήγε χθες στο πάρτυ, είναι ένα πάρτυ που γίνεται κάθε χρόνο και πάντα πηγαίναμε, δε μπορούσα, ούτε ήθελα να του πω να μην πάει. Απλώς μερικές φορές δυσκολεύομαι με τη νέα κατάσταση, δεν έχω βοήθεια από πουθενά και δυστυχώς δεν υπάρχει κανείς να τον κρατήσει.

Η μόνη μου επιλογή τώρα είναι η υπέροχη Βαλεντίνα μου, που με βοηθάει με το σπίτι μια φορά τη βδομάδα και της είχα πει για χθες μήπως κάναμε μια πρώτη απόπειρα να κρατήσει τον Άρη βράδυ (τον έχει κρατήσει 2-3 ώρες πρωί) αλλά δε μπορούσε. Θα το κάνω βέβαια σύντομα γιατί θέλω πολύ να βγω με τον άντρα μου έξω μια φορά επιτέλους αλλά δε μπορεί να γίνεται και συχνά καθώς είναι επί πληρωμή και όπως καταλαβαίνετε οι καιροί δεν είναι για πολλά έξοδα.

Πάω να διαβάσω τα υπόλοιπα νέα σας γιατί έριξα φευγαλέα ματιά, φιλιάααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνη, χαρουμενα μηνογενεθλια!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] 6 μηνων!!!κοτζαμ αντρες, τρωτε και σουπιτσες!!!

σε καταλαβαινω απολυτα, κι εμενα μου λειπει μια βολτα με τον αντρα μου, και του εχω προτεινει να βγουμε αφου κοιμηθει η μπεμπα κατα τις 9, και να κατσει μαζι της η πεθερα μου, αλλωστε απο πανω μενει, αλλα δεν θελει να την αφησει καθολου...το σαββατο που μας περασε, και ειχαμε τη βαφτιση, αναγκαστικα την αφησαμε με τη μαμα μου, και μια χαρα γυρισαμε στις 4, τιποτε δεν καταλαβε το πουλακι μου, ποσο μαλλον να γυρισουμε κατα τις 12 για μια μπυρα!!!αααχ, ποσο μου εχει λειψει μια μπυρα με φιλους!!! και σημερα που το προτεινε η πεθερα μου να της την αφησουμε καμια μερα για να τη συνηθιζει, ειπε ο δικος μου ΅: καλα, ποσα παιδια θα κρατας, αφου εχεις της δωρας ( της αδερφης του)!! λες και θα την αφηναμε κανα αιωνα, αν βγουμε ενα βραδυ.... :( τωρα περιμενω να αρχισουμε τις κρεμουλες, μπας και απομακρυνθουμε λιγο απο το βυζι της μαμας....αααα και λεπτομερεια που κανει τη διαφορα, να πληρωθουμε, για να μπορουμε να βγουμε κι εξω.... ;)

η πεθερα σου δε μπορει να βοηθησει καθολου;;;

η μαμα σου ειναι καλυτερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Epistre4ame apo ti gamo prin ligo..Apo periodo xalia exw poli roi alla ti na kanoume? 8a to sin8isoume twra pou 8a to exoume ka8e mina..To para3eno einai pws lene pws kanei kairo na ri8mistei emena ir8e tin 27i mera nixta pros 28i mera...Roloi i kiria!!!!! :evil:

Danai mou se euxaristw gia tin simvouli..

Nero emena den pinei sxedon ka8olou tis dinw meta apo ta geumata tis k to anagouliazete :(

Apo to stolisma mas :D

post-5713-13873938228236_thumb.jpg

post-5713-13873938228594_thumb.jpg

post-5713-13873938228943_thumb.jpg

post-5713-13873938229289_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Αντριά μου πολύ όμορφη ατμόσφαιρα!!!Και του Χρόνου να είσαστε καλά!Πως αντέδρασε η Μυρτώ ?

Αφροδίτη εγώ στρώνω πάνω απο το χαλί ένα παπλωματάκι κ απο πάνω μια φλις κουβερτούλα,κάτω απο τον καναπέ για να μπορεί να σηκώνεται κιόλας....γύρω γυρω μαξιλάρια αλλά κ πάλι της αρέσει η παρανομία κ τα περενάει τα διόδια :D

Εσένα που έιναι πιο μικρή η Αθηνούλα πρόσεχε με τις απότομες κινήσεις επειδή είναι σκληρά κάτω οπως κ να χει κ μπορεί να χτυπάει το κεφαλάκι της.

Να σας ενημέρωσω κ εγώ στον Σκλαβενίτη έχει κουπόνια των 1 ευρώ στις κρέμες ΝΟΥΝΟΥ εως 7-12.

Τα νέα μου είναι βαρετά κ καθόλου ενδιαφέρον πέρα απο την μικρή που με διασκεδάζει.

Με τον αντρα μου μάλωσα πάλι,θεωρεί ότι είναι υπερβολή που του λέω να κάθεται σπίτι...2 μέρες είναι μέσα κ παίζει με την μικρή.

Του έδωσα το ελευθερο να κάνει ότι θέλει γτ στο εξής δεν θα ξανα ασχοληθώ μαζί του.Ειμαι απόμακρη.

Πάλι σκ... Χριστούγεννα ,χωρίς δέντρο κ καμιά όρεξη για τίποτα.'Μάλλον με έχει πιάσει τώρα η επιλόχεια κατάθλιψη.

Μου την δίνουν όλοι κ όλα,θα ήθελα να πατήσω ένα κουμπί κ να εκτοξευθώ κάπου μακρυά,μαζί με την κόρη μου εννοείται.

Η μικρή κουνάει το κεφάλι της με ρυθμό όταν ακούει μουσική κ γυρναει το χερι της γυρω γυρω σαν χανούμισα χωρίς μουσικη..... :D

Σας αφήνω γτ φωνάζει....φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα!!!

Αφροδιτη εγω τον ξεκινησα λιγες μερες πριν την φρουτοκρεμα του με την μπιμπερο σαν παιχνιδι. Μετα οταν χρειαστηκε να πινει νερο το ειχε μαθει. Με το εκπαιδευτικο ποτηρακι δεν μπορει γτ εχει μαθει απο το στηθος να πιανει την θηλη. Θα μαθει αργοτερα!!!

Θα σας γραψω πιο μετα γτ ο υπολογιστης μου τα εχει παιξει κι να μην γραψω τσαμπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

λίγο δύσκολη νύχτα σήμερα περάσαμε,η μικρή κοιμήθηκε κανονικά στις 8.30 κ στις 12 ξύπνησε,την ηρέμησα λίγο κ μετά από κλάμα κοιμήθηκε στις 12.45, ξαναξύπνησε στις 3.30 κ ευτυχώς μετά από 5' κοιμήθηκε πάλι μόνη της.τώρα κοιμάται,εγώ βράζω το μεσημεριανό της κ μολις ξυπνήσει θα πάμε για καφεδάκι οι 3 μας γιατί έχει ωραία λιακάδα!

Αφροδίτη,εγώ έχω στρώσει κάτω κάτω μια κουβερτούλα,μετά ενα κάλυμμα κ από πάνω δυο παπλωματα κ απο πανω το γυμναστηριο χωρις αυτο που κρεμεται γιατι την περιόριζε από το να κανει βαρελάκια :lol: εμενα το χαίρεται πολυ κ καθεται αρκετά μόνη της κ παίζει όταν είναι ξεκούραστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για το ποτηράκι που ρώτησε κάποια,η Μυρτώ από την πρώτη μέρα έπιασε να πιει από το ποτηράκι,βέβαια της πέφτει κ λίγο νερό εκτός αλλά μαθαίνει,άλλες φορές της το δίνω εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...