Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Δαναη κ εμας να δεις ε!!!!! αντεεε

αφροδιτη τι κανεις κ μακρυνε τοσο το μαλλακι της καλε μου?? Θα τρελαθω ολα ειανι τελεια..το δωματιο σας ειαι σουπερ..εχουμε κουκλακια για μωρακια..

αντρια καρδιογραφημα εμεις καναμε..εχουμε μια σχισμη η οποια μπορει να κλισει...στειλτε θετικη ενεργεια θελω να κλεισει κανενα νινακι να μην εχει προβληματα.. εγω θυμωσα γιατι ο προηγ. δεν το ειχε βρει το φυσημα κ το βρηκε ο Παπαβεντσης... πολυ καλος γιατρος..δαφνη ακους; ο αγαπημενος σου!!! χαχα

Φαγαμε το φαγητο μας γαμωτο παλι δν εφαγε πολ μεσημεριανο την πηρε ο υπνος στο καρεκλακι..λιωμα η Νεκταρια!!

Γεωργιαννα μου καθομαστε στον κολο μας λιγο ομως μετα πεφτουμε!! Εμενακοαμ δε τα δωσανε και καθε μερα κλαιω απο τα νευρα μου γιατι μας δουλευουνε!!! Σε καλη μερια χαχαχα

Δαναη αν δεις στην φωτο την κραταω απο το μπρατσακι!! ειναι χουλιγκαν πλεον δν μπορεις να την αφησεις πουθιενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ ζηλευω!!!θέλω κ εγώ η επαρχιωτιπούλα να ερθω όταν θα κάνετε συνάντηση!!!υπάρχει μια περίπτωση το καλοκαίρι να ανέβουμε οδικώς θεσσαλονίκη-χαλκιδική κ να κάνουμε μια στάση στην αθήνα για το γαμο μιας φίλης ,οπότε κάποιες από εσάς μπορεί να σας πετυχω

το κοτόπουλο το έφαγε όλοοοοοοοοο!!!

μπραβο μυρτω!!!ποτε το καλοκαιρι;;;ελπιζω να ειμαστε εδω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαγαμε το φαγητο μας γαμωτο παλι δν εφαγε πολυ μεσημεριανο την πηρε ο υπνος στο καρεκλακι..λιωμα η Νεκταρια!!

Ειρήνη, να χαίρεσαι που κοιμάται εύκολα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη να πας να τους ρωτησεις. Εδω ολα τα κοριτσια τα εχουν παρει. Κατι γινετε και μην τα χασεις.

Δαναη να μην ειναι Αυγουστο γτ δεν θα ειμαι εδω!!!

Λοιπον σας κερναω ολες. Εχω και δευτερο ταψι εαν δεν σας φτασει.

post-4242-13873938217128_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danai mou egw den prolava na tis kanw tin soupitsaa tis eklaige k sinexws tin epairna agakalia peirazei na tin faei apogeuma i den kanei?

Irini mou 8a pame k emeis ton allo mina na doume ti 8a ginei makari ola ta paidia kosmou na einai ugiis...

Ekana k egw soupista gia emas alla 3exwrista apo tin mikri giati pros8esa k alla ilika stin dikia mas...

Gewrgianna AAAAAAAAAXXXXXXXX einai to agapimeno mou almiro ta krouasan :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia μου το κακο ειναι οτι κοιμάτε το μεσημερι ετσι κ το πρωι στο πρωινο της... το βραδυ θελει ακομα βυζι για να κοιμηθεο.. να δω τι υθα κανω οταν σγταματησω τον θηλασμό..

αφροδιτη ο κ. Παπαβεντσης ειναι πολυ καλουλης γιατρος! 2 φορε πηγαμε ειναι πολυ ηρεμος , εξηγει τα παντα κ αναληυτικοτατος...ως κ παιχνιδακια της δινει για να δει πως παμε απο ψυχοσωματικη αναπτυξη..φοβερος.. κ γενικα σε χαμηλη τιμη η επισκεψη κ πολυς κοσμοςδ εν περιμενει εξω ειναι μια χαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danai mou egw den prolava na tis kanw tin soupitsaa tis eklaige k sinexws tin epairna agakalia peirazei na tin faei apogeuma i den kanei?

Δεν ξέρω,στη γερμανία το συνηθίζουν να αλλάζουν τα γεύματα κ να κάνουν το κυρίως το βράδυ.Δεν ξέρω μήπως δεν το χωνέψει.εγώ τα ετοιμάζω από το πρωί μετά τη φρουτόκρεμα για να τα έχω έτοιμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα,τέλεια φαίνονται!!!οτιδήποτε έχει ζύμη είναι η αδυναμία μου!!!λοιπόν,στέλνω κ εγώ μελομακάρονα!!!!!εχουμε σε σχήμα χριστ.δέντρου,ανθρωπάκι κ αστεράκι!διαλέχτεεεε

post-14553-13873938217435_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια καλυτερα να της το δωσεις αυριο. Δεν εγινε και τπτ να μην φαει μια μερα μεσιμεριανο.

Το εχω κανει και εγω και του εδωσα γαλα. Διακοπη ρευματος. Μην της πεσει βαρυ και πονεσει η κοιλιτσα της, ειναι μικρη ακομη.

Τα κρουασαν βγηκαν τελεια!! Εχω κανει πολλλλλες δουλειες και εχω ακομη. Ευτυχως ακομη κοιματε το ζουζουνι!!

Δαναη ειναι τελεια και νοστιμα!!! Ευχαριστουμε!!! Μου εδωσες ιδεα. Απλωσες φυλο και τα εκοψες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα,έφτιαξα μια μπάλα,τα πάτησα με την παλάμη κ μετά έβαλα πάνω το φορμάκι!ό,τι λείπει το έχω φάει εγώ (αντε κ ενα ο κώστας κ ενα η πεθερά μου ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα απ' έξω, έκατσα ήσυχα ήσυχα να σας διαβάσω και μου ανοίξατε την όρεξη!!

Ξαναβγαίνω να πάρω κάτι γλυκό!

Αφροδίτη το δωμάτιο τέλειο!

Ειρηνάκι όλα καλά θα πάνε με τη Νεκταρία μας, είμαι σίγουρη πως θα της περάσει!! Μπράβο στον αγαπημένο μου γιατρό!!

Άντρια επίσης όλα καλά.

Κι εγώ είχα φύσημα μικρή και το παρακολουθούσα, σε πολλά παιδάκια συμβαίνει, μου πέρασε κάπου στην εφηβεία, χωρίς ποτέ να μου δημιουργήσει το παραμικρό πρόβλημα!!

Πάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw tote avrio!! Simera itan poli gkriniara apo to prwi 8elei sinexws na tin exw agkalia..Koimi8ike kanena misawro to mesimeri alla itan panw ston kanape stin kouzina k etsi den mporousa na tin ftia3w mipws k kanw fasaria, eimoun teleiws moni mou spiti simera, den peirazei mikro to kako :)...

Fainontai wraia ta melomakarona alla distixws egw den ta trww den mou aresoun ka8olou apo ta Xristougenniatika glika trww mono to christmas cake..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θυμάμαι,ποια,έγραψε σήμερα πως βάζει στα λαχανικά μεσα και κρεμμύδι.ρώτησε τον παιδίατρο?η δικιά μας είπε οχι κρεμμύδι,ντομάτα κ κουνουπίδι πριν τον 8ο μήνα γιατί δεν μπορούν να τα χωνέψουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kremmidi den tin rwtisa,ntomata mou eipe pio meta,kounoupidi k mprokolo mou eipe oxi giati fernei ponous..

Ekana apotrixwsi ta xeria mou giati avrio pantrevete 1os mou 3aderfos k epeidi eixa ginei pi8ikos :) 8eloune k ta podia mou k i koilia mou EPEIGON alla den mporw moni mou eutixws twra forame k polla rouxa k ta kalivoume :) den einai opws ta xeria pou fainontai pio eukola..

I mikri itan me ton giwrgo k eklaige sinexeia, katafere na tin koimisei prin ligo alla sinexeia 3ipna k klaiei einai poli anisixos o ipnos tis..

Ekana k egw to mpanaki mou k katevika katw na paei o giwrgos e3w na kanei ena tsigaro k otan epsitre4ei 8a paw na stegnwsw ta mallia mou..

Exw k ena plintirio to perimenw na teleiwsei na valw k stegnwtirio k na ta siderwsw :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη και εγω βαζω κρεμμυδι που και που και του δινω. Απο ντοματα μαλλον μου βγαζει σπυρακια στο σωματακι. Ομως ο παιδιατρος μου ειπε να βαλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxx siderwsa, ponesa poli tin mesi mou!!!

Espasa na vrw mia fanela gia avrio gia to gamo, mou ir8e na klaiw opote pame katastimata 4wnizw gia tin Victoria (xalali tis 1000 fores) k gia mena den pairnw tipota, den vrika mia makromaniki episimi fanela pou na a3izei, siderwsa 2 (den einai k poli spoudaies) k avrio 8a tis dokimasw na dw poia mou aresei perissotero gia na foresw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Άρης επιτέλους κοιμήθηκε μετά από ώρες γκρίνιας, έβαλα δύο πλυντήρια ρούχων κι ένα πιάτων, καθάρισα τη κουζίνα, τακτοποίησα το σαλόνι και τώρα δε ξέρω τι να κάνω... Βαριέμαι να δω ταινία, βαριέμαι να διαβάσω, τον υπολογιστή θέλω να τον πετάξω και θέλω σαν τρελή ένα ουίσκυ κι ένα τσιγάρο! Προφανώς δε μπορώ να έχω τίποτα από τα δύο οπότε μάλλον πρέπει να πάω για ύπνο...

(Ο Βαγγέλης - αφού έφαγε λιγκουίνια με μελάνι σουπιάς, σολομό και μπρικ από τα χεράκια μου - έχει πάει σε πάρτυ... :cry:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Μειναμε χωρις δεντρο!!! Εσπασε η βαση που στερεωνε τα κλαδια, το πλαστικο δεν αντεξε αλλο το βαρος τους. Μονο 3 χρονια αντεξε!!! Τωρα περιμενω το μπαμπα να μας παρει. Του ειπα να παρουμε μια φορα και εμεις ενα φρεσκο. Για να δουμε!!!! Στολισα το σπιτι λιγακι.

Θα παω στα πεθερικα μου για φαγητο σημερα, γλιτωνω το μεσιμεριανο μαγειρεμα. Για βραδυ εχω βγαλει χοιρινο. Καμια ιδεα;

Καλα εχθες καμια δεν ενδιαφεροταν να σιδερωσει; Αναγκαστικα να το κανω μονη μου! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα,στείλτα να τα κάνω μαζί με τα δικά μου στην πρέσα!!!λοιπόν,προτείνω χοιρινό με δάμασκηνα,χυμό πορτοκαλιού κ μέλι.τι κομμάτι έχεις?έχεις κανενα κάστανο?!?!να γίνει κ χριστουγεννιάτικο?αλλιώς κάντο σκετο με δαμάσκηνα στην κατσαρόλα σαν τηγανιά.μπορείς να συνοδεύσεις με πουρέ ή ρυζάκι να ρουφήξει κ σαλτσούλα!!!αν θέλεις πες μο μαιλ σου να τη στειλω γιατί ειναι pdf κ εδώ δεν μπορώ να το βάλω.αχχχ μου άνοιξε ο όρεξη.κ εμείς στης πεθεράς μου θα παμε,είχαμε πάρει να κάνουμε σολωμό κ κέφαλο αλλά θα τα βάλουμε στην κατάψυξη για αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Δανάη ωραία συνταγή,πάρε κ το δικό μου email geovourlia@hotmail.com αν κ φοβάμαι τα γλυκά φαγητά.

Αλλά είμαι ανοιχτή σε προτάσεις....

Κορίτσια ειστε όλες απιθανες ,φοβερα πραγματα φτιάχνετε κ πολύ νοικοκυρές.

Δάφνη μου του μαγειρεψες κ πήγε σε πάρτυ ε?Που θα πάει,θα πάρουμε τα πάνω μας για αυτη την στιγμή ζώ....απαράδεκτοι.

Εχτές του τα ψαλλα αλλά κανενα νοημα δεν βγηκε....τζαμπα όλα.

Τα νευρα μου τα χάπια μου.

Γεωργιάννα μου δεν συμφωνώ με το φρέσκο δεντράκι καθόλου,με τα ίδια χρήματα καταρχήν θα μπορούσες να αγοράσεις ένα ψηλό σαν αληθινό κ να σου μείνει κ χρόνια.

Για τα γευματα των μωρών μας τώρα,εγώ της έχω δώσει ντοματα κ κουνουπίδι,μια χαρά τα δέχτηκε.

Σήμερα θα της δώσω κουνελάκι κ εμείς θα φάμε φασολάκια...πριγκίπισσα την έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη μου τι ωραια συνταγη αλλα δεν εχω δαμακηνα. Εχω κομματακια απο μπουτι.

τελικα βρηκα σε σιτε χοιρινο λεμονατο.

Αλλα θελω αυτη την συνταγη για τα Χριστουγεννα. σου εστειλα μνμ, αφου το ειχες απο τις φωτο που ανταλλασαμε!!

Γωγω μου υπομονη για λιγο ακομη και μετα θα βγαινεις και εσυ!! Πιστευω οτι εισαι πιεσμενη εξαιτιας οικονομικων. Μακαρι να βρεθει κατι συντομα και τοτε θα βρεις την ηρεμια σου.

Δαφνη τι ωραια πραγματα μαγειρεψες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...