Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

γεια σας κορίτσια!

μπήκα να πω ένα μεταμεσονύκτιο ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D

πριν λίγο γυρίσαμε από έξω, είχαμε πάει σε μια φιλη Κατερίνα και περάσαμε πολύ ωραία :D:D:D

σήμερα πήραμε και τα αποτελέσματα των αιματολογικών και είναι πάρα πολύ καλα!

όλα καλά δηλαδή μέχρι στιγμής! Μακάρι να πάνε όλα καλα και στο μέλλον :D:D:D:D

εφυγε και το 1ο τρίμηνο! Ούτε που το πιστεύω....στην μπουμπου μου πέρυσι δεν περνούσε με τίποτα ο καιρός....ήταν και το οτι μάθαμε ότι είμαι έγκυος μέσα στο καλοκαίρι, χάσαμε και τις διακοπές μας και οι μέρες περνούσαν βασανιστικά!!!!!

κορίτσια: κάντε 2ο παιδί! δεν θα προλαβαίνετε να σκεφτείτε την εγκυμοσύνη :lol::lol::lol::lol: θα περάσει ο χρόνος σαν νεράκι :lol::lol::lol::lol:

καληνυχτααααααααααααα xxxx

PS: τι τέλεια μωρά είδα στις φωτογραφίες? πω πω!! Σκέτα κουκλάκια και το καθένα τόσο ιδιαίτερο και ξεχωριστό!!!!!!!! να σας ζήσουν!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα ή Καλημέρα να πώ?

Μάλλον να έχετε ένα υπέροχο ξημέρωμα :D Η ωρα ΄είναι 3...Εγώ κορίτσια εδώ κ 3 βράδια δεν μπορώ να κοιμηθώ,απο τα συμπτώματα χολόστασης που έιχα!!!Εντονη φαγούρα σε όλο το σώμα ακριβώς όπως τότε.

Έίμαι απελπισμένη,πρεπει να ξεκινήσω εξετάσεις για νεφρα ύπαρ κτλ...δεν είναι καθόλου καλό σημάδι αυτό.

Οπως καταλαβαίνεται,είμαι κουρασμένη όλη μέρα κ ψυχολογικά πεσμένη.....

Τελος πάντων,ας αλλάξω θέμα να μην το σκέφτομαι....

Κορίτσια πεθαίνω για τις φατσούλες των μωρων σας....Αφροδίτη ,καλέ τι μαλλάκι εχει η μικρούλα,σιγουρα φοραει κοκαλάκι :lol: είναι κινεζούλα σαν την μαμα,είναι γλυκα!!!

Δαφνη δεν έχω λόγια για τον Αρούλη,φοβερό τυπάκι!

Αναστασία φόρα της παιδί μου το φορμάκι να προλάβει να το χαρεί...μόνο τα Χριστούγεννα θα το βάλει?

Αυριο θα πάω μηπως βρω κ εγώ.

Γεωργιαννα του πάνε τρελά οι πυτζαμούλες του Διονυσακο....

Εχτες όλη μερα ημουν σε μια φιλη στο Χαλάνδρι κ περασαμε πολυ όμορφα.....φαγητο,τζακι,γλυκο,παιχνιδια με το μωρο κ φτυαρι :lol:

Φιλιά κοριτσακια μου,ελπίζω αυριο να εχω κουραγιο να μπω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα!!!

καλέ από χθες το απόγευμα γράψατε πάρα πολλά!!!τα μελομακάρονα έγιναν πολύ ωραία,η τύχη της πρωτάρας!!χαχα.κ εμείς πήγαμε χθες σε μια φίλη μας κατερίνα,έφαγα του σκασμού (ποτέ μην πάτε σε τραπέζι νηστικές!!!) κ γυρίσαμε στις 2!περάσαμε πολύ ωραία αλλά τώρα νυστάζω.....Σήμερα ξεκινάμε κοτόπουλο!για να δούμε...

Αναστασία,τέλεια η μπουμπού κ πολύ όμορφο το στεφανάκι!!!!με το καλό κ το καινούριο δοντάκι!

Γιούλη,περαστικά στον Αλέξη!!

Δάφνη,πολύ ωραίο το φορμάκι κ το σκουφάκι!!πήρα ακριβώς τα ίδια για τη μικρή απο το jumbo!αλλα΄δεν της τα έχω πλύνει ακόμα.

Βασιλική,χαίρομαι που είστε καλά!αυτό έχει σημασία, όλα τα άλλα θα τακτοποιηθούν σιγά σιγά!

Ειρήνη,ελπίζω να μην είναι τπτ σημαντικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ μου,τι είναι η χολόσταση?μην ανησυχείς προκαταβολικά πριν κάνεις τις εξετάσεις,εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!

Έλενα,μπράβο για τα αποτελέσματα!!!!εννοειται πως θα κάνουμε δεύτερο (ή μάλλον να μιλάω για τον εαυτό μου :lol: )!

εμείς από προχθές έχουμε ξετρελαθεί με τα φιλάκια που μας δίνει η μικρή,και κάνει κ τον ήχο "μουατςςςςςς".θα πεθάνω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη,τέλεια η μπουμπού!!!αν δεν κάνω λάθος είναι η πρώτη φορά που ανεβάζεις φώτο της,ε??κάτσε να πάρω τον άντρα σου να του το πώ :lol::lol::lol::lol: καλά θυμάμαι ότι είχε αντίρρηση?τέλεια,έχει πολύ ωραία μαλλάκια κ πολλά!!!η διακόσμηση στους τοίχους μου άρεσε πάρα πολύ!μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια, θελω να ανεβασω μια φωτο αλλα ειναι μεγαλυτερη απο 2 μεγκαμπαιτ, τι μπορω να κανω;;;

Αφροδίτη,θα κάνεις δεξί κλικ πάνω στο αρχείο της φωτο,θα πατήσεις edit (ή επεξεργασία στα ελληνικά),μετά πάνω αριστερά resize, μετά τσεκάρεις το pixel πάνω δεξιά κ μειώνεις το ποσοστό,κ μετά κάνεις save

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Μ'αρεσει που μπηκα και λεω σιγα δεν θα εχει γραψει κανεις και εχετε γεμισει μια σελιδα!!!!!

Γωγω μου ελπιζω να μην ειναι οπως τοτε! ΚΑι να σου περασει γρηγορα. Μηπως ειναι απο το αγχος ή απο την στεναχωρια; Περιμενουμε νεα οποτε εχεις.

Σουλιτσα μου θελει να περπαταει και σε θελει για οδηγο!! Μολις παρει φορα μονη της [smilie=pottytrain4.gif] θα σε εχει. Ειναι πολυ συμφεροντογοι τα μωρα!!

Σαμανθα πολυ χαιρομαι που πηνε ολα καλα! Εμενα μου αρεσει να νιωθω την καθε μερα της εγκυμοσυνης!!

Η μπουμπου τι κανει;

Δαναη ειπαμε που μενω ποτε να τα περιμενω; Το ηξερα τι θα βγουν ωραια.

Παω να κανω κρουασανακια και φαγητο! Γτ δουλειες βαριεμαι!!

Καμια κοπελα εθελοντης για σιδερο;;;;; Ακουει κανεις; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα Γεωργιάννα μου,στείλε διεύθυνση κ θα τα στείλω με το ΚΤΕΛ!!!εγώ καθάρισα το ενα μπανιο,μενει το άλλο,η Μυρτώ έφαγε μόνο τη μισή φρουτόκρεμα κ ξεράθηκε στο κρεβάτι της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

αφροδιτη τι κουκλακι ειναι τουτο?? φτου φτου! τελειο μαλλακι!!!

αντε θα σας βωαλω κ εμας

DSC_0430.jpg

γεωργιαννα βλεπω δεν χανεις τον καιρο σου ολο θελεις να μαγειρευεις κ να φταιχνεις γλυκα! φτου φτου! ( απο τον οαεδ πληρωθκες? εγω οχι ακομα!!!)

δαναη κ εμεις σημερα δε φαγαμε ΚΑΘΟΛΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη τωρααααα τα εφαγα κιολας!!! Καθε μηνα γυρω στις 31 μου τα βαζουν στην τραπεζα.

Καλα τι κουκλα ειναι η Νεκταρια!!!! Καθετε και στο ποπο της μονη της;

Δαναη μου περιμενω!!!! θα σου στειλω κρουασαν και εαν προλαβω σημερα θα φτιαξω τσουρεκι.

Σουλα μου εχεις δικαιο ΟΛΑ τα μωρα μας ειναι ΚΟΥΚΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι όντως όλα κουκλιά... :D... Καλημέρα, καλημέρα..Αφροδίτη τι μαλλί είναι αυτό που έχετε καλέ;; Στείλε και λίγο απο εδώ που είμαστε σχεδόν φαλακρούλιδες ακόμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! η μικρη μου κοιμαται, γιατι σημερα ξυπνησε απο τις 6 την ταισα, κι αντι να κοιμηθει, τραγουδουσε μεχρι τις 7.....εγω ξανακοιμηθηκα, αλλα ο γιωργος σηκωθηκε και την πηρε, μεχρι τις 10 που ξυπνησα κι εγω!!!

ευχαριστω για τα καλα σας λογια!!!δαναη, τσιμουδια στον αντρα μου!!! :lol::lol: τι να κανω;; μονο εσεις εχετε ομορφα μωρα;;;επρεπε να δικαιωσω τον τιτλο κι εγω : απιστευτες φατσουλες!!! ευχαριστω για την πληροφορια, θα το προσπαθησω την επομενη φορα που θα ανεβασω καποια φωτο!!!

η μυρτουλα κανει και ματσ;;;;;;θα τρελλαθω!!!χαχαχα!!!

ειρηνη μου, μπραβο η νεκταρια καθεται και στον ποπο της;;; εγω περιμενω ακομα το επιδομα τοκετου απο τον οπαδ, καλα κρασια!!!

γεωργιαννα μου, τι να πω, μαλλον κοιμοταν ο μπαμπας οταν μεγειρευαμε την αθηνουλα!!!χαχαχα!! ειχα τρελες ορεξεις τοτε, τωρα που το θυμαμαι, μαλλον γι'αυτο.... ;)

γωγω μου, περαστικα!!!θυμαμαι που και ειχες και στην εγκυμοσυνη, αλλα περασε μονο του, ετσι δεν ειναι;;;ελπιζω να υποχωρησουν τα συμπτωματα!!!

βασιλικη, κι εμας μας εχουν πεσει πολλα μαλλακια!!!οταν ηταν πιο μικρη , ηταν σαν να ειχε φλοκατη στο κεφαλι!!!κοκκαλακια δεν πολυβαζουμε, γιατι ολο τα βγαζει!!!

ελενα, χαιρομαι που ηταν καλες και οι αιματολογικες!!!εχεις δικιο, σαν νερο περναει ο καιρος!!! μακαρι να περασει ετσι μεχρι το τελος!!!

φιλια σε ολες!!!θα παμε κι εμεις τζαμπο αργοτερα, και θα παρουμε και τη χριστουγεννιατικη φορεσια!! ειμαστε πολυ ζηλιαρες!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!

Μπράβο Έλενα, όλα έτσι καλά θα είναι μέχρι τέλους!

Δανάη κι από εδώ μελομακάρονα παρακαλώωω! Επίσης κρουασάν και τσουρέκι Γεωργιάννα!! Να σας στείλω διεύθυνση? :lol::P :P ;)

Γωγώ μου ελπίζω κι εγώ να μην είναι τίποτα και να είναι κάτι περαστικό!!

Ειρήνηηηη, που είσαι καλέ και χάνεσαι? Κούκλα η Νεκταρία σου, να τη χαίρεσαι!!!

Αφροδίτη καλά ψώνια!

Ιωάννα κι εμείς φαλακρούληδες!

Εγώ ξύπνησα στις 9 από τηλεφώνημα του πατέρα μου και πετάχτηκα πάνω ανήσυχη και τελικά με είχε πάρει κατά λάθος! :?

Και μετά έπιασε μια κρίση κλάματος τον Άρη που κράτησε δυο ώρες, μόλις τώρα ξανακοιμήθηκε. Περίεργο πρωινό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνη, μηπως τον ενοχλουν τα δοντακια;;;; το λεω, γιατι απο τη δευτερα που ξεπεταχτηκαν τα δικα μας, την πιανουν κατι παραπονιαρικα κλαμματα που δεν μας τα εχει ξανακανει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!

Τι ομορφα μωρα εχουμε!!!!

Αφροδιτη θα ερθω να κλεψω το δωματιο σας!!! ΤΙ ΡΟΖ τρελο ειναι αυτο!!!

Που θα παει θα κανω την κορουλα και μετα θα σας δειξω εγω!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia mou nomizw pws moiazei k tou george alla perissotero se mena parolo pou i8ela na moiazei tou george mono sta xrwmata, STA MATIA, stin miti =))

Irinaki mou se euxaristoume..K emeis pigame proxtes stin paidiatro k mas eipe PALI gia to fisima k 8a pame ton allo mina gia kardiografima, to i3era pws exei giati apo imerwn mas to anafere i giatros..Mas eipe pws den einai ka8olou anisixitiko alla o kardiologos exei ena akirwmeno rantevou k etsi to ekmetalleutikame..

Vasiliki mou se euxaristoume k sena paaaara poli :)

Daphne mou apo to jumbo to skoufaki? xexe to exoume k emeis set me papoutsakia-pantoflitses opws k alles kopeles apo edw (den 8imame poies-me sigxwreite)

Afrodite mou euxaristoume!!!!!!

OLA ta mwrakia mas einai kouklia k mas kanoune perifanes k koukouvaaaaaaa :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vre koritsakia mou sas euxaristw oles den 3erw ti egine alla emeina paraaaa polles selides pisw k den 8elw na afisw kapoia kopela pisw..Sto proigoumeno minima mou apantisa se liges euxomai na min afisa kamia k na enoxli8ei..

Afrodite mou exei PAAAAAARRRRAAAAAAAAA poli mallaki xexexe =)) kouklara k to dwmatio san na vgike apo parami8i..Exete poli gousto..

Anastasia mou nai mou moiazei poli alla 8a protimousa na exei xrwmata tou andra mou (kastano3an8os) ta matia tou (prasina) k tin wraia tou miti den 8elw na mou moiazei emena krima to mwro mou :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Αφροδίτη γιατί μας την έκρυβες την κούκλα? Ντα,ντά! Κανόνισε να μη λείπεις από την επόμενη συνάντηση για την δούμε και από κοντά την κούκλα που μεγάλωσε τόσο!

Πολύ όμορφο μωρό! Και το δωμάτιό σας τέλειο! Δική σου η διακόσμηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, μια χαρα κουκλα εισαι, γι'αυτο και η βικτωρια ειναι κουκλιτσα!!!

το δωματιο μας, το καναμε ροζ μην τυχον και μας μπερδεψουνε και νομιζουν οτι ειμαστε αγορακια!!χεχεχε!! μονοι μας το καναμε αναστασια, ειχαμε χρονο και ορεξη να γυρναμε στα μαγαζια..... οταν θα κανονισουμε συναντηση να μας φερεις και φωτο απο τη βαφτιση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ζηλευω!!!θέλω κ εγώ η επαρχιωτιπούλα να ερθω όταν θα κάνετε συνάντηση!!!υπάρχει μια περίπτωση το καλοκαίρι να ανέβουμε οδικώς θεσσαλονίκη-χαλκιδική κ να κάνουμε μια στάση στην αθήνα για το γαμο μιας φίλης ,οπότε κάποιες από εσάς μπορεί να σας πετυχω

το κοτόπουλο το έφαγε όλοοοοοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...