Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Γεια σας!!!

Απο το πρωι, για αλη μια μερα ημασταν χωρις ρευμα!!! ΚΑνονικα μεχρι τις 11, τελικα στις 14 μαας ηρθε. τι να τους πουμε ολο εργα κανει η ΔΕΗ μου μεσα!!!

Γλυκερια μου δεν καταλαβα με το τζακι. Να την χαιρεσαι!! ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΛΑ!!!!

Ανδρια σας περισσευουν λεφτα για κουμπαριες; Αυτο να τους πεις.

Ξυπνησε τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας!!!

Απο το πρωι, για αλη μια μερα ημασταν χωρις ρευμα!!! ΚΑνονικα μεχρι τις 11, τελικα στις 14 μαας ηρθε. τι να τους πουμε ολο εργα κανει η ΔΕΗ μου μεσα!!!

Γλυκερια μου δεν καταλαβα με το τζακι. Να την χαιρεσαι!! ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΛΑ!!!!

Ανδρια σας περισσευουν λεφτα για κουμπαριες; Αυτο να τους πεις.

Ξυπνησε τα λεμε μετα

Den 3erw pote 8a pantreutoune elegan se 2 xronia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antria το οικονομικο ειναι ενας πολυ σοβαρος λογος για να μην γινεις κουμπαρα σε δυο χρονια δεν ξερεις σε τι κατασταση θα ειμαστε ολοι μας οικονομικα...το λιγοτερο ενα χιλιαρικο θα το φας...καλυτερα αν ως τοτε σου περισσευει ας το φαει η βικτωρια...

δαναη ευχαριστω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη ναι σωστά κατάλαβα,αυτό έχουμε κάνει...είναι όρθια κ το κάγκελο της φτάνει μέχρι το κεφάλι...

Αντριά πολύ ανώριμος μου φαίνεται ο τύπος...1ον για τα τατουάζ που κάνει τα ονόματα απο εφήμερες σχέσεις,2ον σε αποκαλεί "κουμπάρα¨"..ακόμα δεν τον είδαμε τον βαπτίσαμε που λένε κ σε πιέζει εν μέρει κ 3ον ...είναι δυνατόν να μιλάνε για τον γάμο τους που θα γίνει σε 2 χρόνια???Αμαρτον δλδ ,μέχρι τότε πολλά μπορεί να αλλάξουν.

Απο την αλλη αν πραγματικά το ηθελες δεν θα το συζήταγες,καλύτερα να κάνεις κάτι τετοιο με χαρά γτ είναι δεσμευση ζωής.

Η καλύτερη δικαιολογία είναι της Γεωργιάννας....no money, no foney!!!!

Σούλα να το χαίρεσαι τον τυχερό άντρα σου, δεν παίζεσαι λέμε,μου έδωσες φοβερές ιδέες,είσαι κ α τ α π λ η κ τ ι κ ή!!!

Φακές στα γενέθλεια του άντρα μου κ γτ όχι κ στα δικά μου,δεν νομίζω να το παρεξηγήσει αν κάνω το ίδιο.... :D

Οδοντογλυφίδες λές ε?Χμμμ τις έχω σπάσει όλες,ουτε αυτές δεν κρατάνε τα τσαχπίνικα ματοβλεφαρά μου!!! :shock:

Δανάη φιλιά στην Κρητη μας,απο μερα σε μέρα,γεννάει η ξαδέρφη κ εμείς δεν θα είμαστε εκεί :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας ζουζούνες και μπεμπάκια!

Δάφνη, περαστικά στη μανούλα σου! Λόγω δουλειάς τις γνωρίζω αυτές τις καταστάσεις.. Να έχετε θετική σκέψη και πολύ κουράγιο!

Σουλίτσα, να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!

Χτες είχαμε πάλι κλάματα και ξενύχτια..

Σήμερα κλείνουμε τους 6 μήνες!!!!!!! Αχ,το μωράκι μου! Το λατρεύω!

Το πρωί κανόνισα και κάποιες λεπτομέριες για τη βάφτιση. Συναντήθηκα με τον φωτογράφο και "έκλεισα" και λίγα μπαλόνια για έξω από την εκκλησία.

Και έχουμε κι άλλα νέα. Το μεσημέρι φάγαμε πρώτη φορά χορτόσουπα! Καλά, πρέπει να τη μαγείρεψα πολύ καλά :lol: γιατί της άρεσε! Πρέπει να έφαγε γύρω στις 10 κουταλιές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία,να σου ζήσει η φοβερή Γεωργία!!!!πάντα γερή και ευτυχισμένη!!!!αστέρι με την πρώτη 10 κουταλιές!!!!γι'αυτό έχει γίνει ντερέκι!!!μπράβο!!

Γωγώ,που θα γεννήσει η ξαδέλφη σου?ρέθυμνο μένει αν θυμάμαι σωστα?αντε με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία,να σου ζήσει η φοβερή Γεωργία!!!!πάντα γερή και ευτυχισμένη!!!!αστέρι με την πρώτη 10 κουταλιές!!!!γι'αυτό έχει γίνει ντερέκι!!!μπράβο!!

Γωγώ,που θα γεννήσει η ξαδέλφη σου?ρέθυμνο μένει αν θυμάμαι σωστα?αντε με το καλό!

Ρεθυμνο μένει αλλα θα γεννησει στα Χανιά,εκει ειναι ο γιατρος της.....σε ευχαριστουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλιτσα μου να τον χαιρεσαι και τελεια η ιδεα για φακες!! Κριμα που ο δικος μου δεν τις τρωει! :lol::lol::lol:

Αναστασια ειδες εισαι καλη μαγειρισσα! :lol::lol::lol:

Γωγω μου εχουμε το ιδιο προβλημα! αλλα εγω δεν προσπαθω να κρατηθω, δεν ειναι οτι δεν μου λειπει. Ειναι απλο το ρολοι χτυπαει καθε μερα στις 7!!!! Μου λειπει και εμενα πολυ.

Τωρα ηρθε και εβαλα καρβουνα για να του ψησω καλαμακια χειροποιητα και εφτιαξα και πιτουλες. παω να ετοιμασω και τις πιτουλες γτ φουσκωσανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ,πρώτη φορά τώρα σηκώθηκε?έχει το κρεβάτι της κάτω σκάλα για να το κατεβάσεις?

Αφροδίτη,δοκίμασες να της δώσεις δαμάσκηνο?

δαναη, μονο γαλα της μαμας πινουμε, δεν τρωμε κρεμουλες ακομα για να της βαλω δαμασκηνο ;) λες, αν το τρωω εγω, να βοηθησει τη μπεμπα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της έβαλα πατάτα, καρότο, κολοκύθι και αφού τα έβρασα και τα έλιωσα στο μούλτι, πρόσθεσα 1 κουταλάκι του γλυκού ελαιόλαδο και λίγο λεμόνι. Δεν έβαλα σέλινο γτ έχει έντονη μυρωδιά. Θα το προσθέσω αργότερα όπως και το μπρόκολο. Καλύτερα πιο απλές γεύσεις τις πρώτες μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο εμενα!

ΔΑΦΝΗ μου περαστηκα στη μητερουλα σου,εχε θετικη ενεργεια και σκεψη και ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε περαστικα...επισης καλοριζικο το δοντακι του αρουλη μας...

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ να χαιρεσαι την γεωργια...αντε και με το καλο η βαφτιση σας σε λιγες μερες.

ΣΟΥΛΑΚΙ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου....οτι επιθυμειτε!

ΑΝΔΡΙΑ μου κανε οτι νιωθεις βρε αγαπη μου...τιποτα περισσοτερο και τιποτα λιγοτερο...επισης εαν εχει αποφασισει η ξαδερφη σου να ζησει μ αυτον τον τυπο αφηστε τη να το ζησει ολο αυτο..δεν ειναι μικρο παιδι...εχει κριση πιστευω!!αφηστε τη να κανει οτι θελει....και αν κανεις λαθος σε ολοες τις φοβιες σου??

ΑΦΡΟΔΙΤΗ καντε κουραγιο και δειξτε δυναμη,να δειχνετε οσο μπορειτε σαν να ειναι ολα φυσιολογικα...μην το κανετε να νιωθει αδυναμος και αρρωστος...ουτε να δειχνετε λυπηση..διαβαζουν τα ματια οι αρρωστοι και δυσκολα μπορεις να τους κοροιδεψεις...

Τα δικα μας τωρα!Ο Αλεξης ειναι πολυ καλυτερα,το πσκ ημουν εγω χαλια αλλα τωρα κι εγω μια χαρα...

Τη τελευταια φορα που πηγαμε στη παιδιατρο τη παρασκευη για να αφουγκραστει τον Αλεξη παρατηρησε στα ματια του στραβισμο...Ψευδοστραβισμος μας ειπε δηλ του φευγει το ενα ματακι...Θα κλεισουμε ραντεβου με οφθαλμιατρο να το δει...Υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να κανουμε επεμβαση...Επισης εκ γενετης ο Αλεξης πισω απο το ενα του αυτακι εχει κατι κοκκινες σαν ευρειαγγειες...Δεν εναι φυσιολογικο ουτε αυτο μας ειπε...Μου ειπε να κλεισω ραντεβου στο παιδων να μας δει καποιος αγγειολογος...και αυτο αφαιρειται με επεμβαση...Ειμαι αισιοδοξη!!!Ελπιζω να στρωσουν και τα δυο!Σημερα μας ηρθε το κιταπι της ΔΕΗ 247 ευρω...

Εχω φτασει ηδη τα 78 κιλα και ειμαι πολυ χαρουμενη...Τελικα για το τραπεζι που σας ελεγα θα φτιαξω:

ρολο κοτοπουλο με πατατες ραγου,κοκκινιστο με ρυζοτο,σαλατα χωριατικη και σαλατα του καισαρα και θα ορεκτικο ειμαι αναμεσα σε πατατες σουφλε η κρεπες η ζαμπονοτυροπιτα....Πειτε μου τη γνωμη σας!!!Γλυκο θα φτιαξω το αγαπημενο μου:μιλφειγ...Σας παραθετω τη συνταγη μου(συνταγες της παρεας)Αυτα απο εμενα!!!!Πολλα φιλια σε ολες!!!Αυριο θα στολισουμε κι εμεις το δεντρακι μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule τελικα κοτόπουλο ρολό,πολύ καλά έκανες κ εγω οταν εχω τραπέζι το φτιάχνω....το μιλφειγ φαινεται πολύ εύκολο,για καντο να μας πεις.Επισης προτιμώ πατάτες alacreme.

Πηγες 78 κιλα ε?Σουπερ!Μπραβο σου!Θελει θυσιες,ειδικα όταν είσαι σπιτι ειναι δυσκολο να αντισταθείς.

Ευχομαι να εξαφανιστουν ολα αυτα απο τον Αλεξακο κ να μην χρειαστει καμια επέμβαση.

Γεωργιάννα με τα νεύρα μας παίζεις?Δεν έχουμε τζάκι καρδιά μου,χαρείτε το εσείς για μας!

Δανάη ναι σε κλινική,νομίζω μια είναι εκεί,θα την ρωτήσω κ θα σου πώ.

Εμένα κοιμήθηκε μετα απο πολύ γκρίνια,δεν υποφερεται δλδ ...

Ελπίζω να μην ξυπνήσει πάλι....

Αφροδίτη,τι εγινε με τον γιατρό στην Πεντέλη ή μεινατε εκεί χιονάνθρωποι :lol:

Τι σας είπε για την ελια?

Δεν ξερω τι να φτιάξω αυριο,μου εφερε η μανα μου λαχανο κ σκεφτομαι να φτιαξω λαχανοντολμάδες....αλλα δεν θα προλάβω,ο Χρηστος φεύγει για δουλεια στις 12 κ πρέπει να εχω παει κ λαικη πριν φυγει.........χμμμμ

Αναστασία έτσι την δίνω την χορτόσουπα κ εγω,χωρις λεμόνι μονο...κ φυσικά σελινο.

Σημερα εφαγε την φρεσκια ντοματα με κριθαράκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule τελικα κοτόπουλο ρολό,πολύ καλά έκανες κ εγω οταν εχω τραπέζι το φτιάχνω....το μιλφειγ φαινεται πολύ εύκολο,για καντο να μας πεις.Επισης προτιμώ πατάτες alacreme.

Πηγες 78 κιλα ε?Σουπερ!Μπραβο σου!Θελει θυσιες,ειδικα όταν είσαι σπιτι ειναι δυσκολο να αντισταθείς.

Ευχομαι να εξαφανιστουν ολα αυτα απο τον Αλεξακο κ να μην χρειαστει καμια επέμβαση.

Γεωργιάννα με τα νεύρα μας παίζεις?Δεν έχουμε τζάκι καρδιά μου,χαρείτε το εσείς για μας!

Δανάη ναι σε κλινική,νομίζω μια είναι εκεί,θα την ρωτήσω κ θα σου πώ.

Εμένα κοιμήθηκε μετα απο πολύ γκρίνια,δεν υποφερεται δλδ ...

Ελπίζω να μην ξυπνήσει πάλι....

Αφροδίτη,τι εγινε με τον γιατρό στην Πεντέλη ή μεινατε εκεί χιονάνθρωποι :lol:

Τι σας είπε για την ελια?

Δεν ξερω τι να φτιάξω αυριο,μου εφερε η μανα μου λαχανο κ σκεφτομαι να φτιαξω λαχανοντολμάδες....αλλα δεν θα προλάβω,ο Χρηστος φεύγει για δουλεια στις 12 κ πρέπει να εχω παει κ λαικη πριν φυγει.........χμμμμ

Αναστασία έτσι την δίνω την χορτόσουπα κ εγω,χωρις λεμόνι μονο...κ φυσικά σελινο.

Σημερα εφαγε την φρεσκια ντοματα με κριθαράκι....

Ειπα να κάνω μια αλλαγή στην φώτο...για λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραίο Γεωργιάννα!!!

Αναστασία,κ εγώ της έβαλα πατάτα,καρότο,γλυκοκολοκύθα,λάδι κ λίγο λεμόνι αλλά τπτ :( ελπίζω οσο περνάνε οι μέρες να τρώει παραπάνω.

μόλις κοιμήθηκε!πάω για μπανάκι κ μετά να χαλαρώσω.καλό βραδάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη,όλα καλά με τον Αλέξη!είναι δύσκολη επέμβαση?θα πρέπει να μείνει μέσα?μπράβο για τα κιλά!καλή συνέχεια!θέλεις να χάσεις κ άλλα?μας άνοιξες την ορεξη με το μενού.καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule τελικα κοτόπουλο ρολό,πολύ καλά έκανες κ εγω οταν εχω τραπέζι το φτιάχνω....το μιλφειγ φαινεται πολύ εύκολο,για καντο να μας πεις.Επισης προτιμώ πατάτες alacreme.

Πηγες 78 κιλα ε?Σουπερ!Μπραβο σου!Θελει θυσιες,ειδικα όταν είσαι σπιτι ειναι δυσκολο να αντισταθείς.

Ευχομαι να εξαφανιστουν ολα αυτα απο τον Αλεξακο κ να μην χρειαστει καμια επέμβαση.

Γεωργιάννα με τα νεύρα μας παίζεις?Δεν έχουμε τζάκι καρδιά μου,χαρείτε το εσείς για μας!

Δανάη ναι σε κλινική,νομίζω μια είναι εκεί,θα την ρωτήσω κ θα σου πώ.

Εμένα κοιμήθηκε μετα απο πολύ γκρίνια,δεν υποφερεται δλδ ...

Ελπίζω να μην ξυπνήσει πάλι....

Αφροδίτη,τι εγινε με τον γιατρό στην Πεντέλη ή μεινατε εκεί χιονάνθρωποι :lol:

Τι σας είπε για την ελια?

Δεν ξερω τι να φτιάξω αυριο,μου εφερε η μανα μου λαχανο κ σκεφτομαι να φτιαξω λαχανοντολμάδες....αλλα δεν θα προλάβω,ο Χρηστος φεύγει για δουλεια στις 12 κ πρέπει να εχω παει κ λαικη πριν φυγει.........χμμμμ

Αναστασία έτσι την δίνω την χορτόσουπα κ εγω,χωρις λεμόνι μονο...κ φυσικά σελινο.

Σημερα εφαγε την φρεσκια ντοματα με κριθαράκι....

ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ...ΤΗΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΣΑΣ ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ...ΤΗΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΣΑΣ ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ...

\\αντε μπραβο!!!Θα την βαλω στις συνταγες μου....ευχαριστουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έλειπα σε διακοπές, έχασα κάτι;;; Πάω να ψάξω να ευχηθώ με αγάπη και χαρά.  Ιούνιος Ιούλιος Αύγουστος είναι πολύ πολύ γεμάτος για θετικά τεστ .. 
    • Υπέροχα νέα κορίτσι μου!!! Τι καλά ❤️ ❤️ ❤️ ❤️  Παίρνω κι εγώ θάρρος με τα νέα σου - είμαι στην αίθουσα αναμονής και περιμένω τη σειρά μου !! Ενώ ήμουν χαλαρή όλο το σκ, τώρα Μ έχει πιάσει ένα μούδιασμα 😅😅 Φύλο δε σας είπε;;
    • Φωλιά μου πήρε η κολλητή και μέλλουσα νονά τώρα. Δεν ξέρω αν θα βολέψει γιατί δεν είχαμε τον καιρό εκείνο 🤣🤣🤣 Καρότσι βόλτας εννοείς το τρίκυκλο Ε;;; Εμένα με είχαν κατά βολέψει αυτά και για τα δυο. Τα έχω ακόμα… Εμένα που ήταν στα 2 χρόνια η διαφορά τους όταν έβαλα τον μικρό στην έβαλα ένα κρεβάτι χαμηλό στην μεγάλη επειδή φοβόμουν μην πέσει (πήρα απ την μαμα μου ένα συρόμενο που είχε ο αδερφός μου, απ αυτά που μπαίνουν κάτω από το βασικό κρεββάτι) και κοιμόταν εκεί μέχρι 3 χρονων περίπου που την έβαλα σε κανονικό κρεβάτι με κάγκελο.  το ίδιο εκανα και με τον δεύτερο μετά γιατί πάλι φοβόμουν…είμαι λίγο φοβητσιάρα με αυτά 🤭🤭🤭
    • Έκανες πολύ καλά που πηγες. Φαντάζομαι πήρες μια ανάσα… Τι σκέφτεσαι τελικά; Θα μείνεις με αυτή την γιατρό;  Κοιτα αν είναι το πρώτο και δεν έχεις κάποιο κοντινό άτομο να σου δώσει κάποια πράγματα είναι αρκετά αυτά που πρέπει να πάρεις. Βέβαια να έχεις στο μυαλό σου ότι θα σου πάρουν και αρκετά δώρα. Όποτε εστίασε στα πιο βασικά που χρειάζεσαι γιατί θα σου φέρουν αρκετά. Επίσης κανε λίστα όποτε αν κάποιος κοντινό σου σε ρωτήσει τι θες να μπορείς να του πεις κάτι συγκεκριμένο. 
    • Κοριτσι μου γλυκο καλο μηνα με υγεια κ υπομονη.  Σφιξε τη καρδια σου και προχωρα στο επομενο βημα. Ευχομαι αν παρεις την αποφαση της εξωσωματικης ,και γω αυτη θα παρω, ειναι οντως μονοδρομος για καποιες απο εμας. Ευχομαι ο,τι αποφαση παρεις του χρονου τετοιο καιρο να κρατας αγκαλια το μωρακι σου...οσο για την αποβολη στην εξωσωματικη ονυως κανεις δε μπορει να μας εγγυηθει αλλα εσυ θα κανεις αυτο που γεμιζει κ σε κανει να νοιωθεις καλα. Ειναο δυσκολος ο δρομος της εξωσωματικης τ ξερω κ απο το περιβαλλον μου αλλα ολα θα πανε καλα γτ υπαρχει η επιστημη....παρε το χρονο σου να ηρεμησεις ψυχικα κ βρςς τη δυναμη να προχωρησεις . Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια  κ ευχομαι να ερθει το θαυμα με οποιο τροπο🙏🙏❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...