Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Γιουλη παραπονο ειναι οταν το γραφεις ετσι. Πολυ σπανια σχολιαζεις αυτα που γραφουμε εμεις. Τι θα επρεπε να πουμε εμεις; Ποσες φορες δεν σε εχω ρωτησει εγω και ΠΟΤΕ δεν μου απαντησες, ετσι βαρεθηκα να μιλαω με καποιον που δεν μου δινει σημασια.

Οσο για το οτι δεν ρωταμε για τις αλλες κοπελες θα πρεπει να σκεφτουμε λιγο οτι το μυαλο μας ειναι στα μωρα που εχουμε αγκαλια και στο σπιτι και λιγοτερο στις φιλες μας. Εγω ετσι νιωθω ολα τα κοριτσια που μιλαμε τοσο καιρο και ας μην εχω συναντηθει ποτε. Εγω προσωπικα μπορει να μου εχει κανει εντυπωση που καποια εχει εξαφανιστει αλλα μεχρι να το γραψω μπορει να εχει κανει χιλια δυο πραγματα τα παιδια και να το ξεχασω και να το θυμηθω σε ασχετη στιγμη.

Αυτα λυπαμαι που φανηκα κακια αλλα με πνηγει το δικαιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕΣ ΚΑΚΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ 1002 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ....ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΜΠΑΙΝΩ ΟΠΩΣ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΣΑΣ.....ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ....ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΟΝΛΑΙΝ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....ΜΠΟΡΕΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΕΔΩ??ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ; ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΙΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΠΟΝΟ....ΕΙΠΑΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗ ΟΠΟΙΑ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ....ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕς,ΕΜΕΙς ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΥΣΚΟΛΕς ΜΕΡΕς....ΕΓΩ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ,Ο ΓΙΑΝΝΗς ΣΤΗ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ...ΤΑ ΝΕΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΛΕΥΧΑΙΜΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΘΗΣΗ ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΣΕΙς;ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ,ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΔΣ,ΜΥΕΛΟΔΥΣΠΛΑΣΤΙΚΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΚΟΥΣΜΑ ΦΕΡΝΕΙ ΡΙΓΟς...ΕΧΕΙ 5 ΥΠΟΚΑΤΗΓΟΡΙΕς,ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΠΟΑ ΑΝΗΚΕΙ ,ΣΕ 20 ΜΕΡΕς ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ.

ΚΛΑΜΑ ΠΟΛΥ,ΓΙΑΤΙ ΑΠ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΧΕΙ ΕΞΕΛΙΞΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΔΟΚΙΜΟ ΖΩΗς ΑΠΟ 3 ΜΕΧΡΙ9 ΧΡΟΝΙΑ,ΣΤΟ ΤΗΛ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΧΩΡΙς ΝΑ ΞΕΡΕΙ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΚΑΝΕς ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕς ΘΑ ΦΥΓΩ ΗΣΥΧΟς.....

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥς ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ,ΓΕΛΑ ΠΑΛΙΑΤΣΟ...ΟΛΟΙ ΜΑς,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΚΡΙΒΗ ΤΥΠΟ....ΑΝ ΣΑς ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΣΑ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ...ΕΙΧΑ ΤΗ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΑ ΠΩ,ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ,ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ.

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟς ΦΙΛΟς ΤΗς ΜΑΜΑς ΚΑΙ ΤΕΤΟΙα.

Αναστασια σαν γυμναστρια την εκλεισα την κορη σου για τον Ιωνικο νικαιας,μπασκετ ,βολλευ οτι θελει,τα χριστουγεννα θα τους εκανα μια γνωριμια,αλλα θα ειστε πιο ψηλες και ο Λευτερης θα κομπλαρει.....

χτες καναμε το εμβολιο μας ,ολα καλα,σιγαστηρα ο Λευτερακης ουτε κιχ,ο γιατρος τα εχασε,ειδες του λεω αμα εχει μπουτι το μωρο δεν υποφερει....ε αυτος παραεχει μου λεει,ειμαστε 9700 και73 ποντους,η κορη μου ειναι 6 χρ.και 18 κιλα....αμα περπατησουν θα αδυνατησουν,θα το δουμε στο μελλον....

γεωργιαννα.αναστασια,δαφνη ,δαναη,jule,andria,αφροδιτες....ιωαννα,σουλα και οποια αλλη ξεχνω να εχετε ενα χαρουμενο ΣΚ....σας φιλώ!

αφροδιτη η υπουργος μας δεν εχεις παραπονο...αλωβητη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη ειδες οτι ειχα δικαιο οτι σου απανταμε και δεν μας διαβαζεις. Σε παρακαλω μην κανεις παραπονα που δεν στεκουν.

Γλυκερια ευχομαι να πανε ολα καλα.Δεν ξερω τι να σου πω αλλα στελνω την αισιοδοξια μου για μια καλυτερη μερα. Τ'ονομα του πηρε ο Λευτερης ή επειδη ειναι αγορι το ειπε;

Απο κιλα μια χαρα σας βρισκω, εμεις παμε μαζι!!!!

Κοριτσια μου ο παιδιατρος μου ειχε πει για το τρομο, οχι απο μονη μου γτ δεν το ηξερα. Δεν μου ειπε και πολλα απλα οτι θα περασει απο μονο του χωρις να μου πει το ποτε. Αχ δεν αντεχω εκει που κοιμαμε να ουρλιαζει!!!! Οταν ηταν νεογεννητο ηξερα ανα 2 ωρες θελει μαμ, τωρα δεν ξερεις ποτε θα ξυπνησει!!!!

Αφροδιτη γτ σου ειπε τοσο αργα τις τροφες; Αντε με το καλο να υποδεχθεις τους δικους σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweet εύχομαι πραγματικά μέσα απο την καρδιά μου να είναι κάτι περαστικό,έχω συμπαθήσει τόσο τον παθερό σου απο την προηγούμενη μικρή περιγραφή σου κ στεναχωριέμαι τωρα....τέτοιοι άνθρωποι σπανίζουν κ τους αξίζει το καλύτερο,να πάνε όλα καλά εύχομαι κ πάλι....

Βρε κορίτσια τι πράγματα είναι αυτά?

Αν κάποιος αισθάνεται ότι μιλάει στον τοίχο,τότε μην ασχολειτε καθόλου,καλύτερα να πάρει ένα χαρτί κ να κρατάει ημερολόγιο τις σκέψεις του να έχει να θυμάται κιολας.

Δεν θεωρώ πως συμβαίνει κάτι τέτοιο εδώ,όλες μεταξύ μας γνωριζόμαστε τόσο καλά πλέον κ γνωρίζει η μια πράγματα περισσότερα απο μια γνωστή που ίσως δεν έτυχε να συζητησει κάτι που μας καίει γτ εδώ καταλαβαίνει η μία την άλλη,λίγο πολυ περνάμε παρόμοιες φάσεις,μεγαλώνουμε τα παιδια μας κ μοιραζόμαστε τις ανυσηχίες μας,σε μια στιγμή οποιαδήποτε που μπορούμε να το μοιραστουμε...πρωί,μεσημέρι,νυχτα,ξημερώματα κτλ.....

Κ ας μπαίνει η ταμπέλα "ιντερνετικη "σχεση...ίσως όμως είναι η πιο ουσιώδες κ αποτελεσματική.

Εγώ εχω συμβουλευτει τόσες φορές που μόνο καλό μου κάνει η ολη σχεση μας.

Λογικο κ εγώ κάποιες φορές,τυχαίνει να χαθώ για μέρες κ όταν μπαίνω,χανω την μπάλα που λένε...διαβάζω κ αν γράψω κάποια δημοσιευση κ δεν αναφερθω σε όλες,δεν σημαινει πως δεν σας διαβαζω κ αδιαφορώ,μαθαίνω τα νέα.

Υπάρχουν πολύ σημαντικότερα πραγματα που θα πρέπει να δίνουμε βάση,αυτά είναι μικρότητες,ουτε έχουμε να χωρίσουμε κάτι κ ουτε καμία είναι υποχρεωμένη να αναφέρεται κάθε φορά σε καποιον.

Ξύπνησε το μωρό μου......φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τσουπρες μου.τι κανετε,αχ μπηκα τωρα διαβασα τα νεα σας κ στεναχωρηθηκα.1ον για τον πεθερουλη της γλυκεριας.περαστικα να ειναι.μην σκεφτεσε ομως αν εχει -2-3-9 χρονια ζωης.κοιταξε να χαρεις την καθε μερα που τον εχεις διπλα σου κ να παρεις πραγματα απο αυτον.2η στεναχωρια η εκταση του θεματος οτι δεν απανταμε σε μερικες κοπελες.αχ παλι την ουσια χανουμε.επικοινωνουμε(εγω τωρα τελευταια)για να πουμε τα προβληματα μας,τις χαρες μας να παινεψουμε τα ζουζουνια μας.να ανταλλαξουμε αποψεις και να κανουμε παρεα η μια στην αλλη.ναι οντως μου κανετε παρεα.μπαινω καθημερινα κ διαβαζω τα νεα σας αλλα εκει που παω να γραψω κατι θα γινει κατι θα θελει ο μεγαλος κατι ο μικρος κ παλι μενει στην μεση.οπως τωρα καλη ωρα.παω να απλωσω ρουχα μπας κ στεγνωσουν κ τα λεμε σε λιγο ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟ ΤΗΛ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΧΩΡΙς ΝΑ ΞΕΡΕΙ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΚΑΝΕς ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕς ΘΑ ΦΥΓΩ ΗΣΥΧΟς.....

Αναστασια σαν γυμναστρια την εκλεισα την κορη σου για τον Ιωνικο νικαιας,μπασκετ ,βολλευ οτι θελει,τα χριστουγεννα θα τους εκανα μια γνωριμια,αλλα θα ειστε πιο ψηλες και ο Λευτερης θα κομπλαρει....

Γλυκερία, τι να πω.. Τα λόγια του τα λένε όλα! Πατέρας, όπως λες κι εσύ, όχι πεθερός..

Και για να ελαφρύνω το κλίμα να σου πω ότι βόλλευ θα διαλέξουμε γιατί έπαιζε και ο μπαμπάς μας! :lol: Όσο για το ύψος μην ανησυχείς! Ακόμη δεν περπατάνε και δε θα φαίνεται :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη ειδες οτι ειχα δικαιο οτι σου απανταμε και δεν μας διαβαζεις. Σε παρακαλω μην κανεις παραπονα που δεν στεκουν.

Γλυκερια ευχομαι να πανε ολα καλα.Δεν ξερω τι να σου πω αλλα στελνω την αισιοδοξια μου για μια καλυτερη μερα. Τ'ονομα του πηρε ο Λευτερης ή επειδη ειναι αγορι το ειπε;

Απο κιλα μια χαρα σας βρισκω, εμεις παμε μαζι!!!!

Κοριτσια μου ο παιδιατρος μου ειχε πει για το τρομο, οχι απο μονη μου γτ δεν το ηξερα. Δεν μου ειπε και πολλα απλα οτι θα περασει απο μονο του χωρις να μου πει το ποτε. Αχ δεν αντεχω εκει που κοιμαμε να ουρλιαζει!!!! Οταν ηταν νεογεννητο ηξερα ανα 2 ωρες θελει μαμ, τωρα δεν ξερεις ποτε θα ξυπνησει!!!!

Αφροδιτη γτ σου ειπε τοσο αργα τις τροφες; Αντε με το καλο να υποδεχθεις τους δικους σου!!!!

ΕΤΥΧΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΩ ΑΜΕΣΩΣ...ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ...ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ Η ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΞΕΡΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΩΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ....ΑΥΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερία μου,τι να πω?δυστυχώς δεν ξέρω τπτ για την αρρώστια αυτή για να σε βοηθήσω.να ευχηθώ να πάνε όλα καλά!μην τρομάζεις με αυτά που διαβάζεις περί προσδόκιμου,είναι γενικά,συχνά οι άνθρωποι τα ξεπερνούν!

Γεωργιάννα,πρέπει να είναι πολύ δύσκολο.αλλά από ότι διάβασα υποχωρεί από μόνο του,

πάντως εγώ δεν έχω κανένα παράπονο.όσες φορές έχει τύχει για κάποιες μέρες να μην γράψω,η Γεωργιάννα πάντα ρωτάει τι απέγινα :D Σ'ευχαριστώ Γεωργιάννα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!!

Glukeria makari na pane ola kala me ton pe8ero sou, aisiodo3ia k pisti..

Xtes ir8an kammia 15aria siggeneis, perasame kala k irema..Simera pigame k tis alla3ame sto Zara ena sakaki pou tis efere i nona tis k pirame stin 8esi tou ena skoufaki,ena set roz formitses (forma pantelonaki-fouteraki) k mia mplouzitsa..Sakaki pirame apo to DPAM giati den vrika sto Zara allo sakkaki sto size k sto style pou zitousame :oops:

I nona tis mas efere episis ena foremataki me to formaki pou foras apo mesa k kaltson..

Paw na simmaze4w tin kouzina k na valw plintirio me ta kainourgia tis rouxa twra pou koimate..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο έρχεται και η δική μου μανούλα!

Σε μια εβδομάδα είναι και η βάφτιση! Ευτυχώς θα μπορεί να δίνει στη μπέμπα κρεμούλα (γτ ο άντρας μου δεν τα καταφέρνει) και εγώ να τρέχω για τις τελευταίες λεπτομέρειες! Όλα μόνη μου τα κανόνισα.. Αν παραπονεθεί κανένας θα τον δείρω :lol: μαζί και τον άντρα μου εννοώ που δε βοήθησε πουθενά. Αλλά αν τον ρωτήσεις θα πει "βρε αγάπη μου δεν είσαι χαρούμενη που σε άφησα να τα διαλέξεις όλα μόνη σου?"

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς να την δεχτείς κ εσύ Αναστασια!με τις προετοιμασίες που βρίσκεσαι?έτοιμη?άντε με το καλο!

εγώ σας καληνυχτώ!μαζεύω λίγο το σπίτι, μετά έχουμε μπανιο-μαμ-νανι κ στις 9 περιμένουμε τους φίλους μας για κρασάκι-πατατάκι-επιτραπεζιάκι.σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antria έχεις δίκιο,η Ηλλιοδώρα χάθηκε.....μα που είναι?Ελπιζω να είναι καλα΄.

Δανάη είπαμε η Γεωργιάννα είναι αρχηγός,όλες τις σκέφτεται...μην κοιτάς εμάς είμαστε παλιοκόριτσα :lol:

Τωρα που το λές,έχεις δίκιο εφόσον κοιμάται κ μένα κατά τις 21.00 γτ να μην κανονίσω ένα meeting με την παρέα...αχ κ το taboo μου έχει λείψει η χαρτάκια αγωνια....απλά να ,ο αντρας μου έρχεται καμια φορά στις 23.30 κ εγώ τα βράδια δεν κρατιέμαι κοιμάμαι απο νωρίς....

Πρεπει να αντέξω όμως γτ θα τον χάσω τον άντρα μου,κοιμάμαι κ με την μικρή αγκαλίτσα στο κρεββατι κ ο Χρηστος συνηθως στον καναπέ,χωρις να τον στελνω εγω,ετσι?

Αλλα νομιζω πως χτυπάει το κουδουνάκι κινδύνου κ εγώ έχω κουφαθεί.

Μου πρότεινε να βάλουμε την κουνια στο δωματιο της κ να κοιμόμαστε στην κρεββατοκαμαρα σαν άνθρωποι.....αχχχ θα μου λειψει,αλλα εγώ θα την περνω όταν δουλευει νυχτα :D

Αναστασία δίκιο έχει ο Γιάννης,δεν χαίρεσαι που τα έκανες όλα όπως θέλεις??????? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!τωρα καθισα, αλλα περασαμε πολυ ωραια σημερα!!!η μπουμπου μου, ολο αγκαλιες και φιλια ηταν με τη γιαγια και το νονο!!!το πουλακι μου!!!με τη μαμα μου καθεται μια χαρα, κι ας ειχε να τη δει 2 μηνες, ενω με την πεθερα μου που μενει απο πανω μας τσιναει....εεεε οι λατρειες δεν κρυβονται!! :lol:

γεωργιαννα, ηξερα οτι το μωρο πρεπει να κλεισει τους 6 μηνες για να αρχισει στερεες, και απ'ο,τι φαινεται το υποστηριζει και η παιδιατρος μας, κατι που με βρισκει συμφωνη :)

γλυκερια μου, κουραγιο, και να ειστε αισιοδοξοι....ο πεθερος σου δεν πρεπει να παραιτηθει απ'τη ζωη, και παντα να ελπιζετε για το καλυτερο...ευχομαι απ'την καρδια μου, περαστικα!!! ασε, μη μου θυμιζεις την καταραμενη, γιατι δεν θα 'χει καλο τελος, να μου το θυμηθεις.... :lol::lol::lol:

δαναη μου κι εγω ζηλεψα το επιτραπεζιο...δυστυχως ολοι οι φιλοι μας εχουν παιδια και δεν ξεκουνιουνται απο το σπιτι τους, κι οταν εχουν μπειμπι σιττινγκ προτιμουν να βγουν εξω να αλλαξουν παραστασεις.... :( το αγαπημενο μας παιχνιδι, σαν παρεα, ηταν το παιχνιδι του λεξικου, πολυ ευκολο και φτηνο, ολοι εχουν ενα λεξικο στο σπιτι!!!

τωρα, σε σχεση με τα παραπονα θα ηθελα να πω 2 λογακια....1 χρονο τωρα, ειστε για μενα κατι ξεχωριστο.....οπως καταλαβαινετε, μπορω να λεω ο,τι με απασχολει, χωρις να με νοιαζει αν παρεξηγηθω η ντροπιαστω.....εδω δεν ενιωσα ποτε χαζη, οσο χαζες κι αν ηταν οι ερωτησεις που εκανα, η παραμελημενη αν τυχον δεν απαντουσε κανεις σε καποια απορια μου....αντιθετως, νιωθω αγαπητη και σημαντικη, γι'αυτο σας ευχαριστω κι ελπιζω να ανταποδιδω κι εγω καπως, το ενδιαφερον που δειχνετε....παρεμπιπτοντως, δεν μου εχει απαντησει καποια μανουλα που θηλαζει αν νιωθει στο θηλασμο τα δοντακια του μωρου της;;;;;

καληνυχτα και να εχουμε μια ομορφη κυριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε γλυκιά μου παρεούλα τι έγινε? Μια κουβέντα έγραψα χαριτολογώντας και πυροδότησα παράπονα και συζητήσεις, πω πω, δε το ξανακάνω! ;) Άλλωστε έχει δίκιο η Αφροδίτη, μάλλον για κομπλιμέντα ψάρευα κι ομολογώ πως είσαστε πολύ καλές στο "ανέβασμα"! :lol: Σας ευχαριστώ! Κι όχι δεν αισθάνομαι παραμελημένη, το αντίθετο, χαίρομαι πολύ που σας έχω και σας αγαπώ πολύ! :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG:

Ναι είχα κακή διάθεση όλη τη βδομάδα. Με στεναχωρεί ο κόσμος γύρω μου, είναι πελαγωμένος και παγωμένος, κλεισμένος στο καβούκι του και φοβισμένος. Κι αυτό είναι το χειρότερο, ο φόβος. Ο φόβος που σε κρατάει στη σιωπή και την απραξία. Με στεναχωρούν όλα όσα έρχονται κι έχουν καλά σχεδιαστεί για να μας διαλύσουν. Με στεναχωρούν οι με τη βούλα φασίστες που ήρθαν να συμπληρώσουν τους κεκαλυμμένους φασίστες σ' αυτή τη κυβέρνηση καρικατούρα. Με στεναχωρεί η ένταση που υπάρχει ανάμεσα σε μένα και τον άντρα μου και η εύθραυστη ισορροπία μας που διαταράσσεται διαρκώς. Με στεναχωρεί (και με φοβίζει λίγο) που η μητέρα μου σε δέκα μέρες θα χειρουργηθεί στο συκώτι κι όλο αυτό θα γίνει στο Παρίσι κι εγώ δε μπορώ να είμαι δίπλα της.

Ξυπνάω όμως κάθε πρωί κι αντικρίζω το πιο γλυκό χαμόγελο, το χαμόγελο του γιου μου κι έχω όλη τη τρυφερότητα του κόσμου στην αγκαλιά μου κι εκεί γεννιέται η ελπίδα και η δύναμη! Και σήμερα το πρωί, σ' αυτό το εργαστήρι που προσπαθεί να στηθεί σε τόσο αντίξοες συνθήκες, είχα τη τύχη να παίξω με δύο παιδάκια, τα οποία μου έκαναν τη τιμή να με βάλουν μέσα στο κόσμο τους, με όλη την αθωότητα αλλά και τις ανησυχίες που αυτός εμπεριέχει. Και φτιάξαμε ένα παραμύθι. Και ζωγραφίσαμε ένα κάστρο. Κι έπαιξα το κακό μάγο, το μάγειρα και τον αμαξά. Και σώσαμε το μαγικό δαχτυλίδι και κάναμε γιορτή στο κάστρο. Και το κάστρο έλαμπε! Και τα παιδικά προσωπάκια έλαμπαν! Κι εγώ έλαμπα όταν γύρισα σπίτι. Κι ο Άρης μου μεγαλώνει! Και το πρώτο μας δοντάκι έσκασε μύτη κι είμαι περήφανη!

Γλυκερία μου εύχομαι ότι καλύτερο για τον πεθερό σου, μην απογοητεύεσαι και μη το βάλετε κάτω! Δύναμη εύχομαι και να το παλέψει! Περαστικά!!

Αναστασία τέλεια η μικρή, με το καλό η βάφτιση! :D

Αφροδίτη συμφωνώ για τις στέρεες τροφές, ο ΠΟΥ συστήνει την εισαγωγή τους στους έξι μήνες καθώς η πρώιμη έναρξη έχει συνδεθεί με αλλεργίες και παχυσαρκία. Σαφώς κάθε παιδί έχει το ρυθμό του κι έτσι κάποια μωράκια είναι έτοιμα λίγο νωρίτερα ή λίγο αργότερα και συνήθως υπάρχουν αναπτυξιακές ενδείξεις γι αυτό. Ούτε ο Άρης έχει ξεκινήσει ακόμα στέρεες αλλά κάθεται στο καρεκλάκι του λίγη ώρα κάθε μέρα και του αρέσει και του δίνω ένα δικό του μπολάκι κι ένα κουταλάκι και παίζει!

Δανάη κάτι έχω χάσει, προέκυψε πάλι θέμα με το πότε θα γυρίσεις στη δουλειά? Νόμιζα πως είχε λυθεί πριν από κάποιο καιρό. Ελπίζω να μπορέσεις ν'απολαύσεις τη Μυρτούλα όσο περισσότερο γίνεται και βέβαια σου εύχομαι ολόψυχα να κερδίσεις το Τζόκερ!! :D

Γωγώ καλή επιτυχία στην αναζήτηση δουλειάς! Αυτό το καμπανάκι το ακούω κι εγώ και μάλλον πρέπει σιγά σιγά ν' αφήσω την αγκαλιά του Αρούλη και να επιστρέψω στο συζυγικό κρεβάτι... :))

Γεωργιάννα πολύ στεναχωριέμαι για το Διονυσάκο μας, εύχομαι γρήγορα να του περάσουν όλα, δώστου ένα μεγάλο φιλί! Υπομονή σε σένα!!! :-*

Γιούλη περαστικά, η συμπεριφορά της πεθεράς απαράδεκτη, όσο για τον άντρα σου, κακώς απαιτεί από σένα την ισορροπία με την οικογένειά του, εκείνος πρέπει καταρχήν να τους βάλει όρια.

Η Ηλιοδώρα πιστεύω πως είναι καλά, νομίζω πως έχει μετακομίσει εκτός Αθηνών κι ίσως αυτή την εποχή δε μας έχει τόση ανάγκη...

Άφρο μου, Ιωάννα, Ειρήνη, Σούλα, (Σαμανθ)Έλενα, Άντρια, Βάσω, Έλενα, Γιώργο πολλά φιλιά!! Να ξημερώσει μια υπέροχη Κυριακή σας εύχομαι!!

Πάλι κατεβατό έγραψα νυχτιάτικα... Αχ!

Άντε όνειρα γλυκά!! [smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Αφροδιτη εμεις που εχουμε 2 απο κατω δεν τα αισθανομαι στο θηλασμο γτ δεν με δαγκωνει. Τωρα οταν βγουν τα πανω δεν ξερω, πολυ τα φοβαμαι γτ δεν θα υπαρχει η γλωσσιτσα για να τα καλυπτει.

Δαφνη για αλλη μια φορα μας τρελενεις με τα λογια σου!!!!!!!

Λοιπον μια μερα ειχα μιλησει με την Ηλιοδωρα στο φατσοβιβλιο και μου ειπε οτι εμεινε στην Αρχαια Ολυμπια, τωρα μαλλον δεν μπαινει στο μαμμυ για δικους της λογους γτ στο φατσοβιβλιο ειναι συχνα.

Γωγω τι εγινε με το ραντεβου;

Αναστασια καλυτερα που τα εκανες μονη σου παρα να σε ζαλιζει οπως ο δικος μου και τελεικα να σου λεει κανε οτι θες!!!! :evil::evil:

Εμεις ξυπνησαμε στις 2 και ξανακοιμηθηκε και μετα στις 4 για φαγητο. Αλλα στις 5.20 κατι εγινε και ξαναξυπνυσε και εκανα το λαθος να τον παρω για ξυπνησουμε το μπαμπα που επρεπε να φυγει. Αυτο ηταν, κοιμηθηκε στις 6.30 μεχρι τις 7.30. Τωρα κουτουλαω! Ελπιζω σιγα σιγα να κοιματε και παλι ολη νυχτα!!!! Ποσο θα αντεξει η αμοιρη η μανα;;;;;

Κοριτακια πολλα φιλια!! να εχουμε μια ομορφη Κυριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΧΑΛΑΡΗ ΜΕΡΑ ΟΛΟΙ!

ΕΜΑς ΧΘΕς ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΜΑς ΕΙΧΕ ΓΛΥΚΟΠΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ...ΟΠΩς ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ Η ΖΩΗ...

ΟΠΩς ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΡΟΛΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΕΓΩ,ΣΕ ΟΛΟΥς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩς ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ...

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕς ΟΛΑ ΜΟΝΗ...ΘΗΡΙΟ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ...ΓΙΑ ΒΟΛΕΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ...ΕΠΑΙΖΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ,ΟΠΟΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ,ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΜΕ!

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ νόνου μας ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΣΤΟ ΝΗΣΙ!ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ 10 ΜΕΡΕς ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΕΔΩ,ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑς ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΚΛΗΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΙς ΕΛΙΕς,ΠΡΕΠΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΟς ΤΟΥ,ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΟΣΕς ΜΠΟΡΕΙΤΕ!

Α ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΑΓΙΟΒΑΣΙΛΙΑΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΑΚΗ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΣΤO FB,ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΧΤΕς ΤΟ ΒΡΑΔΥ.....ΚΑΛΗΜΕΡΕς ΠΟΛΛΕς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Η ΘΕΤΙΚΗ ΑΥΡΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙς ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑς ΕΧΕΙ ΟΠΛΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑΚΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Glukeria mou k emeis exoume agio vasilitika rouxalakia pou mas edswe mia fili den 3erw omws an 8a prolavoume na ta foresoume giati den 8imame gia poswn minwn vrefaki einai..8a dei3ei..Perimenoume photos :D

Emeis simera exoume vaftisi mpampas k nonos einai aderfia k einai k 1a mou 3aderfia, 8a einai stis 5:30 i eklisia k meta se ena estiatoreio pros ta vouna 8a einai poli krio k fovame gia tin mikri :(..

Daphne mou sas euxomai na pane ola kala me tin mama sou..Tin 8etiki mou energeia..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...