Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δαφνη μου γτ εισαι παραπονιαρα;;;; Ολες μας σε αγαπαμε και φυσκια μας ελειψες αυτες τις μερες.

Αναστασια μου εμεις σταματησαμε για να μας φτασετε!!! χα χα Βεβαια μας ανησυχει λιο το υψος σας γτ δεν μας αρεσει να εισαστε πιο ψηλες απο εμας :lol::lol::lol::lol:

Εγω ειμαι χαλια με την κ..περιοδο που μου ηρθε. Εχω πονοκεφαλο και πολυ ροη, σαν τα λοχεια. Ακομη και την νυχτα εκτος απο τον Διονυση που ξυπναει 4 φορες φωναζοντας, εχω και τον πονοκεφαλο. Τελικα δεν τον ποναει τα δοντια του αλλα εχει τρομο. Που δεν ξερω ποτε θα σταματησει. Ξερει καμια σας κατι σχετικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα,περαστικά!τη δευτερη φορά που μου ήρθε ειχα κ εγώ πολλή ροή,οι επόμενες κανονικά.δεν ξερω κατι σχετικα με τους νυχτερινούς τρόμους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από τη Βικιπαίδεια, την ελεύθερη εγκυκλοπαίδεια

Ο Νυχτερινός τρόμος είναι μια παραϋπνική διαταραχή ύπνου που χαρακτηρίζεται από έντονο φόβο ή τρόμο και από την ανικανότητα ανάκτησης πλήρους συνειδητότητας. Αυτός που το βιώνει ξυπνά απότομα από ύπνο αργών κυμάτων, ενώ το ξύπνημα περιλαμβάνει αναστεναγμό, βογκητό και κραυγή. Είναι συχνά αδύνατο να ξυπνήσει κάποιος ένα άτομο που βιώνει νυχτερινό τρόμο και συνήθως μετά από ένα επεισόδιο νυχτερινού τρόμου κάποιος συνεχίζει να κοιμάται χωρίς να ξυπνήσει. Τον νυχτερινό τρόμο μπορεί σπάνια να τον θυμηθεί κάποιος που το βιώνει. Οι νυχτερινοί τρόμοι δεν σχετίζονται με τον ύπνο REM.

Νυχτερινοί τρόμοι στα παιδιά

Παιδιά ηλικίας 2 έως 6 είναι περισσότερο ευάλωτα στους νυχτερινούς τρόμους, ενώ οι νυχτερινοί τρόμοι επηρεάζουν το 15% των παιδιών[2], ωστόσο άτομα οποιασδήποτε ηλικίας μπορούν να το βιώσουν. Τα επεισόδια μπορούν να κρατήσουν μερικές εβδομάδες και μετά να εξαφανιστούν ξαφνικά. Τα συμπτώματα στα παιδιά διαφέρουν, δηλαδή, ένα παιδί μπορεί να θυμηθεί ένα επεισόδιο ενώ πολλές φορές ενώ ξυπνά να βιώνει παραισθήσεις. Ενώ υπάρχουν πολλές αιτίες που μπορεί να προκαλέσουν νυχτερινούς τρόμους, οι ποιο συχνές είναι το συναισθηματικό άγχος κατά την διάρκεια της προηγούμενης ημέρας και ο υψηλός πυρετός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι νυχτερινοί τρόμοι μπορούν να ξεχωριστούν από τους εφιάλτες. Όταν κάποιος βιώνει νυχτερινούς τρόμους δεν ξυπνά πλήρως, ενώ όταν κάποιος προσπαθήσει να τον ξυπνήσει, το επεισόδιο νυχτερινού τρόμου μπορεί να συνεχιστεί για 10 έως και 20 λεπτά. Σε αντίθεση με τους εφιάλτες, οι οποίοι συμβαίνουν κατά τη διάρκεια ύπνου REM, οι νυχτερινοί τρόμοι συμβαίνουν κατά τη διάρκεια ύπνου αργών κυμάτων, αυτός ο ύπνος είναι το βαθύτερο στάδιο ύπνου εκτός REM και συνήθως αποκαλείται και 4ο στάδιο του ύπνου[1]. Όταν ξυπνήσει κάποιος που έχει βιώσει νυχτερινό τρόμο, δεν μπορεί να θυμηθεί το επεισόδιο, το μόνο που θυμάται είναι μια αίσθηση πανικού, ενώ αντίθετα όταν κάποιος "βλέπει" εφιάλτη μπορεί να τον θυμηθεί εύκολα.

Σε αντίθεση με τους εφιάλτες που είναι συνήθως δυσάρεστης μορφής όνειρα, οι νυχτερινοί τρόμοι δεν είναι όνειρα. Κατά την διάρκεια ενός νυχτερινού τρόμου συνήθως δεν υπάρχει κάποια κατάσταση (τρομακτική ή όχι) που να έχει ονειρευθεί, αλλά υπάρχει μόνο η αίσθηση φόβου. Το γεγονός ότι δεν προκαλείται από όνειρο, προκαλεί σε αυτούς που ξυπνάνε μια αίσθηση αποπροσανατολισμού η οποία είναι περισσότερο έντονη από αυτή που βιώνεται κατά τη διάρκεια ενός εφιάλτη. Ένας νυχτερινός τρόμος μπορεί να περιλαμβάνει μια μικρή περίοδο αμνησίας, στην διάρκεια της οποίας μερικοί δεν μπορούν να θυμηθούν το όνομα τους, την περιοχή που βρίσκονται, την ηλικία τους ή οποιαδήποτε άλλα αναγνωριστικά στοιχεία του εαυτού τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία,θα την φάω τη μπουμπού σου,όπως σου έχω ξαναγράψει.στη φωτο είναι μια γλύκα!!!την δικιά μας την έχουμε κατσιάσει.κ όσο σκέφτομαι τη μέρα που θα πρέπει να γυρίσω στη δουλειά,θέλω να τη χορτάσω όσο περισσότερο μπορώ.χθες σκεφτόμουν ότι όταν επιστρέψω στη δουλειά θα τη βλέπω ελάχιστα:το πρωί που θα τη θηλάζω κ πριν φύγω στη δουλειά για καμιά ωρίτσα κ μετά που θα επιστρέφω 17.30-20.30 γιατί μετά θα κοιμάται!!!4 ώρες μόνο!!! :(:(:( ευτυχώς θα έχουμε τα σκ!θα με ξεχάσει το παιδάκι μου?!?!?!δεν ξέρω ποιος θα ζοριστεί περισσότερο,εγώ ή η μικρή.πώς ήταν για τις μανούλες που επέστρεψαν στη δουλειά?

Σας καληνυχτώ!πάω να αράξω στο σαλόνι με τ'αντράκι μου να δούμε καμιά ταινία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!! δαφνη, κοπλιμεντα ψαρευεις;;;;!!!αφου ξερεις οτι ολες σε σκεφτομαστε και μας λειπεις!!!αν η γεωργιαννα ειναι η αρχηγος, εσυ εισαι η ηρεμη δυναμη της παρεας που με τον ποιητικο σου λογο μας ταξιδευεις....ελπιζω να επανελθεις συντομα κι ολα να ειναι καλα!!!

χρονια πολλα βικτωρια!!!και του χρονου να μας καλεσεις κι εμας στο παρτι σου!!!

αναστασια, δεν εχω λογια για την κορη σου!!!μπραβο γυναικαρα θα γινει!!!

για τους νυχτερινους τρομους, θα πω κατι, με καθε επιφυλαξη....νομιζω οτι πρεπει να ξυπνας το παιδι και να το επαναφερεις στην πραγματικοτητα και μετα να ξανακοιμαται...ο διονυσακης ξυπναει κλαιγοντας;;;

κι εγω ειχα περιοδο, αυτη τη φορα ηταν κανονικη ροη και κρατησε 5 μερες, αλλα δεν ειχα καθολου πονο!!!μαλλον ειναι ενα καλο που μου αφησε η γεννα ;)

σαμανθα, στη δου ηρακλειου ανηκουμε, λες να παιρνουν απο πιεση;;;;να δουμε.... κι εγω που ειμαι του δημοσιου με εχουν ρημαξει....κι ο αντρας μου που ειναι ελ. επαγγελματιας επισης....αστα, και μας εχουν διασυρει και σ'ολο τον κοσμο για απατεωνες, οι ηλιθιοι....

εμεις ειχαμε παιδιατρο σημερα, καναμε και το εμβολιο μας....67 εκ ( πηραμε εναν ποντο) και 6.650 ( πηραμε 300 γρ ) μας ειπε οτι ειμαστε φυσιολογικες και κρεμουλες θα αρχισουμε τον αλλο μηνα, να κλεισουμε τον 6ο κατι που μου αρεσε, για να ειναι ετοιμο το μωρο να δεχτει τις στερεες...

εκανα κατι τελευταιες δουλειες του σπιτιου γιατι αυριο θα ερθει η μαμα μου με τον αδερφο μου και πολυ χαιρομαι!!!ακομα και λουλουδια πηρα για να ειναι ωραιο το σπιτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, επειδή συζητούσα με τη Γωγώ κ την Γεωργιάννα για καθρέπτη αυτοκινήτου, που σε βοηθάει να βλέπεις το μωρό, πριν λίγο είδα στο άμαζον αυτόν http://www.amazon.co.uk/Sunshine-Kids-Easy-View-Mirror/dp/B000BUTCOO/ref=pd_sim_by_3

Εγώ πήρα τον ίδιο από το mothercare με 17,5 ευρώ. Στο άμαζον κάνει περίπου 8,8 ευρώ :shock:

Όταν τον χρειαζόμουν εγώ δεν τον είχε το άμαζον...κλαψ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη,κι εγώ την έχω κατσιάσει τη μπουμπού! Προσπαθώ να μην την πονέσω απ΄τις αγκαλίτσες και τα φιλάκια!!!

Πο,πο, τι θα κάνουμε όταν γυρίσουμε στη δουλειά? Ευτυχώς έχω άλλους 6 μήνες!

Ταινία με τον αντρούλη σου, έ? Τι ωραία! Εγώ δεν το έχω κάνει ακόμη. Η ξενύχτισα μου, κοιμάται αργά οπότε δε μας αφήνει χρόνο για τα δυό μας. Μόλις κοιμηθεί η μικρή την πέφτω κι εγώ γτ είμαι πτώμα..

Αφροδίτη, μια χαρά τα νέα σας απ'τον παιδίατρο. Η Αθηνούλα πήρε τα λογικά γρ και εκ. Οπότε όλα οκ. Στέρεες απ'τον 6. Μια χαρά κι αυτό. Εμείς ξεκινήσαμε στους 5,5. Σε 3 μέρες που κλείνουμε τον 6 θα ξεκινήσουμε χορτόσουπα και μετά από ένα μήνα κρέας και ζυμαρικά. Άλλοι τα βάζουν νωρίτερα αλλά εγώ συμφωνώ με τον παιδίατρό μου. Άλλωστε έχουμε και τις αλλεργίες εμείς!

Κι εμένα ξυπνάει και κλαίει δυνατά, με κλειστά τα μάτια :(

Λέτε να είναι νυχτ. τρόμος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, επειδή συζητούσα με τη Γωγώ κ την Γεωργιάννα για καθρέπτη αυτοκινήτου, που σε βοηθάει να βλέπεις το μωρό, πριν λίγο είδα στο άμαζον αυτόν http://www.amazon.co.uk/Sunshine-Kids-Easy-View-Mirror/dp/B000BUTCOO/ref=pd_sim_by_3

Εγώ πήρα τον ίδιο από το mothercare με 17,5 ευρώ. Στο άμαζον κάνει περίπου 8,8 ευρώ :shock:

Όταν τον χρειαζόμουν εγώ δεν τον είχε το άμαζον...κλαψ!

Axx τι μου κάνεις!!!Κατσε να πιάσω δουλειά κ κάθε μέρα στο Αμαζον θα είμαι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!

Δάφνη εγω φαντάστηκα πως τρεχεις με το παραμυθένιο εργαστήρι σου,λίγο πολύ έχουμε απουσίες συχνά...εγώ εχω τρελαθει να στέλνω βιογραφικά...αλλά οκ εμφανιζόμαστε. :)

Κοιμάμαι απο τις 21.00 :shock: κ ξυπνάω στις 6 συνήθως με την μικρή.

Τωρα μαγειρεύω κοτόσουπα αυγολέμονο yamiii κ θα ετοιμαστώ να κατέβω Πειραιά για ένα ραντεβού.

Αναστασία 76 πόντους είπες????Πλακα κάνεις!Εμενα είναι 71.....μοντελάκι κ η κορούλα σου :D

Τα λέμε λετά.....φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ευχαριστω πολυ Δαναη για τις πληροφοριες. Ο δικος μου ξυπναει τουλαχιστον 3 φορες. Εχθες την νυχτα ξυπνησε στις 11.30 και στις 1.30 τον πηρα αγκαλια και κατευθιαν ξανακοιμηθηκε. Ομως 1.50 ξυπνησε παλι τον ηρεμησα στην κουνια και φαινοταν οτι θα συνεχιζε τον υπνο του αλλα αρχισε να κλαιει. Τον αφησα, γενικα με τα χιλια ζορια ξανακοιμηθηκε στις 3, τον επαιρνα αγκαλια αλλα με το που το αφηνα ξανα κλαμα.

Τον εβαλα στο δωματιο του με τον Αλεξανδρο μηπως του αρεσει περισσοτερο η κουνια, αλλα τα ιδια. Βεβαια αποφασισα να τον αφησω πια εκει να κοιματε.

Αναστασια τα νευρα μου!!!!!!!!!! πολυ μεγαλη διαφορα στην τιμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους.. αυτό το καθρεφτάκι το έχω εγώ στο αυτ/το γιατί τον Παναγιωτάκη τον βάζω πίσω και ήθελα να τον βλέπω. Γεωργιάννα μου σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.. φιλιά σε όλους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ....ΑΡΡΩΣΤΗ ΕΙΜΑΙ....Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΝΑΡΡΩΝΕΙ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΟΛΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ....ΗΡΘΕ ΚΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑ....ΜΟΥ ΕΡΙΞΕ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ...ΑΦΟΥ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΔΙΩΞΕΣ....ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ,ΔΗΛ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΟΡΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ.....ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΑΖΟ.....ΕΕ!!ΜΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ....ΕΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΙΕΣΑΙ ΒΡΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ...ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΑΡΓΩ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ,ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΟΣ ΤΟΥ ΛΕΙΠΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΣ ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ Η ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ...Κ ΜΗΝ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΕΠΑΝΕΙΛΛΗΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΣΗΜΑΣΙΑ....ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΣΗΜΕΡΑ....ΠΑΩ ΝΑ ΠΙΩ ΤΟ ΤΣΑΓΑΚΙ ΜΟΥ ~o)~o)~o) ΜΕ ΓΕΥΣΗ ΜΗΛΟ-ΚΑΝΕΛΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ....ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

κ εγώ έχω τον ίδιο καθρέφτη από το mothercare.η Μυρτώ μας βλέπει εκεί κ γελάει!Η δικιά μου σήμερα είναι λίγο γκρινιάρα μάλλον γιατί νυστάζει.την έβαλα τώρα να κοιμηθεί λίγο αλλά κλαίει.Θα την αφήσω λίγο να ηρεμήσει...

Σήμερα θα φάμε μπακαλιάρο τηγανιτό με παντζάρια κ σκορδαλιά (έτσι κάτι ελαφρύ :lol: ).καιρό έχουμε να το φάμε.Στη μικρή ετοιμάσα σούπα με πατάτα,καρότο,γλυκοκολοκύθα.να δω πως θα της φανεί.από την πρωινή φρουτόκρεμα έφαγε μόνο 4-5 κουταλιές.η παιδίατρος είπε να μην την πιέζω...

γεωργιάννα, τον παιδίατρό σου το ρωτησες για αυτό που κάνει ο Διονύσης?μήπως σου δώσει καμιά συμβουλή που θα βοηθήσει κ αυτόν κ εσένα.

Αφροδίτη,από βδομάδα θα έχω απάντηση για το πότε θα πρέπει να επιστρέψω!λέω στον κωστα να παίζουμε 3 φορές την εβδομάδα τζόκερ μήπως κ δεν ξαναχρειαστεί να επιαστρέψω στη δουλειά!!!!! :lol:

Πάω να τσεκάρω τα παντζάρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!δαναη, καλη τυχη με το τζοκερ!!!χαχαχα!! :lol::lol: τι να κανουμε οι δολιες μανες, λιγο χρονο θελουμε με τα μπεμπακια μας... ;)

γιουλη μου, περαστικα σου!!!ευτυχως ειναι καλυτερα ο αλεξης....τωρα για τους αντρες, ειμαι πιο αισιοδοξη, πιστευω οτι μεσα στη σχεση μαθαινουν και γινονται καλυτεροι ανθρωποι... ;)

ιωαννα μου, ξεχασα να πω κι εγω, οτι ειναι πολυ μουρη ο παναγιωτακης!!να τον χαιρεσαι!!σας εχω πει κι εγω οτι αν κανω αγορακι θα τον βγαλουμε παναγιωτη;;;;; εχω μια αδυναμια στους πανουληδες!! :lol:

γωγω, καλη επιτυχια !!ευχομαι να βρεις συντομα την ιδανικη δουλεια!!κι εσυ αντρια!!

γεωργιαννα μου, εχει δικιο η δαναη, μηπως να ρωτησεις τον παιδιατρο;;;τι ναπω, υπομονη...

αναστασια, κιι εμεις αυτο το καθρεπτη εχουμε και τοσο τον πληρωσαμε!!!

η ελενα που χαθηκε;;;;;δεν εχει ιντερνετ;;;; και η βασιλικη;;; και στην ειρηνη απουσια θα βαλουμε!! :lol: καλημερα και στη σουλα μας, και σ'ολα τα κοριτσια!!!

εγω ειμαι πολυ καλα, περιμενω τη μαμα μου σημερα και τον αδερφο μου και ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη!!!! αλλα το γραφειο που εχουμε τον υπολογιστη θα ειναι κατηλειμμενο και μαλλον δεν θα μπορω να μπαινω συχνα!!!

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εμείς ευτυχώς κοιμηθήκαμε καλά!

Γωγώ, οι 76 πόντοι κάτι θα κάνουν για μοντέλο αλλά τα σχεδόν 8 κιλά δε νομίζω :lol::lol:

Με τον καθρέπτη τελικά πολλές την πατήσαμε και τον πήραμε διπλάσια τιμή...

Δανάη, η σκορδαλιά δε θα ενοχλήσει τη Μυρτώ στο θηλασμό? Επειδή λένε να μην τρώμε οι θηλάζουσες φαγητά με έντονες μυρωδιές και γεύσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΙΕΣΑΙ ΒΡΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ...ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΑΡΓΩ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ,ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΟΣ ΤΟΥ ΛΕΙΠΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ Η ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ...Κ ΜΗΝ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΕΠΑΝΕΙΛΛΗΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΣΗΜΑΣΙΑ....ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!

Γιούλη, συγνώμη αλλά αυτό που λες δεν είναι σωστό! Μιλάς στη Δάφνη και αναφέρεσαι σε άλλες κοπέλες. Και δικές μου δημοσιέυσεις δεν έχεις διαβάσει και δεν έχεις σχολιάσει αλλά ούτε εγώ το έκανα θέμα. Το είπες μία, το είπες δύο, έ δεν άντεξα και γι'αυτό σου απαντώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου,παντζάρι κ μπακαλιαρος χωρίς σκορδαλιά δεν γίνεται!!!!θα φαω λίγη κ θα την κάνω σχετικά ελαφρια.δεν πινω αλκοολ,καφε,δεν καπνιζω αλλα τη σκορδαλίτσα μου θα τη φάω!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄ΒΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΠΕΣ....Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ...ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ,ΒΡΕ?ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΕΠΑΝΕΙΛΛΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΝΙΩΣΕ ΚΑΙ Η ΔΑΦΝΗ.ΤΥΧΑΙΟ?ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!..ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ Η ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΑΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ...Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ....

ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ....ΑΠΛΩΣ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΔΑΦΝΗ ΜΙΛΗΣΑ ΓΕΝΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΑ ΟΣΑ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΔΑΦΝΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΣ....

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ,καλή επιτυχία!!!!

Αφροδίτη,καλώς να τους δεχτείς κ καλά να περάσετε!σαν την μανούλα καμιά!!!κ εγώ θα δω τη δικιά μου σε ενα μήνα κ κάτι!

Γιούλη,περαστικά σου!νομίζω ότι τα παράπονα σου είναι λίγο άδικα.θα συμφωνήσω με την Αναστασία.προσωπικά διαβάζω όλες τις δημοσιεύσεις κ απαντώ όταν έχω κάτι να απαντήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΟ....ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΙ ΩΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΠΟΝΑ...Η ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ <<ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΗ>> ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΧΩ ΒΡΕΘΕΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΑΝΕΣΗ,ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ.....ΕΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...